Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Liikluskultuuri(tuse) teema vol.4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 438, 439, 440 ... 492, 493, 494  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2025 15:08:55 vasta tsitaadiga

Kui palju kordi on palju naise peksmisel? icon_eek.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.11.2025 15:14:20 vasta tsitaadiga

OT
Oleneb rahvusest icon_idea.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2025 16:01:27 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Hakkavad tulema talvised pildid.
link

Seal küll vist parkida ei või

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2025 16:34:00 vasta tsitaadiga

CnZ kirjutas:
Siin eile mingi artikkel rääkis sellest Tartu enesetapuklounist ka, 13x ment kutsuti (tingimisi peal) ainuüksi selle aasta jooksul. Ja ikka ei juhtunud midagi, kinni ei pandud taas.



Mitte aasta, vaid 1 kuu jooksul
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2025 18:11:34 vasta tsitaadiga

Kruttisin kah talvekad alla igapäevaautule. Sava Eskimod.
Saab lamellimeestele teed karestama hakata.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2025 18:38:28 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Palju mugavam ja kasumlikum on retsidiviste importida vanglasse, mitte kodumaiseid sinna isoleerida thumbs_up.gif

Kodumaised vangid = kulu, importvangid = tulu.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2025 22:19:39 vasta tsitaadiga

Täna pole täiskuu, kuid no mida seiklus Tallinnas.

Hommikul jäid silma tahmalondid, kes bussiradadel lasid end peeneks ja äkkpidurdusega reastusid end nibin nabin vabanenud vahesse..
Tammsaarel enne tindi risti mingi maastur reastus peaaegu salongi. No lihtsalt jõnksutas rooliga paremale ja vaatasin talle veel otsa ja enda käsi käis jõnksudega kaasa, signaalitasin raisaõe, kuid vaatas mulle ikka otsa ja surus edasi. Sõitsime ca 50m kõrvuti kolme rea peale. Andsin alla, kiirendasin ja reastusin ette. Vilgutas mulle ja keeras paremale ära.
Järvevanal kaks matsu, üks tagant sisse ja veidi maad edasi teine äärekivis.
Ülemiste metrookaevandus, wtf... Mingi blond oma X6ga lendas anna teed märgi alt ristile, pani end keset risti diagonaalis seisma, kõik suunad kinni, istus seal ca 15 sekundit ja alustas vasakule veeremist ja sõitis minema. Jöi mulje, et ajas pedaalid sassi ja sattus paanikasse, kui mõlemast uksest taheti sisse sõita.
Mingi tühjade püttidega X5 söelus elu eest ja proovis siit ja proovis seal. Lõpuks jäi iarpi ja maha õnnetult ;lol:

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2025 22:34:47 vasta tsitaadiga

Tallinnas on jah tõsine pakistan raisk, 0800 ja 1700 paiku mina sõitma ei lähe, tulgu või veeuputus, selliseid idioodid on liikvel, mõnes kohas tuleb konkreetselt iga punasega kaks kolm autot üle, ja siis ise hea et rohelisega üle saad selliste pärast.
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2025 23:24:31 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Täna pole täiskuu, kuid no mida seiklus Tallinnas.



Magnettorm on, see-eest. Kärab ka vabanduseks.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2025 23:54:27 vasta tsitaadiga

Hommikul korjas politsei Pirita tee ühissõidukirajal sõitjatelt annetusi riigieelarvesse.
Üks Touaregi mees nägi eemalt politseid, tegi selle peale ilmselt püksid täis ja hakkas siis jõuga üle pätsikeste ennast tavaritta mulle külge pressima... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 13.11.2025 00:06:10 vasta tsitaadiga

Tallinnas kella 18.00 ja 22.00 vahel oli liiklus olematu ja linn üsna välja surnud kesklinna piirkonnas.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2025 00:13:38 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Arendaja tegi sinna sellise maja, milles tee poole said ärid ja tahapoole moodsad stuudiokorterid. Mingit ussiemmi pidi saavat kuskilt osegi hoovi sinna aga tudengid, kellele kunagi sinna sidet ühendamas käidud sai, ei teadnud ükski sellest midagi kunagi.


Ilmselt saaks maja taha sõita Era ja Filosoofi poolt, kui sisenemisteedelt postid eemaldada. Aga tundub, et keegi kas ei viitsi sellega jännata või puudub info, kuidas seda teha.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2025 05:40:15 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Arvatavasti kuuleme tast varsti jälle.

läheb kodumaale ära.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2025 08:58:24 vasta tsitaadiga

Anti112 kirjutas:
Hommikul korjas politsei Pirita tee ühissõidukirajal sõitjatelt annetusi riigieelarvesse.
Üks Touaregi mees nägi eemalt politseid, tegi selle peale ilmselt püksid täis ja hakkas siis jõuga üle pätsikeste ennast tavaritta mulle külge pressima... icon_rolleyes.gif

Sai siis traffi kah?
rtfm99 kirjutas:
Betamax kirjutas:
Arvatavasti kuuleme tast varsti jälle.

läheb kodumaale ära.

Läheb ta jee oma shithole countrysse.
iir kirjutas:
Tallinnas on jah tõsine pakistan raisk, 0800 ja 1700 paiku mina sõitma ei lähe, tulgu või veeuputus, selliseid idioodid on liikvel, mõnes kohas tuleb konkreetselt iga punasega kaks kolm autot üle, ja siis ise hea et rohelisega üle saad selliste pärast.

Oleks siis nii, et tulevad üle. Ei, nad ei saa edasi ja jäävad keset ristmikku töllerdama. Sa näed kaugelt ette, et sul pole ruumi kusagile minna. Nahh sa surud ennast olematu vahega teise taha, kuigi üle 2/3 autost on endiselt ristmikul ja üks sõidurada sinu pärast kinni. Pärast jälle riik, linn ja kõik teised süüdi ummikutes.
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2025 12:35:58 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Anti112 kirjutas:
Hommikul korjas politsei Pirita tee ühissõidukirajal sõitjatelt annetusi riigieelarvesse.
Üks Touaregi mees nägi eemalt politseid, tegi selle peale ilmselt püksid täis ja hakkas siis jõuga üle pätsikeste ennast tavaritta mulle külge pressima... icon_rolleyes.gif

Sai siis traffi kah?


Ei, pressis ennast minu tagant kolmandasse ritta ja sai mööda hiilitud.
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2025 15:41:34 vasta tsitaadiga

Vanasti käitusid ainult betoonseinad ettearvamatult, nüüd siis metallpostid ka.

https://www.postimees.ee/8360952/fotod-ja-video-autojuht-soitis-vastu-posti
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2025 15:42:34 vasta tsitaadiga

Miks see post keset teed peab olema?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 13.11.2025 16:22:36 vasta tsitaadiga

Mida ta teha üritas, ülekäigurada ületada?
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2025 16:48:21 vasta tsitaadiga

Tundub et vasakpööret tegi ja ei saanud aru, et seda ikka päris diagonaalis teha ei tohiks.
Vahet pole kas post on keset teed või mitte kui see ohutussaarel on. Sinna pole autodel nagunii asja
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2025 17:46:18 vasta tsitaadiga

Käigukastidoonor.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2025 18:54:06 vasta tsitaadiga

Vihma sajab, peale nelja juba pime(dam). Laagna teel sõidavad tuledeta idioodid 60ga...
Üksõhtu nägin kuidas üks sõitis pimedasse parkimismajja, siis jäi keset teed seisma ja seisis. Veidi aja pärast läksid tuled põlema ja sõitis edasi... icon_lol.gif
Kuradi auto kasutusjuhendi läbilugemine tuleks sama kohustuslikuks teha nagu arstliku kontrolli, enne rooli ei saa kui ei tea kus tuledelüliti on
icon_biggrin.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 13.11.2025 19:54:23 vasta tsitaadiga

Moodsal autol pole sellist asja nagu tuledelüliti ja ega see pole vajalik ka.
Paaril päeval pidin bussiga sõitma ja see oli full manual, mingi hetk sõites tundus et kahtlaselt pime on icon_lol.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2025 20:04:00 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Vihma sajab, peale nelja juba pime(dam). Laagna teel sõidavad tuledeta idioodid 60ga...
Üksõhtu nägin kuidas üks sõitis pimedasse parkimismajja, siis jäi keset teed seisma ja seisis. Veidi aja pärast läksid tuled põlema ja sõitis edasi... icon_lol.gif
Kuradi auto kasutusjuhendi läbilugemine tuleks sama kohustuslikuks teha nagu arstliku kontrolli, enne rooli ei saa kui ei tea kus tuledelüliti on
icon_biggrin.gif


Või teha kohustuslikuks mingine standard, et kuidas baasasjad käima peaks. Kuradi MB enda ühe kangi ja saja funktsiooniga...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.11.2025 20:19:31 vasta tsitaadiga

Kusjuures möödasõit oli antud lõigul selgelt keelatud. icon_eek.gif
link
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2025 20:37:08 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Moodsal autol pole sellist asja nagu tuledelüliti ja ega see pole vajalik ka.
Paaril päeval pidin bussiga sõitma ja see oli full manual, mingi hetk sõites tundus et kahtlaselt pime on icon_lol.gif

Kuidas siis need uued moodsad (japsid) sõidavad ainult parkidega? Neil pole AUTO varianti? Juhid keeravad kinni? Säästavad elektrit?
icon_confused.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 13.11.2025 20:41:51 vasta tsitaadiga

Ma küll neid igasuguste muude tuledega ka sõitmas näinud kui ainult parkidega.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2025 21:31:45 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Gislavedi naastuga sai 5 talve sõita, lõpuks oli muster lihtsalt miinimumi kulunud. See siis kuskil nii ~70000km

Automaks tehti, raha ikka pole https://www.ohtuleht.ee/1143450/riigikontroll-riigiteede-ja-raudteede-ehituseks-on-puudu-ule-miljardi-euro-ja-seda-pole-kuskilt-votta

Ratturitele maks. Neid rõpieid peaks plaju olema, sealt tuleb miljareid .

Kah võimalus. Aga kui raha lihtsalt ära varastatakse või teab kuhu ära jagatakse siis ikka selgub, et raha ei ole....
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2025 23:14:57 vasta tsitaadiga

https://elu24.postimees.ee/8361228/video-tallinn-narva-maanteel-porkas-auto-podraga-kokku
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 14.11.2025 11:01:34 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Arvatavasti kuuleme tast varsti jälle.


No näed siis https://www.delfi.ee/artikkel/120417089/ppa-alustas-isa-khalilovi-elamisloa-tuhistamist
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.11.2025 15:34:16 vasta tsitaadiga

...Patrik on sinu reka juba katki sõitnud...Põder...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2025 18:24:53 vasta tsitaadiga

Norm. Linnast koju sõites hakkas rahet veidi sadama. Ja kiirus 30. Enne laagna teed kõrvalreas üks uimane, taga mitu närvilist autot, jõuad kõrvale vend näpib telefoni... Üldse jube palju selliseid uimerdajaid kellele kõrvale jõudes näed et näpib telefoni. Laagna teel 60ga sõitjat näed siis tead et on telefonis. Muidugi täna sadas midsgi ja kõik sõitsid niisama 50-60...
Aa, Uniroyali suvekad on ikka head, kui kõvemini pidurdad siis on jah libe , muidu peab nagu saast kesk euroopa lamell... thumbs_up.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2025 19:38:03 vasta tsitaadiga

Linnast maale sõites olin 95-100ga vasakus reas paremast 15-20kmh kiirem. Paljud tõlgendasid ees ja 110ga ei saanudki sõita
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.11.2025 19:39:50 vasta tsitaadiga

110 märgid veel üleval?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 14.11.2025 19:41:46 vasta tsitaadiga

Oli nagu 100 juba sellises kohas kus tavaliselt 110. Auto ekraan näitas ka 90, ju siis vahetatud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2025 19:48:01 vasta tsitaadiga

Loo teeotsas oleks nagu 110 olnud, ma ka täpselt ei vaadanud
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2025 20:05:35 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Norm. Linnast koju sõites hakkas rahet veidi sadama. Ja kiirus 30. Enne laagna teed kõrvalreas üks uimane, taga mitu närvilist autot, jõuad kõrvale vend näpib telefoni... Üldse jube palju selliseid uimerdajaid kellele kõrvale jõudes näed et näpib telefoni. Laagna teel 60ga sõitjat näed siis tead et on telefonis. Muidugi täna sadas midsgi ja kõik sõitsid niisama 50-60...
Aa, Uniroyali suvekad on ikka head, kui kõvemini pidurdad siis on jah libe , muidu peab nagu saast kesk euroopa lamell... thumbs_up.gif
Mismoodi jõuad sa vaadata mida keegi teises autos teeb?
Ma üritan ka möödasõidul vaadata, mis jobu teises autos istub, aga pigem on pilk ettepoole ja ei saagi teada, mida teine teeb.
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2025 20:45:33 vasta tsitaadiga

Maeitea. Mis seal roolitaga ikka teha, loodust vaadata, tähti. Mida mõni uimerdis seal roolitaga näpib...
icon_biggrin.gif
Tegelt ma arvan ma tajun rohkem mis ümberringi toimub, kui mõni tunduvalt alla lubatud kiiruse sõitja kel pilk telefonis...
icon_confused.gif
Ma miskipärast jälgin pidevalt peegleid ka kes taga/kõrval sõidab...
...
Ükspäev pidi tõuks mulle tuppa tulema, vaatasin ristmikul vasakule, paremal kõnnitee ja maja 5m eemal, äkki silmanurgast näen miski objekt, vend sai napilt seisma oma tõuksil, hea et püsti jäi. Lihtsalt tuli täie hooga maja nurga tagant... Vot seda ei oleks saand küll kuidagi näha ega vältida, kui keegi kõnniteel sellise lennuga tuleb...

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2025 21:15:49 vasta tsitaadiga

Ma tean ka kõike, mis minu ümber toimub. Aga siiski, kui kelleski mööda sõidan, siis mul pole aega vaadata, mida ta seal rooli taga teeb. Võib olla tlna teed on teised ja saab kõrvale vaadata sel ajal.
Siin muidugi igasugused mitmerealised teed puuduvad. Kui möödasõidule minna, siis selle peab kiirelt ära tegema.
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2025 21:16:28 vasta tsitaadiga

mis see vahtimine annab?
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2025 21:37:43 vasta tsitaadiga

Mis see telefoni näppimine/vahtimine annab?
Igaksjuhuks tahaks teada mis teeb, äkki magab, juua täis, krt teab mis olla võib...

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2025 23:24:13 vasta tsitaadiga

tsitaat:

äkki magab, juua täis, krt teab mis olla võib...

Ja siis jääd seisma või kõrvale tiksuma, et kuskile teatada?
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 14.11.2025 23:25:34 vasta tsitaadiga

Video tuleb teha
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ronny25
HV kasutaja

liitunud: 27.04.2007




sõnum 14.11.2025 23:30:08 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Oli nagu 100 juba sellises kohas kus tavaliselt 110. Auto ekraan näitas ka 90, ju siis vahetatud icon_rolleyes.gif

Ringteel oli 100. Pärnu maanteel 90.
Laagrist Pärnu poole oli lumi ka maas. Peale Märjamaad oli tee kuiv, aga mingid sõiduautod ikka sõidetud ei saanud

_________________
Ma olen täiesti normaalne. Hääled peas ütlesid seda mulle...
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.11.2025 08:47:17 vasta tsitaadiga

Lähen testin naelu...jää ja lumi maas...vähe küll
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2025 08:54:03 vasta tsitaadiga

Suvekatega veel ok. Klaas sodine ja kaamera ei tööta. Ei saa acc panna


OÜ spetsid, miks mul kütusefiltri tuli põlema läheb kui üle 3k pöörded lähevad

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2025 08:56:03 vasta tsitaadiga

Sold OUT, umbes/vesi sees, ummistusandur vast kuskil vahel ja annab sulle märku (oleneb muidugi, kas sõiduauto või rekka või mis traktoriga sa seal vurad icon_lol.gif )
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.11.2025 11:26:19 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Suvekatega veel ok. Klaas sodine ja kaamera ei tööta. Ei saa acc panna


OÜ spetsid, miks mul kütusefiltri tuli põlema läheb kui üle 3k pöörded lähevad
pead uue roika ostma...vaha täis

Kohati sai klaasi peal sõidetud...pidamine oli hea
Enamus teed tegelikult sõidurada puhas

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2025 14:41:28 vasta tsitaadiga

Tartu Tallinn.
3 autot piiretes ja täitsa katki.
Kiirteel 70km/h piirang. Sold OUT suguste pärast thumbs_up.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2025 19:23:33 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Sold OUT, umbes/vesi sees, ummistusandur vast kuskil vahel ja annab sulle märku (oleneb muidugi, kas sõiduauto või rekka või mis traktoriga sa seal vurad icon_lol.gif )


Separaatori ikoon on eraldi. Eks uuel nädalal offitakse ära esinduses see viga.



Dno, sai ilusti 100ga sõidetud suvekatega täna

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 15.11.2025 20:52:50 vasta tsitaadiga

https://elu24.postimees.ee/8362159/video-kes-kaitus-valesti-rekamees-filmis-maanteel-ohtliku-moodasoidu-teinud-autojuhti
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Liikluskultuuri(tuse) teema vol.4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 438, 439, 440 ... 492, 493, 494  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.