Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  kui kiiresti sa trükid? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
OskarR89
HV Guru
OskarR89

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2004 20:54:08 vasta tsitaadiga

26 sek, kiirusega 288 lööki/min
Tubli saavutus. Olete vist masinakirja õppinud
Kahe sõrmega tehes.
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madoc
HV kasutaja

liitunud: 11.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2004 21:04:45 vasta tsitaadiga

56 sek, kiirusega 185 lööki/min
Tubli saavutus. Kuid pärast väikest harjutamist võib Teie töökiirus tõusta 200 sümbolini minutis
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taimz
HV vaatleja

liitunud: 09.04.2004




sõnum 08.09.2004 13:39:10 vasta tsitaadiga

48 sek, kiirusega 216 lööki/min
Tubli saavutus. Olete vist masinakirja õppinud.

_________________
24h Autoabi üle kogu Eesti - www.autoabi.com
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ruts8
Kreisi kasutaja
ruts8

liitunud: 20.07.2002




sõnum 16.09.2004 21:10:23 vasta tsitaadiga

Hehe... nüüd jälle tükk-tükk aega pole "enda kiirust" mõõtnud...

Ühesõnaga - uus rekord - 451 lööki/min icon_razz1.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HacaX
HV Guru
HacaX

liitunud: 22.01.2004




sõnum 16.09.2004 21:26:16 vasta tsitaadiga

Hulga parem, kui ise eeldasin: ca. 3 sõrmesüsteemiga 176 lööki minutis...
_________________
IMO & GPLed
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 16.09.2004 21:30:38 vasta tsitaadiga

esimese korraga 120 ja ma peaaegu kunagi ei trüki icon_biggrin.gif
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pokk
HV Guru

liitunud: 31.08.2003




sõnum 16.09.2004 23:07:59 vasta tsitaadiga

122 lööki minutis
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paranoid
HV kasutaja
paranoid

liitunud: 15.07.2004




sõnum 16.09.2004 23:11:10 vasta tsitaadiga

234
_________________
Powered by: AMD, Gigabyte,ATI, Chieftech, A-DATA, Intel, NEC
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 17.09.2004 07:24:12 vasta tsitaadiga

Omaleiutatud kümnesõrmesüsteem(tegelikult 9) - 399 l/min teisel katsel... kunagi proovin juurde, sõrmed olid ka hommikul pool kaheksa külmad
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanster01
HV kasutaja
Jaanster01

liitunud: 12.09.2004




sõnum 20.09.2004 20:17:32 vasta tsitaadiga

mul oli 144 lööki min minu arust enda kohta väga hea tulemus icon_rolleyes.gif
_________________
Alternatiivenergia blogi.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
QWhite
Kreisi kasutaja
QWhite

liitunud: 24.02.2004




sõnum 20.09.2004 20:28:54 vasta tsitaadiga

Teie kiirus (357 lööki/min)
harjutama küll ei taha hakata, sest:
Pärast harjutamist (~200 lööki/min)
Tegelt kasutan väga harva täpitähti (asendan tavaliselt numbritega), nii et kui ka need oleksid käpas oleks tunduvalt kiirem.

PS: leidke komaviga: (kaotasin paar sekundit, kuna trükkisin grammatikareeglite järgi icon_smile.gif
Masinakirja pimesüsteemi omandamine on selline oskus, mis võib küll aastatega tuhmuda, kuid päris ära ei unune ning taastub päris kiiresti kui sellega jälle tegelema hakata.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-TT-
HV vaatleja
-TT-

liitunud: 17.09.2004




sõnum 20.09.2004 22:34:09 vasta tsitaadiga

Muide...kus üleüldse saab pimekirja õppida...ärge mulle kurikaga lööge..mai vaadaud KKK-läbi ning mai lugenud ka kõiki lehekülgi selles teemas..aga ma ma nagu tahaks seda õppida ning ma oleks tänulik,kui keegi leiax mulle mingi proge,mille saaks alla laadida jne....ja palun ärge saatke(kui saadate mingid leheküljed)mulle mingeid trooja hobuseid or smthg...ette tänades...-TT-
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 20.09.2004 22:39:50 vasta tsitaadiga

No ,aga testi lehel teine lause kui pealkirja kah arvata on ju
"Kontrollige oma tekstisisestamise kiirust ja otsustage, kas Keyboard Pro suudaks teid aidata"
KAs Keybard Pro pole ise mitte mingi programm?
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fisher
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2004 00:16:52 vasta tsitaadiga

hm, pimekiri on ikkagi midagi sellist, mis jääb paratamatult aja jooksul külge.

mingi aja olen aktiivselt teinud kõikvõimalikke asju arvutiga mida teha annab ja ellermaasoftis tuleb kiirus ikka kusagile üle 500 kanti ilusasti ära.



samas see Mingi Aeg on ikka juba olnud jupike mu elust:)
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Seven7h
HV kasutaja
Seven7h

liitunud: 05.04.2003




sõnum 28.09.2004 10:17:20 vasta tsitaadiga

18 sek, 576 lööki/min

üks viga tuli ikka sisse
600 peaks saavutatav olema
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
khan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2004 18:53:54 vasta tsitaadiga

kiirusega 197 lööki/min
Tubli saavutus. Kuid pärast väikest harjutamist võib Teie töökiirus tõusta 200 sümbolini minutis.
Selline tuli peale 6 tundi keyboard prod õppides.

kiirusega 280 lööki/min
Tubli saavutus. Olete vist masinakirja õppinud.
on siis enda vana 4ja sõrme süsteemiga.

keyboard pro kohta tahaks öelda, et seal on neid kirjavigu ikka päris mitmeid.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
/dzr/
HV vaatleja

liitunud: 09.10.2004




sõnum 09.10.2004 22:32:06 vasta tsitaadiga

...kiirusega 334 lööki/min
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanq
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2002




sõnum 09.10.2004 22:39:48 vasta tsitaadiga

Esimene katse:
31 sek, kiirusega 334 lööki/min, ohh krt, jama.

Teine katse:
21 sek, kiirusega 357 lööki/min, blah, ikka jama.

Kolmas katse:
26 sek, kiirusega 399 lööki/min, ok, jään vast rahul icon_smile.gif

beer_yum.gif 8)
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tsernobil
HV kasutaja
Tsernobil

liitunud: 17.09.2004




sõnum 10.10.2004 19:43:59 vasta tsitaadiga

aioejrgoiahdflkgjhaldkfjvhkzxjcnh vkajcxbnklvjhDDCjvhalDJfhv;ajdkF
adfigjpoadijufgoijad[fpigjpadofi[gpojadfpogkad
oadf[okig[padofigpoiadfpogipadofigpoiadfpgoipadfoigpaodfipgoaidf[pgo

......noh, kuda oli?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2004 11:30:12 vasta tsitaadiga

Mnjah endal oli miski 267 lööki.See oli siis ausal variandil mitte nii, et tekst peas ja siis koguaeg katsetad kuni ühegi veata ära kribad kähku icon_wink.gif eks tõelist oskust näitaks ikka see kui keegi suht kiirelt räägiks pika jutu ja selle ilma vigadeta peaks kribama(nagu näiteks kohtus see kribaja kes ütlused kirja paneb).See mõni rida kribada teksti mis meelde jääb 500+ lööki minutis ja millest midagi ei olene on muidugi lumme ku*ta.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2004 14:20:53 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
See mõni rida kribada teksti mis meelde jääb 500+ lööki minutis ja millest midagi ei olene on muidugi lumme ku*ta.


proovi siis 500+ lööki minutis trükkida icon_rolleyes.gif
Ma ise tõenäoliselt ei oma niivõrd head mälu, et suvalist tekstilõiku kiirelt trükkimiseks meelde jätta (pole proovinud, kuid ei näe ka vajadust), aga ka 500 lööki minutis on võimalik n-ö ausal teel saavutada. Ma jälgin lihtsalt teksti, mitte klaverit.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kazpar
HV vaatleja

liitunud: 11.04.2003




sõnum 12.10.2004 20:39:25 vasta tsitaadiga

Katse #1:
Teie kiirus (340 lööki/min)
Pärast harjutamist (~200 lööki/min) icon_eek.gif (vist ei hakka siis masinkirja harjutama)

Katse #2:
Teie kiirus (375 lööki/min)

Katse #3:
Teie kiirus (375 lööki/min) (mingi stabiilsem juba)

Aitab kah... beer_yum.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ec
HV vaatleja
Ec

liitunud: 16.10.2004




sõnum 16.10.2004 15:53:21 vasta tsitaadiga

Niisiis proovisin ka testi teha,

Klaviatuuriks kasutasin enda 60kr defenderit icon_lol.gif
Esimesel korral läks asi suht pusse aga tulemuseks kirjutas 22 sek, kiirusega 471 lööki/min
Tubli saavutus.

Teine tulemus, teise tekstiga: 20 sek, kiirusega 519 lööki/min

Peale umbes 20 korda proovimist, sain tulemuseks 17 sek, kiirusega 589 lööki/min.

Niisiis peale korraliku pealehakkamist, jäid siis tekstid pähe ja trükkimise kiirus tuli 13 sek, kiirusega 770 lööki/min. icon_eek.gif
Mis sai ka täna minu rekordiks.

Nagu ka eespool öeldud, siis klaveri mängimine parandab tugevasti trükkimise kiirust


Täna rohkem proovima ei hakka, närvi ajab kui klaviatuuril tähtedele pihta ei saa.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tsernobil
HV kasutaja
Tsernobil

liitunud: 17.09.2004




sõnum 17.10.2004 03:00:06 vasta tsitaadiga

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


......nii tuli mul kiiremini ja pingutust ka vähem.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2004 06:39:16 vasta tsitaadiga

Ühe korra proovisin, mingi sekretäri jutt oli icon_razz1.gif

34 sek, kiirusega 294 lööki/min
Tubli saavutus. Olete vist masinakirja õppinud.

edit: Teise korraga icon_razz1.gif

24 sek, kiirusega 312 lööki/min
Tubli saavutus. Olete vist masinakirja õppinud.

edit2: Kolmas kord... tuli see masinakirja pimesüsteem icon_razz1.gif

29 sek, kiirusega 357 lööki/min
Tubli saavutus. Olete vist masinakirja õppinud.

edit3: Neljas kord... masinakiri jälle icon_razz1.gif

28 sek, kiirusega 370 lööki/min
Tubli saavutus. Olete vist masinakirja õppinud.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel


viimati muutis HDTanel 17.10.2004 06:51:18, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
gamer
HV veteran
gamer

liitunud: 11.03.2003




sõnum 17.10.2004 06:48:25 vasta tsitaadiga

Teie kiirus (263 lööki/min)
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 17.10.2004 08:19:59 vasta tsitaadiga

piisavalt kiiresti icon_wink.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sharkman
Aeg maha 10
sharkman

liitunud: 08.02.2003




sõnum 17.10.2004 13:36:59 vasta tsitaadiga

24 sek, kiirusega 312 lööki/min
Tubli saavutus. Olete vist masinakirja õppinud.


ülirahul
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t-force
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2004 14:47:56 vasta tsitaadiga

1 sek, kiirusega 10020 lööki/min
Tubli saavutus. Olete vist masinakirja õppinud.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2004 15:17:17 vasta tsitaadiga

t-force kirjutas:
1 sek, kiirusega 10020 lööki/min
Tubli saavutus. Olete vist masinakirja õppinud.


Mina paneks küll selle saavutuse teistesse sõnadesse ümber: "Tubli saavutus. Olete valdanud ctrl+c ja ctrl+v käsud."

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
t-force
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2004 15:51:24 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
t-force kirjutas:
1 sek, kiirusega 10020 lööki/min
Tubli saavutus. Olete vist masinakirja õppinud.


Mina paneks küll selle saavutuse teistesse sõnadesse ümber: "Tubli saavutus. Olete valdanud ctrl+c ja ctrl+v käsud."
jap,aga kahjuks on neil nõme systeem ja nüüd ma olen kiire trykkija
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2004 16:05:38 vasta tsitaadiga

t-force kirjutas:
1 sek, kiirusega 10020 lööki/min
Tubli saavutus. Olete vist masinakirja õppinud.


10045 siin.

edit: 10380

icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2004 16:24:11 vasta tsitaadiga

enne taolist "naljakat" copy-paste avastust vaadake, palun, ka ülejäänud teema läbi. Esimesed paar 10000+/NaN postitust olid jah kõigile huvipakkuvad, aga 12. leheküljel ei koti need enam kedagi.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sigakoer
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2004




sõnum 18.10.2004 18:23:15 vasta tsitaadiga

Sain 284/min ... aga mul pole Eesti klaver, nii et õ tuli teha Alt+0245 jne icon_smile.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ups
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2004 01:53:14 vasta tsitaadiga

18 sek ja 576 l/m
pean vist rohkem harjutama icon_confused.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gil-Harris
HV kasutaja
Gil-Harris

liitunud: 19.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2004 13:09:29 vasta tsitaadiga

nojah siin teistega vörreldes lahja tulemus kuid siiski panen siia
288l/min
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terminator III
HV veteran

liitunud: 24.06.2003




sõnum 23.10.2004 14:05:26 vasta tsitaadiga

Teie kiirus (300 lööki/min) icon_smile.gif
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 21 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
drag0n
HV kasutaja
drag0n

liitunud: 23.02.2002




sõnum 24.10.2004 12:34:11 vasta tsitaadiga

hetkel rekord: 494 lööki/min.
keskmine on kuskil: 300-400 lööki/min.

masinakirja õppind pole (IRC on vast üks asi mis seda arendanud) ja ei usu, et just õigete sõrmedega toskin - 6-t kasutan üldjuhul ainult. klaver suhteliselt tavaline - Logitech Y-ST39.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alien
HV kasutaja
Alien

liitunud: 25.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2004 21:25:25 vasta tsitaadiga

35 sek, kiirusega 214 lööki/min
40 sek, kiirusega 250 lööki/min
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2005 01:25:53 vasta tsitaadiga

Sai siis ostetud A4Tech'i ergonoomiline klaver KBS-8. Randmetugi on muidu olemas, hetkel ei kasutanud seda. Asend pole just kõige parem, klaver liiga kõrgel. Masinakirja olen õppinud, trükin klaverile vaatamata. Parim tulemus on 426 märki/min, keskmine on nii 350 ringis.
_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sleepyhead
HV kasutaja
sleepyhead

liitunud: 15.10.2004




sõnum 04.01.2005 20:16:11 vasta tsitaadiga

klaverit vahtides tuleb 213 tähemärki per minut. 8)
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
killr0y
Kreisi kasutaja


liitunud: 23.02.2003




sõnum 05.01.2005 03:36:32 vasta tsitaadiga

17 sek, kiirusega 441 lööki/min
Tubli saavutus. Olete vist masinakirja õppinud.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2005 04:37:09 vasta tsitaadiga

perse see värk, igaleühele ütleb: tubli saavutus, olete bla-bla..

võiks midagi muud ka öelda, kui trükid kiiremini, nt: 500 lööki 17 seki jooksul! OH MY GOD, olete mingine NOLIFER/1337 trükkija? Aga samas võite ka xeetor olla <- taoliselt võiks kah see analoogne 13. sajandi proge jupike töötada.

head hommiku!
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeoX
HV kasutaja


liitunud: 16.11.2004




sõnum 05.01.2005 10:40:01 vasta tsitaadiga

Huh. Täna hommikul sai ka proovitud. Tulemuseks 278 lööki/min. Paar korda läks ikka sassi ka. icon_razz.gif Teine kord, teine tekst, 346 lööki/min. Päris 1337 tulemus vist juba. 8) Ja viimane, kolmas kord, siis see viimane variant tekstist ka, 357 lööki/min. Ise olen küll rahul, arvestades sellega, et pimekiri on iseseisvalt selgeks "õpitud" ja peamiselt kasutan seda ju ainult Messengeris ja foorumites. Väga pro thumbs_up.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2005 11:16:48 vasta tsitaadiga

IMHO väga mõttetu test icon_rolleyes.gif Enamus ju toksivad seda teksti niikaua kuni pähe jääb ja siis veel mitu korda kuni üks kord õigesti kobistatakse.See ei näita muffigi.Taset näitaks see kui loetaks üks 3 minutit mingit teksti häälega ja siis peaks selle vigadeta kõik sisse toksima.Siis alles näeks kui äss mõni on ja need 400+ toksimised kukuks kohe poole võrra vähemalt.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeoX
HV kasutaja


liitunud: 16.11.2004




sõnum 05.01.2005 11:32:28 vasta tsitaadiga

Ma teadsin, et lõpuks keegi seda ütleb. Ja see olid sina Auron. Raudselt mõni neist, kes üle 400 sai, kirjutas ühte teksti mitu korda, a mul sellest täiesti p*hhui. Ma lihtsalt avaldasin siin oma tulemuse (iga tekst ÜHE korra).
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ra001
HV kasutaja
ra001

liitunud: 23.12.2004




sõnum 08.01.2005 08:42:23 vasta tsitaadiga



Ma sain 109

_________________
Kui viitsid kilkka siia, siis saan gangsta waris veits pappi
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 2 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taimps
HV vaatleja
Taimps

liitunud: 17.12.2004




sõnum 08.01.2005 13:08:51 vasta tsitaadiga

80 sek, kiirusega 125 lööki/min
Teil tasuks kaaluda Keyboard Pro ostmist.
Pärast harjutamist võib Teie töökiirus tõusta 200 sümbolini minutis

Minule sobib icon_razz.gif

_________________
The Power of Dreams
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2005 22:51:01 vasta tsitaadiga

Teie kiirus (235 lööki/min).
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 11.08.2005 23:00:37 vasta tsitaadiga

~210.. icon_biggrin.gif
Eks hakkan harjutama, kuigi ise pimetrükki ei kasuta vaid toksin niisama.. icon_biggrin.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  kui kiiresti sa trükid? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.