Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Pesumasinavaatlus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 74, 75, 76
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 17.12.2025 11:42:55 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:

Need ongi küllap mingid sertifitseerimisettevõttes testitud-taadeldud ja vastavate paberitega masinad, meditsiini- ja hooldeasutustele, biolaboritele pesupesemise teenuste pakkujatele müüdavad tooted. icon_biggrin.gif


Mitte ainult. Küsimus on alati selles, milleks sul mingit töövahendit vaja on.
Kui sa tudenikorteris kord nädalas paari sokke pesed, et tsiviliseeritud välja näha, ostad sa omale paariks aastaks odavaima, mis ette jääb. Sinna juurde 0,99€ pesupulber.

Kui majapidamises elab peale sinu veel abikaasa vanemad, kes kolm korda päevas peotäie tablette neelavad, labrador, kes väljas prügi sööb ning hiiri püüdev kass, on olukord hoopis teine. Selle riskanalüüsi peab igaüks ise tegema. Ma ei ole kindle, et siine HV müügihitti selle ülesandega hakkama saab. Rääkimata suvalisest pesupulbrist kaubandusvõrgust.

Üks varasem tööandja panustas odavamale Bekole, jooksutas neid 24/7, et miski aasta hiljem uus osta. Mina isiklikult ei viitsi nii skeemitada. Kuid mõnele sobib see.

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010




sõnum 17.12.2025 16:43:35 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kui majapidamises elab peale sinu veel abikaasa vanemad, kes kolm korda päevas peotäie tablette neelavad, labrador, kes väljas prügi sööb ning hiiri püüdev kass, on olukord hoopis teine.


Ma ei saa aru, mis sel asjaga pistmist on. Labradori ja kassi ei tohi ka kallis pesumasinas pesta. Nende poolt ära reostatud põrandapindu, vaipu ja mööblit ei saa samuti pesumasinas pesta ega desinfitseerida, vaid selleks on tiba teised vahendid.

Abikaasa vanemad reeglina pläkerdavad vähem kui väikelapsed ega taha ka iga päev riideid pessu panna. Kui tablettide söömine peab viitama langenud immuunsusele ja sellega kaasnevale puhtusevajadusele, siis nii odavad kui kallid pesumasinad reeglina on võimelised kõrgeteks temperatuurideks - pole veel kohanud masinat, mis ei oleks. Mis pesuainesse puutub, siis ma ei tea kuidas Saksamaal, aga meie "tava-kaubandusvõrgus" ehk supermarketi-tasemel on keskmiselt saadaval üksainus garanteeritult baktereid ja viirusi hävitav pesuvedelik (Sanytol oli vist nimi), kuid kahjuks on see nii rõvedalt mingi lilleparfüümiga ära lõhnastatud, et pärast selle kasutamist tuleb pesu veel kaks korda läbi pesta ja seejärel paar päeva õues kuivatada.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 17.12.2025 21:42:47 vasta tsitaadiga

Kas see on see pesumasin, mis iga aasta tahab tavalise pesumasina hinna suurust hooldust?
Kommentaarid: 206 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010




sõnum 18.12.2025 00:05:08 vasta tsitaadiga

Kui sa seda masinat 24/7 jooksutad, siis arvatavasti iga masin tahab seda.

Kodukasutaja masina puhul on see täiesti mõttetu.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2025 14:45:56 vasta tsitaadiga

Pean kurbusega teatama ,et 10 aastane AEG 9000 suri täna ommikul ära-Hakkas väga hirmsat häält tegema.Tõmbasin seinast välja ja rohkem ilmselt ei puudu.Uut Aeg ei osta-vajadus kuivatiga masina järele enam pole.Uus saab olema Miele 125 edition 380.Loodame et kestab-sama kaua kui AEG.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2025 15:10:38 vasta tsitaadiga

Tea kas järgmise masina peab tõesti LG või samsa ostma.....nende trummel käib lahti, vähemalt aasias veel
Aga hinnad on ikka ulmelised...uus masin odavam kui trummel ja emaplaat icon_lol.gif

Link


Samas vähemalt minu soetatud 8 seeria ja 6 seeria boschid kestnud üle garantii aja.....

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 18.12.2025 21:14:23 vasta tsitaadiga

Noh, jah, ega mul sellel 9-aastasel LG-l ka laagrid ju veel läbi pole, lihtsalt santi häält teeb. Ja see on ka tasemaks jäänud natuke, ju on selle kuulide vahele sattunud roostetüki peenemaks ära jahvatanud icon_biggrin.gif Pesemise ajal ei saa arugi enam, ainult kuivatamise ajal ja siis kui käsitsi ringi ajad, teeb seda "jahvatamise häält".

Loksu endiselt ei ole, aga igaks juhuks laagrid ostsin uued ja simmer on tellitud (Agrovarus selles mõõdus ei olnud). Võimalik, et käib veel terve aasta sedasi ja veab selle 10-aastase "mootori garantii" välja icon_rolleyes.gif

Ma ei tea küll, kuidas seda nn mootori garantiid kasutada, kui ei vea. Otse Samsungi supporti kirjutama vä?

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010




sõnum 19.12.2025 12:00:27 vasta tsitaadiga

Üle garantii aja... "loodame, et Miele kestab 10 aastat"... 9-aastane LG teeb santi häält... icon_rolleyes.gif

Ma ei jõua ära imestada.

11 aastane õhuke "odav" Bosch 0 probleemi kogu aja vältel. Peale läbipesu pole muud hooldust ka saanud. 1 korra üritasin pumba filtrit puhastada, aga seal lihtsalt ei olnud midagi, vähemalt selle luugi taga mis kodukasutajale on mõeldud. Natuke hämming kuna oma vanast UPOst mäletan, et seda tuli kogu aeg rookida, niiet mina ei tea, kuhu see kõnts tänapäeva masinatel läheb mida ma sealt vana masina filtrist leidsin...

Odav õhuke Electrolux on ka pannud rahulikult mingi 7 aastat vähemalt, kui see takerduva luugikinnituse probleem välja arvata.

Siis loed, et inimesed ostavad mitu korda kallimaid masinaid ainult selleks, et "loota", et ehk need kestavad vähemalt sama kaua... ja juba garantiiperioodi ületus on mingi saavutus... Ma saan muidugi aru, et iga kümnendiga läheb toodete kestvus hüppeliselt halvemaks. Aga see kehtib nende kõigi kohta. Ka kallite.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 19.12.2025 13:49:48 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:

Ma ei jõua ära imestada.
11 aastane õhuke "odav" Bosch 0 probleemi kogu aja vältel.


Pakun, et 10 aastat tagasi oli toodetel hoopis teine kvaliteet. See sama YT kanal, millele eespool viidati, peaks selgituseks piisav olema.
Ei taha uskuda, et täna ostetud kokkuliimitud odavam masin 10a vastu peab.

Eespool viidatud Miele peab tootja andmetel vastu 5000 pesemist. Äriklassi Mieledel on elueaks antud 30000 töötundi. Milline on eeldatav eluiga muudel masinatel, ei oska öelda.

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 19.12.2025 13:52:40 vasta tsitaadiga

200 eurine beko laseb murevabalt 5ndat aastat. Keskmiselt 2x päevas.
Kommentaarid: 206 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2025 14:05:00 vasta tsitaadiga

Miele siiski väidab ,et 10000 tundi pesu.Kas see taandub 5000 pesukorraks ei tea.Menüüs tunnilugeja täitsa olemas.Toodi ommiku ära-eks nüüd siis peseme pesu-10 aastat. beer_yum.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Pesumasinavaatlus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 74, 75, 76
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.