Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
autor |
|
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
Kommentaarid: 471 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
12 :: |
7 :: |
359 |
|
tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
13.10.2025 14:13:13
|
|
|
huvitav mida saavad küberpätid teha endile tehtud smartid-ga
neid olevat ju hea hulk õnnestunud teha meelitades pettustega inimesi mobid-ga kinnitama smartid kontosid petturitele
keegi vist ei teagi nende võltskontode arvu
|
|
Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
tagasi üles |
|
 |
ykshuntka
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2007
|
13.10.2025 18:02:18
|
|
|
Linux valijarakendus puudub või ma ei näe õiget linki?
|
|
Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
|
Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
tagasi üles |
|
 |
ykshuntka
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2007
|
13.10.2025 18:23:05
|
|
|
Tänan.
Automaatse tuvastuse peale ise ei tulnud.
Mul jah useragent win
Rakendus toimis
|
|
Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
tagasi üles |
|
 |
moiva
HV vaatleja
liitunud: 17.12.2005
|
|
Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
tagasi üles |
|
 |
ebardkonn
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2002
|
14.10.2025 11:29:44
|
|
|
ykshuntka kirjutas: |
Linux valijarakendus puudub või ma ei näe õiget linki? |
tegelikult on täitsa olemas, töötab ja valimised.ee esileht üldiselt lausa pakub, aga võib siis eeldada, et sul on miskit UA headeritega. Muidugi suhteliselt halb lüke on , et ei ole eraldi lehte, mis ise platformi lubaks valida. Selliseid linke muidugi üldiselt viisakas jagada ei ole, aga linuxi bini saab siit https://www.valimised.ee/valijarakendus/KOV_2025.bin
EDIT: ei mänganud, et juba lahendatud.
|
|
Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
tagasi üles |
|
 |
Inspiro
HV kasutaja
liitunud: 28.05.2012
|
18.10.2025 19:11:59
|
|
|
Seda öeldi kohe alguses, et aksepteerimine on vabatahtlik. Üleminekuperiood on praegu, vabatahtlik kasutuselevõtt. Ka PPA ja suuremad toidupoed ei aksepteeri.
Ei ole mõtet rääkida riigi raha sihtotstarbelisest kasutamisest, tegemist on üleeuroopalise projektiga, kõik EL riigid pidid äpi kasutusele võtma. eIDAS 2.0 https://digital-strategy.ec.europa.eu/en/policies/eidas-regulation
https://www.err.ee/1609736418/eesti-app-saab-7-juulil-isikusamasuse-toendamise-funktsiooni
ot: |
7. juulist lisandub Eesti äppi lõpuks funktsioon, mis võimaldab kasutajatel tõendada isikusamasust otse nutitelefoni kaudu, esitades äpis ID-kaardi või passi digitaalsed andmed.
"Lahenduse kasutamine on nii teenusepakkujatele kui ka kasutajatele vabatahtlik ja selle kasutuselevõtt toimub koostöös teenusepakkujatega järk-järgult," teatas Riigi Infosüsteemi Amet (RIA).
RIA peadirektori asetäitja Taavi Ploompuu sõnul saavad nii teenusepakkujad kui ka kasutajad aega uue lahendusega harjumiseks.
"Teenusepakkujad saavad nüüd lahendusega tutvuda, seda oma süsteemides katsetada ning kasutusele võtta vastavalt oma töökorraldusele ja vajadustele," lisas Ploompuu. |
Smart-IDga valimine oli mugav, ainus asi mille üle nuriseda on see, et jätkuvalt on arvutit vaja - rakendus on vaja alla laadida. Kontrolli saab teha seevastu ainult mobiiliäpiga.
|
|
tagasi üles |
|
 |
|
lisa lemmikuks |
|
|
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
|
|