Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [MUU] Arutlus pihukonsoolide teemal, üldine. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
gj
HV veteran

liitunud: 09.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2004 09:14:42 [MUU] Arutlus pihukonsoolide teemal, üldine. vasta tsitaadiga

ei tea kas see on gameboy lõpp või sony ämber (a-la n-gage)? mulle tundub, et sony oma korraliku ekraani ja rauaga, paneb sellele kaheekraansele küll ära, sellisel juhul oleks terve konsoolimaailm sony käes ja nintendo lõpetaks parimal juhul nagu sega- teiste firmade konsoolidele mängutootjana.

http://gamesradar.msn.co.uk/
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 13.05.2004 20:23:13 vasta tsitaadiga

gameboy LÕPP ta ikka ei ole, nõrgestab mingil määral võibolla ainult
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2004 10:38:48 vasta tsitaadiga

http://www.delfi.ee/news/arvutiuudised/arvuti/article.php?id=8909930
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaniyodrift
HV kasutaja
Kaniyodrift

liitunud: 03.10.2003




sõnum 28.10.2004 11:28:56 vasta tsitaadiga

link :: TGS'i video

8)
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2004 11:41:54 vasta tsitaadiga

Täitsa pekkis kui kabe miski handheldi jaoks icon_eek.gif Uvitav kaua aku peab icon_question.gif icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaniyodrift
HV kasutaja
Kaniyodrift

liitunud: 03.10.2003




sõnum 28.10.2004 11:48:00 vasta tsitaadiga

aku: 4 tundi thumbs_down.gif

FFVII spin-off thumbs_up.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Null
HV kasutaja
Null

liitunud: 05.10.2004




sõnum 28.10.2004 15:57:07 vasta tsitaadiga

Selle PSP kavatsen endalegi hankida, see mega leet värk icon_razz.gif Võib olla isegi FFVII: Chrisis Core'e pärast icon_razz.gif

See Nindento DS on küll mõttetus. Graafika kehvem kui PSP'l ning see kahe ekraani süsteem ka imho imeb.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2004 16:19:39 vasta tsitaadiga

awow icon_eek.gif icon_biggrin.gif ....nfsu-d koolitunnis pelada näiteks suht eht icon_razz.gif ...gt4-ja kah lubati sellepeale kui ma just ei eksi rängalt icon_question.gif ...mis need mängud maksma hakkavad neile...need tuleb vist kõik originaalid osta....khm khm...nagu ka ps-le ja ka ps2-le tavaliselt icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 29.10.2004 00:37:52 vasta tsitaadiga

Nfs oli cool,selles videos. Palju see eestis maksma hakkab 10k vähemalt
_________________
zero


viimati muutis 486 29.10.2004 00:41:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2004 00:39:35 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
Nfs oli cool,selles videos. Palju see eestis maksma hakka 10k vähemalt


icon_eek.gif Soe oled peast v?...ei tohiks kuidagi hind üle 3k ulatudagi.
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 29.10.2004 00:45:55 vasta tsitaadiga

Ahjaa vaatasin just delfi lehekülge, kui 3k siis pole nii hull. Mängud tulevad siis vist sama kallid.
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2004 00:53:08 vasta tsitaadiga

3k eest (USAs lausa 2500 ringis) on täitsa kobe asi icon_smile.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
gj
HV veteran

liitunud: 09.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2004 08:43:37 vasta tsitaadiga

kujutan ette siinsete poodide alghinda mingi 5 kilo (tore kui ma eksin muidugi), peksaks selle omalegi 3 kiloga majja. kõige suurem jama on memorysticki hind, 512 peaks ikka masinasse panema kui mp3 on ka plaanis kuulata, fotosid teha lisakaameraga ja videote tarvis ei piisa sellestki. no see nintendo kaks ekraani on ikka puine sony ühe suure laiekraani vastu, mapi nägemiseks nuppu vajutada pole nii raske kui terve mängu aeg mikroekraani jõllitada.
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Null
HV kasutaja
Null

liitunud: 05.10.2004




sõnum 29.10.2004 14:53:55 vasta tsitaadiga

Natuke PSP'st:
http://ps2.gamespy.com/articles/561/561434p1.html

_________________
Pleased to Beat You!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gj
HV veteran

liitunud: 09.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2004 08:40:13 vasta tsitaadiga

see on hea uudis, et psp mängud saavad olema regioonivabad, võib neid igast maailma otsast osta ilma, et peaks kartma kas töötab. arvata võib, et psp filmid tulevad siiski regioonidega kuigi seda pole veel täpsustatud.
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 09.11.2004 01:04:14 vasta tsitaadiga

karm pill igatahes ja hind ei ole ka liiga suur. mulle hakkab see SONY ikka aina rohkem meeldima
Huvitav, kas tuleb ka erivärvi mudeleid
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Null
HV kasutaja
Null

liitunud: 05.10.2004




sõnum 09.11.2004 19:18:53 vasta tsitaadiga

arvutisõber kirjutas:
karm pill igatahes ja hind ei ole ka liiga suur. mulle hakkab see SONY ikka aina rohkem meeldima
Huvitav, kas tuleb ka erivärvi mudeleid

Jap tuleb küll, kudi imo must näeb kõige kenam välja. icon_smile.gif

Kes pole veel PSP'd korralikult näinud siis siit saab vaadata videot, kus seda väheke demonstreeritakse (seal allpool on video "PSP Demonstration") : http://www.gamespot.com/psp/driving/needforspeedunderground/media.html?gcst=nfsurivals_tr923.asx

_________________
Pleased to Beat You!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gj
HV veteran

liitunud: 09.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2004 10:40:33 vasta tsitaadiga

selline aparaat on üldse kahe silma vahele jäänud, kuigi konkurenti psp-le sellest vist ikkagi pole.

http://www.gizmondo.com/
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Null
HV kasutaja
Null

liitunud: 05.10.2004




sõnum 10.11.2004 21:40:14 vasta tsitaadiga

gj kirjutas:
selline aparaat on üldse kahe silma vahele jäänud, kuigi konkurenti psp-le sellest vist ikkagi pole.

http://www.gizmondo.com/

Ei tea, see näeb suht nõme välja imho. :/

_________________
Pleased to Beat You!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 13.11.2004 15:45:05 vasta tsitaadiga

selle psp saab filme ka vahtida icon_eek.gif ?
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Null
HV kasutaja
Null

liitunud: 05.10.2004




sõnum 13.11.2004 16:02:49 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
selle psp saab filme ka vahtida icon_eek.gif ?

Filme, muusikat ja mänge. icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaniyodrift
HV kasutaja
Kaniyodrift

liitunud: 03.10.2003




sõnum 16.11.2004 04:55:18 vasta tsitaadiga

Tekkis ka endal vajadus pihukonsooli järele ja peale väikest uurimist jäid ette sellised isendid:


Nintendo DS - mõtteline järeltulija GBA'le
ekraan: 3" (256x192@18bit) x2 - alumine ekraan on puutetundlik
prose: 32bit ARM9@67Mhz + ARM7@33Mhz
mälu: 4MiB
meedium: mängukaardid
ühilduvus: võrguadapter ja Wi-Fi
toide: liitiumaku (6-10 tundi)
hind: alla 200€
+ parim valik kommertsmänge
+ tegemist on Nintendoga
+ interaktsioon ekraani näppides
- ekraanid on tillukesed
- graafika jääb teistele tunduvalt alla
- teistest masinatest erinevalt on multimeedia omadused pea olematud


Sony PSP - Sony üritus saada ampsuke maitsvast Nintendole kuuluvast pihukonsoolide maailmast
ekraan: 4.3" (480x272@32bit) 16:9
prose: mingi Sony üllitis @333Mhz
mälu: 32MiB + 4MiB (DRAM)
meedium: UMD plaadid suurusega 1.8GiB ja Memory Stick PRO Duo (hetkel suurim 1GiB)
ühilduvus: USB, Wi-Fi ja IrDA
toide: liitiumaku (4-6 tundi)
hind: alla 200€
+ suur laiformaadis ekraan - ideaalne mängude ja XviD jaoks
+ suur valik kommertsmänge
+ võimas
- surelikud tõenäoliselt UMD kribajaid ei näe
- lühike aku vastupidavus
- vaja ära kräkkida enne kui saab emulaatoritest rääkida


Gamepark GP32 - underground pihukonsool Koreast
ekraan: 3.5" (320x240@16bit) saadaval tavaline, esivalgustusega (FLU) ja tagavalgustusega (BLU) versioon
prose: 32bit ARM9@133MHz - OC 166MHz on saamas standardiks - mõned klokkuvad ~256MHz
mälu: 8MiB@133MHz (moditav 32MiB või 64MiB)
meedium: Smart Media Card (SMC) kuni 128MiB
ühilduvus: USB
toide: 2xAA (sõltuvalt valgustusest, klokist ja mängust 3-9 tundi)
hind: alla 200€
+ suur ekraan
+ avatud lähtekoodiga + on tugev kommuun mis tegeleb mängude, portide, emulaatorite jmsga
+ vabavara, mängud, samuti pordid arvutilt - Doom, Heretic, Quake jne
+ palju emulaatoreid mis tähendab kohest juurdepääsu tuhandetele mängudele
- väike mälu
- vähe nuppe
- väikse mahuga mälukaardid
- vähe kommertsmänge


Tapwave Zodiac - pihukonsooliks maskeerunud pihuarvuti
ekraan: 3.8" (480x320@16bit) puutetundlik
prose: 32bit ARM9@200Mhz (klokkuv) + ATI Imageon W4200 graafikakiip (8MiB)
mälu: 32MiB (Zodiac1) või 128MiB (Zodiac2) hinnavahega ~100€
meedium: 2 pesa - sobivad MMC, SD ja SDIO mälukaardid
ühilduvus: USB, Bluetooth ja IrDA
toide: liitium aku (3.5 tundi)
hind: üle 300€ (Zodiac1)
+ suur ekraan
+ emulaatorid & vabavara
+ pihuarvuti funktsioonid (PDA)
- kõrge hind
- lühike aku vastupidavus
- vähe kommertsmänge


Tiger Telematics Gizmondo - Microsofti toe ja kaameraga GSM pihukonsool
ekraan: 2.8" (320x240@?bit)
prose: 32bit ARM9@400Mhz + 128bit Nvidia GoForce 3D 4500
mälu: 32MiB?
meedium: toetab MMC ja SD mälukaarte suurusega kuni 1GiB
ühilduvus: USB ja Bluetooth
toide: liitiumaku (3.5 tundi)
hind: üle 300€
+ võimas
+ palju vilesi ja vidinaid nagu digikaamera, MMS, GPRS, GPS jne
- tilluke ekraan
- tugev vastuseis kodukootud kraamile - jutud käivad et on GPRS turvameetmete upgrade
- kõrge hind
- lühike aku vastupidavus
- vähe kommertsmänge

NB! plussid ja miinused tulenevad isiklikest vajadustest ja võivad olla teiste inimeste jaoks erinevad - ise pean näiteks tähtsaks emulaatoreid; aku kestvus on võetud täiskoormusel mängimise järgi kas ametliku info- või kasutajate kommentaaride põhjal; info ja näitajad ei pruugi 100% täpsed olla; kui panin midagi väga mööda andke teada, samuti on teretulnud arvamused ja täpsustused; GBA ja N-GAGE jätsin välja icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Null
HV kasutaja
Null

liitunud: 05.10.2004




sõnum 16.11.2004 16:50:15 vasta tsitaadiga

Mõnus ülevaade muidu thumbs_up.gif

Ise arvan ja loodan, et PSP omab turu ära. Ta on odav, head mängud (uus Final Fantasy 7, Metal Gear Acid, Gran Turismo 4, Need for Speed Underground: Rivals, Spider-Man 2, Tony Hawk's Underground 2, Star Wars: Revenge of the Sith jne.), sellega saab filme vaadata (Final Fantasy VII: Advent Children tuleb ka eraldi PSP'le), ning muud head omadused. IMHO PSP on pea-aegu täiuslik pihukonsool. icon_smile.gif

Ise kavatsen selle osta.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gj
HV veteran

liitunud: 09.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2004 11:37:42 vasta tsitaadiga

neid kolme alumist ei paiguta veel eriti konsoolisaidid oma handheldide nimekirja. ennustaks juba jaapani turul psp tohutut edu ds kõrval aga usas ja euroopas lööb kindlalt psp platsi puhtaks. pole kaua oodata, et esimesi müüginumbreid näha, nintendo võivad veepeale jätta vist küll ainult vanad paadunud fannid aga kes enne pole taht või pole ostu vääriliseks gba-d pidand, nendele valik raskusi ei valmista, ekraani suurus, mängutootjate tugi ja masina jõudlus panevad asja paika.
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djdevon
HV kasutaja
djdevon

liitunud: 15.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2005 01:12:14 vasta tsitaadiga

olen alati fännanud nintendot icon_razz.gif ilmselt hangin ds-i icon_smile.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaniyodrift
HV kasutaja
Kaniyodrift

liitunud: 03.10.2003




sõnum 19.04.2005 02:51:56 vasta tsitaadiga

Endal Nintendo DS juba nädalapäevad olnud, minirevjuu:

Asjanduse lõpuks kätte võttes kadusid igasugused eelarvamused mis netis liikuvate piltide põhjal olid tekkinud - seade on stiilne ja robustselt mugav, parajalt raske ja hea terava displeiga. Puuteekraani saab näppida pisikese PDAdele omase pliiatsi "stylusega", pöidla külge nööriga kinni käiva elemendiga või palja näpuga. Masinast otsebuuditav on NDSi traadita võrku kasutav Pictochat, millega saab teiste NDS masinatega jututoa stiilis suhelda trükkides pulgaga ekraanil oleval qwertil või joonistades.

Kaasa tuli Metroid Prime Hunters: First Hunt demo mis on FPS kus tuleb tulnukaid või miskeid rohelisi limakolle hävitada. Mängu juhitavuse sain parimaks kui valisin keskmise settingu - hea mängitavusega, erinevad mänguviisid ja väga hea muusika thumbs_up.gif

Ostsin kaasa ka Super Mario 64 DS, mis on väga tegija miski rehashi kohta - võrreldes N64 versaga on palju muudetud, näiteks alustad hoopis Yoshiga ja pead suht kaua temaga mängima enne kui saad Mario lahti - veel on mängus sellised mängitavad tegelased nagu Luigi ja Wario - kõigil erinevad oskused mis teatud kohtades eelise või üldsegi võimaluse annavad. Lisatud palju mõnusaid minimänge puuteekraanil "stailusega" pelamiseks. Puuteekraan on nagu põhiteema ja pidevalt vaja näppida ning see hakkab ka meeldima icon_razz.gif Mängu saab ka nii kontrollida et paned näpu puuteekraanile, mille alla tekib siis kolmest ringist koosnev sihtmärgi kujuline objekt mida saab kasutada analoogjuhtkangina liigutades pöialt (või pöidla otsa seotud spets otsikut) vastavalt ringide vahel.

Mängude kaardid on tillukesed nagu Compact Flash aga karbid samasuured nagu PS1 mängudel icon_confused.gif
Aku peab korralikult vastu ja saab ka laadimise ajal mängida. Heli on hea, isegi miski virtual surroundi toodab aga õige laks tuleb alles siis kui korralikud kõrvakad külge panna 8)

NDSi ostsin eelkõige silmas pidades mängu Castlevania DS, kuna olen seeria suur fänn, aga on ka palju teise mänge mis huvi pakuvad.
Castlevania video: http://media.nintendo.com/mediaFiles/04fbca1d-03a1-4513-8a1d-a64a36940ab9.mov (alla 15MB)

plaanis veel soetada miski seade millega GBA varukoopiaid jms mängida - siis enam headest mängudest puudust pole icon_wink.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tek1
Kreisi kasutaja
Tek1

liitunud: 30.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2005 09:33:23 vasta tsitaadiga

ppg kirjutas:
http://www.delfi.ee/news/arvutiuudised/arvuti/article.php?id=8909930


Deem, no liiga kirves hind icon_neutral.gif

_________________
Programmeerimine ja kujundus vastavalt kliendi vajadustele: siim7 at icloud.com või PS.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
djdevon
HV kasutaja
djdevon

liitunud: 15.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2007 11:51:46 vasta tsitaadiga

Nüüdseks on siis müüdud üle 47 000 000 DS-i ja 25 000 000 PSP-e. Paljude ennustused ei läinud siiski täppi.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2007 12:01:10 vasta tsitaadiga

gj kirjutas:
neid kolme alumist ei paiguta veel eriti konsoolisaidid oma handheldide nimekirja. ennustaks juba jaapani turul psp tohutut edu ds kõrval aga usas ja euroopas lööb kindlalt psp platsi puhtaks. pole kaua oodata, et esimesi müüginumbreid näha, nintendo võivad veepeale jätta vist küll ainult vanad paadunud fannid aga kes enne pole taht või pole ostu vääriliseks gba-d pidand, nendele valik raskusi ei valmista, ekraani suurus, mängutootjate tugi ja masina jõudlus panevad asja paika.
kekk
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
codemaster
HV kasutaja
codemaster

liitunud: 15.01.2005




sõnum 09.08.2007 13:25:19 vasta tsitaadiga

ostsin ka DS Lite-i, mulle ei ole Sony lihtslat mitte kunagi meeldinud.
Olen DS-ga rahul ja headest mängudest puudust ei ole. Ilusama graafikaga mänge mängin arvuti peal, mõtlema panevaid ja huvitavaid mänge DS-i peal. Ja kui sõbrad külas või tahtmine midagi natuke teistmoodi mängida siis Wii icon_razz.gif thumbs_up.gif . Tulevikus on plaan ka xbox360 osta.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 15.08.2007 17:36:28 Re: [MUU] Arutlus pihukonsoolide teemal, üldine. vasta tsitaadiga

gj kirjutas:
ei tea kas see on gameboy lõpp või sony ämber (a-la n-gage)? mulle tundub, et sony oma korraliku ekraani ja rauaga, paneb sellele kaheekraansele küll ära, sellisel juhul oleks terve konsoolimaailm sony käes ja nintendo lõpetaks parimal juhul nagu sega- teiste firmade konsoolidele mängutootjana.

http://gamesradar.msn.co.uk/


Ilgelt cool on täna seda teksti lugeda ja mõelda, et ennustamine on üks tänamatu tegevus icon_lol.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gj
HV veteran

liitunud: 09.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2007 18:16:45 vasta tsitaadiga

jah kahjuks pole seda gamesradari linki enam, tõesti poleks osanud arvata et üksluisus ja vilets raud hea hinna korral kõik next-gen konsoolid mättasse lööb.
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pronto
Kreisi kasutaja
pronto

liitunud: 23.03.2006




sõnum 16.08.2007 18:20:25 vasta tsitaadiga

Mis mõttes üksluisus ja vilets raud?
_________________
Magento arendused
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 16.08.2007 18:22:53 vasta tsitaadiga

Ta peab silmas DS'i.
_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pronto
Kreisi kasutaja
pronto

liitunud: 23.03.2006




sõnum 16.08.2007 18:26:25 vasta tsitaadiga

Noh, aga ikkagi -- mis mõttes üksluisus ja vilets raud? NDS ei ole ju kumbagi.
_________________
Magento arendused
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 16.08.2007 18:35:24 vasta tsitaadiga

Minu arust ei ole raske aru saada mida gj öelda tahtis, sest tegemist on gj'ga. Aseta end tema mõttemaailma ja kohe on kõik selgem.

Miks on DS üksluine? Sest kõik mängud on titekad.
Miks on DS vilets raud? Sest ta pole nagu PSP.

Loogiš ju. Edasi vaidle palun gj'ga, sest mina ainult tõlgin tema arusaamasid, mitte ei esinda ega jaga neid.

_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 19.09.2007 14:07:59 vasta tsitaadiga




Graafik GBA/DS/PSP. Avaneb väga aeglaselt
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
gj
HV veteran

liitunud: 09.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2007 21:32:23 vasta tsitaadiga

ise ostaks endiselt psp ja ma arvan et eesti müügitabelis nintendo tooted ei tee ilma, siin vist on müük enivei nii väike et mingit statistikat polegi.
kui nüüd vaadata et wii ja ds müüvad mujal nagu soe sai, siis seda enam on imelik, et mängud on üksluised, äravahetamiseni sarnased ja see uudne juhtimine mõlemal, mis alguses tundub jube cool on veidikese ajapärast lausa vastik.
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djdevon
HV kasutaja
djdevon

liitunud: 15.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2007 23:46:47 vasta tsitaadiga

gj kirjutas:
kui nüüd vaadata et wii ja ds müüvad mujal nagu soe sai, siis seda enam on imelik, et mängud on üksluised, äravahetamiseni sarnased ja see uudne juhtimine mõlemal, mis alguses tundub jube cool on veidikese ajapärast lausa vastik.


Sul on kindlasti pikaajaline kogemus Nintendo DS mängude vallas, et selline rabav avaldus meieni tuua. Vastasel juhul oled teinud avastuse, et piltide ja videode põhjal on tõesti võimalik mänge arvustada. Nintendo on ilmselt rahvast mürgitanud, et nad sellist saasta massiliselt kokku ostavad. Miks karule ikka luulet õpetada kui ta hiljem meepoti juurde tagasi jookseb.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gj
HV veteran

liitunud: 09.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2007 02:45:11 vasta tsitaadiga

käies new yorkis jäi täpselt selline mulje, kõigil oli wii kodus aga jutt käis ikka 360 ja ps3 teemal. ja kui nüüd meelde tuletada milline algne ds välja nägi, siis sellele kolentinile pikka iga poleks küll oodand.
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 23.09.2007 17:19:41 vasta tsitaadiga

gj kirjutas:
kui nüüd meelde tuletada milline algne ds välja nägi, siis sellele kolentinile pikka iga poleks küll oodand.
Kusjuures siinkohal nõustun. Ma lükkasin enda DS'i ostu just seetõttu edasi, et see GBA SP'ga võrreldes nii fat ja ugly välja nägi. Õnneks aasta pärast DS Euroopa launchi kuulutati välja DS Lite.

Selle nädala uudis: http://www.engadget.com/2007/09/21/psp-overtakes-ds-in-japanese-hardware-sales/
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
djdevon
HV kasutaja
djdevon

liitunud: 15.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2007 18:32:28 vasta tsitaadiga

Pole just eriti tark võtta müügiedu ennustamise juures arvesse ainult välimust! Mind isiklikult DS-i algne välimus absoluutselt ei mõjutanud.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2007 22:20:59 vasta tsitaadiga

terry kirjutas:
Selle nädala uudis: http://www.engadget.com/2007/09/21/psp-overtakes-ds-in-japanese-hardware-sales/


See see on, kui kõik Jaapani Final Fantasy fännid endale ühe mängu (Final Fantasy VII: Crisis Core) mängimiseks PSP ostavad.

Minu jaoks oli nädala uudis pigem see, et DSile tuleb Final Fantasy IV 3D-remake. Nämma icon_smile.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 24.09.2007 15:56:31 vasta tsitaadiga

Godhand kirjutas:
Minu jaoks oli nädala uudis pigem see, et DSile tuleb Final Fantasy IV 3D-remake. Nämma icon_smile.gif
See on tõesti uudis. FFIV oli SNES'i peal mu lemmik FF.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
intsants
HV vaatleja

liitunud: 15.02.2008




sõnum 11.03.2008 14:28:15 vasta tsitaadiga

Null kirjutas:
Selle PSP kavatsen endalegi hankida, see mega leet värk icon_razz.gif Võib olla isegi FFVII: Chrisis Core'e pärast icon_razz.gif

See Nindento DS on küll mõttetus. Graafika kehvem kui PSP'l ning see kahe ekraani süsteem ka imho imeb.

NDS-il on paremad mängud icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pronto
Kreisi kasutaja
pronto

liitunud: 23.03.2006




sõnum 11.03.2008 17:57:03 vasta tsitaadiga

Jep ... valik on kah suurem.
_________________
Magento arendused
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 03.06.2008 16:57:14 vasta tsitaadiga

Heh, oh seda piiratust icon_wink.gif
Vabandust, et kommenteerin ajast ja arust artiklit, minu jaoks on see uus, pole varem lugenud. Loodan, et autor on nüüd paar aastat hiljem ise kah targemaks saanud.
http://www.ria.ee/lib/am-2001-2005/18055_CE.HTM

Nigelate mängudega Nintendo Gameboy oli aastaid ainuvalitseja, ent siis otsustas mobiilihiiglane Nokia teha telefoni, mis oleks ka mängukonsool

Noh, nimetada Gameboy'd ainuvalitsejaks on kerge liialdus, suurim küll, aga mitte ainuvalitseja.

Nimetada Gameboy mängude liini alates Originaalist ja Colorist, lõpetades Advancega nigelateks... Väga julge arvamus. Kajuks ka väga loll arvamus. Osatan siis takka: näh NES oli ikka eriline pask ja Atari pask ruudus icon_biggrin.gif C'mon mees, asjade ajalugu peab kuskilt algama. Ei ole mõtet väga möliseda asjade üle, mida õigel ajal kogenud ei ole, muidu võib selline "nike sucks, etni sucks" jutt välja tulla.

N-Gage teemasse toomine jääb natuke arusaamatuks. Nokia tuli, nägi ja hävis. Idee oli hea, teostus kahjuks nadi. N-Gage ja N-Gage QD puhul oleks ehk kahepeale kokku saanud üsna okei mängutelefoni. Paraku rikuti QD puhul mõned olulised originaalil olnud omadused ära. Näiteks: kuigi QD oli väiksem ja vabalt ligipääsetava kaardilugejaga ja parema ekraaniga, otsustas Nokia, et stereoheli ja mp3-pleieri eemaldamine on ok. Lisaks tehti tüüpiline viga kallite mängude ja väikese valiku näol. Noh veel norida, siis klahvistik oleks võinud mugavam olla, heli valjuse määramine mängust sõltumatult on kah vajalik, eriti avalikus kohas mängides. Ka tüüpiline mobiiltelefonile omane kitsas ekraan mõjus mängukonsooli puhul imelikult, aga sellega harjus ära. Kurb, et N-Gagel välja lasti surra, olin kunagi just selline klientuur, kes vajas telefoni ja mängumasinat ühes tükis. Enam väga ei vaja, harjumuse asi icon_smile.gif

NDS'i teemasse ei viitsinud autor ilmselt süveneda ning keskendus PSP vingetele tuledele ja viledele. Mul pole PSP vastu mitte midagi, va UMD haige lahendus. Lihtsalt toote analüüsist sai selles artiklis küll "vau, takoised veljed!!!" stiilis kiitmine. Mänge kahjuks autor ei kirjelda.

Igatahes on tore, et vahepeal on mängurid tunduvalt maha rahunenud ja igaüks on leidnud endale sobiva konsooli. Nii mõnigi pühendunud omab kindlasti mõlemat. Njah, närviline fanboy'ism ei kõlba kuhugi.

_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pronto
Kreisi kasutaja
pronto

liitunud: 23.03.2006




sõnum 04.06.2008 09:37:23 vasta tsitaadiga

n-gage on tegelikult tagasi, arendusplatvormina ning minu mäletamist mööda mingi 3-4 uuemat nokiat on nn n-gage ühiduvad.
_________________
Magento arendused
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 04.06.2008 09:58:52 vasta tsitaadiga

Näed, on jah tagasi icon_smile.gif
Ei märganud vaadata. Allalaetava teenusena siis, mis tähendab, et vanad MMC-põhised mängud neis ei tööta. Idee on mõistlik, telefoni omamisel ostaks ehk isegi mõne mängu. Tuleb meelde, et pärast QD'd sai kasutatud Nokia 6670 mudelit, mille Symbian S60 toetas N-gage mänge. Loomulikul häkitud mänge, mis enam kaardil polnud. Tavalisel telefonil n-gage mängude mängimine oli aga nii ebamugav, et pöördusin hoopis S60'e GameBoy emulaatori poole, mis töötas telefonil väga hästi. Tegin pauside kõrvalt Final Fantasy III ja Yoshy's Cookie peaaegu läbi, siis hävitas S60 kaardi failisüsteemi icon_smile.gif

_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 07.06.2008 22:06:33 vasta tsitaadiga

N-Gage QD'd olen omanud..It was SHIT!
Ainuke asi mis sellel meeldis oli koolis sõpradega Wormsi mängida...
Aga jah, Ise oman pihukonsoolidest PSP ja DS.

Ja iPhone on üks nendest vähestest telefonidest millel saab häid mänge hästi mängida. (PSX, GBA, SNES, NES, GB, GBC, N64 etc. etc. emulaatorid, aint jailbreak peab tegema)

_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [MUU] Arutlus pihukonsoolide teemal, üldine. mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.