praegune kellaaeg 29.06.2026 00:45:59
|
|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
c4v6
HV veteran

liitunud: 15.05.2008
|
28.06.2026 15:47:01
H» M: Ryzen 7 8700F / RX 6900 XT 16gb / DDR5 / WIN 11 :: Asukoht: Tallinn |
|
|
Lihtne ning tõhus 1080p e-sport / 1440p või töömasin mis teeb hetkel kõik ära kuid tulevikus hästi uuendatav.
8- tuumaline prose ning AM5 B850 põhi. Viimane tagab up-to-date oleku 2029 aastani mille AMD ise äsja välja ütles.
RAMi on 16gb kuid see aitab enamuste jaoks kõik asjad ära teha ning mängida, kui tulevikus hinnad stabiliseeruvad on võimalik upgradeda.
6900XT on jõuline kaart millele sobib ideaalselt 1440p gaming, kindlasti ei jää hätta üheski e-sport mängus ning tuleb toime ka mõistliku 4K resoga kuna mälu on 16gb. AMD teatas äsja, et 6000 seeria saab ka FSR 4.1 uuenduse 2027 algus. Seega mid-range gamerile võiks seda kaarti jaguda veel kaua.
Kogu valgus on ARGB, softist muudetav või pimedaks tehtav.
Ryzen 7 8700F - 8 Tuumaline mid-range prose mis sobib nii tööks kui ka mängimiseks
B850M Pro-A - Viimane bios peal
Thermalright Phantom Spirit 120 SE ARGB Cooler
AMD Radeon 6900XT 16gb reference
Kingston FURY Beas 2x8gb DDR5 - KF560C36BBEK2-16 CL36 6000mhz
Intel 660p 1 TB M.2 NVME
Seasonic FOCUS gold 850w 80+ gold
Aerocool Python Korpus - Ventilaatorid on uued, 2x200mm sisse ning 3x120mm välja
Korpusel endal on kastusjälgi kid mitte midagi silma riivavat, üldpilt on kena. Tagaluugil on kerge mõlk, pealmine magnet-tolmu kate on väikeste defektidega.
Tuleb värske, legaalse, aktiveeritud Windows 11 PROga. Kõik driverid peal, kõik uuendused tehtud- hakka kohe kasutama.
Tallinnas ning lähiümbruses võin ise ära tuua
✓ Kõik benchmarkid ning stresstestid tehtud, koormatud.
✓ Kogu valgus on ARGB, softist muudetav või pimedaks tehtav.
✓ Ostja võib ka ise proovida, veenduda masina heaolus kui see juhtub mõistliku ajaga (Mitu tundi ei sooviks oodata)
Kui on küsimusi, siis küsige julgelt
OK 1150€
Mõistliku taustaga HV kasutajale nädalane buy back garantii põhjendatud puudumise esinemisel
 
_________________ Emotsionaalne suruja
https://hwbot.org/users/tannu013/ C'mos, Simmo... Pole hullu, ma klokin esimest korda
https://discord.gg/4CKG5Vnqc - PC huviliste discord |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|
| lisa lemmikuks |
|
|
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
|
|
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
|