Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Reisimine välismaal - kuhu minna, mida teha + teavitused soodsatest reisipakkumistest ja lennupiletitest märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 99, 100, 101
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2026 15:20:00 vasta tsitaadiga

Kuidas Eestis nende USA-sse reiside hindadega on?
Norralaste reisisoov on järsult suurenenud pärast uudist, et USA ja Iraan lähenevad rahuleppele. Samal ajal langetatakse paljude lõunaosariikidesse suunduvate reiside hindu ja käimas on hinnasõda.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2026 15:49:36 vasta tsitaadiga

Aga võta mingi google flights vms lahti, pane Tallinn-New york (või mõni teine sobiv linn) sisse ning vaata järgi. Pole riigisaladus.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2026 16:19:55 vasta tsitaadiga

Reis = lennukipilet icon_eek.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2026 17:37:03 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Reis = lennukipilet icon_eek.gif

Kui täispaketti küsid siis oled vales kohas, siin on enamus sendiveeretajad, kes ise kõik asjad(lennupiletid, majutus, vaatamisväärsused, transport) orgunnivad vastavalt enda rahakoti suurusele.
Löö reisibüroo uks jalaga lahti ja küsi.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2026 20:10:06 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Reis = lennukipilet icon_eek.gif
Lisaks majutus, muuseumite jne piletid jne jne. Google flights, booking jne ning liida kokku. Kui oled mugav inimene kellel on soov, et kõik oleks nende eest juba planeeritud ja tehtud siis ava mõni reisibüroo. Simple as that.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2026 21:12:32 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
Oisu. kirjutas:
Reis = lennukipilet icon_eek.gif

Kui täispaketti küsid siis oled vales kohas, siin on enamus sendiveeretajad, kes ise kõik asjad(lennupiletid, majutus, vaatamisväärsused, transport) orgunnivad vastavalt enda rahakoti suurusele.
Löö reisibüroo uks jalaga lahti ja küsi.

Me vaesed siin jah, vahendajale ei jätku raha, et maksta.
Nüüd lisaks vaja keevat vett ka, lisakulu
Ennem sai rahulikult kiirnuudleid otse pakist ragistada icon_confused.gif

Oisu., https://www.premiotravel.ee/detail-18050
https://www.germalo.ee/kultuurireisid/ameerika-uhendriigid-seiklus-laanerannikul-1/
https://gotravel.ee/pakkumine/laane-ameerika-ringreis/

Kas norra internetis google ei tööta?
Kasuta trollide AI-d siis

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hemmar
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2026 17:03:44 vasta tsitaadiga

New Yorki otsad on pikemat aega juba suht stabiilselt kuskil seal 400€ kandis (ilma pagasita). Vaese sendiveeretajana sai Hawaiil ka nii üsna odavalt ära käidud, et kõigepealt TLN - NY - TLN piletid võetud ja sealt siis siselendudega edasi. Kuna ise turistiklassis 24h jutti istumise fänn ei ole, siis võimaldas see hästi ka nii minnes kui tulles NYs väikse jalasirutuspausi jätta. Viga oli muidugi see, et pikem peatus sai jäetud tagasiteele. Peale troopilisel paradiisisaarel puhkamist tundus see NY ikka eriti rõlge hunnik betooni ja liiklusmüra.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2026 09:24:51 vasta tsitaadiga

640 SAS-i salongipersonali liiget võivad streikima hakata, kui palgaläbirääkimistele lahendust ei leita.
Streigil võivad olla lennuliiklusele tiheda pühadehooaja jooksul suured tagajärjed.
NHO Aviation ja ametiühingud peavad läbirääkimisi palkade ja töötundide üle.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Reisimine välismaal - kuhu minna, mida teha + teavitused soodsatest reisipakkumistest ja lennupiletitest mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 99, 100, 101
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.