|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
santiim
HV kasutaja
liitunud: 23.07.2011
|
07.07.2025 19:13:34
|
|
|
Ka mulle tundub, et pakkide liikumine on aeglane.
03.07 hommikul tegin tellimuse "Arvutitark" e poest. Tarneaeg 04.07 -07.07.25. Pakk anti kullerile üle alles 04.07 peale lõunat.
04.07 õhtul sorteerimiskeskuses.
07.07 õhtul jälle sorteerimiskeskuses.
Mida seal nii palju sorteerida vaja on?
Lootsin, et Smart toimetab kiiremini kui konkurendid, aga kukuvad vist kõik samasse auku.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
07.07.2025 19:17:38
|
|
|
Tallinna poolt tulevad suts kiiremini kui siitpoolt lähevad.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
07.07.2025 19:26:22
|
|
|
| santiim kirjutas: |
Lootsin, et Smart toimetab kiiremini kui konkurendid, aga kukuvad vist kõik samasse auku. |
Huvitav, kust inimestel selline lootus kipub tulema, tihti kuulen seda. Nüüd veel puha sommide käes ka, niiet nalja võib veel saama hakata. Omnivast kiiremat teenusepakkujat vist reaalselt pole, vähemalt pakimaadi valdkonnas.
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trebla
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.12.2002
|
07.07.2025 20:39:33
|
|
|
| Janis kirjutas: |
Nüüd veel puha sommide käes ka, niiet nalja võib veel saama hakata. Omnivast kiiremat teenusepakkujat vist reaalselt pole, vähemalt pakimaadi valdkonnas. |
Sommide käes on ta ammu aastaid.
_________________ Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
07.07.2025 20:43:54
|
|
|
| Posti on palju jubedam asutus kui itella. Kunag igapäevaselt jaurasin nendega
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
santiim
HV kasutaja
liitunud: 23.07.2011
|
08.07.2025 08:27:28
|
|
|
| Janis kirjutas: |
| santiim kirjutas: |
Lootsin, et Smart toimetab kiiremini kui konkurendid, aga kukuvad vist kõik samasse auku. |
Omnivast kiiremat teenusepakkujat vist reaalselt pole, vähemalt pakimaadi valdkonnas. |
Hea teada. Eelista ikka kodumaist.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
08.07.2025 08:59:18
|
|
|
Nummiva leib on pakid, maht on ikka suur.. seega on toru ka suur ja kiire. Peab vist hinda küsima. i ainuke eelis on hetkel soojas olevad kapid.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
08.07.2025 09:33:45
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| Nummiva leib on pakid, maht on ikka suur.. seega on toru ka suur ja kiire. Peab vist hinda küsima. i ainuke eelis on hetkel soojas olevad kapid. |
ei ole ainuke
väljasolevatel on asukoht paljudel selline, et kui päike paistab, siis ekraanil midagi eristada on üsna raske
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
08.07.2025 09:54:16
|
|
|
| Janis kirjutas: |
| santiim kirjutas: |
Lootsin, et Smart toimetab kiiremini kui konkurendid, aga kukuvad vist kõik samasse auku. |
Huvitav, kust inimestel selline lootus kipub tulema, tihti kuulen seda. Nüüd veel puha sommide käes ka, niiet nalja võib veel saama hakata. Omnivast kiiremat teenusepakkujat vist reaalselt pole, vähemalt pakimaadi valdkonnas. |
DPD puhul olen tähele pannud (kulleriga), et kui pealekorje ei jää reedesele päevale, siis jõuab päev-kaks peale pealekorjet pakk kohale (mandri piires) - pole paha kiirus. Reedese pealekorjega jõuab järgmiseks kolmapäevaks kohale
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
08.07.2025 12:49:43
|
|
|
| tsitaat: |
Omniva on jõudsalt edasi arenenud igas mõttes ja katab rohkem maapiirkondi.
|
selle sama pärast mõtlen, et peaks küsima aga need kapid on 100% õues ja ma ei taha, et elektroonika pikalt väljas oleks.
| tsitaat: |
päike paistab, siis ekraanil midagi eristada on üsna raske
|
sellest on mul suva. ma tahaks, et saadetis ootaks väljavõtmist toas, soojas. mõnel vahel läheb ikka mitu päeva enne kui pakikapi juurde jõuab.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matu21
HV Guru

liitunud: 24.11.2003
|
08.01.2026 21:23:11
|
|
|
12-12-25 saatsin sõbrale jõulupaki Rootsi, tänaseks on "juba" Soome jõudnud. Peale paari emaili kanti saatmiskulu tagasi aga pakk on endiselt kadunud.
_________________ Kõik, mis mul müügiks on, küsi julgelt soodushinda : www.digimarket.ee
Kõiki kaupasid saan müüa ka järelmaksuga
Kasutatud arvutid ja laptopid Tartus, Vanemuise 43 |
|
| Kommentaarid: 1393 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1057 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BA79
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.04.2021
|
08.01.2026 21:59:49
|
|
|
laurx, Ma ka eelistan üldiselt Smartposti, mitte ainult seepärast, et kapid asuvad siseruumides vaid seetõttu, et mulle on mugavam sealt välja võtta. Meeldib tehniline lahendus ja olen ka päris mitu korda ka Smartiga pakke saatnud. Mugav. Peale saadetise kohaletoimetamistasu maksmist lihtsalt prindi pakikaart välja või kirjuta saatmiskood saadetisele loetavalt peale. Lihtne, ei mingit üleliigset tegevust paki vormistamisel.
Teiste ettevõtete pakiautomaate olen kasutanud kui e-poe müüja Smarti ei paku. Midagi pole siis teha. Välja olen võtnud nii DPD kui ka Omnivast, samuti Venipaki PickUp väljastuspunkti kaudu. Proovimata on veel Unisend.
Elektroonikaga on jah mõistlikum, kui hoiustatakse siseruumides. Vana sülearvuti ostmisel saadeti see Smarti vahendusel ja nipet-näpet veel. Paljud esemed, mida olen Ostast ostnud, olen enamasti lasknud Smartiga saata, aga kui mingi hinnakampaania on DPD-l siis sinna saatnud. Üldiselt ma pikalt oodata ei lase, esimesel võimalusel lähen järgi. Aga ükskord ootasin 3 päeva, sest ootasin 2 pakki samasse automaati eri müüjatelt. Mõtlesin, et milleks topelt järel käia, kui hoiustamise ajaaken veel sobib ning võtan korraga välja siis. Iseasi, kui oleks olnud mingi kiireloomulise tellimusega, siis jah, lähen järgi esimesel võimalusel.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
03.06.2026 07:57:53
|
|
|
ühe hiljuti aset leidnud juhtumi valguses tahan korra rääkida erinevusest mis on smartpostil ERAKLIENDI ja ÄRIKLIENDI pakkide kappi panemise vahel.
eraklient on nagu on: teed paki, saad ühekordse koodi, viskad kappi.
ÄRIKLIENDI pakid isegi kui neid on mitu, lähevad kõik ühte kappi, uksekood, mis mitte kunagi ei muutu on vaid kapi avamiseks. kliendile nähtavas logis ei muutu mitte midagi selle sisestamise ja pakkide kappi panemisega. peamine asi on see, et PAKKIDEL PEAB OLEMA NENDE PAKISILT!! mingit isemõtlemist teemadel " aga meil on ju tigiriik gläglä EI SAA OLLA! MEIL VÕIB JU DIGI OLLA aga SOOMES EI OLE! ilma sildita ärikliendi pakk läheb märgistamata pakkide riiulisse ja kui seda keegi otsima ei hakka siis kuhugi mujale mitte kliendile.
ÄRIKLIENDI paki paned suvalisse pakikappi. arve selle paki saatmise eest tehakse selle kapi järgi, kuhu pakk väljavõtmiseks pannakse. peale paki sulgemist tuleb tablool pakkide arv valida. see vist on logistikale oluline.
miks mina kasutan asjade omale koju toomiseks seda võimalust, et saadan pakisildi: kunagi ei tea kui suurde kasti saatja oma paki pakkida saab. ärikliendil ei ole ka vahet. PEAMINE ON, ET SA SAAD selle pakisildi PRINTIDA ja paki peale panna.
minu pakk leiti üles. hetkeseisuga küll logis liikuma pole läinud aga on lootus, et jõuab. kõik selle pärast, et " aga meil on ju digiriik ja kood ju kapi avas.."
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
03.06.2026 08:46:31
|
|
|
| Nii?
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
03.06.2026 10:24:17
|
|
|
Pakk kaob ära ja pead jaurama hakkama kui "oma peaga" mõtlema hakatakse. Maali maalt järgib juhiseid ja asjad kohal.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
03.06.2026 12:13:59
|
|
|
| Ärikliendi pakiga polegi ju muudmoodi võimalik. Kuller ei saa sinna ise silti panna kuna ta ju ei tea, kellele see pakk minema peab.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
03.06.2026 13:00:15
|
|
|
| tsitaat: |
minu pakk leiti üles. hetkeseisuga küll logis liikuma pole läinud aga on lootus, et jõuab.
|
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taavi
HV veteran
liitunud: 04.02.2002

|
04.06.2026 00:06:03
|
|
|
| laurx kirjutas: |
ühe hiljuti aset leidnud juhtumi valguses tahan korra rääkida erinevusest mis on smartpostil ERAKLIENDI ja ÄRIKLIENDI pakkide kappi panemise vahel.
eraklient on nagu on: teed paki, saad ühekordse koodi, viskad kappi.
ÄRIKLIENDI pakid isegi kui neid on mitu, lähevad kõik ühte kappi, uksekood, mis mitte kunagi ei muutu on vaid kapi avamiseks. kliendile nähtavas logis ei muutu mitte midagi selle sisestamise ja pakkide kappi panemisega. peamine asi on see, et PAKKIDEL PEAB OLEMA NENDE PAKISILT!! mingit isemõtlemist teemadel " aga meil on ju tigiriik gläglä EI SAA OLLA! MEIL VÕIB JU DIGI OLLA aga SOOMES EI OLE! ilma sildita ärikliendi pakk läheb märgistamata pakkide riiulisse ja kui seda keegi otsima ei hakka siis kuhugi mujale mitte kliendile.
ÄRIKLIENDI paki paned suvalisse pakikappi. arve selle paki saatmise eest tehakse selle kapi järgi, kuhu pakk väljavõtmiseks pannakse. peale paki sulgemist tuleb tablool pakkide arv valida. see vist on logistikale oluline.
miks mina kasutan asjade omale koju toomiseks seda võimalust, et saadan pakisildi: kunagi ei tea kui suurde kasti saatja oma paki pakkida saab. ärikliendil ei ole ka vahet. PEAMINE ON, ET SA SAAD selle pakisildi PRINTIDA ja paki peale panna.
minu pakk leiti üles. hetkeseisuga küll logis liikuma pole läinud aga on lootus, et jõuab. kõik selle pärast, et " aga meil on ju digiriik ja kood ju kapi avas.." |
tundub jube keeruline... aga noh, hobid peavad olema.
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
04.06.2026 00:35:09
|
|
|
üks samasuguse mõtlemisega tainas viskas paki ilma sildita tuimalt kappi. Maali maalt saab hakkama.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vigurvänt
HV kasutaja
liitunud: 04.08.2022
|
22.06.2026 17:38:26
|
|
|
| Selline kahtlane juhtum oli, et laupäeval sain pakiteate ja pool tundi hiljem, kui hakkasin juba pakile järgi minema, tuli uus sõnum, et pakiautomaat ei tööta ja antakse kohe teada, kui korda saab. Igatahes pühapäeva õhtuks ei olnud mingit teadet tulnud ja saatsin Smartpostile e-kirja. Täna sain kirjale vastuse, et pakiautomaadiga on kõik korras, vist ei olnudki midagi rikkis. Amazonist oli tellitud Google TV Streamer seadme pakendis, nii et oli näha, millega on tegemist.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
22.06.2026 18:38:08
|
|
|
vigurvänt, ja mis täpsemalt kahtlast oli?
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vigurvänt
HV kasutaja
liitunud: 04.08.2022
|
22.06.2026 19:03:58
|
|
|
| Võibolla mõni pikkade näppudega tegelane lootis, et ootan vaikselt kuni pakihoiutähtaja lõpuni.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
BA79
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.04.2021
|
22.06.2026 19:15:46
|
|
|
SMS/E-mail peab tulema Smartposti nime alt. Kui kuller saadab sellise sõnumi siis minu jaoks oleks see küll häirekell. Kulleri asi on pakiautomaati panna ja kui ei tööta, andku oma tööandjale teada, tema asi pole saata selliseid rikketeateid, see on kullerfirma asi.
Loodetavasti said kauba tervena kätte (ei jää hea mulje juhtumist).
Eks pakke on ka vasakule pandud, aga ma olen õnneks kõik kätte saanud. Minu pakiautomaadi kasutamise ajaloos pole veel kordagi olnud juhtumit, et pakk läheb kaotsi ja kätte ei saa.
On olnud kergelt muljutud pakendeid vms, aga mitte kunagi pole jäänud tulemata.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
22.06.2026 19:26:22
|
|
|
kui tainas pakile midagi peale suudab kirjutada ja sa C ga kappe ei kasuta, ei lähe midagi kaduma.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vigurvänt
HV kasutaja
liitunud: 04.08.2022
|
22.06.2026 19:29:25
|
|
|
| BA79 kirjutas: |
SMS/E-mail peab tulema Smartposti nime alt. Kui kuller saadab sellise sõnumi siis minu jaoks oleks see küll häirekell. Kulleri asi on pakiautomaati panna ja kui ei tööta, andku oma tööandjale teada, tema asi pole saata selliseid rikketeateid, see on kullerfirma asi.
Loodetavasti said kauba tervena kätte (ei jää hea mulje juhtumist).
Eks pakke on ka vasakule pandud, aga ma olen õnneks kõik kätte saanud. Minu pakiautomaadi kasutamise ajaloos pole veel kordagi olnud juhtumit, et pakk läheb kaotsi ja kätte ei saa.
On olnud kergelt muljutud pakendeid vms, aga mitte kunagi pole jäänud tulemata. |
Paki sain täna õnneks ikka tervena kätte ja tundus, et seda polnud ka avatud. Sisul oli mingi kilekate nõrga liimiga peal, aga välispakendit sai lihtsalt avada. Praegu teen rõõmsalt loomkatseid, pärast proovin ka Telia puldiga paaritamist.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|