Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Sisepoliitika 2025 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 33, 34, 35  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui praegu toimuksid RK valimised, kelle poolt hääletaksid?
Reformierakond
20%
 20%  [ 12 ]
Parempoolsed
31%
 31%  [ 19 ]
Isamaa
25%
 25%  [ 15 ]
Sotsid
6%
 6%  [ 4 ]
Keskerakond
5%
 5%  [ 3 ]
E200
1%
 1%  [ 1 ]
Rohelised
0%
 0%  [ 0 ]
Vasakpoolsed
1%
 1%  [ 1 ]
EKRE
8%
 8%  [ 5 ]
hääli kokku : 60

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2025 12:19:49 vasta tsitaadiga

https://arileht.delfi.ee/artikkel/120420190/jurgen-ligi-prognoosib-pensionaridele-sunget-tulevikku-vahed-karisevad-hirmuaratavaks
Keerame ikka enne valimisi vinti veel rohkem peale. Tundub, et millegi adekvaatsemaga ei osata või taheta tegeleda.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2025 12:47:26 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
https://arileht.delfi.ee/artikkel/120420190/jurgen-ligi-prognoosib-pensionaridele-sunget-tulevikku-vahed-karisevad-hirmuaratavaks
Keerame ikka enne valimisi vinti veel rohkem peale. Tundub, et millegi adekvaatsemaga ei osata või taheta tegeleda.


Nojah, mis viga on laamendada, kui tead et nagunii järgmisse valitusse enam asja pole. icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2025 12:57:19 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
https://arileht.delfi.ee/artikkel/120420190/jurgen-ligi-prognoosib-pensionaridele-sunget-tulevikku-vahed-karisevad-hirmuaratavaks
Keerame ikka enne valimisi vinti veel rohkem peale. Tundub, et millegi adekvaatsemaga ei osata või taheta tegeleda.

tsitaat:
Tulevikuvaade on Ligi hinnangul aga tume. Ta viitas, et kuigi umbes 90 000 inimest on otsustanud oma teise samba sissemakseid suurendada, on veerand miljonit inimest süsteemist lahkunud, kaotades seeläbi võimaluse liitintressi toel oma tulevikku kindlustada. See tekitab ühiskonnas drastilise ebavõrdsuse. „Sotsiaalsed vahed saavad tulevikus olema hirmuäratavad,“ nentis ta.

Kui veerand miljonit on lahkunud vabatahtlikult, siis järelikult pole tegemist eriti hea süsteemiga.

Ebavõrdsus eksisteerib juba sissemaksetel mis sõltuvad sissetulekust. Orav on nüüd avastanud ebavõrdsuse. Tere talv.
Sotsiaalsed vahed on juba praegu hirmuäratavad. Miskipärast pole see 30 aastat oravaid kottinud.

Nüüd kui on reaalne oht valitsusest välja jääda tuli äkitselt ebavõrdsus meelde.
Halloo? Kes seda ebavõrdsust kultiveerinud ja kasvatanud on viimased 30 aastat?

Kõik oravate otsused on olnud suunatud sellele, et rikastel jääks rohkem raha kätte, aga vaesed maksustakse veel vaesemaks.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2025 14:50:10 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Miskipärast pole see 30 aastat oravaid kottinud.

See on teiste parteide asi. Sotsiaaldemokraatide näiteks.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2025 15:48:52 vasta tsitaadiga

https://sakala.postimees.ee/8370324/ain-laansalu-viljandi-uus-abivallavanem-usub-et-haigused-ei-nakka-lennukitelt-murgitatakse-inimkonda-ja-mms-on-imeline-asi

Kvaliteeti tuleb peale.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2025 16:20:05 vasta tsitaadiga

https://telegra.ph/kaerahelbekonserv-11-29

sõnaseletusi.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2025 16:22:53 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
https://sakala.postimees.ee/8370324/ain-laansalu-viljandi-uus-abivallavanem-usub-et-haigused-ei-nakka-lennukitelt-murgitatakse-inimkonda-ja-mms-on-imeline-asi

Kvaliteeti tuleb peale.

Kvaliteeti tuleb nüüd korralikult peale, sest su kallis kodupartei keeras mitu aastat korralikult s*tta kokku. Nüüd on resultaat käes. Kes tegi? Ise tegi.
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2025 13:47:37 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

"Kehtestame Tallinna elanike lastele lasteaia kohatasu vabastuse, toetame täiendavalt haridustöötajate palgafondi, seame eesmärgiks toetada vanemaid lapse sünni puhul 1000 euroga, kaksikute korral 3000 ning kolme ja enama lapse sünni puhul 10 000 euroga, tõstame esimesse klassi minevale lapsele mõeldud õppeaasta alguse toetuse 320 eurolt 500 euroni, seame eesmärgiks tõsta pensionilisa 200 eurolt 300 euroni, taas pakume abipakke üksi elavatele eakatele ja säilitame tasuta ühistranspordi," loetles Kõlvart.
https://www.err.ee/1609872648/tallinna-uus-voimuliit-lubab-tosta-toimetulekutoetusi
Tahaks näha icon_idea.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 01.12.2025 14:50:40 vasta tsitaadiga

Mis sul, kui mittetallinlasel, nendest lubadustest?
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2025 14:59:15 vasta tsitaadiga

Eesti = Tallinn icon_idea.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 01.12.2025 15:14:59 vasta tsitaadiga

doh.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2025 15:38:10 vasta tsitaadiga

https://www.postimees.ee/8371238/jurgen-ligi-skandaalsest-utlemisest-peeter-raudsepa-kohta-kasutasin-sona-fakt-mittejuriidiliselt
Tõsiselt loodan, et ta varsti oma lolli möla eest vastu pead saab korralikult.
Üldiselt vaadates seda reformikate kiunu uue Tallinna linnapea suunal, siis ütleks, et valiti vist õige inimene.


viimati muutis Betamax 01.12.2025 15:40:15, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 01.12.2025 15:40:37 vasta tsitaadiga

Et registreerin oma kolmandat last ootava naise Tallinnlaseks... peale sünnitust saan 10k€ kätte ja siis registreerin jälle kuhu iganes tagasi. icon_question.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 01.12.2025 15:42:38 vasta tsitaadiga

Raudselt pead viimase kalendriaasta juba tallinlane olema. Mälu järgi mingi seline reegel on eri toetusskeemides sees olnud
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 01.12.2025 15:46:41 vasta tsitaadiga

sünnitusturism alaku. Ja vaene Laar saab jälle nagu tuppa sittunud kass, sest maaelu...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2025 15:52:59 vasta tsitaadiga

-Koppel- kirjutas:
Et registreerin oma kolmandat last ootava naise Tallinnlaseks... peale sünnitust saan 10k€ kätte ja siis registreerin jälle kuhu iganes tagasi. icon_question.gif


Ma sõnastuse põhjal pigem oletaks, et see 10k on siis kui kolmikud saad. Aga ülemäära täpne see pole, vbl saab siis ka kui kolm last kokku on olenemata sellest mis vahega sünnitatud.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2025 15:55:15 vasta tsitaadiga

Kolmikud ikka.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2025 16:09:18 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
doh.gif

Vastutus seisneb selles, et ma pean I täna juhtivaks poliitiliseks jõuks. Kellel on väga suur vastutus. Vastutus selle üle, et me saaksime siin riigis oma asjad paremini korda sealhulgas majanduse kasvama.
Peeter Raudsepp.
Kell 13. 26. 28. november 2025. aastal.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2025 16:28:52 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Kolmikud ikka.


Ma chatgpt käest küsisin, andis inglisekeelse allika.... ei viitsi otsida maakeelset
tsitaat:

A total of 142 pairs of twins were registered: 35 pairs of boys, 54 pairs of girls and 53 mixed pairs. One set of triplets was also recorded.


https://news.err.ee/1609574629/births-drop-by-over-a-thousand-to-fewer-than-10-000-in-estonia-last-year

ehk suht mugav neile mitmikutele toetust pakkuda kuna neid on üsna vähe
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2025 16:47:42 vasta tsitaadiga

napoleon, nelikute eest pool milkut ja viisikute eest kümme milkut. Nagu eurojackpot, mis kunagi Eestini ei jõua.
Aga kujutad ette, kus kodudes läheb nühkimiseks, et õige arv palle lotomasinast välja roniks icon_lol.gif
Kõik regavad kohe päälinna ja kukuvad siginema, leiti Eesti Nokia.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 01.12.2025 16:58:09 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2025 17:05:42 vasta tsitaadiga

tsitaat:


ehk suht mugav neile mitmikutele toetust pakkuda kuna neid on üsna vähe

lased kunstviljastada. neid pannakse igaks juhuks kaks.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 01.12.2025 17:09:53 vasta tsitaadiga

nii on jah, aga 3 ikka ei saa icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2025 17:12:09 vasta tsitaadiga

Pagulased hakkavad mõnuga treima.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2025 17:39:39 vasta tsitaadiga

tillid püksist ja enne kohad täis.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2025 19:10:22 vasta tsitaadiga

Lisaks rändeandmetele liiguvad riikide vahel juba kevadest surmaandmed ning tulevikus on plaanis vahetada infot ka sündide ja abielude kohta.
https://digi.geenius.ee/rubriik/uudis/soome-maksudega-skeemitavate-eestlaste-elu-laheb-hapuks-homsest-hakkavad-andmed-automaatselt-liikuma/

Huvitav oleks teda, kas lapse sünd registreeritakse Eestisse v Soome?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2025 19:21:29 vasta tsitaadiga

See rong on läinud. Ilmselt märgivad ametlikuks elukohaks Soome. Meil makse tõstetakse, aga hüvesid mitte.
Ilmselgelt pole tegemist siin pensionäridega vaid tööealistega. Profit.... Soome jaoks muidugi.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 01.12.2025 19:29:58 vasta tsitaadiga

Soomes küll nüüd mingi soodsam elada pole. See tundub ainult kalevipoja silme järgi nii.
Eestis lubasid vahetada näiteks ei saanud kui olid mujale sisse kirjutatud
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2025 19:32:29 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Eestis lubasid vahetada näiteks ei saanud kui olid mujale sisse kirjutatud

täpsusta palun, kuhu mujale? Eestis Eesti juhiluba või Soome juhiluba?

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 01.12.2025 19:38:39 vasta tsitaadiga

Eesti juhiluba ei saanud Eestis vahetada kui sissekirjutust Eestis polnud
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2025 19:41:48 vasta tsitaadiga

Janis, sissekirjutus, kui selline kaotati juba aastaid tagasi. icon_rolleyes.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 01.12.2025 19:48:36 vasta tsitaadiga

Mootorsõiduki juhtimisõigus antakse ning esmane juhiluba ja juhiluba väljastatakse või vahetatakse kui Teie alaline elukoht on Eestis, Teie vanus ja terviseseisund vastavad kehtivatele nõuetele ja Te olete omandanud mootorsõidukijuhi kvalifikatsiooni.

Alaline elukoht on koht, kus te tavaliselt elate iga kalendriaasta jooksul vähemalt 185 päeva isiklike või tööalaste sidemete tõttu. Vajadusel peate täiendavalt tõendama ja kinnitama oma alalist elamist Eestis.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 01.12.2025 19:49:02 vasta tsitaadiga

Vahet pole, kuidas sa seda sissekirjutuse parti kutsud, pardiks jääb see ikka
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2025 20:19:51 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Janis, sissekirjutus, kui selline kaotati juba aastaid tagasi. icon_rolleyes.gif

Elukoht = alaline eesti elanik. Kui soome leiab mingisuguse alalise sideme eestiga, jääd rahast ilma. Pärnu naaber, kes soome pensioni saab ja hetkel 76 on, käib regulaarselt laevas ennast "näitamas" et mitte pensionist ilna jääda. Mingid jäid lasterahadest kevadel ilma, soome viat ei makss oma hispaania pagulaspensionäridele ka enam.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2025 20:21:13 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Soome vist ei maksa oma Hispaania pagulaspensionäridele ka enam.

nii on jah

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2025 22:05:40 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
nii on jah, aga 3 ikka ei saa icon_lol.gif


Kunstviljastamise ja viljakusravi tagajärjel on isegi kaheksa tükki korraga saadud. Tõsi, tänapäeval üldiselt osatakse sellist tagajärge juba vältida.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 01.12.2025 22:39:30 vasta tsitaadiga

Maksud, maksud, maksud, ei meid need põlvist nõrgaks löö


Link
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2025 00:22:26 vasta tsitaadiga

https://www.ohtuleht.ee/1145674/uue-linnapea-raakimata-lugu-peeter-raudsepp-valmistus-ajama-ari-inimestega-kes-importisid-tooraineid-venemaalt
beat that.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2025 00:29:07 vasta tsitaadiga

Nii veider, et taolised asjad tulevad välja just "kõige sobilikumal hetkel" alati icon_lol.gif thumbs_up.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2025 00:30:08 vasta tsitaadiga

Nojah, ega saa ju kehvem olla, eeskuju on antud…sõidame… thumbs_up.gif
Nagu ma eelnevalt olen öelnud, kogu süsteem on mäda ja erakondade koha pealt, võta üks ja viska teist.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2025 00:49:55 vasta tsitaadiga

Nii paraku on.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2025 01:21:34 vasta tsitaadiga

https://epl.delfi.ee/artikkel/120420822/margot-roose-lahkuva-linnavalitsuse-stardirada-jai-luhikeseks-ametnike-vastuseis-osutus-liiga-suureks
Nüüd on ametnikud süüdi. Lihtsalt halenaljakas on seda jätkuvat kiunumist lugeda. Kui butthurt saab olla ja keda veel oleks võimalik enda põhjustatud ja süüdistada?
Selline tunne jääb nagu oleks Riigikogu valimised kaotatud. Selline tragöödia.
Mujal saadakse omavahel normaalselt läbi ja tehakse võimuliite, aga Tallinnas mängitakse klouni.
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2025 01:36:32 vasta tsitaadiga

ot:
Soomlastel pole üldiselt muresid hispaania pensionäridega, muidugi. Üldse on eurooplased muidu täiesti normaalsed.

Naabrid teevad elu keeruliseks, eriti need mugavuspagulased.

https://pxdata.stat.fi/PxWeb/sq/11f7f791-859e-4834-94cf-396932db72ab

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 02.12.2025 08:55:32 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
ot:
Soomlastel pole üldiselt muresid hispaania pensionäridega, muidugi. Üldse on eurooplased muidu täiesti normaalsed.

Naabrid teevad elu keeruliseks, eriti need mugavuspagulased.

https://pxdata.stat.fi/PxWeb/sq/11f7f791-859e-4834-94cf-396932db72ab

Spoiler Spoiler Spoiler


icon_lol.gif

Sa pole seni selgeks saanud kuidas neid tabeleid esitama peaks? Elementaarne oleks võtta juhud 10 tuhande elaniku kohta ja mitte võtta üldistav grupp

Näide:
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2025 09:37:56 vasta tsitaadiga

Ma saan väga hästi aru. Olen sellele allikale korduvalt viidanud.

Terve Euroopa ja Eesti ning terve Aafrika, absoluutnumbrid ehk see mis välja paistab, mitte see mida statistikas välja saab tuua.

Kui soovid siis võid seal igasuguseid numbreid välja tuua, ma tõin väga lihtsa.

Näiteks kui Tuvalust peaks üks inimene kuskil täis peaga vahele jääma või kedagi ründama ja ta on ainus tuvalulane Soomes siis on nad 100% kurjategijad kuid ainult üks kuritegu.

(miks sa oma vaatele linki ei anna?)
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 02.12.2025 09:50:11 vasta tsitaadiga

Aga kui ei ole üks Tuvalu tüüp vaid 10 ja nendest 5 on põhjustanud probleeme, siis oleks loogiline järeldada, et need Tuvalu tüübid on probleemsed.
Vastasel korral on alati kohalik elanikkond kõige probleemsem absoluutnumbrites.

Kui on küsimus, et kuhu suunata fookus, et saada kuritegevust alla, siis sa ju ka ei alustaks suurimatest gruppidest.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 02.12.2025 09:51:07 vasta tsitaadiga

https://www.err.ee/1609872720/kaljulaidi-sonul-ei-ole-usa-d-monitava-jurgen-ligi-koht-valitsuses

tsitaat:
"Kui 2019. aastal oli EKRE valitsuses ja selle ministrid mõnitasid näiteks Joe Bidenit, siis oli see üleriigiline suur skandaal ja kõik said aru, et see ei ole Eesti huvides. Praegusel hetkel mõnitas Reformierakonna rahandusminister Jürgen Ligi toorelt Ameerika Ühendriikide praegust presidenti ja tema poliitikat, aga ükski koer ei haugu. Eks see näitab, et meil Eestis on teatud riigiaadel ja seda riigiaadlit ei puutu keegi," kommenteeris Kaljulaid Vikerraadio saates "Välistund".


tsitaat:
Täiesti selgelt, et kui sa tahad lihtsalt internetis möliseda päevast-päeva, tee seda eraisikuna või riigikogu liikmena, kui soovid. Aga rahandusministrina, valitsuse liikmena, võtmeministrina ja peaministri erakonna esindajana ei tohi sa seda teha


Kaljulaid pole olnud minu lemmikute seas kunagi, aga siin on talle raske vastu vaielda. Ligi on nagu õhtune blogija, kes avaldab igast solki, mis pähe tuleb. Ehk peaks ikka tegelema päris muredega, mis meil siin aktuaalsed ja tema valdkonda rohkem kuulub.

https://www.err.ee/1609872663/november-toidupoes-eesti-ouna-kilohind-uletas-viit-eurot

tsitaat:
Konjunktuuriinstituudi novembrikuise hinnainfo kohaselt maksid kõik lihatooted poodides rohkem kui aasta eest.

_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 02.12.2025 09:51:41 vasta tsitaadiga

Ega see graafik ju vale pole.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 02.12.2025 12:04:04 vasta tsitaadiga

No, aga talle ei sobi sellised graafikud. Jätkuvalt ajab seda aafrika pagulase uhuu iba kui võimalik.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 02.12.2025 12:18:13 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
anubis kirjutas:
ot:
Soomlastel pole üldiselt muresid hispaania pensionäridega, muidugi. Üldse on eurooplased muidu täiesti normaalsed.

Naabrid teevad elu keeruliseks, eriti need mugavuspagulased.

https://pxdata.stat.fi/PxWeb/sq/11f7f791-859e-4834-94cf-396932db72ab

Spoiler Spoiler Spoiler


icon_lol.gif

Sa pole seni selgeks saanud kuidas neid tabeleid esitama peaks? Elementaarne oleks võtta juhud 10 tuhande elaniku kohta ja mitte võtta üldistav grupp

Näide:
Spoiler Spoiler Spoiler

Huvitav kas hall pass läheb eestlase või venelase alla? Sest puhtalt suurusjärgu järgi "Without citizenship" ja "Unknown" on liialt pisikesed grupid (alla 500 kokku), et sinna kenasti "uuseestimaalased" ära mahuks...

Ei pisenda siin kalevipoegade lollusi aga neid Eesti passiga Andreisid, Sergeisid, Dmitrisid ja Borisse jääb küll ja küll põhjanaabrite meedias erinevate "kangelastegudega" silma. Eestlased kipuvad rohkem nö. valgekraede tegudega välja paistma (tõmmatakse, reeglina kaasmaalaste, nahk üle ja huiatakse soomlasi), vene nimedega tegelased kipuvad rohkem banaalsemad olema - vägivald, röövimised, jms tegevused.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Sisepoliitika 2025 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 33, 34, 35  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.