Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Photoshop teeb imesid! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
MarkoV
HV kasutaja

liitunud: 16.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2004 18:59:28 vasta tsitaadiga

me@homeq kirjutas:
kus all see burn tool on?

Siin!
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arsestar
HV kasutaja
arsestar

liitunud: 23.01.2004




sõnum 27.07.2004 12:18:56 vasta tsitaadiga

harjutasin veel natuke PSga kätt http://www.rate.ee/show.php?id=2388204 icon_razz.gif

mida saaks paremax teha, avaldage arvamust icon_razz.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
panic
Kreisi kasutaja
panic

liitunud: 28.01.2003




sõnum 27.07.2004 14:08:02 vasta tsitaadiga

kuda nad sellise pildi ylesse lasevad- minu pilte nad ei lase yhtegi ylesse.
sellised siis on ää tõugatud:
liigselt töödeldud- vb tõesti
liigselt töödeldud- kust otsast?

_________________
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
khan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2004 14:37:26 vasta tsitaadiga

panic kirjutas:
kuda nad sellise pildi ylesse lasevad- minu pilte nad ei lase yhtegi ylesse.
sellised siis on ää tõugatud:
liigselt töödeldud- vb tõesti
liigselt töödeldud- kust otsast?


oleneb modest. mõned ei lase-mõned panevad erilistesse
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arsestar
HV kasutaja
arsestar

liitunud: 23.01.2004




sõnum 27.07.2004 20:27:49 vasta tsitaadiga

kle panic, don't panic ! räägi mis paremax võiks teha parem ?

ja mis mu pildil viga siis on ???? nägu ju näha täiesti, teravalt ja korralikult ju !
äkki oled kade mu ilusa läikiva lahtitehtud kõvaketta peale ? icon_lol.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
panic
Kreisi kasutaja
panic

liitunud: 28.01.2003




sõnum 27.07.2004 20:57:31 vasta tsitaadiga

ee kust sa võtad et su pildil midagi viga on- lihtsalt inimene peab täitma terve ruumi on reegel. sinul seda pole ja lastakse ylesse kui ma pildil servi udutan siis ei lasta ylesse nuh jah ex see väike kadedus ole.
_________________
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arsestar
HV kasutaja
arsestar

liitunud: 23.01.2004




sõnum 28.07.2004 02:21:33 vasta tsitaadiga

asi on vägagi vaieldav ju, selle all on mõeldud, et pilt peab täitma kogu ruumi st, et ei tohi olla nn tyhjasid valgeid kohtasid, aga mul on terve ruum täidetud ja uhke kõvaketas ka taga taustax icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2004 19:22:04 vasta tsitaadiga

ise alles sain endale photoshopi ega ei oska seda eriti kasutada.kuidas saaks panna enda kõrvale näiteks auto või mingi looduse pildi nagu näiteks http://www.rate.ee/show.php?id=1276832
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
panic
Kreisi kasutaja
panic

liitunud: 28.01.2003




sõnum 29.07.2004 20:03:14 vasta tsitaadiga

loe helpi?
mina õppisin tutoriale kasutades.
aga nuh millist vastust sa ootad?
pane oma pilt ylemiseks layerika ja auto oma alumiseks- siis kustuta enda ymbert kõik ää (oma ylemisel layeril) ja auto tulebki nähtavaks. see kõige algelisem ja lihtsam vist.
aga siin vaevalt et keegi hakkab sulle igat asja õpetama- ikke ise pead uurima

_________________
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mandre
HV vaatleja

liitunud: 21.07.2004




sõnum 30.07.2004 15:53:48 vasta tsitaadiga

aga mis photoshopi on koige motekam t6mmata ja kust saak stommata seda win98 ja tausta
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 30.07.2004 15:56:03 vasta tsitaadiga

mandre, seda saad OSTA https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Tarkvara/17366/
_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arsestar
HV kasutaja
arsestar

liitunud: 23.01.2004




sõnum 30.07.2004 16:05:15 vasta tsitaadiga

jah, häbi peaks olema tõmmata !!!! häbematu selline, kas sa tahad tõesti 11k maksvat programmi tasuta saada, kas su sydametunnistus ei hakkaks valutama ?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2004 16:45:49 vasta tsitaadiga

Jätke nüüd inimene rahule:

Palun tõmba: http://www.adobe.com/products/tryadobe/main.jsp#product=39

Ja kui meeldib siis osta ära.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aegir
HV veteran
Aegir

liitunud: 05.01.2003




sõnum 02.08.2004 17:07:47 vasta tsitaadiga

olen seda teemat pidevalt jälginud... ja mis lööb välja.. ikka ja jälle toodakse töid, mis on Rate.ee jaoks loodud. kas tõesti kasutatakse seda programmi ainult selleks, et saaks ikka kõrgemaid hindeid kõige mõttetumas kohas kui seda on RATE.EE icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif
_________________
HV teeb ka ahvist inimese.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimers66
HV Guru
reimers66

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2004 19:09:12 vasta tsitaadiga

Aegir kirjutas:
olen seda teemat pidevalt jälginud... ja mis lööb välja.. ikka ja jälle toodakse töid, mis on Rate.ee jaoks loodud. kas tõesti kasutatakse seda programmi ainult selleks, et saaks ikka kõrgemaid hindeid kõige mõttetumas kohas kui seda on RATE.EE icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif


igalühel oma hobi icon_biggrin.gif mis vahet sellel on kus seda kasutataxe icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aegir
HV veteran
Aegir

liitunud: 05.01.2003




sõnum 03.08.2004 10:20:01 vasta tsitaadiga

kõik võimalikud teemad on mis puudutavad RATE.EE'd on kustutatud. Ja nüüd topivad veel siia seda. Kas tõesti ei mõisteta, et siin pole sellele portaalile kohta
_________________
HV teeb ka ahvist inimese.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2004 10:38:22 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kas tõesti ei mõisteta, et siin pole sellele portaalile kohta

mina olen nagu aru saanud, et need teemad kustutatakse sellepärast, et mistahes portaalide kohta pidev jahumine ja uute teemade mõttetu tekitamine pole soovitatav. aga kui rate.ee teemad kustutatakse ainult sellepärast, et need on rate.ee teemad, siis ma saan küll kurjaks, sest see koht on täpselt samasugune nagu iga teinegi, teemasid ei saa kustutada ainult sellel põhjusel, et see portaal kellelegi isiklikult ei meeldi
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wisnia
HV vaatleja

liitunud: 19.10.2004




sõnum 19.10.2004 14:38:36 vasta tsitaadiga

Hmm..
kui siin juba piltide töötlemis teema on,siis äkki on siin keegi,kes oskab ise ka juba töödelda,ja oleks nagu abi vaja..
Et mitte pildil oma nägu paremaks teha,vaid lihtsalt muud tausta vms. lisada...
Et kui keegi oskab aidata andke teada...

_________________
Call me;)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lindows
HV vaatleja

liitunud: 24.07.2004




sõnum 19.10.2004 16:00:23 vasta tsitaadiga

tausta lisamisega saan ma ikka hakkama icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 24.10.2004 23:06:32 vasta tsitaadiga

See teema ikka elab?
_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
.leraak
HV kasutaja
.leraak

liitunud: 30.03.2003




sõnum 24.10.2004 23:26:51 vasta tsitaadiga

Nüüd küll icon_confused.gif
_________________
Parim enne: 07.06.2006
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sharkman
Aeg maha 10
sharkman

liitunud: 08.02.2003




sõnum 25.10.2004 01:35:30 vasta tsitaadiga

arsestar kirjutas:
harjutasin veel natuke PSga kätt http://www.rate.ee/show.php?id=2388204 icon_razz.gif

mida saaks paremax teha, avaldage arvamust icon_razz.gif

http://www.rate.ee/show.php?id=2524238
pede oled, normaalne ei eputa
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eeroz
HV Guru
Eeroz

liitunud: 03.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2004 08:48:43 vasta tsitaadiga

mandre kirjutas:
aga mis photoshopi on koige motekam t6mmata ja kust saak stommata seda win98 ja tausta


Võta GIMP see ajab kah asja ära.

_________________
O:/SS: Iidseid sülearvuteid (386 ja vanemad)
Kommentaarid: 282 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistong
Kreisi kasutaja
pistong

liitunud: 06.08.2004




sõnum 27.10.2004 08:38:19 vasta tsitaadiga

download.com´is on päris tasuta programme ka millega saab igast efekte ja muid vigureid peale lasta. icon_wink.gif
_________________
ayo one two one two
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toivoku
HV veteran
toivoku

liitunud: 20.03.2002




sõnum 27.10.2004 23:59:47 vasta tsitaadiga

http://www.rate.ee/userinfo.php?id=221990 opla mina hakkasin naerma icon_biggrin.gif
_________________
roogi räime.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 7 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
.leraak
HV kasutaja
.leraak

liitunud: 30.03.2003




sõnum 28.10.2004 00:09:58 vasta tsitaadiga

Wow, vot see oli hiilgav "tuuning" icon_lol.gif
_________________
Parim enne: 07.06.2006
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mad
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.08.2003




sõnum 29.10.2004 00:08:12 vasta tsitaadiga

http://foto.kala.ee/baas.php?aktsioon=kategooriad&p2ring=Digitaalt%F6%F6tlus vaadake mis teised teevad...
http://foto.kala.ee/baas.php?aktsioon=kategooriad&pilt=8707 <-kuidagi eriti muhe icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimers66
HV Guru
reimers66

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2004 00:10:10 vasta tsitaadiga

toivoku kirjutas:
http://www.rate.ee/userinfo.php?id=221990 opla mina hakkasin naerma icon_biggrin.gif


täitsa lõpp icon_biggrin.gif ma arvan et PS seda ei suuda
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 29.10.2004 08:35:05 vasta tsitaadiga

reimers66 kirjutas:
toivoku kirjutas:
http://www.rate.ee/userinfo.php?id=221990 opla mina hakkasin naerma icon_biggrin.gif


täitsa lõpp icon_biggrin.gif ma arvan et PS seda ei suuda


See töödeldud pilt on PS-iga tehtud...väga paljud on sellist tehnikat kasutanud....midagi Filter>all on see...

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 29.10.2004 08:38:22 vasta tsitaadiga

mad kirjutas:
http://foto.kala.ee/baas.php?aktsioon=kategooriad&p2ring=Digitaalt%F6%F6tlus vaadake mis teised teevad...
http://foto.kala.ee/baas.php?aktsioon=kategooriad&pilt=8707 <-kuidagi eriti muhe icon_biggrin.gif



Hahh...seal nüüd küll erilist töötlust pole...inimesed on väikseteks tehtud ja teise tausta peale pandud,kuid see on kohe aru saada,kuna kahe eri pildi toonid,mis kokku on pandud,on erinevad...
Iga 15-aastane saaks selliste asjadega hakkama.

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mad
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.08.2003




sõnum 29.10.2004 10:26:03 vasta tsitaadiga

Konturo kirjutas:
mad kirjutas:
http://foto.kala.ee/baas.php?aktsioon=kategooriad&p2ring=Digitaalt%F6%F6tlus vaadake mis teised teevad...
http://foto.kala.ee/baas.php?aktsioon=kategooriad&pilt=8707 <-kuidagi eriti muhe icon_biggrin.gif



Hahh...seal nüüd küll erilist töötlust pole...inimesed on väikseteks tehtud ja teise tausta peale pandud,kuid see on kohe aru saada,kuna kahe eri pildi toonid,mis kokku on pandud,on erinevad...
Iga 15-aastane saaks selliste asjadega hakkama.

ma usun et 15 aastane hakkama saab. pilt on muhe lihtsalt icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 29.10.2004 15:37:07 vasta tsitaadiga

tegelikult, kui proovima hakata, siis ei olegi vast suht mõttetu sellist asja teha... võiks kah gimpiga proovida icon_biggrin.gif
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lindows
HV vaatleja

liitunud: 24.07.2004




sõnum 31.10.2004 13:34:35 vasta tsitaadiga

nagu jah...icon_biggrin.gif see rate pilt on nüüd küll äge
kuigi selle teeb 5 minutiga ära ja see nüüd küll eriline kunst pole
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
e2janz
HV kasutaja
e2janz

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2004 01:25:37 vasta tsitaadiga

Tallinn - Tartu maantee (+photoshop muidugi) icon_smile.gif

http://maurus.htg.tartu.ee/~e2janz/a/overtaking.jpg
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 08.11.2004 07:54:21 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif
_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 08.11.2004 17:25:41 vasta tsitaadiga

e2janz kirjutas:
Tallinn - Tartu maantee (+photoshop muidugi) icon_smile.gif

http://maurus.htg.tartu.ee/~e2janz/a/overtaking.jpg

Aga räägi mis osa on seal photoshopiga tehtud? / kas tõesti kõik peale minu kasutavad photoshopi mitte paintshop prod / icon_neutral.gif
Muidu päris pull pilt, aga paremale keeramsi võimalus veel olemas icon_cry.gif Buss liiga ees icon_razz.gif
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2004 17:27:45 vasta tsitaadiga

noh ongi. tegi pildi ära ja keeras paremale icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mad
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.08.2003




sõnum 08.11.2004 17:38:19 vasta tsitaadiga

see oleks lahe kui turvapadjad juba avanemas ja auto kapott kortsus aga inimesed veel paigal. aga noh see pilt oli ka päris lahe icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lindows
HV vaatleja

liitunud: 24.07.2004




sõnum 08.11.2004 17:46:57 vasta tsitaadiga

jaaaaaa.....see pilt on täiesti thumbs_up.gif
kui sa poleks öelnud et photoshop poleks ma aru saanudki thumbs_up.gif 8)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2004 19:01:11 vasta tsitaadiga

mul ka naine küsis, kui üle õla pilti nägi, et mingid maniakid või... icon_smile.gif

aga võiks jah veel rohkem bussi kõrval olla thumbs_up.gif.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 08.11.2004 19:13:25 vasta tsitaadiga

aru-ma-ei-mõista-kuidas aga ok , näebki välja nagu oleks reaalselt nii :] tubli töö
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 08.11.2004 19:14:45 vasta tsitaadiga

uuesti vaadates , ainuke asi mida ise märkan on see , et spidomeetri näitaja on nihutatud ~40km/h võrra paremale :] vanast on väike udune jälg alles
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 08.11.2004 19:15:43 vasta tsitaadiga

kakuke kirjutas:
noh ongi. tegi pildi ära ja keeras paremale icon_biggrin.gif

väga viimasel hetkel peab siis keerama...
täitsa huvitaks mis selle pildi juures tehtud on thumbs_up.gif
tahaks tead, kas ma mõtlesin õiget asja icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
e2janz
HV kasutaja
e2janz

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2004 22:28:56 vasta tsitaadiga

Tegelikult väga vähe tehtud.. lisatud on vastutulev buss ja spidonäit, mis sai kahjuks suht kiiruga ja lohakalt... aga efekt sai ikka lahe jah icon_smile.gif

PS. tegemist on sama bussiga millest mööda sõidetakse icon_smile.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 08.11.2004 23:23:02 vasta tsitaadiga

e2janz kirjutas:
PS. tegemist on sama bussiga millest mööda sõidetakse icon_smile.gif

Kusjuures seda ma kaldusin arvama kah
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silgates
HV vaatleja
silgates

liitunud: 30.05.2004




sõnum 09.11.2004 09:17:09 vasta tsitaadiga

Kui see naine viitsiks natuke vaeva oma väljanägemise parandamiseks näha, siis oleks alumine pilt ka originaal thumbs_up.gif
_________________
CheckThisOut
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raid0
HV veteran
Raid0

liitunud: 01.02.2004




sõnum 10.11.2004 17:47:14 vasta tsitaadiga

sellega on jah suht hästi hakkama saadud(see autosõidu möll). v.a. see, et spidokas on tõesti ütleme nii, et halvasti tehtud. oleks nagu reealne aga tegelikult pole. mul sihuke tunne, et vastutuleva bussi varjuga pole ka kõik korras seal bussi all. tagumiste ratastega ka midagi viltu vist... võib-olla ei ole ka :S
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 10.11.2004 19:30:55 vasta tsitaadiga

Edit : krt valesse fotosop'i teemast küsin icon_redface.gif

Selline lugu on nüüd niisiis - kas keegi teab mõnda head võimalust, kuidas suurema hulga pilte saab "Save for web" alt valides "optimize for file size" ühesuuruseks teha.
Ehk :
Näituseks on üks kaust mis täis erinevas suuruses jpg-faile, nüüd oleks vaja mingit automaatikat, et need võimalikult hea kvaliteediga saavutaks kõi suuruse 24KB. Käsitsi on see 'irmus töö kuna neid faile ikka jagub.
Leidsin ühe õpetuse kuidas Image Ready abil seda korraldada. Pärast ligi tunniajalist pusimist sain asja peaaegu tööle, ent siiski tundub see "pärasoole kaudu mandlite opereerimisena"
Kui luua see paganama droplet siis tahab iga faili kohta kinnitust - kui suureks teha või kuhu save 'da . Täisautomaatseks pole asja saanud


viimati muutis Elof 19.11.2004 23:23:34, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shook
HV kasutaja
Shook

liitunud: 29.06.2003




sõnum 15.11.2004 00:31:33 vasta tsitaadiga

Nu selle pildi teeb Paint ka ära.
Rahvas hakake kõik Photoshopi õppima ja hakake rate inimesi kenaks tegema.... ma olen kindel et mõni on nõus maksma ka et top300 saada.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 15.11.2004 17:43:02 vasta tsitaadiga

Shook kirjutas:
ma olen kindel et mõni on nõus maksma ka et top300 saada.


mis mõni, icon_smile.gif

enamus võibolla isegi icon_smile.gif
aga rates palju vendi kes ainult paari "7 eest nad ära tuunivad... !
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Photoshop teeb imesid! mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.