praegune kellaaeg 28.06.2026 11:55:52
|
|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
lenc
HV vaatleja
liitunud: 11.11.2006
|
01.03.2026 20:58:16
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Ju on terve eesti dibiilikuid täis, sest kõik teavad, et kolmas veerand on tavaliselt eestlastel piixus |
See "kõik teavad" on muidugi eriti kõva argument. Kunagi "teadsid kõik", et päike tiirleb ümber maa kui mingid "haiged debiilikud" nagu Kopernikus tulid väitma, et on hoopis teistpidi...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
01.03.2026 21:24:03
|
|
|
No mida ei tule... On korv
Seda ma tean, et sa oled ärapanemise vanaisa
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krr
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2002
|
22.06.2026 10:32:28
|
|
|
| krr 2025 kirjutas: |
Rannula tuli Legiaga Poola meistriks, kõva saavutus
|
ja nüüd 2026 Rannula (+Tass, kes viimasel ajal vist jälle vigastatud) tuli jälle Legiaga Poola meistriks
_________________ the future sound of london |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002

|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krr
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2002
|
27.06.2026 22:49:19
|
|
|
reedel 18.30 Eesti-Läti sõprusmäng, nähtav Inspira, Delfi ja Saku Suurhallis (Unibet Arena nimi tahab ikka veel harjumist)
ja edasi läheb:"Eesti peab MM-valiksarja viienda kohtumise 3. juulil Unibet Arenal Sloveenia vastu. Juba 6. juulil mängitakse aga võõrsil Tšehhiga."
Eesti võitis Lätit 88-78
boxscore https://www.basket.ee/et/ajakava-ja-tulemused?gid=2026127001
ütleks, et see oli Eesti B+ koondis - ei mänginud Kullamäe, Drell, Konontšuk, Treier, Raieste, Riismaa
aga vastas oli Läti C+ koondis - põhikoondisse saaks siit ilmselt Lomažs ja Strautinš, piiri peal Kilps, Cavars, Skuja
Mäng nägi veidi toores välja, aga see praegu täiesti arusaadav, üldmulje positiivne
Eraldi tuleb kiita: Vaaks oli visked väljakult 9-12 kolmesed sealjuures 5-8, Kotsar teenis 18 vabaviset, muidugi sisse viskas ainult 7, aga Kotsar annab Eesti koondisele tohutult juurde nii kaitses, lauas kui ka rünnakul
_________________ the future sound of london |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
27.06.2026 23:01:45
|
|
|
| tsitaat: |
Kotsar teenis 18 vabaviset, muidugi sisse viskas ainult 7
|
ma reaalselt ei saa aru....vend pidi terve olema, tõõp reaalselt on katki. viskab ühe käega mängus, teisega vabaviskeid (ühe käega!)
Ja ise ütleb ka, et ....pole vormi
Ta vist pole kuulnud, et keha taastub puhates.....naljata
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krr
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2002
|
27.06.2026 23:24:06
|
|
|
Kommentaatorid rääkisid , et talle on tehtud õigele viskekäele ehk vasakule käele kaks õlaoperatsiooni. Ma ütleks, et no jumal tänatud, et kohale tuli ja mängib, mis me ilma temata korvi all teeks. EMil oli tsentri koha peal ainult Tass, kes on praegu täielikus augus. Eesti koondise ülejäänud nr 4 mängijad Treier, Hermet, Ilver, Lips, Vene on kõik rohkem kolmesemehed ja ka kaitses jäävad päris tsentrite vastu ikka veidi hätta.
Kui tsenter saab 18 vabaviset, siis see näitab ju siiski head vormi ja tahet.
_________________ the future sound of london |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
27.06.2026 23:45:44
|
|
|
| tsitaat: |
Kui tsenter saab 18 vabaviset, siis see näitab ju siiski head vormi ja tahet.
|
mitu sisse pani parema lkuulitõukega?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krr
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2002
|
28.06.2026 02:10:02
|
|
|
Kui Kotsar oleks vabakaid tabanud näiteks 2/2, siis oleks teinud kõvasti parema mängu? Ma eelistaks iga kell 7/18 mängu, vastaste pikad teevad ju sellise raiumise käigus oma vead täis. Iga mäng ta loomulikult ei saa 18 vabaviset.
Aga jah, iga kell Vaaks ja Kotsar annavad meie koondisele sellise lisakäigu, mis näiteks EMil selgelt puudu jäi.
Aga vaadates juba Sloveenia mängu poole: juba ammu on teada, et Doncic ja Jaxson Hayes ei mängi
https://sport.delfi.ee/artikkel/120591407/ametlik-lakersi-tsenter-sai-sloveenia-kodakondsuse
https://sport.delfi.ee/artikkel/120590194/sloveenia-kuulutas-valja-koondise-kandidaadid-nimekirjas-pole-doncicit-aga-on-cancar-ja-prepelic
eile mängis Sloveenia sõprusmängu Itaaliaga ja kaotas 83-86, lineupid olid https://www.flashscore.com/match/basketball/italy-n5lUdjX4/slovenia-vHfUe4nd/summary/lineups/?mid=4GbiVJ3M
punktide viskajad Sloveenia poolelt olid: Scorers for Slovenia: Padjen 6, Samar 12 (6 assists), Murić 4 (8 rebounds), Hrovat 14, Kroflič 11, Cerkvenik 9, Ciani, Joksimović 6, Omić 11 (14 rebounds), Hrabar 9, Malovčić 1.
(automaattõlge https://www.kzs.si/novica/mojtim-na-generalki-proti-italiji-pustil-dober-vtis lehelt)
_________________ the future sound of london |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lenc
HV vaatleja
liitunud: 11.11.2006
|
28.06.2026 02:34:48
|
|
|
| krr kirjutas: |
| Kui Kotsar oleks vabakaid tabanud näiteks 2/2, siis oleks teinud kõvasti parema mängu? Ma eelistaks iga kell 7/18 mängu, vastaste pikad teevad ju sellise raiumise käigus oma vead täis. Iga mäng ta loomulikult ei saa 18 vabaviset. |
Kas veame kihla, et Sloveenia vastu saab ta veel rohkem vabaviskeid? See mäng andis ju Sloveenia treeneritele väga selge mänguplaani kätte. Võib rahulikult lasta nende vähemtähtsatel meestel Kotsari vastu vigu raiuda, ning enamasti tähendab see palli tagasisaamist, ilma et Eesti punkte juurde teeniks. NBA-s tehti aastaid Hack-a-Shaqi täpselt sama loogikaga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|
| lisa lemmikuks |
|
|
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
|
|
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
|