praegune kellaaeg 10.03.2026 03:23:10
|
|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Miltec
HV kasutaja

liitunud: 06.05.2002
|
09.03.2026 12:21:04
PT: Partner kaupade soetamiseks oksjonitelt ja e-platvormidelt (Partner peab olema ettevõte) |
|
|
Vajame partneriks ettevõtet kes aitaks meil oste vahendada (loomulikult lisatasu eest) kohtadest kus arvega osta ei saa. Vormistades meie jaoks vajaliku arve.
Kuna riigikoolina pole meil võimalik oksjonitelt ja välismaalt (eBay, AliExpress) osta ilma arveteta vidinaid ja vahendeid, mis on Eestis liialt kallid või mida pole isegi raha eest saada. Töötajatepoolne arvete esitamine või vahendamine koolile on korruptsiooniohu tõttu samuti keelatud.
Ostude maht: 1000–5000 € aastas
Lisatasu % on läbiräägitav.
Ettevõttel ei tohi olla Maksu- ja Tolliameti ees ajatamata riiklike maksude või sotsiaalkindlustusmaksete võlga.
Kontakt PS
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|
| lisa lemmikuks |
|
|
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
|
|
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
|