Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/PS3/PS2/Wii/NDS] Guitar Hero mängude arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 40, 41, 42
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2010 01:06:29 vasta tsitaadiga


Link


yawn.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2010 01:41:15 vasta tsitaadiga

estplayer kirjutas:
Tellisin Rock Band Green Day ära thumbs_up.gif Loodetavasti parem kui GH.


GD peab sulle hullult meeldima, kuna muidu suht igav ja lihtne - GH3 kindaslti aprem pole icon_smile.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estplayer
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2008




sõnum 20.06.2010 02:25:16 vasta tsitaadiga

Sain Green Day kätte, muidu hea mäng, aga kahju on see, et ainult 6 lugu saab juurde osta icon_confused.gif Karbi peal ütles et on "fully compatible with Rock Band DLC". Ning ainult 47 lugu on kokku kah. Aga jah, green day meeldib mulle väga thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2010 13:28:55 vasta tsitaadiga

S.I.L.L.U kirjutas:
estplayer kirjutas:
Tellisin Rock Band Green Day ära thumbs_up.gif Loodetavasti parem kui GH.


GD peab sulle hullult meeldima, kuna muidu suht igav ja lihtne - GH3´st kindaslti parem pole icon_smile.gif


E: kirjaviga
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lraido
HV vaatleja

liitunud: 17.12.2007




sõnum 08.07.2010 14:50:42 vasta tsitaadiga

keegi sellest midagi teab,et kas on mõtet pc-le see soetada või on mõttetu?

http://www.pixmania.com/ee/ee/3956294/art/speed-link/sl-4460-sbk-guitar-pc-ps2.html
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2010 17:50:53 vasta tsitaadiga

lraido, IMO Speed Link toodab p*ska thumbs_down.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rygoraider
HV vaatleja

liitunud: 24.09.2007




sõnum 14.07.2010 19:51:42 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
Keegi GH3 Lou battle-i on experdi peal ära teinud siin? Päris mahedaks läheb see lugu lõpupoole icon_lol.gif


Tegin ära, tuleb keskpaiga poole ära hävitada siis saab hakkama küll, lihtsam tegelt kui hardi peal
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.07.2010 22:04:54 vasta tsitaadiga

rygoraider, respekt icon_eek.gif thumbs_up.gif
Peaks ka kunagi katsetama hakkama.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Electrical
HV kasutaja
Electrical

liitunud: 25.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2010 22:06:37 vasta tsitaadiga

Aasta aega mõtlemist ja lõpuks ostsin Guitar Hero ära, Metallica versiooni icon_lol.gif
Strum bar hakkas kohe esimesel päeval jubedalt kriuksuma aga selle sain lahendatud õlitamisega, mis toimib, vähemalt siiani.
Lähiajal on plaan tellida ka GH III thumbs_up.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2010 22:13:35 vasta tsitaadiga

GH3 võta kindlasti....see just see õige asi icon_cool.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2010 09:56:56 vasta tsitaadiga

keegi van halenit pole siin proovinud? Kas samasugune raju kraam nagu Metallica?
_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.07.2010 11:57:41 vasta tsitaadiga

Shade, sama raju ei ole minumeelest aga kui Van Halen meeldib, siis tasub ära proovida. Külalisesinejad olid kah täitsa asjalikud.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anisse
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2010 19:57:34 vasta tsitaadiga

Van Halen siiani minu arust nigelaim GH mis välja on tulnud (ok bonus trackid olid head). Võitlevad Aerosmithiga viimase GH mängu koha peale

aga maitseid on erinevaid nii, et ärge lööge
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaneelisai
HV kasutaja

liitunud: 16.03.2009




sõnum 28.07.2010 20:10:06 vasta tsitaadiga

No kui sulle bänd ise ei meeldi, siis ilmselt ei meeldi ka nende mäng.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2010 09:48:34 vasta tsitaadiga

van halenil ikka paar asjalikku lugu on. Enda GH mängude kogust on viletsaim greatest hits.
Parimad GH3 ja Metallica (lisaks veel olemas GH2, GH WT)

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.07.2010 11:13:09 vasta tsitaadiga

Shade, GH:SH ja GH:Aerosmith jah kõige kehvemad minuarvates.
Samuti nõustun, et parimad on GH3, GH:Metallica. WT jääb kuskile sinna vahepeale ja VH sellele alla (pole suurem asi VH austaja aga mitmed lood meeldivad väga).
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
identiteet
HV kasutaja

liitunud: 02.07.2009




sõnum 29.07.2010 22:17:37 vasta tsitaadiga

kuskil õpetust pole kuidas selle kitarriga mängima peab?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estplayer
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2008




sõnum 29.07.2010 22:21:12 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
Shade, GH:SH ja GH:Aerosmith jah kõige kehvemad minuarvates.
Samuti nõustun, et parimad on GH3, GH:Metallica. WT jääb kuskile sinna vahepeale ja VH sellele alla (pole suurem asi VH austaja aga mitmed lood meeldivad väga).

Samas mulle on GH: Aerosmith lemmik GH üldse. Vast 2 achievementi jäi puudu kah. Aga ei meeldi üldse GH5 näiteks. Aerosmith ja GH3 üldse vast parimad GH-d minu jaoks.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2010 09:36:09 vasta tsitaadiga

identiteet kirjutas:
kuskil õpetust pole kuidas selle kitarriga mängima peab?

Igas mängus tutorial olemas, proovi ja harjuta, harjuta, harjuta

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaneelisai
HV kasutaja

liitunud: 16.03.2009




sõnum 30.07.2010 15:51:38 vasta tsitaadiga

Quest mode GH 6-s.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 30.07.2010 16:03:14 vasta tsitaadiga

minu meelest jooksevad nad nii metsa selle uue osaga kui saab. kamoon, kedagi ei koti migni quest, GH ja Rockband on selleks, et koos sõpradega paar õlut juua ja kõrvale lõbusaid lugusid mängida. Eriti nilbe on see, et peab singleplayerit või questi või midagi mängima, et lugusid unlockida. Eriti halb, vähemalt Rockband lasi kohe unlockida kõik, vist GH5 ka. Aga see ikka puhtlollus.
_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2010 17:37:33 vasta tsitaadiga


Link

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scaryx
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2007




sõnum 26.08.2010 07:21:00 vasta tsitaadiga

http://oneofswords.com/2010/08/the-guitar-hero-importapalooza-giveaway/
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greendef
HV kasutaja
greendef

liitunud: 05.08.2004



Online
sõnum 26.08.2010 20:22:15 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lumpy69
HV vaatleja

liitunud: 23.07.2010




sõnum 09.09.2010 15:33:18 vasta tsitaadiga

Kas GH World Tour PS3 drum kiti saab ka arvutil mängimiseks kasutada?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raunts33
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2010 16:19:51 vasta tsitaadiga

Ostsin ka band hero terve bandi, hetkeliselt mängudest siis: rock band1, band hero, gh world tour ja kohustuslik metallica.
Väga rahul olen üldiselt. Band hero drumset on küll päris hea.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2010 16:26:52 vasta tsitaadiga

lumpy69 kirjutas:
Kas GH World Tour PS3 drum kiti saab ka arvutil mängimiseks kasutada?

Kirjade järgi jah (GHWT's siis).

Google ütleb tõenäoliselt sama.

Enda kogemustest niipalju, et PC GHWT tunneb PS3 kitarri kohe ära peale jublaka usb'sse torkamist, midagi installida/konfida vaja ei ole.

GHWT PC variant pakub installides kohe ka miskit drummide kalibratsiooni programmi, aga sellega sa vist juba kursis icon_razz1.gif.

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lkraav
Kreisi kasutaja
lkraav

liitunud: 23.08.2002




sõnum 09.09.2010 18:30:33 vasta tsitaadiga

http://performous.org
_________________
TELEFON PROFIILIS :: HV-NewFavFilter - GreaseMonkey HV lemmikute filter! Kui meeldib, pane positiivne märksõnaga "HV-NewFavFilter".
Kommentaarid: 138 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kait666
HV vaatleja

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2010 01:15:23 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda, kust saab eestist osta WII trummikomplekti ja et oleks kohapeal olemas ka??
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2011 22:05:02 vasta tsitaadiga

http://kotaku.com/#!5756232/activision-just-killed-guitar-hero-and-true-crime
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IQzero
HV veteran

liitunud: 21.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2011 23:03:42 vasta tsitaadiga

Oi kurja icon_eek.gif
Ise kui suur GH fänn siis on kuramuse kahju küll.
Sain ma õieti aru, et download contenti arendavad ikka edasi ?
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 148
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anisse
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2011 23:43:56 vasta tsitaadiga

Kahju aga arvatavasti oli RockBandi vastu päris raske võistelda
RBl ikka muljetavaldav setlist http://qisahn.com/blog/wp-content/uploads/2010/06/rockband-setlist.jpg
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 11.02.2011 00:26:08 vasta tsitaadiga

No ilge ime ka, kui keegi ei osta pärast sellist lüpsmist nagu viimased paar aastat.

Aga ega RockBandi tegija Harmonixi käsi ka just kõige paremini käi, samas muidugi mitte nii hullusti.

IQzero kirjutas:

Sain ma õieti aru, et download contenti arendavad ikka edasi ?


tsitaat:
“We will release the previously announced DLC track and mix packs for February, but unfortunately, we will not be able to release new DLC packs beyond what we already have,” the FAQ response reads, as spotted by Shacknews.

http://www.giantbomb.com/news/guitar-hero-and-dj-hero-dlc-to-end-in-march/2916/
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Popkala
HV kasutaja
Popkala

liitunud: 13.12.2006




sõnum 07.12.2011 18:17:13 vasta tsitaadiga

Ärataks vana teema ellu
Avastasin ka guitar hero arvutil, sõbral oli xboxi kidra mingi usbga

Nüüd tahaks ka osta endale arvutile kidrat seega oleks vaja teada millised arvutile sobivad, kas kõik mis on usbga ? näiteks xboxi rock band mis on usb sobib ?

See siin konsoolide teema jah aga siis vast tarku palju kes mulle ka infot jagaks.


EDIT: Praegu pakutakse rock bandi kitarri ( stratocaster ) mis on xboxi oma aga on usb ühendusega, kas see sobiks arvutile ?

Ning millised versioonid sobivad selle kitarriga mis just arvutile ?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2011 20:28:15 vasta tsitaadiga

Minu mäletamise järgi on PC peal olemas GH 3 ja 4, viimane tunnistas out of the box PS3 kitarri (ja kirjade järgi ka muid vidinaid). GH 3 jaoks kasutasin isiklikult joytokey nimelist softijuppi. Sellised siis isiklikud kogemused.

Kokkuvõttes on sul kaval vist googeldada mida PC versiooni mängud toetavad ja kuidas icon_razz1.gif.

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Popkala
HV kasutaja
Popkala

liitunud: 13.12.2006




sõnum 07.12.2011 21:30:09 vasta tsitaadiga

Olen proovinud otsida aga no ei leia seda õiget kohta ülesse
Sõbral oli näiteks world tour arvutil kuigi leht näitab et seda arvutile pole
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saabu
HV kasutaja
Saabu

liitunud: 30.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2011 22:03:10 vasta tsitaadiga

Xbox GH3 kitarr töötab küll arvutiga. Ilmselt kõik xbox juhtmega kitarrid töötavad.
Aga viimasel ajal suht kõvasti GH/RB hinnad langenud.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2011 22:16:36 vasta tsitaadiga

Saabu kirjutas:
Xbox GH3 kitarr töötab küll arvutiga. Ilmselt kõik xbox juhtmega kitarrid töötavad.
Aga viimasel ajal suht kõvasti GH/RB hinnad langenud.

töötavad minu teada ka enamus wireless xboxi omad, kuid vaja läheb seda vastuvõtjat mida xbox360 puldi PC versiooniga kaasa müüakse

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Popkala
HV kasutaja
Popkala

liitunud: 13.12.2006




sõnum 07.12.2011 22:25:51 vasta tsitaadiga

Selge, tänud teile
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IQzero
HV veteran

liitunud: 21.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2012 18:07:49 vasta tsitaadiga

On kellelgi veel uue teleka ostuga probleeme trummide lagimisega `? Nimelt vana LCD oli HDReady vms. uus aga on FullHD. Polnud ammu GH teinud ja panin täna trummid taha ja oh äda, ennem pauk toas ja siis väikse lagiga telekas. Proovisin kalibreerida ja ei õnnestu kuidagi. On kellelgi kogemusi ja on leidnud lahenduse sellele ?
Täiesti võimatu mängida nii. PS3
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 148
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2012 19:01:18 vasta tsitaadiga

Oleneb telekast, ju siis ongi aeglane ja ei sobi mängimiseks. Otsi telekalt Game mode kuskilt pildi settingute alt, võib aidata. Ja keera tv kõik pildiparandused kinni, need tekitavad jubeda viivituse.
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lkraav
Kreisi kasutaja
lkraav

liitunud: 23.08.2002




sõnum 16.09.2012 21:48:16 vasta tsitaadiga

Jah, telekas võib täiesti fail olla lagi suhtes suhtes. Olen näinud Samsungeid millel ei olegi võimalik normaalseks saada. Teleka ostul tuleb konkreetselt selle teemaga arvestada, lives loomkatset teha enne ostu kasvõi kui võimalik.
_________________
TELEFON PROFIILIS :: HV-NewFavFilter - GreaseMonkey HV lemmikute filter! Kui meeldib, pane positiivne märksõnaga "HV-NewFavFilter".
Kommentaarid: 138 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lorien
HV kasutaja
Lorien

liitunud: 30.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2014 16:27:00 vasta tsitaadiga

Pöördun nüüd Teie poole huvitava murega, millele ma kuskilt vastust ei saanud. Nimelt hankisin endale Xboxil mängimiseks Alesis DM 6 digitrummid ning Ion Drum Rocker kontrolleri. Kõik töötas n.ö. defaultis hästi ja probleeme polnud. Tahtsin siis upgreidida topelt-basstrummile ning hankisin Alesis Realhead kick-padi ning kardaaniga pedaalid - ent Ion Drum Rocker ei tunnista seda Realhead padi-kuigi peaks - trummide enda digimoodul tunnistab selle kohe ära ja Ion Drum Rocker peaks ju sisuliselt olema sama nagu DM6 moodul... Ei tahaks paarisadat eurot lihtsalt maha ka visata, ehk oskaks keegi nõu anda, mida teha :/

/Lorien

_________________
Live and let die.
\,,/
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
p2rdik
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2004




sõnum 10.12.2025 00:19:35 vasta tsitaadiga

vana teema aga äkki kellelgi on jäänud mõni kitarr (xbox360) vedelema, millest tahaks lahti saada?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2025 02:30:42 vasta tsitaadiga

OT:
p2rdik, selleks on vastav foorum:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewforum.php?f=81

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rokman008
HV kasutaja
rokman008

liitunud: 19.09.2020



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2025 09:37:41 vasta tsitaadiga

p2rdik kirjutas:
vana teema aga äkki kellelgi on jäänud mõni kitarr (xbox360) vedelema, millest tahaks lahti saada?


Edu otsingutel! Eestis GH kraami väga ei liigu või kui pakutakse siis küsitakse megahind.
Kui võimalik siis otsi Soomest, seal liigub neid GH kitarre päris mõistliku hinnga.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2rdik
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2004




sõnum 10.12.2025 10:23:20 vasta tsitaadiga

rokman008 kirjutas:
p2rdik kirjutas:
vana teema aga äkki kellelgi on jäänud mõni kitarr (xbox360) vedelema, millest tahaks lahti saada?


Edu otsingutel! Eestis GH kraami väga ei liigu või kui pakutakse siis küsitakse megahind.
Kui võimalik siis otsi Soomest, seal liigub neid GH kitarre päris mõistliku hinnga.


kahjuks jah viskasin ühe xploreri minema kui paar fretti ei töötanud, nüüd vaatasin et saab fullrepairkiti osta isegi.
vaatasin ka, et Soomes valikut on veidi.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/PS3/PS2/Wii/NDS] Guitar Hero mängude arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 40, 41, 42
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.