Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  UK ja teiste riikide sise- ja välispoliitika teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 336, 337, 338 ... 359, 360, 361  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2025 12:09:29 vasta tsitaadiga

On see mingi lavastus või ongi USAs nüüd nii.

https://www.instagram.com/reel/DRXjS4Qjuvf/
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 09.12.2025 14:26:02 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
@täna kell 07.09 => https://www.err.ee/1609880233/usa-kiitis-heaks-nvidia-voimsate-kiipide-muugi-hiinale

Naljanumber, Lasti põhja H20 müük ja siis anti asemele oluliselt paremad nüüd. Äge diil tõesti... lisada siia veel eelnev kiibiarendustarkvara vabastamine piirangute alt icon_lol.gif

Ehk selge näide miks neid asju tehakse aeglaselt mitte suurelt tõmmeldes.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2025 15:07:46 vasta tsitaadiga

link :: Europe a ‘decaying’ group of nations led by ‘weak’ people, Trump says

tsitaat:
US president blames leaders for being ‘politically correct’ and says migration is ‘unchecked, unvetted’ in interview with Politico
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2025 15:11:12 vasta tsitaadiga

Oh, agent krasnov tembeldab nüüd siis Euroopat roiskuvaks lääneks.

Kui veel "imperialistid" mängu tooks oleks bingolaud täis.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2025 15:17:03 vasta tsitaadiga

Enamus Euroopast ei taha MAGA ideoloogiat, nüüd kiunub?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2025 15:24:12 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
On see mingi lavastus või ongi USAs nüüd nii.

https://www.instagram.com/reel/DRXjS4Qjuvf/

https://www.instagram.com/reel/DRhUBXjkQP0/

Miks peab üldse sellistele midagi põhjendama või oma nime andma icon_eek.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 09.12.2025 15:25:16 vasta tsitaadiga

Noh eks ta loodab, et Xi astub ka jõulisemalt järgi ehk meil poleks valikut. Seda on ju tiblahiinlased ka teinud... Samas EL on enda tööstustele ju andnud ka hoiatuse(paraku kõik suuremad seda eiranud, eriti kole on seis auto ja keemiatööstuses).
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2025 15:42:48 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Trump:

I think Ukraine should hold an election.

You know, they’re using war not to hold an election, but I would think the Ukrainian people would, you know, should have that choice.

And maybe Zelensky would win. I don’t know who would win, but they haven’t had an election in a long time.

You know, they talk about a democracy, but it gets to a point where it’s not a democracy anymore.
..

Russia is now in a stronger negotiating position. There's no doubt about that. It's a much bigger country, — Trump.
..

Trump: It was an understanding that Ukraine would not be going into NATO. This was long before Putin, in all fairness.

And now they pushed, you know, when Zelensky first went in and first met Putin, he said, “I want two things. I want Crimea back and we’re going to be a member of NATO.” He didn’t say it in a very nice way either.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2025 15:51:38 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et USAs peaks korraldama valimised.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 09.12.2025 15:55:48 vasta tsitaadiga

Oleks aeg, aga ju neile sobib see: make us small
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prillpapa
Kremli troll

liitunud: 04.06.2022




sõnum 09.12.2025 16:09:20 vasta tsitaadiga

Ukraina välistamine NATO liikmena võib sisult olla kõige väiksem probleem, kus ilma USA huvi&panuseta NATO ei ole nagunii sama atraktiivne kui oli minevikus.
NATO võib kaotada oma sisulise mõtte ja kaduda ajaloo prügikasti kus õige koht olnuks juba külmasõja vastasseisu kadumisel.
Ukraina EL-i liikmelisust ei välistata ja kui NATO asemele tuleb loogilisem ja orgaanilisem euroopa riikide enda kaitse liit-struktuur, saab Ukraina EL-i liikmena olla ka selles loogiline osaline.
Kuigi Moskva tundub olevat arvestanud selliste skeemidega kuidas "euroopa sõprade" jaoks tuleb rahuleppesse suht detailselt asju kirja panna, sest muidu hakatakse rahu järgselt jokkskeeme nuputama, kuidas võõrriikide vägesid&relvastust&baase Ukrainasse smugeldada icon_smile.gif
Midagi sellist kasutati USA missioonisõdades, kus faktiliselt sõjalist osa sisustasid NATO riigid, struktuurid, staabid, logistika jne-jne, ent juriidiliselt ei olnud missioonidel NATO-ga mingit pistmist ehk toimetati selleks eraldi kokkuklopsitud juriidilise konstruktsiooni ja egiidi all.

_________________
---
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2025 17:32:44 vasta tsitaadiga

Trump Canceling GDP Report Comes Under Scrutiny
https://www.newsweek.com/trump-canceled-gdp-report-scrutiny-11103747

GDP, inflatsiooni ja tööturu raportid.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2025 17:44:46 vasta tsitaadiga

See on ju nagu päris kommunism. Andmed on kas väljamõeldud või neid ei avaldatagi.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 09.12.2025 18:00:36 vasta tsitaadiga

Aga kõigele sellele debiilsusele ju jätkub ka rahastust see nagu suurem müstika. Järgmine too big to fail seltskond...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2025 18:05:24 vasta tsitaadiga

Maduro asked for $200m in deal with Trump to flee
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2025 19:31:09 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2025 19:39:15 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Ma arvan, et USAs peaks korraldama valimised.


USA korraldas valimised. Kahjuks seal hääletasid ameeriklased, mitte meie. Ka järgmistel valimistel oleks nii. Paistab, et mõned ei suuda selle faktiga ikka kuidagi leppida.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2025 20:58:52 vasta tsitaadiga

Euroopa valimised ei meeldi MAGA tontidele.

Ohnoes.

See uks käib mõlemat pidi..onju.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2025 21:31:30 vasta tsitaadiga

EUs on regulatsioonid, mis kaitsevad või on kasulikud tarbijale. Muskile, Trumpile jt see ei meeldi, kuigi see 29 lehekülge oli ilmselt Stephen Milleri sulest.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2025 21:37:09 vasta tsitaadiga

See on groki kirjutatud.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2025 22:25:31 vasta tsitaadiga

Mis teema sul selle grokiga on, et muudkui ette ja taha trükid? Kinnisidee? icon_lol.gif Minu teada kui X-is tal fact-checki lastakse teha küll enda peremehe ja küll Trumpi poliiside kohta, siis pea alati räägib vasgtu nende narratiividele

https://insights.som.yale.edu/insights/what-happened-when-five-ai-models-fact-checked-trump
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 09.12.2025 22:31:06 vasta tsitaadiga

See grok ongi ju mingi meem.


SKG kirjutas:
EUs on regulatsioonid, mis kaitsevad või on kasulikud tarbijale. Muskile, Trumpile jt see ei meeldi, kuigi see 29 lehekülge oli ilmselt Stephen Milleri sulest.

See ei meeldi ikka euroopas ka väga paljudele, väga haiged regulatsioonid. Õnneks ei ole need sellised kohustuslikud.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2025 05:03:28 vasta tsitaadiga

link :: Democrat Eileen Higgins wins Miami mayoral election, defeats Trump’s pick

tsitaat:
Democrat Eileen Higgins has won the Miami mayor’s race, defeating a Republican endorsed by President Donald Trump and ending her party’s nearly three-decade losing streak to give Democrats a boost in one of the last electoral battles before the 2026 midterms.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bssldr
HV kasutaja

liitunud: 05.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2025 12:47:56 vasta tsitaadiga

https://www.dw.com/en/german-chancellor-some-of-us-security-plan-unacceptable/a-75074744

tsitaat:

In a message to the US, Merz said: "'America first' is fine, but 'America alone' cannot be in your interest. You need partners in the world, and one of those partners can be Europe. And if you cannot make use of Europe, then at least make Germany your partner," Merz said.


Viimane lause. Ei imestaks, kui on veel EU riike, mis on valmis USA-ga eraldiseisvaid "diile" tegema. Trump on oma heakskiidu andnud juba Poolale ja Itaaliale. Balti riigid nende seas paraku pole, kuigi neid on varasemalt just toodud heade näidetena NATO eelarvenõuete täitmise osas.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2025 12:55:11 vasta tsitaadiga

Te ikka teate, et iga president avalikustab nn julgeoleku plaani ja iga presidendiga see muutub? Trump ise arvatavasti pole seda lugenudki.

Mis puudutab meid, siis: https://news.err.ee/1609878883/baltics-poland-to-receive-special-favor-from-us-war-secretary-hegseth-says

ps. ERR nimetab teda Secretary of War icon_eek.gif , kui USA enda meedia pole sellega kaasa läinud
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2025 13:40:28 vasta tsitaadiga

Secretary of War Pete Hegseth delivers the Reagan National Defense Forum keynote speech in Simi Valley, Calif., Dec. 6, 2025. Source: Air Force Staff Sgt. Madelyn Keech
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bssldr
HV kasutaja

liitunud: 05.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2025 14:03:06 vasta tsitaadiga

CnZ kirjutas:
Te ikka teate, et iga president avalikustab nn julgeoleku plaani ja iga presidendiga see muutub? Trump ise arvatavasti pole seda lugenudki.

Mis puudutab meid, siis: https://news.err.ee/1609878883/baltics-poland-to-receive-special-favor-from-us-war-secretary-hegseth-says

ps. ERR nimetab teda Secretary of War icon_eek.gif , kui USA enda meedia pole sellega kaasa läinud


Mõni päev hiljem on sobivad riigid juba muutunud (Delfi uudise algmaterjal on eilne): https://www.delfi.ee/artikkel/120422683/usa-valjaanne-trumpi-strateegia-taisversioon-naeb-euroopas-ette-keskendumist-mottekaaslastele-ja-maailmas-viie-suurriigi-klubi

tsitaat:

Lähtudes eeldustest, et Euroopa on sisserändepoliitika ja „sõnavabaduse tsenseerimise“ tõttu silmitsi „tsivilisatsioonilise minemapühkimisega“, pakutakse NSS-is, et USA fokuseeriks on suhted Euroopaga üksikutele riikidele, millel on USA mõttekaaslastest juhtkonnad. Nimetatakse Austriat, Ungarit, Itaaliat ja Poolat, kellega USA peaks „tegema rohkem koostööd, eesmärgiga nad [Euroopa Liidust] eemale tõmmata“, kirjutab DO.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2025 14:23:47 vasta tsitaadiga

https://www.politico.eu/politico-28-class-of-2025/
Kaja on vaid koht kõrgemal Orbanist icon_lol.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2025 14:25:11 vasta tsitaadiga

Uus küsitlus? Mitmendal kohal teie olete?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2025 14:27:23 vasta tsitaadiga

Betamax, aga ikkagi kõrgemal kui Rooma paavst icon_lol.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2025 14:47:04 vasta tsitaadiga

Holy sh*t!
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2025 14:51:14 vasta tsitaadiga

Bssldr kirjutas:

tsitaat:

Lähtudes eeldustest, et Euroopa on sisserändepoliitika ja „sõnavabaduse tsenseerimise“ tõttu silmitsi „tsivilisatsioonilise minemapühkimisega“, pakutakse NSS-is, et USA fokuseeriks on suhted Euroopaga üksikutele riikidele, millel on USA mõttekaaslastest juhtkonnad. Nimetatakse Austriat, Ungarit, Itaaliat ja Poolat, kellega USA peaks „tegema rohkem koostööd, eesmärgiga nad [Euroopa Liidust] eemale tõmmata“, kirjutab DO.
See peab silmas seda, et nende riikide parempoolne suund on rohkem ühtne praeguse USA admini omaga, ideoloogiliselt. Päris elus arvatavasti ei muutu suurt midagi, eriti järgneva 3 aasta kontekstis.

Küsimus: kui USA vene sõbrast mittelegitiimse Maduro võimult lõpuks peksab (Venezuela enamus juba õhinal ootab seda sotsiaalmeediale pilku peale visates), kas see on putiniga kooskõlastatud või mitte? Ja selge on see, et USA seejärel sinna piirkonda venkusid ei lase enam
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 10.12.2025 14:54:19 vasta tsitaadiga

CnZ kirjutas:
Küsimus: kui USA vene sõbrast mittelegitiimse Maduro võimult lõpuks peksab (Venezuela enamus juba õhinal ootab seda sotsiaalmeediale pilku peale visates), kas see on putiniga kooskõlastatud või mitte? Ja selge on see, et USA seejärel sinna piirkonda venkusid ei lase enam

molotov-ribbentrop jagasid huvipiirkonnad samamoodi ära. Väga vabalt on see juba kokku lepitud, et venelased annavad venezuela ära ja USA tõmbab end endise n-liidu alatel kokku.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2025 15:39:15 vasta tsitaadiga

Parem diil on ju Venezuela saada Euroopa vastu icon_idea.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2025 17:17:43 vasta tsitaadiga

https://www.threads.com/@timothyleepeterson/post/DSEHP1HD-Gx

Piinlik.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2025 18:13:53 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Euroopa valimised ei meeldi MAGA tontidele.

Ohnoes.

See uks käib mõlemat pidi..onju.


Sa tahad ka tont olla ja sekkuda teiste riikide siseasjadesse? Ainult et mis alusel siis pärast neid MAGA tonte kritiseerida, kui ise samasugust jura ajad? Ohnoes.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2025 18:23:20 vasta tsitaadiga

Kui sa konteksti ei taba kohe siis vaata millepeale ma selle postituse tegin.

Hint: -1 minu postitusest
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2025 18:34:07 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Kui sa konteksti ei taba kohe siis vaata millepeale ma selle postituse tegin.

Hint: -1 minu postitusest


Mul on tunne, et see oled sina, kes konteksti ei taba.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2025 18:46:34 vasta tsitaadiga

Oranz geenius ütleb midagi.

Ma ütlen sama asja.

Ma topin oma nina kellegi teise siseasjadesse.

Oranz geenius ei teeni sama hinnangut.

"..aga teil pekstakse n**greid"
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2025 18:58:42 vasta tsitaadiga

Erinevalt sinust (ja võib-olla ka oranžist geeniusest) ei näe ma põhjust ei ühte ja sama seisukohta iga päev korrutada, ega ka teiste öeldud lollusi järgi ahvida.
Ma ei pea talle iga päev uuesti hinnangut andma. Intelligentsed inimesed näevad isegi, millega tegu on. Mitte-intelligentsetele pole mõtet midagi rääkida. Jääb ainult mõttetu müra.


Aga mida sina teed? Keegi ütleb midagi, millest sina arvad olevat end moraalselt kõrgemal ja mõistad seda hukka. Sa otsustad seda hukkamõistu näidata.... samasuguseid öeldes. Ikka uuesti ja uuesti.
Misajast samale tasemele laskumine üleolekut demonstreerib? Õige, see ei tee seda. Kui sa ise käitud täpselt samamoodi, siis mida sa talle ette heidad õieti? Ühesugused hullud, kes võiks ühtmoodi vait jääda ja tegeleda oma asjadega.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2025 19:45:14 vasta tsitaadiga

UK-s polnud WWII tõttu ~10 aastat valimisi, vaat kui ebademokraatlikud diktaatorid! Pikendasid sõda, et valimisi mitte korraldada ja võimust kinni hoida. /s
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2025 19:51:27 vasta tsitaadiga

Miks ma ei või öelda, et USAs tuleks valimised korraldada? Sa oled sõnavabaduse vastu, jah? icon_smile.gif
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2025 21:21:01 vasta tsitaadiga

Mõtet ei ole ju lolli mängida kui me kõik teame, et seal alles olid ühed, lihtsalt sellepärast, et nende tulemus sulle ei meeldinud. Kui aeg järgmiste kätte jõuab ja need millegipärast ära jäetakse, siis on ehk põhjust vigisema hakata.

Kui sa tahad käituda nagu "täiskasvanud inimene ruumis" vastandina oranžile, siis too üks mõistlik põhjendus, kuidas ja miks peaks USA väljaspool ettenähtud korda hetkel erakorralised valimised korraldama? Sest sulle meeldiks?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Longero
HV veteran

liitunud: 04.02.2011




sõnum 11.12.2025 00:19:50 vasta tsitaadiga

Ma küll päris täpselt ei kuulnud, aga raadiouudistes lipsas läbi paarilauseline lõik, et Taani luure liigitas (v soovitas liigitada Taani jaoks) USA ebasõbralike riikide hulka.
A'la kuidas on võimalik koostöö USA'ga kes nüüd juba aina rohkem ähvardab ja soovib oma liitlasi majanduslikult survestada (Ilmselt peeti silmas seda Gröönimaa värki, "vajadusel jõuga võtmine").
Vähemalt ütles Taani otse välja mis asjast arvab thumbs_up.gif .

Vaatasin just netist, ja ühtki muud taolist eestikeelset uudist ma ei leidnud.... võimalik, et see uudis "lipsas üle moka" mida vahel juhtub ja mis ei oleks eetrisse pidanud pääsema.

_________________
Win ISO'd ja uuendused
Artiklid jagatud
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2025 00:34:57 vasta tsitaadiga

See siis võibolla.
https://politiken.dk/edition/news/art10654773/A-sentence-about-the-USA-in-a-new-threat-assessment-raises-eyebrows
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Longero
HV veteran

liitunud: 04.02.2011




sõnum 11.12.2025 00:44:07 vasta tsitaadiga

SKG, Jah midagi sellist öeldi ka uudistes.
"Ameerika Ühendriigid kasutavad nüüd oma majanduslikku ja tehnoloogilist jõudu võimu vahendina isegi liitlaste ja partnerite vastu"

_________________
Win ISO'd ja uuendused
Artiklid jagatud
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2025 11:56:57 vasta tsitaadiga

https://www.theguardian.com/us-news/2025/dec/05/trump-administration-us-visa-crackdown

tsitaat:
The order, which state department officials have not denied, requires enhanced vetting of applicants “to see if they have worked in areas that include activities such as misinformation, disinformation, content moderation, fact-checking, compliance and online safety, among others”, Reuters reported.


Elmo groki arendajad pannakse vangi.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2025 21:19:36 vasta tsitaadiga

tsitaat:
President Trump’s approval rating on the economy falls to 31%, his lowest ever rating, per AP poll.

He’s at his lowest all-time approval for the economy, immigration, and healthcare. This includes the first term.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2025 21:53:18 vasta tsitaadiga

MatchMaker kirjutas:
tsitaat:
President Trump’s approval rating on the economy falls to 31%, his lowest ever rating, per AP poll.

He’s at his lowest all-time approval for the economy, immigration, and healthcare. This includes the first term.

Kuuldavasti Trumpi lähikond ei julge talle sellest rääkida ja ta ise tõemeeli arvab, et kõik teda palavalt armastavad.

_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2025 21:56:17 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  UK ja teiste riikide sise- ja välispoliitika teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 336, 337, 338 ... 359, 360, 361  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.