Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  Tartu HV jalgpall - teeme ära? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 20, 21, 22  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
priitb
HV kasutaja

liitunud: 14.09.2003




sõnum 24.09.2004 18:56:23 vasta tsitaadiga

Teeme nii siis thumbs_up.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pumpo
HV vaatleja


liitunud: 28.06.2004




sõnum 24.09.2004 19:35:45 vasta tsitaadiga

kui ma juhuslikult pidu ei pane, vean ennast kohale seekord koos tammeka ässadega icon_razz.gif
_________________
"Jalgpall on parem kui seks"

On w?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitb
HV kasutaja

liitunud: 14.09.2003




sõnum 25.09.2004 13:25:08 vasta tsitaadiga

Krt, nagu eriti nõme ilm on icon_confused.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Klubi
HV kasutaja


liitunud: 22.04.2004




sõnum 25.09.2004 15:45:30 vasta tsitaadiga

Mina jätangi ilma pärast tulemata. Oleks töökorras putsad vähemalt siis saaks küll tulla aga nende katkiste taldadega eriti vee sees joosta ei taha. icon_rolleyes.gif
_________________
Kurat jälle eksisin
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.leraak
HV kasutaja
.leraak

liitunud: 30.03.2003




sõnum 25.09.2004 15:46:23 vasta tsitaadiga

Paistab, et mul jääb ka tulemata icon_neutral.gif
_________________
Parim enne: 07.06.2006
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitb
HV kasutaja

liitunud: 14.09.2003




sõnum 25.09.2004 18:41:47 vasta tsitaadiga

aga homme?..Et siis kui ilm vähegi võimaldab...oleks tulijaid?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S:s:S
HV kasutaja
S:s:S

liitunud: 08.09.2004




sõnum 25.09.2004 18:47:07 vasta tsitaadiga

Kui homme ilus ja kuiv vean ennast ka kohale(Y)
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 25.09.2004 19:00:18 vasta tsitaadiga

mnjaa... kuid väljak ilmselt sellest uputusest väga sopane
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
no9
Kreisi kasutaja
no9

liitunud: 07.03.2003




sõnum 25.09.2004 19:22:45 vasta tsitaadiga

Huvitav, kas tammeka kunstmuru on homme vaba? Tavaliselt ei ole seal pühapäeviti mitte kedagi.
Põllu stata ei saa homseks kohe kuidagi kuivemaks... mitte et mul seal mängimise vastu midagi oleks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pumpo
HV vaatleja


liitunud: 28.06.2004




sõnum 26.09.2004 14:29:32 vasta tsitaadiga

võiks jah täna jalka mängu teha... tammeka kunstmurul vms
_________________
"Jalgpall on parem kui seks"

On w?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitb
HV kasutaja

liitunud: 14.09.2003




sõnum 02.10.2004 13:28:06 vasta tsitaadiga

Täna ei taha keegi jalkat teha??????????...järelikult siis mitte
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pumpo
HV vaatleja


liitunud: 28.06.2004




sõnum 08.10.2004 19:01:06 vasta tsitaadiga

teeks homme jalgpalli? icon_biggrin.gif
_________________
"Jalgpall on parem kui seks"

On w?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
no9
Kreisi kasutaja
no9

liitunud: 07.03.2003




sõnum 08.10.2004 19:20:22 vasta tsitaadiga

Mingi 16.00 - 17.00 peaks juba alustama seljuhul thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pumpo
HV vaatleja


liitunud: 28.06.2004




sõnum 08.10.2004 19:37:35 vasta tsitaadiga

njah umbes nii jah loodame et lörtsi maha ei tule icon_biggrin.gif
_________________
"Jalgpall on parem kui seks"

On w?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitb
HV kasutaja

liitunud: 14.09.2003




sõnum 08.10.2004 21:01:30 vasta tsitaadiga

jap..kell 16.00 tuleb mäng Põllu statal...tulge ka siis kohale(Y).....juhul kui ilm väga **** pole muiudgi
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pumpo
HV vaatleja


liitunud: 28.06.2004




sõnum 08.10.2004 22:27:03 vasta tsitaadiga

oi fakk mul endal tuli meelde et ma natuke hilinen icon_razz.gif mul trenn hakkab kell 14.45 ja kestab umbes kella 4-ni aga siis ma kohe tulen bussiga sinna statale icon_razz.gif
_________________
"Jalgpall on parem kui seks"

On w?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitb
HV kasutaja

liitunud: 14.09.2003




sõnum 09.10.2004 13:31:04 vasta tsitaadiga

Jap..nii et olge siis kõik ilusti kohal icon_smile.gif ...Kell 16.00 Põllu staadion
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pumpo
HV vaatleja


liitunud: 28.06.2004




sõnum 26.10.2004 19:28:38 vasta tsitaadiga

teeks veel natuke jalkat mõnipäev? siin paistavad head ilmad olevat kuni vaheaj lõpuni...
kes oleks nõus tulema?

_________________
"Jalgpall on parem kui seks"

On w?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitb
HV kasutaja

liitunud: 14.09.2003




sõnum 26.10.2004 19:34:22 vasta tsitaadiga

ikka tulen kui saan...kuigi suht tihe graafik...aga üritan ikka beer_yum.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 26.10.2004 19:50:27 vasta tsitaadiga

Täna oli küll ilus ja soe ilm.
Tulin koolist koju ja minu kooli "statal" mängisid mingid tüübid.
Kõigil olid lühikesed riided, naljakas oli vaadata, nagu suvi oleks olnud. suured mehed olid ka veel
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pumpo
HV vaatleja


liitunud: 28.06.2004




sõnum 26.10.2004 19:57:34 vasta tsitaadiga

nii et ajuNolk, sa kah siis tuleks?
_________________
"Jalgpall on parem kui seks"

On w?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 26.10.2004 20:01:46 vasta tsitaadiga

pumpo kirjutas:
nii et ajuNolk, sa kah siis tuleks?


no kolmekesi pole nagu mõtet, aga kui aeg ja koht on sobilikud siis miks mitte
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pumpo
HV vaatleja


liitunud: 28.06.2004




sõnum 26.10.2004 20:15:10 vasta tsitaadiga

küll sebime veel inimesi... :=)
_________________
"Jalgpall on parem kui seks"

On w?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2004 20:36:23 vasta tsitaadiga

Ma oleks ka tulija...
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
escucha
HV veteran
escucha

liitunud: 30.12.2002




sõnum 26.10.2004 22:49:05 vasta tsitaadiga

me too, kui nädala sees midagi toimub!
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pumpo
HV vaatleja


liitunud: 28.06.2004




sõnum 27.10.2004 11:24:40 vasta tsitaadiga

ma soovitaks siis neljap. umbes kell 15.00

kõigile sobib aeg?
muidugi kõik võiks ikka paar inimest kaasa kah võtta on normilt inimesi icon_razz.gif

_________________
"Jalgpall on parem kui seks"

On w?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henrit
Kreisi kasutaja
henrit

liitunud: 15.02.2004




sõnum 27.10.2004 14:23:58 vasta tsitaadiga

Vast venitab kah kohale:)
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eikki
HV vaatleja
Eikki

liitunud: 21.10.2002




sõnum 27.10.2004 14:48:45 vasta tsitaadiga

Persse küll... ma saan aru, et teil vaheaeg jne... aga mõned mehed on tööl aga tahaks ka mängida.....
_________________
Aitan kaupadega USA-st. Ebay, paypal-iga maksmine, kaupade transport.
Pisikesest mutrist kaatriteni välja. Ise asun USA-s.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
escucha
HV veteran
escucha

liitunud: 30.12.2002




sõnum 27.10.2004 16:26:19 vasta tsitaadiga

teeb neljap kl 16?!
aint kuskohas..ilmselt seal kus tavaliselt, aga kus see koht on? icon_lol.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
snaiper
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2003




sõnum 27.10.2004 16:54:42 vasta tsitaadiga

ma ka tulija ikka icon_wink.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
snaiper
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2003




sõnum 28.10.2004 13:53:26 vasta tsitaadiga

kes siis tulijad on täna?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2004 14:06:36 vasta tsitaadiga

Ei saa tulla kahjuks.

Trenn on sellel ajal.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
no9
Kreisi kasutaja
no9

liitunud: 07.03.2003




sõnum 28.10.2004 19:54:34 vasta tsitaadiga

Ei jõudnud kohe kuidagi täna mängima icon_mad.gif Homme/ülehomme/kunagi hiljem ei võiks kokku saada?
Eikki, ehk mainid siis ka mis ajad sulle sobiksid? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pumpo
HV vaatleja


liitunud: 28.06.2004




sõnum 29.10.2004 11:51:31 vasta tsitaadiga

noh sorry mul oli nett maas ja ma ei saand siin foorumis k2ia... aga njah v6ix teha siis laup. ma ei tea mis kell, p6llu staadionil icon_razz.gif
_________________
"Jalgpall on parem kui seks"

On w?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
no9
Kreisi kasutaja
no9

liitunud: 07.03.2003




sõnum 29.10.2004 22:18:31 vasta tsitaadiga

Oleks veel homme tulijaid? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pumpo
HV vaatleja


liitunud: 28.06.2004




sõnum 29.10.2004 22:28:05 vasta tsitaadiga

krt see on jama et t2na tuli natuke vihma et v6ibolla platsil on siis porilombid vms.... aga loodame et homme hea ilm
_________________
"Jalgpall on parem kui seks"

On w?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 29.10.2004 23:15:24 vasta tsitaadiga

Ma ei saa tulla, kuna olen võrgupeol
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pumpo
HV vaatleja


liitunud: 28.06.2004




sõnum 30.10.2004 10:45:29 vasta tsitaadiga

paistab et enamus ikkagi j2lle tulla ei saa kuna selle t2na toimub tammeka t2htis m2ng kah icon_razz.gif tamme statal kell 14.00
tammeka vs levadia II

_________________
"Jalgpall on parem kui seks"

On w?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
snaiper
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2003




sõnum 30.10.2004 14:09:52 vasta tsitaadiga

aga homme võiks ikkagi mängu teha...kes oleksid tulijad?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pumpo
HV vaatleja


liitunud: 28.06.2004




sõnum 30.10.2004 21:20:58 vasta tsitaadiga

mina oleks kindel tulija..
_________________
"Jalgpall on parem kui seks"

On w?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Klubi
HV kasutaja


liitunud: 22.04.2004




sõnum 12.01.2005 18:22:32 vasta tsitaadiga

Mis arvate kui praeguseid lumeta ilmi ära kasutada ja 1 väike jalka teha või on kõik kooliga nii ametis? icon_biggrin.gif
_________________
Kurat jälle eksisin
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henrit
Kreisi kasutaja
henrit

liitunud: 15.02.2004




sõnum 13.01.2005 23:17:12 vasta tsitaadiga

Ega seda lumeta perioodi eriti kauaks ei ennustata, aga kui toimub siis vast ikka kohal.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2005 23:21:15 vasta tsitaadiga

Ma ei taha teada, mis olukorras see plats on icon_lol.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henrit
Kreisi kasutaja
henrit

liitunud: 15.02.2004




sõnum 13.01.2005 23:23:37 vasta tsitaadiga

Tamme kunstmurul ple midagi viga icon_razz.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2005 23:25:32 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et sinna meid ei lasta, kui me midagi ei maksa.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 13.01.2005 23:33:05 vasta tsitaadiga

henrit kirjutas:
Tamme kunstmurul ple midagi viga icon_razz.gif

kehv pole seal mängida... üsnagi kehv kunstmuru pidi olema ?
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkki
Kreisi kasutaja
erkki

liitunud: 27.11.2003




sõnum 13.01.2005 23:37:23 vasta tsitaadiga

no minu kooli ees (härma gümnasium) on suht kena ja uus kunstmuruväljak ja nädalavahetustel seal vaba pinda kui palju.
ma saaks uurida küll kuna ta vaba on
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henrit
Kreisi kasutaja
henrit

liitunud: 15.02.2004




sõnum 13.01.2005 23:51:26 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
henrit kirjutas:
Tamme kunstmurul ple midagi viga :P

kehv pole seal mängida... üsnagi kehv kunstmuru pidi olema ?

Minu arvates palju parem kui tavalised väljakud.
Ei jää muru taha kinni :wink:
Aga üks suur puudus on jah et kukkudes saab mitu korda rohkem aiget kui tavalise muru peal(loe: väga kare)
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
P2takac
HV kasutaja
P2takac

liitunud: 13.11.2003




sõnum 14.01.2005 01:18:55 vasta tsitaadiga

henrit kirjutas:
Magic kirjutas:
henrit kirjutas:
Tamme kunstmurul ple midagi viga icon_razz.gif

kehv pole seal mängida... üsnagi kehv kunstmuru pidi olema ?

Minu arvates palju parem kui tavalised väljakud.
Ei jää muru taha kinni icon_wink.gif
Aga üks suur puudus on jah et kukkudes saab mitu korda rohkem aiget kui tavalise muru peal(loe: väga kare)

Peab ju kare olema muidu oleks uisuplats...
Tegelikult ei sa neid kahte eriti sellel tasemel kuntstmuru võrrelda mis eestis on tavalise muruga...mäng on hoopis midagi muud pall veereb põrkab kiiremini jne
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
escucha
HV veteran
escucha

liitunud: 30.12.2002




sõnum 14.01.2005 02:45:01 vasta tsitaadiga

minu (tartu)kodu vastas, veeriku kooli statal on mõns järv..teeks mudarallit! icon_lol.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  Tartu HV jalgpall - teeme ära? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 20, 21, 22  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.