Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 494, 495, 496 ... 554, 555, 556  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mitut autot oled elu jooksul omanud? Arvesta ainult nendega, mida omad või oled omanud
Mul on alles esimene auto
3%
 3%  [ 5 ]
2-3
29%
 29%  [ 47 ]
4-6
30%
 30%  [ 48 ]
7-10
18%
 18%  [ 29 ]
11-15
5%
 5%  [ 9 ]
16-20
5%
 5%  [ 8 ]
21-30
1%
 1%  [ 2 ]
31-40
2%
 2%  [ 4 ]
41-50
0%
 0%  [ 1 ]
Rohkem kui 50
3%
 3%  [ 5 ]
hääli kokku : 158

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2025 23:42:04 vasta tsitaadiga

pistyk kirjutas:
Kui nüüd detsembri lõpus üle aasta ajutiselt arvelt maas olnud auto arvele võtta,siis peab terve aasta aastamaksu maksma või poole?Või mõistlik siis see arvele võtmine jaanuarisse veeretada ikka.

Proportsionaalselt arvel olnud aja järgi.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prillpapa
Kremli troll

liitunud: 04.06.2022




sõnum 15.12.2025 08:43:38 vasta tsitaadiga

Kuidas selle viimase uudise järgi on: https://www.err.ee/1609861797/riik-on-tagastanud-valismaale-muudud-soidukite-eest-ule-miljoni-euro-registreerimistasu
tsitaat:
Registreerimistasu tagastamise õigus tekib ainult siis, kui sõiduki eest on registreerimistasu tasutud ning sõiduk kustutatakse liiklusregistrist eesmärgiga võtta see väljaspool Eestit kasutusele.
Kui tuleviku romud utiliseerida nt Läti romulas saaks Eestis automaksu tagasi. Küsimuseks jääb kuidas riik on sisustanud ja kontrollib "eesmärgiga võtta see väljaspool Eestit kasutusele", et mis takistab müüa lätlasele, kus eestlane küsib siin regamistasu riigilt tagasi, aga m.nn kuuevarbaline ei võtagi Lätis sõidukit kasutusele aga lohistab otse utiili.. või siis "lätlane" ongi virtuaalne ja eesti mees sõidab otse kaalule, võtab vastu läti lammari&utiili eurod ja eesti maksutagastuse..
_________________
---
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 15.12.2025 12:11:40 vasta tsitaadiga

https://arileht.delfi.ee/artikkel/120423616/kukub-mootorsoidukimaksu-teise-osamakse-tahtaeg-koigile-tanane-tahtaeg-siiski-ei-kehti

tsitaat:
15. detsembri tähtaeg ei kehti sõidukiomanikele, kelle maksukohustus arvutati ümber seoses lastega peredele ette nähtud maksuvähendusega või sõiduki kustutamisega liiklusregistrist.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2025 12:35:46 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Kas Autokaubad24 ei ole enam turvaline koht auto asjade tellimiseks?
Paar päeva juba vaikus icon_rolleyes.gif


"Tere

Kahjuks ei ole Teie poolt tellitud toode „Numbrituli“ ID: 433096 hetkel saadaval.

Puuduoleva toote eest tehakse tagasimakse 7 tööpäeva jooksul."

Huvitav, kas transpordi eest ka?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2025 13:47:09 vasta tsitaadiga

[LISA] Tuli meelde, et maksa ja molliametis vedeleb raha. Proovisin tsikli osa ära maksta ettemaksukonto alt, ei saa, küsib pangast raha juurde...
Proovin väljamakset teha, tehniline rikke, proovi hiljem uuesti.
Proovisin paar korda ja kui lõpuks õnnestus, vaatasin taotluste registrit ja kolm identset taotlust nüüd aktiivsed icon_lol.gif

Jõulud tulemas, inimesed juba loodavad oma tuludeklarit ette näha või mis see süsteem seal PuPu on?[/quote]


Johhaiiidiiii. Kanti topelt summad thumbs_down.gif
Nüüd pean tagasi kandma, et sääreväristaja saaks tasutud kopp.gif

[Lisa] Tahaks olla aus ja selle jamaga ühele poole saada, kuid ei icon_lol.gif

Sisselogimine ebaõnnestus. Jätkamiseks minge tagasi rakenduse avalehele.
Palume vabandust ebamugavuste pärast!

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2025 14:11:15 vasta tsitaadiga

Mida sa seal ise maksta üritad? icon_rolleyes.gif
Kanna lihtsalt ettemaksukontole vajalik summa ja kui tähtpäev kukub siis ise võtavad selle raha.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2025 14:17:10 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Mida sa seal ise maksta üritad? icon_rolleyes.gif
Kanna lihtsalt ettemaksukontole vajalik summa ja kui tähtpäev kukub siis ise võtavad selle raha.


Läksin auto rahasid välja kandma ja süsteem oli maas, saatis pikalt. Lõpuks kui lasi ära teha, siis tuli kolm väljamakse taotlus ja maksti kaks korda raha välja.
Nüüd vaja saada tsikli jaoks aastamaks kontole, kuid hui ligi laseb. Ettemaksu kontol pole enam vahendeid. Enne oli üle, nüüd puudu, sest süteem paneb puid kodaratesse kopp.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 15.12.2025 15:36:19 vasta tsitaadiga

Konto on ju isiku viitega võid ka lihtsalt pangast sinna raha kanda.
Ei mõista üldse seda jooksmist...see summa nii väike, et mida ma tõmblen...nii või naa tuleb tuludeklariga juurde maksta.

Töökohas istub ka seal reeglina ettemaks, et mitte lasta neid 1-2 päeva võlgnevusi üles. Ja kui raha pole tuleb ajatada.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007



Online
sõnum 15.12.2025 16:25:13 vasta tsitaadiga

https://www.err.ee/1609885786/toorid-lubasid-loobuda-sisepolemismootoriga-uute-autode-muugikeelust

vaikselt hakkab veidi aru pähe tulema
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2025 18:37:26 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
[LISA] Tuli meelde, et maksa ja molliametis vedeleb raha. Proovisin tsikli osa ära maksta ettemaksukonto alt, ei saa, küsib pangast raha juurde...
Proovin väljamakset teha, tehniline rikke, proovi hiljem uuesti.
Proovisin paar korda ja kui lõpuks õnnestus, vaatasin taotluste registrit ja kolm identset taotlust nüüd aktiivsed icon_lol.gif

Jõulud tulemas, inimesed juba loodavad oma tuludeklarit ette näha või mis see süsteem seal PuPu on?



Johhaiiidiiii. Kanti topelt summad thumbs_down.gif
Nüüd pean tagasi kandma, et sääreväristaja saaks tasutud kopp.gif

[Lisa] Tahaks olla aus ja selle jamaga ühele poole saada, kuid ei icon_lol.gif

Sisselogimine ebaõnnestus. Jätkamiseks minge tagasi rakenduse avalehele.
Palume vabandust ebamugavuste pärast![/quote]

Mida sa mähid, las olla see raha seal, varsti nkn deklar ja maamaks jne

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2025 18:54:00 vasta tsitaadiga

Kas siin on kõik maa omanikud?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2025 19:16:50 vasta tsitaadiga

Igatahes!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 15.12.2025 19:35:31 vasta tsitaadiga

see õnnetus ka veel jah icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2025 20:17:14 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Lõpuks kui lasi ära teha, siis tuli kolm väljamakse taotlus ja maksti kaks korda raha välja.

Puudu ju hoopis sinu kuri kiri, et miks kolmas taotlus väljamakseta jäi?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.12.2025 14:52:32 vasta tsitaadiga

Saksamaal ostetakse kalleid hübriide oluliselt odavamate elektri-ja ICE autode asemel.
https://www.iltalehti.fi/autouutiset/a/af452f01-2bb1-47b0-acf3-1001680a45f5

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2025 15:40:09 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Saksamaal ostetakse kalleid hübriide oluliselt odavamate elektri-ja ICE autode asemel.
https://www.iltalehti.fi/autouutiset/a/af452f01-2bb1-47b0-acf3-1001680a45f5

JOKK skeem pigem. plug-in hübriidid saavad saksamaal rohelisse tsooni sisse ideega et neid saab puhtalt elektri peal kasutada kuid reaalsuses sõidetakse puhtalt bensuga.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2025 15:58:22 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Oisu. kirjutas:
Kas Autokaubad24 ei ole enam turvaline koht auto asjade tellimiseks?
Paar päeva juba vaikus icon_rolleyes.gif


"Tere

Kahjuks ei ole Teie poolt tellitud toode „Numbrituli“ ID: 433096 hetkel saadaval.

Puuduoleva toote eest tehakse tagasimakse 7 tööpäeva jooksul."

Huvitav, kas transpordi eest ka?

Kust sa tuled ideele, et ettemakstud transpordiraha võidakse mitte tagasi maksta? icon_lol.gif

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 16.12.2025 16:00:50 vasta tsitaadiga

No sealt võib nii välja lugeda küll
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2025 16:13:50 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
No sealt võib nii välja lugeda küll

No vaevalt nad selle transpordiraha oma taskusse ajavad. Ju ei hakanud lihtsalt juuksekarva lõhki ajama või unustas saatekulu nimetada.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2025 16:19:17 vasta tsitaadiga

Aga ei pruugi kui telliti mitu asja ja ainult ühte ei olnud.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2025 17:37:23 vasta tsitaadiga

Kõik ok.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007



Online
sõnum 17.12.2025 08:49:04 vasta tsitaadiga

https://www.err.ee/1609887016/brussel-loobus-sisepolemismootoriga-uute-autode-muugikeelust

liikmesriikide nõusolek vast selles küsimuses probleemiks ei kujune
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2025 08:52:20 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Kõik ok.

Jumal tänatud. Hakkasimegi juba muretsema.
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 17.12.2025 10:19:18 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
https://www.err.ee/1609887016/brussel-loobus-sisepolemismootoriga-uute-autode-muugikeelust

liikmesriikide nõusolek vast selles küsimuses probleemiks ei kujune


Jah, eks me ju tea, et liikmesriigid teevad asjad "veelgi rohkem üle võlli"


tsitaat:
Lisaks tõi Lagarde välja asjaolu, mis ka Eestis pidevalt üles kerkib: siinsed poliitikud ja ametnikud võtavad euronõuded palju rangemalt üle ja tekitavad seega oma majandusele lisatakistusi.
«Meil on eriline anne seda endale ise tekitada,» nentis Lagarde.(Euroopa keskpanga juht)
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007



Online
sõnum 17.12.2025 10:25:56 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Mnator kirjutas:
https://www.err.ee/1609887016/brussel-loobus-sisepolemismootoriga-uute-autode-muugikeelust

liikmesriikide nõusolek vast selles küsimuses probleemiks ei kujune


Jah, eks me ju tea, et liikmesriigid teevad asjad "veelgi rohkem üle võlli"


tsitaat:
Lisaks tõi Lagarde välja asjaolu, mis ka Eestis pidevalt üles kerkib: siinsed poliitikud ja ametnikud võtavad euronõuded palju rangemalt üle ja tekitavad seega oma majandusele lisatakistusi.
«Meil on eriline anne seda endale ise tekitada,» nentis Lagarde.(Euroopa keskpanga juht)
sinu kontekstis peaks tulema meie poliitikutelt siis ettepanek täielikult tagasi pöörduda sisepõlemismootoritele icon_wink.gif
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 17.12.2025 10:30:52 vasta tsitaadiga

CO2 vaates on diisliga nõuet lihtne täita. Diisli puhul pugem häda ja viletsus need erinevad kübemefiltrid icon_razz.gif
bensukaga raskem, aga mitte võimatu. Neid nn e-kütuseid ju arendatud, aga hea kui saavutatakse +30% hinnalisa nagu diisli puhul.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 17.12.2025 10:33:13 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
jägaja kirjutas:
Mnator kirjutas:
https://www.err.ee/1609887016/brussel-loobus-sisepolemismootoriga-uute-autode-muugikeelust

liikmesriikide nõusolek vast selles küsimuses probleemiks ei kujune


Jah, eks me ju tea, et liikmesriigid teevad asjad "veelgi rohkem üle võlli"


tsitaat:
Lisaks tõi Lagarde välja asjaolu, mis ka Eestis pidevalt üles kerkib: siinsed poliitikud ja ametnikud võtavad euronõuded palju rangemalt üle ja tekitavad seega oma majandusele lisatakistusi.
«Meil on eriline anne seda endale ise tekitada,» nentis Lagarde.(Euroopa keskpanga juht)
sinu kontekstis peaks tulema meie poliitikutelt siis ettepanek täielikult tagasi pöörduda sisepõlemismootoritele icon_wink.gif
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif


Sealt ei tule loogilis otsuseid, nii et mina tea icon_lol.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 17.12.2025 10:37:27 vasta tsitaadiga

Strateeglises vaates ju vähem bena ja diislit hea...jääb sõjatehnikale rohkem icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2025 17:53:29 vasta tsitaadiga

https://www.finn.no/mobility/item/429238638?ci=1
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 17.12.2025 19:19:41 vasta tsitaadiga

https://virumaateataja.postimees.ee/8381246/fotod-rakvere-kulje-all-avas-uksed-mudelautode-paradiis
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2025 15:15:12 vasta tsitaadiga

Ostaks diagnostika seadme...aga ei saa aru, kas 12 V või 24 V icon_redface.gif
Saadame küsimusemeili teel. Vastuseks tuleb toodet tutvustav lehekülg. Jah ,ma oskan lugeda icon_idea.gif Aga isegi google ei leia sellelt lehelt 12 V ega 24 V kirjet icon_idea.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2025 15:29:27 vasta tsitaadiga

Obd pesa?
Mis pesa, mis seadet osta tahad?

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2025 16:38:56 vasta tsitaadiga

Need 3,0 HMD, 4,0 HMD ja 5,0HMD vajavad veakoodilugejat icon_idea.gif
Ei jõua neid remondimehi kinni maksta icon_redface.gif Võlgu ma ei ole, kuigi kalevipoeg icon_redface.gif

Mis on pildil valesti?
Eh keegi mäletab, poolteist aastat tagasi vahetati siksil rehve Helsinkis vianor nimelises putkas.
Täna ei saa rattaid alt kätte. Võtmele vaja poole meetrist pikendust ja 130 kg mehe raskust, et polte lahti saada kopp.gif okse.gif icon_evil.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2025 18:49:01 vasta tsitaadiga

Unustati vana raskus maha kiskuda icon_lol.gif
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2025 19:02:52 vasta tsitaadiga

S-spetsialistid ei tee vahet plekk- ja valuveljel ning nende raskustel.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2025 19:19:23 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Unustati vana raskus maha kiskuda icon_lol.gif

Just - just thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ronny25
HV kasutaja

liitunud: 27.04.2007




sõnum 18.12.2025 19:55:48 vasta tsitaadiga

Kus see vana raskus on? Pildil on velje sees kleebitav ja servas löödav valuvelje raskus. Mis käibki sellise serva peal
_________________
Ma olen täiesti normaalne. Hääled peas ütlesid seda mulle...
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2025 19:59:32 vasta tsitaadiga

Löödav raskus jäänud suverehvidest icon_idea.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 18.12.2025 20:03:46 vasta tsitaadiga

Millest selline järeldus? Kui on tasakaalus, siis nii peabki ju olema
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2025 22:03:29 vasta tsitaadiga

Üks raskus kompenseerib teist icon_lol.gif
Õnnelik kooslus.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2025 22:27:44 vasta tsitaadiga

No kesse viitsib vanu ära kiskuda, kui mahub veel uusi juurde laduda icon_rolleyes.gif
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ronny25
HV kasutaja

liitunud: 27.04.2007




sõnum 19.12.2025 07:40:24 vasta tsitaadiga

ykshuntka kirjutas:
Üks raskus kompenseerib teist icon_lol.gif
.

Igapäevane nähtus ju.

_________________
Ma olen täiesti normaalne. Hääled peas ütlesid seda mulle...
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2025 07:43:34 vasta tsitaadiga

tasakaalustused pannaksegi nii sise, kui välisserva icon_rolleyes.gif . Täiesti tavaline olukord
_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2025 11:09:15 vasta tsitaadiga

Uus velg ja uus CONTINENTAL rehv icon_idea.gif Ja ligi 100 g tasakaalustamiseks icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 19.12.2025 11:10:04 vasta tsitaadiga

Mingi hiina velg?
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2025 11:58:36 vasta tsitaadiga

Ilmselgelt pluss vaata selle kummi kõrgust...
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2025 14:52:38 vasta tsitaadiga

Oskab keegi lahti seletada - mitmeid bemme nii näinud tegemas. Sõidavad seal oma angel eyes või misiganes nimetusega on - ja udutuled.

Ka maanteel nii kaua kui võimalik. Kui enam ei ole võimalik siis pannakse lähituled põlema ja kui jõutakse linna siis plõksti lähituled välja ja jälle see angel eyes + udukate kombo...

Miks? Ükspäev sõitis üks bemm sedasi mul taga. Proovis katusel oleva LED kaugtuledega valgustada - peaasi, et seda kombot välja lülitama ei peaks aga ikkagi pidi lähituled põlema panema.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2025 14:55:10 vasta tsitaadiga

Äkki ta ei saanud isegi aru, mida ta endale bemmile külge on aretanud ja mis lüliti, mida sisse-välja lülitab?
Ega see bemm juhuslikult mingi ülivana tumerohelist militaarvärvi roigas polnud? Kui jah, siis too vist Põlvast.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 19.12.2025 16:00:13 vasta tsitaadiga

Ma olen näinud päris mitmeid bemme, mille tuled on tugevalt kollased, samasugused, nagu vene ajal "udukad" olid. Mis krdi point sellel on, nähtavus kohe kindlasti mitte ja politsei tõmbab sellise ju pmst kohe teeserva. Vanasti tehti tulesi siniseks, et oleks nagu xenon, ikka rikkam tunne tekkis kohe vana parsaga, aga see kollase teema on täiesti arusaamatu.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2025 16:11:40 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Ilmselgelt pluss vaata selle kummi kõrgust...


RIAL velg icon_idea.gif
Na... kumm meeldib icon_razz.gif Kummi kõrgus täiest neutraalne icon_idea.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 494, 495, 496 ... 554, 555, 556  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.