|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
OskarR89
HV Guru

liitunud: 22.02.2003
|
05.09.2004 20:54:08
|
|
|
26 sek, kiirusega 288 lööki/min
Tubli saavutus. Olete vist masinakirja õppinud
Kahe sõrmega tehes.
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
139 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madoc
HV kasutaja
liitunud: 11.07.2003
|
05.09.2004 21:04:45
|
|
|
56 sek, kiirusega 185 lööki/min
Tubli saavutus. Kuid pärast väikest harjutamist võib Teie töökiirus tõusta 200 sümbolini minutis
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taimz
HV vaatleja
liitunud: 09.04.2004
|
08.09.2004 13:39:10
|
|
|
48 sek, kiirusega 216 lööki/min
Tubli saavutus. Olete vist masinakirja õppinud.
_________________ 24h Autoabi üle kogu Eesti - www.autoabi.com |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ruts8
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2002
|
16.09.2004 21:10:23
|
|
|
Hehe... nüüd jälle tükk-tükk aega pole "enda kiirust" mõõtnud...
Ühesõnaga - uus rekord - 451 lööki/min
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HacaX
HV Guru

liitunud: 22.01.2004
|
16.09.2004 21:26:16
|
|
|
Hulga parem, kui ise eeldasin: ca. 3 sõrmesüsteemiga 176 lööki minutis...
_________________ IMO & GPLed |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
16.09.2004 21:30:38
|
|
|
esimese korraga 120 ja ma peaaegu kunagi ei trüki
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pokk
HV Guru
liitunud: 31.08.2003
|
16.09.2004 23:07:59
|
|
|
| 122 lööki minutis
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
paranoid
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2004
|
16.09.2004 23:11:10
|
|
|
234
_________________ Powered by: AMD, Gigabyte,ATI, Chieftech, A-DATA, Intel, NEC |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
17.09.2004 07:24:12
|
|
|
Omaleiutatud kümnesõrmesüsteem(tegelikult 9) - 399 l/min teisel katsel... kunagi proovin juurde, sõrmed olid ka hommikul pool kaheksa külmad
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanster01
HV kasutaja

liitunud: 12.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
QWhite
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.02.2004
|
20.09.2004 20:28:54
|
|
|
Teie kiirus (357 lööki/min)
harjutama küll ei taha hakata, sest:
Pärast harjutamist (~200 lööki/min)
Tegelt kasutan väga harva täpitähti (asendan tavaliselt numbritega), nii et kui ka need oleksid käpas oleks tunduvalt kiirem.
PS: leidke komaviga: (kaotasin paar sekundit, kuna trükkisin grammatikareeglite järgi
Masinakirja pimesüsteemi omandamine on selline oskus, mis võib küll aastatega tuhmuda, kuid päris ära ei unune ning taastub päris kiiresti kui sellega jälle tegelema hakata.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-TT-
HV vaatleja

liitunud: 17.09.2004
|
20.09.2004 22:34:09
|
|
|
| Muide...kus üleüldse saab pimekirja õppida...ärge mulle kurikaga lööge..mai vaadaud KKK-läbi ning mai lugenud ka kõiki lehekülgi selles teemas..aga ma ma nagu tahaks seda õppida ning ma oleks tänulik,kui keegi leiax mulle mingi proge,mille saaks alla laadida jne....ja palun ärge saatke(kui saadate mingid leheküljed)mulle mingeid trooja hobuseid or smthg...ette tänades...-TT-
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ra*
HV Guru

liitunud: 19.04.2003
|
20.09.2004 22:39:50
|
|
|
No ,aga testi lehel teine lause kui pealkirja kah arvata on ju
"Kontrollige oma tekstisisestamise kiirust ja otsustage, kas Keyboard Pro suudaks teid aidata"
KAs Keybard Pro pole ise mitte mingi programm?
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fisher
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.05.2002
|
21.09.2004 00:16:52
|
|
|
hm, pimekiri on ikkagi midagi sellist, mis jääb paratamatult aja jooksul külge.
mingi aja olen aktiivselt teinud kõikvõimalikke asju arvutiga mida teha annab ja ellermaasoftis tuleb kiirus ikka kusagile üle 500 kanti ilusasti ära.
samas see Mingi Aeg on ikka juba olnud jupike mu elust:)
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Seven7h
HV kasutaja

liitunud: 05.04.2003
|
28.09.2004 10:17:20
|
|
|
18 sek, 576 lööki/min
üks viga tuli ikka sisse
600 peaks saavutatav olema
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
khan
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.11.2003
|
09.10.2004 18:53:54
|
|
|
kiirusega 197 lööki/min
Tubli saavutus. Kuid pärast väikest harjutamist võib Teie töökiirus tõusta 200 sümbolini minutis.
Selline tuli peale 6 tundi keyboard prod õppides.
kiirusega 280 lööki/min
Tubli saavutus. Olete vist masinakirja õppinud.
on siis enda vana 4ja sõrme süsteemiga.
keyboard pro kohta tahaks öelda, et seal on neid kirjavigu ikka päris mitmeid.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
/dzr/
HV vaatleja
liitunud: 09.10.2004
|
09.10.2004 22:32:06
|
|
|
| ...kiirusega 334 lööki/min
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanq
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.05.2002
|
09.10.2004 22:39:48
|
|
|
Esimene katse:
31 sek, kiirusega 334 lööki/min, ohh krt, jama.
Teine katse:
21 sek, kiirusega 357 lööki/min, blah, ikka jama.
Kolmas katse:
26 sek, kiirusega 399 lööki/min, ok, jään vast rahul
8)
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tsernobil
HV kasutaja

liitunud: 17.09.2004
|
10.10.2004 19:43:59
|
|
|
aioejrgoiahdflkgjhaldkfjvhkzxjcnh vkajcxbnklvjhDDCjvhalDJfhv;ajdkF
adfigjpoadijufgoijad[fpigjpadofi[gpojadfpogkad
oadf[okig[padofigpoiadfpogipadofigpoiadfpgoipadfoigpaodfipgoaidf[pgo
......noh, kuda oli?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
11.10.2004 11:30:12
|
|
|
Mnjah endal oli miski 267 lööki.See oli siis ausal variandil mitte nii, et tekst peas ja siis koguaeg katsetad kuni ühegi veata ära kribad kähku eks tõelist oskust näitaks ikka see kui keegi suht kiirelt räägiks pika jutu ja selle ilma vigadeta peaks kribama(nagu näiteks kohtus see kribaja kes ütlused kirja paneb).See mõni rida kribada teksti mis meelde jääb 500+ lööki minutis ja millest midagi ei olene on muidugi lumme ku*ta.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
11.10.2004 14:20:53
|
|
|
| Auron kirjutas: |
| See mõni rida kribada teksti mis meelde jääb 500+ lööki minutis ja millest midagi ei olene on muidugi lumme ku*ta. |
proovi siis 500+ lööki minutis trükkida
Ma ise tõenäoliselt ei oma niivõrd head mälu, et suvalist tekstilõiku kiirelt trükkimiseks meelde jätta (pole proovinud, kuid ei näe ka vajadust), aga ka 500 lööki minutis on võimalik n-ö ausal teel saavutada. Ma jälgin lihtsalt teksti, mitte klaverit.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kazpar
HV vaatleja
liitunud: 11.04.2003
|
12.10.2004 20:39:25
|
|
|
Katse #1:
Teie kiirus (340 lööki/min)
Pärast harjutamist (~200 lööki/min) (vist ei hakka siis masinkirja harjutama)
Katse #2:
Teie kiirus (375 lööki/min)
Katse #3:
Teie kiirus (375 lööki/min) (mingi stabiilsem juba)
Aitab kah...
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ec
HV vaatleja

liitunud: 16.10.2004
|
16.10.2004 15:53:21
|
|
|
Niisiis proovisin ka testi teha,
Klaviatuuriks kasutasin enda 60kr defenderit
Esimesel korral läks asi suht pusse aga tulemuseks kirjutas 22 sek, kiirusega 471 lööki/min
Tubli saavutus.
Teine tulemus, teise tekstiga: 20 sek, kiirusega 519 lööki/min
Peale umbes 20 korda proovimist, sain tulemuseks 17 sek, kiirusega 589 lööki/min.
Niisiis peale korraliku pealehakkamist, jäid siis tekstid pähe ja trükkimise kiirus tuli 13 sek, kiirusega 770 lööki/min.
Mis sai ka täna minu rekordiks.
Nagu ka eespool öeldud, siis klaveri mängimine parandab tugevasti trükkimise kiirust
Täna rohkem proovima ei hakka, närvi ajab kui klaviatuuril tähtedele pihta ei saa.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tsernobil
HV kasutaja

liitunud: 17.09.2004
|
17.10.2004 03:00:06
|
|
|
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
......nii tuli mul kiiremini ja pingutust ka vähem.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
17.10.2004 06:39:16
|
|
|
Ühe korra proovisin, mingi sekretäri jutt oli
34 sek, kiirusega 294 lööki/min
Tubli saavutus. Olete vist masinakirja õppinud.
edit: Teise korraga
24 sek, kiirusega 312 lööki/min
Tubli saavutus. Olete vist masinakirja õppinud.
edit2: Kolmas kord... tuli see masinakirja pimesüsteem
29 sek, kiirusega 357 lööki/min
Tubli saavutus. Olete vist masinakirja õppinud.
edit3: Neljas kord... masinakiri jälle
28 sek, kiirusega 370 lööki/min
Tubli saavutus. Olete vist masinakirja õppinud.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
viimati muutis HDTanel 17.10.2004 06:51:18, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gamer
HV veteran

liitunud: 11.03.2003
|
17.10.2004 06:48:25
|
|
|
| Teie kiirus (263 lööki/min)
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KENWOOD
HV Guru

liitunud: 01.03.2004
|
17.10.2004 08:19:59
|
|
|
piisavalt kiiresti
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sharkman
Aeg maha 10

liitunud: 08.02.2003
|
17.10.2004 13:36:59
|
|
|
24 sek, kiirusega 312 lööki/min
Tubli saavutus. Olete vist masinakirja õppinud.
ülirahul
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t-force
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.07.2004
|
17.10.2004 14:47:56
|
|
|
1 sek, kiirusega 10020 lööki/min
Tubli saavutus. Olete vist masinakirja õppinud.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
17.10.2004 15:17:17
|
|
|
| t-force kirjutas: |
1 sek, kiirusega 10020 lööki/min
Tubli saavutus. Olete vist masinakirja õppinud. |
Mina paneks küll selle saavutuse teistesse sõnadesse ümber: "Tubli saavutus. Olete valdanud ctrl+c ja ctrl+v käsud."
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t-force
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.07.2004
|
17.10.2004 15:51:24
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| t-force kirjutas: |
1 sek, kiirusega 10020 lööki/min
Tubli saavutus. Olete vist masinakirja õppinud. |
Mina paneks küll selle saavutuse teistesse sõnadesse ümber: "Tubli saavutus. Olete valdanud ctrl+c ja ctrl+v käsud." |
jap,aga kahjuks on neil nõme systeem ja nüüd ma olen kiire trykkija
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CnZ
HV veteran
liitunud: 05.11.2003
|
17.10.2004 16:05:38
|
|
|
| t-force kirjutas: |
1 sek, kiirusega 10020 lööki/min
Tubli saavutus. Olete vist masinakirja õppinud. |
10045 siin.
edit: 10380
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
17.10.2004 16:24:11
|
|
|
| enne taolist "naljakat" copy-paste avastust vaadake, palun, ka ülejäänud teema läbi. Esimesed paar 10000+/NaN postitust olid jah kõigile huvipakkuvad, aga 12. leheküljel ei koti need enam kedagi.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sigakoer
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.01.2004
|
18.10.2004 18:23:15
|
|
|
Sain 284/min ... aga mul pole Eesti klaver, nii et õ tuli teha Alt+0245 jne
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ups
HV kasutaja
liitunud: 06.04.2003
|
19.10.2004 01:53:14
|
|
|
18 sek ja 576 l/m
pean vist rohkem harjutama
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gil-Harris
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2002
|
23.10.2004 13:09:29
|
|
|
nojah siin teistega vörreldes lahja tulemus kuid siiski panen siia
288l/min
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terminator III
HV veteran
liitunud: 24.06.2003
|
23.10.2004 14:05:26
|
|
|
Teie kiirus (300 lööki/min)
|
|
| Kommentaarid: 201 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
15 :: |
21 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
drag0n
HV kasutaja

liitunud: 23.02.2002
|
24.10.2004 12:34:11
|
|
|
hetkel rekord: 494 lööki/min.
keskmine on kuskil: 300-400 lööki/min.
masinakirja õppind pole (IRC on vast üks asi mis seda arendanud) ja ei usu, et just õigete sõrmedega toskin - 6-t kasutan üldjuhul ainult. klaver suhteliselt tavaline - Logitech Y-ST39.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alien
HV kasutaja

liitunud: 25.06.2003
|
21.11.2004 21:25:25
|
|
|
35 sek, kiirusega 214 lööki/min
40 sek, kiirusega 250 lööki/min
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
04.01.2005 01:25:53
|
|
|
Sai siis ostetud A4Tech'i ergonoomiline klaver KBS-8. Randmetugi on muidu olemas, hetkel ei kasutanud seda. Asend pole just kõige parem, klaver liiga kõrgel. Masinakirja olen õppinud, trükin klaverile vaatamata. Parim tulemus on 426 märki/min, keskmine on nii 350 ringis.
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sleepyhead
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2004
|
04.01.2005 20:16:11
|
|
|
| klaverit vahtides tuleb 213 tähemärki per minut. 8)
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
killr0y
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.02.2003
|
05.01.2005 03:36:32
|
|
|
17 sek, kiirusega 441 lööki/min
Tubli saavutus. Olete vist masinakirja õppinud.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CnZ
HV veteran
liitunud: 05.11.2003
|
05.01.2005 04:37:09
|
|
|
perse see värk, igaleühele ütleb: tubli saavutus, olete bla-bla..
võiks midagi muud ka öelda, kui trükid kiiremini, nt: 500 lööki 17 seki jooksul! OH MY GOD, olete mingine NOLIFER/1337 trükkija? Aga samas võite ka xeetor olla <- taoliselt võiks kah see analoogne 13. sajandi proge jupike töötada.
head hommiku!
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeoX
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2004
|
05.01.2005 10:40:01
|
|
|
Huh. Täna hommikul sai ka proovitud. Tulemuseks 278 lööki/min. Paar korda läks ikka sassi ka. Teine kord, teine tekst, 346 lööki/min. Päris 1337 tulemus vist juba. 8) Ja viimane, kolmas kord, siis see viimane variant tekstist ka, 357 lööki/min. Ise olen küll rahul, arvestades sellega, et pimekiri on iseseisvalt selgeks "õpitud" ja peamiselt kasutan seda ju ainult Messengeris ja foorumites. Väga pro
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
05.01.2005 11:16:48
|
|
|
IMHO väga mõttetu test Enamus ju toksivad seda teksti niikaua kuni pähe jääb ja siis veel mitu korda kuni üks kord õigesti kobistatakse.See ei näita muffigi.Taset näitaks see kui loetaks üks 3 minutit mingit teksti häälega ja siis peaks selle vigadeta kõik sisse toksima.Siis alles näeks kui äss mõni on ja need 400+ toksimised kukuks kohe poole võrra vähemalt.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeoX
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2004
|
05.01.2005 11:32:28
|
|
|
| Ma teadsin, et lõpuks keegi seda ütleb. Ja see olid sina Auron. Raudselt mõni neist, kes üle 400 sai, kirjutas ühte teksti mitu korda, a mul sellest täiesti p*hhui. Ma lihtsalt avaldasin siin oma tulemuse (iga tekst ÜHE korra).
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ra001
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
12 :: |
2 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taimps
HV vaatleja

liitunud: 17.12.2004
|
08.01.2005 13:08:51
|
|
|
80 sek, kiirusega 125 lööki/min
Teil tasuks kaaluda Keyboard Pro ostmist.
Pärast harjutamist võib Teie töökiirus tõusta 200 sümbolini minutis
Minule sobib
_________________ The Power of Dreams |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
11.08.2005 22:51:01
|
|
|
| Teie kiirus (235 lööki/min).
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|