Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Arutlused erinevate õnnetuste ja maailma konfliktikollete teemal vol. 2 (Venemaa agressioon ja Vene-Ukraina sõda) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 320, 321, 322 ... 354, 355, 356  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2026 09:29:46 vasta tsitaadiga

Kui Hiina ei hakka torkima..

https://x.com/MarioNawfal/status/2027806709587263694

tsitaat:
Iran's Hormuz gambit has one massive problem: it hurts China more than America.

The Strait of Hormuz just closed. Oil spiked 12% in hours. The move looks devastating.

Except 84% of the oil moving through that strait goes to Asia. China alone imports 5 million barrels a day through it.

Meanwhile only 6% is destined for Europe and America, which has its own Strategic Petroleum Reserve and domestic shale production to cushion the blow.

Here's the kicker: 90% of Iran's own oil exports go to China. Through the same strait.

Iran just threatened to sink its own economy to hurt an enemy that won't feel it as badly as its closest ally will.

Beijing has been Iran's lifeline for years: buying sanctioned oil, keeping the regime financially breathing. China didn't sign up for an energy crisis.

That's why Iran has threatened to close Hormuz for decades and never actually done it. The threat is the weapon. The closure itself is a self-inflicted wound.

Tonight they pulled the trigger anyway.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2026 10:22:21 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru miks Iraani mereväge allveelaevadeks juba pole muudetud.
Või kavatsevad seda kinni hoida ainult droonide ja rakettidega?

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2026 10:26:11 vasta tsitaadiga

Khamenei pool perekonda läks ka kasti vist.
https://x.com/nexta_tv/status/2027993176846356481?s=20

_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2026 11:36:42 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Kui Hiina ei hakka torkima..

https://x.com/MarioNawfal/status/2027806709587263694

tsitaat:
Iran's Hormuz gambit has one massive problem: it hurts China more than America.

The Strait of Hormuz just closed. Oil spiked 12% in hours. The move looks devastating.

Except 84% of the oil moving through that strait goes to Asia. China alone imports 5 million barrels a day through it.

Meanwhile only 6% is destined for Europe and America, which has its own Strategic Petroleum Reserve and domestic shale production to cushion the blow.

Here's the kicker: 90% of Iran's own oil exports go to China. Through the same strait.

Iran just threatened to sink its own economy to hurt an enemy that won't feel it as badly as its closest ally will.

Beijing has been Iran's lifeline for years: buying sanctioned oil, keeping the regime financially breathing. China didn't sign up for an energy crisis.

That's why Iran has threatened to close Hormuz for decades and never actually done it. The threat is the weapon. The closure itself is a self-inflicted wound.

Tonight they pulled the trigger anyway.

Ka Euroopa peaks mures olema: https://arileht.delfi.ee/artikkel/120439352/ulevaade-hormuzi-vaina-blokaad-on-ootamatult-suure-mojuga-alternatiividest-ei-piisa

tsitaat:
Hormuzi väina sulgemine ei ole lihtsalt lokaalne logistikaprobleem, see on globaalne makroökonoomiline maavärin.

Energiaturu analüütikud on aastaid hoiatanud, et väina pikaajaline sulgemine lennutab nafta hinna kiiresti üle 150 dollari barreli eest, äärmuslikemate stsenaariumite puhul isegi 200 dollari lähedale. Ka gaasihinnad Euroopas ja Aasias teevad rekordilisi hüppeid.

Kui LNG ja naftatarned Aasiasse katkevad pikemaks ajaks, võivad sealsed tehased hakata uksi sulgema. Hiina, Jaapan, Lõuna-Korea, India on suurimad Hormuzi kaudu tarnijad. See tähendab ülemaailmsete tarneahelate uut kokkukukkumist, muutes kõik alates elektroonikast kuni autodeni defitsiitseks ja kalliks.

Iraani samm on seega väga suure mõjuga. Maailmamajandusel ei ole piisavalt varuvõimsust, et asendada 20% oma vereringest. Kui blokaad kestab vaid päevi, näeme teravat, kuid ajutist paanikat. Kui see venib nädalateks või kuudeks, liigub globaalne majandus kindlalt ja sügavasse langusesse, mille mõjusid tunneme ka igas Eesti tanklas ja toidupoes.


tsitaat:
Lisaks naftale on Hormuz kriitilise tähtsusega gaasiturgudele. Katar, mis on üks maailma kolmest suurimast LNG eksportijast, saadab peaaegu kogu oma toodangu (umbes 20% globaalsest LNG-st) läbi selle väina. Euroopa, mis pärast Venemaa gaasist loobumist on suuresti sõltuv LNG tarnetest, on selle blokaadi tõttu otsese löögi all.


Hormuzi väina sulgemisega võib Iraan sundida Euroopa taas Venemaa gaasinisa otsa.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2026 11:54:05 vasta tsitaadiga

Egas midagi, tuleb tankima minna. icon_biggrin.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2026 12:03:25 vasta tsitaadiga

Küll sellega tegeletakse ka kui aeg tuleb.


_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.03.2026 12:23:13 vasta tsitaadiga

pwn13 kirjutas:
Võiks selle Iraaniga see kord ikka põhjalikumalt tegeleda.
miks?
Usku ei muuda, rünnanud nad kedagi pole....las olla omas mullis...arusaamatu

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2026 12:30:07 vasta tsitaadiga

Kokkuvõtteks tuleb aevastus + 20 % hinnale ja nagu aevastus on lühike ja intensiivne, kukub hinnatase tagasi "erioperatsiooni" eelsele tasemele. Mingit 150 hinda me ei näe icon_idea.gif
Elame näeme.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2026 12:40:48 vasta tsitaadiga

jeesus188, 1979 toimus Iraani revolutsioon, enne seda oli Iraan normaalne läänemeelne riik.
https://et.wikipedia.org/wiki/Iraani_revolutsioon

Mõned pildid meenutamiseks
icon_arrow.gif https://trending.ebaumsworld.com/pictures/23-photos-from-when-iran-lived-the-1970s-lifestyle/87655587/

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2026 12:42:43 vasta tsitaadiga

Teevad oma õhulöögid ära ja ongi kõik. Mingit režiimi muutust ei tule, läheb nii nagu Venetsuelas.
_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.03.2026 12:43:45 vasta tsitaadiga

tsitaat:


USA ja Iisrael alustasid Iraani-vastase õhukampaaniaga laupäeva hommikul.


Tänapäeval ei olegi enam sellist asja nagu SÕDA.... icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2026 12:53:15 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:


USA ja Iisrael alustasid Iraani-vastase õhukampaaniaga laupäeva hommikul.


Tänapäeval ei olegi enam sellist asja nagu SÕDA.... icon_lol.gif


On ainult…Epsteini failid… icon_wink.gif

jeesus188 kirjutas:
pwn13 kirjutas:
Võiks selle Iraaniga see kord ikka põhjalikumalt tegeleda.
miks?
Usku ei muuda, rünnanud nad kedagi pole....las olla omas mullis...arusaamatu


Aeg-ajalt on vaja üleliigne demokraatia, kuskile eksportida, muidu hakkab üle ääre ajama ja virutab kaane pealt. /s

Ainus asi mis mulle endale pähe ei mahu on see, miks üks Islami usuline riik äkitselt ka kõiki teisi sama usuga riike suht valimatult pommitama kukkuks.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2026 12:58:53 vasta tsitaadiga

Ei taha uskuda, et ilma uraanita sealt minema jalutatakse.
_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 01.03.2026 13:01:55 vasta tsitaadiga

Etz, sama usk aga erinev usulahk
ja Omaani (veel) ei pommitata kuna olevat vahendaja rollis riikide vahel
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2026 13:04:05 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
Etz, sama usk aga erinev usulahk
ja Omaani (veel) ei pommitata kuna olevat vahendaja rollis riikide vahel


Mis on strateegiline lollus, põhimõtteliselt on nad ju selle tulemusena sisse piiratud.
Erinev usulahk, või mida iganes aga ega nende neitside juurde nüüd nii kiire kah ei tohiks olla.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2026 13:11:52 vasta tsitaadiga

Omaani sadam sai droonidega sisse + seal läheduses olnud tankerit rünnati ka
https://x.com/nexta_tv/status/2028033087783756285?s=20

Väidetavalt Hormuzi blokaad lõppenud
https://x.com/nexta_tv/status/2028035395800240352?s=20

_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 01.03.2026 13:12:10 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Mnator kirjutas:
Etz, sama usk aga erinev usulahk
ja Omaani (veel) ei pommitata kuna olevat vahendaja rollis riikide vahel


Mis on strateegiline lollus, põhimõtteliselt on nad ju selle tulemusena sisse piiratud.
Erinev usulahk, või mida iganes aga ega nende neitside juurde nüüd nii kiire kah ei tohiks olla.
kuni neil on võimekus meretranspordi tõkestamiseks seni neid sissepiiratus ei heiduta
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2026 13:14:39 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ainus asi mis mulle endale pähe ei mahu on see, miks üks Islami usuline riik äkitselt ka kõiki teisi sama usuga riike suht valimatult pommitama kukkuks.

USA baasid ja/või mingisugunegi seotus USA-ga.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.03.2026 13:27:12 vasta tsitaadiga

Eesmärk võis olla tõsta nafta hinda.
Tegeliku tulemusega võib venema hiinast veel suuremasse sõltuvusse sattuda, sest shaheede ei pruugi enam tulla ja iraani enda nafta käib hormuzi kaudu hiinasse + hiina kola euroopasse.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2026 13:35:19 vasta tsitaadiga

Või siis tõmbas Hiina kõne Iraani, et lõpetagu blokaad ära

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.03.2026 13:37:02 vasta tsitaadiga

ilmselt ei ole varsti sinna enam kellelegi kõne tõmmata (vaja)
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2026 13:39:32 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.03.2026 13:50:43 vasta tsitaadiga

samapalju kui " lääs ei ole ühtne" ei ole ühtne ka "telliskivid".
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2026 14:28:55 vasta tsitaadiga

link :: At least 9 killed as Shiites storm US Consulate in Pakistan over killing of Iran’s supreme leader

tsitaat:
At least nine people were killed and about two dozen were wounded in violent clashes with police and paramilitary forces Sunday after hundreds of protesters stormed the U.S. Consulate in the Pakistani port city of Karachi, authorities said.



https://www.err.ee/1609954754/iraani-president-khamenei-tapmine-on-sojakuulutus-muslimitele

https://www.delfi.ee/artikkel/120439379/otseblogi-trump-ahvardas-iraani-enneolematu-runnakuga-iraan-lubab-liidri-tapmise-eest-vastata

Spoiler Spoiler Spoiler

...

tsitaat:
UK Defence Secretary John Healey says Iran fired two missiles toward Cyprus, though they were not believed to be deliberately targeting the island. He called it a sign of a growing regional threat and said the situation "requires us to act"


tsitaat:
Crown Plaza hotel in Bahrain’s capital damaged in an Iranian attack
https://x.com/guyelster/status/2028068205361549808
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2026 15:16:05 vasta tsitaadiga

MatchMaker kirjutas:
https://www.delfi.ee/artikkel/120439379/otseblogi-trump-ahvardas-iraani-enneolematu-runnakuga-iraan-lubab-liidri-tapmise-eest-vastata
Trump ähvardab kättemaksule vastata kättemaksuga, mille peale Iraan ähvardab kättemaksu kättemaksule vastata kättemaksuga.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.03.2026 15:18:07 vasta tsitaadiga

busines as usual.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2026 15:24:10 vasta tsitaadiga

Tiblad peavad ka Ukrainaga "rahuläbirääkimisi" ja samal ajal pommitavad igapäevaselt.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2026 15:34:24 vasta tsitaadiga

https://www.postimees.ee/8425080/abu-dhabis-sai-raketitabamise-hoonetekompleks-kus-asub-eesti-saatkond
..'

tsitaat:
MBS has authorized the military to strike back at Iran if there are continued attacks on Saudi Arabia.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2026 15:44:38 vasta tsitaadiga

https://www.theguardian.com/world/2026/mar/01/iran-school-bombing-death-toll-us-israel-strikes
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2026 15:52:04 vasta tsitaadiga

Kui Iraan sama tempos jätkab, siis see keerab lihtsalt ülesse kõik nende naabrid nende vastu.
Seni on need naabrid Iisraeli ja USA'd kas rohkem vihanud või vähemalt Iraani suhtes leebed olnud.

Bahrein, Kuveit, Omaan, Katar, AÜE, Jordaania, Saudi-Araabia jne.
Ilmselt ainult Iraak, Süüria, Liibanon ja Afganistan eriti ei protesti kui Iraan neid pommitab, sest nad vihkavad USA'd ja Iisraeli ikka rohkem.

Iraani režiim laguneb mingi hetk niikuinii. See on nõrgenenud iga aasta, iga massiprotesti ja iga välise rünnakuga.
Küsimus on ainult selles, et kas tuleb kodusõda usuliste ja prorgessiivide vahel, sest rahumeelset võimu üleminekut mina ei usu.
Praegused usulised lähevad ainult jalad ees oma kohtadelt minema.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2026 17:01:01 vasta tsitaadiga

MatchMaker kirjutas:
https://www.postimees.ee/8425080/abu-dhabis-sai-raketitabamise-hoonetekompleks-kus-asub-eesti-saatkond
..'

tsitaat:
MBS has authorized the military to strike back at Iran if there are continued attacks on Saudi Arabia.

Kas Tsahkna juba kutsus NATO kokku, et mõnda aetiklit sealt arutada?
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2026 17:09:53 vasta tsitaadiga

Iraan olla kandjale pihta saanud lausa 4 raketiga, ei tahaks muidugi uskuda.
https://x.com/nexta_tv/status/2028107010827342328?s=20

_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.03.2026 17:36:05 vasta tsitaadiga

4 ballistilist kohe....see peaks vägagi katki olema
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2026 17:55:36 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Three US soldiers killed and five seriously wounded following breakout of hostilities with Iran, according to CENTCOM
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2026 18:09:41 vasta tsitaadiga

pwn13 kirjutas:
Iraan olla kandjale pihta saanud lausa 4 raketiga, ei tahaks muidugi uskuda.
https://x.com/nexta_tv/status/2028107010827342328?s=20

Tundub nagu Iraani propaganda. Üks asi on tabada maismaal staatilist objekti mis ei liigu.
Hoopis teine asi on tabada merel teatud suurusega lennukikandjat mis ei seisa ju ühel kohal.

Pealegi ballistilised raketid ei suuda tabada liikuvaid sihtmärke. Vähemalt mitte Iraani enda omad.
Hiina DF-21D ja DF-26 väidetavalt suudavad, aga see on Hiinlaste jutt ja neid pole kunagi reaalses sõjas kasutatud.
Samuti ei arva ma, et Hiina oleks Iraanile nii kalleid ja hinnalisi hüpersoonilisi rakette andnud.

Kui Iraan ütleks, et nad tabasid seda nelja drooniga, siis see oleks palju usutavam.
Droonide trajektoori saab käigult muuta ja need saavad väga madalalt lennata allpool radareid.
Samamoodi veedroonid millega Ukraina on väga edukalt vene laevu uputanud.

Ballistilise raketi starti on võimalik väga kaugelt tuvastada ja jälgida.
Lennukandja ei liigu kunagi ka üksi. Sellel on kaasas eskortlaevad millel hetkel ilmselt kõige võimekam ballistiliste rakettide tõrje SM-6 rakettide näol.

Iraan pole suutnud oma ballistiliste rakettidega eriti täpselt tabada isegi USA maismaabaase lähiriikides ja nüüd keegi usub, et suutsivad tabada liikuvat sihtmärki merel?
Press X to doubt.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2026 18:22:31 vasta tsitaadiga

Laev liigub suhteliselt aeglaselt ja ei pruugi üldse liikuda kui strateegilise positsiooni sisse on võtnud.
Aga eks näis mis kommentaare teiselt poolelt tuleb.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2026 18:28:49 vasta tsitaadiga

Pihta ei saadud igatahes
https://x.com/visegrad24/status/2028128330923348294?s=20

Üks allveelaev uputati ka ära
https://x.com/WeTheBrandon/status/2027940877574811971

_________________
pWn


viimati muutis pwn13 01.03.2026 18:30:34, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2026 18:29:11 vasta tsitaadiga

Arvestades, et seni on Iraani "võidud" jäänud üsna olematuks, siis tundub väheusutav.
Teades Iraani armastust AI videote ja piltide osas, siis küllap varsti saame AI deepfake sellest kus lennukandja on kümme ruutkilomeetrit suur ja selles on neli suurt suitsevat auku samal ajal kui see kreenis olles vee alla vajub icon_lol.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2026 18:48:12 vasta tsitaadiga

link :: Lisaks Khameneile hukkus ka Iraani ekspresident Ahmadinejad.

tsitaat:
Iraani uudisteagentuur ILNA teatab, et Iisraeli ja USA laupäevastes õhulöökides hukkus ka riigi endine president Mahmoud Ahmadinejad. Ta sai surma Teheranis, Narmaki linnaosas.

...

tsitaat:
Iran strikes French naval base 'Camp de la Paix' in Abu Dhabi, UAE.
https://x.com/BRICSinfo/status/2028111817042698639

An Iranian Shahed-136 drone targeted an Emirati oil rig in the Persian Gulf.
https://x.com/NOELreports/status/2028115120048439770


tsitaat:
Saudi Arabia intercepted Iranian missiles targeting Riyadh airport and a military airbase.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2026 19:01:29 vasta tsitaadiga

https://www.threads.com/@thedatanerd13/post/DVUqtBWDBNA

tsitaat:

JUST IN: 🇮🇷 🇺🇸 Six suspected insiders made $1.2M betting on a US strike on Iran

Most of these wallets:

• were funded in the last 24h
• specifically bet for February 28
• bought "yes" hours before the strike
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2026 19:14:42 vasta tsitaadiga

Küll mõnel mehel on siin ikka raske.
Postitab hädaga kõike muud kui seda et Iraani reziimile korralikku loputust tehakse.
Sest see tähendaks ju tunnistamist, et USA ja Iisrael teevad praegu midagi õigesti/õiget aga Trump ei tee kunagi ju midagi sellist. icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2026 21:04:38 vasta tsitaadiga

link :: FBI investigating Austin mass shooting as potential terrorism

tsitaat:
The FBI is investigating an early Sunday mass shooting that left three dead and 14 injured as a potential act of terrorism on Austin's busy West Sixth Street.

https://x.com/Rightanglenews/status/2028137036218036453

tsitaat:
Shooter was reportedly from Senegal, had a Quran in his car, and had clothing described as Islamic!

Spoiler Spoiler Spoiler


...
tsitaat:



Link
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2026 22:25:17 vasta tsitaadiga


Üks memepilt ka
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2026 22:37:41 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Multiple emergency crews are on the scene of a mass stabbing with shots fired on I-495 near Washington, D.C. At least four people have been stabbed on the Beltway, and the suspect has been taken down.
https://x.com/rawsalerts/status/2028188504165941603
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2026 23:28:57 vasta tsitaadiga

Betamax, ma arvan et leftied ei oska seisukohta võtta veel.
Režiimivahetus oleks igal kasulik. Kõigile.

EDIT: fun fact, Pentagon kasutas rünnakutes Jaan Tallinnaga seotud AI-d.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2026 23:38:44 vasta tsitaadiga

Siin ekre ja isamaa poliitilise suuna toetajad ju võtavad koguaeg seisukohta, <<---- leftied

Minu kohta leftie ütlemine ei muuda mind leftieks. Ükskõik kui palju te seda mõtet oma peas ei keeruta.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2026 23:55:31 vasta tsitaadiga

No need kes islamirežiimi vastase rünnaku vastu sõna võtavad, on siiani ikka leftied olnud icon_rolleyes.gif
Paradoksaalne on see, et nad ise ei adu, et kui äärmusislam võidab, on nemad (leftied, lesbied, homod) nende järgmiseks söögiks.
Revolutsioon sööb oma lapsi. Fun times..

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.03.2026 23:57:04 vasta tsitaadiga

tsitaat:

EDIT: fun fact, Pentagon kasutas rünnakutes Jaan Tallinnaga seotud AI-d.

Seda ai d tahab pentagon nn omastada.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2026 00:00:49 vasta tsitaadiga

laurx, jep, ja Trump viskas Anthropicu välja, aga Pentagon ikka kasutas rünnakul.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2026 00:04:59 vasta tsitaadiga

Vaadates kui palju on üle ilma igal pool iraanlasi kes hõiskavad, kas oleks imelik arvata et ühes nendega on pesa võtnud ka viies kolonn kellel saabub aeg aktiveeruda?
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Arutlused erinevate õnnetuste ja maailma konfliktikollete teemal vol. 2 (Venemaa agressioon ja Vene-Ukraina sõda) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 320, 321, 322 ... 354, 355, 356  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.