Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 525, 526, 527 ... 554, 555, 556  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mitut autot oled elu jooksul omanud? Arvesta ainult nendega, mida omad või oled omanud
Mul on alles esimene auto
3%
 3%  [ 5 ]
2-3
29%
 29%  [ 47 ]
4-6
30%
 30%  [ 48 ]
7-10
18%
 18%  [ 29 ]
11-15
5%
 5%  [ 9 ]
16-20
5%
 5%  [ 8 ]
21-30
1%
 1%  [ 2 ]
31-40
2%
 2%  [ 4 ]
41-50
0%
 0%  [ 1 ]
Rohkem kui 50
3%
 3%  [ 5 ]
hääli kokku : 158

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2026 13:08:20 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Ära riku narratiivi icon_idea.gif

Millist? icon_eek.gif
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2026 13:08:27 vasta tsitaadiga

Ronin mäe otsa, no ei näe neid Põhjamaid icon_rolleyes.gif
Käsi püsti, kellel on 44 % tulumaksu määr icon_eek.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2026 13:18:20 vasta tsitaadiga

Nii käib seee thumbs_up.gif
https://www.facebook.com/reel/25580913131535644

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2026 13:20:04 vasta tsitaadiga

Ilusa suunatulevedeliku lasi välja.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2026 13:23:48 vasta tsitaadiga

See nüüd voolas udutule sisse thumbs_up.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2026 14:09:10 vasta tsitaadiga

Hea et augu kinni teipis, muidu oleks alt hakanud uuesti vett sisse tulema
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2026 14:18:39 vasta tsitaadiga

Kus see häkk tehti? Nigeerias?
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 07.03.2026 21:40:09 vasta tsitaadiga

See oli Hiiul vahepeal vist teema, seega Tartu kandis
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 08.03.2026 12:44:48 vasta tsitaadiga

Olge ettevaatlikud Viljandi Amservis tehtud ülevaatusega autode ostmisega.

Spoiler Spoiler Spoiler

09.01. ülevaatuse läbinud.

_________________
Müüa igasugu asju


viimati muutis von Wu 08.03.2026 12:54:08, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2026 12:48:27 vasta tsitaadiga

Sõideti ülevaatuselt otse äärekivvi vms?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 08.03.2026 13:10:17 vasta tsitaadiga

Ei. 12.11.2025 teises kohas tehtud ülevaatusel on "alumised šarniirid" ära mainitud. 09.01.2026 oleks justkui korras olnud.
Reg. number on ka spoileris.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 08.03.2026 13:13:10 vasta tsitaadiga

Ma olen üsna kindel, et sellist ülevatuspunkt läbi ei laseks. see on hilisem juhtum.
Aga muus osas, sellest on ka omajagu röögitud, et ostueelne "ülevaatus ülevaatuspunktis" pidavatki olema sellene üle jala tehtav. Öeldakse, et mingid vead on, kuid ei öelda ka küsimise peale, kas nendega päris ülevaatuselt läbi lastakse.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2026 13:16:41 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Ei. 12.11.2025 teises kohas tehtud ülevaatusel on "alumised šarniirid" ära mainitud.
Mis ta läks nende samade puruks rebitud šarniiridega ülevaatusele?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2026 13:17:17 vasta tsitaadiga

Kas šarniir on katki läinud? EI icon_idea.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2026 13:28:01 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Ma olen üsna kindel, et sellist ülevatuspunkt läbi ei laseks. see on hilisem juhtum.
Aga muus osas, sellest on ka omajagu röögitud, et ostueelne "ülevaatus ülevaatuspunktis" pidavatki olema sellene üle jala tehtav. Öeldakse, et mingid vead on, kuid ei öelda ka küsimise peale, kas nendega päris ülevaatuselt läbi lastakse.


No kui ülevaataja ei näe autot, siis ei saa ka viga leida. Jah, sellist ülevaatust saab ka veel Tallinnas teha kus pole vaja kohale minna. Lisaks veel need kohad kus tutvuse poolest lähed kohale ja pigistatakse mõne asja suhtes silm kinni. Mul tõenäoliselt Ranger sai ka sellises kohas ÜV, sest gaasid olid mingi 8x üle normi aga mu remondikoha mees sai ÜV peale

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2026 13:37:46 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Olge ettevaatlikud Viljandi Amservis tehtud ülevaatusega autode ostmisega.

Spoiler Spoiler Spoiler

09.01. ülevaatuse läbinud.


Saada info info@transpordiamet.ee meilile, siis kontrollivad järele. Tehnoülevaatuspunkt peab säilitama salvestisi 180 päeva.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2026 14:23:18 vasta tsitaadiga

von Wu, mis seos sul selle pilliga on? icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2026 14:26:50 vasta tsitaadiga

Ilmselt ostis pimesi icon_razz.gif
_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi

Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 08.03.2026 14:28:31 vasta tsitaadiga

Oli kiiresti vaja autot, mis kõva külmaga käivitub ja soojaks läheb. Vahetasin oma selles osas puuduliku auto pildil nähtava pilli vastu.
Nagu näha, siis sain tõsiselt tünga. icon_cry.gif Vahepeal tuli veel vigu välja, millega ülevaatust ei läbiks, aga need sõitmist ei sega.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2026 14:34:23 vasta tsitaadiga

Käisid ise seda ülevaatust tegemas või müüja tegi enne sind?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 08.03.2026 14:34:57 vasta tsitaadiga

Loomulikult müüja (vahetaja) enne mind.

Minevikus on seda ka ette tulnud, et ülevaataja lihtsalt ei näe viga (ühes teises kohas).
ÜV tõstukil rattad "maas". Hiljem töökojas rattad rippusid, siis paistis välja, et ülemine õõtshoob kere küljest lahti.

Antud juhul tundub, et ülevaataja oleks pidanud nägema, juhul kui auto päriselt kohal oli.

_________________
Müüa igasugu asju


viimati muutis von Wu 08.03.2026 14:37:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2026 14:35:16 vasta tsitaadiga

icon_neutral.gif thumbs_down.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2026 14:35:20 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Kas šarniir on katki läinud? EI icon_idea.gif

icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 08.03.2026 14:38:50 vasta tsitaadiga

On ju šarniiri küljest kinnitus lahti murdunud?
Või on mul peas midagi täitsa sassis?
Alumine õõtshoob?

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2026 14:39:15 vasta tsitaadiga

Just just icon_idea.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2026 14:44:05 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
On ju šarniiri küljest kinnitus lahti murdunud?
Või on mul peas midagi täitsa sassis?
Alumine õõtshoob?


Selles mõttes Oisul õigus, et šarniir ise on justkui ühes tükis (terve ja korras nüüd vaevalt küll), aga vist on kaua aega õõtshoova küljes lahtiselt logisenud, et sedasi hoova ära lõhkus.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2026 14:57:03 vasta tsitaadiga

Tuleb uus auto osta icon_idea.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.03.2026 15:24:27 vasta tsitaadiga

ma nagu aimasin, et seal viljandis kuskil mingid joped ripuvad aga et amservis.. icon_lol.gif see lotopilet ei võitnud. kui nüüd oleks kindlustuse sekkumisega õnnetus olnud, oleks sellest võinud ülevaatustele sitt saada. teistpidi ju nagu ei taha, et TÜVv hakkaks su nunnupunnut mingi tehase le manuelli järgi pidurdusjõudu salongist mõõtma vms. uuematel asjadel on antud et jõud salongist peab vastama mingile jõule ratastes. näiteks. see pildil on vist primera, need ongi tänaseks päevaks sellised.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 08.03.2026 15:33:50 vasta tsitaadiga

von Wu, sa vahetad üsna sageli autosid, ning tegu paistab olevat suht enamasti 20 ja pluss aastaste vanuritega.
Kas sa ise siis kunagi ei vaata autot üle. ei käi pöhja alt asja kaemas, vaid usud müüja juttu?
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2026 15:44:06 vasta tsitaadiga

Vaevalt seda põhja alt oleks näha olnud icon_idea.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2026 15:45:18 vasta tsitaadiga

Ju siis oli nii hea hinnaga...
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 08.03.2026 16:13:14 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Vaevalt seda põhja alt oleks näha olnud icon_idea.gif

no siis oleks veendunud oma silmaga, et polnud näha. Nüüd on teised süüdi, et kuidas nad ei märganud.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2026 23:12:21 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Tuleb uus auto osta icon_idea.gif

Jah. Soojaks ei lähe. Bena võtab palju ja ei jõua isegi 90-nega sõita. thumbs_down.gif icon_neutral.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2026 00:10:10 vasta tsitaadiga

Te käite ise ka ülevaatusel auto all kuidas kontroll käib? Katsutakse sharniiri loksu. Mitte ei uurita kuidas see õõtsa küljes kinni on. Kui ostja ise autot läbi loksutaks jääb see viga samamoodi märkamata. Kui on kuvaldaga piisavalt kõvasti kinni löödud siis ei loksu midagi. Esimese suurema auguni.

Aga küsimus selle lõhkise otsa kohta, kas see on relakaga lahti lõigatud (sest ei saadud vana kätte)?.. Või tõesti rebinud, mida väga ei usuks, õõtsad pole papist tehtud.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2026 00:18:47 vasta tsitaadiga

elukaz, No jah, ei tea. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2026 08:58:59 vasta tsitaadiga

Ma olen huvi pärast alati küsinud, et kas saab ülevaatuse ajal koos ülevaatajaga auto alla kanalisse tulla. Lihtsalt huvi pärast.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 09.03.2026 09:43:23 vasta tsitaadiga

Sadist, maksad esindusele ja on kõik hinnas koos hooldusega
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2026 10:25:54 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
Oisu. kirjutas:
Tuleb uus auto osta icon_idea.gif

Jah. Soojaks ei lähe. Bena võtab palju ja ei jõua isegi 90-nega sõita. thumbs_down.gif icon_neutral.gif

Igas riigis ei võigi 90 km/h sõita icon_idea.gif
Varsti sõidan tööle, kuni 80 km/h icon_idea.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 09.03.2026 11:53:28 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Aga küsimus selle lõhkise otsa kohta, kas see on relakaga lahti lõigatud (sest ei saadud vana kätte)?.. Või tõesti rebinud, mida väga ei usuks, õõtsad pole papist tehtud.


Mina pole lõiganud. Sellist sadismi ei usu, et keegi lahti lõikas ja siis uut õõtsa ei pannud.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2026 16:01:14 vasta tsitaadiga

Šarniir sõi õõtsa läbi, pöörles mitte liigendist vaid õõtsa otsa sees?
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2026 17:01:50 vasta tsitaadiga

Ma pole vist kunagi nii õrnalt siksi gaasipedaaliga ringi käinud, kui täna tööle sõites icon_redface.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2026 22:20:09 vasta tsitaadiga

hea et mu civicule sharniir koos õõtsa kmplektiga sai ostetud(ilma ei pidavat saama),rahaliselt muidugi krõbe,aga viltuse rattaga tee ääres ka ei taha olla
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 09.03.2026 23:30:54 vasta tsitaadiga

Kui õigesti mäletan, siis kunagi vanal autol küsiti, et "kas vahetame šarniirid ka?", sest õõtshoovad oli vaja välja vahetada. Polnud esindus. Siis saigi mõlemad vahetatud. Eks ta mõistlik ole, kui kumbagi pole tükk aega (nt mitte kunagi) vahetatud.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 10.03.2026 19:27:01 vasta tsitaadiga

https://majandus.postimees.ee/8430697/saksa-autotootjat-tabas-suurkoondamine
Aga pole hullu, relvatööstus buumib, otsitakse töökäsi
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2026 20:38:57 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
https://majandus.postimees.ee/8430697/saksa-autotootjat-tabas-suurkoondamine
Aga pole hullu, relvatööstus buumib, otsitakse töökäsi

Noh, tegelt vahet pole. Töö on töö. Paned sa soomukit kokku või kolksvaagenit, suht suva ju.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 11.03.2026 21:12:29 vasta tsitaadiga

Ma just viimane nädal lugesin artiklit, kus sakslased ei tahtvatr relvatööstust ega seda tööd teha

Edit. Müüa parimad valitud veljed, soodsalt, Tartus
https://tartu.postimees.ee/8431590/vargad-tuhjendasid-autode-muugiplatsi-kahju-ulatub-tuhandetesse-eurodesse
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2026 10:27:42 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
Oisu. kirjutas:
Tuleb uus auto osta icon_idea.gif

Jah. Soojaks ei lähe. Bena võtab palju ja ei jõua isegi 90-nega sõita. thumbs_down.gif icon_neutral.gif

Harjutan EV - omamist icon_razz.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 12.03.2026 10:34:22 vasta tsitaadiga

eActros omamist?
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2026 11:00:04 vasta tsitaadiga

Sõiduauto ikka icon_idea.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 12.03.2026 11:09:45 vasta tsitaadiga

Tegid omale eŽiguli icon_eek.gif
Rohkem sul teadaolevalt ju autosid kasutuses ei ole. Või.. eusa_think.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 525, 526, 527 ... 554, 555, 556  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.