|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
{..Rw..}
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2004
|
24.10.2004 13:31:10
Athlon 2500+ vs 2800+ |
|
|
Nonii selline asi .. kub siis õigupoolest parem on .. ise olen sellise isendi kasutaja
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Protsessorid/10805 sain kätte 2500 mhz ( mis ei olegi niipalju ) Jahutus muidugi 5+ Volcano 7+ täis vask radikas 80*80 vent ( punane led ) duct
http://www.thermaltake.com/accessories/DuctingMod.htm mod ja jälle 80*80 vent
( punane led ) 1.85 volti prosel 2500 mhz ja kraadid kõiguvad 39-42 vahel
Aga jah ega ma selle juustuga eriti rahul pole tahaks midagi kiiremat olen kuulnud ,et 2500+ cloccub paremini ( kuid ajapikku ju CPU muutub juustuks cloccates ) .. Sõber ameerikast cloccas 3200 mhz enda 2500+ barthonil üles :S ma ei kujuta ette kuidas aga kindlasti küsin üle .. muidugi watercooling ja emme oli selline ASUS mida meil siin loomulikult ei leidu .. aga mis arvate siis kas on mõtet vahetada 2500+ vastu välja ? PS!! Amd 64 jaoks pole veel piisavalt raha .. kuid mõte ka see lähima poole aasta jooksul ette võtta
http://www.anandtech.com/cpuchipsets/showdoc.aspx?i=2149&p=7 2800+ pole märgitud aga 2700+ saab 2500+ tappa :
_________________ Ostan Läptopi mälu 2x512 mb DDR CL3 PC 3200 |
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
24.10.2004 13:38:14
Re: Athlon 2500+ vs 2800+ |
|
|
ma arvan 8) et ei ole erilist mõtet
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OskarR89
HV Guru

liitunud: 22.02.2003
|
24.10.2004 13:50:20
|
|
|
Ei ole mõtet jah. Enam need 2500+ hästi ei klokku. Kordaja kinni
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
139 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oioi
HV veteran

liitunud: 15.04.2002
|
24.10.2004 14:17:44
|
|
|
AXP 2500+ klokkamise jaoks 3200+ peale pole enamjaolt midagi muud ette vaja võtta, kui vaid emaplaadi kiirus 166 pealt 200 peale tõsta.
Kordaja kinnisusega pole siin midagi pistmist, see jääb ju puutumata.
Kas aga uuemad 2500+ prosed tõepoolest siis nii töntsid on, et üldse ei lähe üles
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
236 |
|
| tagasi üles |
|
 |
{..Rw..}
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2004
|
24.10.2004 15:52:41
|
|
|
ma ei räägi siin 3200+ ma räägin 3200 mhz
_________________ Ostan Läptopi mälu 2x512 mb DDR CL3 PC 3200 |
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
24.10.2004 16:04:49
|
|
|
milles me muidugi sügavalt kahtleme (watercoolingul? ja mis jutt see on, et mingi ASUSe emme mida eestis ei leidu? ASUS ei ole kunagi olnud eriline klokkamisplaat). vihjeks siis, maailma rekord 2500+ Bartonist on 3.5ghz, seda siis LN2'ega ja Mobile Bartoniga. pigem ajas too "sõber Ameerikast" sulle soga ja sina, sinisilmne algaja, uskusid teda.
abiks sirvida http://www.vr-zone.com/ocdb/search.php
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
24.10.2004 16:08:41
|
|
|
| razor kirjutas: |
milles me muidugi sügavalt kahtleme (watercoolingul? ja mis jutt see on, et mingi ASUSe emme mida eestis ei leidu? ASUS ei ole kunagi olnud eriline klokkamisplaat). vihjeks siis, maailma rekord 2500+ Bartonist on 3.5ghz, seda siis LN2'ega ja Mobile Bartoniga. pigem ajas too "sõber Ameerikast" sulle soga ja sina, sinisilmne algaja, uskusid teda.
abiks sirvida http://www.vr-zone.com/ocdb/search.php |
ASUS ei ole eriline klokkismplaat? oi.. vaidleks vastu! vaata mis emaplaadid on Futuremarki lehel TOP20-nes (PCMark04, 3DMark03, 3DMark05) - seal on enamus plaate ASUS-e omad
ja need tulemused saadud ju kõva klokkimise tulemusel, nii et...
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
{..Rw..}
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2004
|
24.10.2004 16:28:44
|
|
|
.. Tänx .. tänx .. sellised vennad teevad kohe tuju heaks .. " Õhtu ei läinud nii nagu lootsid ve ? " Ja kusjuures selle sõbra rekord on enda teise arvutiga mark 01 hes 33 283 punkti
Nii nõu ja jõu .. teadmiste ja muuga jääd sa alla selles ei ole küsimustki ..
_________________ Ostan Läptopi mälu 2x512 mb DDR CL3 PC 3200 |
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
24.10.2004 16:31:13
|
|
|
vaatasid toda linki? Jaani Mbarton tegi LN2 peal 3300mhz ära, ma ei julgeks mõeldagi mida too siis peaks lämmastikul tegema. 4ghz? yeah right.
ja Fast&Furious, Socket A puhul on ikkagi DFI, Epoxi ja Abiti plaadid paremad, ASUSe enamus plaate ei lase üle 1.85V prosele anda.
edit: sa mõtlesid P4 süsteeme, jah?
viimati muutis razor 24.10.2004 16:33:08, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
24.10.2004 16:32:33
|
|
|
| razor kirjutas: |
vaatasid toda linki? Jaani Mbarton tegi LN2 peal 3300mhz ära, ma ei julgeks mõeldagi mida too siis peaks lämmastikul tegema. 4ghz? yeah right.
ja Fast&Furious, Socket A puhul on ikkagi DFI, Epoxi ja Abiti plaadid paremad, ASUSe enamus plaate ei lase üle 1.85V prosele anda. |
soc. a puhul küll jah
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
24.10.2004 16:37:07
|
|
|
| {..Rw..} kirjutas: |
.. Tänx .. tänx .. sellised vennad teevad kohe tuju heaks .. " Õhtu ei läinud nii nagu lootsid ve ? " Ja kusjuures selle sõbra rekord on enda teise arvutiga mark 01 hes 33 283 punkti
Nii nõu ja jõu .. teadmiste ja muuga jääd sa alla selles ei ole küsimustki .. |
mida sa selle posti all mõtlesid? igatahes FM all ei ole ühtegi 33283p projekti publishitud nii et arvatavasti ajas ta sulle ka selle kohta udu 8)
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
24.10.2004 16:45:49
|
|
|
RW, kle mul sõber jaapanist tegi 4300mhz oma 1800+'ga...ta sai 3dmarkis vabsee 76000 punkti 8) ja tal loomulikult on prosel reaktiivjahutus ja selline emaplaat mida keegi peale pilusilmade pole üldse näinud äkki peaksid selle prose vastu vahetama hoopis?!
kui sulle 2500 pole midagi ja volcano 7+ on 5+, siis mulle tundub, et sa nii omaette klass, et pole siin algajatega mõtet midagi arutadagi! ja ex need cpu'd ajapikku ikka muutuvad juustux tõesti...kuluvad jumale ära ja hakkavad tõrkuma
sõbrad ameerikast on muidugi kõik hoopis teine tase, ega siin pole midagi öelda, aga kui neid watercoolinguid ja übermammasid meil siin ei leida, tea kas ongi siis mõtet vahetama hakata?
sellele ei ole mõelnud, et võtax ootax selle A64 ettevõtmise parem ära ja ei hakkax vahepeal jukerdama?
ei üldiselt tore, kui naljamehi ka foorumis on!
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
{..Rw..}
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2004
|
24.10.2004 17:41:47
|
|
|
oi sorry sorry .. tõesti eksisin .. ei olnud watercooling küsisin üle .. hoopis feroon jahutus .. neil müüdakse seda casega kaasa .. ja tõesti kui ei usu punkte siis saate lingi kohe kui tuleb msn i .. max 12 tundi ..
| Wiltz kirjutas: |
RW, kle mul sõber jaapanist tegi 4300mhz oma 1800+'ga...ta sai 3dmarkis vabsee 76000 punkti 8) ja tal loomulikult on prosel reaktiivjahutus ja selline emaplaat mida keegi peale pilusilmade pole üldse näinud äkki peaksid selle prose vastu vahetama hoopis?!
kui sulle 2500 pole midagi ja volcano 7+ on 5+, siis mulle tundub, et sa nii omaette klass, et pole siin algajatega mõtet midagi arutadagi! ja ex need cpu'd ajapikku ikka muutuvad juustux tõesti...kuluvad jumale ära ja hakkavad tõrkuma
sõbrad ameerikast on muidugi kõik hoopis teine tase, ega siin pole midagi öelda, aga kui neid watercoolinguid ja übermammasid meil siin ei leida, tea kas ongi siis mõtet vahetama hakata?
sellele ei ole mõelnud, et võtax ootax selle A64 ettevõtmise parem ära ja ei hakkax vahepeal jukerdama?
ei üldiselt tore, kui naljamehi ka foorumis on! |
Ja kes rääkis ,et 2500+ iga 33 000+ punkti saadi ? Kui ma ei eksi siis tegu oli athlon 64 3800+ .. Ja radeon X800 ..
Kuigi tõesti cloccas oma 2500+ 3.2 GHz .. Sellest peaks ka tal laskma pildi teha .. ega pole midagi teha kui ppl kuulnud ja proovinud pole .. Simple is that ..
Hey Wiltz .. mis sa ise siis kasutad oma CPU - d jahutad ? Vask toru ja vedel lämmastik ?
Ja veel .. rääksin ,et kasutan volcano 7+ vask radikat .. ja tõesti see on arvestatav jahutus ..
ei üldiselt tore, kui nägemis häiretega inimesi ka foorumis on!
_________________ Ostan Läptopi mälu 2x512 mb DDR CL3 PC 3200 |
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
24.10.2004 17:58:02
|
|
|
Üks kiire küsimus:
RW, kui vana sa õigupoolest oled?? Sest ausalt, su tekst on ULTRA-n00bilik, ning seda arvestades ei saa kellelegi pahaks panna, et sind naljanumbrina võetakse. Lisaks soovitan enne postituse postitamist oma tekst wordis mingi spelleriga üle lasta, sest niipalju grammatilisi vigu nägin ma viimati 6ndas klassis oma suht siledate ajudega klassivenna kirjandit sirvides
Edit: Su 2800+ on suht mõttetu isend klokkamiseks, sest need ei klokku teatavasti pooltki nii hästi 2500+ isendid.
viimati muutis erick 24.10.2004 18:01:32, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
{..Rw..}
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2004
|
24.10.2004 18:01:13
|
|
|
Sry aga tõesi ei viitsi siin foorumis toppida komasid ja muid märke .. No hart Feelings
_________________ Ostan Läptopi mälu 2x512 mb DDR CL3 PC 3200 |
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
24.10.2004 18:03:20
|
|
|
Erm... sa vist pidasid silmas 'no harD feelings'?
Tekib küsimus, et kuidas sa oma ameerika sõbraga üldse suhtled, kui nii lihtsates sõnadeski vigu teed.
Aga ütle nüüd ausalt, kui palju sul aastaid turjal on?
Ma luban, et me ei naera. Väga valjusti
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
{..Rw..}
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2004
|
24.10.2004 18:18:29
|
|
|
Hey ... mees kui midagi häirib siis lahendame aja kusagil väljas ? Ja kui midagi ei ole siis pane käed taskusse ja hambad kokku ..
SRY SRY SRY .. loodan ,et sa nüüd elama jäid selle hard - i pärast.. Mõtlesin heart ja jäi e vahelt ära .. Loodan ,et andestate ... Ja on selline lause nagu no heart feelings .. mitte no harD feelings .. peaksid ise natuke õppima .. Ja kui huvitab siis inglise keelt räägin päris hästi .. Ja muide on leiutatud selline kena programm nagu seda on TeamSpeak 2 .. Niiet üldiselt polegi vaja kirjutada .. Mis minu vanus siia puutub on palju on .. Ja neid aastaid on piisavalt ..
Kusjuures tulin siia foorumisse abi otsima .. mitte mu kirja pärast arutlema. Suured tänud teile sain mis vaja pole mõtet siis osta Xp 2500+ ..
erick tänud su
| erick kirjutas: |
| Edit: Su 2800+ on suht mõttetu isend klokkamiseks, sest need ei klokku teatavasti pooltki nii hästi 2500+ isendid. |
arvamuse eest sain vastuse kätte ..
_________________ Ostan Läptopi mälu 2x512 mb DDR CL3 PC 3200 |
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Werder
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2003
|
24.10.2004 18:27:45
|
|
|
Miks sa üldse siit abi otsid, kui su ameerika sõber on nii hüper super kõva klokkia ja teadja vend?
Tema peaks oskama sulle ju väärt nõu anda 8)
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
{..Rw..}
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2004
|
24.10.2004 18:33:03
|
|
|
Äkki tahaks teada ka mis eesti vennad arvavad .. Ja kui talt küsin valib ta mulle 4000 maksva prose välja mida tõesti praegu lubada ei saa .. Ja hüper cloccija ta ei ole .. lihtsalt tegeleb sellega ja teab päris palju ..
Hey .. kui sul midagi tarka öelda pole .. palun ära ütle kuna ei viitsi enam vaielda Tänud
_________________ Ostan Läptopi mälu 2x512 mb DDR CL3 PC 3200
viimati muutis {..Rw..} 24.10.2004 18:34:45, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
24.10.2004 18:33:57
|
|
|
See on nii tüüpiline...
| tsitaat: |
| Hey ... mees kui midagi häirib siis lahendame aja kusagil väljas ? Ja kui midagi ei ole siis pane käed taskusse ja hambad kokku icon_wink.gif .. |
Kuule mees, loe alustuseks foorumi reeglid läbi. Seal on kindlasti midagi trükivigase ja mõttetult ülbe teksti kohta kirjas. Teiseks annab su macho talk selgelt aimu, et sa pole veel puberteeti läbinud.
| tsitaat: |
| Kusjuures tulin siia foorumisse abi otsima .. mitte mu kirja pärast arutlema. Suured tänud teile sain mis vaja pole mõtet siis osta Xp 2500+ .. |
Kas sa ise ka aru saad, mida sa selle all siin silmas pead?? Ma loodan, et sa ikka said aru, et AMD Athlon 2500+ on iga kell parem klokkuja kui 2800+?? Nii et kui tahad saada kõvemat klokki, siis müü oma 2800+ maha ja osta korralik 2500+ asemele.
Ja kurat võtku, enne kui postitad, katsu mingigi osa oma ülemäärasest testosteroonist alla neelata, ning loe ka selle kohta, mida inimesed siin lahkelt juba 2500+ klokkimise kohta öelnud on, eks??
You give a bad sound even to the word n00b, because n00bs at least know their place
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pistong
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.08.2004
|
24.10.2004 18:35:11
|
|
|
| Wiltz kirjutas: |
RW, kle mul sõber jaapanist tegi 4300mhz oma 1800+'ga...ta sai 3dmarkis vabsee 76000 punkti 8) ja tal loomulikult on prosel reaktiivjahutus ja selline emaplaat mida keegi peale pilusilmade pole üldse näinud .... |
päris hea siis. oli tal selline emaplaat ve?
[/läbu]
_________________ ayo one two one two |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reimers66
HV Guru

liitunud: 07.03.2002
|
24.10.2004 18:35:17
|
|
|
| millal 3Dmark link ka tuleb ! ma juba hoolega ootan
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
24.10.2004 18:35:17
|
|
|
mina ei vahetaks...
kuna neid bartoneid (2500+) liigub suht vähe mis 2,5ghz lähvad...
kuigi minu enda kinnse kordajaga läheb 2420mhz ei tea kas siis jääb emme või rammid jalgu..
usun et emme kuna see on epox rev 2.2 mis pidi paras si*t olema klokkamiseks
üle 220 ei kannata ,kuid nüüd panen uue pasta NB-le ja keeran natuke volti vaatan mis saab
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
{..Rw..}
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2004
|
24.10.2004 18:37:17
|
|
|
Sain sellest vist juba pärast esimest 4 ja postitust aru et 2500+ parem .. ja sul õilsa südamega inimesel pole tõesti vaja kirjutada jama otsa ja veel kritiseerida PS ! see näitab tõesti et liiga igav sul ..
Kahjuks, õnneks ei suuda suud kinni hoida kui asi puudutab mind ..
Tänud teistele kes suudavad midagi tarka ka öelda .. nii ma isegi arvasin ,et pole mõtet kuna 2500mhz veel täitsa piisav .. ja järgmine CPU nagunii athlon 64 ..
Teiste 3d markide kohta ei oska öelda sest näitas ainult 01 skoori
Lingi te saate seda ma lubasin ja panen siia foorumisse üles kui teatud inimene msn i tuleb ..
_________________ Ostan Läptopi mälu 2x512 mb DDR CL3 PC 3200
viimati muutis {..Rw..} 24.10.2004 18:40:47, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Werder
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2003
|
24.10.2004 18:40:34
|
|
|
| {..Rw..} kirjutas: |
Äkki tahaks teada ka mis eesti vennad arvavad .. Ja kui talt küsin valib ta mulle 4000 maksva prose välja mida tõesti praegu lubada ei saa .. Ja hüper cloccija ta ei ole .. lihtsalt tegeleb sellega ja teab päris palju ..
Hey .. kui sul midagi tarka öelda pole .. palun ära ütle kuna ei viitsi enam vaielda Tänud  |
ei nuh kui vaja midagi tarka öelda siis, müü oma AXP 2800+ maha ja osta mobile barton 2500 + , sellel lahtised kordajad ja tarbib vähem voolu
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
24.10.2004 19:47:54
|
|
|
kes7, krt jah, näe nüüd nägigi valge inimene ka ära selle mobo! aga saada on ikkagi ainult pilumaal
!Ja kusjuures selle sõbra rekord on enda teise arvutiga mark 01 hes 33 283 punkti" kle tõepoolest, siit loeb kohe sajaga välja, mis see teine arvuti tal on
btw, kirjaäss, sellist asja nagu "selle sõbra rekord ENDA teise arvutiga" eesti keeles ei öelda!!! et saaxid ka väixe vihje, mida erick sulle proovis selgitada...
elupull on lugeda küll, megalt tahaks näha tegelikult mõnda sellist venda, kes tuleb minuga lahendama prose klokkumise kysimust või oma kirjaoskamatuse probleemi hakkax mingeid HV "lahendamise" turniire korraldama kuskil pimedas laohoones, raffas saaks panuseid panna ja värgid särgid...HV üritus missugune
Aga kutsu oma ameerika sõber ja lähme siis asja kuskile välja lahendama, mõni pubi siin läheduses oleks lahe, ja ameerika sõber saab õlled välja teha, temal ju pappi sitax las võtab oma FEROON jahutuse ka kaasa, saavad kohalikud koopaelanikud imestada ja suure kuninga ees põlvili langeda mina igatahes võin juba ausalt tunnistada, et polegi sellisest jahutusest midagi kuulnud
simpel is this, simpiler is that...keeps it simpliest man!!!
aijaa, deem, peaaegu unustasin...no HEARD feelings siis, ex!?! dziizaz krist...mõni õhtu saab ikka pulli rohkem kui rubla eest
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
idikas
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2002
|
24.10.2004 20:10:26
|
|
|
| Wiltz kirjutas: |
kes7, krt jah, näe nüüd nägigi valge inimene ka ära selle mobo! aga saada on ikkagi ainult pilumaal
!Ja kusjuures selle sõbra rekord on enda teise arvutiga mark 01 hes 33 283 punkti" kle tõepoolest, siit loeb kohe sajaga välja, mis see teine arvuti tal on
btw, kirjaäss, sellist asja nagu "selle sõbra rekord ENDA teise arvutiga" eesti keeles ei öelda!!! et saaxid ka väixe vihje, mida erick sulle proovis selgitada...
elupull on lugeda küll, megalt tahaks näha tegelikult mõnda sellist venda, kes tuleb minuga lahendama prose klokkumise kysimust või oma kirjaoskamatuse probleemi hakkax mingeid HV "lahendamise" turniire korraldama kuskil pimedas laohoones, raffas saaks panuseid panna ja värgid särgid...HV üritus missugune
Aga kutsu oma ameerika sõber ja lähme siis asja kuskile välja lahendama, mõni pubi siin läheduses oleks lahe, ja ameerika sõber saab õlled välja teha, temal ju pappi sitax las võtab oma FEROON jahutuse ka kaasa, saavad kohalikud koopaelanikud imestada ja suure kuninga ees põlvili langeda mina igatahes võin juba ausalt tunnistada, et polegi sellisest jahutusest midagi kuulnud
simpel is this, simpiler is that...keeps it simpliest man!!!
aijaa, deem, peaaegu unustasin...no HEARD feelings siis, ex!?! dziizaz krist...mõni õhtu saab ikka pulli rohkem kui rubla eest  |
Mis sa ikke lapse peale karjud, ta nagunii ei saa aru
_________________ allkiri |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
24.10.2004 20:25:20
|
|
|
lol aga miks ei või see jutt tõsi olla?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
idikas
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2002
|
24.10.2004 20:28:42
|
|
|
Oled näinud mõnd tõsise ellusuhtumisega inimest kes faktide ja viidete asemel eelistab lihtsalt möliseda
_________________ allkiri |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
{..Rw..}
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2004
|
24.10.2004 21:12:48
|
|
|
Nonii saate oma skoorid täna tegi paar asja juurde sai midagi 34 000 +
http://service.futuremark.com/compare?2k1=8200122 .. Tore ,et kõik uskusid
Wiltz .. saa kaineks ja otsi omale naine
_________________ Ostan Läptopi mälu 2x512 mb DDR CL3 PC 3200 |
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
24.10.2004 21:15:03
|
|
|
no näete tõsi jutt oli
edit se eju fx53 lol
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
{..Rw..}
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2004
|
24.10.2004 21:22:10
|
|
|
ei olnud päris kindel mida ta kasutab .. rääkis vesi jahutus siis külmkapp jne. kuid tal neid liiga palju kogu aeg vahetab ja pututab ..
_________________ Ostan Läptopi mälu 2x512 mb DDR CL3 PC 3200 |
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
24.10.2004 21:27:13
|
|
|
hmm, mina pole öelnud, et 33000 või minupärast 34000 punkti 3dmargis võimatu saada on! rääkisin natuke teisel teemal...ja anyway, ma ei saa nagu vabsee aru, mida mingi täiesti suvaline 3dmargi skoor siin näitama peab??? mingi tyyp kuskil angoolas sai vabsee 35000, no mis nüüd siis? mis pagana tähtsust see omab? kas tõesti aru ei saadud, mida ma selle jaapani pilusilma näitega öelda tahtsin, i guess not!
RW, kui ma siia praegu täispeaga kirjutax...oi krt, see teema oleks juba üleöö nii populaarne, et ei jõuax ära imestada naistega ei ole probleemi, aga hea, et muret tundsid!
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oioi
HV veteran

liitunud: 15.04.2002
|
24.10.2004 21:32:51
|
|
|
| {..Rw..} kirjutas: |
| Sain sellest vist juba pärast esimest 4 ja postitust aru et 2500+ parem.. |
No kõik need Bartonid tulevad ju ühesuguste räniplaatide küljest
See number, mis kordaja peale nad paika pannakse ja mis neile otsaette lüüakse, ei tarvitse tema lõppkloki suhtes üldse indikaatoriks olla.
See on ikka rohkem loosiõnn, milline eksemplar selle plaadi pealt just sulle satub...
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
236 |
|
| tagasi üles |
|
 |
{..Rw..}
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2004
|
24.10.2004 21:33:36
|
|
|
| Wiltz kirjutas: |
RW, kle mul sõber jaapanist tegi 4300mhz oma 1800+'ga...ta sai 3dmarkis vabsee 76000 punkti 8) ja tal loomulikult on prosel reaktiivjahutus ja selline emaplaat mida keegi peale pilusilmade pole üldse näinud äkki peaksid selle prose vastu vahetama hoopis?!
kui sulle 2500 pole midagi ja volcano 7+ on 5+, siis mulle tundub, et sa nii omaette klass, et pole siin algajatega mõtet midagi arutadagi! ja ex need cpu'd ajapikku ikka muutuvad juustux tõesti...kuluvad jumale ära ja hakkavad tõrkuma
sõbrad ameerikast on muidugi kõik hoopis teine tase, ega siin pole midagi öelda, aga kui neid watercoolinguid ja übermammasid meil siin ei leida, tea kas ongi siis mõtet vahetama hakata?
sellele ei ole mõelnud, et võtax ootax selle A64 ettevõtmise parem ära ja ei hakkax vahepeal jukerdama?
ei üldiselt tore, kui naljamehi ka foorumis on! |
OU OU .. kes tuli seletama mingist japsist ja muudest piludest .. niiet palun ära tule seletama ,et sa ei tea kust see skoori jutt tuli ( Muide tee mind tuttavaks selle japsiga tahaks õppida trikke kuidas ta 76 000 punni sai ) Oleks päris tore teada kes seda jama siin alustas ? .. Küsisin abi ja sain kommentaare vastu "" No ThankS "" .. hoia omale ..
Kuule ma liiga väsinud ja tõesti ei viitsi enam jamada
AA ja mis reaktiivjahutusse puutub vaevalt ,et jahutab enne sulatab
Kuule " idikas " sa oled endale õige kasutajanime valinud .. Vähemalt ise saad aru .. Samm paremuse poole !!
Keegi HV vaatleja võiks selle topicu lukku panna .. Sest siiber eest .. Tänud Wiltz ja idikas .. sain kohe aru kui te postitasite kumb õigupoolest parem on .. Polnudki vaja teiste kommentaare ..
MA küsin kumb parem te hakkate mingid teist juttu panema .. Selleks on leiutatud üldfoorum .. Tegelt võiks olla veel foorum NuTs .. ... Pakun ,et 2 liiget ( Wiltz, idikas ) leiaksid kohe omale õige koha kus aega veeta ..
_________________ Ostan Läptopi mälu 2x512 mb DDR CL3 PC 3200 |
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
25.10.2004 02:09:12
|
|
|
kust see skoori jutt tuli??? SINA alustasid seda ninatark!!! kui dumb saab olla, üldse ei mäleta, mida siin kokku kirjutanud oled v? loe siis üle, kui mälu nii lyhike! arvad, et ma hakkan lambist rääkima mingist japsist ja 76k skoorist, no eiiiii
ahjaa, tahtsin veel kysida, et mida see feroonjahutus siis teeb kah???
põhimõtteliselt varsti võib naljakate juhtumiste alla lykata selle teema, sest no nalja on siin saanud nabani, ja saab ilmselt veel!
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
25.10.2004 04:42:40
|
|
|
| nõustun ka kasutajaga idikas - jätame lapse rahule. küll kasvab ja õpib...
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
25.10.2004 21:56:44
|
|
|
| Rw, kle, kui tohib küsida, siis mis osariigis su sõber resideerub seal USAs??
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gansta
HV veteran

liitunud: 20.11.2003
|
28.10.2004 01:38:51
|
|
|
see teema kindlasti naljakate juhtumiste alla sai ikka kõhut2ie naerda... {..Rw..}, Minu ameerika sõber r22kis et föön pidi jubeh2sti prose ära jahutama ... proovi j2rgi
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
03.11.2004 17:06:46
|
|
|
Palun väga, aga lolli jutu ajamiseks on ka muid palju paremaid kohti, näiteks torufoorum, rate.ee jne.
Sealt leiad kindlasti rohkem aatekaaslasi kui siit! Mine tea, ehk õhtuks jõuate ka juba 50 000 3DMark2001 punktini!
Jõudu.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|