|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
fgth
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.08.2004
|
02.10.2004 17:24:52
|
|
|
| millist videokaart tulex osta millel hakkax rbr tööle ja mis oleks soodne
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliver112
HV veteran
liitunud: 13.01.2004
|
02.10.2004 17:32:36
|
|
|
| klauskp kirjutas: |
| millist videokaart tulex osta millel hakkax rbr tööle ja mis oleks soodne |
ti4200
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redenergy
HV veteran

liitunud: 22.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oru
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2002
|
02.10.2004 18:37:46
|
|
|
See 7 sajandikku jäi sul viimasess kurvi
_________________ viu viu viu |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eckh
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.12.2001
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marten1991
HV kasutaja

liitunud: 21.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
9 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redenergy
HV veteran

liitunud: 22.03.2004
|
02.10.2004 19:26:45
|
|
|
Hehee ikka üritad veel
Loodan, et üle ei tee, muidu ma olen homme jälle roolitaha naelutatud
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
02.10.2004 19:27:02
|
|
|
mnjaa.. eriti karme aegu näidatakse
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Reimo005
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2003
|
02.10.2004 19:36:59
|
|
|
üle pikaaja siin teemas ka ja
Minul keskmiselt kulub selleiste radae läbimiseks 7-8minti (healjuhul) kui teie siin 3 minutiga kusagil sõidate läbi :O:O:O
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
02.10.2004 19:52:58
|
|
|
käbedad sõrmed või käed ma ka ei tee sääraseid aegu.... peaks uuesti katsetama
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mawrec
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.04.2002
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marten1991
HV kasutaja

liitunud: 21.09.2004
|
02.10.2004 20:28:38
|
|
|
| kaua aega pead mängima siis hakkad saama häid aegu.ma ise mängisin 2 päeva ja parim aeg chirdonhead-is oli midagi 4-jaga
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
9 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marten1991
HV kasutaja

liitunud: 21.09.2004
|
02.10.2004 20:29:02
|
|
|
| mis on teie parim arg rally schooli viimases sõidus??
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
9 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mOnster
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2002
|
02.10.2004 20:35:50
|
|
|
| marten1991 kirjutas: |
| mis on teie parim arg rally schooli viimases sõidus?? |
edit võiksid kasutada rohkem... kasuta.. ja ma arvan et häid aegu saada oleks ikka rooli vaja selles mängus, klaveriga on natuke häid aegu sõita...
viimati muutis mOnster 02.10.2004 20:41:13, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marten1991
HV kasutaja

liitunud: 21.09.2004
|
02.10.2004 20:39:57
|
|
|
| ma algusest peale mängisin rooliga siis mõtlesin et proovin klaverit proovisingi aga esimeses kurvis kohe puusse
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
9 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mOnster
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2002
|
02.10.2004 20:44:01
|
|
|
siis võiksid proovida kasutada kõik neid tehinikaid mida õpetati seal rally schoolis... ja lihtsalt harjutada veel... ja vaadata teiste replaysid kuidas sõidetud on jne..
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marten1991
HV kasutaja

liitunud: 21.09.2004
|
02.10.2004 20:54:12
|
|
|
ka üks võimalus
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
9 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redenergy
HV veteran

liitunud: 22.03.2004
|
02.10.2004 21:12:21
|
|
|
| marten1991 kirjutas: |
| mis on teie parim arg rally schooli viimases sõidus?? |
Pole seda eriti söitnud.
Minuteid ei mäleta aga löpp oli vist 18.
Arvan, et 1.18
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eckh
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.12.2001
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
03.10.2004 02:06:30
|
|
|
icc ma proovisin ka siis
3:54
sain ajaks seal Chirdonhead-is klaviatuuriga
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
03.10.2004 02:07:37
|
|
|
| redenergy kirjutas: |
| marten1991 kirjutas: |
| mis on teie parim arg rally schooli viimases sõidus?? |
Pole seda eriti söitnud.
Minuteid ei mäleta aga löpp oli vist 18.
Arvan, et 1.18 |
1.18 oli millegagi klaviatuur powaaa icc
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redenergy
HV veteran

liitunud: 22.03.2004
|
03.10.2004 02:15:01
|
|
|
| eckh kirjutas: |
| redenergy kirjutas: |
WOOOHOOOO!
chirdonhead 3.14.36
Beat that 8)
|
3:13.72
replay http://www.swedishsimracers.com/rbr/rallies.cfm?rally=1&stage=22.
ma parem ei ütle kaua aega läks, loodan et sul läheb rohkem et seda üle teha
närvi ajas see, et parimate splittidega sõidust oleks võinud 3:11 tulla, aga keerasin lõpus üle katuse. |
Eiiiiiiii
Eks homme hakkab jälle pihta
Kui nii edasi läheb siis oleme oma rekorditega varsti tabelis 1 ja 2 kohal
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
03.10.2004 08:37:09
|
|
|
mnjaa... hullemad ässad koos
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
03.10.2004 12:57:39
|
|
|
GameTimesOnline.com kah RBR tugi nüüdseks olemas
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanel112
HV kasutaja
liitunud: 07.12.2003
|
03.10.2004 16:53:10
|
|
|
| mul ei lähe see RBR rally üldse käima lööb sellise Xp errori kus kirjas "send error don`t send" Kas mina ei saagi Richard Burns Rallyt mängida
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajuNolk
HV veteran

liitunud: 10.07.2003
|
03.10.2004 16:56:22
|
|
|
| tanel112 kirjutas: |
| mul ei lähe see RBR rally <b>ül<font color=red>d</font>se</b> käima lööb sellise Xp errori kus kirjas "send error don`t send" Kas mina ei saagi Richard Burns Rallyt mängida |
Jah, sina ei saagi RBR mängida, nii kahju kui see ka pole.
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stinger
HV kasutaja
liitunud: 04.10.2003
|
03.10.2004 17:06:58
|
|
|
| Sul vist pole mõtet proovida. Su masin jääb kõvasti lahjaks... Vaadates videot mälu ja muud troni... 1.6ghz oli ikka miinium...
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanel112
HV kasutaja
liitunud: 07.12.2003
|
03.10.2004 17:38:19
|
|
|
| natsa lahjaks vääb jah aga tahaks ikkagi ära proovida
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marten1991
HV kasutaja

liitunud: 21.09.2004
|
03.10.2004 17:59:08
|
|
|
| äkki mingil sõbral on parem arvuti kui sul??
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
9 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanel112
HV kasutaja
liitunud: 07.12.2003
|
03.10.2004 18:16:06
|
|
|
ühel on. See probleem ei ole minu arvutis lihtsalt Xp on kuradi pirtsakas ennem kõlbanud väga vanad mängud nüüd ei kõlba enam kuu vanad mängud ka.
Kas kelleil on ka midagi taolist olnud olnud ja kuda töööle saite
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marten1991
HV kasutaja

liitunud: 21.09.2004
|
03.10.2004 18:17:46
|
|
|
| eriti ei usu et xp viga
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
9 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanel112
HV kasutaja
liitunud: 07.12.2003
|
03.10.2004 18:34:42
|
|
|
| nigunii on, mul sõpradel töötab nii nagu vaja aga mulle paneb näkku.Peab vist 98se peale panema kui mängida tahan
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marten1991
HV kasutaja

liitunud: 21.09.2004
|
03.10.2004 18:38:11
|
|
|
| kui palju sul install failid ruumi võtavad??
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
9 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanel112
HV kasutaja
liitunud: 07.12.2003
|
03.10.2004 18:42:35
|
|
|
Installi omad
Size: 1,40 GB (1 512 741 482 bytes)
Size on disk 1,40 GB (1 512 816 640 bytes)
Pärast installi
Size: 2,56 GB (2 754 778 837 bytes)
Size on disk: 2,56 GB (2 758 971 392 bytes)
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
03.10.2004 18:49:39
|
|
|
mul peale installi:
size 2.56 ( 2 759 834 901)
size on disk 2.57 (2 764 099 584)
seda patchi pole peale pannud. 1854 files ja 36 folders
mul võivad asjad nati rohkem võtta kuna ma olen pelanud ka. sa ple aga mängu veel tööle saand.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marten1991
HV kasutaja

liitunud: 21.09.2004
|
03.10.2004 19:38:04
|
|
|
| daemon toolsiga oled proovind??
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
9 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mawrec
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.04.2002
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eckh
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.12.2001
|
03.10.2004 22:03:05
|
|
|
Ise saaks 2-3 sekki maha kui paar kurvi normaalselt läbi suudaks sõita. Umbes 2 km enne lõppu on peale pikka sirget üks medium-right kurv, seal suudan millegipärast alati välja sõita, ükskõik kui vara pidurdada proovin.
Säästa ennast replayde uploadimise vaevast, neid saab ju ka swedishsimracerist tõmmata.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RudiTurbo
HV kasutaja
liitunud: 11.10.2003
|
03.10.2004 22:26:00
|
|
|
Nii lõpuks sain ka asja proovida Vanaema juures siis läks asi tööle FX5200
Esimene õhtu siis tegin RallySchooli 2 tunniga läbi Järgmine päev proovisin nats RallySchooli pushida nii palju kui sain ja jõudsin 1.17.50
Siis oli meeles, et te siin mingit Chirdonheadi sõda ka teinud ja proovisin seda ka ja siis mõtsin, et teen nii, et ühekorra sõidan veatult läbi selle Ja siis vaatan ühte normi aja replayd. Arf, kus läks kaua aega kui läbi sain Algul hakkasin vaikselt sõitma, jäin esimeses sektoris mingist orig ajast 6 sekki maha, siis hakkasin aina kiiremini juba sõitma aga koguaeg kui jõudsin kaugemale rajal panin jälle laksu Oi kui närvi ajas Lõpuks jõudsin oma aja esimes sektoris sellest orig ajast juba paremaks teha ja suutsin ka katse lõpuni sõita, tuli 3.44.xx ja siis vaatsin vari(LFS-i sõitja) replayd mingist 3.1x.xx ajast ja jäi suu lahti
Oi kuda tahaks juba kodustes tingimustes seda sõita ja sõdida nende aegade eest, eks sellest 3.44.xx saaks varsti 3.14.xx
Üldiselt tundub, et kõik, kes on LFS-ist , oskavad RBR-i päris hästi ja minul ei olnud küll raskusi RBR-is alustamisega, ainult katse teadmisest jääb puudu
Isegi eckh, kes pole LFS-is just kõige tuntum sõitja, suudab päris kenasi aegu sõita
Aga seal mõned tipp LFS-i mehed on päris head ajad sõitnud. Tahaks teada, mis aegu LFS-i Rallyexpert Flotch sõidab, kellel LFS-is enamik Rally WR-e
Tal mingi Cote'd Arbrozi aeg on, aga see ju asfalt, kuid mees ikka mingi sek WR'ist maas
Arf, keegi mingit graafika kaarti ei taha anda?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
okpoiss
HV kasutaja

liitunud: 07.11.2001
|
04.10.2004 08:13:27
|
|
|
Lihtsalt uurin. Endal oli selline jama, et RBR jooksis kokku koos PC-ga (restart) koguaeg ühe ja sama koha peal (Inglise 5-enda katse alguses). Ei aitand ka patch ega reinstall. Hakkasin kahtlustama viimati installitud Omega drivereid (4.8). Panin Ati originaalid 4.9 peale ja ennnäe imet asi korras. On kellegi veel miskit sellist jama olnud?
NB! Ei lugenud kõiki postitusi siin läbi!
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mawrec
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.04.2002
|
04.10.2004 09:07:20
|
|
|
| eckh kirjutas: |
Ise saaks 2-3 sekki maha kui paar kurvi normaalselt läbi suudaks sõita. Umbes 2 km enne lõppu on peale pikka sirget üks medium-right kurv, seal suudan millegipärast alati välja sõita, ükskõik kui vara pidurdada proovin.
|
Arvan ka, et 3 sekundit ei tohiks ületamatu probleem olla veel maha võtta ajast. Ja ilmselt tean, millist kurvi sa mõtled, see on tõesti väga rõve koht, lähen isegi seal pooltel kordadel välja, kuigi koht väga hästi meeles
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jagr
HV vaatleja
liitunud: 02.12.2003
|
04.10.2004 09:14:16
|
|
|
RudiTurbo kirjutas:
Arf, keegi mingit graafika kaarti ei taha anda?
Minu soovitus on, et jäta kasvõi 1 nädalavahetus mängimata ja TEE TÖÖD ning osta endale see kaart. Selle kuu ajaga mis Sa siin ja mujal rääkinud oled, et tahaks kaarti jne. oleksid kasvõi sitta võinud visata ja kaart oleks Sul juba olemas. Ega taevast just niisama mannat ei saja
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
04.10.2004 10:29:10
|
|
|
Metsa, RBR-is on auto seadistamine ikka ülikõva! Nii tehniline, et õppimisainet on küllaga! Ei lähe tüütuks see tuunimine, kui koguaeg ühtesi ja samu seadistusi pannes! NB! Default seadistus viib kraavi !
Kõik asjad mida rehvide, vedrustuse ja paljude teiste juures muutes, mõjutab kohe sõitu ning auto käitumist! Eriti huvitav on sättida seal!
Isegi damperi üles alla põrkumise kiirust saab määrata , mis on väga kasulik künklikul teel, auto ei hakka suurel kiirusel väga hullult lendu üritust teostama!
Siga kõva on asi, palju on veel õppida tuuningu osas seal mängus!
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
picco
HV vaatleja
liitunud: 08.01.2003
|
04.10.2004 11:28:48
|
|
|
Proovisin ka eile siin Chirdonheadi korralikult sõita, aga krt 1 sõit viiest kui täitsa puusse ei pane
Parimaks jäi 3:37
Rool on aga gaasi ja pidurit annan olude sunnil rooli peal olevate nuppudega...
Järsud mahapidurdused on sellisel juhul tõeline piin...
Eriline kaif ikka kui kaugelt pealt 100kph teed rooliga nõksu ja siis külg ees pimedasse kurvi sisened ...
Ja hea et hääled on tasemel, ka see annab mängule palju juurde ...
Ma ühinen selle arvamusega, et rbr pakub ikka coliniga võrreldes palju rohkem emotsioone.
_________________ www.drupal.ee |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eckh
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.12.2001
|
04.10.2004 11:58:38
|
|
|
| Mawrec kirjutas: |
Arvan ka, et 3 sekundit ei tohiks ületamatu probleem olla veel maha võtta ajast. Ja ilmselt tean, millist kurvi sa mõtled, see on tõesti väga rõve koht, lähen isegi seal pooltel kordadel välja, kuigi koht väga hästi meeles  |
võtsin 2,5 sek maha
7.17.58
http://www.swedishsimracers.com/rbr/rallies.cfm?rally=2&stage=51
Selle medium kurvi võtsin hästi ettevaatlikult, sinna ja paari teise ebaõnnestunud kurvi jäid veel u. 2 sekundit maha, tabeli esikoht polnud kaugel.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
04.10.2004 18:10:59
|
|
|
Yeah! Panin endale nüüd patchi peale ära RBR-is ning varerm demos probleemiks olnud FF-i puudumine sai nüüd korda!
Siga hea on ikka FF-iga wrc-d mangida!
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
04.10.2004 21:37:17
|
|
|
miks mul kogu pilt väga rõvedalt vilgub?
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marten1991
HV kasutaja

liitunud: 21.09.2004
|
05.10.2004 06:15:00
|
|
|
| tsitaat: |
miks mul kogu pilt väga rõvedalt vilgub?
|
mis driverid on??
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
9 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
05.10.2004 08:05:21
|
|
|
| Noname kirjutas: |
miks mul kogu pilt väga rõvedalt vilgub?  |
osta uus arvuti!
tegelt, video on saast , vaheta uuema vastu välja!
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Krunge
HV kasutaja
liitunud: 06.11.2001
|
05.10.2004 08:18:53
|
|
|
| Noname kirjutas: |
miks mul kogu pilt väga rõvedalt vilgub?  |
Vilkumise vastu aitas vanematel Radeonidel viimane RBR patch.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|