Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 194, 195, 196 ... 201, 202, 203  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2026 09:27:04 vasta tsitaadiga

Tartu. V kõlbab ka Viljandi?
Kui suure osa hooldeasutuse arvest maksab riik?
Arve = pension + riigi toetus + oma osalus. See omaosalus võib jääda 150 - 300 € kanti kuus.
Äkki ei pea kohe korterit müüma?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2026 11:11:14 vasta tsitaadiga

Eks tuleb olla valmis valima kohti kogu riigis. Üks sugulane veetis enda viimased aastad Piigastes ja probleeme ei tundunud olevat. Korteri võib tõesti välja üürida ja sealt siis omaosalust maksta.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricki
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2026 14:31:02 vasta tsitaadiga

Vanadekodud.ee
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=865788
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2026 14:32:05 vasta tsitaadiga

tööalaselt puutun kokku Lõuna-Eesti Hooldekodu'ga. Vahest läheb seadme remondiga kauem ja eks siis kuuleb igasugu jutte icon_lol.gif , aga vähemasti pole midagi halba küll kuulnud, pigem naljakaid.
_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 03.04.2026 23:46:35 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Mida paganat on Jeesusel pistmist tibude, munade ja jänestega?
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2026 01:11:10 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
tsitaat:
Mida paganat on Jeesusel pistmist tibude, munade ja jänestega?

Söön neid kõiki

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 04.04.2026 13:05:18 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2026 13:06:24 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
tsitaat:
Mida paganat on Jeesusel pistmist tibude, munade ja jänestega?


Ei olegi. See on rahvatraditsioonist juurde tulnud.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2026 22:09:12 vasta tsitaadiga

Miks mu naine ei saa oma samsung teloga praamid.ee sisse logida SmartIDga? Teeb värgi läbi, ütleb sisselogimine õnnestus ja tegelikult sisse ei lähe, vaid saad uuesti alustada seda sama jama, kui tahta. Panka saab, maksta saab, aga praamid.ee ei saa.
Ma oma teloga saan, tema minu telos ka saab.
Kus kamm on? icon_mad.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2026 22:12:12 vasta tsitaadiga

mis lehitseja? samsungil on mingi oma.. kustuta mingi joga..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricki
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2026 22:14:09 vasta tsitaadiga

Kamm on naise telos. doh.gif teloga tuleb lutsu visata icon_idea.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2026 22:15:43 vasta tsitaadiga

chrome. kustutasin kõik küpud jms, mis seal leidus icon_neutral.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2026 22:37:51 vasta tsitaadiga

Proovi incognitoga
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2026 06:51:00 vasta tsitaadiga

elukaz, thumbs_up.gif proovin
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 06.04.2026 22:43:39 vasta tsitaadiga

Ja mis tulemus on?
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2026 06:07:00 vasta tsitaadiga

naine sõitis komandeeringusse, koos teloga, ei jõudnud katsetada icon_redface.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2026 13:44:14 vasta tsitaadiga

Sai siis praami peale või läks jala?
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 07.04.2026 13:46:53 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Sai siis praami peale või läks jala?


Nagu jeesus mööda vett või ?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2026 14:27:14 vasta tsitaadiga

Järsku on sihuke... "poolsaare moodi saar" icon_lol.gif
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2026 15:07:34 vasta tsitaadiga

Seekord läks teise kohta. Homme praamile icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 07.04.2026 19:11:15 vasta tsitaadiga

Äkki saab pool piletit ainult ja pannakse kessulaiul veel maha. Ärgy parem mingu.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2026 19:14:14 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Äkki saab pool piletit ainult ja pannakse kessulaiul veel maha. Ärgy parem mingu.


Kessulaiul icon_lol.gif

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 07.04.2026 19:15:15 vasta tsitaadiga

kesse..
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 07.04.2026 19:17:58 vasta tsitaadiga

Tripp Kessulaiule.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2026 20:16:06 vasta tsitaadiga

Tripp mõisavalitsejaks thumbs_up.gif

Kes ei tea mis on supramakk: https://arhiiv.err.ee/video/vaata/kessu-soogiautomaat?t=759

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2026 20:16:28 vasta tsitaadiga

Ilmselgelt läks armukese juurde kui piletit ei saanud. .
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2026 09:21:49 vasta tsitaadiga

Hiid saab persest jälle..
Hauakivile läheb ka jutt: "mees, kes sai persest.."

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2026 16:05:31 vasta tsitaadiga

laurx, icon_question.gif icon_rolleyes.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2026 17:05:38 vasta tsitaadiga

Maale pandi valguskaabli ots. Hakkasin pakkumisi küsima neti jaoks ja esimesena vastus Elisa, kelle teenindaja raiub kui rauda, et pean kindlasti nende modemi ja ruuteri võtma (majas on mesh-networki ruuterid juba olemas) ja kui ei võta, siis ei pruugi nett töötada (mis kõlab juba jaburalt). Ruuter ruuteriks, sellest on ükskõik - aga kas modemi puhul võib olla mingitel teenusepakkujatel enda piirang?
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2026 17:51:02 vasta tsitaadiga

Optika konverteriga on vist jah nii, et peab teenusepakkuja oma olema. Igaühel omad iseärasused või listid, mis seadmed võrku lubatakse.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2026 13:39:33 vasta tsitaadiga

Küsimus ausatele ärimeestele, vähekogenuna ei meenu, kas sellistel keskkondadel nagu osta ja yaga on mingid reeglid selle vastu, et müügile pandud asi ka mujal keskkonnas müüa võiks olla?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 09.04.2026 13:46:35 vasta tsitaadiga

Kuidas saab sellise asja peale üldse tulla, et mujal ei tohiks asi müügis olla? Järgmiseks lubame mingi toote reklaami ka korraga vaid ühes kanalis?
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2026 13:49:24 vasta tsitaadiga

Yaga on vist suvaline peldikusein, aga Ostas, kui oled avanud oksjoni ja keegi on pakkumise juba teinud, siis kohustud ka selle kauba kõrgeima pakkumise teinule müüma. Vastasel korral rakenduvad sanktsioonid- Ega nad maha ei lase, aga ebameeldivusi korraldavad icon_lol.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 09.04.2026 13:51:01 vasta tsitaadiga

Ostas oli vist mingi reegel, et kui pakkumine on, siis peab sellele pakkujale ka minema, muidu saad ise trahvi.
Kui aga müüd, siis ei tea arvata, kuid osta on selline imelik koht, mille igasugu reegleid.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 09.04.2026 13:51:20 vasta tsitaadiga

Ostas jah kohustus müüa aga keegi ei keela mujal kuulutada.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2026 13:53:17 vasta tsitaadiga

Sanktsioonid kehtivad mõlemale osapoolele? icon_rolleyes.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 09.04.2026 14:03:12 vasta tsitaadiga

Jah.
Aga enne, kui Osta klienditugi pretensiooni üldse lahendama hakkab, tuleb 7 päeva oodata ning kui pahatahtlik ostja/müüja ei reageeri, siis veel vähemalt 7 päeva.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2026 16:45:57 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Küsimus ausatele ärimeestele, vähekogenuna ei meenu, kas sellistel keskkondadel nagu osta ja yaga on mingid reeglid selle vastu, et müügile pandud asi ka mujal keskkonnas müüa võiks olla?


1) sa pead olema peast väga lihtne, et otsapunkeeee s üldse mingit "äri" teha. sellele leedukate sitalehele tänasel päeval maksavad vist need ka juba, kes seda lehte vaatama peavad millegipärast. aga noh, #äraolevaene ja otapunkeee ja auto48 on " teemas".
yagas tehakse sulle pakkumine millest sa kas keeldud või võtad selle vastu. yaga ainuke eelis on see, et sealt saab huviline kuulöutust vaadata sisse logimata. tehnika müümisel temast mingit a muud kasu ei ole kui ainult kuulutuste hoidlana. eriti värdjas on seal müüa ettevõttena.

kui sa tahad teha valutult äri:
märgi kuulutusse AINULT SEE HIND mille eest sa oled valmis kaubast KOHE vabanema. igasugu ääääähhhh / okkkkkkkkk on munnist. nii kui sul jääb kuulutusse mingi lõtk, läheb pükste sikutamiseks. tehingu saab teha 2 minutiga ja nelja lausega.
"iga asja jaoks on kuskil ostja olemas". täna müüd sa marketplaces. kõik ülejäänu on paraku "liiga kallis klikk".

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 09.04.2026 17:39:17 vasta tsitaadiga

Marketplace'is saad kümneid sõnumeid märgitud hinnast poole või heal juhul kolmandiku võrra madalama pakkumisega. Petiseid samuti kordades rohkem kui Ostas/Yagas, kus mõlemas on deposiidimakse.
Hiljuti pakuti ühe 500€ (ainult see hind selgelt kirjas) asja eest 300, pikk jutt sõnumis ja lõpetuseks "eeldan, et minu pakkumine hetkel Teile ei sobi, aga mõtlemisainet on enam kui küll".
Tuleb küll tõdeda, et see sama asi sai ikkagi müüdud Marketplace'i vahendusel (450 eest). Mujal polnud ühtki huvilist.

Ostas müüd siis, kui on likviidne/populaarne kaup (saab enamasti kallimalt müüdud kui mujal) või kui tahad asjast kindlasti lahti saada, aga ära visata ei raatsi.
Ostjana leiab sealt ka aeg-ajalt sellist kasutatud kraami, mida mujal ei ole ja kui joppab (püsikammijad parajasti eemal), on võimalik asju ka turuhinnast palju odavamalt saada.

Kui Yagasse ununeb kuulutus asja kohta, mis mujal ammu müüdud ja keegi otsustab selle ära osta, siis kuidas see ost tühistada? Raha on ju juba Yaga deposiidis.
Osta.ee puhul saad sellise asja eest trahvi, kuidas Yagaga lood?

Auto ostmine on p***** keeratud.
Peab kusagilt FB Marketplace'i gruppidest otsima, selle asemel et kuulutusteportaalis normaalselt filtreerida.

_________________
Müüa igasugu asju


viimati muutis von Wu 09.04.2026 17:41:27, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2026 17:39:35 vasta tsitaadiga

kui sinu enda kuulutus jätab mulje, et sul käivad püksid vupsti jalast ära ja vaseliinipurk on ka kaasas koguaeg siis seda ka kasutatakse. siin mul ei käida lolle pakkumisi näiteks tegemas. MP s vahel juhtubaga see ei ole valdav. me vahetame infot sealse rahva kohta ja kuvasid seega on juhtunud, et juba kui tead, et tuleb mingi sell huvitavate võtavõi jaa pakkumistega, võib talle tema enda lolle pakkumisi kelleltki eelnevalt näidata ja küsida näiteks, kas soovid ülemist või alumist poolt oma pakkumise eest. mingi kindel kaader harrastab poolkõva peos õhtute viisi arvuti ees passida, võimalik, et sellel kaadril on ka mingi fetiš teatud kraami kohta. mul aidatreppi kus kogu maailma sitta ladustada ja ostjat oodata ei ole, seega see elu läheb minust mööda. kiireim arvutitehing ütleme jõuludest siiani on ca 7 minutiga alates " avalda" vajutamisest.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2026 18:02:23 vasta tsitaadiga

Ma ostast vahel ikka võtan üht-teist, ei oska midagi ette heita. Deposiitmakse on üsna veenev, paneb müüja tegutsema kui midagi valesti. Ise müümisega vast jah nii roosa ei ole.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 09.04.2026 18:05:47 vasta tsitaadiga

See pakkumise süsteem on hea nagu okidokis. Paned hinnaks 2x rohkem kui soovid ja mingi tainas pakub üsna kohe pool sellest.
Ise ka hea numbreid järjest paugutada, midagi näkkab ikka
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2026 19:48:02 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:

1) sa pead olema peast väga lihtne, et otsapunkeeee s üldse mingit "äri" teha. sellele leedukate sitalehele tänasel päeval maksavad vist need ka juba, kes seda lehte vaatama peavad millegipärast.

Sõltub kaubast. Mida mina müün, ei saa kusagil eestis müüa, kui osta,ee's ja kõige kasumlikumalt.
A mis leedukatest sa sokid? icon_rolleyes.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2026 20:16:54 vasta tsitaadiga

https://www.e-krediidiinfo.ee/16753983-OSTA-OKSJONID-O%C3%9C

miskipärast on meeles, et mingil ajahetkel oleks see justkui leedulastele kuulunud.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 09.04.2026 20:18:37 vasta tsitaadiga

Kust otsast see osta.ee seotud on?
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 09.04.2026 20:42:04 vasta tsitaadiga

Üks osta.ee omanikfirma juhatuse liige ja üks kasusaajatest on leedulane.
https://www.teatmik.ee/et/personlegal/12209337-AllePal-O%C3%9C

laurxi lingil on mingi suvaline firma.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2026 22:49:20 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
Las sitt olla.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 10.04.2026 13:49:30 vasta tsitaadiga

https://www.postimees.ee/8446885/priit-priit-kus-sa-oled-tragoodia-kus-ema-sunnipaev-poordus-isa-surmapaevaks

Kas politsei reageerijad mitte ei läinud eskaleerima olukorda?
Neil ju püssid palgel ja muudkui röögivad su peale..
Nng kui psüühiliselt häiritud isik sul seal vastas on, siis mis tulemust oodatakse?

Ega see olukord lihtne kunagi pole, aga relvadega peale joosta..., mis "läbirääkimisest sellisel puhul üldse juttu saab olla?

tsitaat:
Perimeetri paika seadmisel liikusid politseinikud ümber maja olukorda hindama ning üks neist sattus mehega ootamatult vahetusse kontakti.

Kari saamatuid.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 10.04.2026 14:16:31 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
https://www.postimees.ee/8446885/priit-priit-kus-sa-oled-tragoodia-kus-ema-sunnipaev-poordus-isa-surmapaevaks

Kas politsei reageerijad mitte ei läinud eskaleerima olukorda?
Neil ju püssid palgel ja muudkui röögivad su peale..
Nng kui psüühiliselt häiritud isik sul seal vastas on, siis mis tulemust oodatakse?

Ega see olukord lihtne kunagi pole, aga relvadega peale joosta..., mis "läbirääkimisest sellisel puhul üldse juttu saab olla?

tsitaat:
Perimeetri paika seadmisel liikusid politseinikud ümber maja olukorda hindama ning üks neist sattus mehega ootamatult vahetusse kontakti.

Kari saamatuid.


Kahjuks lühikese perioodi jooksul juba teine juhtum, kus otseselt või kaudselt põhjustatakse psüühiliselt häiritud isiku surm. Vorstil kaks otsa, kas käpardlikkus või "heidutus". Kui selline asi ühiskonnas teadvustub, et politseilt võib kergelt tina saada, siis on rahvas "taltsam".
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




see post läheb kustutamisele sõnum 10.04.2026 16:22:01 vasta tsitaadiga

Natsid
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 194, 195, 196 ... 201, 202, 203  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.