Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 543, 544, 545 ... 554, 555, 556  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mitut autot oled elu jooksul omanud? Arvesta ainult nendega, mida omad või oled omanud
Mul on alles esimene auto
3%
 3%  [ 5 ]
2-3
29%
 29%  [ 47 ]
4-6
30%
 30%  [ 48 ]
7-10
18%
 18%  [ 29 ]
11-15
5%
 5%  [ 9 ]
16-20
5%
 5%  [ 8 ]
21-30
1%
 1%  [ 2 ]
31-40
2%
 2%  [ 4 ]
41-50
0%
 0%  [ 1 ]
Rohkem kui 50
3%
 3%  [ 5 ]
hääli kokku : 158

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2026 15:44:30 vasta tsitaadiga

tsitaat:

eeldatavasti

istu, viis.
sul oli mingi elektrisitt, mis emotsiooni sealt tuleb?

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2026 16:02:01 vasta tsitaadiga

Tuleb Seat osta. Auto Emocion.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 07.05.2026 16:04:19 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
tsitaat:

eeldatavasti

istu, viis.
sul oli mingi elektrisitt, mis emotsiooni sealt tuleb?

Ei tulegi ja ma ei ootagi sealt midagi, sul midagi viltu maailmas kui mõtled et kõik peavad midagi tõestama
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2026 18:40:47 vasta tsitaadiga

ronny25 kirjutas:
avrn kirjutas:
pistyk kirjutas:


Möödasõitu kalendriga mõõtma peab 55kw masinaga,auto millel juba ligi 100kw see väga probleemiks ei tohiks olla

Saab selle 55 kiluvatiga ka möödasõidu tehtud. Pedaalide ja käigukasti otstarve tuleb selgeks õppida lihtsalt.

Pole 54 kw mossega ükski möödasõit tegemata jäänud... Tegelt kevadel jäi, kui üks jobu sai egolaksu , kui mosse mööda hakkas minema ja kukkus kiirendama


Kas keegi ütles et EI SAA möödasõitu teha ve? Saab ikka jah,lihtsalt peab plaani korralikult paika panema.

_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2026 19:02:54 vasta tsitaadiga

Seda, et ei saa, ei öeldud tõesti.
Tegelt on ju nii, et kui tähte närima hakata, oleneb paljust muustki, kui äge vahe see 55 versus 100kW on.
Tihend istme ja rooli vahel on üks määravamaid.
Üks meenutus ka eelmise sajandi lõpukümmendi algusest:
Mul oli esimene autu pirukamosse. Oli veidi järgiaidatud mootoriga teine ja päris erk.
Kord päälinnas foori alt mersu kõrvalt startides jäi too peeglist vaadatavaks. Tõesõna, ma ei teinud seda meelega. icon_biggrin.gif
Aga vot sel mersuvennal sõitis vist katus minema selle peale. Sai must mööda, tegi piduriproovi mulle ja järgmise foori alt startis kummivilinaga. Oli ju aeg, kui iga m*** omale mersut, olgu või pruugitut, omale lubada ei saanud, ja järsku mingi moskvitch.
Fui!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2026 19:28:52 vasta tsitaadiga

von Wu
Just. Lasin sugupuud uurida. Ema poolt sajandeid a,la 15 km ringi sees sünni - ja elukohad olnud.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmz
HV kasutaja

liitunud: 09.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2026 20:09:30 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
von Wu
Just. Lasin sugupuud uurida. Ema poolt sajandeid a,la 15 km ringi sees sünni - ja elukohad olnud.
See selgitab paljugi


#incestforever

_________________
MTÜ Sõdurilt Sõdurile (FB-leht)
Ukraina (ja Eesti) vastupanuvõime toetamine läbi pisikeste tegude
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 07.05.2026 20:59:33 vasta tsitaadiga

Rautasin rege.
loe: ostsin veljed talverehvidega.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2026 07:12:11 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
See 20 senti on eeldatavasti ebamugav sitakäkk ja seega päris valus vahe sellise ls


Jah. Minu 19-sendise kilomeetrihinnaga 8-aastat vana 7-seeria BMW on täiesti ebamugav sitakäkk ja väga halb on sõita sellega. Väga valus. icon_biggrin.gif

Markos kirjutas:
0.59€ tuli märtsis km hinnaks. Odavam, kui takso või tõuks. Äraolevaene.


Hästi elame rsk. Mul pole M3 ka nii kõrge hind. Pill võtab 15 sajale keskmiselt.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 08.05.2026 12:52:30 vasta tsitaadiga

Sellest järeldame, et elektriautoga on kallis sõita.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2026 12:58:03 vasta tsitaadiga

Kas te arvestate ostuhinna ka sisse. Sest üks mees ostab 100tonnise auto teine 2 tonnise foo-kuse mida ei paranda ka ta lapselapsed 7 põlvkonda 100tuhhi eest...
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2026 12:59:42 vasta tsitaadiga

iir, minu kilomeetri hind sisaldab kõiki kulutusi mis selle kilomeetri läbimiseks tehtud on: soetus, hooldused, ka liikluskindlustus ja ülevaatus.. kuidas teised oma kulutusi või kilti arvutavad, on siit läbi käinud.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BrutaH
HV vaatleja

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2026 14:01:09 vasta tsitaadiga

Octavia diisel. Viimase aastaga 27 000 sõitnud. Iizing, kindlustused, kütus, hooldused, rehvid, random kulud... Kilomeetrihind 20.7 senti.

Päris palju sellest sai töö asjus Läti vahet uhatud. Tööandja poolne komp oli arvestatav. Kompi arvestades kilomeetrihind 13 senti.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 08.05.2026 14:28:37 vasta tsitaadiga

Loomulikult tuleb ostuhind või liisingumakse sisse arvestada. Muidu on enese ja teiste petmine. Autot müües saab müügihinna võrra korrigeerida.

Huvitav, kas keegi liisib 3000€ auto asemele poole väiksema kütusekuluga 30 000€ auto ja arvab seejuures, et kilomeetri hind on uuel madalam. icon_biggrin.gif

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2026 14:34:23 vasta tsitaadiga

soetushinna või liisingmakse arvestamine sinna sisse on keeruline. ei ütle, et see oleks arvestuses vale, kindlasti mitte, aga see osa maksumusest selgub alles pärast auto maha müümist.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 08.05.2026 15:08:26 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
soetushinna või liisingmakse arvestamine sinna sisse on keeruline. ei ütle, et see oleks arvestuses vale, kindlasti mitte, aga see osa maksumusest selgub alles pärast auto maha müümist.


Enamike autode amortisatsioonid on võimalik üsna täpselt välja arvutada. Mingisugune kõikumine jääb, aga suurusjärk on teada. Liisingu puhul tuleb ka intress sisse arvutada.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2026 17:59:15 vasta tsitaadiga

2024 sõitsin 6500km
2025 sõitsin 6700km
icon_lol.gif
Autoga siis.
icon_cool.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2026 18:03:40 vasta tsitaadiga

Miks sa taksot ei osta?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2026 18:06:51 vasta tsitaadiga

Mille poolest takso mu autost erineb
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 08.05.2026 18:28:21 vasta tsitaadiga

Sa istud ise tagaistmel, sohver on roolis
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2026 19:37:02 vasta tsitaadiga

Saad möliseda, sõimata, käsutada....oled kui boss
Ma ei hakka läbisõitu panema....juulis panen kui skodiakil teine juubel
Suht samasse auku kui esimene aasta, läbisõit

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2026 19:51:04 vasta tsitaadiga

No aga tehke tabel: vasakul plussid, paremal miinused,või vastupidi, takso versus isiklik auto.
Või uus küsitlus hoopis? icon_idea.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2026 20:05:54 vasta tsitaadiga

2000€ auto, linnas ja 6000km aastas...auto
20000€ auto, linnas, ämm+ boiler, 6000km aastas 50/60
20000€, linnas, ämma enam ei ole, 6000km aastas, takso

Maal elavaid pole mõtet valemisse panna....pole taksot

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2026 20:58:09 vasta tsitaadiga

Päris jube mingi taksoga igaev sõita. Mingis räpases autos kus on räpane juht kes nagunii suitsetab või kuulab retro effemmi või ripub mingi haisev lõhnakuusk kuskil veel. Elusees ei lähe oma loomadega sellisesse mürgipessa... icon_confused.gif
Pluss kuidas ma tööle saan? Helistan iga hommik et auu saatke mulle siia takso umbes nt 0520 kuni 0545 vahemikus tulen ma välja, täpselt ei tea millal las ootab. Või koju, samamoodi, las ootab ukse ees ma võin lõpetada kell neli või kell viis või vahepeal, las ootab sest ega ma ei hakka ju teda ootama kui ma lõpetan. Või lähen. Milleks sellist sadomasot harrastada kui mul oma auto/ratas? Võtsin just ratta arvele tagasi, tegin kindlustuse pooleks aastaks, 25 eur, pingutasin keti ära ostsin värske pensu. Ei taha teada mis selle km hind olla võib arvestades, et praegu seisis 7 kuud garaazis. Jube ju. Kohalikud Gretad kakuvad juukseid milline raiskamine see ju on
icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
(igaksjuhuks mitu nägu ka)

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2026 23:27:52 vasta tsitaadiga

Tuleb jõgi nutta..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 09.05.2026 00:45:01 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Tuleb jõgi nutta..


..saad siis paadiga sõita, kui takso ei kõlba icon_lol.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2026 07:18:03 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Kas te arvestate ostuhinna ka sisse. Sest üks mees ostab 100tonnise auto teine 2 tonnise foo-kuse mida ei paranda ka ta lapselapsed 7 põlvkonda 100tuhhi eest...


Sellega on mul viimasel viieteistkümnel aastal olnud selline keeruline lugu, et kuna ostan oma autod välismaalt, siis on lõplik müügihind osutunud samaks või mõnevõrra kõrgemakski, kui ostuhind. Seega kipub see komponent sõiduki kilomeetrihinda kas siis mitte mõjutama või veidi hoopis vähendama.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2026 07:31:35 vasta tsitaadiga

Lõplik tõde selgub pärast müüki.
Läbitud kilomeetri hind on tehtud kulutused kilomeetri kohta. Liisinguga saad seda petta, sest sa pole mitte kogu summat sisse maksnud vaid kokkuleppele vastavalt. Kes sada tonni auto eest kohe välja maksis, selle esinene kilt maksiski sada tonni.. ainus viis kildi hinda alla saada on sõita.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2026 10:00:11 vasta tsitaadiga

Mis see km hind annab üldse?
Kui liiga kõrge, siis müüd maha?
Kui väga madal, siis hakkad 2 korda rohkem sõitma, sest niiiiii odav?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2026 10:02:41 vasta tsitaadiga

Kui selliselt senti hakata saagima, siis äkki ei peaks üldse autot soetama.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 09.05.2026 10:04:17 vasta tsitaadiga

Võiks siis üldse telgis elada äkki
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2026 10:10:58 vasta tsitaadiga

Oh, hea järgmine küsitlus, mis su eluaseme tund maksab. Soetus+kulud/omatud aeg.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 09.05.2026 10:30:59 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Hästi elame rsk. Mul pole M3 ka nii kõrge hind. Pill võtab 15 sajale keskmiselt.


Kui uue M3'e ostad, siis on ja mingisuguse 10a vana saraga ma ka sõita ei taha. Pidamiskulud arvuta ka sisse, mitte ainult kütus.

tsitaat:
Liisinguga saad seda petta, sest sa pole mitte kogu summat sisse maksnud vaid kokkuleppele vastavalt.


Mida sa seal petad, amortisatsioon on see, mis su raha hävitab, mitte liisingu kuumakse. Liisingu puhul läheb km hind ainult tiba kallimaks, sest intrssi on ka vaja maksta, kõik muu on sama. Ma eelistan panna 60k aktsiatesse ja võtta auto liisingusse, tootlus ületab liisinguntressi kahekordselt. Pikaajaline tootlus neljakordselt.

tsitaat:
Oh, hea järgmine küsitlus, mis su eluaseme tund maksab. Soetus+kulud/omatud aeg.


Lihtne vastus, kommunaalkulud ja remondifond.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2026 17:38:40 vasta tsitaadiga

Hea numbriga auto müügis icon_lol.gif
777 sibul icon_cool.gif
https://www.okidoki.ee/item/audi-a6/13920215/

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2026 17:53:43 vasta tsitaadiga

piix küll, te poolearuliste tainaste kari, vaadake, mis on kirjutatud ülesse aadressi reale? mingi kuradi protsessori vms asja hinnagraafik muutub millisendi siis käib kiun, et kust ma saan seda sitta pool senti odavamtl blabla, osta ilmselt kaks korda elus. ja nüüd kui tuleb oma kuludest mingi püsikulu joonele panna ja sellele niiöelda otsa vaadata, hakkab tulema sitta stiilis " äää, elamine maksabki raha". kelle juures te huumoritrennis käisite? ma tahaks ka sinna minna.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 09.05.2026 19:08:16 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Hea numbriga auto müügis icon_lol.gif
777 sibul icon_cool.gif
https://www.okidoki.ee/item/audi-a6/13920215/

777 SIBi pigem
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 09.05.2026 19:24:20 vasta tsitaadiga

Täna nägin 111LER. Viirastus H-ga algav "ler" lõpuga nimi.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2026 21:02:11 vasta tsitaadiga

Olen liikvel näinud ka PYC märke. Kolm ühesugust numbrit viitab, et pole tavaline, vaid ostetud.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2026 08:02:55 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kui selliselt senti hakata saagima, siis äkki ei peaks üldse autot soetama.


Teadlikkus võimalikest kuludest aitab sissetulekute ja kulutuste tasakaalu paremini planeerida. Minu jaoks mõistlik tegevus ja see ei tähenda kohe seda, et ma peaksin midagi kulutamata jätma. Hea finantsdistsipliiniga saab üldjuhul elus stabiilsemalt ja mõnusamalt läbi ning justnimelt ei pea iga kuu lõpus "senti saagima", et toit laual oleks ja kohustused kaetud saaks.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2026 08:06:06 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
tsitaat:
Hästi elame rsk. Mul pole M3 ka nii kõrge hind. Pill võtab 15 sajale keskmiselt.


Kui uue M3'e ostad, siis on ja mingisuguse 10a vana saraga ma ka sõita ei taha. Pidamiskulud arvuta ka sisse, mitte ainult kütus.


Hästi. Leia mulle siis uus M3 kabriolett, millel on kõvakatus ja V8 mootor. Sina ära tule andma hinnangut minu 15-aastat vana "sara" kohta. Minu autod on keskmiselt paremas seisukorras, kui nii mõnigi "garantiiline" tojoota või skooda, mida linnapildis näha võib. Ilmselgelt on kilomeetrihinna sisse arvestatud sõiduki kogukulu, mitte ainult kütus. Kütus moodustab sellest vaevu poole.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 10.05.2026 08:18:02 vasta tsitaadiga

Seitsmese 20 senti kilomeeter ei ole õige teadlikkus
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2026 08:19:58 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Seitsmese 20 senti kilomeeter ei ole õige teadlikkus


Jah. Vabandan.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 10.05.2026 10:58:43 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Hästi. Leia mulle siis uus M3 kabriolett, millel on kõvakatus ja V8 mootor. Sina ära tule andma hinnangut minu 15-aastat vana "sara" kohta. Minu autod on keskmiselt paremas seisukorras, kui nii mõnigi "garantiiline" tojoota või skooda, mida linnapildis näha võib. Ilmselgelt on kilomeetrihinna sisse arvestatud sõiduki kogukulu, mitte ainult kütus. Kütus moodustab sellest vaevu poole.


Mina ütlesin, et MINA ei taha mingi saraga sõita, sina sõida millega tahad. Ja 15a vana amortisatsioonikõvera lõpus olevat isendit on täiesti mõttetu võrrelda aktiivses amortisatsioonifaasis sõidukiga. Sinu tegelikult kulud on juhuslikku laadi, pauh ja 5k ühekorraga. Järgmine viga, mida tehakse on see, et vaadeldakse väga lühikest perioodi. Aga noh, eks igaüks mõtleb enda jaoks ju ikka asju ilusaks.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 10.05.2026 11:07:00 vasta tsitaadiga

Huvitav, oponendil on 3 aastat (plussmiinus X aastat) ja teisel 15 aastat vana "sara".
Siis esmene ütleb, et sa teed liiga lühinese ajavahemiku ulatuses kokkuvötet versus tema enda umbas 3 aasta vanuse auto kokkuvöte.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 10.05.2026 11:39:34 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Huvitav, oponendil on 3 aastat (plussmiinus X aastat) ja teisel 15 aastat vana "sara".
Siis esmene ütleb, et sa teed liiga lühinese ajavahemiku ulatuses kokkuvötet versus tema enda umbas 3 aasta vanuse auto kokkuvöte.


Mu auto on hetkel aasta vana aga 5a amort on enamvähem teada, see on 30k, mis teeb ~500 eur kuus. Pole just keeruline arvutada. 15a "saraga" on nii, et see on oma amordi põhjas, sealt enam odavamaks väga ei muutu, kui just varuosadeks ei müü. Hind võib teatud rariteetidel tõusta, M3 võib selline olla, aga võib ka mitte, oleneb. Minul remondi ja hoolduskulud puuduvad ja seda veel järgimise 4a jooksul. Palju selle M3'e hoolde/remond kuluks tuleb samal perioodil, seda näeb siis, kui see periood on täis. Jah, mõned teevad ka nii, et ostavad vana sara maks aastaks ja, kui midagi ära laguneb või lagunema hakkab, siis kohe müüki. Vahel joppab, leiab "lolli", kes selle ära ostab ja ise hävib. Eriti lähevad seda teed premiumid, neid ei suudeta remontida ja see, kes suudab ei osta mitte vana sara, vaid võtab sama raha eest uue. 500 euri eest uue auto lõhna vs vana sara kopitanud haisu, mis vanljekuusega peidetud nuusutada on ikka oluliselt parem.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricki
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2026 12:04:31 vasta tsitaadiga

tsitaat:

500 euri eest uue auto lõhna vs vana sara kopitanud haisu, mis vanljekuusega peidetud nuusutada on ikka oluliselt parem.

Kuidas vordikusehaisu nuusutamisega on, kuhu see skaalal asetub?

Keskkonnavaatelisest aspektist:
Kui suur on nende preemiumiihalejate ökoloogiline jalajälg?
Küll pisut vananenud Ökojalajälje kalkulaator, kuid alguse jaoks kärab kah:
https://jalajalg.positium.ee/

tsitaat:
Et viljeleda jätkusuutlikku eluviisi, ei tohiks Maa elaniku keskmine ökojalajälg ületada 1,8 globaalhektarit aastas. Eesti elaniku keskmine ökojalajälg 2007. aastal (viimased arvutatud andmed) oli aga 7,9 gha/in a. See tähendab, et eestlane elab globaalses mõõtmes vastutustundetult ja tulevaste põlvede võimaluste arvel. Kui kõik elaksid nii nagu meie, oleks meie tarbimisharjumuste jätkusuutlikuks katmiseks vaja üle nelja maakera!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 10.05.2026 12:13:50 vasta tsitaadiga

Premiumite jalajäg on üsna väikene, arvestades suhet mitte premiumitesse. Isegi, kui nad pidamise kõrge maksumuse tõttu varem käibelt maha lähevad, siis fordikusid kompenseerivad.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2026 12:41:59 vasta tsitaadiga

Ma ei viitsi mingeid arvutusi tegema hakata. Hooldusest hooldusesse ja kui väga lagunema hakkab või tee äärde jätma, siis müüki.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2026 14:27:19 vasta tsitaadiga

Kus te auto hooldust 500 euro eest saate?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2026 14:31:37 vasta tsitaadiga

Mida te hooldate 500 eest? icon_confused.gif
Mis selle eest saab? icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 543, 544, 545 ... 554, 555, 556  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.