Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Arutlused erinevate õnnetuste ja maailma konfliktikollete teemal vol. 2 (Venemaa agressioon ja Vene-Ukraina sõda) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 309, 310, 311 ... 354, 355, 356  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2026 21:02:56 vasta tsitaadiga

Tea, kas annavad mingi jupi komprat välja.

Mõni avaldatud kaader kuldse dušši pidudest moskva hotellis kindlasti tõstaks valges majas vererõhku..


viimati muutis anubis 07.01.2026 21:04:03, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2026 21:03:45 vasta tsitaadiga

Oi-Oi. Kas nüüd tim pool ja teised kinnimakstud hakkavad nüüd karjuma, et WWIII tulekul selle tankeri arestimise tõttu?
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2026 21:16:44 vasta tsitaadiga

Ma millegipärast arvan, et kunagi hiljem võib ajalooraamatust lugeda, et tänaseks oli WW III juba alanud.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2026 22:01:06 vasta tsitaadiga


Link


Mul on tunne, et see vanamees, kes tavaliselt pikka vimma peab ja kättemaksuhimuline on, on siiani sore loser.
2019 oli ta reaktsioon päris valulik, vast siiani meeles:


Link
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 07.01.2026 22:55:58 vasta tsitaadiga

ICE agent tulistas Minneapolises reidi käigus autos istunud naist, DHS väidab et tegu oli enesekaitsega. Kes soovib, leiab netist ka videod ja teeb omad järeldused. Emotsioonid on hetkel ikka väga laes...
https://www.nytimes.com/live/2026/01/07/us/minnesota-shooting-ice

EDIT: BBC link, NYTimes tahab raha
https://www.bbc.com/news/live/c7510l1135wt


viimati muutis pppd 07.01.2026 23:17:23, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 07.01.2026 23:02:00 vasta tsitaadiga

Põhjendamatu. Ok aeglustatuna vaadates siis juht tulistas?
Ah auto ees olev tulistas.


viimati muutis -Kaivo- 07.01.2026 23:28:48, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2026 23:12:02 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Tibladel kisa lahti…pull vaadata icon_biggrin.gif

Isegi nafta hind keldris ja nüüd ei ole tünni millega seda mööda maailma laiali saata, et viimasedki dollarid kokku korjata.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2026 23:34:56 vasta tsitaadiga

tsitaat:
The White House rolled out a new website Tuesday with a full-blown recast of the historical record of January 6, 2021, hailing the pro-Trump mob who stormed the US Capitol five years ago as “peaceful protesters” who were provoked by law enforcement.

The new site baselessly claims the violence on January 6, 2021, was instigated by law enforcement and then-House Speaker Nancy Pelosi. It recasts the rioters as the victims that day, and depicts President Donald Trump as a hero for granting sweeping pardons for the nearly 1,600 people charged in connection with the deadly attack.

White House rewrites January 6 history and blames police for deadly attack on 5-year anniversary
https://edition.cnn.com/2026/01/06/politics/white-house-january-6-website
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2026 23:38:17 vasta tsitaadiga


Link


Video inimestest riigipöördekatse ajal.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2026 01:30:22 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2026 01:31:46 vasta tsitaadiga

"a wise choice"

Nende vabatahtlik valik, kindlasti icon_lol.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2026 11:54:29 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2026 12:31:19 vasta tsitaadiga

Torge USA suunas thumbs_up.gif
tsitaat:
Zelensky:

We are grateful to Denmark for its presidency, and we respect its territorial integrity and sovereignty.

We appreciate the beginning of Cyprus’ presidency, and we respect its territorial integrity and sovereignty.

We are Ukraine. Please respect our territorial integrity and sovereignty.

Video: https://x.com/clashreport/status/2009027802993930257
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2026 16:10:15 vasta tsitaadiga

https://www.delfi.ee/artikkel/120428120/videod-meeleavaldajad-vallutavad-iraanis-linnu-ja-sunnivad-politsei-taganema-protestid-on-kasvanud-rahvaulestousuks beer_yum.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2026 17:42:34 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Zakharova kiunus midagi 1982 UN konventsioonist ja rahvusvahelisest seadusest icon_lol.gif


O-jaa. Ise mõtlevad seadusi välja.
https://vikerraadio.err.ee/1609895186/uudis-lauri-varik/dd5a5188f16c8fc16d50aea6794c2af0
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2026 19:34:00 vasta tsitaadiga

Videos Contradict Trump Administration Account of ICE Shooting in Minneapolis
An analysis of footage from three camera angles show that the vehicle appears to be turning away from a federal officer as he opened fire.

https://www.nytimes.com/video/us/100000010631041/minneapolis-ice-shooting-video.html

Hea ikka, et videosse saadi, Trumpi adminni poolt läks gaslighting kohe lahti, enesekaitse ja domestic terrorist teemal.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2026 19:44:18 vasta tsitaadiga

SKG, mis seal juhtus?
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 08.01.2026 19:55:53 vasta tsitaadiga

Hiid,
ERR: USA-s puhkesid protestid pärast naise hukkumist ICE'i agendi kuuli läbi
https://www.err.ee/1609905223/usa-s-puhkesid-protestid-parast-naise-hukkumist-ice-i-agendi-kuuli-labi
tsitaat:

USA-s puhkesid meeleavaldused pärast juhtumit, kus immigratsiooni- ja tolliameti (ICE) agent tulistas kolmapäeval surnuks 37-aastase naise.
Sotsiaalmeedias levib tulistamisest hulgaliselt erinevate nurkade alt filmitud videomaterjali, mis on seadnud kahtluse alla, kas võimuesindaja jõukasutus oli õigustatud.
Tulistamine toimus ajal, mil ametnike sõnul saadeti Minneapolisse umbes 2000 föderaalagenti osana president Donald Trumpi administratsiooni viimasest katsest suruda maha illegaalset immigratsiooni.
CNN-i teatel näitavad videod tulistamisest, et olukord pole üheselt mõistetav ning tulistamisele eelnenud sündmuste käik on endiselt ebaselge.
Riiklikud ja kohalikud ametnikud on väite, et tulistamine toimus enesekaitseks, kahtluse alla seadnud.
Sisejulgeolekuminister Kristi Noem kaitses aga agenti, väites, et hukkunud naine üritas ametnikule autoga otsa sõita.

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2026 19:57:07 vasta tsitaadiga

degrass, thumbs_up.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bssldr
HV kasutaja

liitunud: 05.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2026 22:06:12 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Videos Contradict Trump Administration Account of ICE Shooting in Minneapolis
An analysis of footage from three camera angles show that the vehicle appears to be turning away from a federal officer as he opened fire.

https://www.nytimes.com/video/us/100000010631041/minneapolis-ice-shooting-video.html

Hea ikka, et videosse saadi, Trumpi adminni poolt läks gaslighting kohe lahti, enesekaitse ja domestic terrorist teemal.


Vaata seda sama videot pausitades või mõnda aeglustatud versiooni - sel hetkel, kui edasipidi käiguga gaasipedaali vajutatakse, on esirattad kergelt vasakule (ICE agendi suunas) keeratud ja hakkavad libeda tõttu ringi käima. Videost on ka näha, et ICE agent kerge riivaka sai (oleks saanud tugevama, kui poleks libe olnud). Samas saab edasisest rataste paremale pööramisest järeldada, et autojuht tõesti tahtis lihtsalt lahkuda, aga liikumist alustades olid rattad vales suunas. Kui selline manööver rapsides teha, siis auto ees olijale tõenäoliselt autojuhi eesmärk selge ei olnud. Teine ja kolmas lask diagonaalist ja küljeaknast olid juba ilmselge liialdus.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2026 22:09:15 vasta tsitaadiga

ja paanikas rapsimise karistuseks on surm?
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2026 22:18:29 vasta tsitaadiga

Bssldr kirjutas:
SKG kirjutas:
Videos Contradict Trump Administration Account of ICE Shooting in Minneapolis
An analysis of footage from three camera angles show that the vehicle appears to be turning away from a federal officer as he opened fire.

https://www.nytimes.com/video/us/100000010631041/minneapolis-ice-shooting-video.html

Hea ikka, et videosse saadi, Trumpi adminni poolt läks gaslighting kohe lahti, enesekaitse ja domestic terrorist teemal.


Vaata seda sama videot pausitades või mõnda aeglustatud versiooni - sel hetkel, kui edasipidi käiguga gaasipedaali vajutatakse, on esirattad kergelt vasakule (ICE agendi suunas) keeratud ja hakkavad libeda tõttu ringi käima. Videost on ka näha, et ICE agent kerge riivaka sai (oleks saanud tugevama, kui poleks libe olnud). Samas saab edasisest rataste paremale pööramisest järeldada, et autojuht tõesti tahtis lihtsalt lahkuda, aga liikumist alustades olid rattad vales suunas. Kui selline manööver rapsides teha, siis auto ees olijale tõenäoliselt autojuhi eesmärk selge ei olnud. Teine ja kolmas lask diagonaalist ja küljeaknast olid juba ilmselge liialdus.

Esimene lask tehti siis kui auto nina oli laskja kõrval ehk möödunud.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bssldr
HV kasutaja

liitunud: 05.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2026 22:44:15 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
ja paanikas rapsimise karistuseks on surm?


Imelik küsimus. Kas sündmuste jada objektiivne lahkamine tähendab kuidagimoodi samaaegselt asja õigustamist?

Üllatavalt väidab ka CNN, et ICE agent sai autolt löögi. https://edition.cnn.com/2026/01/08/politics/ice-shooting-minneapolis-dhs
tsitaat:
A grainy video from a different angle, obtained and reviewed by CNN, seems to show Good’s car making contact with the third officer, while turning away from the other two.

Footage shows that the third officer then fires one shot before firing two more while out of the vehicle’s path, footage shows. Good’s car accelerates forward before crashing into another parked car.

Eks tõendite põhjal selgub mitmes lask oli surmav. Kui teine või kolmas, siis leitakse, et ICE agent on süüdi. Kui esimene, siis hakatakse kohtus vaidlema, kas ICE agent pidi paarikümne millisekundi jooksul pärast riivaka saamist aru saama, et oht on möödas ja ei tohiks isegi esimest lasku teha.

Ja igaks juhuks lisan, et sündmuse lõpptulemus ei olnud õiglane (juhuks kui keegi hakkab veel imelikke küsimusi esitama).


viimati muutis Bssldr 08.01.2026 22:47:45, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2026 22:47:14 vasta tsitaadiga

Süüdi jääb ta ilmselt nagunii, aga siis saab Trump ju armu anda icon_lol.gif
tsitaat:
A. Deadly Force

Law enforcement and correctional officers of the Department of Justice may use deadly force only when necessary, that is, when the officer has a reasonable belief that the subject of such force poses an imminent danger of death or serious physical injury to the officer or to another person.

1. Deadly force may not be used solely to prevent the escape of a fleeing suspect.
2. Firearms may not be discharged solely to disable moving vehicles. Specifically, firearms may not be discharged at a moving vehicle unless: (1) a person in the vehicle is threatening the officer or another person with deadly force by means other than the vehicle; or (2) the vehicle is operated in a manner that threatens to cause death or serious physical injury to the officer or others, and no other objectively reasonable means of defense appear to exist, which includes moving out of the path of the vehicle. Firearms may not be discharged from a moving vehicle except in exigent circumstances. In these situations, an officer must have an articulable reason for this use of deadly force.
3. If feasible and if to do so would not increase the danger to the officer or others, a verbal warning to submit to the authority of the officer shall be given prior to the use of deadly force.
4. Warning shots are not permitted outside of the prison context.
5. Officers will be trained in alternative methods and tactics for handling resisting subjects, which must be used when the use of deadly force is not authorized by this policy.
6. Deadly force should not be used against persons whose actions are a threat solely to themselves or property unless an individual poses an imminent danger of death or serious physical injury to the officer or others in close proximity.

https://www.justice.gov/jm/1-16000-department-justice-policy-use-force
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2026 22:48:12 vasta tsitaadiga

Kui oli, siis mingi eriti pisike riivakas vaadates rataste suunda. Ise selle nurga alt ütles, et ei riivanud. Samas isegi kõksi saades, poleks selle tondiga midagi juhtunud, hoog olematu
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2026 22:49:30 vasta tsitaadiga

Oleks pidanud ikkagi auto alla jääma. Krt, nagu mingi Floydi puhulgi. OMG, police violence. Süütu mees.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2026 23:13:37 vasta tsitaadiga

Bssldr kirjutas:
renx09 kirjutas:
ja paanikas rapsimise karistuseks on surm?


Imelik küsimus. Kas sündmuste jada objektiivne lahkamine tähendab kuidagimoodi samaaegselt asja õigustamist?

Üllatavalt väidab ka CNN, et ICE agent sai autolt löögi. https://edition.cnn.com/2026/01/08/politics/ice-shooting-minneapolis-dhs
tsitaat:
A grainy video from a different angle, obtained and reviewed by CNN, seems to show Good’s car making contact with the third officer, while turning away from the other two.

Footage shows that the third officer then fires one shot before firing two more while out of the vehicle’s path, footage shows. Good’s car accelerates forward before crashing into another parked car.

Eks tõendite põhjal selgub mitmes lask oli surmav. Kui teine või kolmas, siis leitakse, et ICE agent on süüdi. Kui esimene, siis hakatakse kohtus vaidlema, kas ICE agent pidi paarikümne millisekundi jooksul pärast riivaka saamist aru saama, et oht on möödas ja ei tohiks isegi esimest lasku teha.

Ja igaks juhuks lisan, et sündmuse lõpptulemus ei olnud õiglane (juhuks kui keegi hakkab veel imelikke küsimusi esitama).


mida sa põrkad? see ei olnud sinu vastu suunatud küsimus vaid sündmuse kui sellise kohta esitatud
kas tegemist oli ohtliku terroristiga? või mingi mammaga, kes seal midagi oma autoga rapsis?
ei leia, et tulirelva selline kasutamine agentide poolt kuidagi õigustatud oleks olnud, vahet pole oli seal kontakt autoga või mitte

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 08.01.2026 23:30:22 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Videos Contradict Trump Administration Account of ICE Shooting in Minneapolis
An analysis of footage from three camera angles show that the vehicle appears to be turning away from a federal officer as he opened fire.

https://www.nytimes.com/video/us/100000010631041/minneapolis-ice-shooting-video.html

Hea ikka, et videosse saadi, Trumpi adminni poolt läks gaslighting kohe lahti, enesekaitse ja domestic terrorist teemal.


Täiesti mõttetu. Ühiskonna teadlik polariseerimine. Maliigne nartsitsist sai jälle ära panna. Päeva lõpuks kõik vihkavad kõiki.
Mida nad seal omast arust mõtlesid, et valivad vanamehe tagasi ja kõik saab korda?

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2026 23:45:55 vasta tsitaadiga

Loodetavasti läbi kohtutee saab õiglus jalule seatud.

Aga üks huvitav küsimus: miks on nii, et alati vaid USA-s saavad need üksikud juhtumid ülemaailmset tähelepanu? Kui Brasiilias "off-duty" politseinikud tapavad väga kergekäeliselt (ei ole mõeldud ICE paralleelina siin) inimesi, siis sellest ei räägita midagi suurt. Võid vaid mingi security cam video kuskil leia. Rääkimata muudest paikadest. Aga alati need USA näited saavad sellise globaalse pasarahe endale, et tea mis kõik võiks olla.

PS. USA-s elab ~340 miljonit
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2026 23:52:13 vasta tsitaadiga

Tiktokis on jõhker ICE videosadu lahti läinud. Pmst nii kui keegi filmib kasvõi enda eravalduses siis minnakse tuima ja väänatakse maha ning karjutakse "under arrest". Minnesota ähvardas enda sõjaväe tänavatele tuua rahvast kaitsma kui ICE sealt ei lahku jne
Kusjuures selle naise teemadel kes maha lasti tuimalt siis nägin mingit pikemat video kus oli alguses rohkem näha. Tal jah oli auto risti keset tänavat aga ees oli piisavalt ruumi, et sealt mööda saaks, isegi vehkis käega, et sõitke mööda. Selleasemel ICE kargas autost välja ja kohe kallale ning seejärel kuul pähe kinni icon_confused.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2026 00:17:01 vasta tsitaadiga

Valge Maja pressisekretär võrdleb Gröönimaa ära võtmist Iraani ja Venezuela operatsioonidega icon_eek.gif

First option is diplomacy ... they were not interested ... look at what happened...

Video: https://x.com/OJoelsen/status/2008956245005488591

Ehk siis sõnum on see, et kui diplomaatia kukub läbi võetakse militaarjõududega ära?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2026 00:46:24 vasta tsitaadiga

Mis mure sul on selle gröönimaaga? Osadel pooletoobistel on samad luulud, et eestil on vaja sõjaks valmistuda vms
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 09.01.2026 01:02:50 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Mis mure sul on selle gröönimaaga? Osadel pooletoobistel on samad luulud, et eestil on vaja sõjaks valmistuda vms

Trump on ju paha ja kogu maailmale on vaja seda tõestada
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 09.01.2026 01:24:02 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Mis mure sul on selle gröönimaaga? Osadel pooletoobistel on samad luulud, et eestil on vaja sõjaks valmistuda vms


Publius Flavius Vegetius Renatus teadis omalajal öelda: Si vis pacem, para bellum

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2026 02:50:08 vasta tsitaadiga

Inside the Strike: The US Munition That Hit a Residential Building in Venezuela
https://www.bellingcat.com/news/2026/01/07/inside-the-strike-the-us-munition-that-hit-a-residential-building-in-venezuela/
tsitaat:
A Bellingcat investigation has identified remnants of an AGM-88 series missile inside a three-storey apartment complex that was hit in Catia La Mar during the US military raid on Venezuela on Jan. 3, 2026 that reportedly killed at least one civilian.

According to the Venezuelan independent media outlet, El Pitazo, Rosa Gonzalez, 79, was killed in this airstrike in the city of Catia La Mar in La Guaira State, 30 km north of the capital Caracas. The attack reportedly left a second individual severely wounded.

Bellingcat asked the US Department of Defense to confirm our findings. However, they stated that “a Battle Damage Assessment is ongoing”. We also reached out to the Department of State but they did not respond to our questions at the time of publication.

...

About 75 people, including civilians, were killed in the operation, US officials familiar with the matter told the Washington Post. Among the military fatalities were 32 Cuban and 21 Venezuelan soldiers, according to various media reports.

According to El Pitazo, a second woman, Yohana Rodríguez Sierra, 45, was killed, and her daughter wounded, in other strikes at a communications station at Cerro El Volcán. Multiple residential houses were also reportedly destroyed in the nearby area of La Boyera.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2026 07:11:20 vasta tsitaadiga

Lviv saab oreshnikuga pihta
https://x.com/NOELreports/status/2009394810529185979?s=20
sihtmärk ka
https://x.com/visegrad24/status/2009397307851329698?s=20

_________________
pWn


viimati muutis pwn13 09.01.2026 12:45:00, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2026 10:03:16 vasta tsitaadiga

Bssldr kirjutas:
SKG kirjutas:
Videos Contradict Trump Administration Account of ICE Shooting in Minneapolis
An analysis of footage from three camera angles show that the vehicle appears to be turning away from a federal officer as he opened fire.

https://www.nytimes.com/video/us/100000010631041/minneapolis-ice-shooting-video.html

Hea ikka, et videosse saadi, Trumpi adminni poolt läks gaslighting kohe lahti, enesekaitse ja domestic terrorist teemal.


Vaata seda sama videot pausitades või mõnda aeglustatud versiooni - sel hetkel, kui edasipidi käiguga gaasipedaali vajutatakse, on esirattad kergelt vasakule (ICE agendi suunas) keeratud ja hakkavad libeda tõttu ringi käima. Videost on ka näha, et ICE agent kerge riivaka sai (oleks saanud tugevama, kui poleks libe olnud). Samas saab edasisest rataste paremale pööramisest järeldada, et autojuht tõesti tahtis lihtsalt lahkuda, aga liikumist alustades olid rattad vales suunas. Kui selline manööver rapsides teha, siis auto ees olijale tõenäoliselt autojuhi eesmärk selge ei olnud. Teine ja kolmas lask diagonaalist ja küljeaknast olid juba ilmselge liialdus.

Eks juristid annavad lõpuks hinnangu. Praegu rõhutatakse seda, et ametnik ei tohi reeglite järgi üldse auto ette astuda ja liikuvat sõiduki juhti tulistada. Eks näis millise osariigi seaduste järgi kohtusse minnakse. Nagu ma aru saan, siis põhiline küsimus on Minnesotas praegu, et kuidas mees juriidiliselt korrektselt süüdi mõista, et Trump ei saaks talle armu anda.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 09.01.2026 10:21:11 vasta tsitaadiga

Minnesota ei saa hetkel midagi teha, uurimine anti FBI-le ja see kohalike võimudega koostööd ei tee. Vähemalt on tulistaja identifitseeritud ja selle mehe elu ilmselt tulevikus väga lihtne ei saa olema.
https://www.mprnews.org/story/2026/01/08/minneapolis-protests-continue-after-renee-good-shoot-and-killed-by-ice-agent

Portlandis tulistas CBP samuti kahte autos istunud inimest, väidetavalt olevat olnud tegu Venetsueela gängiliikmetega.
https://www.bbc.com/news/articles/ckgn1y1zygxo
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2026 10:26:24 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
Minnesota ei saa hetkel midagi teha, uurimine anti FBI-le ja see kohalike võimudega koostööd ei tee. Vähemalt on tulistaja identifitseeritud ja selle mehe elu ilmselt tulevikus väga lihtne ei saa olema.

Ilmselt ootab teda ka priske tsiviilhagi. Ja ameerika puhul pole kunagi võimatu, et mingi hull teda lihtsalt tänaval maha ei kõmmuta.


viimati muutis sukelduja 09.01.2026 10:28:00, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2026 10:27:44 vasta tsitaadiga

CnZ kirjutas:
Aga üks huvitav küsimus: miks on nii, et alati vaid USA-s saavad need üksikud juhtumid ülemaailmset tähelepanu? Kui Brasiilias "off-duty" politseinikud tapavad väga kergekäeliselt (ei ole mõeldud ICE paralleelina siin) inimesi, siis sellest ei räägita midagi suurt. Võid vaid mingi security cam video kuskil leia. Rääkimata muudest paikadest. Aga alati need USA näited saavad sellise globaalse pasarahe endale, et tea mis kõik võiks olla.


sest USA on world police ja riigikorra ning kultuuri etalon, mille järgi paljud joonduvad? USA pehmed jõud mõjutavad väga tugevalt tervet maailma, on ennast American Dream-iga hästi maha müünud
loomulikult on konksu otsas olijatel suur huvi, mis etalon teeb, siin foorumiski mitmed värvikad näited

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2026 11:33:24 vasta tsitaadiga

9K333 Verba on Venemaa neljanda põlvkonna inimesele kaasaskantav infrapuna-maa-õhk-tüüpi rakett MANPADS.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2026 12:31:06 vasta tsitaadiga

trump paneb veits puid alla
https://x.com/Maks_NAFO_FELLA/status/2009557842836304190?s=20

_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bssldr
HV kasutaja

liitunud: 05.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2026 15:09:43 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
Bssldr kirjutas:
SKG kirjutas:
Videos Contradict Trump Administration Account of ICE Shooting in Minneapolis
An analysis of footage from three camera angles show that the vehicle appears to be turning away from a federal officer as he opened fire.

https://www.nytimes.com/video/us/100000010631041/minneapolis-ice-shooting-video.html

Hea ikka, et videosse saadi, Trumpi adminni poolt läks gaslighting kohe lahti, enesekaitse ja domestic terrorist teemal.


Vaata seda sama videot pausitades või mõnda aeglustatud versiooni - sel hetkel, kui edasipidi käiguga gaasipedaali vajutatakse, on esirattad kergelt vasakule (ICE agendi suunas) keeratud ja hakkavad libeda tõttu ringi käima. Videost on ka näha, et ICE agent kerge riivaka sai (oleks saanud tugevama, kui poleks libe olnud). Samas saab edasisest rataste paremale pööramisest järeldada, et autojuht tõesti tahtis lihtsalt lahkuda, aga liikumist alustades olid rattad vales suunas. Kui selline manööver rapsides teha, siis auto ees olijale tõenäoliselt autojuhi eesmärk selge ei olnud. Teine ja kolmas lask diagonaalist ja küljeaknast olid juba ilmselge liialdus.

Eks juristid annavad lõpuks hinnangu. Praegu rõhutatakse seda, et ametnik ei tohi reeglite järgi üldse auto ette astuda ja liikuvat sõiduki juhti tulistada. Eks näis millise osariigi seaduste järgi kohtusse minnakse. Nagu ma aru saan, siis põhiline küsimus on Minnesotas praegu, et kuidas mees juriidiliselt korrektselt süüdi mõista, et Trump ei saaks talle armu anda.


https://x.com/i/status/2009006941440495652
Aeglustatud videost tuleb välja, et ICE agent sattus auto ette peamiselt autojuhi tagurdamismanöövri tõttu. Agent justkui liikus ise ka pisut vasakule, aga peamine oli autojuhi tagurdamine.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 09.01.2026 15:21:44 vasta tsitaadiga

Bssldr kirjutas:
sukelduja kirjutas:
Bssldr kirjutas:
SKG kirjutas:
Videos Contradict Trump Administration Account of ICE Shooting in Minneapolis
An analysis of footage from three camera angles show that the vehicle appears to be turning away from a federal officer as he opened fire.

https://www.nytimes.com/video/us/100000010631041/minneapolis-ice-shooting-video.html

Hea ikka, et videosse saadi, Trumpi adminni poolt läks gaslighting kohe lahti, enesekaitse ja domestic terrorist teemal.


Vaata seda sama videot pausitades või mõnda aeglustatud versiooni - sel hetkel, kui edasipidi käiguga gaasipedaali vajutatakse, on esirattad kergelt vasakule (ICE agendi suunas) keeratud ja hakkavad libeda tõttu ringi käima. Videost on ka näha, et ICE agent kerge riivaka sai (oleks saanud tugevama, kui poleks libe olnud). Samas saab edasisest rataste paremale pööramisest järeldada, et autojuht tõesti tahtis lihtsalt lahkuda, aga liikumist alustades olid rattad vales suunas. Kui selline manööver rapsides teha, siis auto ees olijale tõenäoliselt autojuhi eesmärk selge ei olnud. Teine ja kolmas lask diagonaalist ja küljeaknast olid juba ilmselge liialdus.

Eks juristid annavad lõpuks hinnangu. Praegu rõhutatakse seda, et ametnik ei tohi reeglite järgi üldse auto ette astuda ja liikuvat sõiduki juhti tulistada. Eks näis millise osariigi seaduste järgi kohtusse minnakse. Nagu ma aru saan, siis põhiline küsimus on Minnesotas praegu, et kuidas mees juriidiliselt korrektselt süüdi mõista, et Trump ei saaks talle armu anda.


https://x.com/i/status/2009006941440495652
Aeglustatud videost tuleb välja, et ICE agent sattus auto ette peamiselt autojuhi tagurdamismanöövri tõttu. Agent justkui liikus ise ka pisut vasakule, aga peamine oli autojuhi tagurdamine.


Hitleril tegid SA musta töö ära, näib, et Trumpil on selleks ICE.
Kui autojuht oleks tõesti soovinud auto ees seisvale agendile otsa sõita, ei oleks ta alustanud pööre paremale.

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2026 15:29:54 vasta tsitaadiga

Sinna ICE agendiks võetakse vist kõik vastu ilma mingi järelkontrollita või testita.
Nii palju kui ma neid erinevaid olukordi ICE tegevusest näinud olen siis kumab läbi ennekõike jõu kasutamine ning alles hiljem tulevad küsimused. Sellest lähtuvalt siis nii mõnelegi sõidab katus ära ja näpp on kerge päästikut vajutama.

_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bssldr
HV kasutaja

liitunud: 05.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2026 15:32:03 vasta tsitaadiga

degrass kirjutas:
Bssldr kirjutas:
sukelduja kirjutas:
Bssldr kirjutas:
SKG kirjutas:
Videos Contradict Trump Administration Account of ICE Shooting in Minneapolis
An analysis of footage from three camera angles show that the vehicle appears to be turning away from a federal officer as he opened fire.

https://www.nytimes.com/video/us/100000010631041/minneapolis-ice-shooting-video.html

Hea ikka, et videosse saadi, Trumpi adminni poolt läks gaslighting kohe lahti, enesekaitse ja domestic terrorist teemal.


Vaata seda sama videot pausitades või mõnda aeglustatud versiooni - sel hetkel, kui edasipidi käiguga gaasipedaali vajutatakse, on esirattad kergelt vasakule (ICE agendi suunas) keeratud ja hakkavad libeda tõttu ringi käima. Videost on ka näha, et ICE agent kerge riivaka sai (oleks saanud tugevama, kui poleks libe olnud). Samas saab edasisest rataste paremale pööramisest järeldada, et autojuht tõesti tahtis lihtsalt lahkuda, aga liikumist alustades olid rattad vales suunas. Kui selline manööver rapsides teha, siis auto ees olijale tõenäoliselt autojuhi eesmärk selge ei olnud. Teine ja kolmas lask diagonaalist ja küljeaknast olid juba ilmselge liialdus.

Eks juristid annavad lõpuks hinnangu. Praegu rõhutatakse seda, et ametnik ei tohi reeglite järgi üldse auto ette astuda ja liikuvat sõiduki juhti tulistada. Eks näis millise osariigi seaduste järgi kohtusse minnakse. Nagu ma aru saan, siis põhiline küsimus on Minnesotas praegu, et kuidas mees juriidiliselt korrektselt süüdi mõista, et Trump ei saaks talle armu anda.


https://x.com/i/status/2009006941440495652
Aeglustatud videost tuleb välja, et ICE agent sattus auto ette peamiselt autojuhi tagurdamismanöövri tõttu. Agent justkui liikus ise ka pisut vasakule, aga peamine oli autojuhi tagurdamine.


Hitleril tegid SA musta töö ära, näib, et Trumpil on selleks ICE.
Kui autojuht oleks tõesti soovinud auto ees seisvale agendile otsa sõita, ei oleks ta alustanud pööre paremale.


See on juba ammu ilmselge, et autojuhi eesmärk ei olnud agendile otsa sõita. Aga otsasõit ju (kogemata?) toimus või ei toimunud? Edasipidi sõidu alustamise ajal olid rattad keeratud veel kergelt vasakule, paremale keerati need juba liikumise ajal.


viimati muutis Bssldr 09.01.2026 15:38:27, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 09.01.2026 15:33:38 vasta tsitaadiga

Selline pussyde ühiskond vajabki sellist raputust.

Trump on idioot aga selline käitumine toob edu ka om kogemuse põhjal
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2026 15:48:55 vasta tsitaadiga

Trumpi suur trump on ettearvamatus. Vastased ja liitlased ei tea kunagi, milline ta järgmine käik on.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2026 15:52:01 vasta tsitaadiga

Arvestades, et USA-s tapetakse iga päev tõenäoliselt üksjagu inimesi mitte kõige reeglipärasemalt (nagu mujal), aga selle ICE olukorra saab nüüd suureks püha teemaks jälle globaalselt panna. Narratiiv.

Noh mis sa teed, meedia praegu monetiseerib seda täie pasaga thumbs_up.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 09.01.2026 15:53:08 vasta tsitaadiga

Bssldr kirjutas:


See on juba ammu ilmselge, et autojuhi eesmärk ei olnud agendile otsa sõita. Aga otsasõit ju (kogemata?) toimus või ei toimunud? Edasipidi sõidu alustamise ajal olid rattad keeratud veel kergelt vasakule, paremale keerati need juba liikumise ajal.


Kui see on juba ammu ilmselge, et autojuhi eesmärk ei olnud agendile otsa sõita, siis miks ta kohapeal hukati?

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Arutlused erinevate õnnetuste ja maailma konfliktikollete teemal vol. 2 (Venemaa agressioon ja Vene-Ukraina sõda) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 309, 310, 311 ... 354, 355, 356  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.