Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  UK ja teiste riikide sise- ja välispoliitika teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 359, 360, 361
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 25.06.2026 18:24:06 vasta tsitaadiga

CnZ kirjutas:
See Iisraeli asi on üks teema. Aga juba varasemalt käis meil meediast palju artikleid läbi, et ta ei saa seal paljudega läbi (eelkõige EU suurtele ta ei meeldi), k.a Leyeniga. Sealt hakkas ka see EU välisesinduse purukslöömise jutud. Iisraeli kommentaari värk tuli tükkmaad hiljem


Ma loodan, et tal on närvi ja tervist seal hakkama saada. Tema asi ei ole meeldida, vaid meie seisukohti kaitsta. Venemaa on oma gaasiga pea terve Euroopa ära tinistanud.

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2026 20:13:59 vasta tsitaadiga

CnZ kirjutas:
https://www.err.ee/1610063032/faz-kallas-on-oma-teravate-sonavottude-tottu-jaanud-brusselis-isolatsiooni

Kallas ikka tippdiplomaadiks ei sobi. Tänu temale nüüd tahetakse see välisesinduse asi seal üldse laiali lüüa, et sellelt positsioonilt võim võtta. Palju õnne Kaja thumbs_up.gif

Kallas muidugi ei sobi. Seda oli juba siin Eestis näha, kuidas ta suutis isegi oma parteiliikmetega tülli minna.
Seda öeldes peab muidugi mainima, et vahel on vaja inimesi kes otse ütlevad ja EU's on poliitkorrektsuse taustal neist suur puudus, aga vahe on selles, et kallas ei ütle teravalt siis kui see on vajalik ja loogiline, vaid kogu aeg.
Seega on tegu teise äärmusega vs EU bürokraadid.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2026 21:39:19 vasta tsitaadiga

Väga raske on oma huve kaitsta, kui kõik ära solvad ja kõigiga tülli lähed. Venelased on vaenlane nagunii, see on selge. Brüsselis omadega võimuvõitlus - paratamatu või mitte, kes teab. Siis solvas hiinlased ära, nüüd läks juutidega ka tülli.. See oli minu jaoks pigem ootamatu, kui siiani heideti talle vist ette liiga vähe Palestiina poolt olemist? Üritas kompenseerida ja nüüd sai teiselt poolt laksu kirja?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  UK ja teiste riikide sise- ja välispoliitika teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 359, 360, 361
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.