Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 513, 514, 515 ... 554, 555, 556  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mitut autot oled elu jooksul omanud? Arvesta ainult nendega, mida omad või oled omanud
Mul on alles esimene auto
3%
 3%  [ 5 ]
2-3
29%
 29%  [ 47 ]
4-6
30%
 30%  [ 48 ]
7-10
18%
 18%  [ 29 ]
11-15
5%
 5%  [ 9 ]
16-20
5%
 5%  [ 8 ]
21-30
1%
 1%  [ 2 ]
31-40
2%
 2%  [ 4 ]
41-50
0%
 0%  [ 1 ]
Rohkem kui 50
3%
 3%  [ 5 ]
hääli kokku : 158

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2026 20:25:39 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Rasmus kirjutas:
somnambuul kirjutas:
Kui mul automaks on 0 ja nüüd müün edasi, siis järgmine ei pea midagi maksma?


Automaks ei saa Eesti Vabariigis registreeritud sõidukil olla 0.

Mul on miinuses, ettemaks ripub


Ei usu.

ranel kirjutas:
Rasmus kirjutas:
jägaja kirjutas:
Tanel, See 2024 vs 2025 autoostu vördlemine on nagu siga ja kägu..
2024 ostsid omale autod ka need, kes muidu ostnud ei oleks. See oli meeletu töus, vörreldes 2024 aastaga.
Mingi vörreldava langustrendi saaks vörreldes 2022/23 aastaid 2025 omata. Ja siis on see ka ainult poom töde. kuna ennetavalt osteti 2025 autod ju eelneval aastal köik ära.


Jah, 2024 aastal oli tõus, aga see ei olnud nii suur, kui langus. Isegi pikemas perioodis sektor kannatas ja paraku ei ole ka hetkel muutust näha. Amteli andmed kõik avalikud. Soovitan tutvuda.


Kas mingit statistika on, et kui paljud ettevõtted vs eraisikud autosid ostsid? Teadupärast paljud ettevõtted küsivad nagunii käibemaksu ka tagasi. Lisaks N1 soodustused. Jääb vaid eraisik, kes maksab täie rauaga kõige eest - automaks, tõusnud käibemaks, kahe eelmise maksmine läbi juba tasutud tulumaksu jne.


Seda saab Transpordiametist teabenõudena välja küsida. Käibemaksu saab tagasi küsida siiski vaid tingimusi täites. Seega kõik ei küsi tagasi. N1 maksustamine käib ka natuke teistmoodi. Füüsiline isik maksab tõepoolest kõige rohkem. Kasutatud sõidukite turg kukkus enam, kui 50% samuti. Kogukahju laekumata käibemaksust (kasutatud sõidukite puhul on see osakaal väike, sest siin on maksuerisus) on siiski pea 100 miljonit eurot. Selle eest oleks saanud tõsta õpetajate, päästjate ja politseinike palkasid 15%.

somnambuul kirjutas:
Rasmus kirjutas:
somnambuul kirjutas:
Kui mul automaks on 0 ja nüüd müün edasi, siis järgmine ei pea midagi maksma?


Automaks ei saa Eesti Vabariigis registreeritud sõidukil olla 0.


Mdea, onju.


No ei ole ju. Automaks on 101 eurot. Ei ole null. Automaksule rakendati lihtsalt eritingimust.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2026 20:28:02 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Nõme küll.. jaanuaris on autovahetus ees. Vana läheb sissemakseks.
Automaksu tuleb mõlema eest tasuda. Kokku 260€.. sott läheb maha aga 160€ tuleb ikka maksta. Pluss registreerimise maks 995€. See aasta riigile üle tuhande euri maksnud. thumbs_down.gif

Jepp, seepärast autot välja ei vahetagi. Uus ostu maks + vana ostu maks + lõivud ja aasta maksuvabastus vanal masinal ning seeläbi saab kohe uut taguda => WinWin eksju

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2026 23:55:21 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
pois11 kirjutas:
Nõme küll.. jaanuaris on autovahetus ees. Vana läheb sissemakseks.
Automaksu tuleb mõlema eest tasuda. Kokku 260€.. sott läheb maha aga 160€ tuleb ikka maksta. Pluss registreerimise maks 995€. See aasta riigile üle tuhande euri maksnud. thumbs_down.gif


mis välja valisid siis lõpuks?

Ei hakka peensusteni laskuma aga olime perega kahe vahel.
Üks valik oli Kia sportage. Muidu tiptop auto aga välimus ikka väheke kriipis ja no ei oskagi öelda aga midagi häiris. Baas varustuses polnud kial esiklaasi soojendust. Samas suureks plussiks olid tagumised istmed, sai reguleerida ja oli soojendusega. Nissanil on tagumised istmed ebamugavamad. Tehnoloogiat jagus mõlemal mudelil küllaga aga tundus justkui, et Nissanil oli parem tarkus ajus/ekraanis.
Kolmene grupp otsustas, et nissan qashqai käib järgmised aastat küll.
Hetkel on hea aeg autot osta, hinnad on üpriski all ja saab nii mõnegi lisa tasuta juurde kaubelda või siis poole hinnaga. Algselt oli plaanis jõulude eel osta, siis olid ka suured soodustused ja jaanuaris jõudsin juba kahetseda, et tehingut ära ei teinud. Aga alates 16 jaanuarist hakkas uus nissani kampaania ja hinnad kukkusid jõulu hindadest veelgi madalamale.

Pange tähele, et nii kui poliitikad otsustavad järgmisest aastast registreerimis maksu ära tühistada, lendavad auto hinnad ülesse ja siis soodne osturong on läinud. Nagu oli enne registreerimismaksu, rahvas ostis aga kui maks kehtima hakkas, olid auto hinnad soodsamad koos registreerimis maksuga. Aga kuskilt kuulsin, et hetke statistika järgi on selle aasta jaanuari kuus 20% rohkem autosid ostetud kui eelmisel aastal samal ajal.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2026 06:11:22 vasta tsitaadiga

Tekkis huvitav küsimus. Kui näiteks sõidan Bolti ja istun kuskil parklas, kas saaks seisu ajal end soojendada mingi pisikese soojendiga või on targem lasta auto mootoril jaurata? Soojendeid on mitmes variandis, puhuritest kuni istmekateteni. Puhurite häda on ropp vooluvajadus, kusagil 15 amprit ja mõne auto kaitse seda ei kannata. Olen näinud ka sigaretisüütaja pesa, mis liigse puhurikasutuse tõttu oli hävinud. Istmekatted on olemas pisema võimsusega, alla 100 vati - on neist abi kah?

Vaatasin, juba on olemas tööriista-akudega soojapuhureid. Sellise aku saab laadimiseks tuppa viia, ei pea auto voolupesaga riskima.

Huvitav, kas 12 voldi pealt toimivaid infrapunakiirgureid kah eksisteerib või on need maailmas veel leiutamata?
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2026 07:32:07 vasta tsitaadiga

Lase töötada. Või säti ennast kuskile sooja kus ise sees saad olla.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2026 09:24:32 vasta tsitaadiga

Kassmees kirjutas:
Tekkis huvitav küsimus. Kui näiteks sõidan Bolti ja istun kuskil parklas, kas saaks seisu ajal end soojendada mingi pisikese soojendiga või on targem lasta auto mootoril jaurata? Soojendeid on mitmes variandis, puhuritest kuni istmekateteni. Puhurite häda on ropp vooluvajadus, kusagil 15 amprit ja mõne auto kaitse seda ei kannata. Olen näinud ka sigaretisüütaja pesa, mis liigse puhurikasutuse tõttu oli hävinud. Istmekatted on olemas pisema võimsusega, alla 100 vati - on neist abi kah?

Vaatasin, juba on olemas tööriista-akudega soojapuhureid. Sellise aku saab laadimiseks tuppa viia, ei pea auto voolupesaga riskima.

Huvitav, kas 12 voldi pealt toimivaid infrapunakiirgureid kah eksisteerib või on need maailmas veel leiutamata?


Kui su autol on elektriline küttekeha sisse ehitatud, siis see on suurusjärgus 600W. Piisab vaid nt klaasi soojendama panna ja see aktiveeritakse. Juhul kui pole, siis nt vanematel vag masinatel on eelsüüteküünalde pealt salongiradika vedeliku soojendus. Seda on suht lihtne juurde pookida tehes korralikud elektriühendused kapoti all.

Alati jääb ka variant nt mõni 2kW Vevor diisli pealt juurde pookida. Aga jah, kaasaegsed autod praeguse ilmaga tiksuvad end tühikäigul külmaks ära.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 29.01.2026 09:42:05 vasta tsitaadiga

Kassmees kirjutas:
Tekkis huvitav küsimus. Kui näiteks sõidan Bolti ja istun kuskil parklas, kas saaks seisu ajal end soojendada mingi pisikese soojendiga või on targem lasta auto mootoril jaurata? Soojendeid on mitmes variandis, puhuritest kuni istmekateteni. Puhurite häda on ropp vooluvajadus, kusagil 15 amprit ja mõne auto kaitse seda ei kannata. Olen näinud ka sigaretisüütaja pesa, mis liigse puhurikasutuse tõttu oli hävinud. Istmekatted on olemas pisema võimsusega, alla 100 vati - on neist abi kah?

Vaatasin, juba on olemas tööriista-akudega soojapuhureid. Sellise aku saab laadimiseks tuppa viia, ei pea auto voolupesaga riskima.

Huvitav, kas 12 voldi pealt toimivaid infrapunakiirgureid kah eksisteerib või on need maailmas veel leiutamata?


Kust sa selle energia kavatsed võtta et elektriga soojendada nii?
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2026 10:06:38 vasta tsitaadiga

Start-stop, muudkui sutsad akusse juurde thumbs_up.gif

Kui vähegi pikem plaan siis õhukero, muidu kõige odavam lasta lihtsalt tiksuda, ainult õlivahetusel arvesta see sõiduks.

Ja kui kohapeal tiksute laske krt tuled maha, eriti pimedas icon_evil.gif

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2026 10:11:49 vasta tsitaadiga

Millist jahutusvedelikku skodillakile osta? Vaatasin, et tase kahtlaselt miinimumi lähedal. Punast värvi vedelik on praegu sees.
elukaz kirjutas:
Ja kui kohapeal tiksute laske krt tuled maha, eriti pimedas icon_evil.gif

Tavakas. Nii linnas kui ka maanteel. Maanteel tiksuvad need busside ootajad taskutes, tuled maha võtmata ja ohukad ka igaks juhuks peale pandud.
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 29.01.2026 10:12:16 vasta tsitaadiga

Loe korgi pealt.
Aga tuleks auto ka korda teha kui selline asi
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2026 10:16:19 vasta tsitaadiga

Sügisel oli piduriketaste ja klotside vahetus. Pärast seda pole kontrollinud. Arvatavasti lihtsalt vaja peale valada.
Korgi peal oli vist lihtsalt kirjas, et ettevaatust, kuum jook. Pean uuesti vaatama. Äkki midagi vahepeal juurde tekkinud.
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 29.01.2026 10:17:21 vasta tsitaadiga

G12 või G13 ilmselt kirjas kuskil
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2026 10:18:19 vasta tsitaadiga

Ma olen täheldanud et punase tase jääb püsima kriips alla miinimumi, kõik üle selle kaob varem või hiljem, ei viitsi võidelda.

Paagi peal võib ka kiri olla, G12 või G13, seda ostadki.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2026 10:19:47 vasta tsitaadiga

Millist brändi eelistada?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 29.01.2026 10:20:28 vasta tsitaadiga

Seda mis rahakotile sobib kõige paremini
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2026 10:20:41 vasta tsitaadiga

Skooda, järelikult kõikse odavam thumbs_up.gif
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2026 10:27:06 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Millist jahutusvedelikku skodillakile osta? Vaatasin, et tase kahtlaselt miinimumi lähedal. Punast värvi vedelik on praegu sees.
elukaz kirjutas:
Ja kui kohapeal tiksute laske krt tuled maha, eriti pimedas icon_evil.gif

Tavakas. Nii linnas kui ka maanteel. Maanteel tiksuvad need busside ootajad taskutes, tuled maha võtmata ja ohukad ka igaks juhuks peale pandud.

Vaatasid sooja või jahedana? Sellel ob üsna suur soojuspaisumine ja ta ütleb kui vähe on.

Tulevärdjatele kollasg paberit kalli raha eest.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2026 10:31:15 vasta tsitaadiga

Pane destilleeritud vett aga õhtul lase välja ja kui pikalt seisma paned, päeval võib ju kohapeal tiksuda.


Krt mäletan 90ndatest, et iga hommik mindi sooja veega katlamajast veokate radikatesse valama. Kas siis lekkisid nii palju või päris jahutusvedelik oli kallis-kättesaamatu tol ajal? Või see oligi tolleaja "webasto". Kuum vesi ajas õli vedelamaks ja oli lihtsam käivitada?

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2026 10:32:06 vasta tsitaadiga

Enne seda sai 20 km sõidetud maanteel. Seega võiks öelda, et auto oli soe. Pirnide vahetusel jäi silma.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 29.01.2026 10:32:18 vasta tsitaadiga

John, lase vesi välja!
Kallis oli vist, kõigil olid kraanid
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2026 10:37:32 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Pane destilleeritud vett aga õhtul lase välja ja kui pikalt seisma paned, päeval võib ju kohapeal tiksuda.


Krt mäletan 90ndatest, et iga hommik mindi sooja veega katlamajast veokate radikatesse valama. Kas siis lekkisid nii palju või päris jahutusvedelik oli kallis-kättesaamatu tol ajal? Või see oligi tolleaja "webasto". Kuum vesi ajas õli vedelamaks ja oli lihtsam käivitada?


Laisemad mehed sõitsid kuiva mootoriga söökla juurde. Tosool oli kallis ja "lekkis", kes mäletab siis kunagi oli bussidel esiklaasile teibitud A või V nagu antifriis või vesi, vastavalt sellele siis kas aeti ööseks sooja või võis õues seista.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2026 10:50:04 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:


Või see oligi tolleaja "webasto". Kuum vesi ajas õli vedelamaks ja oli lihtsam käivitada?


Täpselt nii. Eks oma osa oli ka leketel.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2026 10:57:37 vasta tsitaadiga

Arhangelskis, mereväes, lasti mitu ämbrit kuuma veet läbi mootori, enne kui viimane sisse jäeti ja käivitama hakati thumbs_up.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 29.01.2026 10:59:48 vasta tsitaadiga

-36ga sai transitile hommikuti enne käivitust ämbritäis kuuma vett kapoti alla valatud, ilma polnud lootustki käima saada
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.01.2026 11:38:20 vasta tsitaadiga

DT-75b'e karterit sai leeklambiga soojendatud lisaks kuuma vee radikasse valamist
_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2026 11:39:51 vasta tsitaadiga

Krõbeda külmaga kuuma vett radikatesse valades pragusid sisse ei löö?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2026 11:39:54 vasta tsitaadiga

No kas tuleb veel midagi suure sõja ajast?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 29.01.2026 11:40:05 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
renx09 kirjutas:
pois11 kirjutas:
Nõme küll.. jaanuaris on autovahetus ees. Vana läheb sissemakseks.
Automaksu tuleb mõlema eest tasuda. Kokku 260€.. sott läheb maha aga 160€ tuleb ikka maksta. Pluss registreerimise maks 995€. See aasta riigile üle tuhande euri maksnud. thumbs_down.gif


mis välja valisid siis lõpuks?

Ei hakka peensusteni laskuma aga olime perega kahe vahel.
Üks valik oli Kia sportage. Muidu tiptop auto aga välimus ikka väheke kriipis ja no ei oskagi öelda aga midagi häiris. Baas varustuses polnud kial esiklaasi soojendust. Samas suureks plussiks olid tagumised istmed, sai reguleerida ja oli soojendusega. Nissanil on tagumised istmed ebamugavamad. Tehnoloogiat jagus mõlemal mudelil küllaga aga tundus justkui, et Nissanil oli parem tarkus ajus/ekraanis.
Kolmene grupp otsustas, et nissan qashqai käib järgmised aastat küll.
Hetkel on hea aeg autot osta, hinnad on üpriski all ja saab nii mõnegi lisa tasuta juurde kaubelda või siis poole hinnaga. Algselt oli plaanis jõulude eel osta, siis olid ka suured soodustused ja jaanuaris jõudsin juba kahetseda, et tehingut ära ei teinud. Aga alates 16 jaanuarist hakkas uus nissani kampaania ja hinnad kukkusid jõulu hindadest veelgi madalamale.

Pange tähele, et nii kui poliitikad otsustavad järgmisest aastast registreerimis maksu ära tühistada, lendavad auto hinnad ülesse ja siis soodne osturong on läinud. Nagu oli enne registreerimismaksu, rahvas ostis aga kui maks kehtima hakkas, olid auto hinnad soodsamad koos registreerimis maksuga. Aga kuskilt kuulsin, et hetke statistika järgi on selle aasta jaanuari kuus 20% rohkem autosid ostetud kui eelmisel aastal samal ajal.

Head mõtted. Aga muidu eks ta vist ole loogiline, et praegu käib ostmine lainetena - enne maksu osteti aasta lõpus (siis 2024 vist?) väga palju autosid, osalt olid need varem edasi lükatud ostud, eks muidugi järgnes sellele järgmisel aastal suur langus, eriti aasta alguses. Sel jaanuaril ostude arv oluliselt tõusis, sest eelmine jaanuar oli lihtsalt täielik vaikus, baasjoon oli nii madalal. Selles suhtes annab see aasta parema pildi - aasta aega on maks kehtinud, turg veidi stabiliseerub, palgad ka vahepeal tõusnud. Aga ostja turg on praegu kindlasti, kasutatud auto puhul saab päris lihtsalt hinnast ca 10% alla küsida, vahel rohkemgi.

Kuidas siiani Qashqai on? Vaatan, et võrreldes sarnase Sportage'ga, on bensukatel kütusekulu oluliselt madalam. Sportage kütuseröövel, isegi diisel - aastamaks ka tuleb sellest päris kirves. Samas auto hind on päris okei, samaväärsed kasutatud RAV4-d on nt tuhandeid € kallimad - krt kahtlane, kas see on seda väärt. Ega sa muidu Tucsoni peale mõelnud? Sama emafirma, mis Sportage, üsna sama hind, aga teine välimus icon_smile.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2026 11:41:30 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:

Krt mäletan 90ndatest, et iga hommik mindi sooja veega katlamajast veokate radikatesse valama. Kas siis lekkisid nii palju või päris jahutusvedelik oli kallis-kättesaamatu tol ajal? Või see oligi tolleaja "webasto". Kuum vesi ajas õli vedelamaks ja oli lihtsam käivitada?


Polnud saada midagi. Bensiin ka s!tt. Kuidas sul mootori plokis olev leige vesi õli soojendab? Ploki ja karteripõhja ühendab õhuke plekk?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2026 11:42:28 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Sold OUT kirjutas:

Krt mäletan 90ndatest, et iga hommik mindi sooja veega katlamajast veokate radikatesse valama. Kas siis lekkisid nii palju või päris jahutusvedelik oli kallis-kättesaamatu tol ajal? Või see oligi tolleaja "webasto". Kuum vesi ajas õli vedelamaks ja oli lihtsam käivitada?


Polnud saada midagi. Bensiin ka s!tt. Kuidas sul mootori plokis olev leige vesi õli soojendab? Ploki ja karteripõhja ühendab õhuke plekk?


Miks kohe ründad?

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 29.01.2026 11:42:49 vasta tsitaadiga

Samamoodi võiks küsida, et kuidas kleebitud paarisajawatine küttekeha õli soojendab. Soojendab.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2026 11:53:53 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Oisu. kirjutas:
Sold OUT kirjutas:

Krt mäletan 90ndatest, et iga hommik mindi sooja veega katlamajast veokate radikatesse valama. Kas siis lekkisid nii palju või päris jahutusvedelik oli kallis-kättesaamatu tol ajal? Või see oligi tolleaja "webasto". Kuum vesi ajas õli vedelamaks ja oli lihtsam käivitada?


Polnud saada midagi. Bensiin ka s!tt. Kuidas sul mootori plokis olev leige vesi õli soojendab? Ploki ja karteripõhja ühendab õhuke plekk?


Miks kohe ründad?


Palun vabandust icon_redface.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.01.2026 11:56:53 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Kuidas sul mootori plokis olev leige vesi õli soojendab? Ploki ja karteripõhja ühendab õhuke plekk?

Seisval mootoril ei soojendagi. Aga kui soojendad vaid jahutusvedelikku või mootoriplokki, siis see omakorda soojendab ka õli, kui see juba ringlema hakkab. Mootori käivitamisel läheb õli sooja ploki kanalites liikumisel kiiremini soojaks kui külma jahutusvedeliku ja/või plokiga.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 29.01.2026 12:03:55 vasta tsitaadiga

ot:
Sold OUT kirjutas:
Oisu. kirjutas:
Sold OUT kirjutas:

Krt mäletan 90ndatest, et iga hommik mindi sooja veega katlamajast veokate radikatesse valama. Kas siis lekkisid nii palju või päris jahutusvedelik oli kallis-kättesaamatu tol ajal? Või see oligi tolleaja "webasto". Kuum vesi ajas õli vedelamaks ja oli lihtsam käivitada?


Polnud saada midagi. Bensiin ka s!tt. Kuidas sul mootori plokis olev leige vesi õli soojendab? Ploki ja karteripõhja ühendab õhuke plekk?


Miks kohe ründad?


Sold OUT kirjutas:
No kas tuleb veel midagi suure sõja ajast?


Sest on sõjaaeg!
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2026 12:30:25 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Samamoodi võiks küsida, et kuidas kleebitud paarisajawatine küttekeha õli soojendab. Soojendab.

Sest "pann" on tulel, mitte ei ole mitu cm allpool tuld icon_idea.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2026 13:50:00 vasta tsitaadiga

Veesärgi soendamisest ikka rohkem kasu, kas külm õli läheb sooja plokki või soe õli külma, mass on see mis loeb. See kleebitav sobib pigem auto põlema panemiseks.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2026 14:09:38 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Veesärgi soendamisest ikka rohkem kasu, kas külm õli läheb sooja plokki või soe õli külma, mass on see mis loeb. See kleebitav sobib pigem auto põlema panemiseks.

Seda kleebitavat pakutakse seetõttu, et ülilihtne paigaldada. Natuke ikka kasu on, et õli soojem ja korralik õlitus tekib varem.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 29.01.2026 16:58:50 vasta tsitaadiga

See on ikka karm. Prantsusmaal varastatakse iga 3. minuti tagant auto.
https://forte.delfi.ee/artikkel/120432711/autovargused-koik-on-100-protsenti-oige-aga-auto-osutus-ikkagi-varastatuks-kuidas-on-seis-eestis

Ega euroopasse oma uue autoga minna julgegi. Eriti prantuse autoga Pranstusmaale . eusa_think.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2026 20:06:29 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Kassmees kirjutas:
Tekkis huvitav küsimus. Kui näiteks sõidan Bolti ja istun kuskil parklas, kas saaks seisu ajal end soojendada mingi pisikese soojendiga või on targem lasta auto mootoril jaurata? Soojendeid on mitmes variandis, puhuritest kuni istmekateteni. Puhurite häda on ropp vooluvajadus, kusagil 15 amprit ja mõne auto kaitse seda ei kannata. Olen näinud ka sigaretisüütaja pesa, mis liigse puhurikasutuse tõttu oli hävinud. Istmekatted on olemas pisema võimsusega, alla 100 vati - on neist abi kah?

Vaatasin, juba on olemas tööriista-akudega soojapuhureid. Sellise aku saab laadimiseks tuppa viia, ei pea auto voolupesaga riskima.

Huvitav, kas 12 voldi pealt toimivaid infrapunakiirgureid kah eksisteerib või on need maailmas veel leiutamata?


Kust sa selle energia kavatsed võtta et elektriga soojendada nii?


Mõte on tekitada süsteem, mis õhtu jooksul kokku 2-3 tundi suudab sooja anda nii, et mootor võib seista ja akut tühjaks ei tõmba. Üks variant on varuaku. Võibolla ei ole vaja kallist kämperi süsteemi panna. Võibolla siis piisab, kui varuaku on mingi motika aku, mida sõidu ajal laetakse mõne ampriga. Siis saan laisalt selle laadimiseks kasutada sigaretisüütaja pesa, sest kaitse talub seda ja mõni amper ei hävita pesa ära. Lülitiga saan ühendada asja nii, et sõidu ajal panen aku laadima ja seisu ajal võtan sealt energiat. Mõnikord tuleb sellist akut ka toas laadida, sest on selge, et sellise kasutuse juures motika aku pikalt ei kesta. Aga see aku on üsna kerge. Kui ise autos elama ei hakka, siis super-offgrid süsteemi ei ole vaja.
Variant oleks veel mingi kohvrisuurune akupank liitiumakuga. Vaja veel uurida, kas seda saab praeguse pakasega autos sõidu ajal laadida. Välismaal kasutavad neid mõnikord isegi autodes elavad kodutud, huvitaval kombel pole mahapõlemistest lugeda olnud.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 29.01.2026 20:15:04 vasta tsitaadiga

Tavalise autoakuga unusta ära pm, liitumiga tehtav.

Kui sa paned näiteks 100ah aku külge pideva koormuse 15A, siis ületab see kolmekordselt väljundi nominaalvoolu ja seega ei tule sealt enam 100ah välja. Rääkimata lubatud tsükli sügavusest.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2026 20:19:06 vasta tsitaadiga

Käisime garaazis vaatamas roostes siksi mootorit. 15 minutit icon_lol.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2026 20:26:40 vasta tsitaadiga

Kassmees, palju su škodakusi tunnis kõtsi võtab? palju korralik aku ja see kuumuti maksab? vastata pole vaja. pane paberi peale kirja ja arvuta, mitu päeva peab tööl käima, mitu tundi peab tellimust ootama, et see konstruij ennast niiöelda tagasi teeniks. lihtsam on see euro korraga kuludesse kanda kui akut ostma , kaabeldama , puhurdama hakata.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2026 21:04:21 vasta tsitaadiga

Kassmees kirjutas:
Janis kirjutas:
Kassmees kirjutas:
Tekkis huvitav küsimus. Kui näiteks sõidan Bolti ja istun kuskil parklas, kas saaks seisu ajal end soojendada mingi pisikese soojendiga või on targem lasta auto mootoril jaurata? Soojendeid on mitmes variandis, puhuritest kuni istmekateteni. Puhurite häda on ropp vooluvajadus, kusagil 15 amprit ja mõne auto kaitse seda ei kannata. Olen näinud ka sigaretisüütaja pesa, mis liigse puhurikasutuse tõttu oli hävinud. Istmekatted on olemas pisema võimsusega, alla 100 vati - on neist abi kah?

Vaatasin, juba on olemas tööriista-akudega soojapuhureid. Sellise aku saab laadimiseks tuppa viia, ei pea auto voolupesaga riskima.

Huvitav, kas 12 voldi pealt toimivaid infrapunakiirgureid kah eksisteerib või on need maailmas veel leiutamata?


Kust sa selle energia kavatsed võtta et elektriga soojendada nii?


Mõte on tekitada süsteem, mis õhtu jooksul kokku 2-3 tundi suudab sooja anda nii, et mootor võib seista ja akut tühjaks ei tõmba. Üks variant on varuaku. Võibolla ei ole vaja kallist kämperi süsteemi panna. Võibolla siis piisab, kui varuaku on mingi motika aku, mida sõidu ajal laetakse mõne ampriga. Siis saan laisalt selle laadimiseks kasutada sigaretisüütaja pesa, sest kaitse talub seda ja mõni amper ei hävita pesa ära. Lülitiga saan ühendada asja nii, et sõidu ajal panen aku laadima ja seisu ajal võtan sealt energiat. Mõnikord tuleb sellist akut ka toas laadida, sest on selge, et sellise kasutuse juures motika aku pikalt ei kesta. Aga see aku on üsna kerge. Kui ise autos elama ei hakka, siis super-offgrid süsteemi ei ole vaja.
Variant oleks veel mingi kohvrisuurune akupank liitiumakuga. Vaja veel uurida, kas seda saab praeguse pakasega autos sõidu ajal laadida. Välismaal kasutavad neid mõnikord isegi autodes elavad kodutud, huvitaval kombel pole mahapõlemistest lugeda olnud.


Pane diiselpuhur

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2026 21:23:56 vasta tsitaadiga

Akuga on max mis saaks, istmesoojendus. Ja upsiaku jääb lahjaks. Et salongi hoida oleks miski kilovatt miinimum vaja, see on midagi sarnast sooja mootori pikema käiamisega, ehk akuga seda ei tee. Need süütajapesa puhurid sobivad ainult kätesoenduseks. Ja lüpsavad ka aku kiirelt tühjaks.

Mitu tundi seisva mootoriga, ainult ahi.

Ehk lühidalt, ära tee midagi, puhvaika selga ja kui ikka külm on siis mootor käima thumbs_up.gif

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2026 21:45:42 vasta tsitaadiga

toiduveduritel võiks üsna kiirelt selgeks saada millal on mõistlik aeg kakarone vedada ja millal tuleb tühja passida. kui ikka tundide viisi rusikasse pead kuskil lööma, pole ilmselt inimestel kõhud tühjad.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2026 22:23:26 vasta tsitaadiga

No mõnele meeldib autos olla. Nagu mehed õhtul selle pärast garagesse ei lähe et midagi remontida oleks vaja.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2026 00:20:05 vasta tsitaadiga

laurx, mul näitab 0,6l tunnis
Ei tea kas tõene või mitte

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2026 01:08:58 vasta tsitaadiga

mingi 0.75 eurot tunnis tühikäiku lödistada on kallis vä?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2026 01:54:20 vasta tsitaadiga

Ei usu
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 30.01.2026 02:13:12 vasta tsitaadiga

Autod näitavad kohapeal töötades enamasti 99 liitrit. See tunnikulu on mingi peen lisa.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 513, 514, 515 ... 554, 555, 556  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.