|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Charger
HV kasutaja
liitunud: 12.08.2004
|
22.09.2004 21:39:43
ei tule pilti ette |
|
|
tere
selline probleem ,et kiskusin toite tagant ära ja panin kõik tagasi /sleevisin ära )
JA nüüd enam ei tule pilti ette..äkki keegi oskab ütleda mis võib põhjus olla
_________________ Respect,Please.... |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DoS
HV veteran

liitunud: 19.08.2002
|
22.09.2004 21:41:46
|
|
|
| mida tähendab sinu mõistes "ei tule pilti ette"?
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Charger
HV kasutaja
liitunud: 12.08.2004
|
22.09.2004 21:52:10
|
|
|
kuvar ei tooda pilti,kuvar ei anna ka errorit ,et ta ei saa signaali kätte,kõik juhtmete poolest paistab töökorras olevat....
cd+romile ja cd+rw -le läheb mõlemale taha üks toite juhe ja ide kaabel ja hdd-le läheb taha toide ja üks ide kaabel,ide kaableid ei puutnud ,aga küll kõiki neid juhtmeid mis tulevad toitekast....jäi üle üks( kolm musta,kaks lillat,üks punane )otsik,6 pinniga ja üks otsik mis tuleb toite küljest mis läheb hdd külge ja sealt edasi 4 pinniseks toiteks
segane jutt sai nüüd
_________________ Respect,Please.... |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
irwinaator
HV vaatleja
liitunud: 22.09.2003
|
22.09.2004 21:55:28
|
|
|
hmm ega sa arvuti tagant ei k2ppind toiteka juurest seda pinge reguleerimis nuppu äkki panid usa voolule mul oli sama jama arvuti v6tis naq hääle sisse et fanid tuled p6lesid jne aga mingit raginat ega signaali polnd siis lyllasin v2lja vaatasin mis kamm oli n2gin et oli keegi seda lylli k2ppind siis ikkegi plnd korras siis v6tsin toite tagant m6nda aega hoidsin vooluta siis vool tagasi ja töötas siia maani.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DoS
HV veteran

liitunud: 19.08.2002
|
22.09.2004 21:58:25
|
|
|
| Charger kirjutas: |
kuvar ei tooda pilti,kuvar ei anna ka errorit ,et ta ei saa signaali kätte,kõik juhtmete poolest paistab töökorras olevat....
segane jutt sai nüüd |
oot, aga kui power nuppu vajutad, siis arvuti mingit piiksu ka teeb või lihtsalt ei liiguta lillegi?
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Charger
HV kasutaja
liitunud: 12.08.2004
|
22.09.2004 22:00:03
|
|
|
pm,mul pole kõlli taga,nii ,et piuksu ei kuule,ja 110V peal kohe kindlasti pole
_________________ Respect,Please.... |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DoS
HV veteran

liitunud: 19.08.2002
|
22.09.2004 22:01:33
|
|
|
| vendid hakkavad pöörlema? elumärki annab või lihtsalt seisab tuimana?
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Charger
HV kasutaja
liitunud: 12.08.2004
|
22.09.2004 22:01:33
|
|
|
ja kui poweri juhted uuesti kokku lülitada ,et välja lülitaks siis ei liiguta lillegi
_________________ Respect,Please.... |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Charger
HV kasutaja
liitunud: 12.08.2004
|
22.09.2004 22:02:14
|
|
|
elumärki annab,läheb tööle ja seisab tuimana
_________________ Respect,Please.... |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scorp
HV kasutaja
liitunud: 08.12.2002
|
22.09.2004 22:02:37
|
|
|
| Logista kõik pistikud üle ja videokaarti ka(võta väja ja tagasi)
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Charger
HV kasutaja
liitunud: 12.08.2004
|
22.09.2004 22:11:40
|
|
|
mitte midagi,kõvaketas nagu ei liiguta ennast
kõvakettal üks ide ja toide taga,rohkem juhtmeid ei tohiks olla
kõik fanbussid ja tuled värgidsärgid tulevad taha
aga paistab ,et kõvaketas jamab....ja cdrom a cdrw ei tööta ka
_________________ Respect,Please.... |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DoS
HV veteran

liitunud: 19.08.2002
|
22.09.2004 22:25:39
|
|
|
võta kõvaketas ja kõik muud seadmed ära.
alles jäta ainult emaplaat, prose, video, mälu ja toide
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Charger
HV kasutaja
liitunud: 12.08.2004
|
22.09.2004 22:30:56
|
|
|
http://www.zone.ee/screenshot/kristo/
siin pildid paar tykki
nii proovisin ära võtta toited kõvakettalt ,flopylt ,kõik imevigurid võtsin tagant,cdrom ja cdrw ka tagant ära...ide kaablid jätsin sisse neile ainult,arvuti tööle läheb küll
_________________ Respect,Please.... |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Charger
HV kasutaja
liitunud: 12.08.2004
|
22.09.2004 22:43:10
|
|
|
kas superattack(liim) teeb midagi emaplaadile..või kui läheb tinajoontepeale?
_________________ Respect,Please.... |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Charger
HV kasutaja
liitunud: 12.08.2004
|
22.09.2004 23:24:28
|
|
|
hdd led ei funka,reset ei tööta,power up-ist ei saa välja lülitada...
_________________ Respect,Please.... |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Charger
HV kasutaja
liitunud: 12.08.2004
|
23.09.2004 07:43:59
|
|
|
anyone can help?
_________________ Respect,Please.... |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Charger
HV kasutaja
liitunud: 12.08.2004
|
23.09.2004 15:17:38
|
|
|
ika ei funga...keegi..äkki ?oskab öelda midagi tarka
_________________ Respect,Please.... |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
23.09.2004 15:31:40
|
|
|
Proovi mõnda teist toitekat...
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Charger
HV kasutaja
liitunud: 12.08.2004
|
23.09.2004 21:55:11
|
|
|
enivei,kui ide kaablid tagant ära võtta hdd-l ja cdrommil näiteks siis hakkavad kohe tööle
järeldus,emme annab valesid signaale ja ta õhtal omadega....am i right
_________________ Respect,Please.... |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
insekas
HV Guru

liitunud: 12.04.2004
|
23.09.2004 22:02:47
|
|
|
ega sul IDE kaabel tagurpidi v6i kuidagi imelikult viltu pole n2iteks vindi v6i cedari kyljes?
v6i oled kogemata m6ne pinni k6veraks vajutanud? v6i on IDE kaabel ise viga saanud - proovi asendada/vahetada
lihtsalt olen kohanud selliseid juhuseid
_________________ Teooria - kui sa tead kõike, kuid miski ei tööta; Praktika - kui kõik töötab, aga sa ei tea miks.
Siin, IT-osakonnas, me ühendame teooria ja praktika – miski ei tööta ja keegi ei tea miks!
NB! - vajadusel saab kontakti telefonil: viis-üks-üks-üks-viis-üks-null |
|
| Kommentaarid: 558 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
468 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Charger
HV kasutaja
liitunud: 12.08.2004
|
23.09.2004 22:12:14
|
|
|
ei anna ide kaableid tagurpidi panna ju,ei lähe siis üldse sisse....
ja pinne ei saanud kõveraks väänata kuna ei võtnud kordagi neid tagant ära
_________________ Respect,Please.... |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
insekas
HV Guru

liitunud: 12.04.2004
|
24.09.2004 01:41:13
|
|
|
| Charger kirjutas: |
ei anna ide kaableid tagurpidi panna ju,ei lähe siis üldse sisse....
.. oleneb kaablist - ilma v6tmeta kaableid saab m6lemat pidi kylge yhendada
ja siis saab ka v6tmega kaableid toppida kui on tegemist miski eriti vihase vennaga kes rakendab puhast toorest j6udu
ja pinne ei saanud kõveraks väänata kuna ei võtnud kordagi neid tagant ära |
proovi siis neid IDe seadmeid yxhaaval, eeldan, et kui on kontra korras siis v6iks cedari yhendamisel eluvaim sisse j22da - enamikel juhtudel sureb HDD - endalgi t2na samasuguste symptomitega kooslus oli inteli mamma + WD 120 GB vint - tulemus HDD pekkis
_________________ Teooria - kui sa tead kõike, kuid miski ei tööta; Praktika - kui kõik töötab, aga sa ei tea miks.
Siin, IT-osakonnas, me ühendame teooria ja praktika – miski ei tööta ja keegi ei tea miks!
NB! - vajadusel saab kontakti telefonil: viis-üks-üks-üks-viis-üks-null |
|
| Kommentaarid: 558 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
468 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
24.09.2004 04:28:32
|
|
|
| minul aitas igatahes protsessori eemaldamine ja taassisestamine sellises olukorras
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Charger
HV kasutaja
liitunud: 12.08.2004
|
24.09.2004 07:47:39
|
|
|
nu siis proovib mõnda soovitust siit ja kui ei sii uus emme ja prose peale
_________________ Respect,Please.... |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metsaline
HV veteran

liitunud: 22.03.2004
|
24.09.2004 12:31:48
|
|
|
pildilt jäi asi pisut arusaamatuks - kas sa selle P4-ja otsa ikka panid tagasi?
_________________ Ainus, mis jääb on BEAT! |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Charger
HV kasutaja
liitunud: 12.08.2004
|
24.09.2004 14:22:48
|
|
|
ikka
_________________ Respect,Please.... |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Charger
HV kasutaja
liitunud: 12.08.2004
|
24.09.2004 17:21:18
|
|
|
nih,võtsin maha prose ja panin tagasi peale,kõvaketas võttis pöörded ülesse
ja cdrom ja cdrw hakkas ka tööle
aga pilti ikka ei tule ette,kõik power up ja restart hakkas ka tööle
_________________ Respect,Please.... |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Charger
HV kasutaja
liitunud: 12.08.2004
|
25.09.2004 20:27:13
|
|
|
hm...videos ka asi pole
on siis asi ikkagi emaplaadis?
aga kõik pasitab korras olevat...aga pilti njeetu ikka
_________________ Respect,Please.... |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anthrax
HV kasutaja

liitunud: 27.12.2003
|
25.09.2004 20:38:18
|
|
|
| clear cmos?
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Charger
HV kasutaja
liitunud: 12.08.2004
|
25.09.2004 20:45:13
|
|
|
tehtud, aga ikka ei midagi
_________________ Respect,Please.... |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
26.09.2004 16:37:45
|
|
|
oeh.
1) Võta voolujuhe tagant ära.
2) Vajuta korraks power nuppu.
3) Eemalda patarei
4) Tõsta jumper clear cmos asendisse
5) Eemalda prose
ja siis pane kõik uuesti algasendisse tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Charger
HV kasutaja
liitunud: 12.08.2004
|
28.09.2004 22:09:39
|
|
|
see ei aidanud
_________________ Respect,Please.... |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
28.09.2004 22:45:59
|
|
|
imelik jama... pilt peaks igal juhul ette tulema... laena sõbralt videokat
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Charger
HV kasutaja
liitunud: 12.08.2004
|
29.09.2004 01:00:16
|
|
|
endal ka juhe täielikult koos,videokas sai ka ära vahetatud radeon9200 vastu mis oli vigase biosiga,aga mingti pilti ta tootis,sellega ka ei midagi,
emaplaat äkki ümbervahetamisse?
_________________ Respect,Please.... |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
29.09.2004 22:32:57
|
|
|
| Kui ilma ketta ja cd-rom'ita hakkas tööle, vaata mis mõne teise HDD'ga teeb siis.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaromir
HV kasutaja

liitunud: 15.09.2004
|
30.09.2004 12:50:45
|
|
|
kokku puude on olnund samasuguse asjaga...krt igasuguseid nippe proovisin k6ik jupid testisin eraldi teise arvuti peal l2bi ja k6ik olid korras..lahenduseks leidsin ku vahetasin 2ra prose ja toiteplokki...alusta toitekast..ei tea kas on abi ka aga proovi
kus juures anomaalia oli selles et prose t88tas teisel plaadil
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Charger
HV kasutaja
liitunud: 12.08.2004
|
30.09.2004 23:05:21
|
|
|
nu toitekat proovisin juba,hetkel juba prose väljavahetamist mõtlen
_________________ Respect,Please.... |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anthrax
HV kasutaja

liitunud: 27.12.2003
|
01.10.2004 08:02:45
|
|
|
| kas arvuti tööle panemisel pcspeaker on vait?
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
idikas
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2002
|
01.10.2004 10:32:58
|
|
|
Mulle paistab küll nii, et pelgalt juhtmete lahti-kokku ühendamisega see mod ei piirdunud. Miks küss superataci kohta? Ja kuskil oli veel üks teema kus sarnast asja arutati. Kas sleevimise käigus molex-eid lahti ei kakunud ja värvikoode segi ei ajanud? Ja kas emme juhuslikult liiga paindesse ei läinud?
_________________ allkiri |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaromir
HV kasutaja

liitunud: 15.09.2004
|
01.10.2004 10:45:14
|
|
|
tee clr CMOS 2ra nii et ta algseisus on, sest m6nikord kui sa midagti arvutis n2pid siis BIOSile ei meeldi see...kui see ei aita v6i on proovitud siis kaceta k6ik jupid yksi pulgi l2bi teise arvuti peal nagu mina tegin....kui teist arvutit ei ole, siis alusta nii et t6mba k6ik voolu juhtmed cdromilt hdd lt floppyilt v2lja ja proovi siis kui ei midagi siis j2relikult v6ib olla kas mobo, prose, m2lu v6i video l2bi aga kui pildi ettev6tab siis hakka yks haaval seadmeid j2rgi yhendama..
P.S. pane kindlalt PC speaker j2rgi sest see annab sulle vea teate piiksudega(piiksude t2henduse saad vist mobo manualist teada) v6i kui sul on emaplaadil selline kahe karakteriga tabloo mis n2itab sulle POST CODE näiteks C0 v6i F6 mille j2rgi saad vea kinldaks teha siis on ka juba asi arenenud...
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
irwinaator
HV vaatleja
liitunud: 22.09.2003
|
02.10.2004 10:33:06
|
|
|
| tsitaat: |
hdd led ei funka,reset ei tööta,power up-ist ei saa välja lülitada...
|
sellega on äkki nii et oled k2ppind powebuttoni hdd-ledi restardi nuppude kaableid need jooxevad enamvähem yhte kohta kokku nii et seal valesti yhendatud aga see ei pruugi viga parandada mul oli ka valesti siis jamas ka ei tahtnd tööle minna ja ei saand mingit nuppu ka k2ppida sealt vaata emaplaadi raamatu j2rgi kudas need juhtmed paigas k2ivad
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Charger
HV kasutaja
liitunud: 12.08.2004
|
03.10.2004 11:24:11
|
|
|
irwikas,olen need asjad kõik õigesti pannud,manuali järgi,need hakkasid tööle.kõik paistab nagu töötavat,aga pilti ikka ei tule
kusjuures,kõlar ei tööta,kuigi on õieti ühendatud
_________________ Respect,Please.... |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
03.10.2004 11:46:49
|
|
|
irwinaator, paluks kirjavahemärke teksti - kohati jääb mõni lõik arusaamatuks
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Charger
HV kasutaja
liitunud: 12.08.2004
|
04.10.2004 20:46:09
|
|
|
mnjah,peab hakkama kõike läbi vaatama ükshaaval....
millest soovitate alustada?
_________________ Respect,Please.... |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
insekas
HV Guru

liitunud: 12.04.2004
|
04.10.2004 22:08:42
|
|
|
keera emaplaat lahti ja vaata ega sa kogemata juhtmete yhendamisel mingit jootepunkti vastu korpust ei surunud, otsi emaplaadi tagakyljelt "p6lemisj2lgi", eriti hoolsalt AGP ja toite l2histelt
Olen kohanud selliseid arvuteid - eriti kui on tegemist "pehmete" korpustega
_________________ Teooria - kui sa tead kõike, kuid miski ei tööta; Praktika - kui kõik töötab, aga sa ei tea miks.
Siin, IT-osakonnas, me ühendame teooria ja praktika – miski ei tööta ja keegi ei tea miks!
NB! - vajadusel saab kontakti telefonil: viis-üks-üks-üks-viis-üks-null |
|
| Kommentaarid: 558 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
468 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
04.10.2004 22:19:00
|
|
|
Lülita monitor sisse, kui ei aita, proovi teist monitori.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
04.10.2004 22:22:46
|
|
|
| elukaz kirjutas: |
| Lülita monitor sisse, kui ei aita, proovi teist monitori. |
Loe vähe, mida teine kirjutanud ka on..
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skulmars
HV Guru
liitunud: 13.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 213 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
177 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
04.10.2004 22:32:18
|
|
|
| Rajareits kirjutas: |
| elukaz kirjutas: |
| Lülita monitor sisse, kui ei aita, proovi teist monitori. |
Loe vähe, mida teine kirjutanud ka on..  |
Mu arust pole kutt monitori juurest veel viga otsinud, kui asi elumärki annab, peaks ka ilma mälude-ketasteta mobo startup screeni nägema.
Veel võiks üle kontrollida toitepinged.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Charger
HV kasutaja
liitunud: 12.08.2004
|
04.10.2004 22:44:46
|
|
|
sul teine mure üldse
monitori olen ära vahetanud,ja kui prose või mobo on perse siis ei tule ilma ketasteta ka pilti ette
_________________ Respect,Please.... |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|