Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Liikluskultuuri(tuse) teema vol.4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 491, 492, 493
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.06.2026 22:02:16 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2026 11:40:25 vasta tsitaadiga

https://arileht.delfi.ee/artikkel/120592390/tahan-kaia-poes-kaks-korda-paevas-rocca-al-mare-uus-parkimiskord-sattus-sotsiaalmeedias-turmtule-alla

Uue korra kohaselt hakkab parkimist korraldama Snabb. See tähendab, et edaspidi saab keskuse ees tasuta parkida kuni kaks tundi päevas. Ajapiirangu ületamisel maksab iga alustatud pooltund ühe euro ning sõidukite viibimisaega fikseeritakse automaatse numbrituvastuse abil. Seetõttu ei pea lühema kui kahe tunni pikkuse poekülastuse korral kasutama parkimiskella ega autot eraldi registreerima.

_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2026 12:21:21 vasta tsitaadiga

No see selleks aga tähelepanuväärne on, et kui käid päeval seal poes ja õhtul mõtled, et kurat jäi majoneesipurk ostmata vms ja lähed uuesti siis sama päeva sees enam teist korda tasuta 2 tundi ei saa. Teisel korral maksad juba esimesest minutist.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.06.2026 12:33:13 vasta tsitaadiga

Väiksemaid poode tlnas enam pole, et majoneesi pärast vaja kaubanduskeskusesse minna? icon_eek.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 21.06.2026 12:36:32 vasta tsitaadiga

no linnavurle keldripoe laadsesse kohta ikka ei lähe, sellisel pole kölavat nime ja kaubavalikus pole sadades eri variatsioonides sama toodet
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 21.06.2026 12:43:10 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
no linnavurle keldripoe laadsesse kohta ikka ei lähe, sellisel pole kölavat nime ja kaubavalikus pole sadades eri variatsioonides sama toodet

See veits vastupidi ei ole või? Maakad ronivad sinna keskustesse kuna muud ei tea, linnainimesena ikka üritad mujal käia icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2026 15:04:40 vasta tsitaadiga

Istud taksosse, roccasse palun, sry ma täna juba käisin.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2026 16:20:37 vasta tsitaadiga

See pole midagi, probleem on nendel, kes tahavad sealt taksoga ära saada - eeldan et kui on selline vajadus, ju siis on kokku hamstratud midagi, millega ei kannata majast parkla sissesõidu kaugusele kalpsata.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 21.06.2026 16:32:18 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
jägaja kirjutas:
no linnavurle keldripoe laadsesse kohta ikka ei lähe, sellisel pole kölavat nime ja kaubavalikus pole sadades eri variatsioonides sama toodet

See veits vastupidi ei ole või? Maakad ronivad sinna keskustesse kuna muud ei tea, linnainimesena ikka üritad mujal käia icon_rolleyes.gif


et siis kusagilt maapiirkonnast söidad hommikul poodi ning öhtul jälle, et sorry, hapukoor jäi ostmata?
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 21.06.2026 17:18:32 vasta tsitaadiga

No raske seletada jah, kõik need keskused selliseid täis ju. Eriti ala laupäeval
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2026 00:23:48 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
No raske seletada jah, kõik need keskused selliseid täis ju. Eriti ala laupäeval

Jah, maakaid, kes ühe päeva jooksul niisama heast peast teist korda samasse linnapoodi lähevad icon_lol.gif

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.06.2026 06:57:30 vasta tsitaadiga

Ma lähen poodi, kindlat asja ostma. Ostan kõike mida "vaja" aga mille järgi poodi läksin, jääb ostmata, unustasin ära icon_redface.gif
Maakas icon_idea.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 22.06.2026 10:11:16 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Janis kirjutas:
No raske seletada jah, kõik need keskused selliseid täis ju. Eriti ala laupäeval

Jah, maakaid, kes ühe päeva jooksul niisama heast peast teist korda samasse linnapoodi lähevad icon_lol.gif

Nagu räägiksid minust, vahel käin 3 korda ja rohkemgi ka icon_neutral.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 22.06.2026 11:56:17 vasta tsitaadiga

ot:
Ta peate poodi minnes ümisema seda klassikavaramu laulukest, et meelest ei läeks
"Jupike parimat suitsuvorsti", asendades söna "suitsuvorst" toote nimetusega, mida poest tooma läksite.


Ptui, liiklusteema
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2026 13:54:48 vasta tsitaadiga

https://www.err.ee/1610060398/politsei-plaanib-tosta-kiiruskaamerate-trahvikunnist
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 464 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 361
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.06.2026 13:57:06 vasta tsitaadiga

Üle kahe aasta tagasi ostsin siksi millel paigaldatud haakekonks.
Täna panin esimest korda siksile haakesse haake prügiga. Sõita ok aga pidama saamisega on tegu icon_redface.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2026 13:58:39 vasta tsitaadiga

Kui ma midagi unustan ostmata, siis võtan üldjuhul teisest poest, mitte ei lähe samasse tagasi. Muidugi kui ma just veel sama poe juures parklas olen, siis lähen samasse. icon_biggrin.gif

Aga eks see ole väikese linna asi, et nagunii kõike ühest poest ei saa, kui midagi spetsiifilist tahad - kas ei müüda just seda sorti võid, mida sa eelistad või on see koorikleib otsas, mida kodus nõutakse ja peadki teise ja võib-olla veel kolmandasse poodi ka minema, et nädala varu kokku saada kõigest vajalikust.

Et ma koju tagasi jõuan ja siis tuleb meelde, et midagi jäi ostmata, seda ikka juhtub aeg-ajalt, aga 10 km tagasi linna sõitnud olen ainult "kriitiliste juhtumite" puhul, kui on apteegist jäänud vajalik ravim ostmata või sünnipäevatort ununenud.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2026 15:19:34 vasta tsitaadiga

Tartus oli Narva mnt tõusul miski jalgurattur pikki hoovist väljunut autot kimanud. Kiirabi tegeles. Eks loll koht ka, autoga välja sõites õnnepeale kas keegi lendab üle kapoti või ei.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Liikluskultuuri(tuse) teema vol.4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 491, 492, 493
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.