Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 505, 506, 507 ... 555, 556, 557  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mitut autot oled elu jooksul omanud? Arvesta ainult nendega, mida omad või oled omanud
Mul on alles esimene auto
3%
 3%  [ 5 ]
2-3
29%
 29%  [ 47 ]
4-6
30%
 30%  [ 48 ]
7-10
18%
 18%  [ 29 ]
11-15
5%
 5%  [ 9 ]
16-20
5%
 5%  [ 8 ]
21-30
1%
 1%  [ 2 ]
31-40
2%
 2%  [ 4 ]
41-50
0%
 0%  [ 1 ]
Rohkem kui 50
3%
 3%  [ 5 ]
hääli kokku : 158

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2026 22:06:03 vasta tsitaadiga

Ei tea mis täpid need on, parkimismaja peegeldus. Laes olevad valged ledid? Äkki telefon püüdis selle lähedus sensori kinni, kui käe ekraani ette paned siis ilmub lisa menüü rida mis muidu peidus?
26 jah sest 22 ei puhu piisavalt auto peal, peab käsitsi keerama puhuri kiirust, proovisin 26 ei tea kas on vahet, väljas niikülm, et auto ei lähe ühest linna otsast teise sõites piisavalt soojaks ja salongi ei hakka enne tulist puhuma kui pole korralikult soojals lasknud. Ma jõuan linnast koju ja õli näitab mingi 60c vaid...
icon_rolleyes.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2026 22:14:23 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Seda peab skodal iga kord maha võtma või icon_lol.gif


Kõigil alatest juulist 2024 ELis müüdud uutel autodel tuleb seda iga kord ise maha võtta.
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 09.01.2026 22:26:58 vasta tsitaadiga

See ei ole õige
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2026 23:12:29 vasta tsitaadiga

Loe ise, artikkel 6 punkt 2: https://eur-lex.europa.eu/eli/reg/2019/2144/oj/eng
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2026 23:15:07 vasta tsitaadiga

Eesti keeles ka
https://eur-lex.europa.eu/legal-content/ET/TXT/?uri=CELEX:32019R2144

tsitaat:
2. Arukas kiirusekontrollisüsteem peab vastama järgmistele miinimumnõuetele:

a)

võimaldab anda juhile gaasipedaali või sihtotstarbelise, asjakohase ja mõjusa tagasiside kaudu märku, et lubatud sõidukiirus on ületatud;

b)

süsteemi on võimalik välja lülitada; teavet kiirusepiirangu kohta võidakse endiselt edastada ja sõiduki pealüliti iga aktiveerimise järel on arukas kiirusekontrollisüsteem tavalisel töörežiimil;

c)

sihtotstarbeline ja asjakohane tagasiside tugineb kiirusepiiranguid puudutavale teabele, mis saadakse liiklusmärkide ja märgistuse jälgimisega ning edastatakse sõidukisse taristusignaalide või elektrooniliste kaardiandmete või mõlema alusel;

d)

kiirusekontrollisüsteem ei mõjuta juhi võimalust ületada süsteemi pakutud sõidukiirust;

e)

kiirusekontrollisüsteemi tulemusnäitajad seadistatakse nii, et tegelikes sõidutingimustes veamäära poleks või veamäär oleks minimaalne.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.01.2026 23:23:24 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Ei tea mis täpid need on, parkimismaja peegeldus. Laes olevad valged ledid? Äkki telefon püüdis selle lähedus sensori kinni, kui käe ekraani ette paned siis ilmub lisa menüü rida mis muidu peidus?
icon_rolleyes.gif

Näevad välja küll nagu IR LED kaameraga pildistades.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2026 23:39:19 vasta tsitaadiga

Jah.
Kas see kiiruspiirangu piix hakkab kohe inisema kui ületad või on seal mingi puhver? Jumal hoia kui see süsteem veel pöörded ära blokeeriks et ületada ei saa...

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 09.01.2026 23:42:08 vasta tsitaadiga

selline süsteem on ju autos olemas, mis kiirust piirab. Kiirusepiiraja.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2026 23:46:41 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Jah.
Kas see kiiruspiirangu piix hakkab kohe inisema kui ületad või on seal mingi puhver? Jumal hoia kui see süsteem veel pöörded ära blokeeriks et ületada ei saa...


Škodal on vist +10% lubatud kiiruse ületamise peal see piir by default. See ilmselt ka kuskil regulatsioonis määratletud.
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2026 23:48:57 vasta tsitaadiga

Vanal E34-l saab ka limit panna, näiteks 200km/h juures hakkab inisema icon_razz.gif thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2026 23:58:02 vasta tsitaadiga

Üks asi on ise panna, ma saan ka, teine asi on see kui onu heinod brüsselis panevad..
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2026 00:08:20 vasta tsitaadiga

2018a KIA ceed oli kõigest pohlad
2020a Seat kukkus ulguma talvel alates 175 km/h
2023a KIA Sportage saab asjad maha kiskuda ja salvestab selle seadistuse mällu. On kohe, +10 ja OFF. Kahjuks kõik muud seaded iga käivitusega nupukeste muljudes
Uued masinad millega sõitnud ja väljalaskeaasta >=2025, siis kohe nii heli kui vilkumisega ja see on olnud fukking häiriv. Üks matkaauto pani kohe mingi naise häälega "Sõidate üle lubatud piirkiiruse" vmt ja käis ajudele. Eriti pekkis on need klaasil iiiruse näidikuga süsteemid, seal käib ere punane värvi disko ja pimedas muutub kurnavaks, saab lahti ainult kogu klaasi süsteemi välja lülitades, kuid miks seda siis üldsegi lasta tehhasest paigaldada ja raha kulutada thumbs_down.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2026 00:12:08 vasta tsitaadiga

Orwelli kuulelikku halli massi treenitakse icon_cool.gif

Olge nagu laurx, ostke vanem (kusi)auto ja panustage statistikasse thumbs_up.gif
icon_arrow.gif https://arileht.delfi.ee/artikkel/120428096/pangajuht-margus-kastein-eestist-hakkab-saama-vanade-autode-romula

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2026 00:37:35 vasta tsitaadiga

Aga miks te siis piirkiirusega ei sõida? icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2026 00:39:43 vasta tsitaadiga

Sõidamegi. Autobahnist jutt doh.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 10.01.2026 08:56:11 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Vanal E34-l saab ka limit panna, näiteks 200km/h juures hakkab inisema icon_razz.gif thumbs_up.gif


Ma panin oma e39sal kunagi selle mingi 180ne peale ja unustasin.

Ja siis mingi x aega hiljem kui jãrsku gong käis, siis ehmatasin korralikult ära icon_biggrin.gif

_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2026 09:18:22 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Aga miks te siis piirkiirusega ei sõida? icon_rolleyes.gif

Paraku väga paljudel juhtudel panevad antud süsteem villast ja nii saad vale teavituse masinalt.
Mõned masinad sõltuvad näiteks nii aluskaardil kehtestatud andmetele (kaardi andmed pole ka nagu WAZE, et otse netist sisse jookseb) kui ka vaatavad märke ja märgi vaatamine pole ka asjadel 100% täpsusega ja lõpuks näiteks sõidadki Tallinn-Narva maanteel, klaasil käib värvimuusika ja ukuleelu kusagil armatuuris, sest elektrooniline lubab 110 km/h, kuid aluskaardil oli 90 või 100 lubatud.

Ja kui sul see vilkumine käib veel mingi kahes või kolmes kohas ja see kõik sult tähelepanunüritab saada, et mida süsteem möliseb ja mis klaasil on, mis armatuuris on ja mida see entertainment veel tahab ning kui silmad tood sõidurajalt ära, siis lõugab veel see tähelepanu hoidmise süsteem, tuvasta veel mida kuradit sul viga hakkas, siis ajab närvi küll. Jah, aja jooksul harjud selle pläraläraga ära, kuid miks seda kellelegi vaja on või kui on vaja, siis kodanik paneb ise peale vastavalt oma eelistustele, mitte peale sunnitud jõulupuu keset suve ei mingi põhjuse eest kopp.gif

Ma ka seda masti inimene, kellele meeldib salongis kuulata muusikat või mootori nurru beer_yum.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2026 09:48:41 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Orwelli kuulelikku halli massi treenitakse icon_cool.gif

Olge nagu laurx, ostke vanem (kusi)auto ja panustage statistikasse thumbs_up.gif
icon_arrow.gif https://arileht.delfi.ee/artikkel/120428096/pangajuht-margus-kastein-eestist-hakkab-saama-vanade-autode-romula


mis ma sellele vastama pean nüüd? maksa knapasnahi kaardiga siis vaesem välja ei pasita vä? ma tarvitan oma 11 aastat tagasi tehtud 700 eurose eksperimendi lõpuni. väänan seda sidrunit nii kaua kui sealt enam piiskagi ei tule ja mul on sügavalt poogen, mida mingi e60 vaguniga inimene arvab või ei arva selle kohta öelda. iisingumeheks ikka ei hakka selleks, et saaks kiruda, et mingi nupp kuskil on puutetundlik ja teeb midagi või ei tee, ei hakka. väga hea hinnaga üks väga moodne fordikusi oleks saada. neid asju siin ikka liigub, mida " knapasnah" võiks tahta. aga minu eksperiment ei ole veel läbi ja mingi suva tainas võib selle prügimäe jutu omale sisse sistuda. mismoodi lollidelt põhulõugadelt veel rohkem raha ära saab võtta: ütle talle, et ta on vaene ja ilusaidf asju osta ei jõua ja põhjenda mingi statistikaga. selle peale läheb põhulõug endast välja, tsiteerib omale sobivaid orwelli või mõne muu üllitise lauseid, millest ta ise aru ei saa ja jookseb lapse neeru, vanaisa metsa vms asja müüma.

ah jah, kohe tuleb turnament - 2003 aasta kuudiga, millel 457 tuhat kella. tartu-tallinn-pärnu. fear me.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 10.01.2026 10:28:51 vasta tsitaadiga

Kas need e60 ja e34 pole vanad romud või miks laurx kehvem on?
Mõlemad ühesugused majanduskurjategijad
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2026 10:31:31 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Kas need e60 ja e34 pole vanad romud või miks laurx kehvem on?
Mõlemad ühesugused majanduskurjategijad


Jah, viige oma sarad kaalule ja minge külastage roosa lipsuga tüüpe.
Riigil on vaja kuskilt see automaks ju ikkagi kätte saada. icon_lol.gif

Maksust rääkides, oli plaanis siin üks uuem liikur soetada, paraku kuni see maks kehtib jääb ära.
Mingi 1/8'andik auto hinnast, niisama riigile...unustagu ära.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ronny25
HV kasutaja

liitunud: 27.04.2007




sõnum 10.01.2026 10:35:42 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Kas need e60 ja e34 pole vanad romud või miks laurx kehvem on?
Mõlemad ühesugused majanduskurjategijad

Mõnel tuttaval on e60/61. Iga kuu on vaja midagi parandada, mingid elektroonika plokid surevad, 4wd süsteem on täielik ikaldus jne. Berlinksi vennad kallavad ainult kütsi autosse ja sõidavad murevabalt icon_lol.gif

_________________
Ma olen täiesti normaalne. Hääled peas ütlesid seda mulle...
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 10.01.2026 10:37:56 vasta tsitaadiga

Tuleks vastutusele võtta need berlinksi vennad et nii vähe majandust toetavad oma autovalikuga
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ronny25
HV kasutaja

liitunud: 27.04.2007




sõnum 10.01.2026 10:40:58 vasta tsitaadiga

Kahesaja tuhande pealt peavad tagasilla ka ära vahetama, mis tänaseks maksab 500€ koos tööga....
_________________
Ma olen täiesti normaalne. Hääled peas ütlesid seda mulle...
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2026 11:23:41 vasta tsitaadiga

Üks 2025a VW ka karjub, et ületad kiirust suvalisel põllu-metsateel.
30km/h max lubatud auto arvates.
Ekraani menüüst saab välja lülitada, aga taastub igal käivitusel.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2026 11:43:49 vasta tsitaadiga

ronny25, sõltub ilmselt mudelist. Ei taha ära sõnuda, aga mul ka kalla ja talla. icon_rolleyes.gif
Õlivahetus korra aastas ja muud hooldused vastavalt kampjuutrile thumbs_up.gif
V8 mootor/veermik kõik peavad thumbs_up.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.01.2026 12:18:47 vasta tsitaadiga

ykshuntka kirjutas:
Üks 2025a VW ka karjub, et ületad kiirust suvalisel põllu-metsateel.
30km/h max lubatud auto arvates.
Ekraani menüüst saab välja lülitada, aga taastub igal käivitusel.

Ei tea mis kaarte nad kasutavad tõesti...
Kui veel muid ohutusasju maha ei võtaks(saab ühekorde toiminguga jäädavalt maha), siis ei annaks üldse sõita.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 10.01.2026 12:21:44 vasta tsitaadiga

Mul oli rakvere bussijaama ees 90 ekraanil icon_biggrin.gif Päris mõistlik kui lasta püsikal märgi järgi end regullida
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2026 12:36:10 vasta tsitaadiga

Mingi kuu-paar tagasi suutis RAV4 mingil moel Sõpruse pst-l kiirtee märgi ülesse korjata. icon_lol.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2026 12:48:39 vasta tsitaadiga

Kas see viimaste postituse sisu ei tule GPS signaalide segamisest?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2026 14:11:04 vasta tsitaadiga

Oisu., ei.
Linnas võivad reklaamtahvlid/ekraanid selle süsteemi lolliks ajada. Mingi aasta oli kuskil delfis vmt nurin lugeja poolt, et K-Rauta sooduka tahvel ajab auto lolliks ja peksab kiiruse 30% peale icon_lol.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.01.2026 14:14:38 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Kas see viimaste postituse sisu ei tule GPS signaalide segamisest?

See segamine reeglina maapinnani ei jõua ja õhus lendamisel sõltub kõrgusest - mida kaugemale vene piirist, seda kõrgemale pead tõusma, et seda kogeda.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2026 16:56:40 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
ronny25, sõltub ilmselt mudelist. Ei taha ära sõnuda, aga mul ka kalla ja talla. icon_rolleyes.gif
Õlivahetus korra aastas ja muud hooldused vastavalt kampjuutrile thumbs_up.gif
V8 mootor/veermik kõik peavad thumbs_up.gif

x2. BMW oskab tehnikat teha küll icon_razz.gif thumbs_up.gif

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2026 17:46:57 vasta tsitaadiga

Mõne peab korralikuma ks tegena.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2026 18:13:27 vasta tsitaadiga

No olen ka blank sisu ja võrrimootoriga E60-ga liikunud.
Kolises ja plärises küll, sellist ei omaks.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.01.2026 21:57:50 vasta tsitaadiga

keegi siit mingit uuema otsa kia sportaget omab? mis probleeme esineb? icon_rolleyes.gif mõtlen just elektroonika poolt
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2026 22:37:00 vasta tsitaadiga

tont23 kirjutas:
keegi siit mingit uuema otsa kia sportaget omab? mis probleeme esineb? icon_rolleyes.gif mõtlen just elektroonika poolt

Vaatasin ka antud mudelit aga esiklaasi soojendusega on viletsad valikud.
Mõtlen, et Nissan qashqai oleks mulle sobilikum.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2026 22:41:19 vasta tsitaadiga

Kas kuskil mingit veebilehte pole, kus saaks must-have lisade järgi autot valida?
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 10.01.2026 22:45:31 vasta tsitaadiga

Tanel, auto24.ee

Kas mõnel autol on ka selline esiklaasi soojendus, mis ei häiri?
Üle-eelmisel Octavial on võrk selgelt näha, uuemaid Forde pole näinud.

_________________
Müüa igasugu asju


viimati muutis von Wu 10.01.2026 22:45:59, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.01.2026 22:45:34 vasta tsitaadiga

küsisin pigem seepärast et....vanemate olematu ls kial on mitu häda icon_rolleyes.gif thumbs_down.gif esiteks on bensukale topitud miskine tahamfiltri laadne asi icon_redface.gif thumbs_down.gif ja nagu sellest veel vähe on külmade ilmadega mingit SOS alarmi tampima hakanud(kopp)

viimati muutis tont23 10.01.2026 22:46:09, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2026 22:45:49 vasta tsitaadiga

tont23, NQ5 või mis on uuem, see mis nüüd viimane ca 09.2025 müüki tuli?
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€


viimati muutis kjaups 10.01.2026 22:48:10, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.01.2026 22:47:45 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
tont23, NQ5 või mis on uuem, see mis nüüd viimane ca 09.2025 müüki tuli?


täpset versiooni ei tea, 2024 lõpp ostsid vist icon_rolleyes.gif tundub jah et see NQ5...vähemalt piltide põhjal
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2026 22:48:50 vasta tsitaadiga

tont23, Siis NQ5 jah, pikka displaiga ja ilusama ninaga kui nüüd viimane icon_biggrin.gif

SOS käis paar krda endalgi eelmine aasta, kuid oli seotud tühja akuga, kui oli pikalt seisnud. Auto soojaks sõitsin, siis kadus ära. Seotud oli vist, et mobiili moodul vmt tagant ära ja pole ühendust keskusega äkki

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2026 23:16:52 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Tanel, auto24.ee

Kas mõnel autol on ka selline esiklaasi soojendus, mis ei häiri?
Üle-eelmisel Octavial on võrk selgelt näha, uuemaid Forde pole näinud.

Minu 2024 aasta lõpp toodetud octavial on soojenduskile. Soojendab hästi ja läbi näeb ka hästi...
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 10.01.2026 23:33:01 vasta tsitaadiga

Škodadel reklaamivad esiklaasi soojenduskilet jah.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2026 01:02:29 vasta tsitaadiga

von Wu, mõtlesin uusi autosid icon_rolleyes.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.01.2026 01:25:13 vasta tsitaadiga

Jah, kile töötab sigahästi esiklaasil
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2026 02:46:17 vasta tsitaadiga

Võrreldes traatidega on kile ikka märksa aeglasem.
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.01.2026 02:56:49 vasta tsitaadiga

Ei oska öelda...aga traat räigelt häirib...nii fordil kui ka tutikal länkaril
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2026 12:46:12 vasta tsitaadiga

tont23 kirjutas:
küsisin pigem seepärast et....vanemate olematu ls kial on mitu häda icon_rolleyes.gif thumbs_down.gif esiteks on bensukale topitud miskine tahamfiltri laadne asi icon_redface.gif thumbs_down.gif ja )
Kõikidel bensukatel on see tahmafiltri laadne asi. Samas ma kütsin ka suuremas osas maanteed ja ei teinud vaid 3km otsi linnavahel. Kui seda ei soovi siis osta 10a vanune auto või elektrikas. Valik on sinu.
Mul igaljuhul 6a jooksul oli sellega 0 probleemi. Tuld armatuuris ei näinud mitte kordagi.

jeesus188 kirjutas:
Ei oska öelda...aga traat räigelt häirib...nii fordil kui ka tutikal länkaril
Mind traat ei häirinud. Ei pannud tähelegi, et traadid sees. Samas mõni kes autosse istus ikka küsis, et traadid ei häiri või? Eks oleneb kuidas silmi fokuseerida. Kaugele ette vaadates neid ei tohiks näha.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.01.2026 12:56:14 vasta tsitaadiga

No sõidan ja näen...mind räigelt häirib
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 505, 506, 507 ... 555, 556, 557  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.