Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  WHATPULSE - klaveri ja hiireklõpsu loendaja märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 35, 36, 37  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
tarantel
HV veteran
tarantel

liitunud: 08.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2004 19:59:34 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Aga täitsa puhas HV team arvatavasti ei ole ..

Ega seda teisedki arvatavasti ei ole.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
QWhite
Kreisi kasutaja
QWhite

liitunud: 24.02.2004




sõnum 26.08.2004 20:05:47 vasta tsitaadiga

freaker kirjutas:
mmh, kuidas see nüüd juhtus? kõik cheativad?

ma ka alguses vaatasin et wtf, ei saandki pihta, kas point on niisama 24/7 hiirt ja klaverit järjest klõpsida, cheatida, või tavategevuse juures enda vajutusi loendada ja statistikat seedida :P igastahes vaatasin et endaligi ligikaudu 30 000 vajutust p2eva kohta, arvatavasti siis staazhikamatel kasutajatel ongi see juba nii k6rgele kyyndind. igastahes ise kavatsen küll HV tiimile aint nii palju vajutusi annetada, kui mul tarvis on.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2004 21:07:54 vasta tsitaadiga

Hinnavaatlus team oli enne kah teisel kohal...siiamaani... aint Eesti langes kolmandaks icon_sad.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 26.08.2004 21:12:17 vasta tsitaadiga

Mafka kirjutas:
Hinnavaatlus team oli enne kah teisel kohal...siiamaani... aint Eesti langes kolmandaks icon_sad.gif

HV oli 3ndal kohal ja tõusis 2ks ja eesti oli 3's ja langes neljandaks

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2004 21:22:26 vasta tsitaadiga

oops...millegi pärast alateadvus arvas teisiti icon_redface.gif omastarust vaatasin kunagi õieti icon_razz1.gif
soovitaks HV tiimi liikmetel pingutada,sest 3 kohal olev tiim vajab veel 5 milli et 2-seks saada icon_razz1.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2004 11:10:42 vasta tsitaadiga

Nii... Mina olen ka nüüd tagasi icon_smile.gif Avastasin uuesti selle enda jaoks.

Vaatasin üle enda tehtud kasutaja mille ma panin kooli arvutiklassi kunagi.
Enne suve algust on viimane logi olnud. Nüüd uues koolis, loodame, et vanas
koolis jookseb asi ikka edasi icon_wink.gif

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarantel
HV veteran
tarantel

liitunud: 08.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2004 12:18:28 vasta tsitaadiga

tsitaat:

loodame, et vanas koolis jookseb asi ikka edasi

Esimene reset (mis vanemate windowsite puhul ja üldkasutatavas arvutiklassis on igapäevane) ja ongi kõik selleks korraks icon_wink.gif (.bin ei loenda enam)
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 31.08.2004 12:49:53 vasta tsitaadiga

freaker kirjutas:
tsitaat:

loodame, et vanas koolis jookseb asi ikka edasi

Esimene reset (mis vanemate windowsite puhul ja üldkasutatavas arvutiklassis on igapäevane) ja ongi kõik selleks korraks icon_wink.gif (.bin ei loenda enam)


see on ka suhteline. minul kodus win xp crashis siis vahepeal läks see .bin fail sodiks vahepeal mitte
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2004 12:59:16 vasta tsitaadiga

Mina ei saa üldse aru kuidas see üldse nii kaua seal töötas. Lasin kolmele masinale peale.
Nädala ajapärast töötas kahel. Ühele oli midagi tehtud. Ja vist 2-3 kuud töötas probleemideta.

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 02.09.2004 20:30:45 vasta tsitaadiga

http://www.estirc.net/taavi/wp.JPG <- minul on ilus arv pulsesid icon_lol.gif
_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wazaa
HV veteran
wazaa

liitunud: 13.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2004 14:21:48 vasta tsitaadiga

kas mul on ainukesena hetkel selline jama et ära ei sa saata ütleb et operation timed out, ja whatpulse lehele ka ei saa minna, kas servu maas?
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2004 14:52:03 vasta tsitaadiga

On vist maas jah .. mul juba eilsest saati pole pulsind ..
_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2004 17:06:16 vasta tsitaadiga

Panen Pulse! ja karjub mulle "Unable to pulse serve. Reason: the operation timed out."
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
QWhite
Kreisi kasutaja
QWhite

liitunud: 24.02.2004




sõnum 04.09.2004 17:09:26 vasta tsitaadiga

isegi whatpulse.org webserver on maas icon_sad.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armsake
HV kasutaja
armsake

liitunud: 27.08.2003




sõnum 04.09.2004 21:03:23 vasta tsitaadiga

ma ka proovisin megakaua...megajama, et maas...mul megapalju pulsse, mida saaata icon_neutral.gif icon_cry.gif
_________________
This girl bites!
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
z@ke
Kreisi kasutaja
z@ke

liitunud: 21.12.2003




sõnum 05.09.2004 04:33:42 vasta tsitaadiga

lännipartyl juba 100k+ keystroket teinud icon_biggrin.gif ja 50k+ mouseclicki
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 06.09.2004 14:45:25 vasta tsitaadiga

veab teil kes ei saatnud pulsesid neende päevade jooksul ära. viimane backup oli neil 23 augusti seisuga, nii et kõik pulsed mis saadeti pärast seda kuupäeva läksid "kaduma". minul isiklikult läks ~500k jagu key clicke metsa icon_sad.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2004 14:58:01 vasta tsitaadiga

eino...minge persse... tra icon_evil.gif ma langesin tiimis oma 20 kohta...a maailma edetabelis tõusin...nice... thumbs_down.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tiith
maxnorm
tiith

liitunud: 28.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2004 19:11:28 vasta tsitaadiga

mnjaaa 40000 klikki vähem icon_neutral.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AirichsB
HV vaatleja

liitunud: 25.02.2003




sõnum 06.09.2004 20:18:47 vasta tsitaadiga

Selline probleem, et whatpulse sisse minnes panen kasutajanime ja parooli ja käib nagu serveri kallal ära, aga Ok-d vajutada ei saa, kuna see jääb mitteaktiivseks(halliks). Milles probleem?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2004 21:14:27 vasta tsitaadiga

icon_sad.gif
Ma ei saa ära saata. Klikke ja asju üle 100,000 kogunenud.

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wazaa
HV veteran
wazaa

liitunud: 13.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2004 21:28:43 vasta tsitaadiga

mul saatis nüüd ära, varem oli mul kokku saadetud üle 1 miljoni, aga nüüd kui viimane kord saatsin on alles ainult 200 000 icon_evil.gif


EDIT:Nijah, kaduma on läinud umbes 1 mil.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2004 08:03:52 vasta tsitaadiga

AirichsB kirjutas:
Selline probleem, et whatpulse sisse minnes panen kasutajanime ja parooli ja käib nagu serveri kallal ära, aga Ok-d vajutada ei saa, kuna see jääb mitteaktiivseks(halliks). Milles probleem?

Seal mingit sellist nuppu pole nagu "get account information" vms? Seda tuleb enne OK'i vajutada.

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wazaa
HV veteran
wazaa

liitunud: 13.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2004 16:21:14 vasta tsitaadiga

aga mis selle saastaga siis saab? kas minu 1 miljon jääbgi tolmuks?? icon_mad.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2004 17:16:06 vasta tsitaadiga

wazaa kirjutas:
aga mis selle saastaga siis saab? kas minu 1 miljon jääbgi tolmuks?? icon_mad.gif

arvata võib icon_mad.gif mu klikd jäid ka kadunuks icon_evil.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2004 21:29:53 vasta tsitaadiga

kas HV mansa mitte teine ei olnud tiimide arvestuses enne seda ämbrit? icon_rolleyes.gif

Edit: noh, see mure on ka murtud jälle thumbs_up.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 11.09.2004 14:30:42 vasta tsitaadiga

mnjaa...mul on nii et kui sisse tahan logida ja kui Get account info vajutan siis see STATUS näitab done aga OK on mitteaktiivne :S
_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 06.10.2004 18:58:04 vasta tsitaadiga

alates 10 okt peab Whatpulse 1.4.6 peal olema.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
QWhite
Kreisi kasutaja
QWhite

liitunud: 24.02.2004




sõnum 06.10.2004 19:14:27 vasta tsitaadiga

vaatasin ka just et ei lase muidu pulseda. mitte et see uus versioon mõne tõsisema bugi eest kaitseks... icon_wink.gif
aga no jah, uus on uus. ja parem
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 06.10.2004 20:53:48 vasta tsitaadiga

Soulscheme kirjutas:
alates 10 okt peab Whatpulse 1.4.6 peal olema.

tnx... polegi ise kaua seda asja uurinud, eks nüüd tuleb update ära teha thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 06.10.2004 23:17:54 vasta tsitaadiga

tsitaat:

alates 10 okt peab Whatpulse 1.4.6 peal olema.

No mul on 1.4.1 vist...a uue accoundiga laseb sisse, vanaga aga ikki see jama...muideks kui ma ühe accoundiga sisse login, siis kuidas sellega välja saab logida, et teisega sisse logida :S???
Kas tuleb see .bin fail ää kustutada??? icon_confused.gif

_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarantel
HV veteran
tarantel

liitunud: 08.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2004 16:14:26 vasta tsitaadiga

WP ikoon, parem klõps Account > Logoff profile on ju.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 07.10.2004 21:57:21 vasta tsitaadiga

freaker kirjutas:
WP ikoon, parem klõps Account > Logoff profile on ju.
Hehhee...vaata ega ikki ei ole kah seda seal. Selles jama ongi...ja ma olen sinna juba kümneid kordi kiiganud. icon_confused.gif
_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarantel
HV veteran
tarantel

liitunud: 08.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2004 22:05:56 vasta tsitaadiga

Ei pannud versiooni tähele. Mul v1,3. icon_redface.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 07.10.2004 22:13:14 vasta tsitaadiga

freaker kirjutas:
Ei pannud versiooni tähele. Mul v1,3. icon_redface.gif
Nojah...tegijatel juhtub nii mõndagi.
_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 08.10.2004 16:09:59 vasta tsitaadiga

Tiiger15 kirjutas:
freaker kirjutas:
Ei pannud versiooni tähele. Mul v1,3. icon_redface.gif
Nojah...tegijatel juhtub nii mõndagi.

1.4.6 kah see logoff olemas.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 08.10.2004 17:24:41 vasta tsitaadiga

1.4.1 aga ei ole näed? Kas tahate tõestuseks screenshott´i??
_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 08.10.2004 17:52:08 vasta tsitaadiga

parem klõps>Account>LogOff Profile
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 09.10.2004 12:20:42 vasta tsitaadiga

Tiiger15 kirjutas:
1.4.1 aga ei ole näed? Kas tahate tõestuseks screenshott´i??

Aga tõmba siis uuem versioon...ei taha ma mingit shotti.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2004 15:51:35 vasta tsitaadiga

ma ei saa aru kas see uus loeb kuidagi teistmoodi neid vajutusi. 6 korda vajutad 3 läeb kirja:S voi ma vajutasin liiga kiiresti?
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2004 15:53:59 vasta tsitaadiga

Minul loeb küll õieti ...
_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 09.10.2004 16:39:55 vasta tsitaadiga

olc kirjutas:
ma ei saa aru kas see uus loeb kuidagi teistmoodi neid vajutusi. 6 korda vajutad 3 läeb kirja:S voi ma vajutasin liiga kiiresti?

uus on jah mingi viguriga....olen seda ka ise tähele pannud, et loeb kuidagi vähem.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
khan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2004 16:46:17 vasta tsitaadiga

mul tulevad küll õigesti.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tif
HV kasutaja

liitunud: 06.10.2003




sõnum 10.10.2004 15:57:28 vasta tsitaadiga

mul mitte ei taha uus versioon tööle minna.teen downloadi, siis yuleb see koht, kus panna oma nimi ja password, panen õiged adnmed, vajutan 'get account info' ja sisi ütleb: Done, aga infot ei näita ja OK vajutada ei lase. kui vajutan cancel, siis ütleb, et pean vana whatpulse.bin faili ära kustutama, selle juba kustutasin ära ju. saab keegi aru, mis mure on ja mida teha?
_________________
Now where is that monkey? I want to shoot something!
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
izzo
HV kasutaja
izzo

liitunud: 09.05.2003




sõnum 10.10.2004 17:05:04 vasta tsitaadiga

Mul aitas see kui ma uue passwordi tellisin.

tif kirjutas:
mul mitte ei taha uus versioon tööle minna.teen downloadi, siis yuleb see koht, kus panna oma nimi ja password, panen õiged adnmed, vajutan 'get account info' ja sisi ütleb: Done, aga infot ei näita ja OK vajutada ei lase. kui vajutan cancel, siis ütleb, et pean vana whatpulse.bin faili ära kustutama, selle juba kustutasin ära ju. saab keegi aru, mis mure on ja mida teha?

_________________
elisa: saad viie euro eest kuus nokia telefoni!
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 10.10.2004 17:05:18 vasta tsitaadiga

tif kirjutas:
mul mitte ei taha uus versioon tööle minna.teen downloadi, siis yuleb see koht, kus panna oma nimi ja password, panen õiged adnmed, vajutan 'get account info' ja sisi ütleb: Done, aga infot ei näita ja OK vajutada ei lase. kui vajutan cancel, siis ütleb, et pean vana whatpulse.bin faili ära kustutama, selle juba kustutasin ära ju. saab keegi aru, mis mure on ja mida teha?
Mul oli sama jama...avastasin et panin vale kasutajanime, arvan et peaksid hästi järgi mõtlema mis su par ja kasutaja on!!!
Muideks katseta mingi Nii, et userisse pane: mnjaa ja password: jajaa ja eeldan et jama on ikka sama icon_lol.gif

_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tif
HV kasutaja

liitunud: 06.10.2003




sõnum 11.10.2004 08:12:44 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mul aitas see kui ma uue passwordi tellisin.


kust ma uue passwordi saan?

tsitaat:

Mul oli sama jama...avastasin et panin vale kasutajanime, arvan et peaksid hästi järgi mõtlema mis su par ja kasutaja on!!!


kasutajanimi ja password on õiged

_________________
Now where is that monkey? I want to shoot something!
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2004 11:43:11 vasta tsitaadiga

mina viskasin selle asja massinast välja. nüüd mõtlen et milleks mulle seda yldse vaja oli icon_lol.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ponx
HV kasutaja

liitunud: 23.11.2002




sõnum 11.10.2004 21:41:53 vasta tsitaadiga

nüüd see overpulse jne ei tööta selle uue versiooniga icon_razz.gif hiire klikke loeb a klahve mitte
_________________
«Kui sa lähed teadmise suunas, jätad sa maha need uuestisünnid. Sa ei saa enam kellekski ega millekski.»
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tif
HV kasutaja

liitunud: 06.10.2003




sõnum 12.10.2004 18:39:00 vasta tsitaadiga

uue passwordiga läks käima icon_smile.gif
_________________
Now where is that monkey? I want to shoot something!
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  WHATPULSE - klaveri ja hiireklõpsu loendaja mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 35, 36, 37  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.