|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
20.06.2026 22:02:16
|
|
|
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
21.06.2026 12:21:21
|
|
|
No see selleks aga tähelepanuväärne on, et kui käid päeval seal poes ja õhtul mõtled, et kurat jäi majoneesipurk ostmata vms ja lähed uuesti siis sama päeva sees enam teist korda tasuta 2 tundi ei saa. Teisel korral maksad juba esimesest minutist.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
21.06.2026 12:33:13
|
|
|
Väiksemaid poode tlnas enam pole, et majoneesi pärast vaja kaubanduskeskusesse minna?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
21.06.2026 12:36:32
|
|
|
| no linnavurle keldripoe laadsesse kohta ikka ei lähe, sellisel pole kölavat nime ja kaubavalikus pole sadades eri variatsioonides sama toodet
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
21.06.2026 12:43:10
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| no linnavurle keldripoe laadsesse kohta ikka ei lähe, sellisel pole kölavat nime ja kaubavalikus pole sadades eri variatsioonides sama toodet |
See veits vastupidi ei ole või? Maakad ronivad sinna keskustesse kuna muud ei tea, linnainimesena ikka üritad mujal käia
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
21.06.2026 15:04:40
|
|
|
Istud taksosse, roccasse palun, sry ma täna juba käisin.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
21.06.2026 16:20:37
|
|
|
| See pole midagi, probleem on nendel, kes tahavad sealt taksoga ära saada - eeldan et kui on selline vajadus, ju siis on kokku hamstratud midagi, millega ei kannata majast parkla sissesõidu kaugusele kalpsata.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
21.06.2026 16:32:18
|
|
|
| Janis kirjutas: |
| jägaja kirjutas: |
| no linnavurle keldripoe laadsesse kohta ikka ei lähe, sellisel pole kölavat nime ja kaubavalikus pole sadades eri variatsioonides sama toodet |
See veits vastupidi ei ole või? Maakad ronivad sinna keskustesse kuna muud ei tea, linnainimesena ikka üritad mujal käia  |
et siis kusagilt maapiirkonnast söidad hommikul poodi ning öhtul jälle, et sorry, hapukoor jäi ostmata?
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
21.06.2026 17:18:32
|
|
|
| No raske seletada jah, kõik need keskused selliseid täis ju. Eriti ala laupäeval
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
22.06.2026 00:23:48
|
|
|
| Janis kirjutas: |
| No raske seletada jah, kõik need keskused selliseid täis ju. Eriti ala laupäeval |
Jah, maakaid, kes ühe päeva jooksul niisama heast peast teist korda samasse linnapoodi lähevad
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
22.06.2026 06:57:30
|
|
|
Ma lähen poodi, kindlat asja ostma. Ostan kõike mida "vaja" aga mille järgi poodi läksin, jääb ostmata, unustasin ära
Maakas
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
22.06.2026 10:11:16
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
| Janis kirjutas: |
| No raske seletada jah, kõik need keskused selliseid täis ju. Eriti ala laupäeval |
Jah, maakaid, kes ühe päeva jooksul niisama heast peast teist korda samasse linnapoodi lähevad  |
Nagu räägiksid minust, vahel käin 3 korda ja rohkemgi ka
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
22.06.2026 11:56:17
|
|
|
| ot: |
Ta peate poodi minnes ümisema seda klassikavaramu laulukest, et meelest ei läeks
"Jupike parimat suitsuvorsti", asendades söna "suitsuvorst" toote nimetusega, mida poest tooma läksite. |
Ptui, liiklusteema
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
22.06.2026 13:57:06
|
|
|
Üle kahe aasta tagasi ostsin siksi millel paigaldatud haakekonks.
Täna panin esimest korda siksile haakesse haake prügiga. Sõita ok aga pidama saamisega on tegu
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
22.06.2026 13:58:39
|
|
|
Kui ma midagi unustan ostmata, siis võtan üldjuhul teisest poest, mitte ei lähe samasse tagasi. Muidugi kui ma just veel sama poe juures parklas olen, siis lähen samasse.
Aga eks see ole väikese linna asi, et nagunii kõike ühest poest ei saa, kui midagi spetsiifilist tahad - kas ei müüda just seda sorti võid, mida sa eelistad või on see koorikleib otsas, mida kodus nõutakse ja peadki teise ja võib-olla veel kolmandasse poodi ka minema, et nädala varu kokku saada kõigest vajalikust.
Et ma koju tagasi jõuan ja siis tuleb meelde, et midagi jäi ostmata, seda ikka juhtub aeg-ajalt, aga 10 km tagasi linna sõitnud olen ainult "kriitiliste juhtumite" puhul, kui on apteegist jäänud vajalik ravim ostmata või sünnipäevatort ununenud.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
22.06.2026 15:19:34
|
|
|
Tartus oli Narva mnt tõusul miski jalgurattur pikki hoovist väljunut autot kimanud. Kiirabi tegeles. Eks loll koht ka, autoga välja sõites õnnepeale kas keegi lendab üle kapoti või ei.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmz
HV kasutaja
liitunud: 09.02.2008
|
23.06.2026 00:33:31
|
|
|
| Oisu. kirjutas: |
| Üle kahe aasta tagasi ostsin siksi millel paigaldatud haakekonks. |
Mul oli pea 5 aastat 2101 igapäevaliikuriks. Võtan vabaduse öelda avalikult, et sa oled täielik idikas:
- kopikas haagisega on surm ratastel (jaa, mul oli ka zubrjonok)
- miks? see platvorm (2101) on tegelikult täielik sitt
- kogu NSVL toodang on äge nostalgia, aga tehniliselt odav saast
- ütlen seda lisaks 2101 omamisele ka IZ56 ja IZ Planeta 5 omanikuna. Kogu see värk on sitt.
Tol ajal oli äge nokitseda, tõsi. Mu kopikas läks mu käest ka nii ära, et süütepooli juhtmed olid tegelt miinitraadist leiutatud. Tee äärse sellise pilliga jääda ei saanud - sai nii nööriga genekarihma asendatud kui naelaga massikontakti tekitatud.
Kõik tolle aja 2101 taseme pillid on uunikumi tasemel - vana, pask, ära sõida igapävaselt tänapäeva reeglite järgi. Uunikumina - go wild, aga haagiseta. Punkt.
_________________ MTÜ Sõdurilt Sõdurile (FB-leht)
Ukraina (ja Eesti) vastupanuvõime toetamine läbi pisikeste tegude |
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
23.06.2026 00:46:14
|
|
|
| Karm, aga tõsi.
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
23.06.2026 01:13:50
|
|
|
rmz, no see masin mida ta siksiks kutsub ei ole ju tegelikult siks ka. Samaraga sõidab hoopis.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
23.06.2026 01:24:04
|
|
|
asjaolu, et lääne turu jaoks see rebränditi Samaraks, ei muuda seda veel mittesiksiks.
Selline kleebis "Lujaa laatua Lada " ei teinud asja paremaks teps mitte
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
23.06.2026 01:57:45
|
|
|
Samara ei ole kunagi siks olnud seega ei tea mis rebrändimisest sa räägid
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
23.06.2026 05:54:04
|
|
|
Renka, tomato, tomato? Või mida sa silmas pead? Miks Samara Lada ehk Siks ei ole?
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
23.06.2026 06:37:42
|
|
|
| Üks on lada ju, pole siks peale kirjutatud
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
23.06.2026 06:58:23
|
|
|
Kõik nad on ladad
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
23.06.2026 07:51:49
|
|
|
| No siksil on konreetselt tehasest siks peal kirjas
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
23.06.2026 10:35:21
|
|
|
las inimene sõidab sellega, mis talle käepäerane on. kunagi ta ju seletas, miks ta siksiga sõidab. roheline siks oli tal nii kerge jooksuga, et selle puhus tuul ka siledal asfaldil liikuma.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
23.06.2026 10:37:41
|
|
|
Siks (Zhiguli) on konkreetne põlvkond AvtoVAZ toodangust. Kõik nad olid toodetud Fiat 124 põhjal (mudelid 01-07).
Samara on küll sama tootja poolt toodetud kuid mitte Fiati platvormil ja pole kunagi ka Zhiguli brändi kasutanud.
Samamoodi ei ole Niva kunagi Zhiguli olnud ja ma ei ole veel kuulnud, et keegi kunagi seda siksiks kutsub.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
23.06.2026 11:02:32
|
|
|
Mul neid õnneks on jah võtta: 1970, 1971, 1972, 1976, 1978, 1979, 1980, 1988, 1997, 1998 + FIAt-id + ESTfieldid. Mõned romud, mõned poolikud projektid, mõned tänavakõlbulikud.
Nõuka aeg oli LADA tegija ja siks ka parim, mis liidus toodeti.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
23.06.2026 11:03:01
|
|
|
VAZ ja zhiguli olid maalaste jaok sünonüümid, hierarhiaredelis käisid sapakas<mosse<zhigull<volga, suva neist mudelinumbritest või korrektsetest nimedest.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
23.06.2026 11:06:30
|
|
|
VOLGA võis staatuse sümbol olla aga oli eriline raibe
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
23.06.2026 13:48:42
|
|
|
| Renka kirjutas: |
Siks (Zhiguli) on konkreetne põlvkond AvtoVAZ toodangust. Kõik nad olid toodetud Fiat 124 põhjal (mudelid 01-07).
Samara on küll sama tootja poolt toodetud kuid mitte Fiati platvormil ja pole kunagi ka Zhiguli brändi kasutanud.
Samamoodi ei ole Niva kunagi Zhiguli olnud ja ma ei ole veel kuulnud, et keegi kunagi seda siksiks kutsub. |
Arvatakse asjast nii,
| tsitaat: |
| Lada and Zhiguli are effectively the same car; Zhiguli was the original domestic name used in the Soviet Union, while Lada was the brand name created specifically for export markets. Both refer to the iconic lineup of vehicles manufactured by the Russian automaker AvtoVAZ (originally VAZ) |
Nii ongi. Ka Niva on Lada ehk Žiguli tehase toodang. Lamborghini on ka rahvasuus alati lambo, kuigi mudeleid on ju eil mltmeid. Enamik inimesi ei tee isegi vahet Lamborgini mudelitel, seega köik sama nimega.
Žiguli on aga rahva mälus liigitatud vastavalt iga uue mudeli numbri järgi (näiteks seesama "Niva". Köik teavad, kust auto pärit on, seetöttu ongi eristamiseks kas mudelinumber või nimi)
| elukaz kirjutas: |
| VAZ ja zhiguli olid maalaste jaok sünonüümid, hierarhiaredelis käisid sapakas<mosse<zhigull<volga, suva neist mudelinumbritest või korrektsetest nimedest. |
Ladaklubilised näiteks arvavad nii.
| tsitaat: |
| Lada Niva" ja traditsioonilise "Lada" (sõiduauto, nt mudelid 2101-2107) võrdlemisel on peamine erinevus nende otstarbes: Niva on spetsiaalselt maastikusõiduks ja rasketesse oludesse disainitud nelikveoline, samas kui klassikalised Lada sõiduautod on mõeldud tavalistele asfalt- ja kruusateedele. |
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
23.06.2026 16:06:46
|
|
|
Niva ja muude kandiliste ees ilutses sama embleem, siksi embleem
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ricki
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2003
|
23.06.2026 16:16:12
|
|
|
Viimases TM-is oli samarate kokkupanekust Soomes ajaloonurga jutupunkt.
| TM kirjutas: |
Vene auto Soome moodi
Soome autotehas Valmet Automotive, kus varem oli kokku pandud Opeleid, Saabe ja Porschesid, alustas 1996. aasta suvel Uusikaupunkis Lada Samarate kokkupanekut. Lisanime Baltic kandnud autot loodeti 3 aasta jooksul toota 60 000 tükki.
Ideeautona debüteeris Eurosamara GLi 1995. aasta Frankfurdi autonäitusel. Venemaalt saadud pooltooted monteeriti kokku Soomes ja seda juba lääne standardite kohaselt. Uusikaupunki Samara (lisanimega Baltic, ametlik mudelitähis 21093-22) oli veidi moodsama välimusega, sest enne autode tootmisse juurutamist olid Valmeti disainerid seda pisut kohendanud.
Kokkuvõttes valmistas projekt osalistele pettumuse. Soomes toodetud nn euro-Lada hind muutus Venemaal toodetud autodega võrreldes liiga kõrgeks ja neid ei müüdud piisavalt ei Soomes ega mujal Lääne-Euroopas. Tootmine lõppes 1998. aasta juulis, valmis 14 000 autot, mis valmistati 85% ulatuses Vene osadest.
|
viimati muutis Ricki 23.06.2026 16:20:20, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
23.06.2026 16:19:53
|
|
|
| Õige kah, kui ikka vene pasa kallimate tootmiskuludega riigis kokku monteerid ja küsid lääne auto hinnast, ütleme 80%, siis ostjal läheb tuluke pölema, et mida paska!
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hemmar
HV kasutaja
liitunud: 12.01.2007
|
23.06.2026 16:51:06
|
|
|
| Tehnikas käis foori all oodates selja taga ilge pauk. Jumalale tänu, et see kellele tagant sisse küteti oli otsustanud minuga ikka piisavat pikivahet hoida. Alles kevadel sain uue tagastange kui mere pstl foori taga seistes tagant otsa sõideti. Natuke rohkem võiks inimesed ikka rooli taga roolimisega tegeleda.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
23.06.2026 17:02:24
|
|
|
Pedaalimisega, ikka pedaalimisega
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|