Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Liikluskultuuri(tuse) teema vol.4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 459, 460, 461 ... 492, 493, 494  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 22.01.2026 16:02:06 vasta tsitaadiga

Osiris kirjutas:
Janis kirjutas:
https://fb.watch/ENNWqPRVUw/
Huvitav, kas ikka kohtusse jõuab? Politsei võiks sellise asja eest ikka korralikult taha saada. Järgmiseks võiks juba silma järgi kiirust hindama hakata ja trahve kirjutama.

Ehk siis õigustad seda "kontrollisin kas kõik hobused on alles" liiklushuligaani? Sa video lõpuni ikka vaatasid - mis manöövreid ta seal veel tegi. Kuna ta ei protesteerinud siis teadis mis tal see tegelik kiirus oli.

Kuidas sa seda välja loed et õigustan?
Siin teil ainult mingi on off elu?
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2026 16:06:06 vasta tsitaadiga

Kus sa elanud oled, hvf ongi onoff, kui ühte poolt kirud võrdub õigustad teist. Espetsiaalselt just liikluskultuuri alal.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2026 17:35:36 vasta tsitaadiga


_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2026 17:43:25 vasta tsitaadiga

Norra kõige kõige tee. E6. Ainuke ühendus Lõuna-Norra ja Põhja-Norra vahel icon_idea.gif
Mis nüüd saab?
4,9 meetrit versus 6,75 meetrit icon_eek.gif
link
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2026 17:55:33 vasta tsitaadiga

Täitsa pael mingi AHV jäi peateel seisma hakkas autosi läbi laskma
icon_evil.gif
Vasakult tulijaid siis.
Spoiler Spoiler Spoiler

Õnneks ma läksin lidlisse süstisin tema ja bussi vahelt esimesse ritta...
icon_cool.gif
Poest tulles mingi vana oodi vajus paremale esimesse ritta võttis hoo maha nagu jääks seisma või läheks paremale parklasse. Jah. Pani vasaku suuna sisse keeras mul nina eest tagasi. See oli küll suht debiilne...
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 22.01.2026 17:57:53 vasta tsitaadiga

Sild oli autodest tühi? See mingi nõme koht "õigel" ajal, alles ükspäev tulin sealt teiselt poolt üle ja oli hea mugav kui läbi lasti
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2026 18:02:36 vasta tsitaadiga

Ees polnud kedagi, kõrval oli buss ja sillal need keda ta läbi lasi, ta oleks saand sõita ilusti sillale. Muidu jah lastakse läbi kui autod sillal sest muidu sa jääks keset teed ja blokeeriks kõik. Aga suht oisu olukord oli küll.
E: pizza oli õnneks kodus külmkapis.

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 22.01.2026 18:05:46 vasta tsitaadiga

See on üldse kummaline et seal sillal olijatele teisel pool annateed on icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2026 18:08:39 vasta tsitaadiga

Sal bussipeatus, arvatavasti sellepärast. Samas teiselpool sama asi kui sillalt linna poole tagasi keerata. Tegelt. Võidujooksus sama asi. Härmas ka. Tähesaju kõrval jälle vastupidi, seal sõidab buss sillal.
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2026 18:56:13 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2026 09:58:59 vasta tsitaadiga

Betamax, peaks täpsustama. Autol, millel rattad ringi rõmbas, olid siiski Bridgestone rehvid alla DOT2023. Sailun on siiski teisel masinal all. icon_redface.gif

Eile oli Tartu-Võru maanteed korralikult soolaga kaetud ja libedust polnud. Ainult soolamärg. Ei tõmmanud ka ratast ringi 70 alast välja kiirendades.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lenc
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2006




sõnum 23.01.2026 11:51:06 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
https://fb.watch/ENNWqPRVUw/
Huvitav, kas ikka kohtusse jõuab? Politsei võiks sellise asja eest ikka korralikult taha saada. Järgmiseks võiks juba silma järgi kiirust hindama hakata ja trahve kirjutama.

Kui sa füüsikatunnis magamise asemel oleks viitsinud natuke tähele panna, siis saaksid aru et silma järgi hindamisest oli asi väga kaugel. Video peal on ju selgelt näha auto positsioon igal ajahetkel ja kiiruse mõõtmiseks (mitte hindamiseks, vaid konkreetseks mõõtmiseks) on vaja ainult teada auto positsiooni muutust teatud ajaühiku jooksul. See on puhas teadus, mitte mingi silma järgi mõõtmine. Sinusugustele teadmiseks, et ka nö reaalajas kiirust mõõtev radar tööab samal põhimõttel. Fikseeritakse auto positsiooni muutus ajaühiku jooksul.

Niimoodi video pealt auto kiiruse fikseerimine on tegelikult palju kindlam tõend kui radar, kuna video pealt mõõtmist saab ka hiljem üle kontrollida. Radari puhul tuleb lihtsalt uskuda, et see oli korrektne, mingit järelkontrolli teha ei saa.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2026 11:58:41 vasta tsitaadiga

Jumal tänatud, et vastusõitva radari mõõteviga on 100 + korral +/-8 km/h icon_redface.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2026 13:53:06 vasta tsitaadiga

Jäid vahele?
Ja mis +/- üle 100 sa sokid?
Selle asja nimi on mõõtemääramatus ja see lahutatakse kiirusmõõtja näidust maha.
Eri mõõteviiside puhul on see erinev, vastutulevast masinast mõõdetul on jah see kõige suurem.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2026 14:21:25 vasta tsitaadiga

https://majandus.postimees.ee/8402062/voltsitud-juhilubade-vabrik-ja-naiivsus-loppesid-mehe-jaoks-karistusega

tsitaat:
Politsei- ja Piirivalveameti andmetel tuvastati 2025. aastal 251 võltsitud dokumenti, neist 102 olid juhiload.

Päritoluriikide lõikes näeb suurima võltsingute arvuga pilt välja nii: Ukraina, 27, Eesti ja üllatuslikult India, kummastki 14. Läti võltsinguid oli 6, Vene ja Moldova omi samuti 6. Ülejäänud riikidest oli neid paar tükki.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2026 14:36:47 vasta tsitaadiga

No need ukraina numbrimärgiga t.ewvad jah kohati kummalisi manöövreid. Ja teiseks, kaua neil kurat lastakse nende ukraina numbrimärkidega ringi sõita siin? Jumal teab kas kindlustus ja ülevaatuski olemas on.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2026 20:10:53 vasta tsitaadiga

Sain sitaks tuutu ja kaugtulesid, kui sõitsin 90 alas 70ga liikuvatest sõidukitest mööda. 3 autot lasid rongi.
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2026 20:49:25 vasta tsitaadiga

ViskeRelv, tee seda veel mingi eelmise sajandi autoga icon_lol.gif
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2026 21:11:50 vasta tsitaadiga

Tee seda siksiga icon_lol.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2026 21:30:01 vasta tsitaadiga

laurx, 2004 on peaaegu eelmine sajand
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2026 23:30:58 vasta tsitaadiga

ViskeRelv kirjutas:
Sain sitaks tuutu ja kaugtulesid, kui sõitsin 90 alas 70ga liikuvatest sõidukitest mööda. 3 autot lasid rongi.

ranel oma Sailunitega vist...
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2026 23:40:33 vasta tsitaadiga

Automaksuteavitused käes.
1985, 1990, 2006.
Esimesed kõige funimad sõita thumbs_up.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2026 23:45:33 vasta tsitaadiga

Tanel, 90 on M5 kui mälu ei peta. Mis 85 on?
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2026 23:51:02 vasta tsitaadiga

745i, sain kohe ka klassikuks icon_biggrin.gif
https://foorum.bmwclub.ee/viewtopic.php?t=312616

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2026 23:51:31 vasta tsitaadiga

2 autot kokku 100€
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2026 00:07:21 vasta tsitaadiga

Ilma id-kaardita ka arvet näeb?
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2026 00:20:43 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
745i, sain kohe ka klassikuks icon_biggrin.gif
https://foorum.bmwclub.ee/viewtopic.php?t=312616

Sa rsk. Ilus.
Patrik on legend thumbs_up.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2026 05:56:10 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 24.01.2026 11:57:18 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Kas ainult mina nägin kaubikut kelle taga kogu see seisak tekkis?

Tegin skeemi icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

Las ma parandan, sul jäi peaosaline puudu...
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bssldr
HV kasutaja

liitunud: 05.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2026 12:36:29 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
https://fb.watch/ENNWqPRVUw/
Huvitav, kas ikka kohtusse jõuab? Politsei võiks sellise asja eest ikka korralikult taha saada. Järgmiseks võiks juba silma järgi kiirust hindama hakata ja trahve kirjutama.


Ma oletan, et see 258 km/h arvutus tuligi teise auto pardakaamera video põhjal (kolmas klipp). Esimeses klipis Audi nii kiiresti ei sõida. Teises klipis ka mitte.

On ilmselge, et kiirust ületas väga palju, aga väga halb mõte oli reklaamida pretsedenti, kus kiiruse arvutamine toimub kaasliikleja pardakaamera salvestise põhjal.

Kindlasti võib mõnel tulla idee 50 alas sõita 30ga ja võtta linti keegi, kes ärritunult 60ga möödub. Edasi saab videot kiirendada nii, et esimene auto sõidab 50ga ja teine 80ga. Ajatempel asendatakse ka ära, et all sekundid liiga kiirelt ei jookseks. Kui teisi autosid piisavalt lähedal ei sõita, et võltsingust aru saada, siis läheks vist selline "tõendusmaterjal" läbi.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 24.01.2026 15:54:16 vasta tsitaadiga

Tõendite kogum tegi asja ikka usutavaks mitte kellegi üksik pardakaamera salvestis. Lisaks tehti ekspertiis, mis suudab videoga manipulatsioonid vast välistada…
Lõpuks olemegi kõik abipolitseinikud oma pardakaameratega ja aitame kitse panna thumbs_up.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2026 15:55:02 vasta tsitaadiga

Häbiväärt tegu selle pardakaamera omaniku poolt
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 24.01.2026 15:56:52 vasta tsitaadiga

Kas selle pärast küsitaksegi eestis kaamera ostul hullupabereid näha?
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lenc
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2006




sõnum 24.01.2026 16:09:50 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Kas selle pärast küsitaksegi eestis kaamera ostul hullupabereid näha?

Eino muidugi, hull on see kellel on autos kaamera, mitte see kes maanteel 250 km/h sõidab icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 24.01.2026 16:11:13 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
Sind ikka väga häiris, mulle meeldib et keegi lambist oma energiat nii palju raiskab sellise asja peale icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lenc
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2006




sõnum 24.01.2026 16:12:16 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
icon_lol.gif
Sind ikka väga häiris, mulle meeldib et keegi lambist oma energiat nii palju raiskab sellise asja peale icon_biggrin.gif

Ajuhälvikute kontsentraatsion selles teemas on aastate jooksul ikka võimas....

Alati kui keegi postitab video, kus tehakse ohtlik möödasõit vastassuunavööndist nii, et õigesti sõtivad autod peavad peaaegu kraavi sõitma, siis tuleb terve trobikond ralliässasid, kes küsivad et: "Kas siis juhtus midagi või? Jumala normaalne on nii sõita ju!"


viimati muutis lenc 24.01.2026 16:15:17, muudetud 3 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 24.01.2026 16:13:59 vasta tsitaadiga

Jah, enamus juttu on siin selliste poolt, miks keegi peaks erand olema?
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lenc
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2006




sõnum 24.01.2026 16:16:00 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Jah, enamus juttu on siin selliste poolt, miks keegi peaks erand olema?

Mulle tundub lihtsalt imelik, et oma ajuhälviklikkuse üle nii uhked ollakse ja seda kõigile nii valjult demonstreerida soovitakse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2026 16:16:33 vasta tsitaadiga

Siin on paanika ja surnuaiajutud juba siis, kui piirkiirust ületamata kellestki mööda sõidad icon_lol.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 24.01.2026 16:17:24 vasta tsitaadiga

Mingi sisend ju peab olema, et meelelahutust vastu saada icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2026 16:29:07 vasta tsitaadiga

Mõni saab meelerahu kui saab kellegi peale kitse panna. Mdea, jube asi, las sõidab minust 200ga mööda. Miks peaksin mina hakkama võimlema selle pärast, et keegi lasta süüdi mõista
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.01.2026 16:31:12 vasta tsitaadiga

https://tehnika.postimees.ee/8402677/listaud-video-uliohtlikud-teepiirded-ootavad-ohvreid

Postimehe ajakirjanik ei näe pimedas sõidusuunda eraldavaid betoonblokke.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2026 16:40:58 vasta tsitaadiga

Autol esituled ei funktsioneeri või esiklaasil need klaasisoojenduse traadid ning ei näe?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 24.01.2026 17:06:14 vasta tsitaadiga

neid ei ole vöimalik. äha jah. Tuled näiteks Viljandi maantee poolt teises reas Jüri ringi ja siis avastad, see kena kurviga, mistöttu vastasuunas liikuvate, tipptunnil seisvate, autode tuled paistavad üle piirde täpselt silma.

On sedasi näha jah, kus see betoonplokk asub. icon_evil.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 24.01.2026 17:10:24 vasta tsitaadiga

https://maps.app.goo.gl/V9ik2zxsnZtRc7Wv9
Eile hüppas seal sillal betoonplokk ette, aga see betoonplokk oli ~5a juntsu. Teine istus kõrval lumehanges.
See niigi üks rõvedama nähtavusega sildasid, mida tean ja alati sõidan üliaeglaselt üle olenemata ilmast ja aastaajast. Noh umbes et iga kord arvestan 50:50 võimalusega laupa panna.
Ja siis täpselt üle nuki jõudes oli jupats keset teed, korralikult ehmatas ära. Jõudsin aknast hüüda, et palun ärge tee peal mängige, jääte alla aga oleks vist pidanud täitsa seisma jääma ja uurima mis nad seal kooserdavad.
Kes siin kohalikud on asjukoha järgi, lugege jupatsitele sõnad peale või öelge naabritele edasi.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2026 17:15:12 vasta tsitaadiga

Tartu-pärnu oli ilus kuni kaherealisel ühel sihikuga sital oli raskusi 90 ga sõitmisega. Viimased 15 kilti ja mööda ei viitsind minna enne 4 realist aga 4realisel läks julgeks ja täpiks ära. icon_lol.gif naljakas.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ronny25
HV kasutaja

liitunud: 27.04.2007




sõnum 24.01.2026 18:29:11 vasta tsitaadiga

See on Pärnust Lihula poole igapäevane nähtus. Neljarealisel on kõvad sõidumehed, aga peale või enne nelja rida käib mingi uimerdamine
_________________
Ma olen täiesti normaalne. Hääled peas ütlesid seda mulle...
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 24.01.2026 18:34:17 vasta tsitaadiga

See igal pool tavaline. 100 alas võetakse 90 peale ja siis 4 peal pannakse lapp põhja, ei taheta mööda ka lasta.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2026 18:41:03 vasta tsitaadiga

See ongi sõidukiiruse valik vastavalt oludele doh.gif
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2026 19:35:45 vasta tsitaadiga

tegelt võiks kiiruskaameratega opereerimise tsiviilkätesse anda, paneks kaameraid igale poole püsti icon_lol.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Liikluskultuuri(tuse) teema vol.4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 459, 460, 461 ... 492, 493, 494  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.