Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2001se skoorid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 153, 154, 155  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 05.09.2002 20:14:00 vasta tsitaadiga

link :: draiverid

Leidsin ühe lingi, kus on toodud enamus NVidia draiveriversioonidest. Kui kõige värskemad tõesti jamavad, siis proovige eelmiseid versioone.

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 05.09.2002 21:13:00 vasta tsitaadiga

link :: Guru3D

Guru3D pakub mingit patchi 40.41 draiveritele, kommentaarid on erinevad. Kuna endal probleeme sellega pole, ei hakanud downloadima, aga kui kellelgi on, siis võiksid proovida.

p.s TO:Valtsweb ja Holden
Kas vanad draiverid ikka uninstallisite enne 40.41 peale laskmist?

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
holden
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2001




sõnum 05.09.2002 21:56:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kas vanad draiverid ikka uninstallisite enne 40.41 peale laskmist?


jep
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanelusa
HV vaatleja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 06.09.2002 04:40:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

05.09.2002 18:48 General kirjutas:
tsitaat:

05.09.2002 14:13 Viilutaja kirjutas:
Minu arvuti:
Prose:Celeron 633@733Mhz
Mobo: Canyon 6XBAS-T
Mälu: 192 SDRAM
HDD: WD 10,2 GB
Video:Leadtek GF2 MX400 64MB
Heli: integr.
OP SYS:Win ME
Driverid: Nvidia 21.83

2001 3D Mark'i skoor oli defaultiga 2026.

Nüüd on mul draiverid 29.40 või midagi sellist,peast ei tea(eelviimased vist),ning OP SYS on WIN 98. 3D Mark 2001 skoor defaultiga jääb nüüd 1840 piiresse.Miks siis nõnda?Vihale ajab.Uute draiveritega peaks tulemus ikkagi paremuse poole minema.Kas keegi oskab aidata?Kui ei oska pole hullu midagi.icon_smile.gif

sina jahud küll midagi et sul celelron 633-ga ja DEFAULT 2026 icon_eek.gif pole võimalik mul default 2205 punni(1200 celeron,320ram,gf2mx400 64mb)

Mis pole võimalik???
Hullult väike skoor GF2MX400 kohta!!
peaks vähemalt siukesega 2700 saama!
Ma sain oma cel533 ja GF2MX200 640x480 4436 punkti 3dmark2001es!!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrgen
Kreisi kasutaja
jyrgen

liitunud: 05.11.2001




sõnum 06.09.2002 09:18:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ma sain oma cel533 ja GF2MX200 640x480 4436 punkti 3dmark2001es!!

Tubli! Proovi 320x240 resoga kah, peaks üle 6000 punkti saama...
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomacce
HV kasutaja
tomacce

liitunud: 02.09.2002




sõnum 06.09.2002 13:24:00 vasta tsitaadiga

inteli emme 845gbvl
2,4g prose
512ddr mälu
80 gb ketas
gef 4 440 video

kõik default ja 3dmark2001se+patch=5990 punni

ja siit moraal võta see kaart ja viska kaugele ära ja ära vaata kuhu ta kukkus....

saan kolmapäeval uue ti4600 kätte eks siis kriban uued tulemused.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanelusa
HV vaatleja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 06.09.2002 14:21:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

06.09.2002 09:18 jyrgen kirjutas:
tsitaat:

Ma sain oma cel533 ja GF2MX200 640x480 4436 punkti 3dmark2001es!!

Tubli! Proovi 320x240 resoga kah, peaks üle 6000 punkti saama...

Kas nüüd mina ei saa sinust aru või sina minust??
Asi on selles,et kas sa hakkad näiteks GTA3e mängima GF2MXga 1024resu ja 32bitiga???
Kui panna 640resu siis näed kohe mis fps olla võib!
GF2MX200-l on siuke asi,et 1024 resu juures saab ta mingi 3korda väiksema fpsi kui 640 resu ja 16biti juures!!
Siukese kaardiga ei hakata ju loogiliselt 1024 ja 32bitiga pelama!!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lammas
HV veteran
lammas

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2002 14:27:00 vasta tsitaadiga

Eh loomulikult võid sa teha seda 3d marki mistahes resoga aga siis kaob nägu see võrdlemise moment ära.
Pole ju mõtet siia postida, et:
nääd sina said 2000 punni mina 5000 kui üks tegi 1024x768 ja sina 640x320 vms ja siis veel väidad et tema kaart on ikka nõrk küll.

_________________
SEO teenused - https://seo-teenus.ee/ | Kodulehtede tegemine - https://kodulehetegemine.me
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alchemist
HV vaatleja

liitunud: 27.11.2001




sõnum 06.09.2002 14:28:00 vasta tsitaadiga

point selles, et benchitakse ikkagi alati yhe ja sama konfiga...
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 06.09.2002 15:42:00 vasta tsitaadiga

Puhtal kujul enesepettus nii madalatel resodel 3DMarki teha, selleks ju ongi seal kirjas Default Settings:1024x768x32bit, et kõigil oleks võrdne alus.

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanelusa
HV vaatleja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 06.09.2002 17:06:00 vasta tsitaadiga

Ma pole kunagi võrdlema hakanud teiste arvuteid selle resulutsiooniga!!!!
Lihtsalt oli väga imelik kui teha 640 ja 16bitiga test ja saab rohkem kui GF2Ti 1024 ja 32bit!!
Kuid kui GF2Ti-l 640 resu panna annax see vaid umbes 500punkti juurde!!
GF2MX200ga saab läbi küll kui ei taha erilist resulutsiooni!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2002 17:41:00 vasta tsitaadiga

link :: LINK

... veidi proovisin, kõik on default pole veel jõudnud
midagi suurt näppida:

Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2002 18:24:00 vasta tsitaadiga

no kuida siis "GF powaa" tundub pärast radeoni icon_razz.gif


palju seda XP versiooni klokkida annab?
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2002 18:38:00 vasta tsitaadiga

... pildikvall on võrreldes isegi Rage128 kiviga täielik
'kräpp' aga jõudlus paistab päris kompu olema.
Nüüd lükkasin need kiirused siis web'is lubatu peale (310/650),
muud ei näppinud:
http://service.madonion.com/compare?2k1=4406100

edit: link muudetud

[ Seda sõnumit muutis: DigeBeni on 06.09.2002 18:54 ]
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 06.09.2002 18:44:00 vasta tsitaadiga

Bennu, selle lingiga on midagi valesti, mul näitab mu oma tulemust, aga mitte sinu oma.

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrgen
Kreisi kasutaja
jyrgen

liitunud: 05.11.2001




sõnum 06.09.2002 18:49:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

06.09.2002 14:21 Tanelusa kirjutas:
Kas nüüd mina ei saa sinust aru või sina minust??

Ma norisin jah sellepärast, et selle teema nimi on "Rahvaz võrdleme oma arvuteid", võrrelda on aga mõtet ainult ühesuguste (default) settingutega. Põhimõtteliselt olen aga nõus, et ka Sinu testides on oma loogika sees - tahad võrrelda, kuidas umbes mängud jookseksid sellisel resol, nagu Sa neid jooksutama hakkad.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanelusa
HV vaatleja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 06.09.2002 18:56:00 vasta tsitaadiga

Ega ma praegu oma GF3el just 640resu just mängudes veel pannud pole icon_biggrin.gif
Aga njah kellel on GF2 siis pelage 640resuga või veelgi väixsemaga,ok! :grin:

[ Seda sõnumit muutis: Tanelusa on 06.09.2002 18:56 ]
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2002 19:31:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

06.09.2002 18:38 DigeBeni kirjutas:
... pildikvall on võrreldes isegi Rage128 kiviga täielik
'kräpp' aga jõudlus paistab päris kompu olema.
Nüüd lükkasin need kiirused siis web'is lubatu peale (310/650),
muud ei näppinud:
http://service.madonion.com/compare?2k1=4406100


oled oma klassis antud tulemusega esimine. good work!!!
kuid ehk sa siiski prooviksid millised on max clock'id
mis see kaart kannatab. st millega veel 3dmarki ära teeb.


ja mis pildikvaliteeti puudutab siis....... ??????
ma olen oma masinas katsetanud nii rage128.t kui radeon 7200
ja ma ei saaks kuidagi ütelda et täielik kräpp on.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2002 19:42:00 vasta tsitaadiga

... mis, reso ja Hz juures katsetasid ?
OK võib-olla see sõna TÄIELIK oli liialdatud aga võrreldes
kasvõi selle vana kiviga on pilt 1152x864 95Hz juures ikka
märgatavalt udusem, kui võtta, et Rage128 1200x1024 90Hz
juures veel täielik prillikivi ...
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2002 19:58:00 vasta tsitaadiga

... sedapsi siis, et lükkasin asja veel tiba ja nüüd
siis 315/660:
http://service.madonion.com/compare?2k1=4406798

... visuaalseid riknemisi pole, vähemalt silmaga, näha
ja masin pole veel kaugeltki optimiseeritud ega kellatud ...
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2002 20:02:00 vasta tsitaadiga

ma proovisin neid oma igapäevase reso 1024x768@85Hz juures.

Rääkides 3DM2K1'st siis 10686

paigaldasin oma kaardile nüüd vasest mälu radikad ja klokkida kannatab nüüd 650'ni. kuid vähesed arifaktid on märgata. 315/635 on aga stabiilne. pole paha 4ns mälu kohta.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2002 20:09:00 vasta tsitaadiga

... Nu ehk soovitad, mida oleks selle nvidiootikumi
juures siis kõige tulemuslikum veel muuta enne, kui prose
kellamiseni lähen ?

PS.
Palun ära soovita kuskilt otsida või midagi lugeda, muidu jätan vist küll asja sinnapaika ja kerin magama, olen juba
ligi 2 ööpäeva üleval olnud ...
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2002 20:17:00 vasta tsitaadiga

kui aint nV juures tahad midagi muuta siis tõmmba rivatuner. Ei hakka lahti seletama, saad vast aru küll kui mingi optioni juurde on kirjutatud improves performance

Üldiselt WXP tweakimine tuleb ka kasuks, kuid sellest pikemalt kui oled välja maganud icon_razz.gif
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2002 20:19:00 vasta tsitaadiga

... jah, vat see rivatuner tuli mulle kah just meelde aga
jah WinXP võtan ette vast homme ... miskil ajal ...
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2002 20:21:00 vasta tsitaadiga

GTU on ka muidu hea aga selle viimane versioon ei toetanud viimaseid draivereid icon_sad.gif
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Superglue
HV veteran
Superglue

liitunud: 20.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2002 12:24:00 vasta tsitaadiga

Sain kätte maagilise 5507 punkti. http://service.madonion.com/compare?2k1=4413212


[ Seda sõnumit muutis: Superglue on 07.09.2002 14:16 ]
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2002 12:33:00 vasta tsitaadiga

5507 <- mina näen seda. nii maagiline kui see ka poleks.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrgen
Kreisi kasutaja
jyrgen

liitunud: 05.11.2001




sõnum 07.09.2002 13:22:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

07.09.2002 12:33 Nu kirjutas:
5507 <- mina näen seda. nii maagiline kui see ka poleks.
Ma näen ka seda. Maagia vist selles ongi, et üleöö on 1000 punni ise juurde tulnud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Superglue
HV veteran
Superglue

liitunud: 20.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2002 14:16:00 vasta tsitaadiga

Vups. Jah ikka liida 1000punkti juurde.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anc
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2002




sõnum 07.09.2002 14:43:00 vasta tsitaadiga

Amd Athlon XP 2000+ (FSB 134Mhz Cpu168Mhz - ma isegi ei mäleta enam miks ma fsb-d tõstsin...)
256mb Apacer CL2 DDR
Abit KR7A-133
Geforce4 MX 440 305/465 (kui kaugele seda klokkida annab/on turvaline?)
Maxtor D740X 7200rpm ATA133

3dmark2001SE score 5935pts (on see minu konfi kohta hea tulemus või ei oska ma asja õieti tuunida? sai alles 2 nädalat tagasi ostetud ta. offtopicuna sooviks feedbacki minu kokkupandud jubinate kohta)
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 08.09.2002 01:28:00 vasta tsitaadiga

Taolise konfiga peaksid kuskil 1000p enam saama, vaata BIOSest settingud üle (mälu kiirus, AGP 4x, Video Fast Write jne)

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anc
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2002




sõnum 08.09.2002 02:53:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

08.09.2002 01:28 troll kirjutas:
Taolise konfiga peaksid kuskil 1000p enam saama, vaata BIOSest settingud üle (mälu kiirus, AGP 4x, Video Fast Write jne)



ma ju ei tea mida sättida... CAS latency panin 2 piale, agp fast write ja 4x ka peal. mida veel? tõesti eip oska öelda mida uurida... icon_sad.gif [Apacer PC2100 CL2 256MB pulk]

[ Seda sõnumit muutis: Anc on 08.09.2002 03:01 ]
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kodanik2
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2002 18:45:00 vasta tsitaadiga

Protsessor: Athlon 1.4Ghz
Emme: Epox 8kha+
Video: Elsa GF3 ti200

3DMark2001

Def. skoor ~6700
Video clokitud 240/480 ~7600
Prose 1.53 GHz ja video 240/480 7910 punkti,
parim mis olen siiani saanud.

http://service.madonion.com/compare?2k1=4422775
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomacce
HV kasutaja
tomacce

liitunud: 02.09.2002




sõnum 10.09.2002 22:05:00 vasta tsitaadiga

inteli emme 845g
512 ddr
2,4 p4
ti4600 creative
80gb maxtor 7200 2mb

3dmark 2001se 12080 punkti default kõik
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2002 21:26:00 vasta tsitaadiga

klokkimata r9700 pro
klokitud p4 2.53
http://service.madonion.com/compare?2k1=4449730

14592
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 12.09.2002 21:36:00 vasta tsitaadiga

TO: Lamp
ATI laskis välja draiver fix patchi just R9700 jaoks, kui huvitab, siis leiad siit

_________________
TÜMPA , TÜMPA....eest ära, TROLL tuleb!!

[ Seda sõnumit muutis: troll on 12.09.2002 21:36 ]
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2002 10:18:00 vasta tsitaadiga

http://service.madonion.com/compare?2k1=4465783
15198
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oraff
HV veteran
Oraff

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2002 00:52:00 vasta tsitaadiga

3dMark2000 1521: OS=XP Pro, 128MB RAM, AMD K6-2 400 Gf2MX64. Default ma arvan et see hea???
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DevilDog
HV vaatleja
Keelatud avatar

liitunud: 16.09.2002




sõnum 16.09.2002 22:08:00 vasta tsitaadiga

Athlon Xp 1800
Epox 8k5a2 emme
256mb pc 2100 ddr mälu
40 gb segate barracuda IV vint
gf4 mx440 video


3DMARK2001 5900
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2002 22:11:00 vasta tsitaadiga

me ei vali siin avatare skoori j2rgi, niiet hop-hop, tee v2iksemaks

EDIT: juba parem, aga eks saab veel?
_________________
Intel stands for intelligence..

[ Seda sõnumit muutis: CMaster on 16.09.2002 23:24 ]
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 16.09.2002 22:46:00 vasta tsitaadiga

Nii, proovisime sõbraga täna siis klokkimist, nii protsessori kui ka videokaardi. 3DMark2001 tulemused:
1)Default ( P4 1,8, Abit SD7, 256Mb PC-2700 Apacer, Abit GF4Ti4200)
2)Uus SiS AGP draiver
3)video275/550
4)video 280/600
5)P 1,8@2,4 video default
6)P2,4 video285/610
7)Ja lõpuks P2,4 video290/610
Videokaart ei kannatanud core 300, jooksis kokku. Mälu oleks arvatavasti veelgi saanud tõsta, 610 peal polnud mingeid artifakte.

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mati_p
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2002 10:37:00 vasta tsitaadiga

prose: PII 350
mobo: IBM, i440BX/ZX kividega
mälu: 256MB SDRAM
video: 16MB ATI Rage128 Pro AGP
OS: WinXP

3DMark2000Pro default test (1024x768x16bit)

1130 3D marks

lahja, eksole?

[ Seda sõnumit muutis: mati_p on 17.09.2002 11:10 ]
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sumo
HV kasutaja
sumo

liitunud: 11.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2002 23:18:00 vasta tsitaadiga

Your 3DMark2001 score is
9368

prose AMD XP2000+
mälu 512MB PC3200 400MHz
MSI KT400 Ultra
WD1200BB 120Gb 7200
Gainward 128MB DDR VIVO Ti4400
AOpen H600A

Kõik Default
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 17.09.2002 23:26:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

17.09.2002 23:18 sumo kirjutas:
Your 3DMark2001 score is
9368

prose AMD XP2000+
mälu 512MB PC3200 400MHz
MSI KT400 Ultra
WD1200BB 120Gb 7200
Gainward 128MB DDR VIVO Ti4400
AOpen H600A

Kõik Default

Sa pead BIOSis midagi sättima, see kaart peaks default ikka rohkem andma. Kas mälu oli ikka 400 peal?

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 17.09.2002 23:28:00 vasta tsitaadiga

link :: compare

3DMark 2001SE build330

9940

klokkimata:
xp1800+
256DDR
Gigabyte GA-7VRXP
MSI ti4400-TD
det. 29.40
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 17.09.2002 23:32:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

17.09.2002 23:28 wicked kirjutas:
3DMark 2001SE build330

9940

klokkimata:
xp1800+
256DDR
Gigabyte GA-7VRXP
MSI ti4400-TD
det. 29.40

Sa võiksid katsetada uute 40.41 draiveritega, mul andis ca 700p juurde.

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sumo
HV kasutaja
sumo

liitunud: 11.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2002 23:34:00 vasta tsitaadiga

jap 400mhz jah...
tõstsin videokaardi 290/590 peale,tegi 10089.Stabiilne.
Mida seal biosis sättida siis?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 17.09.2002 23:36:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

17.09.2002 23:32 troll kirjutas:
Sa võiksid katsetada uute 40.41 draiveritega, mul andis ca 700p juurde.


eks homme proovib, täna ei viitsi restarti teha, korra proovisin aga siis langes 1000 punni kuna muutsin vist liiga palju settinguid icon_sad.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 17.09.2002 23:36:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

17.09.2002 23:34 sumo kirjutas:
jap 400mhz jah...
tõstsin videokaardi 290/590 peale,tegi 10089.Stabiilne.
Mida seal biosis sättida siis?

Mis OPsüsteem sul on ja mis draivereid kasutad? Kas Video Fast Write on Enable, AGP4x, AGP Aperture Size 256? Mis mälu täpselt on?

_________________
TÜMPA , TÜMPA....eest ära, TROLL tuleb!!

[ Seda sõnumit muutis: troll on 17.09.2002 23:38 ]
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2002 23:37:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Sa pead BIOSis midagi sättima, see kaart peaks default ikka rohkem andma. Kas mälu oli ikka 400 peal?


ju see KT400 ei ole siis nii hea (nagu ka mõningadtest reviewid'st välja tuleb).

Kui ma clockin oma kaardi 4400 tasemele siis ma saan umbes sama tulemuse. kuigi mul XP1600 prose
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2001se skoorid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 153, 154, 155  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.