Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  Tartu HV jalgpall - teeme ära? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 20, 21, 22  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
priitb
HV kasutaja

liitunud: 14.09.2003




sõnum 10.09.2004 20:45:48 vasta tsitaadiga

heihei...selline küsimus, et kellel oleks aega ja tahtmist üks jalkamäng teha?..olge siis aktiivsed eksju icon_wink.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 10.09.2004 20:54:08 vasta tsitaadiga

Mina võiks isegi tulla, kui paneb varem aja paika.
laup. või pühapäev oleks tulija
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitb
HV kasutaja

liitunud: 14.09.2003




sõnum 10.09.2004 20:55:14 vasta tsitaadiga

väga hea...endaga tuleb ka paar inimest kaasa...kes veel? icon_rolleyes.gif ....ja pakkuge mõni sobiv aeg...kunagi õhtu poole homme
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pumpo
HV vaatleja


liitunud: 28.06.2004




sõnum 10.09.2004 21:05:06 vasta tsitaadiga

see laup... (11 sept.) oleks päris hea.. kell 6 icon_smile.gif vat siis oleks asi vask
_________________
"Jalgpall on parem kui seks"

On w?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
no9
Kreisi kasutaja
no9

liitunud: 07.03.2003




sõnum 10.09.2004 21:07:24 vasta tsitaadiga

Esialgsete plaanide kohaselt oleks ka tulija icon_wink.gif
vb saab veel kedagi kaasa vedada.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 10.09.2004 21:13:10 vasta tsitaadiga

kus need mängud siis toimuma hakkavad tuleks viskaks pilgu peale icon_smile.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 10.09.2004 21:20:36 vasta tsitaadiga

Mäng toimub põllu staadionil ning homme (11sept) teeks siis 18:00?
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
no9
Kreisi kasutaja
no9

liitunud: 07.03.2003




sõnum 10.09.2004 22:16:00 vasta tsitaadiga

Kõik siis 18.00 kohal. Kui kellelegi aeg ei sobi, siis aegsasti teatada. icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 10.09.2004 22:19:48 vasta tsitaadiga

põllu staadion on see seal sotsiaali kõrval?
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
no9
Kreisi kasutaja
no9

liitunud: 07.03.2003




sõnum 10.09.2004 22:23:42 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
põllu staadion on see seal sotsiaali kõrval?

hmm, pmst puiestee icon_question.gif tänava lõpupoole, surnuaia kõrval.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 10.09.2004 22:26:15 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
põllu staadion on see seal sotsiaali kõrval?

seal jah, number 4 bussiga näiteks saab sinna
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 10.09.2004 22:49:06 vasta tsitaadiga

selge... siis küll tean... krt kodust kaugel, eks näis kas viitsin vaatama tulla icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
no9
Kreisi kasutaja
no9

liitunud: 07.03.2003




sõnum 10.09.2004 22:51:45 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
selge... siis küll tean... krt kodust kaugel, eks näis kas viitsin vaatama tulla icon_razz.gif

Ei ole siin midagi, võtad mänguriided ka kaasa icon_razz.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 10.09.2004 23:04:05 vasta tsitaadiga

irw icon_smile.gif hea kui palli ära tunnen icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitb
HV kasutaja

liitunud: 14.09.2003




sõnum 10.09.2004 23:38:48 vasta tsitaadiga

jap..kell 18 sobib...homme pidi soojemat sorti ilm ka tulema thumbs_up.gif ...et siis aga mängima:)
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Klubi
HV kasutaja


liitunud: 22.04.2004




sõnum 11.09.2004 10:34:06 vasta tsitaadiga

No ma ka siis tulen vaatama äkki. Vb võtan siis putsad ka kaasa icon_rolleyes.gif
_________________
Kurat jälle eksisin
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eikki
HV vaatleja
Eikki

liitunud: 21.10.2002




sõnum 12.09.2004 12:35:12 vasta tsitaadiga

Ei saanud tull, kuna mul sünnipäev icon_wink.gif
_________________
Aitan kaupadega USA-st. Ebay, paypal-iga maksmine, kaupade transport.
Pisikesest mutrist kaatriteni välja. Ise asun USA-s.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Klubi
HV kasutaja


liitunud: 22.04.2004




sõnum 12.09.2004 12:36:37 vasta tsitaadiga

palju õnne siis HV rahva poolt icon_biggrin.gif
A kuda mäng oli siis? Ise ka ei saand tulla.

_________________
Kurat jälle eksisin
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 12.09.2004 13:14:21 vasta tsitaadiga

Mäng oli väga hea, ideaalne mänguilm oli(ei olnud eriti külm ega palav) Mängisime seitsmekesi venelaste vastu ja seis jäi 7:6 meie kahjuks(mäng käis viimase värava peale). Muidu oli igati tore mänguke icon_wink.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pumpo
HV vaatleja


liitunud: 28.06.2004




sõnum 15.09.2004 18:50:34 vasta tsitaadiga

Ok kes tulex sellel laup2eval (18 sept.) m2ngima siis? P6llu statal. Plz pange kirja kui olete kindlad tulejad mitte nagu eelmine kord oli... igastahes ma ise saaks paar selli tammekalt kohale. igastahes cmon
_________________
"Jalgpall on parem kui seks"

On w?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitb
HV kasutaja

liitunud: 14.09.2003




sõnum 15.09.2004 23:05:47 vasta tsitaadiga

Tuleks hea meelega..aga igaksjuhuks ütlen et 99protsendilise kindlusega(et jätta mingi pääsetee icon_razz.gif )....
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Klubi
HV kasutaja


liitunud: 22.04.2004




sõnum 16.09.2004 15:48:11 vasta tsitaadiga

Homme kell 3 ka põllusse mängijaid tulemas oleks?
_________________
Kurat jälle eksisin
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 16.09.2004 18:20:39 vasta tsitaadiga

A-Klubi kirjutas:
Homme kell 3 ka põllusse mängijaid tulemas oleks?


homme kell 3 on inimesed koolis icon_rolleyes.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitb
HV kasutaja

liitunud: 14.09.2003




sõnum 16.09.2004 19:27:54 vasta tsitaadiga

Tegelikult on see muidugi suhteline, kes koolis ja mitte....mul näiteks reede vaba:P....aga võiks veits hiljem teha ikka
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Klubi
HV kasutaja


liitunud: 22.04.2004




sõnum 16.09.2004 23:38:07 vasta tsitaadiga

Hiljem ei saa sest homme ju ikkagi reede ja igareedeseid toiminguid ei saa ka nurka visata ja kella 3 ajal saaksin lisaks ka paar mängijat
_________________
Kurat jälle eksisin
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitb
HV kasutaja

liitunud: 14.09.2003




sõnum 17.09.2004 13:46:05 vasta tsitaadiga

Teeme siis mängu?...kell 3 tähendab?...Kui rahvast ikka mängu jagu tuleks kohale siis võiks isegi reisi staadionile ette võtta
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Klubi
HV kasutaja


liitunud: 22.04.2004




sõnum 17.09.2004 14:06:51 vasta tsitaadiga

Tundub et ei tule niiet unustame selle tänase ära. Homme siis mis toimub?
_________________
Kurat jälle eksisin
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pumpo
HV vaatleja


liitunud: 28.06.2004




sõnum 17.09.2004 19:15:32 vasta tsitaadiga

laup2eval kell 6 icon_razz.gif kamoon...
_________________
"Jalgpall on parem kui seks"

On w?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
escucha
HV veteran
escucha

liitunud: 30.12.2002




sõnum 17.09.2004 19:18:13 vasta tsitaadiga

pumpo kirjutas:
laup2eval kell 6 icon_razz.gif kamoon...

deem.....
miks ma tallinnasse sõitsin täna? icon_evil.gif

aga tglt ma tahtsin lihtsalt öelda, et kui järgmine kord midagi toimub, siis keegi võiks mulle maili saata, sest ma eriti tihti ei satu seda teemat lugema!

escucha@hot.ee
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pumpo
HV vaatleja


liitunud: 28.06.2004




sõnum 17.09.2004 19:23:31 vasta tsitaadiga

okih ex me proovime saata s6numi.. igastahes kui keegi viitsib siis j2rgmine n2dallaup2eval on kah jalkam2ng vbl.. nii et ... ole valmis icon_razz.gif
teistele: homme(laup2eval) kell 18.00 p6llu statal icon_razz.gif

_________________
"Jalgpall on parem kui seks"

On w?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Moses
HV vaatleja

liitunud: 12.07.2004




sõnum 17.09.2004 21:20:11 vasta tsitaadiga

ohoo ...ma nagu polegi juba ammu midagi kirjutanud.Mul siin vahepeal oli arvut piixus..lasin endale nortoni peale ja kui scannima hakkasin siis vois isegu nutt peale tulle, oli ligi 600 viirust - mitte erinevad vaid üks ja sama mis oli ennast mööda arvutit koikidesse exe filidesse söönud nii et ma ei saanud midagi tööle panna.Pidin siis formati tegema ja ma ei kahetse midagi sest arvut töötab nagu uus icon_smile.gif
Muide tervitaks ka kõiki teid kes mind teavad.Kuulsin et homme jalka mang, kui aega saan hüppan ka läbi ja toksiks ka väheke.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitb
HV kasutaja

liitunud: 14.09.2003




sõnum 17.09.2004 23:40:19 vasta tsitaadiga

Et siis homseni, mida rohkem seda uhkem..nii et rahvas mängima!
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Klubi
HV kasutaja


liitunud: 22.04.2004




sõnum 18.09.2004 10:29:36 vasta tsitaadiga

Ma arvan et mina ikka tulija, kuigi putsad on väga räbalaks läind icon_lol.gif
_________________
Kurat jälle eksisin
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pumpo
HV vaatleja


liitunud: 28.06.2004




sõnum 18.09.2004 10:44:03 vasta tsitaadiga

ok aga meid ikka vähe icon_sad.gif igastahes proovige kõik enda sõpru vms kaasa võtta
_________________
"Jalgpall on parem kui seks"

On w?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitb
HV kasutaja

liitunud: 14.09.2003




sõnum 18.09.2004 15:54:18 vasta tsitaadiga

äkki on kellelgi veel soovi mängima tulla...???
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.leraak
HV kasutaja
.leraak

liitunud: 30.03.2003




sõnum 19.09.2004 17:27:36 vasta tsitaadiga

Oot, mis te mängite siin jalkat ka? icon_biggrin.gif
Andke aga teada, kuna, äkki vean ennast ka kohale icon_razz.gif kuigi suurem asi vist pole icon_rolleyes.gif
But who cares, seltskond on ju tähtis icon_razz.gif

_________________
Parim enne: 07.06.2006
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pumpo
HV vaatleja


liitunud: 28.06.2004




sõnum 19.09.2004 19:50:56 vasta tsitaadiga

järgmine laupäev ma arvan :p
_________________
"Jalgpall on parem kui seks"

On w?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Klubi
HV kasutaja


liitunud: 22.04.2004




sõnum 22.09.2004 16:33:53 vasta tsitaadiga

Krdi sitt on mängida nädalavahetusel. Igatahes öelge kuna siis järgmise mängu teeme. Võtame sügisest veel mis võtta annab. Jääb siis laupäev?
_________________
Kurat jälle eksisin
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pumpo
HV vaatleja


liitunud: 28.06.2004




sõnum 22.09.2004 19:09:51 vasta tsitaadiga

igast. kui laup. midagi toimub siis ma vbl tulla ei saa icon_razz.gif Võibolla.... icon_smile.gif
_________________
"Jalgpall on parem kui seks"

On w?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitb
HV kasutaja

liitunud: 14.09.2003




sõnum 23.09.2004 15:51:09 vasta tsitaadiga

Nii et siis mängima jälle icon_wink.gif .....laupäev siis? icon_rolleyes.gif ....v mõni muu päev(reede)..mulle sobiks mõlemad...mängiks veits thumbs_up.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
no9
Kreisi kasutaja
no9

liitunud: 07.03.2003




sõnum 23.09.2004 17:14:41 vasta tsitaadiga

laup. sobiks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
A-Klubi
HV kasutaja


liitunud: 22.04.2004




sõnum 23.09.2004 17:34:57 vasta tsitaadiga

No vaatame palju meid siin kokku saab. Kui mängijaid jagub siis mina tulen küll laupäev kohale.
_________________
Kurat jälle eksisin
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 23.09.2004 19:42:52 vasta tsitaadiga

Kui ilm lubab siis olen ise ka platsil.
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.leraak
HV kasutaja
.leraak

liitunud: 30.03.2003




sõnum 23.09.2004 21:35:57 vasta tsitaadiga

Laupäev? Hmm, üritan ka ennast kohale vedada, tavalistes tossudes ja vähese mänguoskusega icon_razz.gif
A kus te tavaliselt mängite?

n00b @ tartu icon_lol.gif

_________________
Parim enne: 07.06.2006
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
no9
Kreisi kasutaja
no9

liitunud: 07.03.2003




sõnum 23.09.2004 21:50:31 vasta tsitaadiga

tsitaat:

A kus te tavaliselt mängite?

Põllu statal.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
.leraak
HV kasutaja
.leraak

liitunud: 30.03.2003




sõnum 23.09.2004 21:54:29 vasta tsitaadiga

kjogeva kirjutas:
n00b @ tartu icon_lol.gif


Ja see asub, kus?
regio.delfi.ee ?

_________________
Parim enne: 07.06.2006
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkki
Kreisi kasutaja
erkki

liitunud: 27.11.2003




sõnum 23.09.2004 22:34:17 vasta tsitaadiga

ütleme nii, et kui raadilt mööda seda teed minna raadilt mis viib jõgeva maanteele, siis jääb see paremale poole tiba enne linnast väljasõitu.
märkad kindlasti staadioni
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.leraak
HV kasutaja
.leraak

liitunud: 30.03.2003




sõnum 24.09.2004 04:30:33 vasta tsitaadiga

Oh, aitäh!
Nüüd leian äkki üles icon_razz.gif
Kellaaeg veel täpsustamisel?

/peaks magama minema icon_neutral.gif

_________________
Parim enne: 07.06.2006
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitb
HV kasutaja

liitunud: 14.09.2003




sõnum 24.09.2004 18:19:30 vasta tsitaadiga

Et mis kell teeme siis????????????+ icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
no9
Kreisi kasutaja
no9

liitunud: 07.03.2003




sõnum 24.09.2004 18:50:06 vasta tsitaadiga

Mingi kell viis võiks alustada juba... Pime aeg pressib peale icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  Tartu HV jalgpall - teeme ära? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 20, 21, 22  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.