Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  UK ja teiste riikide sise- ja välispoliitika teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 331, 332, 333 ... 359, 360, 361  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2025 15:13:34 vasta tsitaadiga

"Rahvusvaheliste suhete dotsent" peaks ju küll taustteadmisi omama.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2025 21:17:17 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2025 00:48:31 vasta tsitaadiga

Need on kandidaadid.
Zohran Mamdani (34) kujutab end "demokraatliku sotsialistina", kelle jaoks on kõige olulisemad isiklikud probleemid madalamad eluasemehinnad, odavamad lasteaiad ja tasuta bussisõit.

Kuidagi tuttav või mis?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2025 02:30:11 vasta tsitaadiga

https://www.politico.com/news/2025/11/04/trump-nominates-isaacman-nasa-administrator-00636497 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 05.11.2025 13:41:12 vasta tsitaadiga

Dick Cheney on kõrvad pea alla pannud. Vabariiklastel ei lähe just kõige paremini...

https://www.nytimes.com/2025/11/04/us/politics/dick-cheney-dead.html
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2025 14:13:56 vasta tsitaadiga

link :: Zohran Mamdani valiti New Yorgi linnapeaks

https://epl.delfi.ee/artikkel/120415073/juri-toomepuu-moslemist-sotsialisti-voit-new-yorgi-linnapea-valimistel-raputab-usa-d

https://edition.cnn.com/election/2025/results/new-york-city-mayor

Spoiler Spoiler Spoiler



Link
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.11.2025 19:12:39 vasta tsitaadiga

https://www.err.ee/1609849155/politico-el-i-2035-aasta-sisepolemismootori-keeld-toidab-populismi
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2025 19:34:50 vasta tsitaadiga

Hobusekasvatajad olid ka autode vastu.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2025 19:49:43 vasta tsitaadiga

See kõlab nagu vabandus "Aga teil Ameerikas lintšitakse neegreid!"

2035 tuleb palju varem, kui sa arvad.
Kui vahepeal ei toimu mingit väga, väga radikaalset tehnoloogilist mullistust, mis annab meile lõputult energiat õhust ja armastusest, siis mingit täielikku sisepõlemismootori keeldu _selleks ajaks_ rakendada pole võimalik. Kui sa just hobustega neid asendada ei soovi.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.11.2025 19:55:46 vasta tsitaadiga

tsitaat:
https://www.err.ee/1609849155/politico-el-i-2035-aasta-sisepolemismootori-keeld-toidab-populismi

See ja kõrged energia/tootmiskulud suurendavad töötust Euroopa Liidus. Ideoloogiliselt ülesköetud koerjumalad muidugi kiidavad takka.
https://www.err.ee/1609846857/ule-40-protsendi-saksa-toostusettevotetest-plaanib-2026-aastal-koondamisi

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2025 20:34:05 vasta tsitaadiga

https://www.msn.com/en-us/news/politics/maga-blame-game-erupts-after-republicans-suffer-nationwide-losses/ar-AA1PPoOQ
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2025 21:45:14 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
See kõlab nagu vabandus "Aga teil Ameerikas lintšitakse neegreid!"

2035 tuleb palju varem, kui sa arvad.
Kui vahepeal ei toimu mingit väga, väga radikaalset tehnoloogilist mullistust, mis annab meile lõputult energiat õhust ja armastusest, siis mingit täielikku sisepõlemismootori keeldu _selleks ajaks_ rakendada pole võimalik. Kui sa just hobustega neid asendada ei soovi.


Ei, see pole see vabandus

Aga sisuliselt veidi aega peale Fordi ModelT müügiletulekut ei meikinud hobuseparisnike jutt väga ruttu enam üldse senssi.

Isegi kui neil oli palju raha ja mõjuvõimu.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.11.2025 23:47:42 vasta tsitaadiga

Peeter Espak kirjutab oma seinal

tsitaat:
New York Posti esikülg ütleb kõik. Esimest korda USA ja tegelikult kogu vaba maailma ajaloos on äärmuslasest terrorismilemb ja kommunist saanud sellise kaaluga suurlinna peremeheks. Ühtlasi inimene, kes on nõudnud tootmisvahendite natsionaliseerimist ja loomulikult politseilt rahastuse äravõtmist.

Sellega kaasneb metsik kahju kogu USA mainele, kuid eriti karm saab olema tulevik New Yorgi kui maailma finantskeksuse enda jaoks. Nii kapitali, ettevõtete kui ajude väljavool on juba alanud.

Vabariiklastele on see aga tehniliselt kasulik, sest see hirmutab ka mõõdukad demokraadid järgmistel 2026 parlamendi ning 2028 presidendi- ja parlamendivalimistel vabariiklaste toetajaskonda.

Eriti koomiline oli vaadata seda, kuidas meie AK uudistes ja ka mõnes muus kohas teemat kajastati - nagu oleks tegu mingi Trumpi-vastase meeleolu väljendusega ja isegi suure "võiduna" - ehk moel nagu tegid seda USAs ka vasakpoolsetest vasakpoolseimad meedikanalid ja lehed. Samal ajal kui demokraadid ise on õuduskrampide käes ja mõtlevad, mis edasi saama saab hakata. Isegi Chuck Schumer, demokraatide juht parlamendis, ei andnud Madmanile oma toetust. Rääkimata sellest, et ka Trump ise asus mittetäiestisõgeda demokraadist rivaali Andrew Cuomo poole ja kutsus valima pigem halba demokraati, kui kommunisti. Ehk nagu filmis the Independence Day - kõik inimesed sõltumata lahkhelidest Maa planeedil olid ühiselt tulnukate vastu.

PS loomulikult Madmani peamiseks üheks sponsoriks oli taas meie vana sõber Soros, kes Eestis alles äsja enne 2023 valimisi andis samasugusele mõttemaailmale miljoni.

https://nypost.com/cover/november-5-2025/?brid=_i65v8lsqhANTn1qyNw9jg

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 06.11.2025 00:06:31 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
New York Posti, Trump ja Soros thumbs_up.gif

EKRE jüngrid saavad nüüd jälle kremli jutupunkte levitada.

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 06.11.2025 00:23:33 vasta tsitaadiga

keegi tsiteerib Espakki väljaspool huumori ja elukunstnike teemat? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 06.11.2025 00:29:02 vasta tsitaadiga

pppd, miks peaks üldse keegi EKRE propagandiste tsiteerima?
_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bssldr
HV kasutaja

liitunud: 05.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2025 01:17:50 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
netcat kirjutas:
See kõlab nagu vabandus "Aga teil Ameerikas lintšitakse neegreid!"

2035 tuleb palju varem, kui sa arvad.
Kui vahepeal ei toimu mingit väga, väga radikaalset tehnoloogilist mullistust, mis annab meile lõputult energiat õhust ja armastusest, siis mingit täielikku sisepõlemismootori keeldu _selleks ajaks_ rakendada pole võimalik. Kui sa just hobustega neid asendada ei soovi.


Ei, see pole see vabandus

Aga sisuliselt veidi aega peale Fordi ModelT müügiletulekut ei meikinud hobuseparisnike jutt väga ruttu enam üldse senssi.

Isegi kui neil oli palju raha ja mõjuvõimu.


Su jutt ei "meiki senssi". Hobune vs auto on ikka väga palju suurem erinevus kui SPM auto vs elektriauto. Ja hobusekasvatajate näite toomine on imelik. Praeguseks on enamus autotootjaid üritanud agressiivselt elektriautodega turule tulla, aga pole tarbijate eelistuste tõttu õnnestunud nagu loodetud. Või on su paralleel hoopis hobusekasvatajad = tarbijad? icon_lol.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.11.2025 02:57:57 vasta tsitaadiga

pppd, ehk siis sulle meeldib sotsimine ja islamiseerumine? Good to know to avoid you beer_yum.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2025 09:19:12 vasta tsitaadiga

Peab meeldima tibla, sest kui tema ei meeldi siis saab automaatselt jälle sots-islami templiga lajatada? icon_biggrin.gif

https://www.err.ee/958233/kolvart-rohutan-koalitsioon-isamaa-ja-ekre-ga-oli-ainus-voimalus-sailitada-venekeelne-haridus
Ja
https://www.riigikogu.ee/tegevus/tooulevaade/haaletused/haaletustulemused-kohalolekukontroll/1a5c8151-c31a-4c11-90e5-3eb45836a783/

Bssldr kirjutas:
anubis kirjutas:
netcat kirjutas:
See kõlab nagu vabandus "Aga teil Ameerikas lintšitakse neegreid!"

2035 tuleb palju varem, kui sa arvad.
Kui vahepeal ei toimu mingit väga, väga radikaalset tehnoloogilist mullistust, mis annab meile lõputult energiat õhust ja armastusest, siis mingit täielikku sisepõlemismootori keeldu _selleks ajaks_ rakendada pole võimalik. Kui sa just hobustega neid asendada ei soovi.


Ei, see pole see vabandus

Aga sisuliselt veidi aega peale Fordi ModelT müügiletulekut ei meikinud hobuseparisnike jutt väga ruttu enam üldse senssi.

Isegi kui neil oli palju raha ja mõjuvõimu.


Su jutt ei "meiki senssi". Hobune vs auto on ikka väga palju suurem erinevus kui SPM auto vs elektriauto. Ja hobusekasvatajate näite toomine on imelik. Praeguseks on enamus autotootjaid üritanud agressiivselt elektriautodega turule tulla, aga pole tarbijate eelistuste tõttu õnnestunud nagu loodetud. Või on su paralleel hoopis hobusekasvatajad = tarbijad? icon_lol.gif


/me vaatab müüginumbreid

Su jutt ei lähe reaalsusega kokku.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 06.11.2025 10:12:57 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
pppd, ehk siis sulle meeldib sotsimine ja islamiseerumine? Good to know to avoid you beer_yum.gif

Jah, sotsiks olemise põhiline tunnus on Espaki klouniks pidamine, see on algaja neoconi käsiraamatus kohe esimeses peatükis. Tõsisemalt, mulle meeldib rohkem objektiivne ja argumenteeritud jutt, mitte tõsiusklik MAGA sonimine suvaliste väljamõeldiste pealt.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2025 11:34:06 vasta tsitaadiga

Ungari loetavaima ajalehe ajakirjanikud on šokis pärast seda, kui peaminister Viktor Orbáni parteiga Fidesz tihedalt seotud meediagrupp ostis tabloidlehe Blikk selle endistelt Šveitsi omanikelt.
Ostu, mis toimub ajal, mil Ungari valmistub järgmisel aastal toimuvateks otsustavateks valimisteks, kus Orbánil on enneolematu opositsioonivastane väljakutse , peetakse laialdaselt järjekordseks katseks suurendada valitsuse mõju meediale.
https://www.theguardian.com/world/2025/nov/05/shock-orban-allies-buy-hungary-most-read-newspaper
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2025 12:11:08 vasta tsitaadiga

Loetavaima tabloidi ajakirjanikud on šokis. Loetavaim ajaleht Ungari rahva seas on tabloid? See juba omaette on šokeeriv.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 06.11.2025 17:12:39 vasta tsitaadiga

kui kirjutatakse et keegi oli šokis, paanikas, ahastuses vms, siis peaks selge olema et tegelikult oodatakse seda reaktsiooni sinult.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2025 19:13:07 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Kas kuskil on juba nimeline aken avatud?

tundub et ega see kauge tulevik enam ei ole
https://x.com/Maks_NAFO_FELLA/status/1986444607069069744

_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 06.11.2025 23:16:44 vasta tsitaadiga

Mees kes viskas föderaalagenti Subway sandwichiga ja anti selle eest kohtu alla, mõisteti õigeks.
https://www.nbcnews.com/politics/justice-department/dc-sandwich-guy-verdict-rcna242142
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2025 10:02:21 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
kui kirjutatakse et keegi oli šokis, paanikas, ahastuses vms, siis peaks selge olema et tegelikult oodatakse seda reaktsiooni sinult.

Ma olen väga šokeeritud. Mis nüüd saama hakkab?
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 07.11.2025 10:14:14 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
pppd kirjutas:
kui kirjutatakse et keegi oli šokis, paanikas, ahastuses vms, siis peaks selge olema et tegelikult oodatakse seda reaktsiooni sinult.

Ma olen väga šokeeritud. Mis nüüd saama hakkab?

kõigil on poogen. nagu peabki.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2025 12:32:22 vasta tsitaadiga

Aga deeply concerned? Anyone?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2025 19:10:07 vasta tsitaadiga

Florida saatis rahandusminister Jens Stoltenbergile hoiatuskirja, et naftafond võib sattuda Iisraeli-vastasesse boikotinimekirja.
Naftafond loobus 11 Iisraeli ettevõttest ja seejärel välistas kuus Läänekalda ja Gazaga seotud ettevõtet.
Florida nimekirjas on juba mitu Norra tegijat, sealhulgas Storebrand, Oslo omavalitsus ja mitu ülikooli.
https://e24.no/internasjonal-oekonomi/i/yEezbe/florida-truer-med-aa-sette-oljefondet-paa-anti-israel-liste?referer=https%3A%2F%2Fwww.vg.no
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2025 19:28:48 vasta tsitaadiga

https://newrepublic.com/post/202502/pentagon-id-people-drug-boats

Nad ei tea kes ja mis on paatidel mille nad õhku lasevad.

Lihtsalt lasevad õhku ja kõik
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2025 20:46:33 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 07.11.2025 22:04:14 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
https://newrepublic.com/post/202502/pentagon-id-people-drug-boats

Lihtsalt lasevad õhku ja kõik

Õige thumbs_up.gif nii peabki.
Obama tegi samamoodi thumbs_up.gif
https://www.youtube.com/watch?v=XK-sj0tuoH0

_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2025 22:59:30 vasta tsitaadiga

Sul on peas midagi väga valesti kui sa sellise seose ja samasuse suutsid tekitada.

https://en.wikipedia.org/wiki/Operation_Inherent_Resolve
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 07.11.2025 23:15:57 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Sul on peas midagi väga valesti kui sa sellise seose ja samasuse suutsid tekitada.

https://en.wikipedia.org/wiki/Operation_Inherent_Resolve

Seda oma propat kuidas inimesed võivad või peavad üksteist tapma võid minna lähimale sõjarindele õpetama.
Meie regioonis käib sõda Ukrainas nii et võid sinna minna rindele, inimesi harima, kuidas asjad peavad tegelt olema.
Head teed Sulle thumbs_up.gif

_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2025 00:16:11 vasta tsitaadiga

Dafq sa räägid.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2025 01:03:19 vasta tsitaadiga

sant kirjutas:
anubis kirjutas:
https://newrepublic.com/post/202502/pentagon-id-people-drug-boats

Lihtsalt lasevad õhku ja kõik

Õige thumbs_up.gif nii peabki.
Obama tegi samamoodi thumbs_up.gif
https://www.youtube.com/watch?v=XK-sj0tuoH0

Hegseth võib neid anonüümseid paatnikke Al-Qaeda-ga võrdsustada, aga iga normaalne inimene saab aru, et narkokullerid/smugeldajad ei ole terroristid.
Üks juhindub rahalisest kasumist, teine vägivallaga poliitilisest ideoloogiast.
Lisaks leiab see aset rahvusvahelistes vetes ja USA pole Venezuela-le sõda välja kuulutanud. Need paadid ei olnud teel USA-sse.
B-52 pommitajaid, lennukikandjaid, 10K meest ei toodud kohale, et paar mootorpaarti õhku lasta.

https://en.wikipedia.org/wiki/2001_Peru_Cessna_185_shootdown


Trump valetab, nagu ikka - fentanüül tuleb peamiselt üle Mehhiko piiri USA kodanike abiga, mitte Venezuelast.
https://www.dea.gov/sites/default/files/2025-07/2025NationalDrugThreatAssessment.pdf

The Department of State, in consultation with the Drug Enforcement Administration (DEA) and other relevant agencies, has identified Mexico as the only significant source of illicit fentanyl and fentanyl analogues significantly affecting the United States during the preceding calendar year.
https://www.state.gov/wp-content/uploads/2025/03/2025-International-Narcotics-Control-Strategy-Volume-1-Accessible.pdf

US Citizens Were 80 Percent of Crossers with Fentanyl at Ports of Entry from 2019 to 2024
https://www.cato.org/blog/us-citizens-were-80-crossers-fentanyl-ports-entry-2019-2024
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2025 18:08:56 vasta tsitaadiga

(kustutada)
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2025 18:56:51 vasta tsitaadiga

Seda, et tegemist on narkosmugeldajatega kes plaanivad ~2000-3000km sirgjoones üle Mehhiko lahe USA rannikule sõita, väidavad hetkel ainult väga kitsas ringis inimesed.

Seda, et õhku lastakse suvalisi kaluripaate suvaliste kohalike kaluritega on ka juba selgunud.

Mõtteharjutus, kui tegemist on narkosmugeldajate ja tõestatud kurjategijatega siis miks need kes kätte on saadud koju tagasi saadetakse? Tuleks nad ju kohtualla lükata ja 100% asitõendite najal (mis sellise jõukasutuse aluseks olles peavad olemas olema) süüdi mõista. Mitte keegi ei köhiks ühtegi sõna kogu selle avantüüri peale kui narkopakid koos (ellujäänud) kurjategijatega kohtuees oleks?

Või siis---mõelge kaasa---neid ei esitata sest neid ei olegi olemas..?

https://www.nytimes.com/2025/10/16/us/politics/southern-command-head-stepping-down.html
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2025 19:27:46 vasta tsitaadiga

A mis värk nende paatidega siis on? Niisama for funz & lolz lasevad märki v?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2025 19:35:11 vasta tsitaadiga

Nagu Judge Dredd - "kohtuotsuse" täideviimise õigus on samal isikul ja seda tehakse koha peal. Ainuke vahe on selles, et Dredd teadis, keda tappis.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 09.11.2025 03:27:20 vasta tsitaadiga

T-Online kirjutab: Kreml arbeitet mit AfD und BSW gegen Merz (Kremlin works with AfD and BSW against Merz - FF tõlge)
https://www.t-online.de/nachrichten/deutschland/innenpolitik/id_100986708/afd-auf-russlandreise-kreml-organisiert-widerstand-gegen-merz.html [DE]
tsitaat:

The Kremlin is setting up contacts with MPs from AfD and BSW. With them, he wants to undermine the sanctions imposed on Russia as well as the support of Ukraine. Now AfD politicians are apparently meeting Putin's sharpener Medvedev again in Russia.

It is the most prominent tour group of the AfD to Russia since the beginning of Putin’s war against Ukraine : MPs from the European Parliament, the Bundestag and the Saxon state parliament are expected to go to a conference in Sochi next week, according to research by t-online.

According to the t-online research, months of contact initiations went ahead, into which the alliance Sahra Wagenknecht (BSW) is also involved. Russia wants to influence the MEPs so that they undermine central projects of Chancellor Friedrich Merz: Germany’s energy independence, the EU sanctions against the Kremlin and the planned use of frozen Russian assets in support of Ukraine. This is according to an official statement from the Russian parliament and a Russian media report. Several MPs confirmed to t-online the contents of the talks.


Tea, kas Helmed ka koos oma Euroopa sõpradega Sotši puhkama sõdavad? icon_rolleyes.gif

PS. BWS on far-left populistlik ühendus ja selle liider ning asutaja Sahra Wagenknecht sisuliselt kommunist. AfD on far-right populistlik partei ja selle üks juhte Alice Weidel on endise natsikohtuniku (who claimed to have no knowledge of Nazi's treatment of Jews and of the SS's crimes) lapselaps.

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2025 14:39:46 vasta tsitaadiga

https://www.theguardian.com/uk-news/2025/nov/08/billion-pound-ppe-contractor-uniserve-tory-mp

Kuidas Johnson ja toorid konservatiivseid väärtusi rakendades miljardeid "õigetele" firmadele lükkasid. Seejuures on kõik detailid nüüdseks ununenud.

Maksumaksja ja NHS said vastu pükse.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.11.2025 18:17:24 vasta tsitaadiga

Praegune mustpersete importimine ja poputamine ka üle mõistuse.
See pada seal podisenud kaua, lõpuks lööb brittidel kaane pealt.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2025 09:37:44 vasta tsitaadiga

https://www.nrc.nl/nieuws/2025/11/07/op-margraten-zijn-twee-panelen-over-zwarte-amerikaanse-bevrijders-van-nederland-opeens-weg-past-bij-beleid-van-de-regering-trump-a4911994

tsitaat:

Two panels on Margraten depicting Black American liberators of the Netherlands have suddenly disappeared. "It's in line with the Trump administration's policy."

News
Monument At the American Cemetery in Margraten, silence has suddenly fallen over the Black Americans who helped liberate the Netherlands. Two panels commemorating their contribution—and highlighting their fight against racism within the military—were removed without explanation.



Jah, on küll natsid.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2025 15:44:20 vasta tsitaadiga

https://www.tmz.com/2025/11/10/trump-pardons-rudy-giuliani-allies-overturn-2020-election/
tsitaat:
Trump has just issued pardons to dozens of conservatives who tried to overturn the 2020 election results, including: Mark Meadows, Kenneth Chesebro, Jeffrey Clark, Rudy Giuliani, Sidney Powell, John Eastman, Boris Epshteyn, and more — per pardon attorney Ed Martin.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.11.2025 21:21:29 vasta tsitaadiga

SKG, kas see perverssus vastab tõele Iirimaa puhul? icon_neutral.gif
https://x.com/MickOKeeffe/status/1988223254532857868

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2025 21:44:34 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
SKG, kas see perverssus vastab tõele Iirimaa puhul? icon_neutral.gif
https://x.com/MickOKeeffe/status/1988223254532857868

Erinevate usundite esindajate kõne on osa ametlikust vannutamise protsessist. Piinlik, et iirlane seda ei tea.

Aasta 2011:
tsitaat:
Presbyterian, Coptic Orthodox, Jewish and Islamic prayers are also being said.

https://www.rte.ie/news/2011/1111/308557-president/
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.11.2025 21:48:32 vasta tsitaadiga

Njaa, haige woke värk, tapjate ja vägistajate usundit tunnistada thumbs_down.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2025 22:05:08 vasta tsitaadiga

Vaatasin, et see X konto mida jagasid, on mingi paremäärmusliku rassisti oma.
tsitaat:
In 1983, to reduce the costs of the day in a period of economic retrenchment, the separate religious blessing ceremony was incorporated into the inauguration ceremony itself, with the president-elect blessed by representatives of the Roman Catholic Church, the Church of Ireland, the Presbyterian Church, Methodism, the Society of Friends, and the Jewish and Islamic faiths. This inter-faith service has been featured in the inaugurations since 1983. Since 2011, a representative from the Humanist Association of Ireland, representing humanism and the non-religious population of Ireland, has appeared alongside ministers of religion.

https://en.wikipedia.org/wiki/Irish_presidential_inauguration

Näe, Iirimaal woke juba alates 1983 /s
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.11.2025 22:09:02 vasta tsitaadiga

Et siis kritiseerida sõnumitoojat, mitte sisu.
See tapjate ja vägistajate usund on aastakümnete jooksul kasvatanud oma mõju eksponentsiaalselt.
Sa ikka adud, et andes neile sõnaõigust sellistes asjades, siis islam sööb end Euroopas järjepidevalt sisse.
Kas tõesti sa soovid ka oma lastele ja lastelastele ühiskonna islamiseerumist?

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  UK ja teiste riikide sise- ja välispoliitika teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 331, 332, 333 ... 359, 360, 361  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.