|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
gj
HV veteran
liitunud: 09.05.2003
|
12.05.2004 09:14:42
[MUU] Arutlus pihukonsoolide teemal, üldine. |
|
|
ei tea kas see on gameboy lõpp või sony ämber (a-la n-gage)? mulle tundub, et sony oma korraliku ekraani ja rauaga, paneb sellele kaheekraansele küll ära, sellisel juhul oleks terve konsoolimaailm sony käes ja nintendo lõpetaks parimal juhul nagu sega- teiste firmade konsoolidele mängutootjana.
http://gamesradar.msn.co.uk/
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
212 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ra*
HV Guru

liitunud: 19.04.2003
|
13.05.2004 20:23:13
|
|
|
| gameboy LÕPP ta ikka ei ole, nõrgestab mingil määral võibolla ainult
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaniyodrift
HV kasutaja

liitunud: 03.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
28.10.2004 11:41:54
|
|
|
Täitsa pekkis kui kabe miski handheldi jaoks Uvitav kaua aku peab
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaniyodrift
HV kasutaja

liitunud: 03.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Null
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2004
|
28.10.2004 15:57:07
|
|
|
Selle PSP kavatsen endalegi hankida, see mega leet värk Võib olla isegi FFVII: Chrisis Core'e pärast
See Nindento DS on küll mõttetus. Graafika kehvem kui PSP'l ning see kahe ekraani süsteem ka imho imeb.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
28.10.2004 16:19:39
|
|
|
awow ....nfsu-d koolitunnis pelada näiteks suht eht ...gt4-ja kah lubati sellepeale kui ma just ei eksi rängalt ...mis need mängud maksma hakkavad neile...need tuleb vist kõik originaalid osta....khm khm...nagu ka ps-le ja ka ps2-le tavaliselt
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
29.10.2004 00:37:52
|
|
|
Nfs oli cool,selles videos. Palju see eestis maksma hakkab 10k vähemalt
_________________ zero
viimati muutis 486 29.10.2004 00:41:22, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
29.10.2004 00:39:35
|
|
|
| 486 kirjutas: |
| Nfs oli cool,selles videos. Palju see eestis maksma hakka 10k vähemalt |
Soe oled peast v?...ei tohiks kuidagi hind üle 3k ulatudagi.
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
29.10.2004 00:45:55
|
|
|
Ahjaa vaatasin just delfi lehekülge, kui 3k siis pole nii hull. Mängud tulevad siis vist sama kallid.
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
29.10.2004 00:53:08
|
|
|
3k eest (USAs lausa 2500 ringis) on täitsa kobe asi
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gj
HV veteran
liitunud: 09.05.2003
|
29.10.2004 08:43:37
|
|
|
| kujutan ette siinsete poodide alghinda mingi 5 kilo (tore kui ma eksin muidugi), peksaks selle omalegi 3 kiloga majja. kõige suurem jama on memorysticki hind, 512 peaks ikka masinasse panema kui mp3 on ka plaanis kuulata, fotosid teha lisakaameraga ja videote tarvis ei piisa sellestki. no see nintendo kaks ekraani on ikka puine sony ühe suure laiekraani vastu, mapi nägemiseks nuppu vajutada pole nii raske kui terve mängu aeg mikroekraani jõllitada.
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
212 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Null
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gj
HV veteran
liitunud: 09.05.2003
|
30.10.2004 08:40:13
|
|
|
| see on hea uudis, et psp mängud saavad olema regioonivabad, võib neid igast maailma otsast osta ilma, et peaks kartma kas töötab. arvata võib, et psp filmid tulevad siiski regioonidega kuigi seda pole veel täpsustatud.
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
212 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arvutisõber
HV veteran

liitunud: 01.08.2002
|
09.11.2004 01:04:14
|
|
|
karm pill igatahes ja hind ei ole ka liiga suur. mulle hakkab see SONY ikka aina rohkem meeldima
Huvitav, kas tuleb ka erivärvi mudeleid
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Null
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2004
|
09.11.2004 19:18:53
|
|
|
| arvutisõber kirjutas: |
karm pill igatahes ja hind ei ole ka liiga suur. mulle hakkab see SONY ikka aina rohkem meeldima
Huvitav, kas tuleb ka erivärvi mudeleid |
Jap tuleb küll, kudi imo must näeb kõige kenam välja.
Kes pole veel PSP'd korralikult näinud siis siit saab vaadata videot, kus seda väheke demonstreeritakse (seal allpool on video "PSP Demonstration") : http://www.gamespot.com/psp/driving/needforspeedunderground/media.html?gcst=nfsurivals_tr923.asx
_________________ Pleased to Beat You! |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gj
HV veteran
liitunud: 09.05.2003
|
10.11.2004 10:40:33
|
|
|
selline aparaat on üldse kahe silma vahele jäänud, kuigi konkurenti psp-le sellest vist ikkagi pole.
http://www.gizmondo.com/
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
212 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Null
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2004
|
10.11.2004 21:40:14
|
|
|
| gj kirjutas: |
selline aparaat on üldse kahe silma vahele jäänud, kuigi konkurenti psp-le sellest vist ikkagi pole.
http://www.gizmondo.com/ |
Ei tea, see näeb suht nõme välja imho. :/
_________________ Pleased to Beat You! |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
13.11.2004 15:45:05
|
|
|
selle psp saab filme ka vahtida ?
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Null
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2004
|
13.11.2004 16:02:49
|
|
|
| 486 kirjutas: |
selle psp saab filme ka vahtida ? |
Filme, muusikat ja mänge.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaniyodrift
HV kasutaja

liitunud: 03.10.2003
|
16.11.2004 04:55:18
|
|
|
Tekkis ka endal vajadus pihukonsooli järele ja peale väikest uurimist jäid ette sellised isendid:
Nintendo DS - mõtteline järeltulija GBA'le
ekraan: 3" (256x192@18bit) x2 - alumine ekraan on puutetundlik
prose: 32bit ARM9@67Mhz + ARM7@33Mhz
mälu: 4MiB
meedium: mängukaardid
ühilduvus: võrguadapter ja Wi-Fi
toide: liitiumaku (6-10 tundi)
hind: alla 200
+ parim valik kommertsmänge
+ tegemist on Nintendoga
+ interaktsioon ekraani näppides
- ekraanid on tillukesed
- graafika jääb teistele tunduvalt alla
- teistest masinatest erinevalt on multimeedia omadused pea olematud
Sony PSP - Sony üritus saada ampsuke maitsvast Nintendole kuuluvast pihukonsoolide maailmast
ekraan: 4.3" (480x272@32bit) 16:9
prose: mingi Sony üllitis @333Mhz
mälu: 32MiB + 4MiB (DRAM)
meedium: UMD plaadid suurusega 1.8GiB ja Memory Stick PRO Duo (hetkel suurim 1GiB)
ühilduvus: USB, Wi-Fi ja IrDA
toide: liitiumaku (4-6 tundi)
hind: alla 200
+ suur laiformaadis ekraan - ideaalne mängude ja XviD jaoks
+ suur valik kommertsmänge
+ võimas
- surelikud tõenäoliselt UMD kribajaid ei näe
- lühike aku vastupidavus
- vaja ära kräkkida enne kui saab emulaatoritest rääkida
Gamepark GP32 - underground pihukonsool Koreast
ekraan: 3.5" (320x240@16bit) saadaval tavaline, esivalgustusega (FLU) ja tagavalgustusega (BLU) versioon
prose: 32bit ARM9@133MHz - OC 166MHz on saamas standardiks - mõned klokkuvad ~256MHz
mälu: 8MiB@133MHz (moditav 32MiB või 64MiB)
meedium: Smart Media Card (SMC) kuni 128MiB
ühilduvus: USB
toide: 2xAA (sõltuvalt valgustusest, klokist ja mängust 3-9 tundi)
hind: alla 200
+ suur ekraan
+ avatud lähtekoodiga + on tugev kommuun mis tegeleb mängude, portide, emulaatorite jmsga
+ vabavara, mängud, samuti pordid arvutilt - Doom, Heretic, Quake jne
+ palju emulaatoreid mis tähendab kohest juurdepääsu tuhandetele mängudele
- väike mälu
- vähe nuppe
- väikse mahuga mälukaardid
- vähe kommertsmänge
Tapwave Zodiac - pihukonsooliks maskeerunud pihuarvuti
ekraan: 3.8" (480x320@16bit) puutetundlik
prose: 32bit ARM9@200Mhz (klokkuv) + ATI Imageon W4200 graafikakiip (8MiB)
mälu: 32MiB (Zodiac1) või 128MiB (Zodiac2) hinnavahega ~100
meedium: 2 pesa - sobivad MMC, SD ja SDIO mälukaardid
ühilduvus: USB, Bluetooth ja IrDA
toide: liitium aku (3.5 tundi)
hind: üle 300 (Zodiac1)
+ suur ekraan
+ emulaatorid & vabavara
+ pihuarvuti funktsioonid (PDA)
- kõrge hind
- lühike aku vastupidavus
- vähe kommertsmänge
Tiger Telematics Gizmondo - Microsofti toe ja kaameraga GSM pihukonsool
ekraan: 2.8" (320x240@?bit)
prose: 32bit ARM9@400Mhz + 128bit Nvidia GoForce 3D 4500
mälu: 32MiB?
meedium: toetab MMC ja SD mälukaarte suurusega kuni 1GiB
ühilduvus: USB ja Bluetooth
toide: liitiumaku (3.5 tundi)
hind: üle 300
+ võimas
+ palju vilesi ja vidinaid nagu digikaamera, MMS, GPRS, GPS jne
- tilluke ekraan
- tugev vastuseis kodukootud kraamile - jutud käivad et on GPRS turvameetmete upgrade
- kõrge hind
- lühike aku vastupidavus
- vähe kommertsmänge
NB! plussid ja miinused tulenevad isiklikest vajadustest ja võivad olla teiste inimeste jaoks erinevad - ise pean näiteks tähtsaks emulaatoreid; aku kestvus on võetud täiskoormusel mängimise järgi kas ametliku info- või kasutajate kommentaaride põhjal; info ja näitajad ei pruugi 100% täpsed olla; kui panin midagi väga mööda andke teada, samuti on teretulnud arvamused ja täpsustused; GBA ja N-GAGE jätsin välja
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Null
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2004
|
16.11.2004 16:50:15
|
|
|
Mõnus ülevaade muidu
Ise arvan ja loodan, et PSP omab turu ära. Ta on odav, head mängud (uus Final Fantasy 7, Metal Gear Acid, Gran Turismo 4, Need for Speed Underground: Rivals, Spider-Man 2, Tony Hawk's Underground 2, Star Wars: Revenge of the Sith jne.), sellega saab filme vaadata (Final Fantasy VII: Advent Children tuleb ka eraldi PSP'le), ning muud head omadused. IMHO PSP on pea-aegu täiuslik pihukonsool.
Ise kavatsen selle osta.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gj
HV veteran
liitunud: 09.05.2003
|
17.11.2004 11:37:42
|
|
|
| neid kolme alumist ei paiguta veel eriti konsoolisaidid oma handheldide nimekirja. ennustaks juba jaapani turul psp tohutut edu ds kõrval aga usas ja euroopas lööb kindlalt psp platsi puhtaks. pole kaua oodata, et esimesi müüginumbreid näha, nintendo võivad veepeale jätta vist küll ainult vanad paadunud fannid aga kes enne pole taht või pole ostu vääriliseks gba-d pidand, nendele valik raskusi ei valmista, ekraani suurus, mängutootjate tugi ja masina jõudlus panevad asja paika.
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
212 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djdevon
HV kasutaja

liitunud: 15.04.2005
|
19.04.2005 01:12:14
|
|
|
olen alati fännanud nintendot ilmselt hangin ds-i
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaniyodrift
HV kasutaja

liitunud: 03.10.2003
|
19.04.2005 02:51:56
|
|
|
Endal Nintendo DS juba nädalapäevad olnud, minirevjuu:
Asjanduse lõpuks kätte võttes kadusid igasugused eelarvamused mis netis liikuvate piltide põhjal olid tekkinud - seade on stiilne ja robustselt mugav, parajalt raske ja hea terava displeiga. Puuteekraani saab näppida pisikese PDAdele omase pliiatsi "stylusega", pöidla külge nööriga kinni käiva elemendiga või palja näpuga. Masinast otsebuuditav on NDSi traadita võrku kasutav Pictochat, millega saab teiste NDS masinatega jututoa stiilis suhelda trükkides pulgaga ekraanil oleval qwertil või joonistades.
Kaasa tuli Metroid Prime Hunters: First Hunt demo mis on FPS kus tuleb tulnukaid või miskeid rohelisi limakolle hävitada. Mängu juhitavuse sain parimaks kui valisin keskmise settingu - hea mängitavusega, erinevad mänguviisid ja väga hea muusika
Ostsin kaasa ka Super Mario 64 DS, mis on väga tegija miski rehashi kohta - võrreldes N64 versaga on palju muudetud, näiteks alustad hoopis Yoshiga ja pead suht kaua temaga mängima enne kui saad Mario lahti - veel on mängus sellised mängitavad tegelased nagu Luigi ja Wario - kõigil erinevad oskused mis teatud kohtades eelise või üldsegi võimaluse annavad. Lisatud palju mõnusaid minimänge puuteekraanil "stailusega" pelamiseks. Puuteekraan on nagu põhiteema ja pidevalt vaja näppida ning see hakkab ka meeldima Mängu saab ka nii kontrollida et paned näpu puuteekraanile, mille alla tekib siis kolmest ringist koosnev sihtmärgi kujuline objekt mida saab kasutada analoogjuhtkangina liigutades pöialt (või pöidla otsa seotud spets otsikut) vastavalt ringide vahel.
Mängude kaardid on tillukesed nagu Compact Flash aga karbid samasuured nagu PS1 mängudel
Aku peab korralikult vastu ja saab ka laadimise ajal mängida. Heli on hea, isegi miski virtual surroundi toodab aga õige laks tuleb alles siis kui korralikud kõrvakad külge panna 8)
NDSi ostsin eelkõige silmas pidades mängu Castlevania DS, kuna olen seeria suur fänn, aga on ka palju teise mänge mis huvi pakuvad.
Castlevania video: http://media.nintendo.com/mediaFiles/04fbca1d-03a1-4513-8a1d-a64a36940ab9.mov (alla 15MB)
plaanis veel soetada miski seade millega GBA varukoopiaid jms mängida - siis enam headest mängudest puudust pole
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tek1
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.01.2005
|
19.04.2005 09:33:23
|
|
|
Deem, no liiga kirves hind
_________________ Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djdevon
HV kasutaja

liitunud: 15.04.2005
|
09.08.2007 11:51:46
|
|
|
| Nüüdseks on siis müüdud üle 47 000 000 DS-i ja 25 000 000 PSP-e. Paljude ennustused ei läinud siiski täppi.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
09.08.2007 12:01:10
|
|
|
| gj kirjutas: |
| neid kolme alumist ei paiguta veel eriti konsoolisaidid oma handheldide nimekirja. ennustaks juba jaapani turul psp tohutut edu ds kõrval aga usas ja euroopas lööb kindlalt psp platsi puhtaks. pole kaua oodata, et esimesi müüginumbreid näha, nintendo võivad veepeale jätta vist küll ainult vanad paadunud fannid aga kes enne pole taht või pole ostu vääriliseks gba-d pidand, nendele valik raskusi ei valmista, ekraani suurus, mängutootjate tugi ja masina jõudlus panevad asja paika. |
kekk
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
codemaster
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2005
|
09.08.2007 13:25:19
|
|
|
ostsin ka DS Lite-i, mulle ei ole Sony lihtslat mitte kunagi meeldinud.
Olen DS-ga rahul ja headest mängudest puudust ei ole. Ilusama graafikaga mänge mängin arvuti peal, mõtlema panevaid ja huvitavaid mänge DS-i peal. Ja kui sõbrad külas või tahtmine midagi natuke teistmoodi mängida siis Wii . Tulevikus on plaan ka xbox360 osta.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
15.08.2007 17:36:28
Re: [MUU] Arutlus pihukonsoolide teemal, üldine. |
|
|
| gj kirjutas: |
ei tea kas see on gameboy lõpp või sony ämber (a-la n-gage)? mulle tundub, et sony oma korraliku ekraani ja rauaga, paneb sellele kaheekraansele küll ära, sellisel juhul oleks terve konsoolimaailm sony käes ja nintendo lõpetaks parimal juhul nagu sega- teiste firmade konsoolidele mängutootjana.
http://gamesradar.msn.co.uk/ |
Ilgelt cool on täna seda teksti lugeda ja mõelda, et ennustamine on üks tänamatu tegevus
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gj
HV veteran
liitunud: 09.05.2003
|
16.08.2007 18:16:45
|
|
|
| jah kahjuks pole seda gamesradari linki enam, tõesti poleks osanud arvata et üksluisus ja vilets raud hea hinna korral kõik next-gen konsoolid mättasse lööb.
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
212 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pronto
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.03.2006
|
16.08.2007 18:20:25
|
|
|
Mis mõttes üksluisus ja vilets raud?
_________________ Magento arendused |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pronto
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.03.2006
|
16.08.2007 18:26:25
|
|
|
Noh, aga ikkagi -- mis mõttes üksluisus ja vilets raud? NDS ei ole ju kumbagi.
_________________ Magento arendused |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
16.08.2007 18:35:24
|
|
|
Minu arust ei ole raske aru saada mida gj öelda tahtis, sest tegemist on gj'ga. Aseta end tema mõttemaailma ja kohe on kõik selgem.
Miks on DS üksluine? Sest kõik mängud on titekad.
Miks on DS vilets raud? Sest ta pole nagu PSP.
Loogiš ju. Edasi vaidle palun gj'ga, sest mina ainult tõlgin tema arusaamasid, mitte ei esinda ega jaga neid.
_________________ It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terry
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gj
HV veteran
liitunud: 09.05.2003
|
22.09.2007 21:32:23
|
|
|
ise ostaks endiselt psp ja ma arvan et eesti müügitabelis nintendo tooted ei tee ilma, siin vist on müük enivei nii väike et mingit statistikat polegi.
kui nüüd vaadata et wii ja ds müüvad mujal nagu soe sai, siis seda enam on imelik, et mängud on üksluised, äravahetamiseni sarnased ja see uudne juhtimine mõlemal, mis alguses tundub jube cool on veidikese ajapärast lausa vastik.
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
212 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djdevon
HV kasutaja

liitunud: 15.04.2005
|
22.09.2007 23:46:47
|
|
|
| gj kirjutas: |
| kui nüüd vaadata et wii ja ds müüvad mujal nagu soe sai, siis seda enam on imelik, et mängud on üksluised, äravahetamiseni sarnased ja see uudne juhtimine mõlemal, mis alguses tundub jube cool on veidikese ajapärast lausa vastik. |
Sul on kindlasti pikaajaline kogemus Nintendo DS mängude vallas, et selline rabav avaldus meieni tuua. Vastasel juhul oled teinud avastuse, et piltide ja videode põhjal on tõesti võimalik mänge arvustada. Nintendo on ilmselt rahvast mürgitanud, et nad sellist saasta massiliselt kokku ostavad. Miks karule ikka luulet õpetada kui ta hiljem meepoti juurde tagasi jookseb.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gj
HV veteran
liitunud: 09.05.2003
|
23.09.2007 02:45:11
|
|
|
| käies new yorkis jäi täpselt selline mulje, kõigil oli wii kodus aga jutt käis ikka 360 ja ps3 teemal. ja kui nüüd meelde tuletada milline algne ds välja nägi, siis sellele kolentinile pikka iga poleks küll oodand.
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
212 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terry
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
23.09.2007 17:19:41
|
|
|
| gj kirjutas: |
| kui nüüd meelde tuletada milline algne ds välja nägi, siis sellele kolentinile pikka iga poleks küll oodand. |
Kusjuures siinkohal nõustun. Ma lükkasin enda DS'i ostu just seetõttu edasi, et see GBA SP'ga võrreldes nii fat ja ugly välja nägi. Õnneks aasta pärast DS Euroopa launchi kuulutati välja DS Lite.
Selle nädala uudis: http://www.engadget.com/2007/09/21/psp-overtakes-ds-in-japanese-hardware-sales/
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djdevon
HV kasutaja

liitunud: 15.04.2005
|
23.09.2007 18:32:28
|
|
|
| Pole just eriti tark võtta müügiedu ennustamise juures arvesse ainult välimust! Mind isiklikult DS-i algne välimus absoluutselt ei mõjutanud.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Godhand
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.06.2005
|
23.09.2007 22:20:59
|
|
|
See see on, kui kõik Jaapani Final Fantasy fännid endale ühe mängu (Final Fantasy VII: Crisis Core) mängimiseks PSP ostavad.
Minu jaoks oli nädala uudis pigem see, et DSile tuleb Final Fantasy IV 3D-remake. Nämma
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terry
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
24.09.2007 15:56:31
|
|
|
| Godhand kirjutas: |
Minu jaoks oli nädala uudis pigem see, et DSile tuleb Final Fantasy IV 3D-remake. Nämma  |
See on tõesti uudis. FFIV oli SNES'i peal mu lemmik FF.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
intsants
HV vaatleja
liitunud: 15.02.2008
|
11.03.2008 14:28:15
|
|
|
| Null kirjutas: |
Selle PSP kavatsen endalegi hankida, see mega leet värk Võib olla isegi FFVII: Chrisis Core'e pärast
See Nindento DS on küll mõttetus. Graafika kehvem kui PSP'l ning see kahe ekraani süsteem ka imho imeb. |
NDS-il on paremad mängud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pronto
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terry
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
03.06.2008 16:57:14
|
|
|
Heh, oh seda piiratust
Vabandust, et kommenteerin ajast ja arust artiklit, minu jaoks on see uus, pole varem lugenud. Loodan, et autor on nüüd paar aastat hiljem ise kah targemaks saanud.
http://www.ria.ee/lib/am-2001-2005/18055_CE.HTM
Nigelate mängudega Nintendo Gameboy oli aastaid ainuvalitseja, ent siis otsustas mobiilihiiglane Nokia teha telefoni, mis oleks ka mängukonsool
Noh, nimetada Gameboy'd ainuvalitsejaks on kerge liialdus, suurim küll, aga mitte ainuvalitseja.
Nimetada Gameboy mängude liini alates Originaalist ja Colorist, lõpetades Advancega nigelateks... Väga julge arvamus. Kajuks ka väga loll arvamus. Osatan siis takka: näh NES oli ikka eriline pask ja Atari pask ruudus C'mon mees, asjade ajalugu peab kuskilt algama. Ei ole mõtet väga möliseda asjade üle, mida õigel ajal kogenud ei ole, muidu võib selline "nike sucks, etni sucks" jutt välja tulla.
N-Gage teemasse toomine jääb natuke arusaamatuks. Nokia tuli, nägi ja hävis. Idee oli hea, teostus kahjuks nadi. N-Gage ja N-Gage QD puhul oleks ehk kahepeale kokku saanud üsna okei mängutelefoni. Paraku rikuti QD puhul mõned olulised originaalil olnud omadused ära. Näiteks: kuigi QD oli väiksem ja vabalt ligipääsetava kaardilugejaga ja parema ekraaniga, otsustas Nokia, et stereoheli ja mp3-pleieri eemaldamine on ok. Lisaks tehti tüüpiline viga kallite mängude ja väikese valiku näol. Noh veel norida, siis klahvistik oleks võinud mugavam olla, heli valjuse määramine mängust sõltumatult on kah vajalik, eriti avalikus kohas mängides. Ka tüüpiline mobiiltelefonile omane kitsas ekraan mõjus mängukonsooli puhul imelikult, aga sellega harjus ära. Kurb, et N-Gagel välja lasti surra, olin kunagi just selline klientuur, kes vajas telefoni ja mängumasinat ühes tükis. Enam väga ei vaja, harjumuse asi
NDS'i teemasse ei viitsinud autor ilmselt süveneda ning keskendus PSP vingetele tuledele ja viledele. Mul pole PSP vastu mitte midagi, va UMD haige lahendus. Lihtsalt toote analüüsist sai selles artiklis küll "vau, takoised veljed!!!" stiilis kiitmine. Mänge kahjuks autor ei kirjelda.
Igatahes on tore, et vahepeal on mängurid tunduvalt maha rahunenud ja igaüks on leidnud endale sobiva konsooli. Nii mõnigi pühendunud omab kindlasti mõlemat. Njah, närviline fanboy'ism ei kõlba kuhugi.
_________________ [Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pronto
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.03.2006
|
04.06.2008 09:37:23
|
|
|
n-gage on tegelikult tagasi, arendusplatvormina ning minu mäletamist mööda mingi 3-4 uuemat nokiat on nn n-gage ühiduvad.
_________________ Magento arendused |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terry
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
04.06.2008 09:58:52
|
|
|
Näed, on jah tagasi
Ei märganud vaadata. Allalaetava teenusena siis, mis tähendab, et vanad MMC-põhised mängud neis ei tööta. Idee on mõistlik, telefoni omamisel ostaks ehk isegi mõne mängu. Tuleb meelde, et pärast QD'd sai kasutatud Nokia 6670 mudelit, mille Symbian S60 toetas N-gage mänge. Loomulikul häkitud mänge, mis enam kaardil polnud. Tavalisel telefonil n-gage mängude mängimine oli aga nii ebamugav, et pöördusin hoopis S60'e GameBoy emulaatori poole, mis töötas telefonil väga hästi. Tegin pauside kõrvalt Final Fantasy III ja Yoshy's Cookie peaaegu läbi, siis hävitas S60 kaardi failisüsteemi
_________________ [Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NekoRobin
HV kasutaja
liitunud: 19.02.2008
|
07.06.2008 22:06:33
|
|
|
N-Gage QD'd olen omanud..It was SHIT!
Ainuke asi mis sellel meeldis oli koolis sõpradega Wormsi mängida...
Aga jah, Ise oman pihukonsoolidest PSP ja DS.
Ja iPhone on üks nendest vähestest telefonidest millel saab häid mänge hästi mängida. (PSX, GBA, SNES, NES, GB, GBC, N64 etc. etc. emulaatorid, aint jailbreak peab tegema)
_________________ M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|