Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Mobiilne Internet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 110, 111, 112, 113, 114  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2025 17:02:18 vasta tsitaadiga

Sigulda....pole sõnus.....

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2025 20:02:26 vasta tsitaadiga

Sul mingid piirangud peal? Rändlusemaht vms?
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2025 15:19:21 vasta tsitaadiga

Nõup.... Kõigil 3 telol sama pask. Vahepeal saab ka delfit lugeda kui kuu seis normaalne või muid sellist
Leedus täiesti korralik nett. Kõik lippab normaalselt.
Lätis lihtsalt porr.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2025 15:55:58 vasta tsitaadiga

Ca kuu eest oli sama teema, mitme erineva telefoniga (erinevad iPhoned + minu Pixel).
Järgmisel päeval oli korras. Leedus samamoodi oli OK. Teliasse teatada? Ma ise seda ei teinud, kuna üle öö läks korda... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 25.07.2025 16:14:54 vasta tsitaadiga

eelmine suvi oli läti ralli ajal sama teema (ei käind rallil, liikusime kambaga teiselpool lätit). Kõigil telia klientidel ikaldas. Roamingu toru sai täis vms?
Vaja rohkem investeerida.

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2025 19:34:27 vasta tsitaadiga

Siin telioni torumees olemas....ta saaks mõne paguni juurde teatamisega.....
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2025 13:01:17 vasta tsitaadiga

Arvasin, et pingutate üle selle roamingu jutuga. Aga Riias ka roamingu täiesti pekkis. HV laadib minuti. Nii Diil kui ka ärikliendi piiramatu pakett


Speedtest uimab 20-30 sekundit, siis tuleb mingi 2-3mbit mis lõpuks näitab isegi 275mbit...

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 26.07.2025 13:27:48 vasta tsitaadiga

...Ma ei imestaks, kui tegu on mingi priority teemaga Läti võrgus.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2025 13:51:08 vasta tsitaadiga

Prioriteedid peaks rakenduma siis, kui kõigile ei jätku. Kui oletame, et on prioriteedid, siis sellest jälle järeldub, et Läti võrk on umbes ehk pole see asi teps mitte nii, et lätlane saab ulmekiiruse kopikate eest ja meil nööritakse morse eest seitse nahka icon_wink.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2025 14:21:36 vasta tsitaadiga

Samas ma küsisin, lätlased ise eriti ei kurda.....vahel on jama...aga see on porno, mis telia eesti kliendid saavad....st ei saa nettigi
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2025 14:24:33 vasta tsitaadiga

Kui veel Lätis oled, vaata mis traceroute näitab. Võib-olla on see roamingu puhul läbi karu p suunatud.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2025 14:29:54 vasta tsitaadiga

Ma kodus juba
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2025 18:44:56 vasta tsitaadiga

Ma tulin ka Viljandisse tagasi,
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2025 11:30:17 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Arvasin, et pingutate üle selle roamingu jutuga. Aga Riias ka roamingu täiesti pekkis. HV laadib minuti. Nii Diil kui ka ärikliendi piiramatu pakett

Speedtest uimab 20-30 sekundit, siis tuleb mingi 2-3mbit mis lõpuks näitab isegi 275mbit...


Hmm, mai kuus Riias Tallink hotellis sain kõige kiirema 5g testi üldse, mis ma näinud olen. 1,5Gbps pritsis alla.. Algul arvasin, et see oli mingi kala. Teine test tuli 1,2Gbps. Linnas ei märganud 3 päeva jooksul kordagi mingit ummikut andmesides. Telia roaming.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2025 12:46:28 vasta tsitaadiga

Praegu on Juuli. 2024 veebruaris oli mul ka kõik roamingu ga Riias korras
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 03.08.2025 19:28:08 vasta tsitaadiga

Haapsalu kesklinnas sain täna varahommikul paksude kiviseintega majas 5G kiiruseks 856 Mbps alla ja 99,8 Mbps üles. Oma kodus Põhja-Saaremaal Leisis mastist otse 1,3 km kaugusel saab õues umbes neljandiku sellest, toas näitab telefon, et on hoopis 4G ja kiirused on tunduvalt väiksemad. Kas tõesti võtab väke metsatukk masti ees kiirust nii palju maha või on saatjal võimsust vähem kui Haapsalus.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2025 19:48:30 vasta tsitaadiga

jah, telefoniga küll. sama nagu wifi ruuter on "kolmetoalises" korteris aga lähed trepikotta korrus alla, levi kehv.
Küll aga selle kaugusega ja metsatukaga saab paigaldada väliruuteri mis on veidi asisem kui telefon ja siis wifi tuppa ning kõik toimib.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2025 19:51:19 vasta tsitaadiga

Nipp mida mobiilioperaator ei taha et sa teaks, mine mõõda sealpool metsa.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 04.08.2025 01:28:52 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Nipp mida mobiilioperaator ei taha et sa teaks, mine mõõda sealpool metsa.

Huvi pärast võiks teha küll 😃
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2025 08:07:31 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Telia aktiveerib järjest 5G pakette kuni Juuli kuu lõpuni. icon_biggrin.gif
Sain sellise sisuga SMS, võibolla mingi nali.

Neil käib vist mingi teise kalendri järgi see. 4.08 ja 5G paistab veel alles.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2025 15:42:51 vasta tsitaadiga

Mis värk on, DIIL pidi 5G olema juuli lõpuni. Neljas august ja ikka on veel 5G. Kas tuleb juurde hakata maksma?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2025 17:13:53 vasta tsitaadiga

Varsti antakse teada, et rahva soovil jääb 5G diili alles ja tõstavad hinda.
Aga tegelikult ma endal lükkasin 5G ammu välja. Akut võtab rohkem. Kiirus on aeglasem, ping on suurem. Mis mõttes see 5G parem üldse on, oskab keegi seletada? Mõned üksikud kohad aga ei midagi erilist. Mass üritustel on 5G sama jama kui 4G, mitte mingit vahet ei ole.
Hiljuti saatis Telia kirja, et minu piirkonnas on võimalik kodune 4G interneti ühendus viia üle 5G peale (TASUTA, kuumakse hind jääb samaks aga väikse konksuga). Kiirus on fikseeritud 100/20 peale. Tegelikult tuleb alla 110/25. Nüüd väidavad, et 5G on kiirem, kust otsast, kiirus jääb ju samaks icon_lol.gif
Lisaks vaja maksta 11€ 5G rendiruuteri hinda iga kuu. Ise paika panna ei tohi, vajalik veel tehniku visiit. Jääb arusaamatuks kus on see võit tuleb ja kuidas see hind samaks jääb kui rendi ruuteri eest tuleb iga kuu 11€ rohkem maksta. Naljamehed ma ütlen.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2025 18:27:16 vasta tsitaadiga

Diili 5G läheb homsest vastavalt tellitud paketile tagasi endiseks.
Miks ta parem on? AC/DC kontserti lõpus kui rahvamass liikuma hakkas oli mäe väravas kiirusetest 1000/100
Ürituse ajal keset platsi mingi 400/50
4G ja 5G ruuteri erinevus on see, et ühel agregeeritakse lisaks 5G sagedusi aga tõenäoliselt korraga ka rohkem 4G sagedusi, aitab kiirust tagada ka siis kui sama masti sektroris on rohkem kliente.
Lisaks on võimalik saada ka Telia1 kiirus 200/50 või tellida 500/100 pakett.

Ja mis ruuterit puudutab, võib ise ka suvalise osta ja paigaldada, Telia väliruutereid paigaldavad vaid tehnikud, või noh, kokkuleppel kui ikka ise vaja paigaldada, saab tehbikute käest.
Hind on suhteline, arvestades nende seadmete praaki ja hinda või ka juhuks kui enam ei vaja teenust, on nende puhul rent mõistlikum.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2025 18:38:45 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
oskab keegi seletada? Kiirus on fikseeritud 100/20 peale. Tegelikult tuleb alla 110/25. Nüüd väidavad, et 5G on kiirem, kust otsast, kiirus jääb ju samaks icon_lol.gif
Lisaks vaja maksta 11€ 5G rendiruuteri hinda iga kuu. Ise paika panna ei tohi, vajalik veel tehniku visiit. Jääb arusaamatuks kus on see võit tuleb ja kuidas see hind samaks jääb kui rendi ruuteri eest tuleb iga kuu 11€ rohkem maksta. Naljamehed ma ütlen.


selleks ta ongi parem, et monopol saab sulle igasuguste ettekäänete naljal rohkem teenust müüa, kuigi see ei erine mitte millegi poolest, 25a tagusest. 20 mega on ikka tõesti kõva kõva sõna aastal 2025. 4g puhul toimub sageduste liitmine samamoodi, mingit vahet ei ole, lihtsalt jah 5g puhul saad 3,5ghz , 4g 2,6 vastu, eks ta tehniliselt muidugi on sutsu parem, aga vaid neis võrkudes, mis ajaga kaasas käivad, mitte ei ürita igal sammul petta - eriti suur pettur selles valdkonnas on tele2.

_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2025 14:48:09 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Mis värk on, DIIL pidi 5G olema juuli lõpuni. Neljas august ja ikka on veel 5G. Kas tuleb juurde hakata maksma?

Nagu digiboksidegagi - ära restarti tee.
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2025 16:13:46 vasta tsitaadiga

Täna hommikul oli 5G kadunud, panin data töö simile ümber ja jälle hea olla
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2025 20:45:51 vasta tsitaadiga

Magad nüüd rahulikumalt?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 05.08.2025 23:19:10 vasta tsitaadiga

Saatsin reedel 123 peale sms, et Mahuvaba 48h, et nädalivahetuse keika ära pidada. Vastu tuli, et sitta sa võtad mahuvaba, sul pole internettigi. Siis pidin 3GB paketi aktiveerima ja uue sõnumiga sain.
Pärast lasin 0.05GB peale tagasi.
Muidu kasutan eSim'iga superi datat, odavam.

Kiirused olid muidugi vinged, ämari lennuvälja kõrval. Alla max 6Mb/s ja üles 0.02Mb/s. Nii 5G kui 4G. Aga arusaadav ka, radarid...

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2025 20:03:20 vasta tsitaadiga

Pärnu kandis laste maleva laagris nett maas. Miks ma ei ole üllatunud, hoiatasin lapsi ette, et ega seal telefoni kasutada ei saa, sest ei suudeta mahtusid täita.
Õnneks helistada saab, SMS liiguvad viitega...
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2025 21:04:01 vasta tsitaadiga

pois11, mis mahtusid, isegi ülekoormusega on nett telefonis olemas, lihtsalt aeglane. Viimasel ajal juhtub harva, kui just 50k inimest "laagris pole"
Või on miskit lokaalselt ajutiselt katki.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2025 16:05:29 vasta tsitaadiga

Massiüritus ja Telial jälle mobiilsed tugijaamad mujal?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raull
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2002




sõnum 05.09.2025 07:06:44 vasta tsitaadiga

Telia ja Ameerika regiooni telefon.

Kas keegi on suutnud Telian ära moosida, et nad lubaksid USA regiooni telefonil VOLTE ja VoWifi?

Tehniline tugi väidab, et ei saa, mis ei ole tõsi.

Elisa võrgus mõlemad teenused samal telefonil (S25+) töötavad ning mu USA T-Mobile kaart töötab ilusti Euroopa telefonis (S23)

Euroopa telefoni ei saa osta, kuna viibin palju teisel pool lompi ning Euroopa telefonides ei ole madalaid USA sagedusi, mille tõttu on leviga seal suuri probleeme.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2025 08:26:39 vasta tsitaadiga

Mis reaalselt tegemata jääb selle volte ja vowifita?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2025 08:36:50 vasta tsitaadiga

raull kirjutas:
Telia ja Ameerika regiooni telefon.

Kas keegi on suutnud Telian ära moosida, et nad lubaksid USA regiooni telefonil VOLTE ja VoWifi?

Tehniline tugi väidab, et ei saa, mis ei ole tõsi.

Elisa võrgus mõlemad teenused samal telefonil (S25+) töötavad ning mu USA T-Mobile kaart töötab ilusti Euroopa telefonis (S23)

Euroopa telefoni ei saa osta, kuna viibin palju teisel pool lompi ning Euroopa telefonides ei ole madalaid USA sagedusi, mille tõttu on leviga seal suuri probleeme.


Lahendus on sul olemas, Elisa võrk.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dentartu
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2025 15:41:30 vasta tsitaadiga

raull kirjutas:
Telia ja Ameerika regiooni telefon.

Kas keegi on suutnud Telian ära moosida, et nad lubaksid USA regiooni telefonil VOLTE ja VoWifi?

Tehniline tugi väidab, et ei saa, mis ei ole tõsi.

Elisa võrgus mõlemad teenused samal telefonil (S25+) töötavad ning mu USA T-Mobile kaart töötab ilusti Euroopa telefonis (S23)

Euroopa telefoni ei saa osta, kuna viibin palju teisel pool lompi ning Euroopa telefonides ei ole madalaid USA sagedusi, mille tõttu on leviga seal suuri probleeme.


Mureks ikka telefoni tarkvara, kus puudub vajalik Telia Eesti volte kõnede jaoks konf. Kui saad EU softi peale siis hakkab tööle. Telia ei kontrolli kas seadmel on EU või muu regiooni soft. Kui seade on lubatud, siis lubatud.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simon10362
HV vaatleja

liitunud: 02.01.2013




sõnum 17.09.2025 11:49:35 vasta tsitaadiga

Hey,

Ma pole sada aastat postitanud, üks küss suurele ringile.

Kas keegi on varem katsetanud omaenda LTE/5G antenniga Telia küljes elamist? Ja kuidas kogemused on?

Ma praegu vaatan ruutereid/antenne ja mõtlen vahetada nende renditava pealt ära..
Põhjuseks peamiselt et lahti saada nende kohutavast management liidesest millega on probleeme kõriauguni olnud ja boonuseks ehk võimsama gainiga antenn.

Praegu on sihikul näiteks https://www.tp-link.com/us/home-networking/wifi-router/ne200-outdoor/

Aga kuidas teistel sellega kogemused on?

Taustaks niipalju et ma elan asukohas kus ma pean piirama sagedusi et ruuter ei pendeldaks liiga palju ühe basestationi otsast teise.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2025 15:11:26 vasta tsitaadiga

Piiranguid pole, kasutada võid misiganes seadet. Kogemusi samas teiste karpidega väga pole. Kui ostad võrdle parameetreid mis enne zyxelis olid ja uues.

Telial hetkel uuemad seadmed olemas Zyxel NR7305 ja wifiks Genexis EX600 mis laseb samade seadmetega ka meshi teha.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2025 14:28:15 vasta tsitaadiga

suurt vahet pole, piirangud seab ikkagi kehva levi/võimsus mastist ja ka kliendiseadmete äärmiselt vilets valik. peopesa suurune kopsik ei oma piisavalt antennivõimsust
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
blas
Kreisi kasutaja
blas

liitunud: 27.01.2002




sõnum 25.09.2025 12:47:31 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Mis reaalselt tegemata jääb selle volte ja vowifita?

...kehvema leviga piirkonnas telefoniga rääkimine.

_________________
The truth is out there
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2025 12:48:27 vasta tsitaadiga

blas kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
Mis reaalselt tegemata jääb selle volte ja vowifita?

...kehvema leviga piirkonnas telefoniga rääkimine.
Aga kas on vaja igalpool koguaeg rääkida?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 26.09.2025 16:53:53 vasta tsitaadiga

Igalpool pole vaja. Ainult kehvema leviga piirkonnas.
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2025 17:30:51 vasta tsitaadiga

Kas mitte Telia ei piira juhtmeta koduinterneti 4g võrgule? Tulevikule mõeldes võib ju 5G karbi osta kuid täna sellest veel kasu pole.

Edit: https://www.telia.ee/era/internet/koduinternet/
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2025 17:44:23 vasta tsitaadiga

Soust. Telia paketid nii mobiilis kui kodus on kõik 5G. Telli kasvõi koduinternet 20Mbit/s tuleb kõikvõimalikel sagedustel.
4G märk iseteenindusest on kadunud või kadumas.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2025 17:52:23 vasta tsitaadiga

Linki uuesti avades ei kuvata sama pilti enam.
Spoiler Spoiler Spoiler


Kodulehel kuvab hetkel 4G ning sama rääkis ka müügiesindaja...

Aga hea teada, et see kadumas.
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2025 18:01:13 vasta tsitaadiga

Selle märke kohta sai märkus tehtud jah. Algselt sai enne 5G aega ka äriklient 4G peal 100M tellida.
5G tuli märkega hiljem vaid 200 ja 500M nettidele kuigi reaalselt on koguaeg kõik koduinternetid toiminud samaaegselt ka 5G sagedusi kaasates kui ruuter seda võimaldab. Teksti korrektuurid jõuavad välja jah jupiti lähinädalatel erinevates kohtades.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 26.09.2025 19:30:30 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Soust. Telia paketid nii mobiilis kui kodus on kõik 5G. Telli kasvõi koduinternet 20Mbit/s tuleb kõikvõimalikel sagedustel.
4G märk iseteenindusest on kadunud või kadumas.

Mobiili osas paned ise sousti, vanad väiksema mahuga paketid on endiselt 4G. Suvel oli demopakkumine, kõik said korraks 5G-d proovida, aga augustist keerati tagasi 4G peale. Vaatan ise ühele sellise paketiga telefonile praegu otsa.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2025 19:54:43 vasta tsitaadiga

Diil, mitte Telia paketid.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 26.09.2025 20:08:39 vasta tsitaadiga

kuidas see Diil järsku teemaks tuli?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2025 20:15:12 vasta tsitaadiga

Suve 5G pakkumine oli Diilile.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul141
HV veteran
raul141

liitunud: 17.05.2003




sõnum 26.09.2025 21:38:43 vasta tsitaadiga

Tele2 -s lka proovitud mõlemat seadet, allalaadimiskiirus täpselt sama. Sai seade tagasi viidud ja 4g telia pakett võetud. Oleneb kohast, võib pakkuja eelistus ju muutuda
attrs kirjutas:
Kas mitte Telia ei piira juhtmeta koduinterneti 4g võrgule? Tulevikule mõeldes võib ju 5G karbi osta kuid täna sellest veel kasu pole.

Edit: https://www.telia.ee/era/internet/koduinternet/

_________________
dell somm ding mi poi
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Mobiilne Internet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 110, 111, 112, 113, 114  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.