Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Ilmavaatlus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 710, 711, 712 ... 722, 723, 724  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millist ilma eelistate
-20/-5°C - kuiv, päikesepaisteline
10%
 10%  [ 9 ]
-20/-5°C - sademeterohke
7%
 7%  [ 6 ]
-5/+5°C - kuiv, päikesepaisteline
0%
 0%  [ 0 ]
-5/+5°C - sademeterohke
0%
 0%  [ 0 ]
+5/+15°C - kuiv, päikesepaisteline
4%
 4%  [ 4 ]
+5/+15°C - sademeterohke
1%
 1%  [ 1 ]
+15/+20°C - kuiv, päikesepaisteline
20%
 20%  [ 17 ]
+15/+20°C - sademeterohke
3%
 3%  [ 3 ]
+20/+25°C - kuiv, päikesepaisteline
37%
 37%  [ 31 ]
+20/+25°C - sademeterohke
1%
 1%  [ 1 ]
>25°C - kama, mis ilm
13%
 13%  [ 11 ]
hääli kokku : 83

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2026 12:09:20 vasta tsitaadiga

Mdea, kas tõesti ei müüda 4x4 autosid või mis puue on inimestel vabatahtlikult lumme kinni jääda
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2026 12:39:30 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
See on talv, kui te olete unustanud icon_idea.gif

No nüüd peaks talve mõõdu välja andma icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2026 14:05:46 vasta tsitaadiga

Ma ei ole nn üheveolisega ka kordagi päriselt kinni jäänud kogu selle omamise aja jooksul alates 2016 sügisest. See automaatne vastaspoolt ratta piduriga ragistamine on küll üsna rohmakas lahendus paigal ühe ratta keerutamise vastu, aga kuna teda nii harva päriselt vaja läheb ja ta just nii harva rakendub, siis ma ei kaeba, kui kaevamisest pääseb.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.


viimati muutis Dogbert 11.01.2026 14:01:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2026 16:54:37 vasta tsitaadiga

Jerry kirjutas:
võiks ikka -30C nii nädal/kaks icon_biggrin.gif


On kunagi kuu aega jutti olnud. Kusagil enne aastat 2010. Igatahes peale seda tundus miinus 15 juba kevadise soojusena.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2026 17:22:55 vasta tsitaadiga

Kassmees kirjutas:
Jerry kirjutas:
võiks ikka -30C nii nädal/kaks icon_biggrin.gif


On kunagi kuu aega jutti olnud. Kusagil enne aastat 2010. Igatahes peale seda tundus miinus 15 juba kevadise soojusena.


Sellel sajandil nüüd küll ei ole nii kaua kestnud pakast olnud ja ega seda terve kuu järjest vist ei olnud katkematult kunagi varemgi. Ajalukku paistab olevat jäänud 1978/79 talve külmalaine, mille kohta kirjutatakse

tsitaat:
1978. aasta lõpus ja 1979. aasta hakul oli Jõgeval seitse päeva jutti üle 32 külmkraadi.


https://lp.delfi.ee/artikkel/120258012/pakane-on-oma-tood-tosiselt-votnud-45-aastat-tagasi-raputas-eestit-ulikarm-kulmalaine-temperatuur-langes-40-kraadini

Kui selline fenomen nagu -30 kraadi kuu aega järjest oleks ka hiljem esinenud, oleks sellest antud artiklis kindlasti räägitud...

Sama artikkel annab autoriteetide suu läbi ka vastuse küsimusele kui külma ilma tohib pakaseks nimetada:

tsitaat:
Kallis rõhutas, et üldiselt leiavad tema ja ta ametikaaslased, et pakane on vähemalt 25 külmakraadi korral. Ka sünoptik Taimi Paljak rõhutas, et pakasest räägitakse kokkuleppeliselt, kui temperatuur langeb alla –25 kraadi. „Madala temperatuuri esimese taseme hoiatuse edastame inimestele siis, kui on oodata minimaalse temperatuuri langust –26 kraadini ja madalamale vähemalt kolme järgneva ööpäeva jooksul, ning teise taseme hoiatuse siis, kui minimaalne õhutemperatuur langeb sama pika perioodi vältel –30 kraadini ja madalalamale,“ lisas ta keskkonnaagentuuri tegemiste kohta.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2026 17:40:33 vasta tsitaadiga

1986-1987. aasta talv oli väga pikalt külm.
Siin tõestus.
Ja see a,la - 30 C külm jõudis saartele icon_idea.gif
https://keskkonnaportaal.ee/sites/default/files/2021-12/ilm%20ja%20kliima/eesti_ilma_riskid_2012_madalohutemperatuur.pdf
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2026 22:24:32 vasta tsitaadiga

Vähemalt lennukid lendavad
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2026 23:00:25 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
1986-1987. aasta talv oli väga pikalt külm.
Siin tõestus.
Ja see a,la - 30 C külm jõudis saartele icon_idea.gif
https://keskkonnaportaal.ee/sites/default/files/2021-12/ilm%20ja%20kliima/eesti_ilma_riskid_2012_madalohutemperatuur.pdf


Seal on ju selgesti kirjas, et ekstreemne külm kestis kõige rohkem 8 päeva järjest, mitte kuu aega:

tsitaat:
Viimase poolsajandi kõige külmemal, 1986/1987. aasta talvel
registreeriti –30 °C ja madalam õhutemperatuur 8.–12. jaanuaril
(5 päeva järjest) Väike-Maarjas ning 5.–12. jaanuaril (8 päeva
järjest) Tartu lähedal Ülenurmes (tabel 24).
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 10.01.2026 23:40:34 vasta tsitaadiga

Esmaspäeva varahommikul kaevasin möödunud nädala lumesaju tagajärgi välja. palju vaeva näha ei viitsinud, sai autoga välja.
Täna on siis tuul mu parkimisala lumest täiesti puhtaks puhunud thumbs_up.gif
Tassis selle lume parklast maja sissepääsu ette icon_evil.gif Hommikul sisselükatud rada oli tunni aja pärast tagasi omal kohal icon_lol.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2026 11:34:41 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Oisu. kirjutas:
1986-1987. aasta talv oli väga pikalt külm.
Siin tõestus.
Ja see a,la - 30 C külm jõudis saartele icon_idea.gif
https://keskkonnaportaal.ee/sites/default/files/2021-12/ilm%20ja%20kliima/eesti_ilma_riskid_2012_madalohutemperatuur.pdf


Seal on ju selgesti kirjas, et ekstreemne külm kestis kõige rohkem 8 päeva järjest, mitte kuu aega:

tsitaat:
Viimase poolsajandi kõige külmemal, 1986/1987. aasta talvel
registreeriti –30 °C ja madalam õhutemperatuur 8.–12. jaanuaril
(5 päeva järjest) Väike-Maarjas ning 5.–12. jaanuaril (8 päeva
järjest) Tartu lähedal Ülenurmes (tabel 24).


Viljandi.
Mäletan väga hästi seda aega icon_idea.gif
Väga külm oli kuu + icon_idea.gif
- 30 C juures kõikus temperatuur.

Kõige külmem kuu (100 aasta jooksul), madalaim kuu keskmine õhutemperatuur: -18,1 ˚C, jaanuar 1987, Narva
Jaanuaris valitses enamuse ajast krõbe talvekülm. Ööpäeva keskmine õhutemperatuur oli 4.–13.
jaanuaril alla -20 kraadi ja 8.–12. jaanuaril koguni alla -30 kraadi. Öine miinimum õhutemperatuur
langes sageli alla -30 kraadi. Minimaalseim õhutemperatuur mõõdeti 10.  jaanuaril, mil see langes
-37,3 kraadini. Maksimaalne õhutemperatuur jõudis plusspoolele vaid kuu viimasel päeval.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2026 12:57:29 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru, kas sa vaidled siin või? Keegi pole väitnud, et see polnud kokkuvõttes külm kuu, aga kuu aega järjest temperatuur alla -30 ei olnud. Lihtsalt ei olnud. Kogu see jutt mida sa siin korrutad, jätkuvalt tõestab seda, kas sa ise ka loed mida sa kirjutad?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2026 13:55:42 vasta tsitaadiga

Kuu aega järjest võib ka 23 detsembrist 23. jaanuarini olla icon_idea.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2026 14:40:25 vasta tsitaadiga

Kuu aega järjest võib ka 8. detsembrist 8. jaanuarini olla icon_idea.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 11.01.2026 16:21:15 vasta tsitaadiga

Inimesed mängivad loodusjõududega https://www.postimees.ee/8394523/video-valaste-joal-kukkus-inimestele-ohtlikult-lahedale-hiigelsuur-jaapurikas
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2026 00:43:05 vasta tsitaadiga

Kamtshatkal kuni 4 m lund.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 18.01.2026 02:04:54 vasta tsitaadiga

Kamtšatka, mitte kamhtsahka.
Sa vana mehene peaksid mäletama küll, kuidas originaalis kirjutati. või tahad popp ja noortepärane olla?
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2026 10:25:08 vasta tsitaadiga

Arvuti kalab.
suurt oraanzi kirjutan, siis googlist otsingusse ja kopi paste ja saangi katuse peale icon_redface.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 18.01.2026 13:26:46 vasta tsitaadiga

Ma pigem sajatan seda "sh" toppimist mingi katusega hääliku asemele.
Pange siis parem lihtsalt täht "s" ilma katusete, kui seda düslektikute "sh" varianti.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.01.2026 14:59:29 vasta tsitaadiga

Kuradi sead on kõik aafrika lume endale ahnitsenud.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 18.01.2026 17:22:51 vasta tsitaadiga

Ma mõtlesin, et mis tähendab esimene valgus ja mis päikesetõus. Juba kunagi ammu koolis õpitu unustanud.

Igatahes, täna päike tõusis 08:58 ja loojus 16:02
Päevavalgust oli 7 tundi ja 4 minutit.

Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.01.2026 18:33:52 vasta tsitaadiga

Teed imelikult lägased kuigi kõrvalteid pole soolatatud ja temp täna -5c.. maapind vist soe ja sulatab altpoolt..
Igatahes kui homme sama "soe" siis jääb maja ette läga sisse vist kinni ka.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
delef
HV veteran

liitunud: 12.12.2009




sõnum 18.01.2026 19:19:17 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Teed imelikult lägased kuigi kõrvalteid pole soolatatud ja temp täna -5c.. maapind vist soe ja sulatab altpoolt..
Igatahes kui homme sama "soe" siis jääb maja ette läga sisse vist kinni ka.


Ja see olis jah imelik väljas näitas -3 aga justkui lumisulas ümberringi
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 125
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 18.01.2026 20:19:20 vasta tsitaadiga

Märg udu ja uduvihm on lennuilmas. See teeb lume märjaks ja tihkeks. Ukseesine oli libedaks läinud, libisesin. Näitasin kaevamisharki, see lõhkus kooriku kenasti tükkideks.

Kes lennuvälja ümbruses (nii 20 km raadius) elavad, tasuks METAR- ja TAF-kood selgeks õppida. Lennuilmateade uueneb igal pooltunnil, ennustus min neli korda ööpäevas ja on väga täpne.


viimati muutis Scott 18.01.2026 20:23:04, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 18.01.2026 20:21:59 vasta tsitaadiga

Õues sulasid veetorud ka lahti, eelmise -3ga oli sama teema
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2026 22:57:17 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Kamtshatkal kuni 4 m lund.
Spoiler Spoiler Spoiler

mul hetkel 25c ja öö

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2026 23:56:32 vasta tsitaadiga

Kadeduse uss närib icon_redface.gif
Perearst kah tahab iga nädal näha, kas ikka elus. Muidu lendaks kah paar lendu Turkish Airlines-iga lõuna poole icon_redface.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2026 23:58:17 vasta tsitaadiga

Tulin Põlvast -12. Jõudsin paari tunni pärast Tallinnasse, teed märjad, udu ja -4. Terve tee Harjumaa piirini oli kuiv ja puhas.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 20.01.2026 19:07:19 vasta tsitaadiga

https://maaleht.delfi.ee/artikkel/120430584/galerii-poltsamaa-joe-veetase-touseb-tundidega-elumajade-kaitseks-paigaldati-veetokked

tsitaat:
Põltsamaa jõe vesi on üle kallaste tõusnud ja kipub elumajadesse tungima. Veetaseme tõusu põhjuseks on mastaapne jäätakistus, mis vett paisutab nii, et see jõesängist välja voolab. Vesi oli jõudmas majapidamisteni ning öösel tuli välja kutsuda Tehnilise Pääste Üksus, kes elumajade kaitseks veetõkked paigaldas.


Aasta tagasi uputas Lätis korralikult, nüüd siis siin.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 21.01.2026 08:55:25 vasta tsitaadiga

err artiklis on mainitud, et mõnede inimeste mälestuste järgi oli ca 40 aastat tagasi sama nähtus olnud
seega tsipa eriline talveke lihtsalt
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2026 09:09:05 vasta tsitaadiga

Sending thoughts and prayers.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 21.01.2026 09:20:48 vasta tsitaadiga



selle pildi järgi ikka midagi on ettevõetud
aga sa loomulikult võid toetada neid oma võsainglaslikul moel palvetega
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2026 10:55:38 vasta tsitaadiga

Kuidagi tuttav "nägu" icon_razz.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 21.01.2026 11:12:38 vasta tsitaadiga

ot:
see on ju see "maskipoiss" Ilmselt olid eksporditud maskid kehvad ja omikroni bakterid murdsid ta maha, kuna pole rohkem kuulda temast olnud
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 23.01.2026 22:47:27 vasta tsitaadiga

Ennustatakse karmi talve idarannikule. https://teadus.postimees.ee/8402546/ameerikat-voib-kohe-tabada-enneolematult-laastav-lume-ja-jaatorm-koik-valmistuvad

Meile lubati -24'C nädalavahetuseks, on seda siis tulemas ka või?
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2026 23:25:29 vasta tsitaadiga

Naer saalist.
Kagu nurgas 19 - 20 ehk tuleb külma.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 23.01.2026 23:53:51 vasta tsitaadiga

Ärge vaid ametlikke jaamu vaadake, mille järgi statistikat tehakse. Väiksed mõõtekohad näitavad kohati palju ekstreemsemaid mõõtetulemusi, näiteks Koodu.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2026 00:22:56 vasta tsitaadiga

me ei tea neid interneti nurgataguseid kus näeb väikeseid mõõtekohti
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2026 00:26:14 vasta tsitaadiga

Siis pead keelega autoust katsuma.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 24.01.2026 01:01:03 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
me ei tea neid interneti nurgataguseid kus näeb väikeseid mõõtekohti
Ilmateenistuse temperatuurikaardi teed hiire rullikuga suuremaks, ilmuvad väiksemad mõõtekohad. Tõesti varem seda ei teadnud icon_eek.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2026 09:14:26 vasta tsitaadiga

Sa mõtled seda kaarti?

https://www.ilmateenistus.ee/ilm/ilmavaatlused/vaatlusandmed/

Ei ole kunagi sattunud seda vaatama, vaatan temperatuuri kella pealt ja telefonist tavaliselt.

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2026 09:55:07 vasta tsitaadiga

Vaatan ilmateadet, et õues on kirgas päike ja karge külm. Vaatan aknast välja, sombune ja lund liugleb. Nii juba teist päeva. Kus see -25.C on siis? icon_rolleyes.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 24.01.2026 10:40:05 vasta tsitaadiga

Tarktee näitab kõige paremini.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2026 14:20:02 vasta tsitaadiga

isiklik ilmajaam näitab veel täpsemalt icon_cool.gif
_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 24.01.2026 14:22:01 vasta tsitaadiga

Jerry kirjutas:
isiklik ilmajaam näitab veel täpsemalt icon_cool.gif

Kodune ilmajaam näitab mis teises eesti otsas toimub?
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2026 14:26:14 vasta tsitaadiga

Keda see Kapa-Kohila ilm ikka huvitab, kui ise seal ei ole?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 24.01.2026 14:29:53 vasta tsitaadiga

Ma ei tea miks neid väiksemaid mõõtekohti siis vaatama peate
A sealt hea vaadata kui kuskile sõidan, parem kui mingi ilmateenistuse pask, igaüks arvab omamoodi
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2026 14:33:10 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Jerry kirjutas:
isiklik ilmajaam näitab veel täpsemalt icon_cool.gif

Kodune ilmajaam näitab mis teises eesti otsas toimub?
kui ilmajaam on ühendatud võrku, siis näitab kõiki erailmajaamu, mis võrku ühendatud. Neid on ikka sitaks rohkem, kui ametlikke. Saab palju täpsema info.
_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 24.01.2026 14:35:26 vasta tsitaadiga

Mul ei näita, mida ma valesti teen?
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2026 14:46:15 vasta tsitaadiga

algatuseks osta ilmajaam
_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 24.01.2026 14:47:34 vasta tsitaadiga

Mul on kraadiklaas seinal, pole ühtegi võrgupistikut sellel icon_sad.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Ilmavaatlus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 710, 711, 712 ... 722, 723, 724  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.