Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 540, 541, 542 ... 555, 556, 557  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mitut autot oled elu jooksul omanud? Arvesta ainult nendega, mida omad või oled omanud
Mul on alles esimene auto
3%
 3%  [ 5 ]
2-3
29%
 29%  [ 47 ]
4-6
30%
 30%  [ 48 ]
7-10
18%
 18%  [ 29 ]
11-15
5%
 5%  [ 9 ]
16-20
5%
 5%  [ 8 ]
21-30
1%
 1%  [ 2 ]
31-40
2%
 2%  [ 4 ]
41-50
0%
 0%  [ 1 ]
Rohkem kui 50
3%
 3%  [ 5 ]
hääli kokku : 158

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2026 20:07:16 vasta tsitaadiga

Jääb meile rohkem autosi, muidu ameeriklased ostavad kõik ära icon_lol.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2026 20:08:13 vasta tsitaadiga

Uh, lasnamäe centrumis seisab kest poodi mingi hiinakas, dracon? iga kord vaatan ja imestan, paneelide vahed, liistud jne, kõigest õhkab "kvaliteeti" nagu mingit siksi vaataks, kvaliteedi poolest vist siks parem. Kardan sel draakonil tuleb uuest peast kõik mutrid poldid üle käia mutrivõtmega. Jällegi nagu zigulil...
icon_neutral.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 01.05.2026 20:18:20 vasta tsitaadiga

Sa tahtsid öelda et nagu teslal?
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2026 21:54:36 vasta tsitaadiga

tsssss...
...
Päälinnas ikka pehne asfalt...
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2026 00:01:08 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Uh, lasnamäe centrumis seisab kest poodi mingi hiinakas, dracon? iga kord vaatan ja imestan, paneelide vahed, liistud jne, kõigest õhkab "kvaliteeti" nagu mingit siksi vaataks, kvaliteedi poolest vist siks parem. Kardan sel draakonil tuleb uuest peast kõik mutrid poldid üle käia mutrivõtmega. Jällegi nagu zigulil...
icon_neutral.gif


Kui sa vaatad venelaste elektriautot nimega Amber, siis leiad, et hiinakas on veel vägagi kaunis.

https://auto.pub/electric-shock-russias-amber-prototype-aims-for-the-ugliest-car-crown/
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2026 09:05:09 vasta tsitaadiga

Issand halasta!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2026 10:27:13 vasta tsitaadiga

Naksitrallide auto on facelifti saanud.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.05.2026 10:50:52 vasta tsitaadiga

Jumala lahe. Kuulipilduja on ainult katuselt puudu
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2026 11:06:36 vasta tsitaadiga

Tiblad tegid sõja-auto.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2026 19:54:51 vasta tsitaadiga

Mini vs uuemad icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
udumees
Kreisi kasutaja
udumees

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2026 20:41:08 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Min 5gi vs uuemad icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Pole aru saanud jah, miks inimesed tahavd üksi v kahekesi sõites tihiti lisa 600-800kg kaasa vedada

_________________
"My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes." - Ford Prefect
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2026 23:04:22 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Uh, lasnamäe centrumis seisab kest poodi mingi hiinakas, dracon? iga kord vaatan ja imestan, paneelide vahed, liistud jne, kõigest õhkab "kvaliteeti" nagu mingit siksi vaataks, kvaliteedi poolest vist siks parem. Kardan sel draakonil tuleb uuest peast kõik mutrid poldid üle käia mutrivõtmega. Jällegi nagu zigulil...
icon_neutral.gif


Näita

_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 02.05.2026 23:12:16 vasta tsitaadiga

Tule ja vaata, sul 20 minutit söita sinna
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2026 00:01:18 vasta tsitaadiga

jägaja, No hetkel siiski 1.5h ja ega ma sellepärast sõitma isegi 20min kindlasti ei hakka,mis teeb edasi-tagasi ju lausa 40 min.
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2026 02:32:27 vasta tsitaadiga

Vaatamisele/imestamisele kulub ka aeg.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2026 11:31:52 vasta tsitaadiga

https://www.dragoncars.ee/
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 03.05.2026 13:15:05 vasta tsitaadiga

Söitsin täna 3x sealt mööda, ei tulnud meelde läbi astuda ja imestada icon_neutral.gif

PS. Parkla oli ka mingit ehitusmaterjali ja karusselle täis
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2026 17:36:47 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2026 20:42:49 vasta tsitaadiga

PWR ja BWR põhimõtteliselt ongi ju.
Vett soojendab aeglane kontrollitud tuumareaktsioon, aga boiler sellegipoolest.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2026 20:49:33 vasta tsitaadiga

See väike nüanss et boileri töötab tagurpidi. Üks teeb elektrist sooja vett, teine soojast veest elektrit. Aga miks mitte seda salvestina kasutada, kui päike särab siis kütad boileri kuumaks ja õhtul keerab mingi mikromootor selle ümber ja müüd võrku thumbs_up.gif
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2026 08:02:32 vasta tsitaadiga

Kopikas
See õudne rool, ei tea mis käte jaoks ta selline tehti küll icon_rolleyes.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 04.05.2026 08:13:14 vasta tsitaadiga

1800 päris hea ju
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2026 08:31:56 vasta tsitaadiga

Mingi preservatiiv käis neile roolidele ümber..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2026 10:08:16 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Kopikas
See õudne rool, ei tea mis käte jaoks ta selline tehti küll icon_rolleyes.gif


Peab teid vist harima icon_idea.gif
Kopikas on vaid esimene e VAZ 2101 mudel icon_idea.gif
https://www.auto24.ee/soidukid/4261051

Ei tea jah, miks itaalased sellise rooli tegid icon_rolleyes.gif
https://www.subito.it/auto/fiat-124-messina-636051028.htm
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2026 12:21:37 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
See väike nüanss et boileri töötab tagurpidi. Üks teeb elektrist sooja vett, teine soojast veest elektrit. Aga miks mitte seda salvestina kasutada, kui päike särab siis kütad boileri kuumaks ja õhtul keerab mingi mikromootor selle ümber ja müüd võrku thumbs_up.gif


Ei tööta tagurpidi. Jutt oli ainult reaktorist. Reaktor ei tooda elektrit vaid ainult auru turbiinide jaoks ehk on täiesti tüüpiline boiler, kus keedetakse vett.
Boileri olemust ei muuda see, millega teda kuumutatakse. Tuumareaktoris on selleks tuumakütus, põlevkivielektrijaamas on selleks põlevkivitolm, auruveduris kivisüsi, puit või mingi vedelkütus.
Kodust soojaveeboilerit kütad puidu, elektri või soojuspumbaga.

Mida sa selle kuuma vee või auruga teed, ei oma üldse tähtsust. Sa võid auru auruturbiini lasta ja sinna otsa generaatori torgata ja alles siis toodad sa elektrit, aga võid selle asemel ka lihtsalt kütta selle kuuma vee või auruga midagi.

Tuuma"boileri" ainus erinevus on see, et sa ei saa sealt väljuvat auru või vett otse kasutada, sest see on radioaktiivne. Vaja on mingit soojusvahetit, kus see radioaktiivne vesi või aur kuumutab teisest soojuskandjat (samuti vett). Aga boiler on ta ikka.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 04.05.2026 12:58:04 vasta tsitaadiga

Mõtlesin, et ajan pasakotile kevade puhul hääled sisse aga muffigi - tuleb hakata hoopis tühjaks jooksnud roolivõimu leket otsima. Minu õnne juures on pump ise ptsis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2026 12:58:28 vasta tsitaadiga

Oisu., null üks on null üks doh.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2026 13:00:58 vasta tsitaadiga

Karu sina vää?
Karule meeldib vaielda icon_idea.gif
Aga vahel on minul siiski õigus icon_idea.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2026 13:01:58 vasta tsitaadiga

Tõesta! icon_idea.gif
See, et sa seda nii pead, ei tähenda, et nii oleks

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2026 13:39:31 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Õli kvaliteet oli halb, nukkvõllid kulusid ümbes 80 tuh. km läbimisel. Nukkvõlle hakati varastama icon_lol.gif
Sellel autol on vale el. juhtmestiku kinnitused torpeedol, esiporitiiva ja aknaraami vahe mastiksiga täidetud mis on vale, ei ole näha aga kindlasti pükste ja kollektori kinnituspoltide alt stopper plekid puudu, jagaja ja mootoriploki kohal valge värvi märgistus puudu (et oleks näha, et keegi pole jagajat keeranud mootoriploki suhtes), esiklaas on "soola klaas" e ilma kileta.
Mis moel oleks võimalik 4.12 nähtavat andmesilti järgi teha, kui annan uue tehase tooriku? Variandid? Kere nr ja varuosade järjekorra number.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2026 14:14:45 vasta tsitaadiga

Minuga on intrnet ühel nõul icon_rolleyes.gif
tsitaat:
19. aprillil 1970. aastal veeresid vastvalminud Togliatti tehase liinilt maha kuus esimest VAZ-seeria pioneeri. Auto müük algas juba samal aastal. Kaasaegne Žiguli-tehas oli pikki aastaid nõukogude autotööstuse lipulaevaks. VAZ-2101 toodeti 1982. aastani, selle modifikatsioone aga pea aastatuhande vahetuseni 😮
Hüüdnime “Kopikas” on VAZ-2101 väidetavalt saanud möödunud sajandi kaheksakümnendatel aastatel, kui moraalselt vananenud mudel oma algset kuulsust minetas.

tsitaat:
Ka mudelit VAZ-21013 peetakse rahvasuus "kopikaks", kuna see on algse VAZ-2101 edasiarendus ja säilitab sama kere kuju.Täpsemalt öeldes:VAZ-2101 oli algne mudel (mootor 1,2 l).VAZ-21011 oli uuendatud kerega variant (mootor 1,3 l).VAZ-21013 oli mudeli 21011 kere, kuid sinna oli paigaldatud algne 1,2-liitrine mootor.Kuna kõik need variandid nägid välja peaaegu identsed (erinedes peamiselt põrkeraudade, ventilatsiooniavade ja tulede detailide poolest), laienes hüüdnimi "kopikas" kogu sellele seeriale.

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2026 16:20:48 vasta tsitaadiga

VAZ 21011, VAZ 21013 on derivaadid icon_idea.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2026 17:03:01 vasta tsitaadiga

Ma nimetaks ka kõiki 2101X variante kopikateks. Pealegi see pole ametlik nimetus, siis üldsus kinnitab hüüdnime.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2026 17:06:35 vasta tsitaadiga

rocky-b, thumbs_up.gif
Oisu., teeb end tähtsaks, ise ei tea asjast midagi icon_lol.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 04.05.2026 17:24:22 vasta tsitaadiga

Oisu. täitis lapsepõlve unistuse kopikast, mida neil tola ajal ei olnud võimalik omada.
Ma ei saa aru nendest mosse ja kopikategelsatest, tegelevad mingi sadomasoga. No olid kunagi autod, kuid täna nad seda enam ei ole.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2026 18:25:28 vasta tsitaadiga

Mis unistuse täitmine see on, kui nendega lihtsalt hangeldab.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricki
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2026 18:36:22 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ma ei saa aru nendest mosse ja kopikategelsatest, tegelevad mingi sadomasoga.

Küsi sealt: https://ladaklubi.ee/foorum/ ehk oskavad seletada.
tsitaat:
Statistika
Postitusi kokku 146232 • Teemasid kokku 14528 • Liikmeid kokku 8081 •
Kõige rohkem kasutajaid oli korraga foorumil 18 Okt 2025 07:36, kui neid oli 12858
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2026 18:41:48 vasta tsitaadiga

kui tahetakse, tuleb anda. samamoodi tuleb anda rahvale saja eurost 460 lenovot, 125-135 eurost 470 lenovot.. ära süvene, paista asjatundja ja ulata võtmeid. kui ta oisu käest ei osta, ostab selle kuskilt mujalt. lihtne.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2026 18:46:16 vasta tsitaadiga

Eile sõitsin sellise ilusa asja järel, tänapäeval on see ikka nii väike, vanasti ei saand arugi, praegu nii kitsas ikka, ei viitsi vaadata ka mis see laius on...

Spoiler Spoiler Spoiler

Ja siis olid mul huvitavad numbrid ees. Pluss avastasin, et läbisõidu numbrid on tehtud jooksma nagu hammakate peal, mitte lihtsalt ei vahetu, vaid keerlevad.
icon_eek.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2026 19:07:47 vasta tsitaadiga

Mul 412 ootab akut ja kütusepumba membraani vahetust
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2026 19:10:21 vasta tsitaadiga

neid membraane ei osatud teha, neid kulus nigu leiba. Pidi alati teepeal kaasas olema ja põlveotsas ära vahetama, kui tahtsid kohale jõuda icon_lol.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2026 19:45:38 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Oisu.Ma ei saa aru nendest mosse ja kopikategelsatest, tegelevad mingi sadomasoga. No olid kunagi autod, kuid täna nad seda enam ei ole.


Kas sulle ei meeldiks kui sul garages istub su esimene auto, või vanemate oma millega esimesena sõitsid? Sõidukorras, kalla ja talla.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 04.05.2026 19:50:29 vasta tsitaadiga

need autod paraku ei seisa garaazis seistes söidukorras. Olen neid omanud, ei igatse taga.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricki
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2026 20:21:39 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
need autod paraku ei seisa garaazis seistes söidukorras. Olen neid omanud, ei igatse taga.

See ongi tegelt asja point icon_idea.gif
Vanasti olid kõik garaažid autosid täis, inimeestel oli hobi, sai omavahel mõtteid vahetada, oli millegagi tegeleda icon_exclaim.gif
Praktiliselt igaüks sai ise remondiga hakkama. Kui endal hammas peale ei hakanud, sai sõbra käest uuritud.
Mis on samas saanud tänapäeval? Garaažid seisavad tühjalt ja terve ilm on täis 10 pöidla keerutajaid. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 04.05.2026 20:32:54 vasta tsitaadiga

Ükski garaaž ei seisa tühjalt. icon_exclaim.gif
Igas pole muidugi autot.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricki
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2026 20:36:34 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Ükski garaaž ei seisa tühjalt. icon_exclaim.gif
Igas pole muidugi autot.

Kaks vastuolulist lauset...
Sa pole vist tähele pannud kümneid või isegi sadu sisselangenud katustega garaaže?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2026 20:41:54 vasta tsitaadiga

Auto pole ainus sisustusvariant, seal võib olla mancave või töötuba või noh, enamasti kolaladu.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2026 20:42:50 vasta tsitaadiga

Ricki kirjutas:
jägaja kirjutas:
need autod paraku ei seisa garaazis seistes söidukorras. Olen neid omanud, ei igatse taga.

See ongi tegelt asja point icon_idea.gif
Vanasti olid kõik garaažid autosid täis, inimeestel oli hobi, sai omavahel mõtteid vahetada, oli millegagi tegeleda icon_exclaim.gif
Praktiliselt igaüks sai ise remondiga hakkama. Kui endal hammas peale ei hakanud, sai sõbra käest uuritud.
Mis on samas saanud tänapäeval? Garaažid seisavad tühjalt ja terve ilm on täis 10 pöidla keerutajaid. icon_rolleyes.gif

Isiklikke autosid oli puudu. Ose polnud saada. Palju asju tuli ise teha, asjad olid lihtsamad ning üldine teadmiste tase oli kõrgem.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricki
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2026 20:47:07 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Palju asju tuli ise teha, asjad olid lihtsamad ning üldine teadmiste tase oli kõrgem.

thumbs_up.gif
Nutiajastu ei tekita nutikaid inimesi juurde. Paraku hoopis vastupidi...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 04.05.2026 20:49:10 vasta tsitaadiga

Inimeste tehniline mõtteviis ja tahe asjadest aimu saada on mandunud. Muidugi, tänapäevasest elektroonilisest autost ei saagi enamus jagu, kuid samas mingit vana 50 aasta vanust roigast ei taha ka nüüd enamik putitada lihtsalt putitamise pärast. Ega pole mütet ka, sest tollane tehniline maailme ei oma tänapäevases mõistes enam mingit arendavat pointi.
Vajadused on palju andekamate inimeste järgi, kui kusagil igavusest karpussi näppida.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 540, 541, 542 ... 555, 556, 557  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.