|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
25.06.2026 22:58:56
|
|
|
| Anna tooli kirjutas: |
Iganenud keskkond. Peab leppima kuvatõmmistega
1. Fotograaf sätib end enne 'rünnakut' sisse
2. Toimus 'rünnak'
3. Fotograaf sai ilusa pildi 'rünnakust' mida üldsusele jagada.
Ja edasised kaadrid tekitavad samuti küsimusi.
Inglise keeles on tore väljend 'world is a stage'. |
| tsitaat: |
The Claim: Pro-Russian social media accounts and channels circulated this image alongside night photos of the burning Dormition Cathedral. They falsely claimed that Ukrainian media "knew about and prepared for the attack in advance" or even staged the fire to garner international sympathy ahead of the G7 summit.
The Reality: Fact-checks by Ukrinform and France 24 confirmed that the daytime photo does not show the Dormition Cathedral at all. Propagandists intentionally used a photo looking toward a completely different church (St. Andrew's Church) to fabricate a false narrative. |
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
25.06.2026 23:02:08
|
|
|
| elukaz kirjutas: |
| Vahel tuleb suhelda inimestega kellel jutust 9-11 teema on läbi käinud. See on osutunud 100% indikaatoriks et pole mõtet sügavamasse arutellu laskuda, kui just huvi vandenõuteooriate vastu pole. Nagu et kuu on juustust või macroni naine on tema isa. |
Jess, kui inimestel tekkis liiga palju küsimusi, mõeldi välja termin vandenõuteooria. Mis puutub 9/11, siis mitte ühtegi lennukit polnud - seda kinnitavad faktid.
Macroni kaasa on mees jah. On ta isa või mitte, ei huvita.
Ja kui on juustust vaid multikas, nii nagu terve HELL+LIE+0+SIN+TRICK mudel seda on - välja mõeldud.
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
25.06.2026 23:07:25
|
|
|
| MatchMaker, tegid fact checki? Või usud seda äraostetud meediat?
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002

|
25.06.2026 23:15:45
|
|
|
| Anna tooli kirjutas: |
Iganenud keskkond. Peab leppima kuvatõmmistega
1. Fotograaf sätib end enne 'rünnakut' sisse
2. Toimus 'rünnak'
3. Fotograaf sai ilusa pildi 'rünnakust' mida üldsusele jagada.
Ja edasised kaadrid tekitavad samuti küsimusi.
Inglise keeles on tore väljend 'world is a stage'. |
su esimesel "before" pildil ei ole ju isegi mitte sama katedraal ... Mingi AI slop? Või pilt hoopis mingist muust katedraalist?
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002

|
25.06.2026 23:17:05
|
|
|
| Anna tooli kirjutas: |
| MatchMaker, tegid fact checki? Või usud seda äraostetud meediat? |
Täiesti oma silmadega on sul võimalik fact checki teha. Aga neid sa ju ka ei usalda enam eksole?
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
25.06.2026 23:17:44
|
|
|
Ei pea eriline kotkasilm olema et valges ja pimedas on erinevad peatornid.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
25.06.2026 23:23:40
|
|
|
| Renka kirjutas: |
| Anna tooli kirjutas: |
Iganenud keskkond. Peab leppima kuvatõmmistega
1. Fotograaf sätib end enne 'rünnakut' sisse
2. Toimus 'rünnak'
3. Fotograaf sai ilusa pildi 'rünnakust' mida üldsusele jagada.
Ja edasised kaadrid tekitavad samuti küsimusi.
Inglise keeles on tore väljend 'world is a stage'. |
su esimesel "before" pildil ei ole ju isegi mitte sama katedraal ... Mingi AI slop? Või pilt hoopis mingist muust katedraalist? |
Kuidas sa tohid?! See millega Anna Tooli meid siin valgustab on ju Püha Tõde, mille ainus allikas on Venemaa!
(isegi juhul kui Tõdesid on mitu ja need on teineteist välistavad ning ajas kiiresti muutuvad)
Religioossetele dogmadele fact checki tegemine on ketserlus.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degrass
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
25.06.2026 23:40:16
|
|
|
| Anna tooli kirjutas: |
| MatchMaker, tegid fact checki? Või usud seda äraostetud meediat? |
Soovid sa ehk meiega jagada, millised on need õiged allikad, mis ei ole ära ostetud?
_________________ All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice. |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmz
HV kasutaja
liitunud: 09.02.2008
|
26.06.2026 00:08:20
|
|
|
Bullshit.
Jep, korjatakse, aga mobilisatsioonist kõrvalehoidjaid. Täiesti seaduslikult.
_________________ MTÜ Sõdurilt Sõdurile (FB-leht)
Ukraina (ja Eesti) vastupanuvõime toetamine läbi pisikeste tegude |
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
26.06.2026 00:31:08
|
|
|
| tsitaat: |
mitte ühtegi lennukit polnud - seda kinnitavad faktid.
|
Millised?
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
26.06.2026 02:01:36
|
|
|
| ufo56 kirjutas: |
| tsitaat: |
mitte ühtegi lennukit polnud - seda kinnitavad faktid.
|
Millised? |
Kahemillised =)
Pange see tibla(konto) juba kinni ära, et ta oma paska laotada ei saaks rohkem.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
26.06.2026 07:12:11
|
|
|
| Anna tooli kirjutas: |
| MatchMaker, tegid fact checki? Või usud seda äraostetud meediat? |
Aga, kuidas ma tean, et sina äraostetud pole?
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
26.06.2026 07:15:52
|
|
|
| tsitaat: |
Aga mitmel koosolekul millest klipid minuni jõudnud, vabalt
|
Neid on mitu.. koosolekud ja puha.
Peale seda läbi aegade ilusat elu, mida tibla meile siinmail on korraldanud ei saa see kõik ku kuidagi halb olla - juba põhjasõja ajast tahame me siin oöla lõpuks üks suir russkij mir - oma sitapotid vabatahtlikult ära anda ja olla aken euroopasse ja.. šhengenisse. Kui sed õigest kohast pärit info nii õige ja hea on siis tartust väga kauge minna pole.
Loomulikult me teame mis juhtus selle ameerikast pärit õige info saajaga kelle tiblad lõpuks kuskile kaevandussse jätsid. Mis ta nimi nüüd oligi.. expandable human.
E: õige meedis päritoluriigi inimesed loobivad bett js laulavad tankuri juurss
https://youtu.be/3tyBhtb3zfA?is=kaTHg81VoMGRuSUY
viimati muutis laurx 26.06.2026 07:52:22, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
26.06.2026 07:51:35
|
|
|
| Ma mõtlesin postituste hulga järgi, et vahepeal on midagi huvitavat juhtunud, aga lihtsalt mingi tavaline "crackpot" segas vett.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
26.06.2026 09:39:19
|
|
|
Anatolii võiks oma luulud konspiratsiooniteooriate teemasse panna.
---
As Wagner Marched Toward Moscow, Szijjártó Offered Help. Lavrov Laughed.
| tsitaat: |
| Three years ago, Yevgeny Prigozhin’s mercenary army rose up against Moscow. Hungary’s foreign minister, Péter Szijjártó, quickly called his Russian friend in concern. Here is a previously unpublished Szijjártó-Lavrov phone call from VSquare’s Kremlin Hotline investigation. |
https://vsquare.org/as-wagner-marched-toward-moscow-hungarys-szijjarto-offered-help-lavrov-laughed/
Szijjártó: Hello, I just wanted to know if things are under control and that you are OK?
Lavrov: Absolutely under control, President has said everything that was needed. Don’t worry, we will keep it quiet.
Szijjártó: Have you stopped their (Wagner) advance towards Moscow?
Lavrov: The army is in control. I don’t follow the events live. The army knows perfectly well what to do.
Szijjártó: So these are just fake news that the president and prime minister have left Moscow?
Lavrov: These news have been debunked hours ago already. Don’t worry and don’t believe what the social media is saying.
Szijjártó: Are they (Wagner) in Voronezh and Rostov?
Lavrov: I don’t follow everything from hour to hour. The army is on the ground and they have all the capabilities and knowledge on what to do.
Szijjártó: So you personally are completely fine?
Lavrov: Absolutely. More than fine.
Szijjártó: Well, if you ever need anything personally, just let me know.
Lavrov: (laughing). I don’t need anything. There is no problem. Thank you for calling.
(more goodbyes)
See tüüp ja Orban pole ungarlased, vaid kõige ehtsamad tiblad.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
26.06.2026 09:42:25
|
|
|
Taani valitsus teatas 25. juunil, et ei anna pagulaskaitset 23–60-aastastele Ukraina meestele.
Kavandatud seadusemuudatuse eesmärk on takistada Ukraina meestel ajateenistusest kõrvale hiilida.
22–60-aastastel Ukraina meestel on keelatud riigist lahkuda, välja arvatud mõned erandid, ja 25–60-aastaseid mehi võib kutsuda relvajõududesse.
https://kyivindependent.com/denmark-closes-door-on-ukrainian-men/
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
B6
HV Guru

liitunud: 13.01.2003

|
26.06.2026 09:48:21
|
|
|
taanlased on muidugist nahahoidjad
expordivad odavat tööjõudu aasiast
mingu nad kah perrsse
|
|
| Kommentaarid: 187 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
26.06.2026 09:52:52
|
|
|
| Üks asi on tuua odavat tööjõudu, teine asi on võimaldada päritoluriigi otsust vältida. Siin paned 700 000k tuuri, sõidad taani ka elad nigu mõmmik.
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
B6
HV Guru

liitunud: 13.01.2003

|
26.06.2026 09:55:18
|
|
|
kui ruttu taani kaotas oma riigi wii ajal
sellele tiblastan loodabki
|
|
| Kommentaarid: 187 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
26.06.2026 10:05:03
|
|
|
| elukaz kirjutas: |
| Vahel tuleb suhelda inimestega kellel jutust 9-11 teema on läbi käinud. See on osutunud 100% indikaatoriks et pole mõtet sügavamasse arutellu laskuda, kui just huvi vandenõuteooriate vastu pole. Nagu et kuu on juustust või macroni naine on tema isa. |
Mis selle 9-11 teemaga on? See toimus, nii suurt katastroofi pole võimalik varjata. Samuti ülimalt vähetõenäoline, et see õnnetus oli.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CnZ
HV veteran
liitunud: 05.11.2003
|
26.06.2026 10:31:41
|
|
|
Hakkab asi otsast peale
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
B6
HV Guru

liitunud: 13.01.2003

|
26.06.2026 11:03:52
|
|
|
CnZ, kas sul on lootus, et miskit muutub
|
|
| Kommentaarid: 187 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|