Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Korvpalliteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 79, 80, 81
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
lenc
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2006




sõnum 01.03.2026 20:58:16 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Ju on terve eesti dibiilikuid täis, sest kõik teavad, et kolmas veerand on tavaliselt eestlastel piixus

See "kõik teavad" on muidugi eriti kõva argument. Kunagi "teadsid kõik", et päike tiirleb ümber maa kui mingid "haiged debiilikud" nagu Kopernikus tulid väitma, et on hoopis teistpidi...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2026 21:24:03 vasta tsitaadiga

No mida ei tule... On korv

Seda ma tean, et sa oled ärapanemise vanaisa

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krr
Kreisi kasutaja
krr

liitunud: 21.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2026 10:32:28 vasta tsitaadiga

krr 2025 kirjutas:
Rannula tuli Legiaga Poola meistriks, kõva saavutus thumbs_up.gif

ja nüüd 2026 Rannula (+Tass, kes viimasel ajal vist jälle vigastatud) tuli jälle Legiaga Poola meistriks thumbs_up.gif

_________________
the future sound of london
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.06.2026 08:40:47 vasta tsitaadiga

Veesaar NBAs https://sport.delfi.ee/artikkel/120592816/oine-otseblogi-kas-henri-veesaar-valitakse-nba-sse-draft-i-esimeses-ringis-ja-kui-korgel
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krr
Kreisi kasutaja
krr

liitunud: 21.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2026 22:49:19 vasta tsitaadiga

reedel 18.30 Eesti-Läti sõprusmäng, nähtav Inspira, Delfi ja Saku Suurhallis icon_smile.gif (Unibet Arena nimi tahab ikka veel harjumist)
ja edasi läheb:"Eesti peab MM-valiksarja viienda kohtumise 3. juulil Unibet Arenal Sloveenia vastu. Juba 6. juulil mängitakse aga võõrsil Tšehhiga."

Eesti võitis Lätit 88-78
boxscore https://www.basket.ee/et/ajakava-ja-tulemused?gid=2026127001
ütleks, et see oli Eesti B+ koondis - ei mänginud Kullamäe, Drell, Konontšuk, Treier, Raieste, Riismaa
aga vastas oli Läti C+ koondis - põhikoondisse saaks siit ilmselt Lomažs ja Strautinš, piiri peal Kilps, Cavars, Skuja
Mäng nägi veidi toores välja, aga see praegu täiesti arusaadav, üldmulje positiivne
Eraldi tuleb kiita: Vaaks oli thumbs_up.gif visked väljakult 9-12 kolmesed sealjuures 5-8, Kotsar teenis 18 icon_eek.gif vabaviset, muidugi sisse viskas ainult 7, aga Kotsar annab Eesti koondisele tohutult juurde nii kaitses, lauas kui ka rünnakul

_________________
the future sound of london
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2026 23:01:45 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kotsar teenis 18 vabaviset, muidugi sisse viskas ainult 7

ma reaalselt ei saa aru....vend pidi terve olema, tõõp reaalselt on katki. viskab ühe käega mängus, teisega vabaviskeid (ühe käega!)
Ja ise ütleb ka, et ....pole vormi
Ta vist pole kuulnud, et keha taastub puhates.....naljata

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krr
Kreisi kasutaja
krr

liitunud: 21.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2026 23:24:06 vasta tsitaadiga

Kommentaatorid rääkisid , et talle on tehtud õigele viskekäele ehk vasakule käele kaks õlaoperatsiooni. Ma ütleks, et no jumal tänatud, et kohale tuli ja mängib, mis me ilma temata korvi all teeks. EMil oli tsentri koha peal ainult Tass, kes on praegu täielikus augus. Eesti koondise ülejäänud nr 4 mängijad Treier, Hermet, Ilver, Lips, Vene on kõik rohkem kolmesemehed ja ka kaitses jäävad päris tsentrite vastu ikka veidi hätta.
Kui tsenter saab 18 vabaviset, siis see näitab ju siiski head vormi ja tahet.

_________________
the future sound of london
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2026 23:45:44 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kui tsenter saab 18 vabaviset, siis see näitab ju siiski head vormi ja tahet.

mitu sisse pani parema lkuulitõukega?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krr
Kreisi kasutaja
krr

liitunud: 21.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2026 02:10:02 vasta tsitaadiga

Kui Kotsar oleks vabakaid tabanud näiteks 2/2, siis oleks teinud kõvasti parema mängu? Ma eelistaks iga kell 7/18 mängu, vastaste pikad teevad ju sellise raiumise käigus oma vead täis. Iga mäng ta loomulikult ei saa 18 vabaviset.
Aga jah, iga kell Vaaks ja Kotsar annavad meie koondisele sellise lisakäigu, mis näiteks EMil selgelt puudu jäi.
Aga vaadates juba Sloveenia mängu poole: juba ammu on teada, et Doncic ja Jaxson Hayes ei mängi
https://sport.delfi.ee/artikkel/120591407/ametlik-lakersi-tsenter-sai-sloveenia-kodakondsuse
https://sport.delfi.ee/artikkel/120590194/sloveenia-kuulutas-valja-koondise-kandidaadid-nimekirjas-pole-doncicit-aga-on-cancar-ja-prepelic
eile mängis Sloveenia sõprusmängu Itaaliaga ja kaotas 83-86, lineupid olid https://www.flashscore.com/match/basketball/italy-n5lUdjX4/slovenia-vHfUe4nd/summary/lineups/?mid=4GbiVJ3M
punktide viskajad Sloveenia poolelt olid: Scorers for Slovenia: Padjen 6, Samar 12 (6 assists), Murić 4 (8 rebounds), Hrovat 14, Kroflič 11, Cerkvenik 9, Ciani, Joksimović 6, Omić 11 (14 rebounds), Hrabar 9, Malovčić 1.
(automaattõlge https://www.kzs.si/novica/mojtim-na-generalki-proti-italiji-pustil-dober-vtis lehelt)

_________________
the future sound of london
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lenc
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2006




sõnum 28.06.2026 02:34:48 vasta tsitaadiga

krr kirjutas:
Kui Kotsar oleks vabakaid tabanud näiteks 2/2, siis oleks teinud kõvasti parema mängu? Ma eelistaks iga kell 7/18 mängu, vastaste pikad teevad ju sellise raiumise käigus oma vead täis. Iga mäng ta loomulikult ei saa 18 vabaviset.

Kas veame kihla, et Sloveenia vastu saab ta veel rohkem vabaviskeid? See mäng andis ju Sloveenia treeneritele väga selge mänguplaani kätte. Võib rahulikult lasta nende vähemtähtsatel meestel Kotsari vastu vigu raiuda, ning enamasti tähendab see palli tagasisaamist, ilma et Eesti punkte juurde teeniks. NBA-s tehti aastaid Hack-a-Shaqi täpselt sama loogikaga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Korvpalliteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 79, 80, 81
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.