Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kütusehindade vaatlus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 335, 336, 337 ... 353, 354, 355  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.03.2026 22:21:14 vasta tsitaadiga

rtfm. tahmafiltriga asjadele ma mingeid lahedaid lödisid ei paneks. aga noh, sul võib seal juba tartu pakett ka olla. ma oma roikaga olen atf iga sõitnud talvel. töötas küll.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2026 22:30:15 vasta tsitaadiga

Kui ma mersuga sõitsin, siis läks kõik õli paaki ja probleeme ei olnud. PDF oli sel ka, 1997a. mersu oli.
Ja kunagi, suht väikest aega oli mul ka opel astra, 1,7l. No sinna sai ka kõik võimalik paaki valatud, ja polnud ka mingit probleemi.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2026 22:31:16 vasta tsitaadiga

PDF reader? icon_eek.gif thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2026 22:40:10 vasta tsitaadiga

SSD, ma olen üsna kindel, et sa ei sõida nii palju, et sa olulist rahalist võitu selle häkiga saavutaksid, pigem kulub sellest tulenevatele probleemidele rohkem icon_wink.gif
_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi

Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.03.2026 22:42:59 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ja kunagi, suht väikest aega oli mul ka opel astra, 1,7l. No sinna sai ka kõik võimalik paaki valatud, ja polnud ka mingit probleemi.

see isuzu mootor on euro2. sisuliselt mehhaaniline. sinna saabki kõike kallata. mul on kuudi peal see mootor. astra g/corsa/combo c/meriva peal on seda mootorit. hea öku.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2026 00:31:04 vasta tsitaadiga

Ameerika Ühendriigid.
Bensiini sõda: –⁠ Selle eest võime tänada Trumpi.
Bensiinihinnad tõusevad ja tarbijad on maruvihased. Kuid mitte kõik ei süüdista president Trumpi ja sõda Iraani vastu.
https://www.vg.no/nyheter/i/XMjw2x/bensinkrigen-vi-kan-takke-trump-for-dette
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2026 10:11:09 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
PDF reader? icon_eek.gif thumbs_up.gif


icon_lol.gif


_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 11.03.2026 10:20:08 vasta tsitaadiga

Neste, D2,058 (biodiisel), üle kahe euro postihind
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2026 11:05:42 vasta tsitaadiga


_________________
HV kasutajatele suunatud Discordi server
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2026 19:08:06 vasta tsitaadiga

Kiiu Jetoilis oli D post 1.747
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2026 20:55:41 vasta tsitaadiga

Tankisin Peetri Circle'is ja unustasin äpist seda krdi triipkoodi näidata. 32,29 liitri pealt 1,6€ vastu pükse icon_cry.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2026 20:56:10 vasta tsitaadiga

Hea et sa õlut ei joo
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2026 21:00:14 vasta tsitaadiga

Tuleb jälle fesari gruppides dona küsida icon_confused.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.03.2026 23:13:08 vasta tsitaadiga

https://www.err.ee/1609964744/err-washingtonis-ameeriklased-ei-usu-et-kutuse-korge-hind-lahiajal-langeb
tsitaat:
"See mõjutab mu lõunat. Ma ei söö täna lõunat, sest ma panin 25 dollarit sisse. Varem sain 25 dollari eest paagi täis," lausus Omar.
Oleks meil ka see eluke nii roosiline icon_lol.gif

Plaanis endalgi üks v8 jälle tuua. Mis seal ikka
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2026 23:29:40 vasta tsitaadiga

2022a endale V8 ostsin, siis esimene paagitäis 98't läks paaki liitrihinnaga 2,147€/L. Peale seda on hinnad läinud ainult alla ja odavamaks. Elab ka tänase 1,7....1,8 üle.
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.03.2026 23:32:54 vasta tsitaadiga

Erireservid põllumeestele.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2026 10:20:40 vasta tsitaadiga

https://www.msn.com/en-us/news/world/trump-urges-tankers-to-use-strait-of-hormuz-despite-iran-threats/vi-AA1YqyPn
Trump julgustab tankerite kapteneid hormuzi väina ületama kuna ta hävitas peaaegu kõik miiniveeskjad. icon_confused.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.03.2026 10:24:35 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
Suvalise haubitsaga laseb ju laeva pihta kui vaja. Ta ei saa seni aru kuhu ta läks ja kui suure teene teeb tibladele ja xi mõjuvõimu kasvule.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.03.2026 10:26:51 vasta tsitaadiga

Nestes 95 juba 1,57x. CK's oli veel 1.7 midagi.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.03.2026 10:27:31 vasta tsitaadiga

peaks käima siis my tankima...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.03.2026 10:47:43 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
icon_lol.gif
Suvalise haubitsaga laseb ju laeva pihta kui vaja. Ta ei saa seni aru kuhu ta läks ja kui suure teene teeb tibladele ja xi mõjuvõimu kasvule.

Väga hästi saab.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 12.03.2026 10:58:51 vasta tsitaadiga

Trump teeb seda, mida juut käseb.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.03.2026 11:00:09 vasta tsitaadiga

Täna pigem paistavad seal rohkem Tibla ja Xi kõrvad. Tuua aasiast raketihoiatus ära väga lihtsaks sihtmärgiks... kasu 0
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2026 13:14:47 vasta tsitaadiga

https://www.delfi.ee/artikkel/120441835/otsepilt-ja-blogi-kas-kutuseaktsiisi-tous-jaab-ara-aru-annavad-michal-ja-neli-ministrit

tsitaat:
Valitsus jätab aktsiisitõusud ära
Ebakindlus on niivõrd suur, et need on mõjutanud kütuse postihindasid. Michal: "Sellest tulenevalt otsustasime kütuse aktsiisitõusud ära jätta."


Ainuõige otsus thumbs_up.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 12.03.2026 13:49:08 vasta tsitaadiga

Käisin tankisin Sirklis miles pussi... 1,999eur/l

Hea et ise maksma ei pea.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.03.2026 14:13:12 vasta tsitaadiga

siis sa ju ei tankinud vaid lasid paaki icon_razz.gif
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.03.2026 14:17:44 vasta tsitaadiga

My oli üle 2, ei tankinud. Ootan kallimat hinda icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.03.2026 14:27:22 vasta tsitaadiga

Tuli.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.03.2026 14:53:38 vasta tsitaadiga

Nojah, Oman käsib tankeritel vehkat teha.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2026 17:13:45 vasta tsitaadiga

Raivo Vare väitis, et 2 € postihind on siis õigustatud, kui nafta hind on 150 USD barrel icon_idea.gif
https://vikerraadio.err.ee/1609953166/vikerhommik-margit-kilumets-ja-sten-teppan/4c681fb584b81d83d0ea0d232d904198
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2026 18:32:08 vasta tsitaadiga

Täna oli kütus 10s kallim kui eile thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmz
HV kasutaja

liitunud: 09.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2026 21:33:58 vasta tsitaadiga

Jõudsin koju tagasi ja mida ma näen - 2.5TDI-ga sõitmine on kõvasti kallim kui 3.2L V6 bensukaga..
_________________
MTÜ Sõdurilt Sõdurile (FB-leht)
Ukraina (ja Eesti) vastupanuvõime toetamine läbi pisikeste tegude
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2026 21:40:41 vasta tsitaadiga

Mis see v6 siis võtab?
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmz
HV kasutaja

liitunud: 09.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2026 22:18:59 vasta tsitaadiga

Maanteel 9-11, kui eesmärgipäratult kasutada. Linnas 12-13, kui eesmärgipäratult kasutada.Eesmärgipäraselt 14-15, st 0-49 km/h linnas ja 0-89 (0-109) km/h põhjagaasiga kiirendada.
Kokkuvõttes hästi nõksa odavam ikka, kui diiselbussiga liitrihinda võrdlema hakata - tõsi, ma just tankisin Lätis 1.9 eest dislat. Väga valus oli täispaagi eest seda rahanumbrit vaadata. Aga V6-ga on pea sama raha eest erekat, ptüi, mehenatundmist rohkem.

_________________
MTÜ Sõdurilt Sõdurile (FB-leht)
Ukraina (ja Eesti) vastupanuvõime toetamine läbi pisikeste tegude
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2026 00:26:07 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
https://www.delfi.ee/artikkel/120441835/otsepilt-ja-blogi-kas-kutuseaktsiisi-tous-jaab-ara-aru-annavad-michal-ja-neli-ministrit

tsitaat:
Valitsus jätab aktsiisitõusud ära
Ebakindlus on niivõrd suur, et need on mõjutanud kütuse postihindasid. Michal: "Sellest tulenevalt otsustasime kütuse aktsiisitõusud ära jätta."


Ainuõige otsus thumbs_up.gif

Nüüd peame vist elu lõpuni tänulikud olema üllale Reformierakonnale ja nende sabarakule.
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2026 06:56:26 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
siis sa ju ei tankinud vaid lasid paaki icon_razz.gif

Noh nagu teemagi, kaart paaki või püstol pilusse!
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 13.03.2026 10:04:38 vasta tsitaadiga

kas "pilu" on mingi idamaiste autode teema?
Vastupidi oleks loogilisem, pilusse ja paaki
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2026 11:04:22 vasta tsitaadiga

Kogun kanistreid icon_razz.gif
https://tv.vg.no/nyheter/reiser-hit-for-a-fylle-latterlig?id=357981
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 13.03.2026 11:54:59 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
kas "pilu" on mingi idamaiste autode teema?
Vastupidi oleks loogilisem, pilusse ja paaki


Miks seda tobedat küsitlust juba maha ei võeta, pole kaartigi, enam ei mäleta, mis ajast.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 13.03.2026 11:57:26 vasta tsitaadiga

No äpp on icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2026 12:00:35 vasta tsitaadiga

Pakkuge uus küsitluse teema thumbs_up.gif


_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2026 12:37:42 vasta tsitaadiga

"Mitu senti kahe tankla vahelise kilomeetri kohta peaks olema kütuse hinnavahe, et teise tanklasse tankima sõidaksid?"
0,5
1
2
>=3

või

"Mitu korda kuus ostad tanklast toitu või sööd seda kohapeal?"
0
1-2
3-5
>5

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 13.03.2026 12:46:46 vasta tsitaadiga

Vastused on null ja null
Käin enamasti ühes kahes tanklas, hinnast söltumata ja tanklatoitu söön ehk kord kolme-viie aasta tagant
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2026 12:49:43 vasta tsitaadiga


_________________
HV kasutajatele suunatud Discordi server
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.03.2026 12:49:44 vasta tsitaadiga

Tankla kus käin ongi odavaim.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 13.03.2026 12:52:58 vasta tsitaadiga

Kipub 0 ja 0 jah ehk lähim tankla ja seejärel ju saab sõita 1200+km
Tanklast ostan kui pärnu suunas vaja sõita, aga ammu pole seal objekti...
Tallinna minnes ei osta midagi
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 13.03.2026 12:54:30 vasta tsitaadiga

Kui ma bensu tankisin, siis ei viitsind küll mingi hinnavaatlemisega tegeleda. Ma isegi ei teadnud, mis bens maksab.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 13.03.2026 12:55:47 vasta tsitaadiga

Sama siin, arusaamatu miks peaks seda hinda nii jälgima. Tankida on ju vaja icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2026 13:31:34 vasta tsitaadiga

Küsimuste mõte oli välja selgitada, kas soodsam kütuse hind motiveerib teise tanklasse sõitma, kui see on piisavalt lähedal ja teise mõte oli, et kas on üldse mingit tolku tanklakettide lahketest rämpstoidu sooduspakkumistest klientide kohalemeelitamisel icon_lol.gif

Esimese kohta vastaksin ise, et kui tanklad on kõrvuti, st ühe hind teisest tanklast silmaga nähtav ja peaks sellele vaatamata olema neil kütuse hinnavahe, siis ma tavaliselt lähen ikka odavamasse.
Ja kui ma kindlalt tean, et ühest tanklast kilomeetri kaugusel teises tanklas on kütus 3s odavam ja mul on plaanis üle 50L tankida, siis viitsin selle jõnksu oma teekonnale sisse teha selle pooleteise või enama euro eest küll. Küllap oleks pidanud küsimuses hinnavahe suurema panema >=5 senti vms. Ei tulnud enam selle peale, et enamusel on väiksemad paagid ja mõnikümmend senti ei motiveeri.

Teise vastus on null. Ehk minu jaoks täiesti mahavisatud reklaam.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2026 13:42:18 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Sama siin, arusaamatu miks peaks seda hinda nii jälgima. Tankida on ju vaja icon_rolleyes.gif

Mis siin arusaamatut on?
Tartus on kilomeetri sees 4 tanklat, põhimõtteliselt võtad sealt, mis esimene? Või miks odavam ei sobi? Keegi vaatab, et vaene? icon_lol.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kütusehindade vaatlus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 335, 336, 337 ... 353, 354, 355  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.