Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Arutlused erinevate õnnetuste ja maailma konfliktikollete teemal vol. 2 (Venemaa agressioon ja Vene-Ukraina sõda) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 341, 342, 343 ... 354, 355, 356  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2026 23:10:02 vasta tsitaadiga

Peaminister Jonas Gahr Støre ja Ukraina president Volodõmõr Zelenskõi on kokku leppinud, et Norra ja Ukraina peaksid tugevdama koostööd kaitse- ja julgeolekuvaldkonnas. Nad soodustavad Norra ja Ukraina kaitsetööstuse tihedamat koostööd uue tehnoloogia arendamisel ja tootmise suurendamisel. Ukraina droone hakatakse nüüd tootma Norras.
https://www.regjeringen.no/no/aktuelt/norge-og-ukraina-inngar-tettere-forsvarssamarbeid/id3156260/
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2026 23:36:16 vasta tsitaadiga

Parempoolsed poliitikud üldjuhul on üsna vastupidavad igasugusele lobotoomiale.

Uhhuud usuvad ja peavad äärmuskonservatiive(-vasakpoolseid) pidevalt parempoolseteks, kuna neile ei meeldi liberaalsed maailmavaated ja äärmuskonservatiivid hea meelega taovad seda trummi kerge poliitilise võidu nimel. Võinoh, neile ei meeldi kui keegi saab mingi õiguse midagi samaväärselt teha nagu nende sotsiaalne või hierarhiline kast on saanud alati teha (või on saanud mitu põlvkonda, eelnev aeg on ajalugu).
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2026 09:18:23 vasta tsitaadiga

USA teatas, et esimese 24 tunni jooksul pole ükski laev läbinud Iraani sadamate ja rannikualade blokaadi. BBC poolt kinnitatud jälgimisandmed näitasid, et pärast blokaadi algust ületasid Hormuzi väina neli Iraaniga seotud laeva.
https://www.bbc.com/news/live/cp9vm5ezxz4t?post=asset%3A1b1a1b06-13e7-49cb-98c8-9500e594fcb8#post

Kõva blokaad icon_lol.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greaper
HV kasutaja
greaper

liitunud: 27.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2026 10:20:17 vasta tsitaadiga

Nendele laevadele oli kindlasti jagatud infot kuhu ja kellele tuleb kohvritäis petrollarit jätta icon_lol.gif icon_lol.gif
_________________
Psychologists usually attribute belief in conspiracy theories to a number of psychopathological conditions such as paranoia, schizotypy, narcissism, and insecure attachment, or to a form of cognitive bias called "illusory pattern perception".
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2026 10:25:46 vasta tsitaadiga

Või siis tacotab Hiina suunduvate laevade osas..
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2026 11:05:54 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11756660#11756660

Ta on sellest ju juba rääkinud. Ta alati räägib kõik välja.

tsitaat:

https://thehill.com/policy/energy-environment/5821752-iran-ship-toll-cryptocurrency-strait-hormuz/
Vs
https://thehill.com/policy/international/5821343-trump-us-iran-ceasefire-deal-joint-venture-strait-of-hormuz/
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2026 15:14:48 vasta tsitaadiga

Hormuzi väin on avatud. Tubli.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2026 15:50:36 vasta tsitaadiga

Ma ei saa enam üldse aru, kas see krdi väin on siis nüüd lahti, kinni, blokeeritud või mis. Keegi tehke mingi sait selle staatuse jälgmiseks reaalajas, nagu Silvia Ilvesel oli.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2026 15:55:04 vasta tsitaadiga

Silvia oma siis siin: https://kassilviailvesonhetkelvallaline.ee (nii kaua, kuni marekul veel plekki on)
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2026 21:03:44 vasta tsitaadiga

Ukrainian sea drone MAGURA V7 in the carrier version with six FPV kamikaze drones
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2026 21:43:53 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Ma ei saa enam üldse aru, kas see krdi väin on siis nüüd lahti, kinni, blokeeritud või mis. Keegi tehke mingi sait selle staatuse jälgmiseks reaalajas, nagu Silvia Ilvesel oli.


Siit paistab, kus on laevad hunnikus ja kus väga ei ole. https://www.marinetraffic.com/en/ais/home/centerx:56.1/centery:25.7/zoom:8

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2026 22:59:06 vasta tsitaadiga

link :: Pentagon ramps up planning for possible military ops in Cuba

tsitaat:
Military planning for a possible Pentagon-led operation in Cuba is quietly ramping up, in case President Donald Trump gives an order to intervene there, USA TODAY has learned.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2026 02:24:41 vasta tsitaadiga

Iran used Chinese spy satellite to target US bases
Leaked documents show IRGC secretly acquired system and used it to guide strikes during war in March

https://www.ft.com/content/1fddd2cd-1294-4e9c-a17d-5ea06b399355
tsitaat:
Iran secretly acquired a Chinese spy satellite that gave the Islamic republic a powerful new capability to target US military bases across the Middle East during the recent war, according to a Financial Times investigation.
Leaked Iranian military documents show the satellite, known as TEE-01B, was acquired by the Islamic Revolutionary Guard Corps’ Aerospace Force in late 2024 after it was launched into space from China.
Time-stamped coordinate lists, satellite imagery and orbital analysis show that Iranian military commanders later tasked the satellite to monitor key US military sites. The images were taken in March before and after drone and missile strikes on those locations.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2026 02:39:32 vasta tsitaadiga

Aga kõik süüdistasid venelasi
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2026 10:42:21 vasta tsitaadiga

Huvitav palju sellise satelliidi ülesse laskmine maksab? Balti riigid selgu kokku pannes ei tahaks paari sellist omale muretseda et Venemaa poolt iseseisvalt jälgida? Et ei peaks sõltuma US/UK/FR/DE vms armust kel hetkel selline võimekus on. icon_rolleyes.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 16.04.2026 10:49:40 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Aga kõik süüdistasid venelasi

Su posituse mõte?
Sateliitide ülelennud olid ju tõestatud, keegi tõi isegi selle info välja.
Hiina info on lihtsalt suurema eraldusvõimega.
Kui juba Venemaa puhul hiina abi on väiksemaks mängitud, siis miks nüüd peaks teisiti olema?
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2026 10:59:58 vasta tsitaadiga

Ühendkuningriigi, Austraalia, Jaapani, Rootsi, Hollandi, Soome, Hispaania, Norra, Iiri Vabariigi, Poola ja Uus-Meremaa rahandusministrite ühisavaldus Lähis-Ida kohta.
https://www.gov.uk/government/news/joint-statement-from-finance-ministers-on-the-middle-east-15-april-2026
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
acl
HV vaatleja

liitunud: 02.12.2019




sõnum 16.04.2026 11:17:08 vasta tsitaadiga

https://www.delfi.ee/artikkel/120568951/vance-ukraina-abi-lopetamine-on-trumpi-administratsiooni-uks-suurimaid-saavutusi

Tõeline saavutus. Lipitseme suurte ees, väiksemate peale astume jõuga.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2026 12:14:23 vasta tsitaadiga

Ma tean, et Vance vihkab Ukrainat südamest ja see statement ei peaks üldse üllatama, aga ikkagi tekkis seda pealkirja lugedes tahtmine okse.gif okse.gif okse.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greaper
HV kasutaja
greaper

liitunud: 27.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2026 12:28:27 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ma tean, et Vance vihkab Ukrainat südamest ja see statement ei peaks üldse üllatama, aga ikkagi tekkis seda pealkirja lugedes tahtmine


Pole hullu, mõtle kui jube siis oleks, kui Harris oleks võitnud icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

_________________
Psychologists usually attribute belief in conspiracy theories to a number of psychopathological conditions such as paranoia, schizotypy, narcissism, and insecure attachment, or to a form of cognitive bias called "illusory pattern perception".
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2026 13:09:57 vasta tsitaadiga

https://www.err.ee/1609997155/rootsi-armeejuht-hoiatab-vene-provokatsiooni-eest-laanemerel
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2026 13:15:32 vasta tsitaadiga

greaper kirjutas:
tsitaat:

Ma tean, et Vance vihkab Ukrainat südamest ja see statement ei peaks üldse üllatama, aga ikkagi tekkis seda pealkirja lugedes tahtmine


Pole hullu, mõtle kui jube siis oleks, kui Harris oleks võitnud icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif


Ma ei tea, miks ma seda peaks mõtlema. Ma olin Harrise kui kandidaadi vastu ainult ühel põhjusel, kuna oli ette näha et tema ei suuda demokraatidele võitu tuua ja nii kahjuks läkski. Ilmselt kui nad ta uuesti üles seavad, läheb nii jälle. Teate ju küll mida öeldakse selle kohta kui teed sama asja ja loodad erinevaid tulemusi.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2026 13:17:04 vasta tsitaadiga

Mitu korda trump kolmas oli?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2026 13:19:11 vasta tsitaadiga

Mis kolmas? Kuskil vaheküsitlustes v? Ei tea, ei jälginud. Nagu näha, sel polnud mingit vahet ka
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2026 14:21:54 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Aga kõik süüdistasid venelasi

Üks ei pea teist välistama.


---
bladerunner kirjutas:
Huvitav palju sellise satelliidi ülesse laskmine maksab? Balti riigid selgu kokku pannes ei tahaks paari sellist omale muretseda et Venemaa poolt iseseisvalt jälgida? Et ei peaks sõltuma US/UK/FR/DE vms armust kel hetkel selline võimekus on. icon_rolleyes.gif

Viidatud artiklis on kulud kirjas.
tsitaat:
In September 2024, the IRGC Aerospace Force — which oversees Iran’s ballistic missile, drone and space programmes — agreed to pay about Rmb250mn ($36.6mn) to acquire control over the satellite system, according to the documents seen by the FT.


----
Samal ajal kui Hiina aitab Iraanil USA sihtmärke hävitada... Trump:
tsitaat:
...Chinese President Xi Jinping would give him "a big, fat, hug" when the two meet in Beijing in the coming weeks.

https://finance.yahoo.com/sectors/energy/articles/president-xi-big-fat-hug-204000100.html
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2026 14:29:44 vasta tsitaadiga

Mis teema selle satiga üldse on, et iraan ei kirenud terve ilma ees mis võimekusi ta soetab? Veel enne trumpi võimule tulekut. Ja kui peale seda juba teist korda su vastu konkreetselt sõda on alustatud siis selle kasutamine ründaja vastu pole fair game?
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2026 14:31:48 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Huvitav palju sellise satelliidi ülesse laskmine maksab? Balti riigid selgu kokku pannes ei tahaks paari sellist omale muretseda et Venemaa poolt iseseisvalt jälgida? Et ei peaks sõltuma US/UK/FR/DE vms armust kel hetkel selline võimekus on. icon_rolleyes.gif


Sellest poleks palju abi nagunii. Ok, saame teada, et tibla plaanib midagi. Aga kui teised appi ei tule, siis tibla vastu me üksi ei saa. Ok, suudame esimese laine tagasi lüüa kuniks abi saabub, aga pikalt vastu ei pea.
NATO-l see luureinfo on ilmselt nagunii olemas ja jagatakse ka meiega kui see meid puudutada võib.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2026 14:37:18 vasta tsitaadiga

https://sport.err.ee/1609997569/tudrukute-jalgpalliturniir-tallinnas-jaab-valisklubide-sojahirmu-tottu-ara

tsitaat:

Kolmapäeval teatati aga, et turniir jäetakse ära ning korraldaja Innar Hunt ütles ERR Newsile, et osad tiimid loobusid turniirist, viidates sõjale Iraanis ning Ukraina hiljutistele rünnakutele Venemaa naftaterminalidele Läänemeres. Hunt ei avalikustanud, millise riigi klubid osalusest loobusid, aga ütles, et üks Saksamaa klubi küsis talt "kui halb olukord Venemaaga on?"


Roonemaa ei ole oma tööd ikka korralikult teinud.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 16.04.2026 14:41:17 vasta tsitaadiga

Rahaline pool pigem. Roonemaa teeb tööd?
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Longero
HV veteran

liitunud: 04.02.2011



Online
sõnum 16.04.2026 15:06:35 vasta tsitaadiga

Vaatasin niisama eile ühe pikema video. Seal lahatakse mõlemat poolt. USA’l isegi kui tahaks pole head väljapääsu alustatud Iraani sõjast. Seal kuskil vahepeal mainib, et mõlemad pooled olid valmis läbirääkima, aga Iisrael võttis kätte ja nottis maha Iraanipoolsed läbirääkijad.
Spoiler Spoiler Spoiler


Ma ei ta kas siin keegi linkis v jäi mujalt silma, natuke nalja vana hiti alusel icon_lol.gif https://twitter.com/i/status/2043757392010076666

_________________
Win ISO'd ja uuendused
Artiklid jagatud
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2026 16:23:01 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
bladerunner kirjutas:
Huvitav palju sellise satelliidi ülesse laskmine maksab? Balti riigid selgu kokku pannes ei tahaks paari sellist omale muretseda et Venemaa poolt iseseisvalt jälgida? Et ei peaks sõltuma US/UK/FR/DE vms armust kel hetkel selline võimekus on. icon_rolleyes.gif


Sellest poleks palju abi nagunii. Ok, saame teada, et tibla plaanib midagi. Aga kui teised appi ei tule, siis tibla vastu me üksi ei saa. Ok, suudame esimese laine tagasi lüüa kuniks abi saabub, aga pikalt vastu ei pea.
NATO-l see luureinfo on ilmselt nagunii olemas ja jagatakse ka meiega kui see meid puudutada võib.

Kõik sõltub. Kui venemaa paneb meie vastu "ainult" 100k sõdurit, siis ainus mida nad loota saavad on Ida või Lääne-Virumaale kinnijäämine.
Ründaja vajab kolmekordset ülekaalu numbrites.

Kui nad panevad terve Baltikumi vastu ainult 100k, siis läheb neil veel kehvemini.
Samas kui nad panevad ainult meie vastu 500k, siis on juba väga halvasti meil isegi kui liitlastel on ülekaal õhus ja merel.

Üks suurimaid ohte ongi maismaa invasioon, sest kui NATO liitlased araks ei löö (mis on tegelikult suurim oht), siis õhus ja merel saavutatakse selge ülekaal venelaste vastu, seega vene hävitajad tallinna kohal ega vene laevad muuga sadamas silduda ei saa.See on muidugi "tugitooliarvamus". Palju targemad on neid sõjamänge virtuaalselt läbi mänginud.

Tänapäeval ikka miskipärast alahinnatakse väiksemaid riike vs tuumajõud. Alahinnati Ukraina 40m vs vene 140m. Alahinnati Iraani 90m vs USA 360m jne.
Ei ole see nii lihtne kunagi, et kolme tunniga Tallinnas vms.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2026 16:35:42 vasta tsitaadiga

„Meie väed on valmis jätkama lahingoperatsioone, kui Iraan teeb halva valiku ja ei nõustu kokkuleppega,“ ütleb Hegseth.
Jätkuu
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 16.04.2026 17:00:38 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Pete Hegseth quoted a fake Bible verse from Quentin Tarantino’s Pulp Fiction during a Pentagon sermon.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2026 21:01:43 vasta tsitaadiga

https://kyivindependent.com/russia-threatens-action-against-finland-baltic-states/
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Longero
HV veteran

liitunud: 04.02.2011



Online
sõnum 16.04.2026 23:51:35 vasta tsitaadiga

Kaitsevägi alustas kagupiiri ääres tankitõrjekraavide rajamist https://www.err.ee/1609995751/kaitsevagi-alustas-kagupiiri-aares-tankitorjekraavide-rajamist
tsitaat:
Tankitõrjekraavide juurde saab vajadusel kiiresti paigutada ka betoonist draakonihambad.

"Hetkel me need draakonihambad ladustame eelladustusaladele, millega on riigikaitse investeeringute keskus saanud kokkuleppele ettevõtetega ja kohalike maaomanikega. Tulevikus, kui tekib vajadus, siis me ma paneme need paika täienduseks rajatavatele tankitõrjekraavidele," sõnas Toots.

Nüüd vist panevad juba paika. Gooogle viskas selle lingi, see pole küll mingi eriline koht mida uskuda, aga ikkagi. Seal videoklipp ka. https://eestinen.fi/2026/04/video-eestis-algas-voimsa-kaitseliini-ehitus/
Spoiler Spoiler Spoiler

Päris niisama ka ei tehta sellist asja. Tundub, et kardetakse ohtu rohkem kui avalikult rääkida tahetakse.
Ma nüüd ei taha midagi arvama hakata, aga kas Prisma kauplusteketi müük polnud investeeringute päästmine ja hirmuga müük. Vahet pole mida ajakirjandus ja nad ise väidavad.
On teisigi kes oma suured investeeringud siin maha müünud.

_________________
Win ISO'd ja uuendused
Artiklid jagatud
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2026 08:50:06 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
Aga kõik süüdistasid venelasi

Üks ei pea teist välistama.

Jep, mõlemad
https://lp.delfi.ee/artikkel/120568952/intervjuu-endine-cia-juht-neljatarnikindral-ostke-droone-tankid-soomukid-jaaksid-tana-surmatsooni
tsitaat:
Kasutatud on palju USA kõige täpsemat relvastust. Hiina näeb selles teatud mõttes positiivset arengut, aga nende olukord on keerulisem. Ehkki nad aitasid Iraani luureandmetega nagu ka Venemaa ja ostsid ära suurema osa Iraani 1,5 miljoni barrelisest päevasest naftatoodangust.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2026 10:20:15 vasta tsitaadiga

Norra ajaleht teinud loo Narvast.
https://www.dagbladet.no/nyheter/rykteflom-blir-helt-oppgitt/84503381
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 17.04.2026 17:50:53 vasta tsitaadiga

Väin peaks täielikult avatud olema nüüd.
https://arileht.delfi.ee/artikkel/120569408/iraan-lubab-avada-hormuzi-vaina-taielikult-nafta-hind-tegi-jarsu-kukkumise
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2026 19:14:09 vasta tsitaadiga

tsitaat:

tsitaat:


tsitaat:
Iranian president spokesperson slams ‘baseless statements of the enemy’

Seyyed Mohammad Mehdi Tabatabaei, a spokesperson for Iran’s president, has lashed out at the “baseless statements of the enemy”, shortly after Trump said Iran had agreed never to close the Strait of Hormuz again.

“The conditional and limited reopening of a portion of the Strait of Hormuz is solely an Iranian initiative, one that creates responsibility and serves to test the firm commitments of the opposing side,” Tabatabaei said on X.

“If they renege on their promises, they will face dire consequences.”

He also suggested that Trump’s statements were “aimed at stripping the Iranian nation of their sense of pride for the great victories they have achieved through their resolute defence”.

https://www.aljazeera.com/news/liveblog/2026/4/17/iran-war-live-ceasefire-starts-in-lebanon-as-trump-says-tehran-deal-close?update=4500525
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2026 23:39:44 vasta tsitaadiga

Pärsia lahes on läinud laevade liiklus lahti Hormuzi väina poole aga India ookeanist Hurmuzi väina poole mitte icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2026 00:52:30 vasta tsitaadiga

Kesse loll on kes tahab praeguses segases olukorras kus väin võidakse jälle üleöö lukku lüüa oma laevu sinna saata.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2026 01:19:17 vasta tsitaadiga

Vist juba lukus, jäävad puha seisma seal, nafta tiksub vaikselt ülespoole. Või siis ei taha pimedas sõita, hommikul vast pilt selgem.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2026 01:38:49 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Iranian parliament speaker Ghalibaf says Trump made 7 false claims about Iran war in 1 hour
https://x.com/mb_ghalibaf/status/2045264713593114970
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2026 09:28:49 vasta tsitaadiga

Mingi segadus seal. Mõned sõidavad läbi, mõned seisavad ja mõned on tagasi pööranud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 18.04.2026 12:02:06 vasta tsitaadiga

tsitaat:
In less than 24 hours after Iran announced it fully reopened the Strait of Hormuz, it reimposed restrictions after US said its blockade would not end, AP reports.

Iran's joint military command issued the following statement: "control of the Strait of Hormuz has returned to its previous state...under strict management and control of the armed forces."

Earlier, President Trump said the US blockade "will remain in full force" until a deal is reached with Iran, with talks expected this weekend.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2026 13:25:31 vasta tsitaadiga

Ei tea, kas hämavad või on siin kirjutatul väike tõetera sees?
https://www.themoscowtimes.com/2026/04/18/russia-signals-pullback-in-business-support-as-budget-strains-mount-a92534
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2026 13:57:46 vasta tsitaadiga

tsitaat:
: Gunfire has been reported after at least two vessels tried to pass through the Strait of Hormuz, the news agency Reuters reports, which is citing three maritime sources.
https://x.com/SkyNews/status/2045454765182636251
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2026 14:08:02 vasta tsitaadiga

Põiklevad kuulide eest.
https://www.marinetraffic.com/en/ais/home/centerx:55.5/centery:26.2/zoom:10
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2026 15:12:19 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Ei tea, kas hämavad või on siin kirjutatul väike tõetera sees?
https://www.themoscowtimes.com/2026/04/18/russia-signals-pullback-in-business-support-as-budget-strains-mount-a92534

Eks neil kindlasti pigistab ja venelane oskab halvas olukorras rõõmsat nägu teha. Putin ju kurjustas ja käskis lahendusi leida.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2026 19:25:09 vasta tsitaadiga

https://www.theguardian.com/world/live/2026/apr/18/middle-east-crisis-live-iran-warns-it-will-close-strait-of-hormuz-if-us-blockade-continues

Mitmendat korda see sõda juba läbi on saanud ja keegi spekulant paar miljardit süsteemist välja keerutanud? Mul arvelugemine sassis igatahes.

Spoiler Spoiler Spoiler


Edit: https://www.facebook.com/share/v/17R1josFak/

Ukraina teeb head tööd.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Arutlused erinevate õnnetuste ja maailma konfliktikollete teemal vol. 2 (Venemaa agressioon ja Vene-Ukraina sõda) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 341, 342, 343 ... 354, 355, 356  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.