|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
lawrey
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2002
|
19.09.2004 14:39:46
|
|
|
Klikid ajalehe peal ja valid 'Find own place' vms... See viib su väljakolija(d) Neighbourhood'si lehel family'te nimekirja ja sealt saad juba edasi uude majja kolida.
_________________ -bash: chpwn: command not found |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rait
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2004
|
19.09.2004 14:42:33
|
|
|
... tundub lahe, muretsen endale ka.
_________________ raidi suu ei valeta! |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
19.09.2004 15:23:43
|
|
|
| lawrey kirjutas: |
| Klikid ajalehe peal ja valid 'Find own place' vms... See viib su väljakolija(d) Neighbourhood'si lehel family'te nimekirja ja sealt saad juba edasi uude majja kolida. |
tnx, ole sa tänatud, polegi sinna vaatanud
Veel üks küsimus, kas keset mängu simsil uusi riideid uuesti valida saab? Kui jah siis kuidas?
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redenergy
HV veteran

liitunud: 22.03.2004
|
19.09.2004 16:07:55
|
|
|
Riidekapiga sai.
Ma panin oma naisele ka (toakoristaja)
teised riided nii.
aga valida seal midagi ei saanud
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003
|
19.09.2004 16:35:16
|
|
|
poest saab osta ju riideid ja igast muid värke kutsud takso ja lähed sellega poodi
|
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
151 |
|
| tagasi üles |
|
 |
billtuk007
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2003
|
19.09.2004 16:39:55
|
|
|
kas seal nõnda ei saa mingit moodi et taksoga sõidad linna ja siis käid seal ringi igasugustes kohtades
the simsi ühes lisapaketis oli selline asi võimalik mu meelest.
_________________ PSN: el_kapitanz |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
19.09.2004 16:44:15
|
|
|
| redenergy kirjutas: |
Riidekapiga sai.
Ma panin oma naisele ka (toakoristaja)
teised riided nii.
aga valida seal midagi ei saanud |
mnjaa... peaks ise ka uurima
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
19.09.2004 17:34:09
|
|
|
| mis need miinimum nõuded ka on??
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
19.09.2004 17:36:22
|
|
|
tänud kõikidele, lähen siis poodi
| billtuk007 kirjutas: |
kas seal nõnda ei saa mingit moodi et taksoga sõidad linna ja siis käid seal ringi igasugustes kohtades
the simsi ühes lisapaketis oli selline asi võimalik mu meelest. |
nii seal on jah
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redenergy
HV veteran

liitunud: 22.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karr000
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
19.09.2004 19:29:06
|
|
|
Tundub, et Sims2-es on võimalusi rohkem, kui esimese simsi kõikides lisapakkides kokku. Koguaeg avastan midagi uut
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
billtuk007
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2003
|
19.09.2004 19:54:28
|
|
|
saab see mäng kunagi läbi ka
_________________ PSN: el_kapitanz |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003
|
19.09.2004 20:04:38
|
|
|
| tapa kõik inimesed linnas ära, äkki siis saab
|
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
151 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
19.09.2004 21:36:37
|
|
|
Pange esimene cd sisse ja pole mingit kräkki vaja.
irw mul üks tüdruk täna mängis siin ja keeras mehe nii ära et too hulluks läks irnusin päris pikka aega mis too tegi siis naisel tekkis ullem deprekas, et keegi ei räägi temaga ja mingi roosa jänku ilmus temaga rääkima ja lapsele öösel helistas vanamees ja rääkis mingit kahtlast juttu irw. Ah jah prussakaid trambiti ka pidevalt
Peale tänast WRC-d hakkan oma maja ehitama ja proovin kaugele saan. Hea viis raha teenimiseks saad mingi naisega sõbraks ja abiellud hiljem... saad kogu tema vara omale
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
19.09.2004 22:39:30
|
|
|
| Kui sinu videokaart ei ole T&L suuteline |
äkki keegi sõnastab lahti?
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
19.09.2004 22:43:05
|
|
|
| Mafka kirjutas: |
| Kui sinu videokaart ei ole T&L suuteline |
äkki keegi sõnastab lahti? |
transform & lightning - üks lisatarkus nagu ka näiteks need vertex ja pixel shaderid...
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
19.09.2004 23:05:46
|
|
|
| a mis effecti need vertex ja pixel shaderid annavad muidu?
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redenergy
HV veteran

liitunud: 22.03.2004
|
19.09.2004 23:55:10
|
|
|
Arvatavasti mingid peegeldus efektid
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
20.09.2004 00:00:59
|
|
|
| project kirjutas: |
| a mis effecti need vertex ja pixel shaderid annavad muidu? |
kõiksugu peegeldus ja pildimuundamis/väänamis efekte...
pluss on just see, et nad on programmeeritavad ehk siis iga mängulooja saab ise efektid teha...
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
20.09.2004 00:15:24
|
|
|
krt ma vaatasingi miks sõbra auto läigkis colin4 jas a minu oma mitte
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
20.09.2004 00:17:29
|
|
|
krt, mul miskid horisontaalsed või diagonaalsed triibud pidevalt ees
videokaardis ei tohiks (vist?) asi olla...
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
20.09.2004 00:33:33
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
krt, mul miskid horisontaalsed või diagonaalsed triibud pidevalt ees
videokaardis ei tohiks (vist?) asi olla... |
kui jahutus kehva oleks siis poleks vist jah triibud vaid mingid muud "kujundid"
driverid ikka normid?
reinstall pela.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
20.09.2004 00:38:16
|
|
|
jahutus on üle Eesti keskmise, ütleme nii
driverid on viimased Catalyst'id (4.8 vist olid, krt ei mäleta, eelmine nädal igatahes ATI lehelt rebisin) puhta win'i otsas.
ja ka reinstall proovitud
paberite järgi peaks mu video ka toetatavate nimekirjas olema
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
20.09.2004 09:25:55
|
|
|
... mul siin üks tuttav kurdab, et mängu käigus, avaldub kummaline anommalia, et kui oli vaja kutsuda lapsele koduõpetaja või siis töölt kutsud mõne sõbra külla, nad küll tulevad, aga nii kui autost välja astuvad, siis kaovad ära, nagu aihtuks õhku. Ta on proovinud mitme naabruskonnaga ja kõigiga neist tuleb see jama mingil hetkel ilmsiks. Pole veel jälile jõudnud, millega tegemist, kas keegi on midagi taolist täheldanud ?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lawrey
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2002
|
20.09.2004 09:52:32
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
| ... mul siin üks tuttav kurdab, et mängu käigus, avaldub kummaline anommalia, et kui oli vaja kutsuda lapsele koduõpetaja või siis töölt kutsud mõne sõbra külla, nad küll tulevad, aga nii kui autost välja astuvad, siis kaovad ära, nagu aihtuks õhku. Ta on proovinud mitme naabruskonnaga ja kõigiga neist tuleb see jama mingil hetkel ilmsiks. Pole veel jälile jõudnud, millega tegemist, kas keegi on midagi taolist täheldanud ? |
Midagi taolist on paar korda olnud küll, kuigi mitte pidevalt. Sim'i model'it lihtsalt ei näita, aga kõik teised käituvad nii nagu ta oleks seal olemas. Vahest näiteks lehvitavad tühjale kohale jne.
_________________ -bash: chpwn: command not found |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
20.09.2004 10:29:29
|
|
|
... on Sul installitud uncensor patch ? Endale ei tulnud nagu midagi muud pähe, mis võiks skin'e kuidagi mõjutada st. midagi muud pole algse mängu juures väidetavalt muudetud. Kui selles asi pole, siis on ilmselt tegemist mängu bug'iga ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lawrey
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2002
|
20.09.2004 10:42:52
|
|
|
Ei ole uncensor patch ja no-cd cracki ka ei ole. Tundub bug olema jah...
_________________ -bash: chpwn: command not found |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wilts
HV veteran
liitunud: 07.02.2002
|
20.09.2004 11:28:19
|
|
|
| corvette kirjutas: |
| lawrey kirjutas: |
| Klikid ajalehe peal ja valid 'Find own place' vms... See viib su väljakolija(d) Neighbourhood'si lehel family'te nimekirja ja sealt saad juba edasi uude majja kolida. |
tnx, ole sa tänatud, polegi sinna vaatanud
Veel üks küsimus, kas keset mängu simsil uusi riideid uuesti valida saab? Kui jah siis kuidas?  |
mh.. minuarust on avastamise rõõm mängu juures üks suuremaid... pinge teiste käest küsida
nigu üks mängib Tomb raideri seda uut osa... koridori saab läbi joosta aga kui mingi väiksemgi takistus tekib kõllab mu vennale ja siis ootab täpseid juhiseid kuhu minna, mis kangi kui palju tõmmata jne
ja 256MB on selle mängu jaoks ikka haledalt vähe... pärast 6-7h mängimist jääb asi ikka nii võimatult aeglaseks, et "Loading" ajal jõuab kofet rahulikult teha
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ahheron
HV kasutaja
liitunud: 05.05.2002
|
20.09.2004 12:55:02
|
|
|
.. ühesõnaga lugesin kuskilt ingliskeelsest foorumist välja, et image mountimine pidavat kõige parema resultaadi andma siis, kui kasutad selleks Daemon Tools'i. Ise pole veel kahjuks sinnamaale jõudnud, õhtul katsetan. CloneCD olemasolek süsteemis võib teatud puhkudel anda seda VirtualCD errorit. Seega soovitati see uninstallida. Mõnedel puhkudel töötab ka Alcoholi emulaator... alates mingist versioonist (uusim vist, kui mälu ei peta )
Ja mingi jutt oli ka protectionist ... sealhulgas ka sellest, miks see crack ehitamist ei võimalda. Ühesõnaga niipalju kui mina aru sain, siis protection kontrollib ka sims2.exe originaalsust... ja kui too on erinev, siis disableb mingid funktsioonid mängus (randomiga ) ... ühesõnaga midagi sellist jäi silma. Pead muidugi kogu selle eest ei anna
Aga kui keegi vahepeal viitsib proovida seda DaemonToolsi ja selle töötamisest/mittetöötamisest siin teada anda, siis oleks tänulik
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sten_
HV vaatleja
liitunud: 08.06.2004
|
20.09.2004 12:57:57
|
|
|
| daemon tools töötab nagu nalja,ise kasutan
|
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
20.09.2004 13:52:02
|
|
|
| Wilts kirjutas: |
mh.. minuarust on avastamise rõõm mängu juures üks suuremaid... pinge teiste käest küsida
... |
Eks avastada on rõõmus jah, aga kui ikka ei leia seda mida otsid siis ei koti see avastamisrõõm üldsegi
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zoig
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
20.09.2004 16:48:29
|
|
|
| Ahheron kirjutas: |
Ühesõnaga niipalju kui mina aru sain, siis protection kontrollib ka sims2.exe originaalsust... ja kui too on erinev, siis disableb mingid funktsioonid mängus (randomiga ) |
kas nii ei saa, et jätad sims2.exe originaaliks ja paned mängu käima näiteks sims2game.exe alt(see on se nocd siis)
_________________ Et oleks raskem!
viimati muutis Zoig 20.09.2004 16:48:44, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karr000
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
20.09.2004 20:43:54
|
|
|
| minu teada annab siis mingise kahtlase errori.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lawrey
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2002
|
20.09.2004 20:49:43
|
|
|
Ei anna mingit errorit. Tulemus on täpselt sama mis teda Sims2.exe nimega jooksutada, st. build mode ja veel mõned asjad ei tööta. Ja protection ei kontrolli mitte Sims2.exe faili õigsust vaid ikka selle faili õigsust mille sa käima lased, ükskõik mis nimega siis.
_________________ -bash: chpwn: command not found |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeanman
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2004
|
20.09.2004 23:20:46
|
|
|
Daemon töötab jah tõrgeteta.
Küsimus ka,et oskab keegi sellest rahapuust midagi rääkida,kuda saab ja palju sisse toob
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
20.09.2004 23:43:34
|
|
|
muidugi ise kõige parem proovida
a kõige rohkem olen näinud 40$
raha tuleb alati peale kastmist veidi aja pärast...
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lawrey
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2002
|
20.09.2004 23:56:15
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
muidugi ise kõige parem proovida
a kõige rohkem olen näinud 40$
raha tuleb alati peale kastmist veidi aja pärast... |
Kõige pullim on see et igasugu suvalised rahvad saavad seda kasta ja siis sealt raha korjata külalised, aednik jne
_________________ -bash: chpwn: command not found |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redenergy
HV veteran

liitunud: 22.03.2004
|
21.09.2004 00:44:48
|
|
|
Mul korjavad külalised sealt raha ka kusjuures
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
21.09.2004 00:53:23
|
|
|
mul korjas lapsehoidja sealt raha
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ahheron
HV kasutaja
liitunud: 05.05.2002
|
21.09.2004 07:37:53
|
|
|
btw veel üks väike soovitus neile, kes ei viitsi plaati sees hoida ja samas ka see 700megane image võtab liiga palju ruumi.
http://spacetarget.com/games/pc_the_sims_2.shtml
Sealt saate endale tirida The Sims 2 v1.0 [ALL] No-CD/Fixed Image, mis on oma 1.6 mega suurune ning sinna on alles jäetud ainult protection info. Ühesõnaga ise olen ära proovinud ja asi töötab. Seega väike ruumi kokkuhoid kah veel pealekauba...
Minupuhul aitas mängu käimasaamisele clonecd eemaldamine süsteemist
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
21.09.2004 11:28:36
|
|
|
Keegi teab, kuidas last magama saaks panna?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
21.09.2004 11:34:12
|
|
|
laste esimesel kahel astmel hälli vaja, teistel tavalist voodit
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IceUul
Sinu Ema

liitunud: 14.11.2001
|
21.09.2004 13:48:09
|
|
|
| Kui keegi on avastanud, kuidas keldrit ehitada, kuidas ühe majja panna kaks erinevat perekonda elama ja kuidas woohood saab teha. Kelrit olen piltidel näinud, kahe perekonna kohta lugesin previewdest ja woohoo valikut ei ole kuskil, kuigi naine ja mees on juba väga kaua abielus olnud ja muid trikke teinud.
|
|
| Kommentaarid: 219 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lawrey
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2002
|
21.09.2004 13:51:02
|
|
|
Woohoo kohta: saada mõlemad voodi peale relax'ima, edasi leiad ehk ise Mullivannis peaks ka saama.
_________________ -bash: chpwn: command not found |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
21.09.2004 14:10:31
|
|
|
äkki kelder nii tehtud, et on lihtsalt tehtud maja esimene korrus, ning siis ümbert maad nii palju tõstetud, et jätaks keldri mulje?
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
21.09.2004 14:14:56
|
|
|
... IceUul, kuidas saab teistelt foorumikasutajatelt reeglitest kinnipidamist nõuda, kui Sa ise neid millekski ei pea ?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marten1991
HV kasutaja

liitunud: 21.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
9 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
21.09.2004 16:20:03
|
|
|
mai näe miskipärast pilti
not found
http://thesims2.redenergy.org/fotod/24.jpg vot nii fungab.. se smail jäi ette
pilt ise
kohe näha et erinevatel põhjustel pelatakse osa mängib et naabreid tappa... teine nö "pr0n" pärast
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marten1991
HV kasutaja

liitunud: 21.09.2004
|
21.09.2004 16:25:31
|
|
|
| sorry minu viga
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
9 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|