Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kütusehindade vaatlus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 336, 337, 338 ... 353, 354, 355  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 13.03.2026 13:46:06 vasta tsitaadiga

Sealt mis esimene ja/või mugavam sisse keerata. Kust ma üldse peaksin teadma, et selle kilomeetri sees see viimane äkki odavaim on, teen tiiru peale? icon_lol.gif Mul ei ole mingit muret sellega, kuidas keegi minust võib arvata, pole nagu üldse minu asi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 13.03.2026 13:50:05 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Janis kirjutas:
Sama siin, arusaamatu miks peaks seda hinda nii jälgima. Tankida on ju vaja icon_rolleyes.gif

Mis siin arusaamatut on?
Tartus on kilomeetri sees 4 tanklat, põhimõtteliselt võtad sealt, mis esimene? Või miks odavam ei sobi? Keegi vaatab, et vaene? icon_lol.gif


Jah, ma kunagi tankisin 5 liitri kaupa kuu lõpus, maksude pärast :p Piinlik oli, inimesed vaatasid, et Lexuse jaksas osta, aga bensu mitte.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2026 14:04:17 vasta tsitaadiga

kurat, ma peaks siis oma kusedega repskekki saama kuue meetriga: klõpsuni ikka.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 13.03.2026 14:07:27 vasta tsitaadiga

Käid iga päev 5l peale laskmas, et klõpsu tunda?

Hirmsad mured ikka, äkki peaks ka ikka piinlikkust tundma kui teinekord ei viitsi klõpsu oodata icon_lol.gif Hakkab sellest parem või mis?
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2026 14:11:37 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Küsimuste mõte oli välja selgitada, kas soodsam kütuse hind motiveerib teise tanklasse sõitma, kui see on piisavalt lähedal ja teise mõte oli, et kas on üldse mingit tolku tanklakettide lahketest rämpstoidu sooduspakkumistest klientide kohalemeelitamisel icon_lol.gif

Esimese kohta vastaksin ise, et kui tanklad on kõrvuti, st ühe hind teisest tanklast silmaga nähtav ja peaks sellele vaatamata olema neil kütuse hinnavahe, siis ma tavaliselt lähen ikka odavamasse.
Ja kui ma kindlalt tean, et ühest tanklast kilomeetri kaugusel teises tanklas on kütus 3s odavam ja mul on plaanis üle 50L tankida, siis viitsin selle jõnksu oma teekonnale sisse teha selle pooleteise või enama euro eest küll.


Aga kuidas sa tead, et kilomeetri kaugusel on odavam hind?
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2026 14:17:34 vasta tsitaadiga

Elu näidanud, et kahe kilomeetri raadiuses võib liitri hind ilusal päeval 10+ senti erineda diisli puhul ja seda eriti lähima ning kaugema vahel.
Ehk kui paaki lased korraga 40+ liitrit, siis kuni 5€ maast leitud tankimisega thumbs_up.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 13.03.2026 14:18:41 vasta tsitaadiga

Aga kui tagapool on 10 senti kallim kui ees, siis sõidad tagasi? 5 eur küll ei motiveeri sellise lollusega tegelema
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2026 14:24:48 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Aga kui tagapool on 10 senti kallim kui ees, siis sõidad tagasi? 5 eur küll ei motiveeri sellise lollusega tegelema

Üldiselt sõidan päevas 1-2 korda antud rada niisamagi läbi ja statistika näitab, et Neste võidab ja seda pühapäeva lõuna aeg icon_razz.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 13.03.2026 14:43:05 vasta tsitaadiga

Tankimisega on ju aega, ega see mingi elektrikas ole.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 13.03.2026 14:45:52 vasta tsitaadiga

Elektri tankimine on küll väga tüütu aga siis on ikka rohkem aega tavaliselt - lähed teed eine või kiire autokontor seal väljas seismise aja asemel.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2026 15:02:47 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Käid iga päev 5l peale laskmas, et klõpsu tunda?

Hirmsad mured ikka, äkki peaks ka ikka piinlikkust tundma kui teinekord ei viitsi klõpsu oodata icon_lol.gif Hakkab sellest parem või mis?


ei aga kui vooliku küljes olen, on 99% silmini.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2026 16:37:40 vasta tsitaadiga

Rootsi ja Norra postihinna vahe pea 10 krooni icon_eek.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2026 17:27:07 vasta tsitaadiga

Kumba krooni?
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2026 17:31:10 vasta tsitaadiga

On neil vahet icon_lol.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 13.03.2026 17:32:23 vasta tsitaadiga

OT: reede õhtul vaevalt

Krt võtsin 40L 2,0XX...kirves icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2026 19:39:28 vasta tsitaadiga

Kuressaares on kõige odavamad Neste ja Olerex.
Erilist vahet pole kummast võtta.
Mõlemad on üksteisest ka paarisaja meetri kaugusel.
Mina tangin bensiini Nestest. LPG'd olerexist.
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2026 23:14:49 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Elektri tankimine on küll väga tüütu aga siis on ikka rohkem aega tavaliselt - lähed teed eine või kiire autokontor seal väljas seismise aja asemel.

Kui elektrikaga 5€ säästu tuleks, siis sõidaksid tagasi?
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2026 23:36:15 vasta tsitaadiga

Mulle meeldib et küts kalliks läks. Nafta ei peagi odav olema. Muidugi on halb, kui tankerid põlema pannakse, aga hetkel elame me ikkagi hästi!
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 13.03.2026 23:48:10 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Janis kirjutas:
Elektri tankimine on küll väga tüütu aga siis on ikka rohkem aega tavaliselt - lähed teed eine või kiire autokontor seal väljas seismise aja asemel.

Kui elektrikaga 5€ säästu tuleks, siis sõidaksid tagasi?

Ei saa, aku saab tühjaks.
Nendega laen ka seal kus mugavam mitte hinna järgi, pole viitsimist nende hindadega kursis hoida end.
Neste omad päris mugavad avastasin, nagu tavalist kütuse tankmist alustaks automaadist


viimati muutis Janis 13.03.2026 23:52:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2026 23:49:52 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
Mulle meeldib et küts kalliks läks. Nafta ei peagi odav olema. Muidugi on halb, kui tankerid põlema pannakse, aga hetkel elame me ikkagi hästi!


Sa ju suht vana mees, aga jutt selline lapse oma
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 13.03.2026 23:58:44 vasta tsitaadiga

ot:
sama jutt, nagu SEB panga äsjane uuring, kus enamik pensionäre ja tudengeid elavad ikka sigahästi, pole neil rahapuudust ühtigi.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2026 00:15:23 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
ot:
sama jutt, nagu SEB panga äsjane uuring, kus enamik pensionäre ja tudengeid elavad ikka sigahästi, pole neil rahapuudust ühtigi.

No ku on hästi, siis on ju hästi!?
Tehti midagi, ei te mida, aga midagi ei juhtunud, ja elu läheb edasi! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2026 10:33:00 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
ot:
sama jutt, nagu SEB panga äsjane uuring, kus enamik pensionäre ja tudengeid elavad ikka sigahästi, pole neil rahapuudust ühtigi.

Valimis olid ainult õiged küsitletavad? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2026 17:41:53 vasta tsitaadiga

Ma võtan kütust alati ainult Kiiu Jetoilist. Tuleb küll natuke km-e rohkem sõita aga 98 hinnavahe Kuusalu Alexelaga oli näiteks täna üle 11s/l.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 14.03.2026 23:12:24 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:
ajuNolk kirjutas:
Slovakkias pakuti diislit 1.45 kuni 1.5ga. Orbanimaal hetkel 1.52 näinud. Homme tangin siis seda va tiblakütust vist…

Orbanimaal tuli siis paaki 1.62ga, Võtsin igaksjuhuks suuremast tanklaketist, väiksemates pärast mingi põhjakaabe... Postihind otse eurodesse tulnuks 1,59
Vähemalt selvepesu on odav, 3€ga sai kõik programmid läbi käidud, ka vahuhari... Aega jäi nö ülegi ehk saanuks ka odavamalt veel.

Orban kehtestas omadele hinnalae 615huf ehk 1,59eur. Sloveenias kehtib ka mingitmoodi kasumimarginaali lagi, diisel 1,528 kiirtee ääres kui ka mujal… ma muidu vaene ja kiirtee ääres ei tangi aga siin saab seda teha.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2026 21:16:56 vasta tsitaadiga

Mis see "debit" seal tähendab, et deebetkaardiga ostes on kallim ja bensukad tahavad kohapeal palju sula hoida?

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 15.03.2026 21:32:06 vasta tsitaadiga

ilmselt kaupmees soovib maksevahenduse kulud kliendi kanda jätta.
Seda on ka eestis proovitud, kuid ametid keelasid selle ära.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2026 21:42:45 vasta tsitaadiga

Mis amet saab sellist asja keelata, eraettevõttel?
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 15.03.2026 21:45:19 vasta tsitaadiga

tarbijakaitseamet ikka. Hind kliendile i tohi erineda, söltuvalt makseviisist.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2026 21:50:10 vasta tsitaadiga

Et hind ei tohi olla kulupõhine, vaid ühed kliendid peavad sisuliselt juurde maksma teiste klientide poolt põhjustatud kulu.. ju pole viitsitud kohtuuksi kulutada.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 15.03.2026 22:16:58 vasta tsitaadiga

Lihtsam on ju küsida kliendilt rohkem raha. Suured tegijad ei tegeleks jälle sularahaga üldse, inkassaatoriteenus jm kulud.
Väikesed müüjad ei tahaks aga kaarditerminaligi eest maksta, kuid mis teed, kui siilid linnast hordidena tulevad ja raha pole neil.

Kütust saab ju kaa osta nii deebetkaardiga, kui ka sularaha pilust sisse toppides.


Kütuse hinna kujunemine meie tanklates, näiteks
Bensiisn maksab 1,8€/l
65 senti, tiirnafta ostmine ja rafineerimine
59 senti kptuseaktsiis
33-35 köibemaks
10 senti logistika
10-15 senti tanklaketi kasum


viimati muutis jägaja 15.03.2026 22:20:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2026 22:20:03 vasta tsitaadiga

Üks on mida saab või tahetakse või mugavam või parem whatnot, teine asi on mis on keelatud. Keelul peab olema mingi alus. Ei ole ju icon_rolleyes.gif
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2026 22:34:13 vasta tsitaadiga

Tartus Kivilinna Terminalis nägin diislil hinda 2 eurot liiter.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2026 22:41:29 vasta tsitaadiga

see ei ole diisel, vaid kallis rapsiõli icon_wink.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2026 22:56:39 vasta tsitaadiga

DIISLIKÜTUS
1,699
Kaardiga saab maha.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2026 15:24:36 vasta tsitaadiga


_________________
HV kasutajatele suunatud Discordi server
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2026 15:27:05 vasta tsitaadiga

Olerexis oli 1.829 ja 1.959
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2026 19:23:36 vasta tsitaadiga

Vaatleme vahelduseks uusi euromünte
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2026 19:41:57 vasta tsitaadiga

https://www.err.ee/1609969049/konkurentsiamet-eestis-maksis-kutus-pikka-aega-rohkem-kui-teistes-riikides

Kütus on Eestis läbipaistmatu.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2026 19:48:46 vasta tsitaadiga

peaks uurima, kas rapsiõli on hulgis eur või alla liiter. icon_lol.gif
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 16.03.2026 19:51:36 vasta tsitaadiga

Lähen homme tankima
Ilmselt pole peale seda päev enam positiivses vötmes
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2026 20:11:36 vasta tsitaadiga

Vend saatis pildi,.. tartu sirkas 95 1.829€/l, D 1.959€/l.. sellega võrreldes oli isegi kuusalu alexelades odavam icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2026 20:14:12 vasta tsitaadiga

Gooili ta ei leidnud üles või?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2026 20:18:24 vasta tsitaadiga

Vast ikka leiab aga see paistis tal töökoha aknast.. Tal nagunii olerexi ja terminali normid soodukad.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2026 00:00:52 vasta tsitaadiga

Päeval paistis igal pool mis tee peale jäi 1.959, õhtu poole ringteel ka kübe alla 1.9 Mis gooil pakub?
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.03.2026 00:24:48 vasta tsitaadiga

Kunda jetoilis oli 1.859 postil D
Võtsin ca minutiga paagi täis.
Rekka tankur väikse püstoliga on korralik paugumasin thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2026 17:12:29 vasta tsitaadiga

Norra.
Käisin nurga taga tankimas. Sinna ei olnud veel kallis kütus jõudnud. Bensiin 21,99 krooni e 1,97 € liiter thumbs_up.gif
Muidu 25 + krooni hinnad.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2026 23:27:12 vasta tsitaadiga

https://arileht.delfi.ee/artikkel/120442933/heiti-haal-ennustas-et-kutuse-hind-touseb-ule-2-euro-neljapaeval

well..

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmz
HV kasutaja

liitunud: 09.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.03.2026 01:16:51 vasta tsitaadiga

Ei oleks nagu see koht, kus valitsev klikk ei võiks krediiti lõigata, langetades aktsiisi?
Ilmselt liiga lihtne nõks poolehoidu tekitada..

_________________
MTÜ Sõdurilt Sõdurile (FB-leht)
Ukraina (ja Eesti) vastupanuvõime toetamine läbi pisikeste tegude
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2026 05:23:18 vasta tsitaadiga

Vara veel icon_idea.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kütusehindade vaatlus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 336, 337, 338 ... 353, 354, 355  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.