Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Silmanägemise test märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
tanq
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2002




sõnum 22.09.2004 00:02:13 Silmanägemise test vasta tsitaadiga

Järgnev tekst inglise keeles. Päris huvitav test.


Quick Eye Exam...

This will blow your mind...!


Just do it - don't cheat!!!!!!!!!!!!

Try this its actually quite good.

But don't cheat!

Count the number of F's in the following text:

FINISHED FILES ARE THE
RESULT OF YEARS OF SCIENTIFIC
STUDY COMBINED WITH THE
EXPERIENCE OF YEARS




Managed it?

Scroll down only after you have counted them!











OK?


How many?







Three?









Wrong, there are six - no joke!



Read again!




FINISHED FILES ARE THE
RESULT OF YEARS OF SCIENTIFIC
STUDY COMBINED WITH THE
EXPERIENCE OF YEARS




The reasoning is further down...

The brain cannot process the word "OF".


Incredible or what?

Anyone who counts all six F's on the first go is a genius
Three is normal.


viimati muutis tanq 22.09.2004 00:26:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2004 00:08:16 vasta tsitaadiga

Ma sain kolm kokku alguses icon_rolleyes.gif
Päris hea asi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sharkman
Aeg maha 10
sharkman

liitunud: 08.02.2003




sõnum 22.09.2004 00:10:09 vasta tsitaadiga

ka 3 icon_razz1.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oraff
HV veteran
Oraff

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2004 00:10:55 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif vinge asi! sain ka 3 icon_redface.gif
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StaticMoth
HV veteran
StaticMoth

liitunud: 21.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2004 00:11:12 vasta tsitaadiga

Lahe ... sain ka 3 algul icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TanelJ
Kreisi kasutaja
TanelJ

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2004 00:14:13 vasta tsitaadiga

2x lugesin üle selle bold teksi, olin kindel endas, et 3 F-i... kuid oli 6 icon_neutral.gif
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jarmo
HV kasutaja
Jarmo

liitunud: 04.04.2003




sõnum 22.09.2004 00:15:31 vasta tsitaadiga

sain esimese korraga seitse F-i icon_lol.gif
teise korraga sain õige tulemuse 8)
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 22.09.2004 00:17:52 vasta tsitaadiga

Millega ta seda seletas et aju ei suuda sõna of töödelda?
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jarmo
HV kasutaja
Jarmo

liitunud: 04.04.2003




sõnum 22.09.2004 00:21:38 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
Millega ta seda seletas et aju ei suuda sõna of töödelda?

Most people forget the OFs. The human brain tends to see them as Vs instead of F's.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redenergy
HV veteran
redenergy

liitunud: 22.03.2004




sõnum 22.09.2004 00:26:21 vasta tsitaadiga

Sain ka 3 alguses, siis mötlesin, et wtf kuidas 6, äkki mingi trikk icon_lol.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renekas
HV kasutaja
renekas

liitunud: 25.03.2004




sõnum 22.09.2004 00:54:42 vasta tsitaadiga

ma sain alguses 5.. eh see kus 2 offi ühel real oli sealt jäi viimane märkamata vms..meibi aju ei suuda töödelda rohkem offe kui 2 korraga
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2004 00:58:36 vasta tsitaadiga

Lugesin hoolikalt ja sain kuus, arvata oli, et tuleb väga täpselt vaadata, eelnev tekst oli selline kurjakuulutav. Esimesest OFis panun algul itsiga mööda küll.

Eks inimesel ole veel hunnikute viisi veidrusi. Vahel seltskonnas mõni tarkur hakkab neid välja tooma ja inimesi testima, haledalt saab seejuures ikka nalja icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2004 09:16:18 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Anyone who counts all six F's on the first go is a genius
Three is normal.

Guess how many I counted 8)

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2004 09:19:50 vasta tsitaadiga

5 on ju icon_biggrin.gif 6 ikka icon_razz1.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2004 09:22:26 vasta tsitaadiga

m sain kohe 6
trikk seisnes selle, et kõigepealt Ctrl+F
otsingulahtrisse kirjutasin "f" ja tuli 6 tükki neid icon_razz.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2004 09:48:28 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
m sain kohe 6
trikk seisnes selle, et kõigepealt Ctrl+F
otsingulahtrisse kirjutasin "f" ja tuli 6 tükki neid icon_razz.gif


thumbs_up.gif kaval.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
fucidin acid
HV kasutaja
fucidin acid

liitunud: 13.11.2001




sõnum 22.09.2004 09:56:54 vasta tsitaadiga

mingi sama teema enamvahem, kirjavigadest


The paomnnehil pweor of the hmuan mnid.

Aoccdrnig to a rscheearch at Cmabrigde Uinervtisy, it
deosn't mttaer in waht oredr the ltteers in a wrod are,
the olny iprmoetnt tihng is taht the frist and lsat ltteer
is at the rghit pclae.

The rset can be a total mses and you can sitll raed it
wouthit porbelm. Tihs is bcuseae the huamn mnid deos not
raed ervey lteter by istlef, but the wrod as a wlohe.

Fcuknig amzanig huh?

_________________
tegelen iphone, ipad remondiga
iphone kasutajad grupp https://www.facebook.com/groups/iphonekasutajad/
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.leraak
HV kasutaja
.leraak

liitunud: 30.03.2003




sõnum 22.09.2004 10:34:45 vasta tsitaadiga

Funky shit, man icon_exclaim.gif

Päris tore ju, varsti saab ka ainult kirjavahemärkide järgi lugeda icon_lol.gif

_________________
Parim enne: 07.06.2006
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skulmars
HV Guru

liitunud: 13.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2004 10:37:15 vasta tsitaadiga

krt, vanad asjad ju icon_sad.gif
Kommentaarid: 213 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 177
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2004 12:56:10 vasta tsitaadiga

väga bro asi, sain kah 3 icon_biggrin.gif
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates


viimati muutis Noname 22.09.2004 20:53:54, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2004 14:28:35 vasta tsitaadiga

3sain. krt inimese aju on mingeid buge täis rsk icon_mad.gif keegi võiks mingi patchi leiutada
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ronk
HV vaatleja

liitunud: 07.07.2004




sõnum 22.09.2004 15:56:28 vasta tsitaadiga

hmm 5 esimese korraga.pooleldi geenius? 8)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2004 16:39:39 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
m sain kohe 6
trikk seisnes selle, et kõigepealt Ctrl+F
otsingulahtrisse kirjutasin "f" ja tuli 6 tükki neid icon_razz.gif

but don't cheat

and what did u do? icon_lol.gif
ise sain 5...ikka päris hämmastav stuff...alateadvus n shit icon_razz1.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tuul
HV vaatleja
Tuul

liitunud: 01.10.2003




sõnum 22.09.2004 16:45:21 vasta tsitaadiga

ma sain 4 algul icon_eek.gif aga alles suure silmitsemise peale taipasin et ikkagi kuus on icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pokk
HV Guru

liitunud: 31.08.2003




sõnum 22.09.2004 16:57:34 vasta tsitaadiga

6 sain
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jarmo
HV kasutaja
Jarmo

liitunud: 04.04.2003




sõnum 22.09.2004 17:13:19 vasta tsitaadiga

a seitset ei ole keegi peale minu veel saanud? icon_lol.gif ma olen kuskilt omaette klassist vist icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_789
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2004




sõnum 22.09.2004 17:24:43 vasta tsitaadiga

Lugesin esimest korda - sain seitse.
Lugesin teist korda - sain seitse
Loen kümendat korda - saan seitse

FINISHED - 1 f
FILES - 1f
OF`e on tekstis kolm tükki - 3f
SCIENTIFIC - 1f
EXPERIENCE - 1f
1+1+3+1+1= 7 f


tsitaat:
FINISHED FILES ARE THE
RESULT OF YEARS OF SCIENTIFIC
STUDY COMBINED WITH THE
EXPERIENCE OF YEARS

Või ma saan millestki väga valesti aru?

_________________
"Audaces fortuna juvat!" (Julgeid kroonib edu!)


viimati muutis Taavi_789 22.09.2004 17:27:00, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
entusiast
HV veteran
entusiast

liitunud: 08.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2004 17:26:29 vasta tsitaadiga

tsitaat:

EXPERIENCE - 1f


kus siin F on?

_________________
JÖUDU!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_789
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2004




sõnum 22.09.2004 17:28:43 vasta tsitaadiga

entusiast kirjutas:
tsitaat:

EXPERIENCE - 1f


kus siin F on?


Tänu taevale, 7 oligi kahtlane. Tuleb siis prillid osta.

_________________
"Audaces fortuna juvat!" (Julgeid kroonib edu!)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 22.09.2004 17:31:08 vasta tsitaadiga

ma sain 5. kuskile jäi 1 F puudu. Kusjuures neile, kes inglise keelt üldse ei oska, on see test palju parem, sest need ei töötle sõnu, vaid loevad lihtsalt tähti.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeathCommando
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2003




sõnum 22.09.2004 17:55:42 vasta tsitaadiga

4 tykki sain:D
_________________
Nothing's eternal...
Vajad mõnda PHP/SQL rakendust? või hoopis tervet webi?
Võta ühendust..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2004 17:59:00 vasta tsitaadiga

ma sain esimene kord 3 tükki icon_razz.gif siis lugesin edasi, et peaks olema 6. siis uurisin ja puurisin, ainult 5 leian.
tahtsin juba sõimama hakata, et mida te jurate, pole ju 6 vaid 5 aga uurisin veel natuke ja siis leidsin alumises reas oleva OF sõna ka üles icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janno89
Kreisi kasutaja
janno89

liitunud: 27.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2004 18:03:05 vasta tsitaadiga

esimese korraga leidsin 4 tükki icon_smile.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trv
HV veteran
trv

liitunud: 02.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2004 18:07:12 vasta tsitaadiga

ma sain algul 5
_________________
I need a break. I just tried to read 'Oxford' as a hexadecimal.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
a22t
HV veteran
a22t

liitunud: 20.03.2004




sõnum 22.09.2004 21:36:08 vasta tsitaadiga

6 a nu ma ilusti vaatasin kah ikka icon_smile.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tmaster
HV vaatleja
tmaster

liitunud: 21.01.2004




sõnum 22.09.2004 21:41:19 vasta tsitaadiga

algul nägin ainult 5 icon_eek.gif , siis pika otsimise peale venitas kuuenda ka välja thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markus
HV vaatleja
Markus

liitunud: 07.03.2004




sõnum 22.09.2004 22:02:46 vasta tsitaadiga

Jarmo kirjutas:
a seitset ei ole keegi peale minu veel saanud? icon_lol.gif ma olen kuskilt omaette klassist vist icon_rolleyes.gif



Jep, see on "extraordinary retards". icon_razz.gif

_________________
PÄH!
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatrixMan
Kreisi kasutaja
MatrixMan

liitunud: 30.12.2003




sõnum 22.09.2004 22:22:23 vasta tsitaadiga

5 algul icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 22.09.2004 22:29:28 vasta tsitaadiga

ei tea, kõigile kellele ma edasi MSNis seda jagasin küsisid ,et kas ma imelik,et muidugi ju 6 icon_razz.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2004 22:34:15 vasta tsitaadiga

ainult 2. pärast sain 3. pime olen.
_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
birgit123
HV veteran
birgit123

liitunud: 17.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2004 22:42:57 vasta tsitaadiga

6 sain mingi teisel korral , esimesel korral jäi 1 nägemata
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 22.09.2004 23:03:00 vasta tsitaadiga

Ra* kirjutas:
ei tea, kõigile kellele ma edasi MSNis seda jagasin küsisid ,et kas ma imelik,et muidugi ju 6 icon_razz.gif icon_lol.gif


Ju nad siis ei oska piisavalt inglise keelt...

Ma olen seda kunagi varem näinud ja siis sain kah 3. Nüüd ma juba teadsin ja proovisin ekstra neid "of'isisd" jälgida. Ikkagi jäi viimane "of" tähele panemata ja sain 5.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 22.09.2004 23:46:30 vasta tsitaadiga

Need kes saavad kokku 6, ei loe teksti mõttega vaid IMO veerivad ja loevad tähti, need kes inglise keelt vabalt valdavad, loevad sõnu mitte tähti. Lingvistika
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2004 00:00:11 vasta tsitaadiga

6 esimese matsuga icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t-force
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2004 00:00:16 vasta tsitaadiga

juhhuuu ma sain kuus kohe algul, ma icon_razz1.gif olen geenius
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arsestar
HV kasutaja
arsestar

liitunud: 23.01.2004




sõnum 23.09.2004 22:04:06 vasta tsitaadiga

weeee ! ma sain kohe 6 effi icon_lol.gif

te peate mind austama nüüd !
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2004 22:04:35 vasta tsitaadiga

arsestar kirjutas:
weeee ! ma sain kohe 6 effi icon_lol.gif

te peate mind austama nüüd !



aikummeri kerikummeri icon_lol.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastix
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2001




sõnum 24.09.2004 12:59:17 vasta tsitaadiga

no kurat, ma sain alguses 8. Teistkordselt 6
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matux
HV kasutaja
matux

liitunud: 07.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2004 16:32:46 vasta tsitaadiga

Alguses 5..... Siis enne alla scrollimist igaks juhuks veel ühe korra ja 6 käes(See V F-i asemel käib minuarust küll ainult rääkimise ajal icon_smile.gif ).......
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistong
Kreisi kasutaja
pistong

liitunud: 06.08.2004




sõnum 25.09.2004 15:57:13 vasta tsitaadiga

ma sain 5 algul.
icon_razz.gif

_________________
ayo one two one two
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Silmanägemise test mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.