Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Sims 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
lawrey
HV kasutaja
lawrey

liitunud: 20.11.2002




sõnum 19.09.2004 14:39:46 vasta tsitaadiga

Klikid ajalehe peal ja valid 'Find own place' vms... See viib su väljakolija(d) Neighbourhood'si lehel family'te nimekirja ja sealt saad juba edasi uude majja kolida.
_________________
-bash: chpwn: command not found
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rait
Kreisi kasutaja
rait

liitunud: 28.01.2004




sõnum 19.09.2004 14:42:33 vasta tsitaadiga

... tundub lahe, muretsen endale ka.
_________________
raidi suu ei valeta!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 19.09.2004 15:23:43 vasta tsitaadiga

lawrey kirjutas:
Klikid ajalehe peal ja valid 'Find own place' vms... See viib su väljakolija(d) Neighbourhood'si lehel family'te nimekirja ja sealt saad juba edasi uude majja kolida.

tnx, ole sa tänatud, polegi sinna vaatanud icon_razz1.gif

Veel üks küsimus, kas keset mängu simsil uusi riideid uuesti valida saab? Kui jah siis kuidas? icon_razz1.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redenergy
HV veteran
redenergy

liitunud: 22.03.2004




sõnum 19.09.2004 16:07:55 vasta tsitaadiga

Riidekapiga sai.
Ma panin oma naisele ka (toakoristaja)
teised riided nii.
aga valida seal midagi ei saanud
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2004 16:35:16 vasta tsitaadiga

poest saab osta ju riideid ja igast muid värke icon_wink.gif kutsud takso ja lähed sellega poodi icon_razz1.gif
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
billtuk007
HV kasutaja
billtuk007

liitunud: 16.02.2003




sõnum 19.09.2004 16:39:55 vasta tsitaadiga

kas seal nõnda ei saa mingit moodi et taksoga sõidad linna ja siis käid seal ringi igasugustes kohtades
the simsi ühes lisapaketis oli selline asi võimalik mu meelest.

_________________
PSN: el_kapitanz
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 19.09.2004 16:44:15 vasta tsitaadiga

redenergy kirjutas:
Riidekapiga sai.
Ma panin oma naisele ka (toakoristaja)
teised riided nii.
aga valida seal midagi ei saanud

mnjaa... peaks ise ka uurima
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2004 17:34:09 vasta tsitaadiga

mis need miinimum nõuded ka on??
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 19.09.2004 17:36:22 vasta tsitaadiga

tänud kõikidele, lähen siis poodi icon_biggrin.gif
icon_smile.gif
billtuk007 kirjutas:
kas seal nõnda ei saa mingit moodi et taksoga sõidad linna ja siis käid seal ringi igasugustes kohtades
the simsi ühes lisapaketis oli selline asi võimalik mu meelest.

nii seal on jah icon_wink.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redenergy
HV veteran
redenergy

liitunud: 22.03.2004




sõnum 19.09.2004 19:00:02 vasta tsitaadiga

Mafka kirjutas:
mis need miinimum nõuded ka on??

http://thesims2.redenergy.org/req.php?PHPSESSID=9f28de5caf77ba6ad0dc3afedbc89ccb
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2004 19:29:06 vasta tsitaadiga

Tundub, et Sims2-es on võimalusi rohkem, kui esimese simsi kõikides lisapakkides kokku. Koguaeg avastan midagi uut icon_smile.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
billtuk007
HV kasutaja
billtuk007

liitunud: 16.02.2003




sõnum 19.09.2004 19:54:28 vasta tsitaadiga

saab see mäng kunagi läbi ka icon_razz.gif
_________________
PSN: el_kapitanz
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2004 20:04:38 vasta tsitaadiga

tapa kõik inimesed linnas ära, äkki siis saab
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2004 21:36:37 vasta tsitaadiga

Pange esimene cd sisse ja pole mingit kräkki vaja.
irw mul üks tüdruk täna mängis siin ja keeras mehe nii ära et too hulluks läks icon_lol.gif irnusin päris pikka aega mis too tegi icon_lol.gif siis naisel tekkis ullem deprekas, et keegi ei räägi temaga ja mingi roosa jänku ilmus temaga rääkima icon_lol.gif ja lapsele öösel helistas vanamees ja rääkis mingit kahtlast juttu irw. Ah jah prussakaid trambiti ka pidevalt icon_razz1.gif
Peale tänast WRC-d hakkan oma maja ehitama ja proovin kaugele saan. Hea viis raha teenimiseks saad mingi naisega sõbraks ja abiellud hiljem... saad kogu tema vara omale icon_razz1.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2004 22:39:30 vasta tsitaadiga

Kui sinu videokaart ei ole T&L suuteline

äkki keegi sõnastab lahti?
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 19.09.2004 22:43:05 vasta tsitaadiga

Mafka kirjutas:
Kui sinu videokaart ei ole T&L suuteline

äkki keegi sõnastab lahti?

transform & lightning - üks lisatarkus nagu ka näiteks need vertex ja pixel shaderid...
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2004 23:05:46 vasta tsitaadiga

a mis effecti need vertex ja pixel shaderid annavad muidu?
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redenergy
HV veteran
redenergy

liitunud: 22.03.2004




sõnum 19.09.2004 23:55:10 vasta tsitaadiga

Arvatavasti mingid peegeldus efektid icon_wink.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 20.09.2004 00:00:59 vasta tsitaadiga

project kirjutas:
a mis effecti need vertex ja pixel shaderid annavad muidu?

kõiksugu peegeldus ja pildimuundamis/väänamis efekte...
pluss on just see, et nad on programmeeritavad ehk siis iga mängulooja saab ise efektid teha...
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2004 00:15:24 vasta tsitaadiga

krt ma vaatasingi miks sõbra auto läigkis colin4 jas a minu oma mitte icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2004 00:17:29 vasta tsitaadiga

krt, mul miskid horisontaalsed või diagonaalsed triibud pidevalt ees icon_confused.gif
videokaardis ei tohiks (vist?) asi olla...

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2004 00:33:33 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
krt, mul miskid horisontaalsed või diagonaalsed triibud pidevalt ees icon_confused.gif
videokaardis ei tohiks (vist?) asi olla...

kui jahutus kehva oleks siis poleks vist jah triibud vaid mingid muud "kujundid"
driverid ikka normid?
reinstall pela.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2004 00:38:16 vasta tsitaadiga

jahutus on üle Eesti keskmise, ütleme nii icon_wink.gif
driverid on viimased Catalyst'id (4.8 vist olid, krt ei mäleta, eelmine nädal igatahes ATI lehelt rebisin) puhta win'i otsas.
ja ka reinstall proovitud icon_confused.gif
paberite järgi peaks mu video ka toetatavate nimekirjas olema icon_rolleyes.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2004 09:25:55 vasta tsitaadiga

... mul siin üks tuttav kurdab, et mängu käigus, avaldub kummaline anommalia, et kui oli vaja kutsuda lapsele koduõpetaja või siis töölt kutsud mõne sõbra külla, nad küll tulevad, aga nii kui autost välja astuvad, siis kaovad ära, nagu aihtuks õhku. Ta on proovinud mitme naabruskonnaga ja kõigiga neist tuleb see jama mingil hetkel ilmsiks. Pole veel jälile jõudnud, millega tegemist, kas keegi on midagi taolist täheldanud ?
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lawrey
HV kasutaja
lawrey

liitunud: 20.11.2002




sõnum 20.09.2004 09:52:32 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... mul siin üks tuttav kurdab, et mängu käigus, avaldub kummaline anommalia, et kui oli vaja kutsuda lapsele koduõpetaja või siis töölt kutsud mõne sõbra külla, nad küll tulevad, aga nii kui autost välja astuvad, siis kaovad ära, nagu aihtuks õhku. Ta on proovinud mitme naabruskonnaga ja kõigiga neist tuleb see jama mingil hetkel ilmsiks. Pole veel jälile jõudnud, millega tegemist, kas keegi on midagi taolist täheldanud ?


Midagi taolist on paar korda olnud küll, kuigi mitte pidevalt. Sim'i model'it lihtsalt ei näita, aga kõik teised käituvad nii nagu ta oleks seal olemas. Vahest näiteks lehvitavad tühjale kohale jne.

_________________
-bash: chpwn: command not found
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2004 10:29:29 vasta tsitaadiga

... on Sul installitud uncensor patch ? Endale ei tulnud nagu midagi muud pähe, mis võiks skin'e kuidagi mõjutada st. midagi muud pole algse mängu juures väidetavalt muudetud. Kui selles asi pole, siis on ilmselt tegemist mängu bug'iga ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lawrey
HV kasutaja
lawrey

liitunud: 20.11.2002




sõnum 20.09.2004 10:42:52 vasta tsitaadiga

Ei ole uncensor patch ja no-cd cracki ka ei ole. Tundub bug olema jah...
_________________
-bash: chpwn: command not found
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wilts
HV veteran

liitunud: 07.02.2002




sõnum 20.09.2004 11:28:19 vasta tsitaadiga

corvette kirjutas:
lawrey kirjutas:
Klikid ajalehe peal ja valid 'Find own place' vms... See viib su väljakolija(d) Neighbourhood'si lehel family'te nimekirja ja sealt saad juba edasi uude majja kolida.

tnx, ole sa tänatud, polegi sinna vaatanud icon_razz1.gif

Veel üks küsimus, kas keset mängu simsil uusi riideid uuesti valida saab? Kui jah siis kuidas? icon_razz1.gif


mh.. minuarust on avastamise rõõm mängu juures üks suuremaid... pinge teiste käest küsida

nigu üks mängib Tomb raideri seda uut osa... koridori saab läbi joosta aga kui mingi väiksemgi takistus tekib kõllab mu vennale icon_lol.gif ja siis ootab täpseid juhiseid kuhu minna, mis kangi kui palju tõmmata jne

ja 256MB on selle mängu jaoks ikka haledalt vähe... pärast 6-7h mängimist jääb asi ikka nii võimatult aeglaseks, et "Loading" ajal jõuab kofet rahulikult teha icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahheron
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2004 12:55:02 vasta tsitaadiga

.. ühesõnaga lugesin kuskilt ingliskeelsest foorumist välja, et image mountimine pidavat kõige parema resultaadi andma siis, kui kasutad selleks Daemon Tools'i. Ise pole veel kahjuks sinnamaale jõudnud, õhtul katsetan. CloneCD olemasolek süsteemis võib teatud puhkudel anda seda VirtualCD errorit. Seega soovitati see uninstallida. Mõnedel puhkudel töötab ka Alcoholi emulaator... alates mingist versioonist (uusim vist, kui mälu ei peta icon_confused.gif )
Ja mingi jutt oli ka protectionist ... sealhulgas ka sellest, miks see crack ehitamist ei võimalda. Ühesõnaga niipalju kui mina aru sain, siis protection kontrollib ka sims2.exe originaalsust... ja kui too on erinev, siis disableb mingid funktsioonid mängus (randomiga icon_question.gif) ... ühesõnaga midagi sellist jäi silma. Pead muidugi kogu selle eest ei anna icon_wink.gif
Aga kui keegi vahepeal viitsib proovida seda DaemonToolsi ja selle töötamisest/mittetöötamisest siin teada anda, siis oleks tänulik icon_wink.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten_
HV vaatleja

liitunud: 08.06.2004




sõnum 20.09.2004 12:57:57 vasta tsitaadiga

daemon tools töötab nagu nalja,ise kasutan
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 20.09.2004 13:52:02 vasta tsitaadiga

Wilts kirjutas:

mh.. minuarust on avastamise rõõm mängu juures üks suuremaid... pinge teiste käest küsida
...

Eks avastada on rõõmus jah, aga kui ikka ei leia seda mida otsid siis ei koti see avastamisrõõm üldsegi icon_wink.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zoig
HV veteran
Zoig

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2004 16:48:29 vasta tsitaadiga

Ahheron kirjutas:
Ühesõnaga niipalju kui mina aru sain, siis protection kontrollib ka sims2.exe originaalsust... ja kui too on erinev, siis disableb mingid funktsioonid mängus (randomiga icon_question.gif)
kas nii ei saa, et jätad sims2.exe originaaliks ja paned mängu käima näiteks sims2game.exe alt(see on se nocd siis)
_________________
Et oleks raskem!


viimati muutis Zoig 20.09.2004 16:48:44, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2004 20:43:54 vasta tsitaadiga

minu teada annab siis mingise kahtlase errori.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lawrey
HV kasutaja
lawrey

liitunud: 20.11.2002




sõnum 20.09.2004 20:49:43 vasta tsitaadiga

Ei anna mingit errorit. Tulemus on täpselt sama mis teda Sims2.exe nimega jooksutada, st. build mode ja veel mõned asjad ei tööta. Ja protection ei kontrolli mitte Sims2.exe faili õigsust vaid ikka selle faili õigsust mille sa käima lased, ükskõik mis nimega siis.
_________________
-bash: chpwn: command not found
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeanman
Kreisi kasutaja
jeanman

liitunud: 30.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2004 23:20:46 vasta tsitaadiga

Daemon töötab jah tõrgeteta.
Küsimus ka,et oskab keegi sellest rahapuust midagi rääkida,kuda saab ja palju sisse toob icon_wink.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2004 23:43:34 vasta tsitaadiga

muidugi ise kõige parem proovida icon_rolleyes.gif
a kõige rohkem olen näinud 40$
raha tuleb alati peale kastmist veidi aja pärast...

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lawrey
HV kasutaja
lawrey

liitunud: 20.11.2002




sõnum 20.09.2004 23:56:15 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
muidugi ise kõige parem proovida icon_rolleyes.gif
a kõige rohkem olen näinud 40$
raha tuleb alati peale kastmist veidi aja pärast...


Kõige pullim on see et igasugu suvalised rahvad saavad seda kasta ja siis sealt raha korjata icon_biggrin.gif külalised, aednik jne icon_wink.gif

_________________
-bash: chpwn: command not found
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redenergy
HV veteran
redenergy

liitunud: 22.03.2004




sõnum 21.09.2004 00:44:48 vasta tsitaadiga

Mul korjavad külalised sealt raha ka kusjuures icon_wink.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2004 00:53:23 vasta tsitaadiga

mul korjas lapsehoidja sealt raha icon_rolleyes.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahheron
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2004 07:37:53 vasta tsitaadiga

btw veel üks väike soovitus neile, kes ei viitsi plaati sees hoida ja samas ka see 700megane image võtab liiga palju ruumi.
http://spacetarget.com/games/pc_the_sims_2.shtml
Sealt saate endale tirida The Sims 2 v1.0 [ALL] No-CD/Fixed Image, mis on oma 1.6 mega suurune ning sinna on alles jäetud ainult protection info. Ühesõnaga ise olen ära proovinud ja asi töötab. Seega väike ruumi kokkuhoid kah veel pealekauba...
Minupuhul aitas mängu käimasaamisele clonecd eemaldamine süsteemist
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2004 11:28:36 vasta tsitaadiga

Keegi teab, kuidas last magama saaks panna? icon_redface.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2004 11:34:12 vasta tsitaadiga

laste esimesel kahel astmel hälli vaja, teistel tavalist voodit icon_razz.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2004 13:48:09 vasta tsitaadiga

Kui keegi on avastanud, kuidas keldrit ehitada, kuidas ühe majja panna kaks erinevat perekonda elama ja kuidas woohood saab teha. Kelrit olen piltidel näinud, kahe perekonna kohta lugesin previewdest ja woohoo valikut ei ole kuskil, kuigi naine ja mees on juba väga kaua abielus olnud ja muid trikke teinud.
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lawrey
HV kasutaja
lawrey

liitunud: 20.11.2002




sõnum 21.09.2004 13:51:02 vasta tsitaadiga

Woohoo kohta: saada mõlemad voodi peale relax'ima, edasi leiad ehk ise icon_wink.gif Mullivannis peaks ka saama.
_________________
-bash: chpwn: command not found
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2004 14:10:31 vasta tsitaadiga

äkki kelder nii tehtud, et on lihtsalt tehtud maja esimene korrus, ning siis ümbert maad nii palju tõstetud, et jätaks keldri mulje? icon_razz.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2004 14:14:56 vasta tsitaadiga

... IceUul, kuidas saab teistelt foorumikasutajatelt reeglitest kinnipidamist nõuda, kui Sa ise neid millekski ei pea icon_evil.gif ?
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marten1991
HV kasutaja
marten1991

liitunud: 21.09.2004




sõnum 21.09.2004 15:48:45 vasta tsitaadiga

vot see on hea pilt http://thesims2.redenergy.org/fotod/24.jpg icon_wink.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 9 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2004 16:20:03 vasta tsitaadiga

marten1991 kirjutas:
vot see on hea pilt http://thesims2.redenergy.org/fotod/24.jpg;)

mai näe miskipärast pilti
not found
http://thesims2.redenergy.org/fotod/24.jpg vot nii fungab.. se smail jäi ette
pilt ise thumbs_up.gif
kohe näha et erinevatel põhjustel pelatakse icon_biggrin.gif osa mängib et naabreid tappa... teine nö "pr0n" pärast icon_lol.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marten1991
HV kasutaja
marten1991

liitunud: 21.09.2004




sõnum 21.09.2004 16:25:31 vasta tsitaadiga

sorry minu viga
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 9 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2004 16:30:57 vasta tsitaadiga

nimodi surrakse? icon_lol.gif
http://thesims2.redenergy.org/fotod/122.jpg
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Sims 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.