Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Sims 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2004 16:37:52 vasta tsitaadiga

You have 30 minutes to excecute the whole block. The chaingsaw is next to fridge. Good luck.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2004 16:38:56 vasta tsitaadiga

project, see oleks küll äge, kuid mõtle ikka, kellele see mäng mõeldud on. Enamasti ikkagi väikstele õdedele ju.. icon_wink.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2004 16:40:21 vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:
project, see oleks küll äge, kuid mõtle ikka, kellele see mäng mõeldud on. Enamasti ikkagi väikstele õdedele ju.. icon_wink.gif

räägi enda eest icon_biggrin.gif mu vanaise pelad ka seda
(joke)
nu siis nad võiks ju panna algusesse kirja et alaealistel keelatud.. nagu pornokatelegi... aint kedagi ei koti ikka need... ja neid kohtusse ei saa ka kaevata. probleem lahendatud. kas paneme idee mailigi teele? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2004 16:41:23 vasta tsitaadiga

project kirjutas:
mulle pole kunagi meeldinud see naabrite pauka

IRW icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif sadist valmis icon_razz.gif
mine soovita Sims omanikele seda ideed icon_wink.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2004 16:43:03 vasta tsitaadiga

project, pelan kah mõrvamiseks jah.. icon_lol.gif Muidu vedasin õele. Korra proovisin ise kah.. Varsti viskab mäng aga kopa ette..

Tegelt keegi võiks teha jah mingi patchi sadistidele ehk saada meil minema..
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2004 16:44:52 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Tegelt keegi võiks teha jah mingi patchi sadistidele ehk saada meil minema..


otsin parasjagu nende maili adre.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2004 16:55:36 vasta tsitaadiga

Infot saad siit: http://thesims2.com
Siit saad EA'le küsimusi esitada jne.: http://eatech.custhelp.com/cgi-bin/eatech.cfg/php/enduser/cci/home.php
Btw., ma ütlesin "siin".
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2004 17:17:15 vasta tsitaadiga

mai jaga matsu lahti... seal see techincal suport jne saast a emailist pole haisugi icon_biggrin.gif mingi küsimusena ma ka seda "palvet" ka saatma ei hakka.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reimo005
HV kasutaja
Reimo005

liitunud: 04.02.2003




sõnum 17.09.2004 18:40:17 vasta tsitaadiga

Krt kahju et endal tädi ei tule seeaasta siia. Muidu oleks kasaanud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 17.09.2004 23:32:58 vasta tsitaadiga

Keegi teab kuidas simsis saaks seda muru ära kustutada/eemalda mis maas kohati "kasvab"...mina nagu ei leidnud asjapulka millega seda teha. Sellele ei saa midagi peale kah panna, ei põrandat ega muud sodi icon_confused.gif ?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2004 00:15:18 vasta tsitaadiga

corvette kirjutas:
Keegi teab kuidas simsis saaks seda muru ära kustutada/eemalda mis maas kohati "kasvab"...mina nagu ei leidnud asjapulka millega seda teha. Sellele ei saa midagi peale kah panna, ei põrandat ega muud sodi icon_confused.gif ?


Kaeva maad.. icon_wink.gif Seda pead Sa aga pidevalt tegema sest see kasvab asemele.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2004 00:21:15 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Seda pead Sa aga pidevalt tegema sest see kasvab asemele.


kui põranda maha paned siis nagu ei kasva vast enam icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2004 00:22:38 vasta tsitaadiga

project kirjutas:
tsitaat:

Seda pead Sa aga pidevalt tegema sest see kasvab asemele.


kui põranda maha paned siis nagu ei kasva vast enam icon_biggrin.gif


Vabandust, ei saanud aru, et põrandat sooviti panna. Põrand muidu peaks niisama kah sinna sobima ju...?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 18.09.2004 02:17:39 vasta tsitaadiga

Ei saa nendele taimedele peale panna mitte midagi, ega ei saa neid ka kaevata...kuid avastasin, et nendest saab lahti siis, kui paned simsi neid üles kitkuma icon_biggrin.gif
Keegi teab sellele vastus, et kui mu tegelinski seal mängus kasvab teenagerist adultiks, kas siis näiteks suhtlus partner (girlfriend) kellega suured suhted juba tehtud ka samal ajal suureks kasvab???
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lawrey
HV kasutaja
lawrey

liitunud: 20.11.2002




sõnum 18.09.2004 08:03:59 vasta tsitaadiga

Ei kasva, selles see üks väike jama ongi... Tegelinski saab sul juba näiteks elderiks, aga need vennad kellega sa väikesena mängisid, on ikka väikesed...
_________________
-bash: chpwn: command not found
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2004 08:15:30 vasta tsitaadiga

lawrey kirjutas:
Ei kasva, selles see üks väike jama ongi... Tegelinski saab sul juba näiteks elderiks, aga need vennad kellega sa väikesena mängisid, on ikka väikesed...

küll mingi patch or smthing kunagi välja tuleb mis selle parandab.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2004 10:08:14 vasta tsitaadiga

ei usu kusjuures et taoline patch tuleb... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
smike
HV vaatleja

liitunud: 15.03.2004




sõnum 18.09.2004 10:59:25 vasta tsitaadiga

Väheke offtopicut:
Sims tahab teatavasti DX 9c, aga millegipärast asi ei taha ennast ära installida. Setupi ajal hüppab peale litsentsiga nõus olemist kohe "Software installed and ready" ekraanile ning jätab tegeliku installimise hoopis ära.
Praegu masinas muidu 9b.

Ideid? Sooviks ka paljukiidetud asja ära proovida.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
a22t
HV veteran
a22t

liitunud: 20.03.2004




sõnum 18.09.2004 11:02:27 vasta tsitaadiga

näiteks jah kui saaks mingi relva võtta ja teisi tapma oleks küll lahe. Naabrimehele shotgunnist laeng pähe icon_smile.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2004 11:58:30 vasta tsitaadiga

Katsetasin ka värki. Tahtsin oma pere teha, tegin enda ja oma naise valmis, siis pidi mingi sugulussideme määrama, sain panna ainult, et olen oma naise poeg!?
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 18.09.2004 13:13:08 vasta tsitaadiga

mõttetu mees kirjutas:
Katsetasin ka värki. Tahtsin oma pere teha, tegin enda ja oma naise valmis, siis pidi mingi sugulussideme määrama, sain panna ainult, et olen oma naise poeg!?

vanused on paigas ?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2004 14:16:31 vasta tsitaadiga

Mõlemad olid ühevanused jah, aga nüüd mängus tahavad kangesti omavahel flirtida, kottigi ei saa aru.
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2004 14:18:57 vasta tsitaadiga

(<font size=-1><i>tegelikult tahtsin kirjutada</font></i> =>)<b>mõ<font color=red>tt</font>etu</b> mees kirjutas:
Mõlemad olid ühevanused jah, aga nüüd mängus tahavad kangesti omavahel flirtida, kottigi ei saa aru.


Ega see ongi selline mäng, ühed kah elasid koos (naised) ja oi-oi-oi mis nüüd toimub.. icon_lol.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g2pard
HV vaatleja

liitunud: 18.09.2004




sõnum 18.09.2004 19:02:05 vasta tsitaadiga

Kas ei oleks võimalik kuidagi seda virtuaal cd'na mängida, nimelt ma installin kõik korralikult ära aga kui mängida tahan ei lähe tööle vaid hakkab kuidagi imelikult seda cd'd jonksutama ja kui tahan virtuaalina sis ei luba.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2004 19:46:48 vasta tsitaadiga

g2pard kirjutas:
Kas ei oleks võimalik kuidagi seda virtuaal cd'na mängida, nimelt ma installin kõik korralikult ära aga kui mängida tahan ei lähe tööle vaid hakkab kuidagi imelikult seda cd'd jonksutama ja kui tahan virtuaalina sis ei luba.


Ei saanud aru, mida Sa selle jonksutamise ja virtuaalse all mõtled? Kui ma virtuaalist õieti aru sain, siis ütlen kohe ära, et see on illegaalne.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redenergy
HV veteran
redenergy

liitunud: 22.03.2004




sõnum 18.09.2004 20:54:29 vasta tsitaadiga

g2pard kirjutas:
Kas ei oleks võimalik kuidagi seda virtuaal cd'na mängida, nimelt ma installin kõik korralikult ära aga kui mängida tahan ei lähe tööle vaid hakkab kuidagi imelikult seda cd'd jonksutama ja kui tahan virtuaalina sis ei luba.


Köik on vöimalik
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2004 21:23:42 vasta tsitaadiga

sain paarikesekga asja isegi nii kaugele, et peale woohood lovetubis tuli järglane isegi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eestlane
HV Guru
eestlane

liitunud: 26.01.2004




sõnum 18.09.2004 21:43:28 vasta tsitaadiga

wow, tubli saavutus siis ... Mina ikkagi mängin seda selleks, et terrorit külvata ... 8)
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2004 22:13:05 vasta tsitaadiga

Karr000 kirjutas:
sain paarikesekga asja isegi nii kaugele, et peale woohood lovetubis tuli järglane isegi icon_biggrin.gif


Kas nad siis on nagu Singles'is juba? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2004 23:28:33 vasta tsitaadiga

ei ole Single'it mänginud ega näinud. Aga jah, kenake video tuleb, kus näitab noori vallatlemas icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2004 23:30:59 vasta tsitaadiga

irv... kas see on normaalne, et kui kokku panna häbelik mehike ja pealetykkiv naine, on nad esimese minutiga yksteise kaelas ja amelemas?

ja see pidi olema siis laste ja koduperenaiste mäng... selge icon_lol.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2004 00:12:56 vasta tsitaadiga

kaks pealetükkivat on isegi parem icon_smile.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2004 00:24:42 vasta tsitaadiga

varsti see pole enam nii lõbus kui sul neid marakratte 20 ringi jookseb. icon_lol.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2004 00:54:44 vasta tsitaadiga

project kirjutas:
varsti see pole enam nii lõbus kui sul neid marakratte 20 ringi jookseb. icon_lol.gif


irv, oleks päriselu kah selline, poleks vist meil iibega probleeme. võib-olla peaks oopis Will Wrightiga diile akkama tegema, mitte MS'iga? icon_lol.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
one
Piiratud kasutaja
one

liitunud: 26.06.2003




sõnum 19.09.2004 01:29:12 vasta tsitaadiga

g2pard kirjutas:
Kas ei oleks võimalik kuidagi seda virtuaal cd'na mängida, nimelt ma installin kõik korralikult ära aga kui mängida tahan ei lähe tööle vaid hakkab kuidagi imelikult seda cd'd jonksutama ja kui tahan virtuaalina sis ei luba.


Ehk abiks: www.snapfiles.pri.ee/Los_Sims_2_NOCD-Work.zip

_________________
Kommentaarid: 168 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2004 02:14:08 vasta tsitaadiga

Nii, naine on peale kolme mullivanniseksi rase icon_biggrin.gif

Oi mulle meeldib see mäng. Ühe külalise suutsin haisva, musta ja jubeda vannitoaga ära tappa icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2004 03:10:40 vasta tsitaadiga

Karr000 kirjutas:
Ühe külalise suutsin haisva, musta ja jubeda vannitoaga ära tappa icon_biggrin.gif

irwe icon_lol.gif mis tegid?...võtsid uksed maha ja müürisid vaese mehikese sisse? icon_biggrin.gif või surigi haisu üledoosi ära icon_eek.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
g2pard
HV vaatleja

liitunud: 18.09.2004




sõnum 19.09.2004 07:20:39 vasta tsitaadiga

YX666 thanx....asi palju parem icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reimo005
HV kasutaja
Reimo005

liitunud: 04.02.2003




sõnum 19.09.2004 08:48:52 vasta tsitaadiga

Ei ehita seinu ega põrandaid. klickin tööriistale ja ei tee piixugi. Ei viitsinud täpsemalt otsida ka.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
one
Piiratud kasutaja
one

liitunud: 26.06.2003




sõnum 19.09.2004 09:56:59 vasta tsitaadiga

Reimo005 kirjutas:
Ei ehita seinu ega põrandaid. klickin tööriistale ja ei tee piixugi. Ei viitsinud täpsemalt otsida ka.


Mul sama jama. Äkki keegi oskab aidata?

_________________
Kommentaarid: 168 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2004 11:01:56 vasta tsitaadiga

YX666 kirjutas:
Reimo005 kirjutas:
Ei ehita seinu ega põrandaid. klickin tööriistale ja ei tee piixugi. Ei viitsinud täpsemalt otsida ka.


Mul sama jama. Äkki keegi oskab aidata?

sama jama ka siin icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2004 11:06:58 vasta tsitaadiga

IceUul kirjutas:
YX666 kirjutas:
Reimo005 kirjutas:
Ei ehita seinu ega põrandaid. klickin tööriistale ja ei tee piixugi. Ei viitsinud täpsemalt otsida ka.


Mul sama jama. Äkki keegi oskab aidata?

sama jama ka siin icon_biggrin.gif


Äkki vilets piraatkoopia?
Endal jäi arusaamatuks, kuidas ta ei ehita? Äkki on vale korrus vms.?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TanelJ
Kreisi kasutaja
TanelJ

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2004 11:09:44 vasta tsitaadiga

alguses tuleb ikka perekond valida/teha kui ehitama hakkad - muidu ei saa vist :d
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smike
HV vaatleja

liitunud: 15.03.2004




sõnum 19.09.2004 11:24:06 vasta tsitaadiga

Tutorialiski ei lase ehitada.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Roamer
HV vaatleja

liitunud: 06.09.2004




sõnum 19.09.2004 11:27:41 vasta tsitaadiga

Kui NO-CD´ga mängite, siis ta ei lasegi ehitada, sest et selle NO-CD´ga mis praegu on ehitamine ei tööta. Ütleme nii, et on välja lülitatud icon_sad.gif Ootame head NO-CD´t!!!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2004 11:28:35 vasta tsitaadiga

Endal ei lase samuti mitte kusagil midagi ehitada.

Mafka - Ma panin ukse väljastpoolt lukku kuidagi, ja hoidsin teda seal nädal aega söömata ja jubeda mustuse ja haisu sees. Viimased kolm päeva oli teadvuseta ja siis suri ära.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smike
HV vaatleja

liitunud: 15.03.2004




sõnum 19.09.2004 11:52:20 vasta tsitaadiga

Just nii ongi. No-CD'd ärge kasutage. Lihtsalt esimene plaat sisse ja ei midagi muud. Kõik hakkas korralikult tööle.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2004 14:02:37 vasta tsitaadiga

mis toimub???? mida te pirareerite siin, see ju HV! varsti saate kõik bäni icon_lol.gif
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reimo005
HV kasutaja
Reimo005

liitunud: 04.02.2003




sõnum 19.09.2004 14:04:16 vasta tsitaadiga

2III7 kirjutas:
mis toimub???? mida te pirareerite siin, see ju HV! varsti saate kõik bäni icon_lol.gif


me ei pira, lihtsalt panin no-cd peale kuna ei viitsinud plaati ahjus kedarata kogu aeg icon_wink.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 19.09.2004 14:24:23 vasta tsitaadiga

Keegi oskab öelda kuidas simsi majast välja kolida saaks...peangi nüüd elama terve simsi-elu ühes majas....koos vanematega? icon_confused.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Sims 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.