Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus »  » M: ITX Geimer || Budget Tower Beast // 1070 Ti :: Asukoht: Läänemaa märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Turvamees
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2025



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2026 22:42:50 » M: ITX Geimer || Budget Tower Beast // 1070 Ti :: Asukoht: Läänemaa vasta tsitaadiga

Budget Tower Beast

Välimus, mis püüab pilke..
Jõudlus, mis ei vea alt..
Soodne hind, korralik 1080p mängumasin..

Tehnilised andmed:
CPU, Mobo: AMD Ryzen 4700S (8 tuuma / 16 lõime)
GPU: ZOTAC GeForce GTX 1070 Ti AMP Extreme 8GB
RAM: 16 GB GDDR6 RAM
SSD: 512GB Apacer AS350 Panther SSD
CASE: Kolink Rocket Complex korpus (Uus)
PSU: EVGA SuperNOVA 650 GM SFX Gold
FAN: 2x Kolink case fan'i õhuringluse tagamiseks
OS: Aktiveeritud Windows 11 Pro

AH: 369€
OK: 389€


Lisainfo...

Värskelt paigaldatud ja aktiveeritud Windows 11 Pro
Uusimad draiverid
Honeycomb stiilis korpus, mis tagab hea õhuringluse
Sobib nii mängimiseks kui ka igapäevatööks

NB:
Mugava kaabelduse ja puhta laua võimaldamiseks asetseb IO-kilp ja toitekaabli pesa korpuse all.


Kättesaamine:

Omniva Pakiautomaati (+5.65€)
DPD Kulleriga koju (+11.06€)
Haapsalu linnas toon ise koju
Lääne - Nigula Valda saad ka soovikorral ise järgi tulla.


_________________
Nuudlid ja hapupiim.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ummiq
HV veteran
ummiq

liitunud: 20.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2026 23:12:55 vasta tsitaadiga

Selle imelooma speccide kohta pidin AI käest küsima. Väga õpetlik arutelu icon_wink.gif
Omapärane ja täitsa mõnus masin!

_________________
--
Urmas
Mängud ja tarkvara palju soodsamalt, kui muidu - click me!

Kommentaarid: 216 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dsadsa
HV vaatleja

liitunud: 02.09.2022




sõnum 27.06.2026 23:46:43 vasta tsitaadiga

Peaks mainima ehk, et GPU töötab PCI-E 2.0 x4 kiirusel thumbs_up.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
psauce
HV veteran

liitunud: 30.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2026 00:00:05 vasta tsitaadiga

Mingid benchid oleks head - palju idles ja koormuse all seinast rebib, mida superpositionis teeb jne. Iseenesest lahe värk. beer_yum.gif
_________________
Kasutajaga meim äri ei tee temapoolse ebaausa käitumise tõttu.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2026 00:15:08 vasta tsitaadiga

Hea oleks teada palju see PCIe kiirus mõjutab icon_razz.gif
Huvitab konkreetselt Firestrike ja Superposition 1080P Extreme skoor

_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi

Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus »  » M: ITX Geimer || Budget Tower Beast // 1070 Ti :: Asukoht: Läänemaa
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.