|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
reimers66
HV Guru

liitunud: 07.03.2002
|
11.10.2004 19:25:33
|
|
|
| Aegir kirjutas: |
| no aga milles siis asi.. kas sul ka tehase jahutus peal |
jah mul on veel stock jahutus peal! vot ei teagi milles asi mõni saab 2K1s 11k punkti ja 03s ainult 1300punkti niiet...
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
11.10.2004 20:35:34
|
|
|
| Aegris, emme draiverid jms ikka korralikult installitud?
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wa666ou
HV veteran
liitunud: 23.05.2003
|
11.10.2004 21:27:44
|
|
|
| Aegir kirjutas: |
ma nüüd aru ei mõista. Sapphire 9600Pro (klokanud pole) 3Dmark 2001 -> 6500 punkti .. ja 3Dmark 2003 -> 6200 punkti. Kas kõik on ikka õige. Jahutus on tehase oma http://www.sapphiretech.com/awards/image/media_356.jpg. Täpselt selline on kaart. Everest ütleb kaardi kohta nii ATI Radeon 9600 (RV350). Palju normaalpunktid on sellele kaardile ilma klokkimata |
oot-oot, kuda see võimalik. nii palju saan ma oma oc 9800se@pro heal päeval!
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
11.10.2004 21:29:22
|
|
|
| wa666ou kirjutas: |
| Aegir kirjutas: |
ma nüüd aru ei mõista. Sapphire 9600Pro (klokanud pole) 3Dmark 2001 -> 6500 punkti .. ja 3Dmark 2003 -> 6200 punkti. Kas kõik on ikka õige. Jahutus on tehase oma http://www.sapphiretech.com/awards/image/media_356.jpg. Täpselt selline on kaart. Everest ütleb kaardi kohta nii ATI Radeon 9600 (RV350). Palju normaalpunktid on sellele kaardile ilma klokkimata |
oot-oot, kuda see võimalik. nii palju saan ma oma oc 9800se@pro heal päeval!  |
Loe lõpuni, ära kohe tee uut postitust, kui näed midagi.
Inimene läks segadusse, vabandas..
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitboy
HV vaatleja

liitunud: 09.12.2003
|
11.10.2004 23:25:53
|
|
|
mul 2601@1024x768 ja 3510@800x600 (link)
inimesed, te võiksite ikka reso ka panna, millega test tehtud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
11.10.2004 23:27:48
|
|
|
mwhhaa kõik teevad ikka 1024
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reimers66
HV Guru

liitunud: 07.03.2002
|
12.10.2004 01:07:35
|
|
|
siin ikka default testiga kõik muidu poleks nagu midagi võrrelda ju
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
12.10.2004 08:16:10
|
|
|
| bitboy kirjutas: |
mul 2601@1024x768 ja 3510@800x600 (link)
inimesed, te võiksite ikka reso ka panna, millega test tehtud. |
2003 skoor on RÄMEDALT madal... 1000p madal
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aegir
HV veteran

liitunud: 05.01.2003
|
12.10.2004 08:41:57
|
|
|
ma hakkasin samas masinas nüüd erinevaid kaarte testima. 2.4 cellu. 256+512 PC2700. kõik on tehase kellade ja jahutustega
Sapphire 9600pro -> 01=6500, 03= 3200
Sapphire 9600XT -> 01=7100, 03=3600
hetkel masinas 256MB FX5700
03=2684
01=6565 uskumatud numbrid
_________________ HV teeb ka ahvist inimese. |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aegir
HV veteran

liitunud: 05.01.2003
|
12.10.2004 12:21:42
|
|
|
panin masinasse 3.0 HT ja 768 mälu..ja inteli emaplaat.
3Dmark01 punkte 11685 Lõpuks ometi.
3Dmark03 punkte 3431.
hakkab lubama vai mis. ja kõik on tehase seadistusega.
_________________ HV teeb ka ahvist inimese.
viimati muutis Aegir 12.10.2004 13:59:17, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reimers66
HV Guru

liitunud: 07.03.2002
|
12.10.2004 12:56:02
|
|
|
| Aegir kirjutas: |
ma hakkasin samas masinas nüüd erinevaid kaarte testima. 2.4 cellu. 256+512 PC2700. kõik on tehase kellade ja jahutustega
Sapphire 9600pro -> 01=6500, 03= 3200
Sapphire 9600XT -> 01=7100, 03=3600
hetkel masinas 256MB FX5700
03=2684
01=6565 uskumatud numbrid |
cellu on ikka uskumatult lahja küll et sellised kaardid selliste punktideni ajada
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
murjam
HV kasutaja
liitunud: 09.09.2004
|
12.10.2004 14:05:30
|
|
|
Club3D 9600pro OC(572/640(2*320)) Ati Tools'ga: 4377
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aegir
HV veteran

liitunud: 05.01.2003
|
12.10.2004 14:22:32
|
|
|
järgmisena testin samas masinas Sapphire 9600XT ultimate. Mis pakute normaalseks tulemuseks mõlema testiga. Klokkima ei hakka. jahutusi vahetama ei hakka
tulemus huvitav.
3DMark01 12568
3DMark03 3896
kole väike vahe on 03's
_________________ HV teeb ka ahvist inimese.
viimati muutis Aegir 12.10.2004 16:10:58, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
murjam
HV kasutaja
liitunud: 09.09.2004
|
12.10.2004 14:23:54
|
|
|
def. 3800?
viimati muutis murjam 12.10.2004 14:25:15, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reimers66
HV Guru

liitunud: 07.03.2002
|
12.10.2004 14:25:08
|
|
|
| Aegir kirjutas: |
| järgmisena testin samas masinas Sapphire 9600XT ultimate. Mis pakute normaalseks tulemuseks mõlema testiga. Klokkima ei hakka. jahutusi vahetama ei hakka |
03s peaks see kuskil 4.5k ikka välja pigistama defaultis ma vaatasin et klokitud Xt-d olid seal 4k+ kandis
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aegir
HV veteran

liitunud: 05.01.2003
|
12.10.2004 14:40:57
|
|
|
aga FX5700.. tahaks lihtsalt enne juba teada palju on normaalne. Pärast muidugi annan tulemused teada
_________________ HV teeb ka ahvist inimese. |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
12.10.2004 16:04:56
|
|
|
| murjam kirjutas: |
Club3D 9600pro OC(572/640(2*320)) Ati Tools'ga: 4377  |
tegid kõva volt modi?
ma mõtlen corele siis...
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
12.10.2004 19:17:50
|
|
|
| 6550...
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
one
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.06.2003
|
13.10.2004 22:11:25
|
|
|
Score: 4477
CPU: AMD Athlon64 3000+ @2,2GHz
MOBO: Asus K8N-E Deluxe nForce3
CPU COOLER: Hetkel inbox
RAM: 2x256mb Kingston HyperX PC4000
GPU: ATI Radeon 9500@9700 128mb
http://service.futuremark.com/compare?2k3=3242045
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 168 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
129 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
13.10.2004 23:20:23
|
|
|
| reimers66 kirjutas: |
| Aegir kirjutas: |
ma hakkasin samas masinas nüüd erinevaid kaarte testima. 2.4 cellu. 256+512 PC2700. kõik on tehase kellade ja jahutustega
Sapphire 9600pro -> 01=6500, 03= 3200
Sapphire 9600XT -> 01=7100, 03=3600
hetkel masinas 256MB FX5700
03=2684
01=6565 uskumatud numbrid |
cellu on ikka uskumatult lahja küll et sellised kaardid selliste punktideni ajada  |
tegelt täiesti talutavad tulemused... paraku on mängudes vahe veel suurem
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
one
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.06.2003
|
13.10.2004 23:25:39
|
|
|
Igatahes teeb minu R9500@9700, R9600XT-le ilusti ära 8)
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 168 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
129 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NIGARO
HV vaatleja
liitunud: 12.06.2004
|
14.10.2004 07:59:08
|
|
|
3dmark: 5790
hea keskmine tulemus
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
murjam
HV kasutaja
liitunud: 09.09.2004
|
14.10.2004 15:48:32
|
|
|
margusser
murjam kirjutas:
Club3D 9600pro OC(572/640(2*320)) Ati Tools'ga: 4377
tegid kõva volt modi?
ma mõtlen corele siis...
Def voltmode. Pole voltmode´i proovinud. Doom3-s tundus, et loobib teatud hetkel artifakti, aga 3dmark2003-s ei täheldanud.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
14.10.2004 18:44:09
|
|
|
| murjam kirjutas: |
margusser
murjam kirjutas:
Club3D 9600pro OC(572/640(2*320)) Ati Tools'ga: 4377
tegid kõva volt modi?
ma mõtlen corele siis...
Def voltmode. Pole voltmode´i proovinud. Doom3-s tundus, et loobib teatud hetkel artifakti, aga 3dmark2003-s ei täheldanud. |
aga mina ei usu et sa core niikõrgele said 172mhz juurde 400-le ilma v-modita
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
14.10.2004 23:12:52
|
|
|
Mobile Barton @ 2400mhz (12x200)
Powercolor Radeon 9800pro 378/337 @ 486/405
3DMark Score 7270 3DMarks
http://service.futuremark.com/compare?2k3=3245628
paistab et kiireim r9800pro eestis?
ja see oli ilma voltmodideta ja ilma mem radikateta + sooja õhuga
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
14.10.2004 23:24:30
|
|
|
voltc, NOTE: This project has not been run with Futuremark approved drivers, or the status of the drivers can not be determined. The accuracy of the results can not be guaranteed. For more information on how to get a valid and comparable result, please refer to this page.
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
14.10.2004 23:28:11
|
|
|
| kotmarjak kirjutas: |
| voltc, NOTE: This project has not been run with Futuremark approved drivers, or the status of the drivers can not be determined. The accuracy of the results can not be guaranteed. For more information on how to get a valid and comparable result, please refer to this page. |
poh see
kõige uuemad omegad - mul 100% savi et futuremark neid heaks ei kiida
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
14.10.2004 23:30:27
|
|
|
Mobile Barton @ 2400mhz (12x200)
Powercolor Radeon 9800pro 378/337 @ 486/418
3DMark Score 7324 3DMarks
http://service.futuremark.com/compare?2k3=3245685
masin tweakimata, win tweakimata + igast pornot täis
selleks ka not approved drivers...
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aegir
HV veteran

liitunud: 05.01.2003
|
15.10.2004 09:34:13
|
|
|
| Aegir kirjutas: |
järgmisena testin samas masinas Sapphire 9600XT ultimate. Mis pakute normaalseks tulemuseks mõlema testiga. Klokkima ei hakka. jahutusi vahetama ei hakka
tulemus huvitav.
3DMark01 12568
3DMark03 3896
kole väike vahe on 03's |
HIS 9600XT
3DMark01 127??
3DMark03 4031
viimane ju päris hea tulemus?
_________________ HV teeb ka ahvist inimese. |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dex
HV veteran

liitunud: 06.09.2004
|
16.10.2004 14:11:37
|
|
|
Nii tegin siis minagi masinale kerge kloki (prose 2.2GHz ja video 400/375) ja tulemus selline:
3dmark 2k3 - 6176 p
(3dmark 2k1 - 17583 p -kuidagi vähevõitu, äkki keegi oskab kommenteerida)
(pcmark04 - 3916 p)
driveritex catalyst 4.9 hotfifxed
_________________ Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami... |
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
17.10.2004 03:16:51
|
|
|
Profiilis oleva masinaga siis:
3DMark score:4197 3DMarks
CPU score: 899 CPUMarks
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
17.10.2004 06:12:00
|
|
|
| voltc kirjutas: |
Mobile Barton @ 2400mhz (12x200)
Powercolor Radeon 9800pro 378/337 @ 486/418
3DMark Score 7324 3DMarks
http://service.futuremark.com/compare?2k3=3245685
masin tweakimata, win tweakimata + igast pornot täis
selleks ka not approved drivers... |
Sinu radeon ja Eesti kiireim?
Oota varsti teen oma memoryle volt moddi ära siis teen tõsised skoorid teile. Hetkel see 8,009p XT biosega ja sittade kelladega (509\424). Uuued testid teen:
Barton2500@2500MHz (10.5x238) 2,5-2-2-11 aga külma ilmaga nagu nüüd tahan kindlalt 2600mhz saada
Sapphire 9800PRO@538\425 ilma volt moddita mälule suudab teha õhuga. Ja kui XT bios peal siis suudab 540\438 teha.
Voltc no threat to me 8)
plus veel sellele, et 8,009p skoor oli tehtud originaal ATI drivudega võid ju oma 300p maha lahutada kui soovid... ikka sust üle
Ah jah tee mu 3DMark2005 tulemus ka siis üle kui tahad väita, et Eesti kiireim on
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
17.10.2004 10:51:52
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| voltc kirjutas: |
Mobile Barton @ 2400mhz (12x200)
Powercolor Radeon 9800pro 378/337 @ 486/418
3DMark Score 7324 3DMarks
http://service.futuremark.com/compare?2k3=3245685
masin tweakimata, win tweakimata + igast pornot täis
selleks ka not approved drivers... |
Sinu radeon ja Eesti kiireim?
Oota varsti teen oma memoryle volt moddi ära siis teen tõsised skoorid teile. Hetkel see 8,009p XT biosega ja sittade kelladega (509\424). Uuued testid teen:
Barton2500@2500MHz (10.5x238) 2,5-2-2-11 aga külma ilmaga nagu nüüd tahan kindlalt 2600mhz saada
Sapphire 9800PRO@538\425 ilma volt moddita mälule suudab teha õhuga. Ja kui XT bios peal siis suudab 540\438 teha.
Voltc no threat to me 8)
plus veel sellele, et 8,009p skoor oli tehtud originaal ATI drivudega võid ju oma 300p maha lahutada kui soovid... ikka sust üle
Ah jah tee mu 3DMark2005 tulemus ka siis üle kui tahad väita, et Eesti kiireim on  |
see on sinul alles oletus asjast tee see teoks kah
ja volci kaart on ju üle kuna tal pole v-modi tehtud
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
17.10.2004 11:29:46
|
|
|
| margusser kirjutas: |
see on sinul alles oletus asjast tee see teoks kah
ja volci kaart on ju üle kuna tal pole v-modi tehtud |
santelajas lase PRO-na 3dmarki ja anna siis link
seda, et xt omab teavad nagunii kõik.
pealegi saaks tiba punkte juurde kui proset kah kellata + parimad draiverid + norm win + voltmod + mälule radikad 8)
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
17.10.2004 15:12:28
|
|
|
| voltc kirjutas: |
| margusser kirjutas: |
see on sinul alles oletus asjast tee see teoks kah
ja volci kaart on ju üle kuna tal pole v-modi tehtud |
santelajas lase PRO-na 3dmarki ja anna siis link
seda, et xt omab teavad nagunii kõik.
pealegi saaks tiba punkte juurde kui proset kah kellata + parimad draiverid + norm win + voltmod + mälule radikad 8) |
Ära hüppa midagi
Tead küll vägahästi palju see XT bios juurde annab. Mul vaid corel volt modd... mälul pole. Core läks ka 486MHz enne maximum.
PRO-na lasen varsti teha küll muidu.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
17.10.2004 16:42:45
|
|
|
Hmph... mõtsin, et piinan kah veidi enda kaarti sellel sombusel pühapäeval samal ajal FFX Blitzball'i mängides
mõned pikstuurid siis.
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elar555
HV vaatleja

liitunud: 21.12.2003
|
20.10.2004 15:40:18
|
|
|
| 2804
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aegir
HV veteran

liitunud: 05.01.2003
|
20.10.2004 15:45:20
|
|
|
kuda nii vähe?
_________________ HV teeb ka ahvist inimese. |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
20.10.2004 15:53:23
|
|
|
| Aegir kirjutas: |
kuda nii vähe? |
Kas see on vähe? Paar programmi all võib-olla jooksma jäänud ja äkki ka paar viiruseussi? Kui nii, siis igati tubli tulemus ju..
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
one
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.06.2003
|
20.10.2004 17:55:55
|
|
|
| Aegir kirjutas: |
kuda nii vähe? |
Eh, FX5600 kohta just väga tubli tulemus
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 168 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
129 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
20.10.2004 18:07:24
|
|
|
3001 ju hetkel parim tulemus (futuremark-i andmetel) fx5600 kaardiga
EDIT: Selle tulemusega oleks teine koht tema oma..
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raiku
HV Guru

liitunud: 13.11.2001

|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
21.10.2004 20:07:22
|
|
|
palju kaart maksis?
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raiku
HV Guru

liitunud: 13.11.2001

|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KENWOOD
HV Guru

liitunud: 01.03.2004
|
21.10.2004 20:50:05
|
|
|
edit: aga juu 128bit mälud ja mälu ka ain 128
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
21.10.2004 20:52:33
|
|
|
see peaks olema PCI-Express kaart
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
21.10.2004 21:00:54
|
|
|
| MarsKiller kirjutas: |
| aga juu 128bit mälud ja mälu ka ain 128 |
aga omab fx5900/r9800 seeria ikkagi ära. kõik ei ole seotud piipude ja mälulaiusega. arhitektuur loeb. näe, pee-neli kah ilgelt suure klokika, aga ikka jääb amdile alla.
kaart.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
21.10.2004 21:28:19
|
|
|
| High-Q kirjutas: |
| MarsKiller kirjutas: |
| aga juu 128bit mälud ja mälu ka ain 128 |
aga omab fx5900/r9800 seeria ikkagi ära. kõik ei ole seotud piipude ja mälulaiusega. arhitektuur loeb. näe, pee-neli kah ilgelt suure klokika, aga ikka jääb amdile alla.
kaart. |
3dmark03'es omab jah. aga kas ka peldaes nii väga omab? ei ... uuemates ps2 pelides on ilmselt kiirem korralikult.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomacce
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redenergy
HV veteran

liitunud: 22.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|