Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Liikluskultuuri(tuse) teema vol.4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 444, 445, 446 ... 492, 493, 494  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 04.12.2025 19:32:32 vasta tsitaadiga

Oota kui veel need elektrikad sõitma hakkavad, need on veel kiiremad. Saab rohkem laipu näha niiviisi
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2025 20:10:55 vasta tsitaadiga

Läänesuunal sõidavadki ju elektrikad ainult.
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 04.12.2025 21:10:01 vasta tsitaadiga

160ga?
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 04.12.2025 22:42:35 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
libe kirjutas:
napoleon kirjutas:
Elsa restorani minemiseks pole ju vaja raudteele minna. Saab Nõmme keskuse poolt ka läheneda, kõrval parkla ka olemas.
Või mis seal veel on mille pärast sinna keskuse taha minna?
elukoht?


Kellel? Minul? No Mustamäe kui seda ilmtingimata nii täpselt teada on vaja.
icon_lol.gif
ma ei küsinud, lihtsalt vastasin sinu küsimusele eusa_wall.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 04.12.2025 22:45:06 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
160ga?
linnas ühetasandiliste ülesõitudega on kõikidel rongidel piirang - ükski neist ei sõida 120ga linna vahel, alles peale laagrit viskavad kiiruse üles
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 04.12.2025 23:36:45 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Natuke aega tagasi oli Jüri ringist poolel teel Kurna ristini üks punane väikebuss süganud traktorile tagant sisse.
Traktor oli hästi valgustatud, vilkus igast asendist. Tea, millega see juht tegeles, et ootamatult aeglane sõidiuk ette jäi?

Eks ta keeruline ole reageerida, kui 40kmh liikuv sõiduk korraga 100kmh kiirusega liikujale ette jääb.


https://www.postimees.ee/8373408/tallinna-ringteel-sattus-liiklusonnetusse-seitse-inimest



tsitaat:
Täna kell 7.35 juhtus Tallinna ringtee 12,5 kilomeetril suunaga Kurna poole Renault väikebussi ja traktori kokkupõrge.

Esialgsetel andmetel sooritas Renault’ juht möödasõitu, kuid ei märganud pimeduse tõttu traktori haagist ja sõitis sellele tagant sisse.

Õnnetuses osales kokku seitse inimest, kellest keegi kannatada ei saanud.

Nii 25-aastane Renault’ juht kui 34-aastane traktori juht olid kained ja juhtimisõigusega.


Millest ta siis ülde mööda sõitis, kui esimeses reas liikunud traktorit ei märganud?
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2025 23:54:28 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Sõitsin eile Õnnet pidi, vaatasin et wtf, 20km/h tehtud tänav icon_mad.gif
Lasin kuuekümbiga, hea sile ashfalt icon_cool.gif
Varsti loeme siin "pean 6 kuud bussiga sõitma"

napoleon kirjutas:
Kuidas Tartu inimesed kommenteerivad, kas on väärt idee või kühveldati lihtsalt raha oma jopede tasku ja suuremat tolku sellest pole?
https://tartu.ee/et/uudised/tahtvere-ja-onne-tanaval-hakkab-kehtima-liiklusheadus

Mis seal kommenteerida, pmst nii kõrvaltänav kui veel annab, üsna vähe liiklust. Õnne tänaval siis. Tähtveres on veidi rohkem liiklustaga samas ka siiski piisavalt vähe, et seal varasemalt ka tõuksiga keset teed lastes oli vähetõenäoline mõnele autole jalgu jääda.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2025 07:47:48 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
napoleon kirjutas:
libe kirjutas:
napoleon kirjutas:
Elsa restorani minemiseks pole ju vaja raudteele minna. Saab Nõmme keskuse poolt ka läheneda, kõrval parkla ka olemas.
Või mis seal veel on mille pärast sinna keskuse taha minna?
elukoht?


Kellel? Minul? No Mustamäe kui seda ilmtingimata nii täpselt teada on vaja.
icon_lol.gif
ma ei küsinud, lihtsalt vastasin sinu küsimusele eusa_wall.gif


Kodule saab läheneda ka teiselt poolt ju icon_lol.gif

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2025 12:33:13 vasta tsitaadiga

Arukülas nüüd 60 piirang. Kalesi poolt tulles mäe peal hakkab 70 pihta ja kestab kuni Arukülani icon_neutral.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 05.12.2025 12:35:07 vasta tsitaadiga

Kumb kiirus siis? 70 on seal vist kogu aeg olnud.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2025 12:41:04 vasta tsitaadiga

70 varasema 90 alas (punane) ja 60 varasema 70 alas (roheline)
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2025 18:48:21 vasta tsitaadiga

Miks riik (st. meie - maksumaksjad) sellise jama peale raha kulutame?
https://sport.delfi.ee/artikkel/120421838/karl-jakob-hein-sai-kohtus-oiguse-ja-riigil-tuleb-tasuda-ka-tema-advokaadikulu

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2025 19:34:13 vasta tsitaadiga

See oli mingi politseijuristi kius.

Siin kirjas selle kohtuistingil toimunu
https://soccernet.ee/artikkel/karl-jakob-hein-pidi-kohtus-toendama-et-mangib-ja-elab-valismaal-politsei-aga-ta-ju-nimetab-eestit-koduks
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 05.12.2025 21:34:36 vasta tsitaadiga

https://arileht.delfi.ee/artikkel/120421832/fotod-rail-baltica-ehitusel-juhtus-raske-tooonnetus

Õnneks ikka ei juhtunud raske õnnetus. Kui just mõlkis kabiin välja arvata. Youtube on selliseid kukkuvaid kastivideosid täis.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 05.12.2025 21:51:13 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Miks riik (st. meie - maksumaksjad) sellise jama peale raha kulutame?
https://sport.delfi.ee/artikkel/120421838/karl-jakob-hein-sai-kohtus-oiguse-ja-riigil-tuleb-tasuda-ka-tema-advokaadikulu
kuna ta tunnistas ekslikult oma alalise elamiskohana Eesti ja selle segaduse tõttu on vaja õigus jalule seada icon_rolleyes.gif

pigem küsimus, miks peab eesti rahvas selliste jamade peale raha kulutama
https://www.facebook.com/reel/1016933627292703

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 05.12.2025 21:55:54 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Hein meenutas selle aasta mai lõpus juhtunut. „Minult küsiti juhiluba ja alalist elukohta, millele vastasin ebakindlalt „Eesti“, sest tol hetkel ei olnud mul selline mõiste nagu alaline elukoht päris selge,“ rääkis ta. „Politsei uuris mu dokumente ja istusin politseiautosse, kus kirjutasin... kuidas seda nimetatakse... ülestunnistuse või protokolli või seletuskirja, kus selgitasin situatsiooni ja juhtunut. Esimest korda elus politseiga kokku puutudes sain aru, et kirjutan seletuskirja ja selle saab edasi kaevata. Seepärast võivad seal olla mingid ülestunnistused või asjad, aga ilmselgelt pole ma olukorraga päri.“

„Politseinikud kontrollisid seda oma autos, tulid minu juurde ja ütlesid, et mu juhiluba Eestis ei kehti, sest ma olen alaline Eesti elanik. Tol hetkel oli rahvastikuregister minu jaoks võõras asi ja 16-aastaselt Inglismaale minnes polnud mul aimugi, et ma pean oma alalise elukoha infot muutma. See jäi kahe silma vahele

https://sport.delfi.ee/artikkel/120418720/politseiga-pahuksisse-sattunud-karl-jakob-hein-toendab-kohtus-et-elab-ja-tootab-valismaal
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2025 11:13:12 vasta tsitaadiga

Järjekordne 5-eurone juukselõikus.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bssldr
HV kasutaja

liitunud: 05.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2025 12:24:09 vasta tsitaadiga

Millises parkimismajas on Tallinna kesklinnas (vanalinnast alla 1 km raadiuses) kõige parem parkida, kui on tähtis, et oleks laiad parkimiskohad ja ei ole tipptunni ajal kitsas? Viru ja Solarise keskus vist head variandid pole. Rottermanni, Vabaduse väljak?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2025 12:38:21 vasta tsitaadiga

Pärnu mnt 22 ka okei
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2025 12:48:04 vasta tsitaadiga

Vabaduse väljaku või Balti Jaama Turu parkimismajad, Rävala ja Tornimäe ka OK kui kaugeks ei jää
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 08.12.2025 12:49:38 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Miks riik (st. meie - maksumaksjad) sellise jama peale raha kulutame?
https://sport.delfi.ee/artikkel/120421838/karl-jakob-hein-sai-kohtus-oiguse-ja-riigil-tuleb-tasuda-ka-tema-advokaadikulu

See oli jah mingi imelik asi, mille oleks võinud juba eos maha matta, sest ilmselgelt ta oli välismaal ja tegi seal trenni. Umbes et tõesta et sa pole hobune icon_rolleyes.gif

jägaja kirjutas:
https://arileht.delfi.ee/artikkel/120421832/fotod-rail-baltica-ehitusel-juhtus-raske-tooonnetus

Õnneks ikka ei juhtunud raske õnnetus. Kui just mõlkis kabiin välja arvata. Youtube on selliseid kukkuvaid kastivideosid täis.

Raplamaa Rail Balticu ehitusest veel:

https://www.delfi.ee/artikkel/120421992/ohtlikult-libe-savivali-raplamaal-puhkes-pahameeletorm-rail-balticu-vedude-parast

Sõitsin ise sealt hiljuti ja võin kinnitada, et olukord seal on päris jube. Auto oli nii porine nagu oleks käinud mudarajal krossi sõitmas. Ja klaasipesuvedeliku kulu oli ulme, tunniga kulus mitu liitrit, sest muud moodi see plöga klaasilt maha ei tulnud.

Ei tea kuidas see nädal seal on, aga võiks küll midagi ette võtta olukorra parandamiseks icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 08.12.2025 12:51:04 vasta tsitaadiga

Oodatakse, et lumi tuleb ja päästab asja
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2025 13:11:07 vasta tsitaadiga

Bssldr kirjutas:
Millises parkimismajas on Tallinna kesklinnas (vanalinnast alla 1 km raadiuses) kõige parem parkida, kui on tähtis, et oleks laiad parkimiskohad ja ei ole tipptunni ajal kitsas? Viru ja Solarise keskus vist head variandid pole. Rottermanni, Vabaduse väljak?
Viru keskuse viimasel korrusel on parkla suht koguaeg 70% raadiuses tühi olnud (seal kus EV laadijad on, samas leiab seal ka tavalisi parkimiskohti). Ma muidugi ei tea, et mis ajal see "tipptund" on. Kui 1 päev enne jõule minna siis ilmselt pole kohta.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2025 14:47:48 vasta tsitaadiga

Stocki katus ka tühi alati...
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2025 14:54:17 vasta tsitaadiga

RedFusion kirjutas:
Tanel kirjutas:
Miks riik (st. meie - maksumaksjad) sellise jama peale raha kulutame?
https://sport.delfi.ee/artikkel/120421838/karl-jakob-hein-sai-kohtus-oiguse-ja-riigil-tuleb-tasuda-ka-tema-advokaadikulu

See oli jah mingi imelik asi, mille oleks võinud juba eos maha matta, sest ilmselgelt ta oli välismaal ja tegi seal trenni. Umbes et tõesta et sa pole hobune icon_rolleyes.gif

jägaja kirjutas:
https://arileht.delfi.ee/artikkel/120421832/fotod-rail-baltica-ehitusel-juhtus-raske-tooonnetus

Õnneks ikka ei juhtunud raske õnnetus. Kui just mõlkis kabiin välja arvata. Youtube on selliseid kukkuvaid kastivideosid täis.

Raplamaa Rail Balticu ehitusest veel:

https://www.delfi.ee/artikkel/120421992/ohtlikult-libe-savivali-raplamaal-puhkes-pahameeletorm-rail-balticu-vedude-parast

Sõitsin ise sealt hiljuti ja võin kinnitada, et olukord seal on päris jube. Auto oli nii porine nagu oleks käinud mudarajal krossi sõitmas. Ja klaasipesuvedeliku kulu oli ulme, tunniga kulus mitu liitrit, sest muud moodi see plöga klaasilt maha ei tulnud.

Ei tea kuidas see nädal seal on, aga võiks küll midagi ette võtta olukorra parandamiseks icon_rolleyes.gif


Puhtakujuline sinu maja nurgale äda tegemine, näkku sülitamine icon_idea.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2025 14:55:58 vasta tsitaadiga

Bssldr kirjutas:
Millises parkimismajas on Tallinna kesklinnas (vanalinnast alla 1 km raadiuses) kõige parem parkida, kui on tähtis, et oleks laiad parkimiskohad ja ei ole tipptunni ajal kitsas? Viru ja Solarise keskus vist head variandid pole. Rottermanni, Vabaduse väljak?

Admirali maja.
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2025 15:42:46 vasta tsitaadiga

Millise kaose võib tekitada sõiduauto.
https://jarvateataja.postimees.ee/8375754/galerii-jarvamaal-juhtus-jarjekordne-surmaga-loppenud-liiklusonnetus?gallery=364508&image=17326152
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2025 15:48:40 vasta tsitaadiga

Poleks veokat olnud oleks elus...
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.12.2025 15:59:15 vasta tsitaadiga

keelame veokad ära!
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2025 16:06:53 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Raplamaa Rail Balticu ehitusest veel:

https://www.delfi.ee/artikkel/120421992/ohtlikult-libe-savivali-raplamaal-puhkes-pahameeletorm-rail-balticu-vedude-parast

Sõitsin ise sealt hiljuti ja võin kinnitada, et olukord seal on päris jube. Auto oli nii porine nagu oleks käinud mudarajal krossi sõitmas. Ja klaasipesuvedeliku kulu oli ulme, tunniga kulus mitu liitrit, sest muud moodi see plöga klaasilt maha ei tulnud.

Ei tea kuidas see nädal seal on, aga võiks küll midagi ette võtta olukorra parandamiseks icon_rolleyes.gif

Pesuvõimaluse loomise asemel veod peatatakse
https://www.delfi.ee/artikkel/120422267/raplamaa-teede-kohutava-seisukorra-tottu-tombab-rail-baltic-uhes-partneritega-ajutiselt-enamikule-veokivedudele-pidurit

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2025 16:15:04 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Pesuvõimaluse loomise asemel veod peatatakse
https://www.delfi.ee/artikkel/120422267/raplamaa-teede-kohutava-seisukorra-tottu-tombab-rail-baltic-uhes-partneritega-ajutiselt-enamikule-veokivedudele-pidurit


Mõistlik, vähem kaasnevaid kulusid, kütusele ja muule.
Vähem CO2'te ja NOx'i samuti.
See projekt ise on ju oma mõttekuse ammu minetanud.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2025 17:01:59 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
tsitaat:

Raplamaa Rail Balticu ehitusest veel:

https://www.delfi.ee/artikkel/120421992/ohtlikult-libe-savivali-raplamaal-puhkes-pahameeletorm-rail-balticu-vedude-parast

Sõitsin ise sealt hiljuti ja võin kinnitada, et olukord seal on päris jube. Auto oli nii porine nagu oleks käinud mudarajal krossi sõitmas. Ja klaasipesuvedeliku kulu oli ulme, tunniga kulus mitu liitrit, sest muud moodi see plöga klaasilt maha ei tulnud.

Ei tea kuidas see nädal seal on, aga võiks küll midagi ette võtta olukorra parandamiseks icon_rolleyes.gif

Pesuvõimaluse loomise asemel veod peatatakse
https://www.delfi.ee/artikkel/120422267/raplamaa-teede-kohutava-seisukorra-tottu-tombab-rail-baltic-uhes-partneritega-ajutiselt-enamikule-veokivedudele-pidurit


Loodavad siis vihmasajule, mis natukegi peseb teed. Jõuludeks loodavad, et tuleb lumi maha ja katab pasajõed?
https://vikerraadio.err.ee/1609866835/parastlounased-uudised
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 08.12.2025 17:04:59 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
tsitaat:

Raplamaa Rail Balticu ehitusest veel:

https://www.delfi.ee/artikkel/120421992/ohtlikult-libe-savivali-raplamaal-puhkes-pahameeletorm-rail-balticu-vedude-parast

Sõitsin ise sealt hiljuti ja võin kinnitada, et olukord seal on päris jube. Auto oli nii porine nagu oleks käinud mudarajal krossi sõitmas. Ja klaasipesuvedeliku kulu oli ulme, tunniga kulus mitu liitrit, sest muud moodi see plöga klaasilt maha ei tulnud.

Ei tea kuidas see nädal seal on, aga võiks küll midagi ette võtta olukorra parandamiseks icon_rolleyes.gif

Pesuvõimaluse loomise asemel veod peatatakse
https://www.delfi.ee/artikkel/120422267/raplamaa-teede-kohutava-seisukorra-tottu-tombab-rail-baltic-uhes-partneritega-ajutiselt-enamikule-veokivedudele-pidurit

Arvestades teede seisukorda, siis ilmselt tulebki peatada.

Pesu peale oleks pidanud nad enne mõtlema, kui asjad selliseks läksid.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2025 17:57:25 vasta tsitaadiga

https://transpordiamet.ee/uudised/transpordiamet-kaivitab-keila-haapsalu-maanteel-kiiruskaamera

tsitaat:
Täna, 8. detsembril käivitab Transpordiamet oktoobris püsivalt uude asukohta paigaldatud kiiruskaamera, mis mõõdab kiirust kahes sõidusuunas. Kaamera seadistus- ja häälestustööd on tehtud ning liikluskorraldus on viidud vastavusse uute oludega.
Uus kiiruskaamerakabiin paikneb Harjumaal, Lääne-Harju vallas, Lemmaru külas, Keila–Haapsalu maantee km 15,43, suunaga Haapsalu–Keila.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.12.2025 19:16:16 vasta tsitaadiga

RedFusion kirjutas:
Tanel kirjutas:
Miks riik (st. meie - maksumaksjad) sellise jama peale raha kulutame?
https://sport.delfi.ee/artikkel/120421838/karl-jakob-hein-sai-kohtus-oiguse-ja-riigil-tuleb-tasuda-ka-tema-advokaadikulu

See oli jah mingi imelik asi, mille oleks võinud juba eos maha matta, sest ilmselgelt ta oli välismaal ja tegi seal trenni. Umbes et tõesta et sa pole hobune icon_rolleyes.gif
õigust ei mõisteta emotsioonide pealt, puhtalt faktidel
Tanel kirjutas:
https://transpordiamet.ee/uudised/transpordiamet-kaivitab-keila-haapsalu-maanteel-kiiruskaamera

tsitaat:
Täna, 8. detsembril käivitab Transpordiamet oktoobris püsivalt uude asukohta paigaldatud kiiruskaamera, mis mõõdab kiirust kahes sõidusuunas. Kaamera seadistus- ja häälestustööd on tehtud ning liikluskorraldus on viidud vastavusse uute oludega.
Uus kiiruskaamerakabiin paikneb Harjumaal, Lääne-Harju vallas, Lemmaru külas, Keila–Haapsalu maantee km 15,43, suunaga Haapsalu–Keila.
thumbs_up.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.12.2025 22:15:39 vasta tsitaadiga

Ennekõike puudub tahtmine seda teha, kuigi selline süsteem on ennast mujal maailmas õigustanud
https://www.err.ee/1609879981/keskmise-kiiruse-kaameraid-uuest-liiklusohutusprogrammist-ei-leia

_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2025 22:44:27 vasta tsitaadiga

Ei ole absoluutselt nõus, Leedus sõitmine oli ikka päris vastik ja stressirohke.
Ja mitte et püsikat poleks, vaid et muu liikluse kiirus kõikus päris palju ja pärast möödasõite oli tüütu arvestada, mis see keskmine nüüd võiks tulla.
Kokkuvõttes, kuna keskmine kiirus tuli alla lubatu, siis sellise tõmblemisega ajaraisk ja lisaks stressiallikas thumbs_down.gif Kindel ei jälgimisele ja keskmisele kiiruskaamerale.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.12.2025 22:56:15 vasta tsitaadiga

Tanel, faktid räägivad teisti jällegi. Nii madal stressi taluvus sul siis icon_neutral.gif
_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2025 23:03:44 vasta tsitaadiga

Leedu keskmise kaamerad teevad trahvi alles siis, kui oled lõigu keskmist ületanud 20 km/h võrra. Ja arvestus käib lõigul esineva maksimaalse kiiruse järgi, ehk kui lõigule jääb asula, siis kesmist maha ei tõmmata. Ühesõnaga üsna raske on trahvi saada, ku enamvähem mõistuse piires sõidad. Eestlane sõidab tavaliselt Panevezys- Kaunas lõiku, see ongi haige tee, ka ilma kaamerateta oleks.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.12.2025 23:08:19 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Ei ole absoluutselt nõus, Leedus sõitmine oli ikka päris vastik ja stressirohke.
Ja mitte et püsikat poleks, vaid et muu liikluse kiirus kõikus päris palju ja pärast möödasõite oli tüütu arvestada, mis see keskmine nüüd võiks tulla.
Kokkuvõttes, kuna keskmine kiirus tuli alla lubatu, siis sellise tõmblemisega ajaraisk ja lisaks stressiallikas thumbs_down.gif Kindel ei jälgimisele ja keskmisele kiiruskaamerale.
pane oma spordikeell trenniresiimile ja las mõõdab sul keskmist kiirust, ei ole vaja üle mõelda icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

ilmselgelt ei ole ka palju spordiga tegelenud, kuna keskmine kiirus on üks raskemaid asju mida hoida, tundub et sõidad pidevalt 120ga, aga siis ikka tuleb alla 110 või isegi alla 100 icon_lol.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2025 23:27:35 vasta tsitaadiga

pole veel Leedus õnnestunud tahvi saada (erinevalt teistest Euroopa riikidest) icon_rolleyes.gif
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2025 23:34:50 vasta tsitaadiga

Nunuh, eks igaühel õigus oma arvamusele.

somnambuul, hea teada thumbs_up.gif
Õnneks Leetu väga tihti ei satu.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2025 23:40:22 vasta tsitaadiga

Ma olen vaid lätiga piirdunud aga kas waze ei kuva mingit keskmise tsooni? Meenub nagu kuivaks. Kui sõita lubatud kiirusega, siis ei ole ju võimalik keskmist ületada
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2025 23:43:28 vasta tsitaadiga

Sold OUT, waze näitabki kenasti.
Probleemiks on 60-80km/h pendeldavad kolonnid.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2025 23:44:18 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Sold OUT, waze näitabki kenasti.
Probleemiks on 60-80km/h pendeldavad kolonnid.


Sõida mööda.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2025 23:44:21 vasta tsitaadiga

ACC
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2025 23:47:02 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Sold OUT, waze näitabki kenasti.
Probleemiks on 60-80km/h pendeldavad kolonnid.
No need tõmbavad sul nagunii keskmise nii alla, et isegi mööda sõites kiirust ületades peab ikka seda päris pikalt tegema, et keskmine lõhki sõita.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2025 23:48:16 vasta tsitaadiga

Sold OUT, põle seda lisa icon_cry.gif
Ja 70km/h ei suuda tiksuda ka icon_redface.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2025 23:48:25 vasta tsitaadiga

salatoimik, thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2025 23:50:07 vasta tsitaadiga

Plussiks Leedus on, et tavalisi kaameraid enam pole, ainult mõned üksikud Vilniuses. Niiet mööda saab rahus sõita, pilti oodata pole.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Liikluskultuuri(tuse) teema vol.4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 444, 445, 446 ... 492, 493, 494  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.