Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Sisepoliitika 2025 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 33, 34, 35  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui praegu toimuksid RK valimised, kelle poolt hääletaksid?
Reformierakond
20%
 20%  [ 12 ]
Parempoolsed
31%
 31%  [ 19 ]
Isamaa
25%
 25%  [ 15 ]
Sotsid
6%
 6%  [ 4 ]
Keskerakond
5%
 5%  [ 3 ]
E200
1%
 1%  [ 1 ]
Rohelised
0%
 0%  [ 0 ]
Vasakpoolsed
1%
 1%  [ 1 ]
EKRE
8%
 8%  [ 5 ]
hääli kokku : 60

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 29.10.2025 10:07:09 vasta tsitaadiga

Võrklaev on ikka väga haige tegelane icon_lol.gif
Tema juurutas ju erinevad suured maksutõusud ja nüüd häda...

Lootis Raes uuesti võimule saada, aga õnneks seal targmad inimesed kui Viimsis thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2025 11:42:22 vasta tsitaadiga

Emand läks Brüsselisse ära ja suunas oma sülekoera pehmelt heale ametikohale. Nüüd võib rahulikult suud pruukida. Ei usu neid krokodillipisaraid...
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2025 12:04:13 vasta tsitaadiga

tsitaat:


https://ekspress.delfi.ee/artikkel/120413005/intervjuu-mart-vorklaev-ei-jata-valitsuse-rahaasjadest-raakides-kivi-kivi-peale-selles-valitsuses-rahandusinimesi-ei-kuulata



tsitaat:
Kahjuks nii on. Võin tuua Rae valla näite, kus me valimiste eel ei häbenenud. Kuna Robin Hood viis meie eelarvest raha Eesti kaugematesse piirkondadesse, siis investeeringuvõimekuse hoidmiseks ütlesime, et teeme mõõduka...


…rämeda maamaksu tõusu.
Ei olnud rämedat midagi. Valija selle eest meid karistas. Olen olnud seda usku, et sa saad kulutada seda, mida sa kokku kogud.


Haha, ütlesid jah kõva häälega nii, et kõik kuulsid.


Tegelikkuses kaevati see asi enne valimis välja ning isegi teistel volikogu liikmetel polnud aimu, et nad selle poolt hääletasid.

Siis hakkasid hädavaled pihta, et ei tõuse midagi ja maksate oma krundi eest vb 80 eurot. Tegelikkuses ei tea keegi veel täpselt, mingite valemite abil saab tuletada igaüks ja kommentaariumites on summad alates ~400 eurost ~1500 ruutmeetri kohta ja siis hakkab iga aasta kasvama, julgemad numbrid väitsid, et 3a pärast on see summa 900-1200

Vabanduseks oli, et Rae vallas on kvaliteetne kinnisvara ja selle tarbeks on kvaliteetset lumetõrjet vaja.

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2025 12:46:26 vasta tsitaadiga

Tanel@09.10.2025 kirjutas:
Kes Rae vallas võimul, Reformierakond?
tsitaat:
Hea Rae majaomanik!
Kas tead, kui suur saab olema Sinu maamaks juba järgmisel aastal?
Vaata järgi siit: https://docs.google.com/spreadsheets/d/14R13Tdgr-WKJCSoIZFI_qxmyNarQoJLW9LU6LU4ClCk/edit?usp=sharing

Ava tabel, vajuta korraga Ctrl + F ja trüki sisse oma aadress.
Tulemus on jahmatav: Keskmine Rae valla koduomanik hakkab järgmine aasta maksma 180 eurot maamaksu.
Viie aasta pärast kasvab see summa juba üle 500 euro.


_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2025 13:11:34 vasta tsitaadiga

Viimsi ja Rae. Ka rikkad nutavad icon_lol.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 29.10.2025 14:18:29 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Lootis Raes uuesti võimule saada, aga õnneks seal targmad inimesed kui Viimsis thumbs_up.gif

Kui sa tulemusi ja nimekirju Rael vaatad siis Võrklaev pandi nimekirja lõppu, ju eeldas, et saab isikumandaadi vms (mania grandioso?)... Esinumber oli eelmine vallavanem, teine abivallavanem. Viimane tegi reformi poolelt parima tulemuse (400+ häält), Võrklaev oma tuntud nimega sai küll teise tulemuse aga parima tulemuse saanud abivallavanemale (kes on väljaspool kohalikku elu suhteliselt tundmatu tegelane) jäi ikka ~150 häälega alla.

See kahjuks tundub peegeldama keskmise reformierakondlase maailmavaadet kus peetakse end teistest oluliselt kõrgemal olevaks.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2025 14:25:59 vasta tsitaadiga

Õnneks Tallinnas targad koos. Valivad kolm korda kohtus süüdi mõistetud erakonna linna etteotsa thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 29.10.2025 14:57:36 vasta tsitaadiga

No kui nemad teevad nii, siis teevad ka teised ju icon_razz.gif
Lihtsalt nad on osavamad võtma tulu pikemaajaliselt... Võrklaev istutati ka ju kohe kohale kuskil vallafirmas kus tal tegelikult 0 pädevust.
Poliitiku ametiaeg võiks olla nii vallas kui riigikogus max 2 täisametiaega. Peale seda peab erasse tagasi roomama.
Sama jutt nende ametnikega.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2025 15:02:32 vasta tsitaadiga

Monarhial on ka omad eelised. Monarh teab, et kui miskit nihu läheb siis pole midagi hämada ega kinni mätsida vaid tuleb peeglisse vaadata ja mõelda kuidas see jama reaalselt lahendada. Samuti ta teab, et tema vastutus on pärandada lastele riik, mille üle võib uhkust tunda.
Muidugi on monarhial hulk miinuseid ka ehk ärge seda nüüd nii tõlgendage, et ilmtingimata Eestisse monarhiat soovin.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 29.10.2025 15:06:43 vasta tsitaadiga

Et Helmed icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2025 15:08:09 vasta tsitaadiga

Kuningriiklaste partei oli meil omal ajal ammu enne Helmeid.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2025 23:29:57 vasta tsitaadiga

Olemas thumbs_up.gif
https://www.err.ee/1609842870/labiraakimised-pohja-kiviolis-laskemoona-tootma-hakkava-ettevottega-on-lopujargus
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
630
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2004




sõnum 30.10.2025 06:57:58 vasta tsitaadiga

Enne pole olemas kui midagi välja tuleb. Hetkel pole veel lepingut isegi.
Aga - olemasoleva info põhjal tundub küll, et pikem kõrs kui Rheinmetalliga leping - kui tõesti omainvesteering minimaalne ning ostukohustust pole.
See viimane just on eriti valus variant.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2025 07:27:32 vasta tsitaadiga

Ära tinistatud nimby tüüpe polegi.. veider.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2025 08:20:28 vasta tsitaadiga

laurx, eks tehakse tuhamäe taha, seal nimbyd ei käi. Kunagi kaevanduslube jagati vmt, siis oli ka ainult 1-2 kinnisvara ees ehk sisuliselt pind on juba eeltöödeldud selliseks asjaks.
Distantsil ka tuulikud, et mingid linnud/nahkhiired ei saa vabanduseks tulla.
Kõrval tossutavad tehased ja aroom õhus, see ei saa ka vabanduseks tulla.
Päikesepaneelide park oli ka mälu järgi läheduses, et peaks ja kõiksugu Markod jne õnnelikud olema.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2025 08:39:07 vasta tsitaadiga

kjaups, see nimby lendtsirkus käib nii, et igasugu infraheli, vaktsiini jms vastased aetakse kavalasti käima, et me oleksime vaesed ja lollid - et meil poleks mitte mingil juhul võimalik ennast paremale järjele ise saada vaid oleksime vaesed, mille pealt saab edasi klassiviha õhutada, sellest tulenevalt oleme me lollid, millest tulenevalt oleme me vaesed ja vastuvõtlikud sellisele ilale, ei tule mingit tootmist, sest see ei sobi, ei tule mingit elektrit, sest see ei sobi, kari lolle katku levitama koldest jms.

sest lolli ja vaest pööblit on lihtne mingi ilaga mida tuleb võimalikult emotsionaalselt esitada, ära tinistada.
https://www.youtube.com/watch?v=lOhONkb1cTI

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 30.10.2025 09:51:28 vasta tsitaadiga

No seal tõesti väga midagi pole, ohutu ka...mingi kraav või vesi sisuliselt labida kõrgusel icon_lol.gif

Huvitavam, et kes nende tingimustega siia seda tegema hakkab. Nammo kuna Norras vist vaidlustati laiendamine?

Lisaraha vajadus on täna kõigil meeletu... venitavad järgmiste valimisteni ja siis ütlevad, ei saanud asja icon_razz.gif

//
Korralik kottimine käib:
https://ekspress.delfi.ee/artikkel/120412977/amet-noudis-emalt-alusetult-vanemahuvitist-tagasi-ja-siis-tegi-seda-teise-lapsega-uuesti
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2025 13:08:34 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:

Korralik kottimine käib:
https://ekspress.delfi.ee/artikkel/120412977/amet-noudis-emalt-alusetult-vanemahuvitist-tagasi-ja-siis-tegi-seda-teise-lapsega-uuesti


Ma natuke saan aru, miks nii võib juhtuda. Nimelt tööjõu maksudega on meil see tobe lugu, et need on kassapõhised mitte tekkepõhised kuigi kogu ülejäänud raamatupidamine käib üldiselt tekkepõhiselt.
Maksuamet tegelikult muud ei teagi kui seda mis perioodis väljamakse tehti ehk seda nad kuskil ei näe, mis perioodi eest see oli. Samamoodi võib tulla sarnane kottimine kui tööandja on palga võlgu jäänud, töötaja jäi vahepeal vanemapuhkusele ja siis tagantjärele makstakse palk lõpuks ära.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002



Online
sõnum 31.10.2025 09:41:34 vasta tsitaadiga

https://www.err.ee/1609843836/reformierakonna-sees-vaieldakse-erakonna-tuleviku-ule

tsitaat:
Reformierakonna sees levivad kuuldused, et uueks peasekretäriks saab riigikogu liige Kristo Enn Vaga, kes juhtis ka Tallinna piirkonna valimiskampaaniat.

"Peamine eesmärk oli meil kindlustada see, et ei tuleks ainuvõim Keskerakonnale, et oleks võimalik moodustada eestimeelne linnavalitsus. Selle eesmärgi me täitsime ja hetkel me proovime seda ka realiseerida nelikliidu näol. Ehk ma ei ütleks, et need valimised ebaõnnestusid," lausus Vaga.


Nagu RK valimistel, kus oli peamine eesmärk EKRE'ga hirmutamine. No see kukkus ju väga hästi välja. icon_rolleyes.gif

Kui peamine eesmärk on kellegi teise võimult eemale hoidmine, siis see pole edasiviiv jõud. Endal mõtted puuduvad ja üritatakse vastanduda. Hmm, kus seda küll on juba nähtud. Küll on EKRE paha, küll on Keskerakond valemeelne, Isamaa on liiga populistlik, Sotsid ei saa aru ning on Parempoolsed "rohelised" - ainuke asi mida ei tunnistata, on enda möödapanemised.

_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2025 10:02:37 vasta tsitaadiga

Selle peale ei oska muud öelda kui:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2025 14:03:30 vasta tsitaadiga

https://www.err.ee/1609844349/riigikantselei-palkas-ajakirjanik-henrik-roonemaa-inimeste-sojahirmu-vahendama
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 31.10.2025 14:53:25 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2025 16:33:29 vasta tsitaadiga

Et siis ühest küljest riik pasundab, et otsige varjumiskohti, Saatse saabas ohtlik ja vaja sulgeda, tiblahävitajate peale mindi NATO artikkel 4 nõudma jne. Teisest küljest siis, nothing to see here? icon_lol.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2025 17:40:52 vasta tsitaadiga

Äkki see on midagi Dr. Strangelove'i stiilis, et sõda tuleb küll, aga karta seda ei maksa

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2025 17:56:10 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Et siis ühest küljest riik pasundab, et otsige varjumiskohti, Saatse saabas ohtlik ja vaja sulgeda, tiblahävitajate peale mindi NATO artikkel 4 nõudma jne. Teisest küljest siis, nothing to see here? icon_lol.gif


Sama poliitpropaganda on ju Venemaal - koguaeg on vaja vaenlast kes kohe ründab ja kellega siis targad juhid kangelaslikult võitlevad - siis loll lumpen ei keskundu liialt sellele, et miks tavaline inimene niivaene on, miks majandus prses on, miks meditsiin kehvas seisus on jne.jne. ja ei küsi, et miks teda üha rohkem nöögitakse. Vaenlase süü ju kõik.

Samas Eesti näitel see sõjahüsteeriga omal kasvõi mingisguse reitingu hoidmine on kahe teraga mõõk. Ühest küljest hoiab rahva fookuse vaenlasel mitte olmel - teisest küljest tekitab see olukorda kus palju ettevõtted kohalikult turult lahkuvad, teised ei julge oma investeeringutega tulla, töötus suureneb ehk vaeseid tekib juurde ehk tarbimine väheneb mis sunnib veelgi ettevõtteid - toitlustus, meelelahutus jne. uksi sulgema ja töötus kasvab veelgi. Riigi tulud vähenevad veelgi ehk lumepallieffekt. Sogases vees on hea kalu püüda.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2025 20:25:38 vasta tsitaadiga

Soome on näide kuidas saab kaitset arendada samaaegselt paanikat külvamata.
Kaitset peaks arendama k.a varjendid, aga see ei peaks olema kampaania.
Niikaua kui meie naaber on selline ettearvamatu loll peab alati valmis olema, aga see ei tähenda, et selle peaks suure kella külge panema või selle pärast muretsema iga jumala päev.

Asjad nagu kodused kriisivarud jms ei ole olulised ainult sõja puhul. Võibolla tuleb loodusõnnetus. Võibolla kaob elekter päevadeks ära. Miljon muud asja võib juhtuda.
Suhtumine stiilis"mina sõda ei usu ja selleks eraldi ei valmistu" jätab tagumiku paljaks kui midagi muud peale sõja juhtub.

Lihtsalt üle võlli pole vaja seda keerata. Et muretsen nüüd maa-aluse raudbetoon tuumapunkri omale ja topin selle aasta toiduvaru täis vms.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2025 23:08:29 vasta tsitaadiga

Soomel on aega olnud alates 1917. aastast oma kaitsevõimekust üles ehitada icon_idea.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2025 14:32:20 vasta tsitaadiga

Võtmesõna siin on, et nad tegelikult ka tegid seda, selmet loota, et kõik laheneb iseenesest. Antud juhul on meil olnud aega üle 30 aasta, aga selle ajaga on hakkama saadud ainult otsustamisega, et varjendeid pole vaja. Nüüd siis hakkas kiire...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2025 15:08:26 vasta tsitaadiga

Tegelikult neid NSVL ajal ka mingi hulk ehitati, aga need lasti käest ära peale taasiseseisvumist.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2025 15:30:42 vasta tsitaadiga

Varjendeid oli palju ja need olid komplekteeritud.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 02.11.2025 20:51:03 vasta tsitaadiga

Jätkuvalt ei suudeta neid isegi normaalselt planeerida. See Süku oma jääks ju voolukatkestuse korral üsna veepiiri icon_lol.gif
Ehk pole sugugi kindel kas neid jõuga saab projekti suruda... saab, aga kui tark see on.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2025 00:06:42 vasta tsitaadiga

https://telegra.ph/maskisaade-11-03
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2025 00:40:47 vasta tsitaadiga

Poliittehnoloogiliselt oleks Isamaale kõige kasulikum hetkel üldse Tallinnas opositsiooni jääda. Sel juhul saaks mõnusalt kelle iganes kes KE-ga koalitsiooni moodustab pihta tuld anda kuni 2027.a. RK valimisteni.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2025 07:43:12 vasta tsitaadiga

Tean ja oskan mees ei suuda.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 04.11.2025 10:14:11 vasta tsitaadiga

Kas selline koalitsioon, mis pannakse kõigist künnise ületanud pisikestest kokku ei naeruväärista valimisi? Enne valimisi soovitatakse meedias kõikide erakondade valimisplatvormidega tutvuda, luuake valimiskompassi nimelisi veebilehti, mis aitavad leida erakonda, kelle mõtetega sinu mõtted kõige rohkem sobituvad - ja siis... on täiesti suva kes võidab valimised, sest läheb täiesti abstraktseteks liitude moodustamiseks, kus siis ka vastanduvad seisukohad omavahel kokku pannakse.

Ma ei arva, et see "winner takes all" (https://en.wikipedia.org/wiki/Winner-take-all_system) süsteem ideaalne on (Siis meil oleks ainult Keskerakond Tallinnas ja tuleksid kirillitsas tänavasildid ka tagasi) aga see praegune liitude moodustamine on selgelt ebastabiilne. Kogu energia hakkab jälle üksteisega kemplemise peale kuluma ja rahva probleemidega tegelemine on teisejärguline.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 04.11.2025 10:24:00 vasta tsitaadiga

No kemplevad isegi seal kus öeldi, et ei muutu midagi icon_lol.gif Ootan ühes maakohas otsust mida nüüd keegi ei tee... asi mis tuleb ära teha ja ideaalis soojal ajal...
jääb mulje, et mõte on juba riigikogu valimistel ja selleks võimalikult nähtava koha tagamisel.

Ehk paljude osalistega liidud võivad juba aasta enne riigikogu ussitama hakata.

Vaadates, et reformikad hüppasid nüüd endiste kaitsetegelaste kritiseerimise paati, siis on nad ikka peast täiesti soodaks muutunud. Need tegelased unustavad ära, et Isamaaga oli seotud tegelane kes sai hiljem mitmest kohast kinga rahade suunamise ja omakasu tõttu...
EKRE üritas ka sinna vahendajaks saada...nüüd keriti jälle see jura välja... et näe pole oma kohal, paneme nüüd ikka puud alla icon_lol.gif
Tuleb välja, et haigelt kibestunud need tegelased, kelle karjääris jäi 1-2 astet vähemaks kui nad eeldasid...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2025 10:47:09 vasta tsitaadiga

Ike. Palju õnne.

https://www.postimees.ee/8355018/keskerakond-ja-isamaa-alustavad-tallinnas-voimuliidu-labiraakimisi
Mis maksab populisti sõna?
Mitte halli piixugi.
Tartus lubati kõigest hingest re eemal hoida.
Tallinnas lubati kõlvart ja krim. Kamp võimust eemal hoida.
Mind huvitab nüüd mida teevad endised kohukesed, kes isamasse jooksid. Lähevad suvel koos lv suvepäevadele?

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 04.11.2025 10:49:06 vasta tsitaadiga

Ma olen juba korra öelnud, et isamaa ongi puhtatõuline EKREIKE, kuna sinna on ekrest ja keskist kokku jooksnud igasugu värvikaid tegelasi. Ma ei saa aru, mille üle siin üldse imestatakse?
tsitaat:
Valisite isamaa, saite EKREIKE
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 04.11.2025 10:53:32 vasta tsitaadiga

No palju õnne neile, kes Tallinnas Isamaad valisid!

Isamaa on juba mõnda aega olnud täiesti ilma väärtusteta populismierakond icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2025 10:56:14 vasta tsitaadiga

Nii kaua võitis aega Reinsalul otsuseni jõuda icon_lol.gif Kõik need nädalad oli Isamaa rambivalguses oma kirjalike küsimuste ja isaliku heietusega.
_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2025 11:01:35 vasta tsitaadiga

LOL
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2025 11:36:16 vasta tsitaadiga

Isamaa on ainus ja õige icon_idea.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2025 12:31:52 vasta tsitaadiga

kui ma uudistest õigesti kuulsin, on KE l tallinna linnavilekogus enamus. ehk siis on tallinnas tegelikk kunn kõlvart. kui see kaader tartus üldse hakkama ei saanud siis tallinnas suudeti vähemalt näiliselt linnapea koht saada omale.

welll done, poisid. well done!

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2025 13:37:03 vasta tsitaadiga

Vähemalt pole Tallinnas Reformierakond võimul.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2025 13:50:28 vasta tsitaadiga

„Hea tallinlane, mine kindlasti valima, sest valimata jätmine toetab Keskerakonna võimu Tallinnas. Nüüd vali Isamaa!“
- Urmas Reinsalu, 2025 sügis
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2025 14:11:11 vasta tsitaadiga

Saab näha, kui kaua see liit püsib, ja, mida see Isamaa reitinguga enne järgmisi Riigikogu valimisi teeb. MTÜ Ühiskonnauuringute Instituudi arvates tõstab - selle võib juba ette ära öelda icon_lol.gif . Vaatame, mis reaalsus toob.

Saaremaal tegi valimised võitnud Isamaa samuti Keski, kes oli valimistel viimane, ja EKRE-ga, kes kaotas eelmise korraga võrreldes 2 kohta (nagu ka refid), liidu. Isamaa nimekirjas oli siingi mitmeid endiseid ekrekaid. EKRE piirkondlik juht võttis erakonna häältesaagist 50%. icon_biggrin.gif Isamaa võidu vormistas samuti üks isik - uus liige, endine kohalik politseijuht. Seejärel juhtub selline asi https://saartehaal.postimees.ee/8354398/isamaal-puudus-avaliku-tanuurituse-korraldamiseks-luba

Suured "isamaalased" tõesti, kui sellistega üle Eesti liite moodustavad.


viimati muutis HPN 04.11.2025 15:53:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 04.11.2025 14:28:48 vasta tsitaadiga

bugbrake kirjutas:
Nii kaua võitis aega Reinsalul otsuseni jõuda icon_lol.gif Kõik need nädalad oli Isamaa rambivalguses oma kirjalike küsimuste ja isaliku heietusega.

Ma arvan, et need kirjalikud küsimused olid kattevari. Umbes, et "teeme halva mängu juures hea näo ja näitame, et justkui arvestame kõigi erakondade vastustega ja siis otsustame!".

Ei, tegelt oli see paraku aja venitamine ja lolli mängimine thumbs_down.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
acl
HV vaatleja

liitunud: 02.12.2019




sõnum 04.11.2025 14:30:19 vasta tsitaadiga

Tegelikult ongi probleem selles, et Eestis esineb endiselt nii era- kui ka avalikus sektoris igasuguseid hämaramaid rahakasutuse skeeme. Minu meelest ei olnud ka see Ossi juhitud linn kuigi palju parem kui Keskerakonna aegne, aga parem on, kui on kaks erakonda juhtimas, kui ainult üks, kes käseb poob ja laseb.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2025 14:30:40 vasta tsitaadiga

Isamaalased samastuvad Keskerakonnaga. Seadused neile ei kehti.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 04.11.2025 14:47:30 vasta tsitaadiga

https://www.delfi.ee/artikkel/120414780/jevgeni-ossinovski-kuulis-isamaa-seest-et-voimupartneri-valikut-dikteerib-parvel-pruunsild

Sosinaid sellest on olnud ka varem. Aga see näitab partei selgrootust ja läbipaistmatust. Tegelt on see isegi oht demokraatiale - näeme ju USA näitel, mis juhtub, kui äri dikteerib poliitikat (jah, siiski, meil on karmimad kontrollmehhanismid ja tahaks loota, et mitte päris nii rumal valija).
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Sisepoliitika 2025 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 33, 34, 35  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.