Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 526, 527, 528 ... 554, 555, 556  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mitut autot oled elu jooksul omanud? Arvesta ainult nendega, mida omad või oled omanud
Mul on alles esimene auto
3%
 3%  [ 5 ]
2-3
29%
 29%  [ 47 ]
4-6
30%
 30%  [ 48 ]
7-10
18%
 18%  [ 29 ]
11-15
5%
 5%  [ 9 ]
16-20
5%
 5%  [ 8 ]
21-30
1%
 1%  [ 2 ]
31-40
2%
 2%  [ 4 ]
41-50
0%
 0%  [ 1 ]
Rohkem kui 50
3%
 3%  [ 5 ]
hääli kokku : 158

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2026 06:47:08 vasta tsitaadiga

Tänapäeva generaatoritel on sidur ja kui see ära kulub, siis ei vea enam genekat hästi ringi, ja laadimisvool kõigub ja nõrgeneb. Noh kuni lõpuks ei laegi enam.
Jupstükk ära vahetada? Muidugi. Aga tööraha on minimaalselt sott. Mitte geneka remont, vaid genekas maha ja peale.
Kui nüüd ainult see sidur vahetada, siis äkki on varsti kontaktklemmid läbi, või laagrid, või rihm, piguti, rullikud?
Või pohl, vahetan ainult siduri, ja hiljem järjest teised asjad?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2026 07:55:57 vasta tsitaadiga

Ei pea maha võtma kui ligi saab. Fordil on see sidur kallis.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 13.03.2026 08:55:17 vasta tsitaadiga

Esindus vahetab seda ja tegelikult ka harju koos mooduliga... Teised pigem mitte, sest B-jupina pole mõtet. Neid siduri videosid on küll palju, aga pigem kooleb ikka genekas ise või selle harjad/pulgad
Ehk kui läbisõit ikka 200+ K vahetaks uue vastu. Kui vana A-osa võib selle tagasi küsida ja proovida korda teha. Saab B-jupi raha tagasi icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 13.03.2026 08:57:54 vasta tsitaadiga

Mis a osa sa tagasi küsid?
Geneka sidur on üks kõige rohkem ostetavaid juppe
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 13.03.2026 09:08:10 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Mis a osa sa tagasi küsid?
Geneka sidur on üks kõige rohkem ostetavaid juppe

No mulle öeldi, et lase genekas ära vahetada, aga küsi vana tagasi. Just nimelt selle siduri jutu tõttu... tuttaval sama genekas, arvas et ehk saab korda teha.
Vaadatai üle, ei olnud rullik, pigem see "harjade" moodul, aga seda enam iga koht ei vaheta.
Esinduses oli järkekord 3 nädalat ehk nii tuli nurgatagune valida icon_razz.gif


viimati muutis Magic 13.03.2026 09:09:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 13.03.2026 09:09:19 vasta tsitaadiga

Kui tagasi saad, siis on 2 varianti tavaliselt. Kas maksid täiega üle või pandi kõige kõigem sitt sinna külge - tavaliselt on need sellised, mis ei soovi vana tagasi.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 13.03.2026 09:10:34 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Kui tagasi saad, siis on 2 varianti tavaliselt. Kas maksid täiega üle või pandi kõige kõigem sitt sinna külge - tavaliselt on need sellised, mis ei soovi vana tagasi.

Bosch või Valeo minu teada läks asemele... odav vs a igal juhul icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 13.03.2026 10:01:45 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Mis a osa sa tagasi küsid?
Geneka sidur on üks kõige rohkem ostetavaid juppe

Mu auto genekal pole sidurit. Ilmselt ühelgi kaasaegsel start-stop režiimiga autol pole.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 13.03.2026 10:04:12 vasta tsitaadiga

Kui autol on genekas, siis pole see niikuinii kaasaegne auto
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2026 10:06:10 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Ilmselt ühelgi kaasaegsel start-stop režiimiga autol pole.


ikka on

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 13.03.2026 10:09:10 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Kui autol on genekas, siis pole see niikuinii kaasaegne auto

ehk siis pole elektriauto..

renx09 kirjutas:
jägaja kirjutas:
Ilmselt ühelgi kaasaegsel start-stop režiimiga autol pole.


ikka on

söltub start-stop põlvkonnast. Uutel enam pole, või on neil mingi vana põlvkonna lahendus.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2026 10:19:05 vasta tsitaadiga

Tartus viiakse betooni genekas või starter. Miskipärast on just fordi kpöge minevad genekasidurid kallid.
Kohati on deposiidiga, kohati ei ole. Kui tagasi antakse, ei viitsi keegi rauaveoga tegelesa.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2026 22:05:17 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Kui autol on genekas, siis pole see niikuinii kaasaegne auto

Ehk siis su arvates on kaasaegne ainult elektriauto?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2026 22:09:44 vasta tsitaadiga

Lahe. Saan uue esiklaasi lõpuks.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2026 22:22:14 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Lahe. Saan uue esiklaasi lõpuks.
uus ei ole alati parem
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2026 22:24:25 vasta tsitaadiga

Vali solar klaas thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2026 22:33:54 vasta tsitaadiga

Pannakse kõige odavam hiinakas
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2026 22:35:10 vasta tsitaadiga

Mida see "Carglass parandaab" paneb?
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2026 22:37:24 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Mida see "Carglass parandaab" paneb?

Uus klaas on kallim kui klaasi parandus. Vin-Vin
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2026 23:12:19 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Mida see "Carglass parandaab" paneb?

Hiinakaid panevad. Eks tuleb kindlustuselt originaali nõuda nagu lepingus kirjas.
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2026 23:17:01 vasta tsitaadiga

Mul oli kunagi ka jah mingi keiss, soovisin ja saingi lõpuks ikka esinduse originaal solar klaasi, krt mingi 900+ eurotugrikut maksis.
Oli õnneks buumi aeg ja pangad vaatasid läbi näppude thumbs_up.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2026 23:19:28 vasta tsitaadiga

Solaris on kallis aga hea. Uurisin et isegi passatile saaks, aga nüüd ei hakka.
Eelmine aasta sai uus klaas lastud paigaldada, seega solaris jääb ootele!
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.03.2026 23:40:17 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Tanel kirjutas:
Mida see "Carglass parandaab" paneb?

Hiinakaid panevad. Eks tuleb kindlustuselt originaali nõuda nagu lepingus kirjas.


Mul kunagi Hondale panid Pilkingtoni, sama mis originaal oli.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2026 14:28:56 vasta tsitaadiga

"Solar" tähendab klaasis olevat IR ja UV filtrit?
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 14.03.2026 14:31:46 vasta tsitaadiga

See on jah umbes nagu iga autoklaas, kõige suvalistemal pannidel ka neid olnud. Päikeseprillidega hästi näha, eriti küljeklaasidel.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 14.03.2026 20:52:53 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
"Solar" tähendab klaasis olevat IR ja UV filtrit?
Väljast vaadates üldjuhul värvitooniga peegeldusega esiklaas.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 14.03.2026 21:03:28 vasta tsitaadiga

Nii on. Liikluspildis need eristuvad silmatorkavalt.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2026 21:10:27 vasta tsitaadiga

Need vennad?

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2026 21:11:52 vasta tsitaadiga

Need vist "tinted"
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 14.03.2026 21:12:13 vasta tsitaadiga

Skodadel on mingid gay värviga helkivad jah need, muudel nagu pole märganud et värviline oleks
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2026 21:54:48 vasta tsitaadiga

ja hea on see millkes täpsemalt? Mu risul vist ka on see icon_rolleyes.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.03.2026 22:00:05 vasta tsitaadiga

Teoreetiliselt peaks salongi jahedama hoidma.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 14.03.2026 23:23:16 vasta tsitaadiga

Seda peaks ka ära hoidma.
Spoiler Spoiler Spoiler


Siis peab muidugi külgedel ka olema.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 14.03.2026 23:28:20 vasta tsitaadiga

Millistel autodel selliseid küljeklaase pole? Mingitel väga vanadel?
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2026 23:46:30 vasta tsitaadiga

Kas see "solar" on klaasi markeeringust ka kuidagi välja loetav?
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 15.03.2026 01:11:18 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Kas see "solar" on klaasi markeeringust ka kuidagi välja loetav?
Spets markeeringut ei ole sellele ette nähtud, niikuinii peab endiselt vastama 70% valguse läbilaskvuse nõudele. Hea viis ära tundmiseks on ka see, et vihmaanduri jne juures on "auk" sees sellel kihil.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2026 14:58:20 vasta tsitaadiga

VAGi insenerid... eusa_wall.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2026 15:00:49 vasta tsitaadiga

Lisaks kork ei fikseeru avatud asendisse ja ei pöörle kah, lahendasin selle vaibanoaga beer_yum.gif
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2026 15:24:18 vasta tsitaadiga

Eelmisele Octaviale sai see normaalsem kork ostetud, aga see kapotihoidiku paigutus on küll ajuvaba.
Spoiler Spoiler Spoiler

Uuemal Octavial juba see mugavam kork kohe kaasas ja kapott püsib üleval amordiga.


viimati muutis Anti112 15.03.2026 15:24:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2026 15:24:25 vasta tsitaadiga

borši sees peaks samasugune kork olema.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2026 17:19:19 vasta tsitaadiga

Anti112, Need kapotiamordid saab igale autole osta. Mu skodal oli ka alguses toigas lihtsalt, ostsin netipoest amordikomplekti ja paigaldasin amordid. Ja olin rahul, sest amordid on head! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 15.03.2026 17:27:19 vasta tsitaadiga

Kas kapote on nii tihti lahti või mis mugavust need juurde annavad?
Kui kanistrist ei vala, siis ei sega see vagi lahendus üldse.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 15.03.2026 17:29:21 vasta tsitaadiga

Tanklas klaasipesuvedelikku tankida on mugavam ja kanistri liitrihinnag sama.
Kahjuks on neid pesuvedeliku tankureid vähe.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2026 21:36:56 vasta tsitaadiga

Octavia kahjuks liigub piirkondades, kus seda tankimisvõimalust pole. Riisiraketiga tavaliselt tangin Tikupoisis, kui pole Skodillacist üle jäänud kankut pagassis loksumas.
Käisin täna pesulas pärast Setomaa trippi. See tropp Taro võiks ennast kusagil läita. Pärast seda, kui see Saatse saapa ümbersõit kinni pandi, tuleb mingit metsateed kasutada. Ühe korra sealt läbi sõidad, on auto üleni savise liivaseguga koos. Kolm korda rohkem aega ja raha läks selleks, et seda velgedelt ja rattakoobastest maha saada.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2026 21:41:27 vasta tsitaadiga

Sõida hästi aeglaselt, tuleb odavam thumbs_up.gif
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 15.03.2026 21:48:53 vasta tsitaadiga

Mis sa kolad siis igas metsateel.
Ja sul siis venemaa igatsus peal, või mis pöhjusel seda läbi venemaa reisi taga nutad?
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2026 21:50:18 vasta tsitaadiga

Seal ongi 50 piirang. Jõhker kogus auke ja pehme pinnas ei võimaldagi kiiremini sõita. Kusjuures tee ääres on väljasõitmise jälgi täis. Viimati vajus seal liinibuss kraavi. Parempoolsed rehvijäljed siiamaani näha. Mingi 30 cm sügavusega vagu. Kui peaksid sõitma ja buss vastu tuleb, siis praeguse sopaga õnnemäng. Tee läheb pooltel juhtudel nii, et ühel või teisel pool on kallak.
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2026 21:52:36 vasta tsitaadiga

Mis 50, ma mõtlen ikka sellist kiirust millega koopad puhtaks jäävad, nii 5km/h või nii.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2026 22:05:40 vasta tsitaadiga

Selle kiirusega jääd sinna kinni icon_lol.gif
Jürgen Ligil on mingi fäänsi Mercedese sedaan. Patseeris täna oma putka ümber ringi, auto tee ääres.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2026 22:10:58 vasta tsitaadiga

Sõida koidula kaudu siis kui metsatee raskusi valmistab.
Üldiselt tere tulemast maale. Pole see elu ühti nii meelakkumine nagu linnavahel harjunud.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 526, 527, 528 ... 554, 555, 556  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.