Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Naljad elust enesest ja elukunstnike teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 651, 652, 653 ... 658, 659, 660  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2026 22:41:47 vasta tsitaadiga

Täna üks tüüp otsustas tankuri kõrvale parkida ja läks ise Circle'isse asjatama icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 16.03.2026 22:43:06 vasta tsitaadiga

Kütuse hinnad nii kõrged et keegi niikuinii tankima ei lähe vahepeal
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2026 00:44:01 vasta tsitaadiga

Ei mahu prügikasti ära nii et jättis selle kõrvale, küll kokku korjavad thumbs_up.gif
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ronny25
HV kasutaja

liitunud: 27.04.2007




sõnum 17.03.2026 07:42:31 vasta tsitaadiga

Sellepärast ma sirklites ja olerexides tankimas ei käigi, et tahaks tankida, aga mingid ahvid ostavad sees süüa pool päeva, omal auto tankuri ees vedelemas
_________________
Ma olen täiesti normaalne. Hääled peas ütlesid seda mulle...
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2026 08:46:54 vasta tsitaadiga

Irooniline asja juures on see, et tegemist Teslaga...
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2026 17:52:44 vasta tsitaadiga

Kas sul juba piipar tellitud?
Kas sul juba paberkaardid ostetud?
https://vikerraadio.err.ee/1609957177/vikerhommik-kirke-ert-ja-taavi-libe/1283bd3a217acda19f172d84010ff5b8
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2026 10:50:38 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11748636#11748636
Wut?

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2026 12:45:15 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2026 17:25:06 vasta tsitaadiga

Ei tea kas soome saadab...
icon_confused.gif


.......

Betamax kirjutas:
Irooniline asja juures on see, et tegemist Teslaga...

Aitäh, et selgitasid

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2026 17:31:08 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11748636#11748636
Wut?


Kuulutus ise on ka naljakas
tsitaat:
Ideaalis müüks koos või paari kaupa


Aga pakub ainult kahte piletit.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2026 19:07:19 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Betamax kirjutas:
Irooniline asja juures on see, et tegemist Teslaga...

Aitäh, et selgitasid

See on elekteriauto.
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2026 19:11:50 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
iir kirjutas:
Betamax kirjutas:
Irooniline asja juures on see, et tegemist Teslaga...

Aitäh, et selgitasid

See on elekteriauto.

Aitäh, et selgitasid

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2026 19:20:39 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Trump: Tsahknaga on kokkulepe, et Hormuzi väin avatakse 1. aprilliks

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.03.2026 19:50:02 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
tsitaat:
Trump: Tsahknaga on kokkulepe, et Hormuzi väin avatakse 1. aprilliks
me ainuke mootoriga kummipaat uppus ära...läheb aerupaadiga ise turvama
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2026 19:50:19 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
tsitaat:
Trump: Tsahknaga on kokkulepe, et Hormuzi väin avatakse 1. aprilliks

Tehakse varajast aprilli nalja, konvois?

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2026 19:56:41 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Tanel kirjutas:
tsitaat:
Trump: Tsahknaga on kokkulepe, et Hormuzi väin avatakse 1. aprilliks
me ainuke mootoriga kummipaat uppus ära...läheb aerupaadiga ise turvama


Mis aerupaat? See on lihtne sihtmärk. Pigem ikka lestad ja hapnikumask, siis on nagu allveelaeva moodi. Harpuun vms. ka kaasa.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2026 23:16:25 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Tanel kirjutas:
tsitaat:
Trump: Tsahknaga on kokkulepe, et Hormuzi väin avatakse 1. aprilliks
me ainuke mootoriga kummipaat uppus ära...läheb aerupaadiga ise turvama

See ei ole naljakas. Mingi kaheksandik meie mereväest on nüüd merepõhjas.
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Longero
HV veteran

liitunud: 04.02.2011




sõnum 19.03.2026 08:08:10 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
See ei ole naljakas. Mingi kaheksandik meie mereväest on nüüd merepõhjas.

Kui nö kaheksandik mereväest läheb sellise asjaga kaotsi, siis ongi lugu kurb ja samas halekoomiline.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Win ISO'd ja uuendused
Artiklid jagatud
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2026 20:25:16 vasta tsitaadiga

link :: Afroman wins legal battle over songs mocking US police

tsitaat:
US rapper Afroman has defeated seven sheriff's deputies in a court case after they sued him for releasing songs and videos that mocked them and a raid they carried out on his home.



Link

https://www.youtube.com/@ogafroman/videos
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2026 09:18:36 vasta tsitaadiga

Imelik, mille üle uhke olla icon_eek.gif
Kahjur ju kopp.gif okse.gif icon_evil.gif thumbs_down.gif
https://www.err.ee/1609974126/tartus-leiti-prussakaliik-mida-varem-pole-baltimaades-kohatud
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2026 10:57:50 vasta tsitaadiga

eks need mudakoonud tõid oma söögi kaasa
_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2026 11:35:56 vasta tsitaadiga

Moskvas suleti internet: inimesed peavad uuesti kasutama kaarte ja sularaha.
Venemaa võimud lülitavad internetti sisse ja välja ning on sulgenud mitu sotsiaalmeedia platvormi. Nüüd tühjendatakse Moskva raamatupoode kaartidest.
Ühes Moskva raamatupoes pole peaaegu ühtegi pealinna kaarti.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2026 22:34:26 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
Betamax kirjutas:
Winterwind kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Seal ei ole. Sealt edasi Alexela ja Neste juures võid neid leida. Circle K-st saad ainult kütust ja kabanossi nosida. Alexela ja Neste juures saad kütust ning lisaks nositakse sinu kabanossi.

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2026 00:31:37 vasta tsitaadiga

Eri firmades erinev kliendipoliitika:

frog.ee saatis mulle teate, et pakuvad mulle sünnipäeva allahindlust 5€. Isiklikule ja tööaadressile, nii et äkki saan 10€ kokku ja see nädal veel nälga ei jää icon_biggrin.gif

SEB saatis teate, et tõstavad hindu. icon_rolleyes.gif Vabandust, "korrigeerivad".

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Longero
HV veteran

liitunud: 04.02.2011




sõnum 26.03.2026 10:17:56 vasta tsitaadiga

Sobib siia naljanurka küll icon_lol.gif https://uueduudised.ee/miljoni-vaese-maa-vargusest-on-saanud-rahvussport/
Korralik muhe jutt, võttis muigama. Mitte, et ma üldiselt naerda tahan nende üle kes tõesti hädas.

_________________
Win ISO'd ja uuendused
Artiklid jagatud
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2026 10:39:55 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Sven Sildnik,
Sisepaguluses 24.03.2026

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2026 10:45:57 vasta tsitaadiga

Tõus on olnud järjekindel alates 2022. aastast, peamiselt majanduslike raskuste ja iseteeninduskassade tõttu. Politsei peab seda üheks prioriteetseks probleemiks, kuid häid lahendusi ei ole.
Kuidas läheb? No ei lähe, kaks pudelit kõige kallimat rummi võeti ära, alandati, lubati veel gaasi silma lasta ja ukse vahel vigaseks pigistada.
Omaette peavalu on professionaalsed vargad – organiseeritud grupid, sageli välismaalt või Ida-Virumaalt, kes varastavad süstemaatiliselt kallimaid kaupu, näiteks elektroonikat, kosmeetikat, alkoholi jms.
Politsei registreeris 2025. aastal üle 3200 poevargust, mis on 600 võrra rohkem kui 2024. aastal samal perioodil. Kauplustest pandi toime umbes 52–60% kõigist registreeritud vargustest, professionaalsed vargused moodustasid neist ligi 4/5 (ehk 80%).
Nimed võiks ikka muuta: Андрій ja Наталія icon_idea.gif
Jaa - jaa, see kaks pudelit kõige kallimat rummi on inimõigus icon_lol.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 26.03.2026 12:23:10 vasta tsitaadiga

https://arvamus.delfi.ee/artikkel/120457172/anne-applebaum-koik-peale-trumpi-enda-saavad-aru-mida-ta-on-teinud
Ning poliitikud ikka veel usuvad, imetlevad, Trumpi
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2026 12:26:52 vasta tsitaadiga

Ettearvamatu tüüp. Rikkus kõigi ekspertide, analüütikute, poliitikute jms asjapulkade mugava lineaarse elu ära icon_lol.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2026 13:27:38 vasta tsitaadiga

Kaja Kallas ja Trump oleks paras paar
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2026 13:47:55 vasta tsitaadiga

Kaja hakkab jooma.

Anyways, kas see asi on tavaline praktika õuna maailmas? Siis ma ei imesta enam, kust need andmed, pildid ja värgid lekivad icon_eek.gif icon_lol.gif
https://www.facebook.com/1068790568/posts/10236636779753949/?app=fbl

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2026 13:56:30 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
tsitaat:
Sven Sildnik,
Sisepaguluses 24.03.2026


Varjab end kohtutäiturite eest?


salatoimik kirjutas:
Kaja Kallas ja Trump oleks paras paar


Trump on chaotic evil. Kaja on lawful evil.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
see post läheb kustutamisele sõnum 28.03.2026 18:01:02 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Kaja Kallas ja Trump oleks paras paar


Ei oleks. Kajal pole tissigi. Kaks konti ja kusehais.
Piilupart Donald võtab ikka veerand milliseid proste (Stormie Daniels)
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2026 18:15:04 vasta tsitaadiga

Ei suuda sina ikka ühtegi postitust teha ilma et peaks kellegi suguelust rääkima icon_neutral.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2026 18:31:47 vasta tsitaadiga

napoleon, mis meelel, see keelel.
eks näljane mõtleb ikka leivast
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.03.2026 19:08:11 vasta tsitaadiga

Siilike onaneerib aasal. Lõpetab, tõmbab loigust peoga vett ja õhkab:" vat on elu, naiaed ja šampus.."
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2026 19:35:37 vasta tsitaadiga

laurx, no mis nii viga

Zapakas sõidab kanast üle. Kana jääb ellu ja ütleb: See küll meie küla kukk ei ole
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2026 11:19:25 vasta tsitaadiga

Tuli nägi ja varastas 14 miljoni Rootsi krooni eest snussi.
https://tv.vg.no/nyheter/stjeler-snus-til-flere-millioner?id=359942
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2026 13:12:41 vasta tsitaadiga

Seiklusi koduloomadega.
Talv läbi on hiirt peetud. Erinevalt varasematest eksemplaridest, palju tüli ei teinud, lauale s*ttuma ei roninud, põhiliselt kolistas pakendikotis öösel. Aga nüüd kevadel aktiveerus ja kukkus laamendama, kui närimine juba nii kõvaks läks et hakkasime kummuti koosseisu pärast muretsema, ning selgus et kuidagi on kinnises kapis sõjakuivikutele päkk silma pandud, panime lõksu šokolaadiga ööseks üles.

Paari tunni pärast käis plaks ja saak oligi käes. Aga siis oli juba sügav öö ja keegi ei viitsinud pimedas minna hiirt metsa viima. Soovisime talle head isu ja head und ja läksime ise magama tagasi.

Hommikul hiirt enam lõksus ei olnud. Oli raip puuri ääre niipalju üles kangutanud, et mahtus vahelt läbi. Enne s*ttus veel puuri korralikult täis, või tuli see suurest pingutusest. Jaan Talts, mitte hiir.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2026 14:05:09 vasta tsitaadiga

Linnavurled.
Saatnud vähemalt merekooli icon_idea.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.03.2026 15:11:12 vasta tsitaadiga

nüüd pärnusse lähen, saan näha, kas närilistele on kevade tulekuga isu tagasi tulnud. 12 pakki söötsin kuuris sisse enne kui järgi hakkas jääma. talvel olid 4 lahtist pakki nurgas poolenisti söödud ja siis kogused ei vähenenud enam.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2026 15:22:21 vasta tsitaadiga

Toimet võib kiirendada kui paned kuuri mingeid naelu või teravaid asju sinna kus nad eeldatavalt liiguvad. Tänapäeva mürk pole otseselt mürk ehk see neid ei tapa. See takistab vere hüübimist ehk kui nad ennast kuskil vigastavad, siis jooksevad verest tühjaks.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmz
HV kasutaja

liitunud: 09.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2026 23:08:50 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Toimet võib kiirendada kui paned kuuri mingeid naelu või teravaid asju sinna kus nad eeldatavalt liiguvad. Tänapäeva mürk pole otseselt mürk ehk see neid ei tapa. See takistab vere hüübimist ehk kui nad ennast kuskil vigastavad, siis jooksevad verest tühjaks.
Vastupidi. Uued mürgid "kuivatavad" vere ära, st hüübivad ära. Ja loomake kukub lihtsalt ära üks hetk.

netcat kirjutas:
Hommikul hiirt enam lõksus ei olnud. Oli raip puuri ääre niipalju üles kangutanud, et mahtus vahelt läbi. Enne s*ttus veel puuri korralikult täis, või tuli see suurest pingutusest. Jaan Talts, mitte hiir.
Nii kõvale kutile pannakse snäkusid ja võetakse ta oma suguharusse vabaliikmena.
_________________
MTÜ Sõdurilt Sõdurile (FB-leht)
Ukraina (ja Eesti) vastupanuvõime toetamine läbi pisikeste tegude
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2026 23:57:04 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Seiklusi koduloomadega.
Talv läbi on hiirt peetud. Erinevalt varasematest eksemplaridest, palju tüli ei teinud, lauale s*ttuma ei roninud, põhiliselt kolistas pakendikotis öösel. Aga nüüd kevadel aktiveerus ja kukkus laamendama, kui närimine juba nii kõvaks läks et hakkasime kummuti koosseisu pärast muretsema, ning selgus et kuidagi on kinnises kapis sõjakuivikutele päkk silma pandud, panime lõksu šokolaadiga ööseks üles.

Paari tunni pärast käis plaks ja saak oligi käes. Aga siis oli juba sügav öö ja keegi ei viitsinud pimedas minna hiirt metsa viima. Soovisime talle head isu ja head und ja läksime ise magama tagasi.

Hommikul hiirt enam lõksus ei olnud. Oli raip puuri ääre niipalju üles kangutanud, et mahtus vahelt läbi. Enne s*ttus veel puuri korralikult täis, või tuli see suurest pingutusest. Jaan Talts, mitte hiir.


Mingi pehmode lõks? Õige hiirelõks lööb ikka raisa pooleks

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2026 08:16:12 vasta tsitaadiga

Mul koer tapab neid mõnuga, hammaste vahele, lõuad kõvasti kokku ja siis raputab nii, et ragin taga ja laip tekib. Õnneks neid ei söö.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2026 12:27:04 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:

Mingi pehmode lõks? Õige hiirelõks lööb ikka raisa pooleks


Mul ei ole iseenesest nende "raiskade" vastu midagi, kui nad parajasti kahju ei tekita. Tavaliselt siin käivad need kaelushiired talvitamas, kes ei lase elamist hiirehaisu täis nagu tavalised koduhiired, ja needki enamasti ühekaupa, kui üldse. Seega ainus lõks mida vajadusel kasutame on see eluspüügi lõks. Seni pole keegi sealt välja murdnud küll...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.03.2026 13:44:40 vasta tsitaadiga

ühesõnaga, sa toidad, talvitad ja paljundad neid. hiirtega on nagu prussakatega - kui sa juba ühte näed siis kuskil on terve kapitäis neid. ükskord ammu ammu sain sedasi prussakatõrjet teha ühes kohas. esimest korda lasin liistude ääred all ja üleval vahendiga kokku, kus siis hakkas neid tulema.. kaks kühvlitäit pühkisin kokku..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2026 15:20:24 vasta tsitaadiga

Eip, ainus kord kui neid elukaid rohkem oli, tehti keldris ehitustöid ja siis sai tõesti iga nädal üks uus sell minema viidud (vahepeal nii regulaarselt, et tekkis kahtlus, et sama tont tuleb kogu aeg tagasi).
Mõni aasta ei ole ühtegi olnud. Kui on olnud mingi isend, siis see kas esineb nii harva, et ei tee tüli ja siis kaob ise ära, või on "välja püütud" ja siis on rahu majas.

Üks kaelushiir majas, kui ta valesid asju ei näri, ei tee veel midagi hullu, kevadel kolivad tavaliselt ise välja ja ilmselt paljunevad kusagil looduses. Igastahes hoiab need haisvad koduhiired majast eemal.
Lihtsalt vahel juhtub, et avad mingi harva kasutatava sahtli või torkad kevadel jalga seisma jäänud kummiku ja voilaa see on sihvkasid silmini täis
Aga see aasta ma eelvalmistusin ning panin linnutoidu närimiskindlasse konteinerisse ja nii see sell mu sõjakuivikute lattu sisse murdiski
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2026 17:10:54 vasta tsitaadiga

Karihiired on kasulikud, õgivad kahjursatikaid thumbs_up.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2026 10:50:26 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Karihiired on kasulikud, õgivad kahjursatikaid thumbs_up.gif

Jah, ainult et kaelushiir ei ole karihiir. Karihiir ei jäta hambajälgi inimtoidu sisse ja hiirelõksu ei satu ta reeglina ka. Majja elama ka enamasti ei koligi.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Naljad elust enesest ja elukunstnike teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 651, 652, 653 ... 658, 659, 660  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.