|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
05.09.2002 20:14:00
|
|
|
link :: draiverid
Leidsin ühe lingi, kus on toodud enamus NVidia draiveriversioonidest. Kui kõige värskemad tõesti jamavad, siis proovige eelmiseid versioone.
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
05.09.2002 21:13:00
|
|
|
link :: Guru3D
Guru3D pakub mingit patchi 40.41 draiveritele, kommentaarid on erinevad. Kuna endal probleeme sellega pole, ei hakanud downloadima, aga kui kellelgi on, siis võiksid proovida.
p.s TO:Valtsweb ja Holden
Kas vanad draiverid ikka uninstallisite enne 40.41 peale laskmist?
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
holden
HV kasutaja
liitunud: 03.12.2001
|
05.09.2002 21:56:00
|
|
|
| tsitaat: |
Kas vanad draiverid ikka uninstallisite enne 40.41 peale laskmist?
|
jep
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanelusa
HV vaatleja

liitunud: 30.03.2002
|
06.09.2002 04:40:00
|
|
|
| tsitaat: |
05.09.2002 18:48 General kirjutas:
| tsitaat: |
05.09.2002 14:13 Viilutaja kirjutas:
Minu arvuti:
Prose:Celeron 633@733Mhz
Mobo: Canyon 6XBAS-T
Mälu: 192 SDRAM
HDD: WD 10,2 GB
Video:Leadtek GF2 MX400 64MB
Heli: integr.
OP SYS:Win ME
Driverid: Nvidia 21.83
2001 3D Mark'i skoor oli defaultiga 2026.
Nüüd on mul draiverid 29.40 või midagi sellist,peast ei tea(eelviimased vist),ning OP SYS on WIN 98. 3D Mark 2001 skoor defaultiga jääb nüüd 1840 piiresse.Miks siis nõnda?Vihale ajab.Uute draiveritega peaks tulemus ikkagi paremuse poole minema.Kas keegi oskab aidata?Kui ei oska pole hullu midagi.
|
sina jahud küll midagi et sul celelron 633-ga ja DEFAULT 2026 pole võimalik mul default 2205 punni(1200 celeron,320ram,gf2mx400 64mb)
|
Mis pole võimalik???
Hullult väike skoor GF2MX400 kohta!!
peaks vähemalt siukesega 2700 saama!
Ma sain oma cel533 ja GF2MX200 640x480 4436 punkti 3dmark2001es!!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrgen
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
06.09.2002 09:18:00
|
|
|
| tsitaat: |
Ma sain oma cel533 ja GF2MX200 640x480 4436 punkti 3dmark2001es!!
|
Tubli! Proovi 320x240 resoga kah, peaks üle 6000 punkti saama...
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomacce
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2002
|
06.09.2002 13:24:00
|
|
|
inteli emme 845gbvl
2,4g prose
512ddr mälu
80 gb ketas
gef 4 440 video
kõik default ja 3dmark2001se+patch=5990 punni
ja siit moraal võta see kaart ja viska kaugele ära ja ära vaata kuhu ta kukkus....
saan kolmapäeval uue ti4600 kätte eks siis kriban uued tulemused.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanelusa
HV vaatleja

liitunud: 30.03.2002
|
06.09.2002 14:21:00
|
|
|
| tsitaat: |
06.09.2002 09:18 jyrgen kirjutas:
| tsitaat: |
Ma sain oma cel533 ja GF2MX200 640x480 4436 punkti 3dmark2001es!!
|
Tubli! Proovi 320x240 resoga kah, peaks üle 6000 punkti saama...
|
Kas nüüd mina ei saa sinust aru või sina minust??
Asi on selles,et kas sa hakkad näiteks GTA3e mängima GF2MXga 1024resu ja 32bitiga???
Kui panna 640resu siis näed kohe mis fps olla võib!
GF2MX200-l on siuke asi,et 1024 resu juures saab ta mingi 3korda väiksema fpsi kui 640 resu ja 16biti juures!!
Siukese kaardiga ei hakata ju loogiliselt 1024 ja 32bitiga pelama!!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lammas
HV veteran

liitunud: 05.01.2002
|
06.09.2002 14:27:00
|
|
|
Eh loomulikult võid sa teha seda 3d marki mistahes resoga aga siis kaob nägu see võrdlemise moment ära.
Pole ju mõtet siia postida, et:
nääd sina said 2000 punni mina 5000 kui üks tegi 1024x768 ja sina 640x320 vms ja siis veel väidad et tema kaart on ikka nõrk küll.
_________________ SEO teenused - https://seo-teenus.ee/ | Kodulehtede tegemine - https://kodulehetegemine.me |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alchemist
HV vaatleja
liitunud: 27.11.2001
|
06.09.2002 14:28:00
|
|
|
point selles, et benchitakse ikkagi alati yhe ja sama konfiga...
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
06.09.2002 15:42:00
|
|
|
Puhtal kujul enesepettus nii madalatel resodel 3DMarki teha, selleks ju ongi seal kirjas Default Settings:1024x768x32bit, et kõigil oleks võrdne alus.
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanelusa
HV vaatleja

liitunud: 30.03.2002
|
06.09.2002 17:06:00
|
|
|
Ma pole kunagi võrdlema hakanud teiste arvuteid selle resulutsiooniga!!!!
Lihtsalt oli väga imelik kui teha 640 ja 16bitiga test ja saab rohkem kui GF2Ti 1024 ja 32bit!!
Kuid kui GF2Ti-l 640 resu panna annax see vaid umbes 500punkti juurde!!
GF2MX200ga saab läbi küll kui ei taha erilist resulutsiooni!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
06.09.2002 17:41:00
|
|
|
link :: LINK
... veidi proovisin, kõik on default pole veel jõudnud
midagi suurt näppida:
|
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
06.09.2002 18:24:00
|
|
|
no kuida siis "GF powaa" tundub pärast radeoni
palju seda XP versiooni klokkida annab?
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
06.09.2002 18:38:00
|
|
|
... pildikvall on võrreldes isegi Rage128 kiviga täielik
'kräpp' aga jõudlus paistab päris kompu olema.
Nüüd lükkasin need kiirused siis web'is lubatu peale (310/650),
muud ei näppinud:
http://service.madonion.com/compare?2k1=4406100
edit: link muudetud
[ Seda sõnumit muutis: DigeBeni on 06.09.2002 18:54 ]
|
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
06.09.2002 18:44:00
|
|
|
Bennu, selle lingiga on midagi valesti, mul näitab mu oma tulemust, aga mitte sinu oma.
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrgen
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
06.09.2002 18:49:00
|
|
|
| tsitaat: |
06.09.2002 14:21 Tanelusa kirjutas:
Kas nüüd mina ei saa sinust aru või sina minust??
|
Ma norisin jah sellepärast, et selle teema nimi on "Rahvaz võrdleme oma arvuteid", võrrelda on aga mõtet ainult ühesuguste (default) settingutega. Põhimõtteliselt olen aga nõus, et ka Sinu testides on oma loogika sees - tahad võrrelda, kuidas umbes mängud jookseksid sellisel resol, nagu Sa neid jooksutama hakkad.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanelusa
HV vaatleja

liitunud: 30.03.2002
|
06.09.2002 18:56:00
|
|
|
Ega ma praegu oma GF3el just 640resu just mängudes veel pannud pole
Aga njah kellel on GF2 siis pelage 640resuga või veelgi väixsemaga,ok! :grin:
[ Seda sõnumit muutis: Tanelusa on 06.09.2002 18:56 ]
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
06.09.2002 19:31:00
|
|
|
| tsitaat: |
06.09.2002 18:38 DigeBeni kirjutas:
... pildikvall on võrreldes isegi Rage128 kiviga täielik
'kräpp' aga jõudlus paistab päris kompu olema.
Nüüd lükkasin need kiirused siis web'is lubatu peale (310/650),
muud ei näppinud:
http://service.madonion.com/compare?2k1=4406100
|
oled oma klassis antud tulemusega esimine. good work!!!
kuid ehk sa siiski prooviksid millised on max clock'id
mis see kaart kannatab. st millega veel 3dmarki ära teeb.
ja mis pildikvaliteeti puudutab siis....... ??????
ma olen oma masinas katsetanud nii rage128.t kui radeon 7200
ja ma ei saaks kuidagi ütelda et täielik kräpp on.
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
06.09.2002 19:42:00
|
|
|
... mis, reso ja Hz juures katsetasid ?
OK võib-olla see sõna TÄIELIK oli liialdatud aga võrreldes
kasvõi selle vana kiviga on pilt 1152x864 95Hz juures ikka
märgatavalt udusem, kui võtta, et Rage128 1200x1024 90Hz
juures veel täielik prillikivi ...
|
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
06.09.2002 19:58:00
|
|
|
... sedapsi siis, et lükkasin asja veel tiba ja nüüd
siis 315/660:
http://service.madonion.com/compare?2k1=4406798
... visuaalseid riknemisi pole, vähemalt silmaga, näha
ja masin pole veel kaugeltki optimiseeritud ega kellatud ...
|
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
06.09.2002 20:02:00
|
|
|
ma proovisin neid oma igapäevase reso 1024x768@85Hz juures.
Rääkides 3DM2K1'st siis 10686
paigaldasin oma kaardile nüüd vasest mälu radikad ja klokkida kannatab nüüd 650'ni. kuid vähesed arifaktid on märgata. 315/635 on aga stabiilne. pole paha 4ns mälu kohta.
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
06.09.2002 20:09:00
|
|
|
... Nu ehk soovitad, mida oleks selle nvidiootikumi
juures siis kõige tulemuslikum veel muuta enne, kui prose
kellamiseni lähen ?
PS.
Palun ära soovita kuskilt otsida või midagi lugeda, muidu jätan vist küll asja sinnapaika ja kerin magama, olen juba
ligi 2 ööpäeva üleval olnud ...
|
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
06.09.2002 20:17:00
|
|
|
kui aint nV juures tahad midagi muuta siis tõmmba rivatuner. Ei hakka lahti seletama, saad vast aru küll kui mingi optioni juurde on kirjutatud improves performance
Üldiselt WXP tweakimine tuleb ka kasuks, kuid sellest pikemalt kui oled välja maganud
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
06.09.2002 20:19:00
|
|
|
... jah, vat see rivatuner tuli mulle kah just meelde aga
jah WinXP võtan ette vast homme ... miskil ajal ...
|
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
06.09.2002 20:21:00
|
|
|
GTU on ka muidu hea aga selle viimane versioon ei toetanud viimaseid draivereid
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Superglue
HV veteran

liitunud: 20.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
07.09.2002 12:33:00
|
|
|
| 5507 <- mina näen seda. nii maagiline kui see ka poleks.
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrgen
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
07.09.2002 13:22:00
|
|
|
| tsitaat: |
07.09.2002 12:33 Nu kirjutas:
5507 <- mina näen seda. nii maagiline kui see ka poleks.
|
Ma näen ka seda. Maagia vist selles ongi, et üleöö on 1000 punni ise juurde tulnud
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Superglue
HV veteran

liitunud: 20.03.2002
|
07.09.2002 14:16:00
|
|
|
| Vups. Jah ikka liida 1000punkti juurde.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anc
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.07.2002
|
07.09.2002 14:43:00
|
|
|
Amd Athlon XP 2000+ (FSB 134Mhz Cpu168Mhz - ma isegi ei mäleta enam miks ma fsb-d tõstsin...)
256mb Apacer CL2 DDR
Abit KR7A-133
Geforce4 MX 440 305/465 (kui kaugele seda klokkida annab/on turvaline?)
Maxtor D740X 7200rpm ATA133
3dmark2001SE score 5935pts (on see minu konfi kohta hea tulemus või ei oska ma asja õieti tuunida? sai alles 2 nädalat tagasi ostetud ta. offtopicuna sooviks feedbacki minu kokkupandud jubinate kohta)
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
08.09.2002 01:28:00
|
|
|
Taolise konfiga peaksid kuskil 1000p enam saama, vaata BIOSest settingud üle (mälu kiirus, AGP 4x, Video Fast Write jne)
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anc
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.07.2002
|
08.09.2002 02:53:00
|
|
|
| tsitaat: |
08.09.2002 01:28 troll kirjutas:
Taolise konfiga peaksid kuskil 1000p enam saama, vaata BIOSest settingud üle (mälu kiirus, AGP 4x, Video Fast Write jne)
|
ma ju ei tea mida sättida... CAS latency panin 2 piale, agp fast write ja 4x ka peal. mida veel? tõesti eip oska öelda mida uurida... [Apacer PC2100 CL2 256MB pulk]
[ Seda sõnumit muutis: Anc on 08.09.2002 03:01 ]
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kodanik2
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.12.2001
|
08.09.2002 18:45:00
|
|
|
Protsessor: Athlon 1.4Ghz
Emme: Epox 8kha+
Video: Elsa GF3 ti200
3DMark2001
Def. skoor ~6700
Video clokitud 240/480 ~7600
Prose 1.53 GHz ja video 240/480 7910 punkti,
parim mis olen siiani saanud.
http://service.madonion.com/compare?2k1=4422775
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomacce
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2002
|
10.09.2002 22:05:00
|
|
|
inteli emme 845g
512 ddr
2,4 p4
ti4600 creative
80gb maxtor 7200 2mb
3dmark 2001se 12080 punkti default kõik
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
12.09.2002 21:36:00
|
|
|
TO: Lamp
ATI laskis välja draiver fix patchi just R9700 jaoks, kui huvitab, siis leiad siit
_________________
TÜMPA , TÜMPA....eest ära, TROLL tuleb!!
[ Seda sõnumit muutis: troll on 12.09.2002 21:36 ]
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oraff
HV veteran

liitunud: 04.09.2002
|
16.09.2002 00:52:00
|
|
|
| 3dMark2000 1521: OS=XP Pro, 128MB RAM, AMD K6-2 400 Gf2MX64. Default ma arvan et see hea???
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DevilDog
HV vaatleja

liitunud: 16.09.2002
|
16.09.2002 22:08:00
|
|
|
Athlon Xp 1800
Epox 8k5a2 emme
256mb pc 2100 ddr mälu
40 gb segate barracuda IV vint
gf4 mx440 video
3DMARK2001 5900
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
16.09.2002 22:11:00
|
|
|
me ei vali siin avatare skoori j2rgi, niiet hop-hop, tee v2iksemaks
EDIT: juba parem, aga eks saab veel?
_________________
Intel stands for intelligence..
[ Seda sõnumit muutis: CMaster on 16.09.2002 23:24 ]
|
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
16.09.2002 22:46:00
|
|
|
Nii, proovisime sõbraga täna siis klokkimist, nii protsessori kui ka videokaardi. 3DMark2001 tulemused:
1)Default ( P4 1,8, Abit SD7, 256Mb PC-2700 Apacer, Abit GF4Ti4200)
2)Uus SiS AGP draiver
3)video275/550
4)video 280/600
5)P 1,8@2,4 video default
6)P2,4 video285/610
7)Ja lõpuks P2,4 video290/610
Videokaart ei kannatanud core 300, jooksis kokku. Mälu oleks arvatavasti veelgi saanud tõsta, 610 peal polnud mingeid artifakte.
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mati_p
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.09.2002
|
17.09.2002 10:37:00
|
|
|
prose: PII 350
mobo: IBM, i440BX/ZX kividega
mälu: 256MB SDRAM
video: 16MB ATI Rage128 Pro AGP
OS: WinXP
3DMark2000Pro default test (1024x768x16bit)
1130 3D marks
lahja, eksole?
[ Seda sõnumit muutis: mati_p on 17.09.2002 11:10 ]
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sumo
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2002
|
17.09.2002 23:18:00
|
|
|
Your 3DMark2001 score is
9368
prose AMD XP2000+
mälu 512MB PC3200 400MHz
MSI KT400 Ultra
WD1200BB 120Gb 7200
Gainward 128MB DDR VIVO Ti4400
AOpen H600A
Kõik Default
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
17.09.2002 23:26:00
|
|
|
| tsitaat: |
17.09.2002 23:18 sumo kirjutas:
Your 3DMark2001 score is
9368
prose AMD XP2000+
mälu 512MB PC3200 400MHz
MSI KT400 Ultra
WD1200BB 120Gb 7200
Gainward 128MB DDR VIVO Ti4400
AOpen H600A
Kõik Default
|
Sa pead BIOSis midagi sättima, see kaart peaks default ikka rohkem andma. Kas mälu oli ikka 400 peal?
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
17.09.2002 23:28:00
|
|
|
link :: compare
3DMark 2001SE build330
9940
klokkimata:
xp1800+
256DDR
Gigabyte GA-7VRXP
MSI ti4400-TD
det. 29.40
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
17.09.2002 23:32:00
|
|
|
| tsitaat: |
17.09.2002 23:28 wicked kirjutas:
3DMark 2001SE build330
9940
klokkimata:
xp1800+
256DDR
Gigabyte GA-7VRXP
MSI ti4400-TD
det. 29.40
|
Sa võiksid katsetada uute 40.41 draiveritega, mul andis ca 700p juurde.
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sumo
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2002
|
17.09.2002 23:34:00
|
|
|
jap 400mhz jah...
tõstsin videokaardi 290/590 peale,tegi 10089.Stabiilne.
Mida seal biosis sättida siis?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
17.09.2002 23:36:00
|
|
|
| tsitaat: |
17.09.2002 23:32 troll kirjutas:
Sa võiksid katsetada uute 40.41 draiveritega, mul andis ca 700p juurde.
|
eks homme proovib, täna ei viitsi restarti teha, korra proovisin aga siis langes 1000 punni kuna muutsin vist liiga palju settinguid
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
17.09.2002 23:36:00
|
|
|
| tsitaat: |
17.09.2002 23:34 sumo kirjutas:
jap 400mhz jah...
tõstsin videokaardi 290/590 peale,tegi 10089.Stabiilne.
Mida seal biosis sättida siis?
|
Mis OPsüsteem sul on ja mis draivereid kasutad? Kas Video Fast Write on Enable, AGP4x, AGP Aperture Size 256? Mis mälu täpselt on?
_________________
TÜMPA , TÜMPA....eest ära, TROLL tuleb!!
[ Seda sõnumit muutis: troll on 17.09.2002 23:38 ]
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
17.09.2002 23:37:00
|
|
|
| tsitaat: |
Sa pead BIOSis midagi sättima, see kaart peaks default ikka rohkem andma. Kas mälu oli ikka 400 peal?
|
ju see KT400 ei ole siis nii hea (nagu ka mõningadtest reviewid'st välja tuleb).
Kui ma clockin oma kaardi 4400 tasemele siis ma saan umbes sama tulemuse. kuigi mul XP1600 prose
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|